MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 4/3/2015, 23:43 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Gruaja e kunatit

Bashkė me gruan time shkuam te prindėrit e saj, pasi qė tė nesėrmen gruaja ime, prindėrit dhe vėllau i saj do tė shkonin te daja i gruas time pėr njė ceremoni fejese.
Gruaja e kunatit tim nuk do tė shkonte pasi qė duhej tė shkonte te prindėrit e saj sepse pas disa ditėsh po i fejohej vėllau.
Tė nesėrmen nėmėngjes rreth orės 08:00 gruaja ime dhe familja e saj u nisėn pėr nė Prishtinė. Derisa ata bėheshin gati, mua mė doli gjumi dhe rrija ashtu shtrirė. Ata dolėn nga shtėpia. Ashtu shtrirė nisa ta paramendoj gruan e kunatit tim e cila ishte nė dhomėn ngjitur me atė ku isha unė. E paramendoja tė shtrirė nė shtrat, me fustan nate tė tejdukshėn ku i shiheshin brekėt e vogla, cicat e rrubullakėta dhe kofshėt e forta.
Isha ashtu nė mendime, me sy tė mbyllur. Kari mė ishte ngritur dhe me dorėn e djathtė e fėrkoja.
Nė moment u hap dera dhe hyri Vesa, gruaja e kunatit.
- A je pėr kafe, Doni.
Dora mė mbeti mbi kar, por fati qė isha i mbuluar me njė ēarēaf.
- Po, Vesa, tash po zbres poshtė.
- Nuk ka nevojė, e sjelli kėtu dhe e pijmė bashkė.
Pas disa minutash Vesa i solli kafet, u ul anash nė cep tė shtratit dhe pinim kafenė e mėngjesit.
Tė veshur kishte njė bademantel tė hollė i cili ishte i hapur te gjoksi dhe mė shumė se gjysma e gjinjėve tė Vesės ishin jashtė. Kėmbėt i kishte vendosur mbi njėra-tjetrėn dhe bademanteli i ishte hapur dhe i shihej kofsha e djathtė. Tė gjitha kėto ma turbulluan mendjen dhe kari pėrsėri mu forcua. Ēarēafi u ngrit pak dhe me qėllim nuk u mundova ta fsheh.
Vesa e drejtoi shikimin nga kari im dhe gjuha e saj i lėpiu buzėt tė cilat fituan njė shkėlqim gjė qė edhe mė fort mė kalli.
- Si duket kafja po ka efekt tė mirė nė ty, a Doni?- dhe duke mė shikuar nė kar, ngriti pakėz vetullat.
- Paj, nuk mendoj se ėshtė meritė e kafes…- e piva kafen deri nė fund dhe e largova filxhanin.
Vesa me dorėn e majtė tėrhoqi ēarēafin tim. Nėn brekėt e mija dallohej kari i ngritur dhe i forcuar. Dora e Vesės rrėshqiti nėpėr kėmbėt e mija dhe u vendos mbi kar. E fėrkonte ngadalė dhe hipi mbi shtrat. Me tė dyja duart mi tėrhoqi brekėt. Kari im u ngrit lirshėm. Vesa u tėrhoq prapa, hoqi bademantelin dhe rrinte ashtu e drejtuar. Sytė i shkėlqenin, thithkat e cicave i ishin forcuar, i lėpinte buzėt dhe me duar edhatonte belin dhe kofshėt e veta.
Unė i zgjata tė dy duart, e kapa pėr qafe dhe e tėrhoqa nga vetja.
U shtri mbi mua, mė puthi me epsh nė buzė, gjuhė na u pėrzien nėpėr gojė. Vesa nisi tė lėshohej poshtė trupit tim, duke mė puhtur nė ēdo pjesė. Arrijti deri nė fund tė barkut, ngriti kokėn dhe shikonte karin e forcuar, koka e tė cilit ishte fryrė nga gjaku i mbledhur. Damarėt ishin tė mbushur plot dhe dalloheshin qė tė gjithė. Vesa uli kokėn, me dorėn e djathtė mė kapi pėr kari dhe nisi ta puhtė kokėn e fryrė. E futi ngadalė nė gojė, me pėshtymė e lagte dhe me dorė e tundte. Dora e saj e majtė kapi koqet e mija. E thithte karin aq mirė sa nisi tė mė errėsohej para syve.
-Vesa, ndalu se do eksplodoj.
Ajo u ndal dhe unė me duar e largova nga unė dhe e shtriva nė shtrat. Me tė dy duart ia tėrhoqa brekėt. WOW, pidhi i saj i rruar dhe vetėm me njė vijė tė hollė mbi pidh, mė ndezi edhe mė tepėr. Me duar nisa t’ia ledhatoj cicat e rrubullakėta dhe belin e ngushtė.
- Doni, ma lėpij pidhin, mė lėpij derisa ta pėrjetoj orgazmin, dua qė tė mė qijsh me gjuhė.
-MMMmmm, duhet tė mė lutesh, mė lut qė tė tė qij me gjuhė…
- Ohh, tė lutem Doni, ma qi pidhin me gjuhė, futma gjuhėn nė pidh dhe bėj bėj tė kallem e tėra.



Me duar ia hapa kėmbėt dhe pidhi i Vesės u hap. Buzėt e pidhit kishin njė ngjyrė tė kuqrremtė, klitorisi i ishte fryrė dhe kishte qitur kokėn jashtė. Me buzė iu afrova dhe i dhashė njė puthje tė lehtė, Vesa u dridh. Pidhi i ishte lagur dhe ishte nxehur tej mase. Me gjuhė nisa ta lėpij anash buzėve tė pidhit, nga pjesa e jashtme Kjo gjė e kalli Vesėn. Mė lutej ta fusja gjuhėn mes buzėve, t’ia lėpija pidhin nga brenda, t’ia thithja klitorin.
Gjuhėn e shtrėngova fort dhe nisa tė luaj me klitorin e saj. Lėngjet e pidhit nisėn tė rrjedhin poshtė pidhit dhe binin mbi ēarēaf. Vesa ngriste kokėn dhe mė shikonte se si po ia lėpija pidhin.
Lėvizi si njė ngjalė dhe u vendos me kokė nga kėmbėt e mija. Morrėm pozitėn 69 dhe tani kari im ishte thellė nė gojėn e saj, kurse pidhi i saj lėpihej nga buzėt dhe gjuha ime. Pasi qė unė isha mbi Vesėn, e kisha mė tė lehtė kontrollimin e situatės. Ngrita pjesėn e poshtme tė trupit dhe kari im ishte jashtė gojės sė Vesės.
- Ohhhh, ama karin nė gojė, tė lutem Doni. E dua tė tėrin nė gojė, dua tė ma mbushėsh gojėn me spermėn e nxehtė, mmmm…
Trupat tanė nisėn tė lėvizin mė shpejt, gjuha ime nė pidhin e Vesės rrotullohej nga tė gjata anėt, kari im futej deri nė fytin e Vesės.
Nė moment erdhėm deri te shpėrthimi, lėngjet e nxehta rrodhėn nga pidhi i Vesės, sperma vėrshoi nga brendia e karit tim dhe mbushi gojėn e saj. Metėm ashtu pėr ca kohė, nuk mund tė ngopeshin frymė nga epshet e forta tė asaj shprazjeje tė furishme.
Pasi u qetėsuam dhe ndezėm nga njė cigare, na u dha njė e qeshur qė as vet nuk e dinim pse po qeshnim..
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   543275 views
  Share