MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
suela
view post Posted on 15/7/2011, 19:03 by: suela     +1   -1




halla ime ishte njė shumė e Vaja, tė butė flokėt, sytė BERZH ėshtė i vetėm, kafe, dhe kėmbėt qė shumė gra kanė kėrkuar tė. Ajo ka dy vajza osea henbras prime time. tė cilat gjithashtu kanė kėmbėt e bukura. enpeso tė gjitha njė esausta natėn e mirė tezen time erdhėn dhe qėndruan me dormidad dhe rroba nė shtratin e saj dhe u zgjova shumė i lodhur dhe Biskajė dhe dormidad Kur unė tė kėrkoj, sepse nėse unė bie nė gjumė me rrobat e saj, nėse unė mund tė desbestir. Unė shpejt prosedi tė desbestir enpese tezen time me kėmishėn e tij dhe pastaj buzė e saj dhe penisit tim rastėsisht grevė pa dhėnė mua llogarinė time, por nuk tregon kujdes shumė grabbing dhe tė ndjekė atė favor pėr tezen time, dhe mė nė fund ai Aquit kėmbė e tyre enpese dhe njė magjepsės aromė la kėmbėt e tij dhe mė pėlqen shumė mė tepėr se Aberle hoqi tė gjitha rrobat e tyre dhe pastaj tė marr me vete mes dhe enpese pėr kėmbėt vesarle erė dhe shkojnė rreth 1 e gjysmė deri nė dy orė dhe kur penisi im Abia acbado Unė vetėm e luajnė atė pa fuy mua me conpartia e katėrt me tim kushėri. suiguiente ANDALUSIA ditė u zgjova tepėr vonė pėr mua desbelado Abia pothuajse tė gjitha noche.bueno ngrėnie kuti arrin alń Pyes veten tezen time
_carlos abitacion tuaj kam hyrė natėn e fundit, pasi kam arritur.
_yo agf nėse vdesin, sepse kam marrė shumė tė lodhur dhe qė kam kėrkuar pėr tė ndihmuar desbestirse
_ella pergjigjur fėmija im ishte ok vetėm tė dini qė unė desbestido Abia tjera ju pyet labastes kėmbėt e mia natėn e kaluar?
_yo i thashė atij nėse ai ishte i grabbing kėmbėt e tij tė ngrohtė dhe djersitje
_ella pėrgjigjėn nė njė shumė tė gėzueshėm
_carlos ju jeni tashmė nė cobirtiendo njė njeri njeri i shtėpisė!.
gjatė natės Unė TV BEIA Kur arrijnė me kushėrinjtė e mi dhe tezen time si ajo gjithmonė erdhi tenprano shkoi resibirla me njė gėrryes dhe veso dhe tha agf shoqeron mua nė dhomėn e tij pėr tė hequr kėpucėt e tyre dhe stockings
Daddy pėrgjigj ok _ella por Esperame mua cabie rroba dhe ju e quani
_yo atė nė mėnyrė tė pėrsėritur se unė acueldese heq kėpucėt e tyre.
dhe u nis 15 minuta mė pas tezen time unė yamo dhe medijo
primeve _ya tuaja janė nė rrugė qėndrimit tuaj kėtu pėr tė parė televizor me mua nė mėnyrė qė ju nuk jeni vetėm nė dhomė
I tha _yo ok shpejt agf
Fillova nė kėmbėt e krevatit dhe empese pėr tė hequr kėpucėt e tyre kėtė herė janė cuandotermine heqjen dhe kėpucė sportive dhe stockings Unė i thashė tezen time
_tia kėmbėt pak ėshtė e qėndrueshme
_ella mė tha mendoni
_yo tha Berd agf nėse kėmbėt tuaja janė demaciados marabillosos
_y pyetja juaj ėshtė vesastes carlos olistes dje dhe kėmbėt e mia pėr orė tė tėra?
_yo agf keq nė qoftė se kam thėnė se nuk po ndodh me mua me kėmbėt e tyre
_ Sinsera e mirė pėr ju unė jam shumė atė qė ju guso isit natėn e fundit ēdo ditė tani, por ju do shumė dicresion kėshtu primeve juaj nuk do tė llogarisė
Berd Kur tezen time mė tha se unė emosione Tato peńiscaba unė tė di nėse kjo ishte njė ėndėrr apo realitet.
enpese pėr tė mirė atė natė dhe kėmbėt sobarle erė tė gjithė pa lėnė edhe njė cep tė kėmbėve bukur gosarmelos Kur ajo ishte njė vit dhe tezen time u shkarkua travajaba dhe ku ishte mė mirė pėr mua se tezen time erdhi tė kėrkojė dhe travajo tenprano kthyer mė shumė dhe mė shumė sudados kėmbėt.
nė ditė pėr tre e gjysėm tė pasdites tezen time dhe pėr tė marrė njė medijo pak i bezdisshėm
_carlos aconpańame nė dhomėn time pėr t'u ēlodhur siē e dini
_ I tha agf ok rritet brenda pak minutash.
Kur estabaya tezen time Subi ashtu si Perėndia e solli botėn vetėm gjysmė tė bėrė dhe mė tha
_carlos ju pėlqente lakuriq
_yo nervously tha agf qartė se nė qoftė se nuk e ka hapur guatemalan
pastaj fjetur me kėmbėt asia tim dhe unė tė heq penisi gjysmėn e mi ndal mua enpese aserque asia tė joshė atė dhe tė dy kėmbėt nė njė zė ajo mė pyeti acoatara Vaja frete te kėmbėt e saj dhe natyrisht mė tė hequr tė gjitha rrobat i Ise dhe unė shpejt mė tha se ku ajo tė vėnė njė kėmbė nė fytyrėn time dhe kėmbėt e mia mbi njė penis tė gomės dhe Azi enpeso krye tė ensima sasi tė vogėl mua pastaj dhe mori penisit tim nė gojėn e tij dhe desia susurando mua ju nuk e ndalet shuplaka kėmbėt e tij, ndėrsa nėna e saj e mia penis veten kėmbėt delisiosos pensava falemnderit nė kėto bukur dhe ashtu si ajo mendonte masturbarme Kur mbarova tezen time mė tha nė njė komandė zanore qė unė Mamara saj imajinara vajina qė ishte nė kėmbėt e tij unė putha shtrigė Olia njė puthje pas tjetrės deri tezen time dhe unė kėrkohet vetėm pėr tė lėnė abitacion e tyre.

 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   543140 views
  Share