MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 1/3/2015, 20:03 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


nje dite po prisja ashensorin kur u hap dera pashe aty komshiun tim une e kam shtepine ne kat te 8 dhe te dy do te shkonim ne kat te pare.e pashe komshiun tim te pashem dhe te bukur kur vura re qe ai smi shqite syte nga gjoksi im i madh dhe bythet e mia seksiii.une u ndjeva ne siklet dhe hodha veshtrimin nga dyert qe po hapeshin por ndjeva doren etij qe me mbajti dhe sme la te shkoja.i hodha nje veshtrim por ai me tha:Eja
une sdija cte beja u perpoqa te ikja por ai me shterngonte.vura re qe kari i tij ishte ngritur shume.u shqetesova kur dyert u mbyllen serishmi dhe ashensori do te shkonte ne kat te nente.ishte dreke dhe askush spo e perdorte ashensorin .ai filloi te me prekte bythet dhe une u eksitova.po gudulisesha dhe po ndihesha cuditshem.e pashe qe ashensori mberriti .komshiu duke me mbajtur per dore me shpuri tek apartamenti i tij .ishte vetem.skishte asnje tjeter aty.ai me shtriu ne divan dhe filloi te me prekte gjoksin.ma ngjiti karin me bythen.sa e doja ate kar.ahh me shume se cdo gje.po benim seks me rrobaun u bera qull.i thashe shpejt se sduroj dot mee.ai me hoqi rrobat dhe e futi koken te pidhi im dhe po e lepinte me gjuhe oooohhhhhhhhhhh sa mire ishte.ishte kenaqesi e paapare .une e mora karin e tij ne goje dhe po i beja gojore.ai u kenaq dhe me pas filluam te qiheshim se kafshet.ai me pomponte me force dhe dhune une leshoja britma eksituese per te dhe ai vazhdonte e vazhdonte te me qinte ne pidhin tim me karin e tij te madh.edhe tani ne qihemi gjithmone e me shume ...

Qyteti: Selanik - Postuar me: September 14, 2013 2:19 pm
Aldi
Ketu ku jetoj un kam perball nje familje shq dhe esht nje grua 30 vjec po osht shum seksi dhe nje dit e takoj ke parku dhe i fola ckemi qenke vesh shum bukur te nxjerken shum seksi robat i thash wwwa me tha flm sh...? Ska pse i thash e meriton dhe me tha po ku dukem qe jam shum seksi dote me hi ne mhb se i pelqeshin fjalet erotike i thash ka bythet i ke te papam rumbullakt si top oh oh boni dhe me pas boni ke ik per ke shpia kishte dhe gocen me vet po goca ishte vet 3 vjec dhe me tha don me ardh ke shpia ime se jam vetem buri kur te vij ne dark po i thash ajo ishte eksitu shum dhe sa u futem ne sallonin e shpis ajo direkt me kapi ripin e pantollonave dhe me tha du karr tashi se vdiqa pa merak ja ku e ke mer i thash dhe ajo ma nxjeri dhe ma mori ne goj per 5 minuta u prish ne goj dhe ka gjokset e saj ra sperma dhe un e kap me forc ja grisa minin qe kishte vesh dhe i futa llapen ne pidh qee ishte lengezua .. Me tha qi qim se vdiqa ok i thash e qiva nja 20 minuta dhe u prisha mrenda ne pidh ajo kur u prisha tha oooo mami sa me ke knaq dhe pastaj tha qima bythen po i thash po hajde e shkojm ne banjo u futem ne bajo u pastruam dhe fillova aksjonin nja gjys ore dhe pastaj u veshe dhe ika prej ate dit e me er sot kur osht vetem un shkoj e e qi sa her gjem rastin
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   543268 views
  Share