MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
durrsake
view post Posted on 17/4/2011, 20:40 by: durrsake     +1   -1




Caste dashurie (tregim)



Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte.
Kishte bere gjithfare sakrificash per te arritur ate moment sublim, aq shume te enderruar, deshiruar dhe merituar. Merituar ishte pak e veshtire per te thene, por i pelqente te mendonte keshtu.

Shkruajti ne ditarin e tij.

Sot me ndihmen e zotit bera dashuri me D.... .Them me ndihmen e Zotit sepse duhej vertet ndihma e tij per te mposhtur vajzen me emrin D .... .
Kjo femer ishte endrra ime e ndaluar ne 6 muajt e fundit dhe sot per kenaqesine time dhe te sajen( shpresoj), Ajo pranoi te bente dashuri, edhe pse mund te kishte pranuar me pare kete, por mund edhe te mos pranonte kurre!( ishte hera e dyte, por e para here qe e beme per se mbari)

Ishin muajt me te lodhshen per mua! Thuajse ēdo dite shkoja ne supermerkaton ku punonte ajo per te blere gjithfare sendesh qe ne disa raste nuk me nevojiteshin aspak, por une kisha nevoje per ate.


Ajo kohet e fundit kishte pranuar te pinte disa here kafe me mua dhe kur une i bera ftesen per ne restorant nuk pranoi menjehere.
Kaluan dite para se te me thoshte " jam e lire ne mbremje ".
Pas darke ate nate nuk beme asgje perfundimtare. Arrita t'i jap puthjen e ndarjes kur po i uronim njeri tjetrit " naten e mire". U tregova i paturpshem kur i shtrengova koken dhe e putha ne buze, para se ajo te zbriste nga makina ime.

Dukej sikur ajo nuk ishte e fyer, perkundrazi ndersa largohej kthehu kryet dy here duke me pare me epsh. Zbrita nga vetura e vrapove tek ajo, ne momentin qe ajo ndodhej te porta e shtepise se saj. Qenč vetem 10-12 metra nga rruga.
Ajo me pa dhe me perqafoj duke mbeshtetur kryet te gjoksi im. Ishte me e shkurter se une, i putha floket e zinj ,ndersa ndjeja gjinjte e saj qe me preknin ne trup. Nuk e di sesa minuta qendruam keshtu midis ledhatimesh kur me ne fund e putha perseri. Me puthi dhe ajo e hapi menjehere gojen per te futur gjuhen e saj ne gojen time.
Heren e pare beme seks ne makinen time 4 dite pas puthjes se pare.
Isha une qe zbertheva i pari pantallonat dhe ajo ndiqte me sy levizjet e mia plot padurim per te shikuar organin tim mashkullor. Emocioni i " eksplorimit" te trupit te partnerit/es heren e pare eshte kenaqesia me e madhe ....
Pastaj erdhi dhe kjo mbremje e paharrueshme. Fundi i ditarit.

---------------
Ai shkoj ne shtepine e saj pas mesnates kur prinderit e saj flinin.
Ishte nje shtepi jashte qytetit me dy kate.
Ajo e shoqeroj neper erresire ne dhomen e saj ky e vetmja drite vinte prej televizorit me volumin e ulur.
Nuk kishte kohe per fjale, prandaj u zhveshen me shpejtesi. Ajo i kishte thene se do t'i pelqente te benin dashuri ne dhomen e saj, dhe jo vetem ne makine ku gjerat beheshin shpejt e shpejt.

Kesaj here ai donte t'i puthte syte e saj te bukur, nga ata sy qe kur te shihnin te "pervelonin " krejt.E puthi edhe ne buze te veshet ,qafa dhe me pas supet. E kafshoi lehte te qafa dhe te supet duke i leshuar fryme te ngrohte nga goja poshte mjekres, brenda vesheve, kjo zakonisht i eksitonte shume vajzat qe kishte njohur, problemi ishte qe s'ishte e thene t'u pelqente te gjithave ........
Pastaj "punoj" per disa minuta me gjinjte a saj te cilet i kishte enderruar qysh heren e pare qe e kishte pare. Ia puthi ,lepiu, e kafshoi lehte majat e ginjve e ne ate moment ajo shpertheu ne renkime . " Ule zerin " i tha ai me friken se prinderit do t'i degjonin.
- Mos ki merak - tha ajo dhe i tregoi me dore deren e dhomes te mbullur me ēeles.

Perhere kishte pasur dobesi per vithet e femrave, e ktheu nga ana tjeter dhe e puthi tek vithet pa harruar t'i ledhatonte shpinen. Prapanica e saj mahnitese i shtoj se tepermi eksitimin. Ishte ajo qe e "torturuar" nga deshira u kthye dhe hapi kembet.
Ai nuk harroj te vendoste jastekun poshte vitheve te saj e pastaj e futi atje ku duhej te ishte " ndezur zjarri" minuta me pare.
Ishte vertet e ndezur dhe mjaft e lagur te vagina, prandaj organi i tij rreshqiti lehtesisht brenda saj pa asnje renkim qe paralajmeronte dhimbje nga ana e vajzes.

Ajo nderroi pozicion duke u vendosur sipčr djalit. " Me pelqen te qendroj mbi ty " tha ajo dhe duke bere shtytje, u perkul per te puthur gjoksin mashkullor.
Pak me pas ishte ai qe i ledhatonte me njeren dore gjinjte dhe me tjetren klitorin, Pas disa sekondash Ajo renkoi llahtarshem sikur dikush po e vriste ...
Ishte renkimi i orgazmes se asaj te cilit ju shtua renkimi i atij.
Ndersa po merrnin fryme dikush trokiti te dera e dhomes .
- Nene mos u shqeteso,- tha ajo
-ēfare ndodhi ? pyeti nena e vajzes qe me sa dukej i kishte degjuar klithmat, renkimet e tyre .
-Asgje ,Nene ,pashe nje enderr.

Pas nje ore ai u largua fshehurazi nga shtepia e vajzes.
Ndihej i lumtur qe 6 muajt qe kishte pritur vajzen nuk i kishte humbur kot.


Ky eshte vazhdimi i tregimit te pare.

Ndodheshin te dy ne nje Parkim ku naten shkonin ēiftet e te dashuruarve.
Atje kishte pak liri, prej kohesh Policia mbyllte nje sy per te lene te qete dashnoret ne defrimin e tyre .Veturat ishin zakonisht te shumta ku neper muzg mund ta dalloje qe ishin ne pergjithesi ēifte te reja qe kryenin marredhenie dhe nuk mungonte ndonje burre qe kalonte per te pare. Ishin ata maniaket qe shqetesonin
te dashuruarit me shikimet e tyre etj.

Ai e ledhatoj te pubisi lehtesisht dhe ajo beri te njejten gje me organin e tij seksual. Vazhdoj ta ledhatonte te klitori pa humbur durimin, derisa ajo filloj lagej.
-Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij.I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te "vezčt" e tij dhe buzet e saj qe " arrestonin" koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te organit seksual nga goja e saj e thelle. Perdorte gjuhen e pastaj e thithte krejt duke i kushtuar shume vemendje " vezčve" te djalit, te cilat nuk i linte te qeta me doren e djathte.

Degjoheshin zhurma makinash qe leviznin rreth e rrotull. Ata te dy nuk shiheshin nga jashte ,ashtu siē ishin shtrire e perkulur ,dhe ishte ky momenti ku burrat " spektatore" nxeheshin nga zilia ose eksitimi !!
Nje veture ndaloi prane tyre ne momentin qe ai ishte prane arritjes se kulmit te kenaqesise dhe pa nje drite t'i verbonte .

Ajo e nxorri nga goja ate, tamam kur s'duhet t'a nxirrte dhe ai e perfundoj me dore "ēeshtjen" . Po ,tamam ēeshtje ishte shnderruar ngaqe per kenaqesi as qe behej fjale duke pare nje person me drite dore qe leshonte rreze drite drejt pjeses se trupit te djalit te sapodale nga goja e asaj.
E fshiu ate me shami shpejtesisht dhe ende me pantallona te zberthyera zbriti nga vetura per t'i dhene nje mesim te mire " spektatorit" te paftuar.
U drejtua drejt atij me ulerima, kur shtangu komplet.
Ishte makina e Policise . Askush nuk e priste mberritjen e policise ne ate “zone te lirč”, por shteti herč pas here tregonte forcen e tij.

-Po bejme nje kontroll - tha polici duke treguar me gisht nje kolegun e tij qe po ndriēonte me drite dore makinen e nje ēifti tjeter.
-Me jep dokumentet dhe mberthe pantallonat! urdheroj Polici i cili tashme e kishte rifituar kontrollin qe mund t'a kishte humbur per pak sekonda nga eksitimi i mundshem i shkaktuar nga skena erotike.
Pas disa minutash policet u larguan pa harruar t’i thoshin ēiftit se here tjeter do te merrnin masa te rrepta, ngaqe ligji e ndalonte seksin ne ambjente te hapura ku cilido mund te shihte skena te turpshme.

Pas nje jave Ata te dy shkuan ne nje hotel te vogel jashte qytetit. Deshironin te benin dashuri per se mbari e panderprerje .
Pasi hengren dreke u hynč ne dhomen e tyre.
Vajza D nuk kishte durim dhe donte t'i tregonte menjehere veshjet e saj intime te cilat i kishte zgjedhur per ate takim .
Ai e admiroj zgjedhjen e saj dhe e puthi te gjinjte pa i hequr mbajtesen e gjirit. E puthi edhe poshte mbi mbathjet e saj, dhe e eksitoj aroma qe vinte nga vagina e vajzes. Ne disa raste ishte ere e keqe , ne disa te tjera ishte arome jo e kendshme , por sidoqofte shume eksituese. I spostoj pak mbathjet e zeza asaj per
te perfituar nje puthje nga buzet e organit femeror.
U terhoq ngaqe era e saj jo e pelqyeshme qe la pak pa fryme, por kjo ja shtoi me teper deshiren.

Shkuan ne banje per te bere dush se bashku ,dhe ajo qeshi me te madhe kur ai plot ēiltersi tha " hera e pare qe bej dush me nje vajze".
-pse qesh ? pyeti ai
-je shume i sinqerte, urrej djemte qe krenohen kot, Edhe per mua eshte hera e pare qe .... e bej ne dush- tha ajo e pa u zgjatur me tej filloj t'a perqafonte ............

Shtrati ishte shume i pershtatshem. Po rrinin te shtrire e ajo kishte vendosur kryet mbi gjoksin e tij duke perkedhelur ato qe ajo adhuronte me shume " vezčt mashkullore" .
Ai i beri propozim per te bere nje pozicion te bukur sa per fillim -rifillim .
Pa kthyer pergjigje Ajo u vendos siper tij duke zgjatur gjuhen e saj te koka e penisit i cili tashme i lare mire ia shtonte oreksin ..........
Ai drejtoi vithet e saj drej fytyres se tij, i puthi pak e me vone i lepiu vaginen, ndersa ajo njekohesisht i thithte organin gjenital. Po kryenin ate shume spektakolarin per disa persona ; pozicioni 69 .
Ky pozicion kishte disa avantazhe .Te dy ishin shume te eksituar e asnjeri nuk tregohej egoist .

Vajza e eksituar ne kulm nga lepirjet e tij po tregohej e zjarrte ne thithjet e saj, por e humbi disi kontrollin kur ai i thithi me buze majen e klitorit i cili pas lepirjeve dhe thithjeve po i dhuronte vajzes emocione tronditese.
AI pati deshire t'a depertonte, prandaj e ktheu vajzen per ti dhuruar nje tjeter emocion, ate me rraskapitesin, orgazmen e perlotur.
Ishte ajo qe tunde koken si cmendur, e dikur shpertheu ne lot . I trembur, ai mendoj se po i shkatonte dhimbje, prandaj u terhoq pak, por ajo i mbertheu koken me kembet e saj duke i bertitur ; Vazhdo ,jepi !!
Pas loteve ajo qeshi e lumtur
- asnjehere s’kam qarč, nuk jam perlotur nga kenaqesia - tha ajo .

Dikur u kujtuan qe duhet te iknin nga hoteli.
Ate dite ishte shume bukur e sigurisht qe do te riktheheshin atje per te gezuar momente te tjera, te cilat dashuria i ben te paharrueshme.
Ishin dy te rinj te kushtuar njeri-tjetrit. Ishte i rralle shqetesimi i secilit per partnerin, donin te kenaqnin me ēdo kusht njeri-tjetrin, nuk ishin egoist , ngaqe egoizmi nuk paguan askend. Kushedi nese AJO do te perjetonte te tjera Orgazma pčrlotčse


Djali i madhe i shoqes sime


E dija se fqinjin tim tetėmbėdhjetėvjeēar e mundonte vetėm njė gjė: si t'i fuste hundėt nėn brekėt e mia kallėse, prandaj une kisha kujdes lidhur me kėtė, por si duket, jo edhe sa duhet. Para se gjithash, une as qė mund ta fajėsoj atė pėr asgjė, sepse, thėnė thjesht, isha e vetėdijshme se pothuajse ēdo mashkull kur inė shikon, fillon te jargėzohet pas meje, qė te bluajė diēka rreth rajonit te karit. Unė jam, sic thuhet, "e sajuar mire" edhe kah gjinjėt, e edhe ne pjesėn e kukave dhe isha mėsuar qė meshkujt te pėrqyrreshin pas meje. Mirėpo, shumica e meshkujve irikėsohen kur me afrohen. Ndoshta pėr ta jam njė kėnaqėsi tepėr e forte. Ngan-jėherė ata sillen ne mėnyrė thjesht qesharake, e ndjen-jat, te cilat janė ne linjėn e skajshme te ndjenjave te tėrheqshmėrisė, ne vend se kah une, i refuzojnė ata nga une, andaj ēak kam pėrjetuar qė njė djalosh i bukur, i cili fitoi ereksion te fuqishėm kur me shikoi, ne vend se te hidhej ne pėrqafimin tim, ai vetėm me shikonte. Une thjesht ndjej kėnaqėsi ne pėrqėndrimin e vėmendjes qė e shkaktoj te meshkujt dhe nuk iritohem. Burrit tirn i kam qėndruar relativisht ne besė, kurse jeta jonė sek-suale ishte e mire. Une e dua, e ai e ēmon atė qė e ka. I di te gjitha rreth kompleksit te edipit dhe ngarkesės natyrale te meshkujve adoleshentė qė te kalo-jnė nėpėr fazėn e dashurisė ndaj nėnės. Kėshtu qė une nuk u befasova aspak kur vėrejta se fqinji im Toni me shikonte me sytė e tij rinorė. Ai i ndryshoi edhe sjelljet. Nga ana tjetėr, mendova se nuk do te ishte ndonjė dėm nėse une e gostis hčre pas hčre, kėshtu qė une nuk ia zura pėr te madhe kur ai pėrkulej pėr te m'i shikuar kof-shėt nėn fustan, apo gjinjėt e mi nėn bluzė. Une lejova qė ai edhe te me spiunonte derisa vishesha. Bile mundo-hesha qė te vishesha e te zhvishesha ngadalė dhe ne mėnyrė provokuese, ne mėnyrė qė atij t'i jepja rast pėr njė pamje te mire seksi. E kuptova se puthjet dhe pėrqafimet tona te zakonshme, pėr te kishin njė kuptim krejtėsisht tjetėr, e nganjėherė bile arrija qė ta ndija edhe penisin e tij te erektuar, ne momentin kur pėrqafo-heshim. E dija se ai shpesh masturbonte, gjė kjo shumė normale, me siguri shpeshherė duke me fantazuar mua. Une thjesht u ndjeva si lajkatare. Shikimi i tij pėr mua ishte sikur njė kompliment i madh. Me kalimin e kohės, Toni u rrit dhe u zhvillua, kurse interesimi i tij pėr mua u rrit. Ai u bė njė mashkull bukur i zhvilluar, me i lartė se 180 centimetra dhe filloi qė te merrej me futboll. U bė me te vėrtetė njė djalosh i pashėm. Vashat bėheshin copė e grime pas tij, por si duket atij ato nuk i interesonin dhe ai sillej ne mėnyrė .^. relativisht te ēuditshme ndaj tyre. E dija se dėshirat e tij seksuale ishin kryesisht te orientuara kah une. Pėrcillte vazhdimisht ēdo lėvizje timen, duke e shfrytėzuar ēdo moment qė te me afrohej dhe qė te me prekte, kinse rastėsisht. Me duhet te pranoj se ai me kėnaqėsi me ndihmonte, sa hčre qė e kėrkoja ndihmėn e tij. E dija se sa hčre qė une nuk e shikoja, sytė e tij ishin te ngulitur ne trupin tim. E ai kishte problčme (ė mėdha qė ta fshi-hte ereksionin ndėrmjet kėmbėve. Dhe, si do te ishit ndier ju, zonja e zonjusha te nderuara? Ē'do te kishit menduar pėr te gjitha kėto? Me duhet te pranoj se mua me pėlqente adhurimi i tij ndaj meje. Isha e fascinuar me fytyrėn e tij te bukur dhe me trupin e tij te fuqishėm dhe e doja sinqerisht dhe thellė. Por, oh zot, ai ėshtė ende fėmijė, fqi, i biri i shoqes sime. Dhe, mbase nuk mund te qihem me kėtė fėmijė!? Kjo nuk bėn. Gradualisht m'u desht qė t'ia pra-noja vźtes qė atė ta konsideroja vetėm si njė djalosh te bukur e shtatthedhur, dhe se njė dite ndoshta edhe do te isha ne shtrat se bashku me te. E tėrė situata me shtyri qė une te thellohesha ne mendime. Si do te ishte qė ne pidhin tim ta ndjeja karin e fqinjit tim? Nuk mund t'u ikja fantazive. Kur me qinte burri. une e paramendoja Tonin, e ai pėrjetonte njė kėnaqėsi qė kurrė me pare nuk e kishte pėrjetuar. Sepse une fillova qė te kallesha jashtė mase, gjithnjė duke imagjinuar kinse me qinte Toni. E kur une do ta pėrqafoja Tonin dhe kur do ta ndjeja atė kar ne brendinė time, dhe kur duart e tija te mėdha e le mqishme do te m'i shtrėngonin cicat e mia bashkė me thimthat e tyre, une do te ēmendesha e tėra. Me ne fund, ēėshtja u konkretizua kur burri im shkoi ne Prishtinė lidhur me disa punė personale. Toni, sapo dėgjoi se burri im nuk do te ishte aty pėr njė kohė, une menjėherė e vėrejta ndryshimin ne qėndrimin e tij. U bė shumė agresiv ndaj meje dhe qartė i tregoi dėshi-rat e veta. Filloi qė haptaz te zgurdullohej ne mua, duke me vėshtruar qėllimisht, qė nga koka e deri te thembrat, e duke e ndalur shikimin posaēėrisht te gjinjėt dhe kof-shėt e mija. Ai dinte edhe te fishkėllonte ne shenjė te pėlqimit dhe ma bėnte me sy. Kur me pėrqafonte, m'i kapte kukat dhe me shtrėngonte, kėshtu qė une e ndjeja fort mire karin e tij ne bregun tim te vénčres, e nganjėherė, kur me ngriste lart ne ajėr, une e ndjeja topuzin e tij ndėrmjet kėmbėve, e sidomos kur i zgjeroja ato. Une kėtė, si duket pa qėllim, vazhdimisht e kisha bėrė. E dija se ai pėrgatitej pėr kohėn kur do te mbetemi te vetėm ne shtėpi gjatė kohės se mungesės se burrit tim. Burri im shkoi dhe mu ne atė mbrėmje Toni erdhi tek une, me qėllim qė ta zėvendėsonte shokun tim te jetės. Ne te vėrtetė, qėndroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. Ai u ul krejtėsisht pranė meje. Kjo edhe nuk ishte ndonjė risi, por kėsaj hčre ishte disi me ndryshe. Me tėrhoqi kah vetja gjithnjė derisa koka ime nuk u gjend mbi supin e tij. Dora e tij pėrreth qafės sime lėshohej gjithnjė e rnė poshtė, derisa me ne fund nuk arriti deri te gj'injėt e mi. Pastaj me pėllėmbė butė-sisht e kumcoi cicėn time dhe me gishtėrinj leht e shtypi majėn e saj. Buzėt e tij puthėn ballin tim. E ngri-ta shikimin dhe ai atėherė me puthi ne gojė. Isha aq shumė e befasuar sa qė gjuha ime ne mėnyrė automatike depėrtoi ndėrmjet buzėve te tij. Ne kėmbėn time ndjeva dorėn tjetėr te tij. Ma shtrėngoi kofshėn, menjėherė aty afėr pidhit, i cili u bė krejtėsisht i quilur dhe valė i nxehtė. Por pas njė ēasti tjetėr une ndjeva njėfarė panike dhe fillova qė te brengosesha. - Ndal, Toni - tentova qė t'ia ndalja hovin. - Kėsh-tu nuk veprohet me fqinjen! - mezi fola. - Por, une te dua - tha ai. Une vetėm bėra me kokė, u tėrhoqa dhe nxitova kah dhoma e fjetjes. Vendosa qė te shkoja drejt e ne shtrat, edhe pse ishte relativisht herėt. I hoqa rrobat nga vetja para se te supozoja se Toni ishte afėr derės e cila nuk ishte krejtėsisht e mbyllur. Une isha e tėra e kallur. E mora gjėnė e pare nga garderoba ime te cilėn e hasa dhe fillova qė te mbulohesha. Gabova. Ishte ajo njė baby-doll shumė seksi i pėrbėrė nga njė material i zi e i tejdukshėm, te cilin ma kishte blerė burri. Ajo ishte shumė e tejduk-shme, ashtu sic ishin edhe brekėt e mia gjithashtu te zeza. Dėshirova qė te futesha nėn mbulesėn e shtratit, kur pėr njė moment ndjeva njė dėshirė intensive pėr urinim. Thjesht, me duhej qė patjetėr te shkoja ne WC, mu ne ato momente! Dola ne koridor, hasa ne Tonin dhe u orientova kah WC-ja. Me pėrcolli gjithnjė deri te banjoja, duke u munduar qė te ma sqaronte, por edhe me bėnte lajka. Bullunga nėn pantollonat e tij dukej te ishte e gjatė dhe e fryrė. - Toni, me duhet te urinoj. A do te largohesh, te huciri? - i thash, por ai edhe me tutje qėndronte aty dhe oE vėshtronte. E vėrejta se si po e humbja kontrollin e udunłi, prandaj vetėm i ula brekėt dhe u ula ne ulėsen e WC-sė. Fillova qė te urinoja. Ndjenja e lehtėsimit isfafe e pabesueshme dhe ndjeva se si nga une, se bashku me urinėn, u largua edhe ēdo presion qė e kisha. Toni m'u afrua dhe u gjunjėza para meje, duke ma marre fytyrėn ndėrmjet pėllėmbave dhe filloi qė te me puthte butėsisht. Kėsaj hčre une iu pėrgjigja ngro-htėsistiL duke e mbėshtjellur me duar pėrreth qafės. ©o'ooaoe] Me ne fund, ēdo kundėrshtim pėrfundoi dhe Toni, duke qėndruar ende i gjunjėzuar, me ngriti nga ulėsja e WC-sė. Brekėt e mia kishin rźne nėn gjunj, kurse pidhi im u gjend mu para hundės se fqinjit tim. Ai e futi fytyrėn ndėrmjet kėmbėve te mia dhe i lėpiu pikat e fun-dit te urines. Une fillova qė te klithja. - Oh, Toni, Toni, kaq paturpshėm, oh! Por... mos u ndal! - gjuha e tij e cila ishte futur ndėrmjet flegrave te pidhit tim, ishte aq pėmdezėse sa qė menjėherė u derd-ha, duke ia shtyrė fytyrėn kah pidhi im i flakėt. Pas pak ne u gjendėm ne dhomėn time dhe ne shtratin tim. Te gjitha inhibicionet u zhdukėn. Te gjitha arsyet pėr pėrmbajtje u thyen. Ai me mon ashpėrsisht. Kari i tij i madh u iras thellė dhe egėrsisht ne pidhin tim te lagėsht e te nxehtė, gjithnjė derisa nuk eksplodoi. Sperma e tij u pėrhap nėpėr hapėsirėn time te brend-shme. Ndjeva njėfarė ngrohtėsie te veēantė. Atėherė e kisha radhėn une. E shtriva atė ne shpinė dhe nga kari i tij fillova qė t'i lėpija lėngjet tona te pėrziera, e pastaj fillova qė t'ia fėrkoja xhumbullin e tij i cili ishte ende i forte si gur. Mėpastaj e kalėrova, duke e ngacmuar kli-torisin tim me karin e tij dhe rrėshqita ne te, gjithnjė derisa e tėrė gjatėsia e tij madhėshtore nuk u gjend ne mua. Lėviza leht lart-poshtė ne karin e tij, duke i lėshuar buzėt e mia ne te tijat, duke pėrjetuar kėnaqėsi ne ndjen-jėn e shtrėngimit te kukave dhe eicave te mija nga ana e duarve te tij te fuqishme. Fillova qė te bėja lėvizje te ngadalshme rrethore, aq sa munda te pėrmbahesha. Me pas fillova qė te qihesha vrullshėm, duke u ngulur e ngritur gjithnjė e me shpejt ne hurin e tij, kurse edhe ai me kukat e tij mundohej qė edhe koqet te m'i fuste bren-da. Kari i tij monstruoz thjesht ma trandi pidhin tim te zjarrtė. Vazhduam kėshtu gjithnjė derisa zjarri nėn stomakun tim nuk u rrit deri ne atė masė sa qė te me shkaktonte njė orgazėm ashpėrsisht te dhembshėm e te lezetshėm i cili me shtyri qė te bėrtisja, qė te qeshja dhe te qaja ne te njėjtin moment. Dhe, shumė shpejt erdhi momenti kur edhe ai me stėrpiku pėr hčre te dytė me spermėn e tij te nxehtė, e cila u shpėmda nėpėr pidhin tim te gėzuar. Mbase nuk ka nevojė qė t'ju tregoj se si i kaluam ditėt e mosprezencės se burrit tim. Ato ishin te kurorėzuara me orgji te vėrteta. Qiheshim ashpėr qė nga mėngjesi e deri ne mbrėmje. Ēdo gjė ishte e egėr, perverse dhe e mrekullueshme. Kaluan disa dite dhe dikur erdhi burri im. Une tani i kam dy meshkuj te shkėlqyeshėm te cilėt kujdesen rreth dėshirave te mia seksuale, njėri ditėn e tjetri natėn. Une nuk ndjej kurr-farė brejtjeje te ndėrgjegjes. Tani jam njė dame e mbushur me dy kara, jetoj ne njė lumturi te plotė dhe jam e lumtur qė arrij t'i kėnaq dy meshkuj...



Hera ime e pare(rrefim i nje kurve)



Do t'I kthehem edhe njėherė se kaluarės sime pėr ta kujtuar me aq mall virgjėrinė e humbur. Atėherė isha pesėmbėdhjetėvjeēare, ne vitin e pare te shkollės se rnesme, ne Prishtinė. Nuk pen-dohem pėr atė qė kam bėrė sepse ishte njė pėrje-tim i pakrahasueshėm nėjetėn time. Ishte njė natė e nxeh.tė qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtėmbėdhjetat. Atė mbrėmje kur vendosa te bėj seks pėr hčre te pare, isha ne natėn e fundit te menstruacioneve, por epshi qė na kishte pėrfshirė nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. 1 dashuri im filloi te me puthė dhe te me lėpijė ne ēdo pjesė te trupit, qė nga gishtėrinjtė e kėmbėve e deri te maja e kokės. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jsės, sic e quante ai, filloi te bėnte akrobacione me gjuhėn e tij ne vagjinėn time te virgjėr. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Pėr gati njė ēerek ore ka punuar ne klitorisi tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga ēasti ne ēast do te shpėrthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shėndritshėm. Isha shumė afėr kulminacionit dhe nuk mund te pėrm-bahesha. Pėr njė moment filluan te me lidhnin lėngjet te shoqėruara me njė klithmė te ėmbėl. Gjithēka do te jepja qė te pėrjetoja edhe njė hčre atė lojė te paharrueshme te Kusebės. Ai u ngrit dhe u afrua pranė fytyrės sime duke ma drejtuar penisin ne gojė. Isha aq e gėzuar qė me ne fund ne duart e mia gjendej njė pénis prej se vėrteti, qė pulsonte dhe ishte i gatshėm pėr sulm. Kuseba me mėsonte si ta pėrpunoja. Fillo te punosh me gojė. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ėndje. Ishte hera e pare qė provoja njė gjė te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamirėsi penisin qė depėrtonte ne gojėn time. Megjithatė e thithja sipas kėshillės se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu pėrgjėrova. Hape gojėn, lėre te kalojė me thellė dhe me lirshėm, m'u pėrgjigj Kuseba. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shumė tek rrasej ne gojėn time. Isha aq e ndezur sa qė e thithja pa kontroll penisin e tij, ndėrsa ai shtypte cicat e mia dhe fėrkonte me dorėn tjetėr klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhėn e tij ne vagjinėn time e cila digjej flakė. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Kuseba: une e thithja penisin e tij, ndėrsa ai punonte me gjuhė ne vagjinėn time. Aq shumė ndjeja nevojė qė penisi i tij te hynte bren-da saj, teksa digjesha ne flakėn e epsbit, Dėshiro-ja te me dėrmonte me shufrėn e tij. Me njė te lėvizur ai u gjend mes kėmbėve te mia. Ja po afro-het, ki duriin, me pėshpėriti Kuseba, ndėrsa penisi i tij drejtohej ne vaginėn time. Isha aq e etshme sa qė me njė ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e vagjinės sime. Dikur ma dcpėrtoi duke pasur kujdes qė mos te me lėndonte. E pėr-lotur dhe me njė seri oh-oh-esh, une i thashė lam-tumirė virgjėrisė time. Lotėt nuk me rridhnin nga nga dėshpėrimi qė kisha humbur virgjėrnė, por nga kėnaqėsia qė ndjeja ne ato momente. Kuseba hynte dhe dilte tek une me njė ritėm marra-mendės, megjithėse une nuk kisha te ngopur. E ndėrruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shumė me pėlqeu ky pozicion. Ishte e pamundur qė te pėrmbahesha. Lėngu i kėnaqėsisė me rridhte mes kofshėve te mia. Isha e lagur dhe e bėrė quil nga mujoret dhe nga ky lėng mrekul-lie. Djaloshi im pomponte me njė ritėm gjithnjė e me te shpejtė derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajsė, rėnkoi i kėnaqur. Ndėrruam shumė pozi-cione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Kuseba qėndruam bashkė pėr tre vjet dhe mėsuam gjėra qė pėr mua ishin tabu me pare. Tani kanė kaluar dy vjet qė s'e kam takuar qoftė edhe rastėsisht ish-tė dashurin tim. Nuk me ėshtė dhimbsur virgjėria ime, sa me ėshtė dhimbsur lid-hjajonė e ndėrprerė. Kėnaqėsitė qė i kam pėrjetu-ar me te, nuk mund t'i pėrjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thonė: Si te ngrohė dielli i pare, nuk te ngrohė asnjė diell tjetėr.


Ne zyre


AJO DITE NUK KISHTE ASGJE TE NDRYSHME SE DITET E TJERA,SI CDO DITE U NGRITA NE MENGJESET HERET,TE BEHESHA GATI PER NE PUNE.MADJE BURRIN E LASH NE SHTRAT,DHE U VESHA..SI CDO HERE ME SHUME KUJDES PER VESHJEN.E DI QE JAM NE QENDER TE VEMENDJES NE PUNEN TIM,DETYRA IME ME LIDHE ME SHUME MESHKUJ,MADJE SHUME HERE KOLEGET E PUNES NUK MI HEQIN SYTE SA HERE HIPI DHE ZBRES SHKALLET E ZYRES,PER TE KALUAR NGA NJE ZYRE NE TJETREN.GJITHMON KAM MARRE ATE QE KAM DASHUR NGA MESHKUJT,DI SI TE BEJE QE TE ME DESHIROJNE,MADJE JAM AQ EKSITUESE SA SHPESH E NDIHEJ SIKLETIN E MESHKUJVE KUR ME RRINE PRAPE,SIDOMOS KUR SYTE E MI JESHIL PERSHKRUAJNE TRUPIN E TYRE,DHE NDIHEJ EKSITIMIN E TYRE.
DHE ATE DITE,ISHTE PO E NJEJTA RUTIN.MORA MAKIN DHE NDALOVE TE BARI I PERHERSHEM QE PIJA KAFEN ME SHOQET E MIJA,DHE PASTAJ DIREKT NE ZYRE,NE BANKE..NE ATE KOHE ISHA NENDREJTORESH E BANKES *****,ISHA PREJ 2 VJETESH ATY.
HYRA NE ZYRE ,KUR SEKRETARJA ME LAJMEROJ PER NJE MBLEDHJE ME DREJTORIN DITEN E NESERME,AI ISHTE KTHYER NGA FRANCA,DHE DUHET TE BENIM BILANCIN E MUAJIT TE FUNDIT....ME THENE TE DREJTEN ME BESDISI KJO MBLEDHJE,SEPSE NUK KISHA MBYLLUR DOSJET QE DO ME DUHESHIN NE MBLEDHJE,PER KETE DUHET TE PUNOJA DERI VONE ATE MBASDITE.
DHE ASHTU NDODHI VERTET,ATE DITE PUNOVA DERI PAS ORARIT TE ZAKONSHEM,PUNEN E MBAROJA ZAKONISHT NE 3.30....DHE PASI MBAROJ ORARI DHE TE GJITHE U LARGUAN MENDOVA SE NGELA VETEM NE PUNE,DHE FILLOVA TE PUNOJA PER DOSJET QE DO ME DUHESHIN NE MBLEDHJE.ULA GRILAT , HOXHA XHAKETEN DHE U ULA PO PUNOJA....KUR PAS PAK RRA DERA.U HABITA,NGRITA SYTE DHE PASH SE NE DERE ISHTE DREJTORI.ME CUDITI QE PO PUNONTE AQ VONE,SE DIJA QE ISHTE ATY.
DREJTORI ISHTE NJE DJALOSH SHUME I KENDESHEM,RRETH TE 30,BRUN DHE ME NJE TRUP SHUME TE BUKUR.KISHTE NJE TE FOLUR SHUME TE ZGJEDHUR,DHE ME MUA PERHERE KISHTE PASUR NJE SJELLE SHUME TE KENDESHME.
U NGRITA NE KEMBE DHE MORRA XHAKETEN TA HIDHJA SUPEVE,ISHA VETEM ME NJE KEMISHE TRASPARENTE,KU RECIPETAT E MIA LININ TE SHIKOHEJ GJOKSI.AI ME THA TE MOS LEVIZJA,DHE HYRI NE ZYREN TIME.PO BISEDONIM KUR SYTE E TIJ U ULEN NE DEKOLTEN TIME,DHE DERI TE KEMBET,QE DUKESHIN QARTE POSHT FUNDIT TE SHKURTER.U NGRIT NE KEMBE,DHE U AFRUA TE TRYEZA E PUNES SIME.U PERKUL DREJT MEJE DHE DOREN E FUTI MES KOFSHEVE TE MIJA TE BARDHA,U UL,ME HAPI PAK KEMBET,LEVIZI TANGAT ME GISHT DHE ME GJUHE FILLOJE TE LEPINTE PIDHIN DERI SA NGA BUZET E MIJA FILLUAN TE LESHONIN TINGUJ KENAQESIE.AI ME COJE KEMBEN MBI KARRIGEN KU ISHA ULUR,DHE ME ULI FUNDIN.TANGAT I SPOSTOJ DERI NE FUND,QE TE MOS PENGONTE KARIN TE HYNTE NE PIDHIN TIM.DHE U NGRIT NE KEMBE,UNE I HAPA ZINXHIRIN E PANTALLONAVE DHE AI NXORRI KARIN.E MORRA NE DORE,ISHTE I MADHE,NUK ME ZGJENJEHU ASPAK...MADJE DHE I TRASHE.E LEPIJA,BUZEKUQ IMI NGELI TE KOKA E KARIT TE TIJ.ME THOSHTE QE TA FUSJA TE GJITHE NE GOJE,DERI NE GURMAZ.DHE ASHTU BERA.E FUSJA DERI NE FUND,DERI SA PER PAK MBYTESHA.AI ME GRISI KEMISHEN DHE RECIPETAT.ME NGRITI NE KRAHE,ME MBESHTETI TE MURI DHE FILLOJE TE ME QINTE,ME SHUME SHPEJTESI,DHE SA VINTE DHE SHTOHEJ.UNE RENKOJA DERI NE EKSTAZ.AI ME PYESTE NESE ME KENAQTE,DHE ME THOSHTE TE BERTISJA ME FORT,ME SHUME.PASTAJ ME KTHEHU NGA PAS,ME MBESHTETI TE TRYEZA E PUNES DHE FILLOJE QE TE ME LEPINTE B***DHE FUSTE GJUHEN NE ANUS.ME HAPI KEMBET ME GJURIN,DHE FUTI KARIN NE B***,DUKE ME SHTRENGUAR TE HIJET,QE TE MOS LEVIZJA.PENETRIMI I TIJ ISHTE SHUME I DHUNSHEM,DHE I SHPEJT,DHE DEGJOHESHIN RENKIMET E TIJ,SA HERE QE POMPONTE.E NXIRRTE DHE MA JEPTE TA LEPIJA,PASTAJ E FUSTE PRAPE NE B*** DHE CDO HERE QE E FUSTE ISHTE ME EMBEL.SA HERE QE POMPONTE ME KAFSHONTE NE KURRIZ DHE ME PYESTE SA SHUME E DOJA KARIN.TRUPI I TIJ QE DUKEJ NGA KEMISHA E ZBERTHYER,ME SHENJAT E THONJEVE TE MI NE GJOKS,ME EKSITONTE DHE ME SHUME.AI ME QINTE FORT,ME KAFSHONTE DHE GISHTIN E MESIT E KISHTE FUTUR KE PITHI IM.ME CMENDTE KU ME KENAQTE DHE NGA PARA DHE NGA MBRAPA.ME JEPTE NJE SHENJE POSEDIMI.AI SHTRENGOJ DUART NE HIJET E MIJA,DHE ME DISA POMPIME TE SHPEJTA,U PRISHE BRENDA NE B*** TIME.NDJEVA NXEHTESIN E TIJ BRENDA MEJE,DHE KJO ME EKSITOJ ME SHUME.SE DI PO ISHTE SEXI ME I BUKUR QE BEJA PREJ KOHESH.TE NESERMEN ISHIM NE MBLEDHJE,SI CDO MBLEDHJE TJETER.
DHE SI CDO DITE UNE SHKOJE NE PUNE,ME TE NJEJTAT SHIKIME QE ME NDJEKIN,DHE ME DESHIROJNE.



Jetonim te dy nje Qytet
kishte disa dit qe ishim zen dhe nuk flisnim,nje mbremje e mora ne TEL dua te takohemi te flasim i thash kam disa gjera per t'te then
u takuam diku nje nje lokal biseduam per gadi gjysem ore, papritur me the.....me duhet te ik tani un, Jo ma fal kete nat mua i thash beje per veten tende jo per mua harro gjithcka dhe lere fantazin te na udheheq lerme te te tregoj ate qe dua ate qe kam ne shpirt,Ju luta por nuk pranoj,u ngrit ajo u ngrita dhe un hapat tone shoqeronin njeri-tjetrin gjer jasht lokalit,NATEN E MIR me tha po iki ,syt mu mbushen me lot NATEN i thash me fjalet qe me dridheshin ne goj,pasi beri 2 hapa ju afrova i thirra ne emer u kthye e kapa nga floket,Ndoshta nuk do ti shoh me asnjehere syt e tua i thash dhe e putha foort me mall afsh dhe pasjon,u puthem i kafshuam buzet e njeri-tjetrit
Pasi shkembyem disa puthje te nxehta tek degjoja aromen e saj isha shum i eksituar mishi me behej kokrriza-kokrriza
u shikonim ne sy sikur kerkonim ta hanim njeri-tjetrin,
dhe un i thash ikim diku ku te jemi vetem ne te dy ,Ku me tha ajo,ku te duash ne nje dhom ku te jemi vetem ne te dy thjesht te flasim ne qetesi nuk do ndodh asgje mos ki frik nuk mundem te te perdhunoj me zor i thash, e di tha ok do ikim,fytyra me buzeqeshi pas gjith asaj kohe do isha dhe nje her i gezuar,
u nisem te dy drejt nje hoteli un e shikoja trupin e saj bythen e bukur se si leviste kur ecte dhe shtrengoja dhembet,
pasi u futem brenda u ulem ne krevat,
sa flok te bukura ke i thash dhe ja perkedhela ngadal e di me tha,ashtu po bisedonim dhe i thash pse s'futesh te besh nje dush? se ke keq me tha po e bej,
un isha ulur ne krevat ajo u qua dhe vazhdoj te xhvishej perpara meje pa meshir i hiqte rrobat ngadal nuk e di se si po permbahesha por skisha cte beja nuk e perdhunoja dot,
u zhvesh u laskuric un tek i shikoja gjoksin barkun bythen kofshet merja frym thell dhe mbyllja syt,
iku ne dush po lahej e imagjinoja se si i rreshket ujti mbi trupin e saj ,pas mak u afrova te dera dhe i thash Te vij dhe un te te ferkoj kurrizin? qeshi dhe me tha Hajde mo,
o zot gjithcka u be me e veshtir per mua u zhvesha dhe u futa ne dush penisi im ishte shum i madh dhe i forte vazhdova ta ferkoj kisha shancin tja prek edhe njehere te gjith pjeset e trupit te saj kur dora ime i perkedhelte veiginen ngadal gishtat u futen pak brenda O zot ishte nje turtur e vertet,
tek e ferkoja ngadaj ajo me shikonte barkun si me dridhej, nuk e di se si po rezistonte por asaj sja ndjente me dukej,papritur isha komplet mbrapa saj e ngjita trupin tim me te saj ja afrova penisin te bytha e shtrengova nga gjoksi dhe e kafshova te qafa,STOP me tha mori peshqirin dhe iku gjith inat,
u shtri ne krevat pastaj dola dhe un,Fol ca ke tjeter per te me then se do iki,
cohu hiqe peshqirin afruhu te ballkoni dhe shiko jasht per pak caste dhe ik i thash,
OK u cua ju afrua deres te ballkonit bythet e saj ishin shum magjepse atehere nuk u permbajta dot, e kapa nga floket e kafshova te gusha ajo kerkonte te ikte ,me lesho me thonte un nuk merja parasysh asgje e terhoqa drejt vetes e ktheva perpara ja kapa duarte ve vazhdova ta puth foort me zorr ja lepija gjoksin barkun,u ula per tja thith veginen por sme la i mblodhii kembet atehere e shtyva ne krevat dhe i hyma siper ja zura duarte me brrylat e kraheve te mi, duarte e mia i kisha te gusha e saj isha i teri mes kembeve te saj, e ndjeu qe penisi imi madh ngadal i rreshkiti branda atehere mbylli syt dhe mori frym thell trupi i saj u lerua komplet,vazhdova tja bej ashtu duke e shpejtuar ritmin ajo renkonte dhe bertiste,pastaj e cova me zorr e ula ne dyshme ne gjunj mbrapsh dhe un siper bytheve te saj ja futa prap e kapa nga floket atehere eksitimi ishte ne maksimum po ja beja fort shpejt nuk e kontrolloja as veten doja ta qaj fare e perplasja penisin tim brenda saj fort dhe i gjuja nganjehere nga bythet,papritur e ndjeva se po prishesha e nxora jash dhe sperma ime vershoj mbi bythet kurrizin dhe floket e saj o zot isha shum i lumtur,u cua dhe me tha ,U kenace? po i thash, mir se ske faj ti jo maje men,u vesh shpejt e shpejt dhe..
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   543149 views
  Share