MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 16/11/2016, 23:48 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Histori reale: Burri im ishte nė Itali ndėrsa drejtori i tij u prish brenda meje

Prsh !!! doja te dergoja historin time por te lutem anonim …

Kisha koh qi njihesha me erin pronarin 29 vjec te burrit tim gjithmon shikimet e tij ishin shum provokuese por un nuk i jejpa rendesi nje dit ne nje drek te organizuar nga kompania ishim te ftuar edhe un me burrin dhe na rastiai qe te ishim ne te njejten tavolin me te un jm 40 por shum e mbajtur qik e shkurter por gjoksin e km 4 dhe bythet shum te tonifikuara.

Per asnje moment eri nuk mi ndante syt madje disa her me prekte dhe shalet ne nje moment kur un po shkoja ne banjo ai erdhi pas meje gjoja per te me treguat banjon sepse darka po behej ne oborrin e tij por sapo u afrum me banjon ai me shtyu brenda dhe me puthi me zori nderkohe qe dora tij ishe ne pillin tim ndaloj puthjen dhe me tha po digjem per ty ida me puthi serosht dhe u largua un u shtanga gjith mbremja me shkoj si e habitur

Pas nje jave burri im ishte ne itali per pun troket dera dhe shoh erin km ardhur per ty me tha mbylli deren dhe me puthi sapo un u shmanga ai me kapi per flokesh dhe me tha mbylle gojen kurv tani je e imja me leshoji dhe me tha zhvishu un nuk pranova ai me qelloj me shput ne fytyr dhe me tha boll kurv mos kundershto por vish keto qe te them un se di pse por ky dhoj trajtimi me eksitonte nderkoh qe u zhvesha eri heku rripin dhe me qelloji ne byth fort ohh bertita un te dhem kurv poo i thash kjo sesht asgje me tha vishi rrobat qe te thash shpejt dhe hajde ma merr ne goj te them te drejten karon e kishte mmmm sh te madh por un nuk isha msuar qe te beja gojore.
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   543278 views
  Share