MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 9/9/2014, 22:25 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Kishim dale per qejf me burrin kur takohemi rastesisht me drejtorin e tij. Ishte i ri, ne nje moshe me ne dhe meqe ishte vetem e ftuam te vinte te tavolina jone. Ishte i kendshem ne bisede dhe po kalonim mire. Une e vura re qe kur nuk binte ne sy me shikonte sa here mundej. Ne fillim isha pak ne siklet po mbas dy gotash vere fillova te ndjehesha me mire dhe po e shikoja dhe une kur se kishte mendjen. Ishte gati 190 cm dhe trup shume ne forme. Ne nje moment mu desh te vija ne banje dhe kur dale qe andej e pashe qe po me priste te koridori. U habita po nuk e prisja fare ate qe erdhi me pas, me futi doren ne p... dhe me terhoqi fort pas vetes. pa e marre veten akoma me puthi fort. Fillim tentova te resistoja, por nuk shkeputesha dot. Pa e kuptuar as vete fillova tja ktheja puthjen. Nderkohe ndjeva giishtin e tij qe po me ferkonte vrimen tjeter. Se kuptova as vete po i kapa K.... qe e kishte dru. Ne moment degjuam levizje dhe u ndame, une u futa prape ne banje te merrja veten. Kur vajta te tavolina e gjeta atje dhe ishte sikur skish ndodhur gje. Nuk me hiqej nga mendja ajo qe ndodhi dhe ndihesha shume ne faj, kisha dhe frike nga ajo qe mund te ndoshte. Megjithate kaluan disa jave dhe nuk kisha degjuar prej tij. Nje mbremje nderkohe qe burri ishte me sherbim jashte shqiperise, bie dera dhe sa sme lane gjunjet kur e hapa dhe pashe Drejtorin e tij me nje pako ne dore. Pasi u pershendetem, me gjysem zeri e ftova brenda. I nxora dicka per te pire dhe me dha pakon dhe me tha ta hapja. Cfare eshte i thashe? Hape me tha me ton komandues. eshte per ty. E hapa dhe ngela me goje hapur, brenda kishte tanga dhe sutjena shume seksi. Dua qe ti veshesh me tha, te shikojme si te rrine. Une mblodha gjithe forcat dhe refuzova duke i thene jam e martuar. Degjo me tha, ndonjehere kurvat e fshehin natyren e tyre dhe nga vetja, por vjen nje moment qe e dine qe jane zbuluar dhe nuk mund te bejne ndryshe vecse ta pranojne ate. Qe ne momentin e pare qe te pashe e kuptova qe je kurve dhe ti e kuptove qe une te zbulova. Tani e tutje yt shoq do beje me shume sherbime kurset ti do behesh kurva ime personale. Kisha ngele pa fjale, skisha force te beja gje po e ndieja qe p.... me ishte bere zjarr. Si pa e kuptuar ndjeva doren e tij mbi supe qe me shtynte poshte dhe me uli ne gjunje, pastaj me tha nxirre K.... dhe mere ne goje. Bera si me tha po meqe se kisha marre ndonjehere ne goje mu desh pak kohe dhe disa shpulla te lehta qe tja merrja dores. Filloj te me pelqente kur ndjeva qe ai po tendosej bera te terhiqem mbrapa por me kapi fort nga floket dhe u prish ne gojen time. Goditjen e pare te spermes e ndjeva ne fund te fytit dhe desh u mbyta, pastaj goditjet e tjera erdhen radhe dhe spo e mbaja dot gjithe spermen dhe desha ta peshtyj. Por nje tjeter shpulle e lehte me solli ne vete, mos e derdh me tha dua ta shikoj ne gojen tende, hape gojen. Tani kaperdije poshte. Bera si me tha Drejtori i burrit. Fillova tja marr prape ne goje dhe shume shpejt u be gati prape. Me ngriti hopa, me coi te krevati dhe me qiu tere naten ne cdo vrime timen. te nesermen isha e rraskapitur, ai u ndrit dhe iku ne pune. Pas pune erdhi prape dhe vazhduam keshtu per nje jave deri sa erdhi burri. akoma qihemi sa here kemi mundesi dhe megjithese ndihem ne faj, une jam kurva e tij dhe skam cbej.
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   543340 views
  Share