MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 22/11/2010, 23:59 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


E dashuruar ne vjehrrin tim

U martova pėr Luin para gjashtė muajsh, e meqė ai ende ėshtė student, ne u vendosėm te babai i tij, Ragipi. Punoj si sekretareshė, ne mėnyre qė te bėj njė ndihmesė financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysmė orari. Ai ėshtė i zėnė me punė, ligjėrata dhe studime, prandaj nuk ka kohė te mjaftueshme pėr seks. Ne te vėrtetė, ne kemi bėrė shumė me tepėr dashuri para martesės, se sa qė tani e bėjmė kėtė prej se u martuam. Po jua rrėfej kėtė ne menyre qė ju ta paramendoni pamjen lidhur me atė se si jam ndier e lėnduar kur une qėndroja me orė te tėra vetėm me babain shumė tėrheqės te Luiit.
Ai ėshtė rreth 50 vjeēar, por askush nuk mund t’ia jep kaq shumė vite. Pėr nga pamja ai i ngjan shumė Paul Newmanit. Ai ėshtė shumė i koncentruar me vėshtrimet e veta ndaj meje dhe pėrjeton kėnaqėsi duke me shikuar se si skuqem, e sidomos kur djalin nuk e ka ne shtėpi. Kėtė gjė kurrė nuk ia kam pėrmendur Luit, sepse nuk kisha lidhje se si do te kishte mundur ta priste kėtė lajm. Mendoj se arsyeja tjetėr e ruajtjes se fshehtėsisė sime ishte ajo se ndihesha ngapak fajtore pėr shkak te asaj se une ndjeja njėfarė kėnaqėsie ne vėmendjen e tij. E gjithė ēėshtja ne fillim ishte krejt e virgjėr. Krejt kjo kishte te bėnte me prekje verbale e tek mėpastaj edhe me disa te rrahura te pėllėmbave te tij nėpėr kukat e mia.
E pastaj, ne tėrė ēėshtjen u kyē edhe Lida. Babai i Luiit me te kaloi rreth njė muaj, e pastaj njė dite e solli ne shtėpi. As nuk ėshtė e nevojshme te them se sa shumė isha e shokuar kur e kuptova se ajo ishte vetėm njė apo dy vjet para meje. Ragipi e prezentoi atė, e pastaj e coi ne dhomėn e tij te fjetjes. Burri im ishte ne punė, kėshtu qė une nuk kisha ē’tė bėja: qėndroja aty dhe i dėgjoja frymėmarrjet e thella pėrplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapėrova nėpėr korridor pėr te shkuar ne banjo. Duke kaluar pranė dhomės se fjetjes se Ragipit, une arrita te kuptoja pothuajse ēdo fjalė qė e flisnin dashnorėt e pėrndezur. Me vjen turp qė ta pergjoj, por une e vendosa veshin ne derėn e hollė si letėr dhe fillova qė te dėgjoja. Zemra me rrahte sikur ēekan, kurse pidhi me kallej gjithnjė e me shumė. Ne momentin kur ajo e luste Ragipin qė ta qinte, dora ime rrėshqiti nėpėr stomak, nėn brekė dhe gishtat e mi filluan qė te futeshin ne pidhin tim te pėrflakur pėr kar. Ne momentin kur Lida filloi qė te bėrtiste, qė te derdhej, une iu bashkangjita ne orgazmin i cili totalisht me dobėsoi dhe mbeta aq e paaftė, sa qė mezi arrita qė te largohesha nga aty para se ata te me zinin ne situatė te pakėndshme. Dhjetė minuta me vonė Lida u gjend ne dhomėn e ndejės dhe u ul pėrballė meje.
- Ragipi vendosi qė te kotet pak – tha para se une te arrija qė t’i parashtroja ndonjė pyetje.
- Po, ai punon shumė ashpėr – iu pėrgjigja.
- Kjo nuk ėshtė e vetmja gjė qė tek ai ėshtė e ashpėr – ma priti Lida. Une u skuqa, e ajo e vendosi dorėn ndėrmjet kėmbėve.
- Ai ėshtė i hatashėm dhe i ashpėr, sa qė tėrė ditėn do te me djegė pidhin – me sulmoi edhe njė hčre.
Une zakonisht nuk e dua njė lloj te tille te bisedės, por kėsaj here ishte disi me ndryshe. Fjalėt e saja me kallėn tėrėsisht. Bile edhe pėrjetova kėnaqėsi duke e shikuar se si i fėrkonte kofshėt njėrėn pėr tjetrėn. Me kruhej pidhi sikur atje ne brendi te me hante diēka.
- Mos me thuaj se je ende e kallur – depėrtoi thekshėm zėri i Ragipit derisa hyri ne atė hapėsirė dhe u ul ne pjesėn anėsore te divanit ne te cilėn qėndronte e ulur Lida. U ul ashtu qė une mund te shihja njė pamje te mire nėn peshqirin i, cili ishte i mbėshtjellur. Provova qė t’i largoja sytė nga aty, por vėshtirė. Aq shumė u kalla kur ia pash K***n se si ngritej ne madhėsi te plotė, sa qė mund te derdhesha ne ēdo moment ne te. Mezi gjeta force qė te ngritesha dhe shkova ne kuzhinė pėr t’i pastruar enėt. Nuk kam qėndruar aty as pesė minuta kur pėrsėri dėgjova klithmat e Lidės. Dera e kuzhinės ishte e hapur tamam aq sa me ishte e nevojshme qė te shikoja se ē’po ndodhte atje, ne dhomėn e ndejės. Nuk mund t’u besoja syve te mi. Vjehrri im tėrheqės ende qėndronte ne pjesėn anėsore te divanit por tani peshqiri me te cilin ishte i mbėshtjellur, kishte rźne ne podium, e K*** i tij ishte ne ereksion te plotė. Lida ishte gjunjėzuar ndėrmjet kėmbėve te tij dhe ia lėpinte sikur te ishte ndonjė lėpiskė e madhe. U mbėshteta pėr derėn pak te hapur dhe pėr here te dytė ne intervalin kohor prej me pak se njė orėsh, e futa dorėn nėn brekė. Kur e preka klitorisin tim te gufuar, shkėndijat e kėnaqėsisė filluan qė te fluturonin nga trupi im dhe te zhbironin pa pėrmbajtėsi. Isha gati pėr t’u derdhur, por e prita Ragipin. Prita qė ai te ngritej, qė spermėn e tij ta zbrazte ne gojėn e Lidės. Qė t’ia stėrpikte fytin dhe fytyrėn. Dhe tek atėherė une i lejova vetes qė te eksplodoja dhe arrija ne njė orgazėm te tille ēfarė kurrėnjėherė me pare nuk kam pėrjetuar ne jetėn time rinore. Ishte tepėr i fuqishėm. Arrita disi deri te lavapjata pėr te vazhduar se pastruari enėt, por aspak nuk isha e vetėdijshme lidhur me atė se sa zgjati. Isha duke i fshirė enėt kur Ragipi hyri ne kuzhinė dhe me tha se duhej te shkonte pėr ta pėrcjellė Lidėn deri ne shtėpi. Une i pohova me kokė, e ai u pėrkul qė te me puthte ne faqe. Ne mėnyre automatike une e ktheva kokėn dhe buzėt tona u takuan. Pidhi mu shtangua, sepse edhe me tutje ishte valė e nxehtė dhe une u ndeza edhe me shumė kur gjuhės sime i lejova qė te depėrtonte ne gojėn e tij. Ai klithi dhe e tėrhoqi trupin tim kah i vetja, kurse duart e tij te mėdha i ledhatuan kukat e mi, duke ma shtyrė pidhin kah K*** i tij gjysmė i ngritur. – Do te kthehem brenda njė ore – ma priti ai pasi qė na u ndanė buzėt. – Do te jem e gatshme – i pėshpėrita. Dyzet e tre minuta me vonė, vjehrri im e hapi derėn. Une tanimė isha e dushuar, e aromatizuar dhe e veshur ne kombinezonin tim shumė te hollė i cili ishte aq i depėrtueshėm sa qė tėrėsisht vėrehej trupi im i Iakuriquar. Me shikoi me sytė e tij zhbirues, me njė shikim epsh ndjelės, e pastaj duke buzėqeshur u ul pranė meje.
- Na ke shikuar? – me pyeti.
- Po – ia pranova, duke e pasur parasysh se kjo ishte e panevojshme, sepse ai kėtė e dinte.
- A e di ti se ēka mė pėlqen me se shumti ?- me pyeti.
Ai u skuq, e pastaj me tha:
- Me pėrngjan ne ty, sepse te dėshiroj qysh nga dita kur Luii te solli ne shtėpi.
Tani ishte radha ne mua qė te skuqesha.
-Edhe une te dėshiroj ty – murmurita mezi kuptueshėm, duke i mbyllur sytė dhe duke pritur puthjen e pashmangshme.
Isha e gatshme qė ta lejoja te me pėrmbyste ne shpinė dhe te ma fuste K***n e tij njėzet centimetėrsh, por ai dėshironte diēka me shumė.
Ai dėshironte qė te conte dashuri me mua, e kjo ishte mu ajo qė edhe e bėri. Bėri me mua dashuri. Se pari filloi me puthje te lehta fytyrės, ne mjekėr, ne qafė dhe me ne fund buzėt e tija u gjetėn ne buzėt e mia. Buzėt tona hulumtuan njėra tjetrėn se paku dhjetė minuta para se ai te me prekte pėr here te pare.
Me duar m’i kaploi cicėzat, duke m’i lėpirė majėzat mbi kombinezon, gjithnjė derisa te dyjat nuk gufuan. Nėn stomak filluan qė te me kalonin ndjenjat e kėnaqėsisė. Pastaj te puthurat e tija kaluan ne pjesėn e poshtme, nėpėr stomak, pėr-reth vagines dhe ne fund ne kofshė.-
Te lutem, m’i zhvish brekėt – e luta. Ai i tėrhoqi brekėt aq sa ishte e mjaftueshme qė te me dėgjonte, por zhveshjes se thjeshtė te tyre ai i shtoi diēka te veēantė. Duke m’i zhveshur brekėt ai i afroi ato pranė fytyrės, i mbėshteti pėr faqe dhe thellė i mori ere aromes se tyre.
Ishte ky veprimi me pėrvėlues qė kisha pare ndonnjėherė. Klitha dhe i hapa kėmbėt. Pastaj shikova drejt e ne sytė e tij, kurse dorėn e vendosa ndėrmjet kėmbėve. I ndava petalet e pidhit e pastaj me gishtėrinj fillova qė te bėja rrathė pėrreth klitorisit. Duke e lėshuar njė ofshamė, i hodhi brekėt ne podium. Pastaj u gjunjėzua poshtė, i hodhi kėmbėt e mia ne supet e tij te gjera dhe derisa i afrohej macėzės sime, ne mėnyrė epshndjellėse paralajmėroi se si do ta lėpinte. – Do te ta lėpij pidhin aq shumė sa qė do te me lutėsh qė te ndalem, e une do te vazhdoj ende. Fjalėt e tij me goditėn si rrufe. Ragipi ishte diēka krejtėsisht ndryshe nga djali i vet i cili do te hudhej iqetė mbi mua, do te me qinte dhe kaq. Une isha aq shumė e kallur me kėtė gjindshmėri te tijėn, me kėtė qėndrim te tijin paraprak, sa qė fillova edhe para se gjuha e tij ta prekte “ndėrprcrėsin”. Bėrtita dhe me kofshė shtrėngova kokėn e vjehrrit, duke u munduar qė me pidhin te arrija sa me pranė buzėve te tija flakėruese dhe gjuhės se tij edhe me flakėruese. Pėrpėlitesha e pėrpėlitesha gjithnjė derisa nuk mendova se do te vdisja nga kėnaqėsia e tepėrt. Kur ai me ne fund e largoi fytyrėn nga vrimėza ime e lėngėzuar, une u ndjeva tėrėsisht e shkatėrruar. Ai pėrsėri i ktheu kėmbėt e mia mbi ēarēaf dhe pėrsėri me puthjet e tij filloi qė ta gjente rrugėn nėpėr trupin itim deri te buzėt e mia. Kur me puthi, une ndjeva shien e lėngjeve te mia dhe pėr njė moment u dridha. – Pidhin e paske te shkėlqyeshėm – murmuriti ai. Edhe une kam dėshiruar qė ta shijoja atė. Dėshiiroja qė t’ia ofroja atė lloj te kėnaqėsisė te cilėn ma ofroi ai mua, por une dėshiroja diēka tjetėr. Diēka i shumė me tepėr. Dėshiroja qė babai i Luit ta fuste K***n e tij njėzetcentimetėrsh ne pidhin tim dhe te me mbushte me spermen e vźt. Derisa une isha tretur ne mendime, pėrnjėherė e kuptova se ai ishte i Iakuriquar. Kurrė nuk do ta di se si e bėri kėtė veprim, as kur e bėri, por gjithsesi kjo ishte ne kohėn derisa me lėpinte dhe me solli deri ne ekstazė. Duke me lėpirė, ne te njėjtėn kohė kishte arritur qė edhe te zhvishej. E ndjeva K***n e tij ēelik te forte se si me pulsonte nėpėr klitoris, kėshtu qė une e lėviza belin gjithnjė derisa guxha e tij vigane nuk u gjend ndėrmjet petave te mia te pidhit. Lėviza pak pėrpara dhe pas kėsaj centimetrat e pare te k*** te tij madhėshtor, tanimė hynė ne picėn time te uritur. K*** i tij ishte tepėr i madh, qė te shkaktonte dhembje, e bile edhe ne gjendjen time te kėnaqėsisė.Fillova qė te pėrdredhesha derisa ēudia e tij| rrėshqiste ne mua, ne vrimėn time te lėngshme. – Do te ndalem, nėse dėshiron – me tha ai, e derisa me fliste, me puthi qafėn. U pėrkula pak prapa, prapa tij dhe e tėrhoqa kah vetja, duke e futur ne p**** timi edhe pjesėn e mbetur te mjetit te tij fantastik. Sapo shufra e tij ishte e parkuar ne p*** tim te pėrflakur, une i mbėshtolla kėmbėt pėrreth kukave te tij’ dhe fillova qė ta lusja te me q****. E luta qė te me. mbushte me lėngun e tij te nxehtė. Fjalėt e mia epshndjellėse tek ai i ngjallėn te gjitha ndjenjat U vėrsul sikur demi mbi lopėn, kurse gishtat e vźt i nguliti ne kukat e mi te cilėt kėrcenin me vrull. U derdha njė hčre, dy hčre, tri hčre, e ai edhe me tutje me q*****. Isha ne cep te ēmendisė. Me ne fund me sulmoi orgazmi me i fuqishėm qė kam pėrjetuar ndonjėherė. Bėrtita, klitha, gjėmova… S***** e tij vėrsheu nėpėr p**** tim te sakatosur dhe une e humba vetėdijen. Nuk kam lidhje se sa kohė kam qėndruar ne ‘aut’, por une u zgjova ne shtratin tim, plotėsisht lakuriq. Ai qėndronte pranė shtratit tim, ende lakuriq. | K*** i tij tani ishte i bute, por kjo megjithatė mjaftonte qė une shumė shpejt te kėndellesha. U afrova kah ai dhe ia putha majėn e k***. Ai buzėqeshi dhe me ledhatoi flokėve.

– Mjaft e ke pėr sonte, oj dame e re – tha me njė zė shumė atėror. Ai kishte te drejtė, por mėnyra se si e tha kėtė, fliste se ne kėtė sigurisht do ta pėrsėrisnim. As qė tentova t’ia thosha atė qė e kisha qėllim pėr ta bėre herėn tjetėr.
Vendosa qė ta fėrkoja shtizėn e tij gjithnjė derisa te mos fillonte te me lutej. Nėse do te kem fat, kjo do te ndodhė qysh sonte. Se paku kėshtu shpresoj…




Gruaja e kunatit

Bashkė me gruan time shkuam te prindėrit e saj, pasi qė tė nesėrmen gruaja ime, prindėrit dhe vėllau i saj do tė shkonin te daja i gruas time pėr njė ceremoni fejese.
Gruaja e kunatit tim nuk do tė shkonte pasi qė duhej tė shkonte te prindėrit e saj sepse pas disa ditėsh po i fejohej vėllau.
Tė nesėrmen nėmėngjes rreth orės 08:00 gruaja ime dhe familja e saj u nisėn pėr nė Prishtinė. Derisa ata bėheshin gati, mua mė doli gjumi dhe rrija ashtu shtrirė. Ata dolėn nga shtėpia. Ashtu shtrirė nisa ta paramendoj gruan e kunatit tim e cila ishte nė dhomėn ngjitur me atė ku isha unė. E paramendoja tė shtrirė nė shtrat, me fustan nate tė tejdukshėn ku i shiheshin brekėt e vogla, cicat e rrubullakėta dhe kofshėt e forta.
Isha ashtu nė mendime, me sy tė mbyllur. Kari mė ishte ngritur dhe me dorėn e djathtė e fėrkoja.
Nė moment u hap dera dhe hyri Vesa, gruaja e kunatit.
- A je pėr kafe, Doni.
Dora mė mbeti mbi kar, por fati qė isha i mbuluar me njė ēarēaf.
- Po, Vesa, tash po zbres poshtė.
- Nuk ka nevojė, e sjelli kėtu dhe e pijmė bashkė.
Pas disa minutash Vesa i solli kafet, u ul anash nė cep tė shtratit dhe pinim kafenė e mėngjesit.
Tė veshur kishte njė bademantel tė hollė i cili ishte i hapur te gjoksi dhe mė shumė se gjysma e gjinjėve tė Vesės ishin jashtė. Kėmbėt i kishte vendosur mbi njėra-tjetrėn dhe bademanteli i ishte hapur dhe i shihej kofsha e djathtė. Tė gjitha kėto ma turbulluan mendjen dhe kari pėrsėri mu forcua. Ēarēafi u ngrit pak dhe me qėllim nuk u mundova ta fsheh.
Vesa e drejtoi shikimin nga kari im dhe gjuha e saj i lėpiu buzėt tė cilat fituan njė shkėlqim gjė qė edhe mė fort mė kalli.
- Si duket kafja po ka efekt tė mirė nė ty, a Doni?- dhe duke mė shikuar nė kar, ngriti pakėz vetullat.
- Paj, nuk mendoj se ėshtė meritė e kafes…- e piva kafen deri nė fund dhe e largova filxhanin.
Vesa me dorėn e majtė tėrhoqi ēarēafin tim. Nėn brekėt e mija dallohej kari i ngritur dhe i forcuar. Dora e Vesės rrėshqiti nėpėr kėmbėt e mija dhe u vendos mbi kar. E fėrkonte ngadalė dhe hipi mbi shtrat. Me tė dyja duart mi tėrhoqi brekėt. Kari im u ngrit lirshėm. Vesa u tėrhoq prapa, hoqi bademantelin dhe rrinte ashtu e drejtuar. Sytė i shkėlqenin, thithkat e cicave i ishin forcuar, i lėpinte buzėt dhe me duar edhatonte belin dhe kofshėt e veta.
Unė i zgjata tė dy duart, e kapa pėr qafe dhe e tėrhoqa nga vetja.
U shtri mbi mua, mė puthi me epsh nė buzė, gjuhė na u pėrzien nėpėr gojė. Vesa nisi tė lėshohej poshtė trupit tim, duke mė puhtur nė ēdo pjesė. Arrijti deri nė fund tė barkut, ngriti kokėn dhe shikonte karin e forcuar, koka e tė cilit ishte fryrė nga gjaku i mbledhur. Damarėt ishin tė mbushur plot dhe dalloheshin qė tė gjithė. Vesa uli kokėn, me dorėn e djathtė mė kapi pėr kari dhe nisi ta puhtė kokėn e fryrė. E futi ngadalė nė gojė, me pėshtymė e lagte dhe me dorė e tundte. Dora e saj e majtė kapi koqet e mija. E thithte karin aq mirė sa nisi tė mė errėsohej para syve.
-Vesa, ndalu se do eksplodoj.
Ajo u ndal dhe unė me duar e largova nga unė dhe e shtriva nė shtrat. Me tė dy duart ia tėrhoqa brekėt. WOW, pidhi i saj i rruar dhe vetėm me njė vijė tė hollė mbi pidh, mė ndezi edhe mė tepėr. Me duar nisa t’ia ledhatoj cicat e rrubullakėta dhe belin e ngushtė.
- Doni, ma lėpij pidhin, mė lėpij derisa ta pėrjetoj orgazmin, dua qė tė mė qijsh me gjuhė.
-MMMmmm, duhet tė mė lutesh, mė lut qė tė tė qij me gjuhė…
- Ohh, tė lutem Doni, ma qi pidhin me gjuhė, futma gjuhėn nė pidh dhe bėj bėj tė kallem e tėra.
Me duar ia hapa kėmbėt dhe pidhi i Vesės u hap. Buzėt e pidhit kishin njė ngjyrė tė kuqrremtė, klitorisi i ishte fryrė dhe kishte qitur kokėn jashtė. Me buzė iu afrova dhe i dhashė njė puthje tė lehtė, Vesa u dridh. Pidhi i ishte lagur dhe ishte nxehur tej mase. Me gjuhė nisa ta lėpij anash buzėve tė pidhit, nga pjesa e jashtme Kjo gjė e kalli Vesėn. Mė lutej ta fusja gjuhėn mes buzėve, t’ia lėpija pidhin nga brenda, t’ia thithja klitorin.
Gjuhėn e shtrėngova fort dhe nisa tė luaj me klitorin e saj. Lėngjet e pidhit nisėn tė rrjedhin poshtė pidhit dhe binin mbi ēarēaf. Vesa ngriste kokėn dhe mė shikonte se si po ia lėpija pidhin.
Lėvizi si njė ngjalė dhe u vendos me kokė nga kėmbėt e mija. Morrėm pozitėn 69 dhe tani kari im ishte thellė nė gojėn e saj, kurse pidhi i saj lėpihej nga buzėt dhe gjuha ime. Pasi qė unė isha mbi Vesėn, e kisha mė tė lehtė kontrollimin e situatės. Ngrita pjesėn e poshtme tė trupit dhe kari im ishte jashtė gojės sė Vesės.
- Ohhhh, ama karin nė gojė, tė lutem Doni. E dua tė tėrin nė gojė, dua tė ma mbushėsh gojėn me spermėn e nxehtė, mmmm…
Trupat tanė nisėn tė lėvizin mė shpejt, gjuha ime nė pidhin e Vesės rrotullohej nga tė gjata anėt, kari im futej deri nė fytin e Vesės.
Nė moment erdhėm deri te shpėrthimi, lėngjet e nxehta rrodhėn nga pidhi i Vesės, sperma vėrshoi nga brendia e karit tim dhe mbushi gojėn e saj. Metėm ashtu pėr ca kohė, nuk mund tė ngopeshin frymė nga epshet e forta tė asaj shprazjeje tė furishme.
Pasi u qetėsuam dhe ndezėm nga njė cigare, na u dha njė e qeshur qė as vet nuk e dinim pse po qeshnim.



Tregime Erotike – -------------Mergimtari shqip

Pershendetje:ja pra edhe un kam shprehur deshir me tregu nje tregim me shoqen me te mir…jam 26 vjecar i martuar qe 2 vite,siq ashtu edhe shoqa ime eshte e martur dhe esht 27 vjecare,me te jena ne kontakt qe 9 vite,por kur me pare nuk kena biseduar per nje gje te till(seks)kur jam martuar i humba kanktaktet me te pas dy viteve te marteses sime per her te par ma ka thir ne tefon,nder kohe asaj i kishte lindur djal,edhe biseda zgjati disa dit,dhe me tregoj se do te vinte ne pushim tek babai i vet,qe gjendet ne te njejtin vendt ku jam un(ne mergim)ashtu ajo edhi ketu,dhe filluan bisedat xhdo nate,filloj te me tregonte per mardhenjet seksuale me burin e saj,dhe si esht e pa kenaqur,dhe qe kur nuk ka perjetuar orgzem kurr! pas disa diteve besed e lam te takohemi ne nje vendt te bukur dhe te bisedojm dhe te shihemi,nuk ishim pare 4 vete te tera,u perqafuam fort dhe menjeher djeva qe don te me puth,syt e saj po shikonin buzet e mija,pas pak bisedes qe bem,filoj prap me tregu se eshte e pa kenaqur ne seks,dhe filoj me pyet cka do kisha bere me nje femen sic esht ajo,filova te flas por pas disa fjalve te mija me tha:me fal qe de nderpres po mos humbim koh shum dua me te vet:a je per nje seks me mu…po mbeta pa fjal,se e kam pas shoqe shum te mire,por e vedosa qe po!shkuam deri te nje hotel,u futem ne dhom,menjeher filuam me u puth,nuk shkoj as disa minuta mi hoq pantalonet sic ashtu edhe un saj,e mora pithin a saj me e lipi,duhet me cekur qe kur pith me te lagur nuk kam pare!!!e morem poziten 69,pas disa minutave me tha qe tja fus karin ne pithin e saj,dhe me tha qe ti derdhe mbrenda,ishte dicka vecant te kesh mardhenje me shoqen me te mir, nuk kaloj as 10min.e perjetoj ograzmin e pare,gjithashtu edhe un,ma pranoj qe ishte hera e pare qe perjetonte orgazem,as qe e nxora prej saj filuam ta vazhdojm seksin tone,e nduam poziten pas disa minutave apet e perjetoj edhe nje orgazem,ishte dicka e pabesueshme,ashtu zera qe i leshonte ajo nuk kam ndegjuar kur,trupi po i dridhi krejt,nuk mundej ta konrolente veten,mabas qe u qetesua pak disa minutave me tha qe ka deshir te him ne banjo bashk,duku e be nje dush me tha qe ka deshir me e provu ne anal,ishte hera e pare per te dyt,ishte dicka teper mir,dhe shum shpejt u derdha ne bithen e sej te bukur…..edhe ktu pombaroj nata jon ne hotelin te cilen e kishim per 3 ore.prej asaj dite po ndegjohena gati cto 3dit,bisedoj por kur me nuk kena pas mundesi te takohemi,duhet me pranu qe prej asaj dite jeta ime seksuale ka ndrishuar (POZITIVISHT)mardhenjet e mija me gruan time jane shum me te mira,tash me mire i kuptoj deshat e femrave,deshiroj qe gjithmon te perjetoj e para orgazmin,a pastaj un!!!


Zonja me pėrvojė e unė i virgjėr!

Kanė kaluar shumė vite, prandaj koha ėshtė tė rrėfehem pėr njė aventurė dashurie, e cila kurrė mė nuk mė ndodhi nė jetė, ndonėse ėndėrroj tė mė pėrsėritet. I mbaj nė mėnd fjalėt e pleqve kur thoshin: “Vera njėherė vjen kah dera”. Vėrtetė u binda para njė dekade, se ēka tė sillet rreth hundės njėherė, vėshtirė ėshtė tė pėrsėritet. Fati im ishte qė arrita ta shijoja deri nė maksimum atė rast, pėr tė cilin kisha dhėnė gjithēka, qė tė mė pėrsėritet edhe njėherė.
Ndonėse tani jam i martuar dhe kam fėmijė, e kujtoj me endje vitin 1997, kur pėr herė tė parė e kuptova se ēka ėshtė dashuria dhe ēka ėshtė seksi i vėrtetė. Si fshatar i pa dalė nėpėr dynja, e kuptova se pėrpos sakrificės pėr tė fituar para, qė nė atė kohė mendoja se ėshtė gjithēka nė jetė, ekziston edhe diēka qė tė bėn tė ndihesh mė i lumturi nė botė, edhe kur nuk e ke nė xhep asnjė metelik.
Nė banesėn qė zura me qira nė kryeqytet, ditėt e para mė dukeshin sikur tė isha njė i burgosur. Pata mėsuar vetėm njė rrugė… banesė – punishte. Mbrėmjeve ndihesha sikur i plagosur dhe mezi prisja tė shtrihesha nė krevat. Punėn qė ma kishte gjetur vėllai im i madh, nuk ishte punė, por njė torturė e vėrtetė. Megjithatė, duhej ta bėja sepse kjo ishte mėnyra e vetme pėr tė mbetur nė kryeqytet dhe jo tė kthehesha nė fshat, pėr t’u marrė me bagėtinė dhe punėt e fushės.
Njė pasdite, derisa unė shtrihesha nė krevat, sepse kisha lėnduar paksa kėmbėn dhe kisha ca ditė pushim, mė trokiti nė derė njė vajzė e pashme, pėr tė cilėn mė vonė mėsova se ishte banuese, nja dy numra mė larg shtėpisė ku banoja unė.
- Mirė dita… Ju shqetėsoj, ndoshta? – mu drejtua vajza.
Unė mbeta i stepur. Ishte kontakti i parė qė kisha nė kryeqytet me njė femėr si kjo. Nga tė nxehti, pothuajse tėrė trupin e kishte tė zbuluar. Edhe aty ku kishte mbulojė, i shihej ēdo gjė, sepse ai fustan qė kishte veshur, ishte jashtėzakonisht i hollė dhe pa asnjė problem i dukej gjoksorja dhe brekėt me tentene. O zot, mendoja nė vete, ku e paska krijuar perėndia kėtė femėr kaq tė formuar! Kishte kėmbė tė gjata, edhe pse vet nuk dukej tė ishte mė e gjatė se 170 centimetra. Vithet i dukeshin tė lėmuara, pa asnjė gram celulit. Gjoksi, sikur donte ta shpėrthente atė gjoksore tė hollė nga mėndafshi. Pėr pak sa nuk mė ra tė fikėt, sepse kurrė nuk kisha pasur femėr nė jetė. Isha i njomė dhe i virgjėr, edhe pse kisha mbushur nėntėmbėdhjetė vjet. Jetė fshati mė… Nėse nuk zbrazeshe me dorė, s’ta qante kush hallin, nėse je pjekur apo jo, para se tė martoheshe.
- Unė jam Ganimetja… Nėna mė dėrgoi qė tė ju lus pėr njė ndihmė tė vogėl. E di qė ju punoni, por rastėsisht ju pamė nga tarraca jonė se jeni sot nė shtėpi – mė trazoi vajza nga hutia qė isha zhytur nga bukuria e saj.
- Po… Po… I lirė jam… Urdhėroni – iu pėrgjigja, disi duke belbėzuar.
Vajza e hetoi se m’i kishte marrė mėnd, por si dukej i pėlqente kur mashkulli lėpihej pas saj. Pranoi tė ulej pėr njė ēast, gjoja sa pėr tė mė treguar se ēka i nevojitesha nėnės sė saj, por qė me lėvizjet dhe pėrdredhjet e trupit, ma luante trurin nga koka. Herė vente njėrėn kėmbė mbi tjetrėn, e herė i ndėrronte, duke ekspozuar gjithnjė e mė tepėr pjesėn e brendshme tė kofshėve. E gjora, nuk e dinte se unė kurrė nuk kam pas njė femėr aq tė zbuluar dhe aq pranė vetes!
Pasi mė sqaroi se nėna e saj kishte njė punė fizike, tė cilėn e bėn vetėm dora e mashkullit, siē u shpreh ajo, ikėm bashkė nė drejtim tė shtėpisė sė tyre.
- Ja mami, ta prura kėtė qė kėrkove – i tha Ganimetja nėnės sė saj dhe iku nė dhomėn e vet.
Me zonjėn biseduam pėr ca dru, qė ia zinin njė cep tė oborrit. Duhej t’i ēaja dhe t’i palosja nė bodrum, ndėrkohė qė ajo do mė paguante mirė. E pranova atė punė, jo shumė me dėshirėn se do tė fitoja ca para, sa pėr faktin qė tė jem afėr Ganimetes, nė tė cilėn u dashurova qė nė shikim tė parė. Pėrderisa nuk e shihja atė, sytė mė iknin te nėna e saj, e cila dukej tė ishte njė zonjė qė kujdesej shumė pėr trupin dhe pamjen e saj. Sikurse e bija, edhe ajo kishte veshur njė fustan tė hollė, i cili i mundėsonte syrit tim qė ta shikoj formėn e trupit tė saj. Fundja, unė nuk isha nė gjendje qė tė zgjidhja shumė. Por, edhe i pa parė femėr me sy edhe tė kisha punė me kėto hyjni, mė bėnte qė tė ndihesha mė i lumturi nė botė. Mjaftonte t’i shikoja, e nė mbrėmje planifikoja t’i mėshoj me dorė.
Ato dru qė kisha pėr detyrė t’i ēaja dhe t’i palosja, nuk kishin qenė ndonjė gjė e vėshtirė. Por, zotnillėku i qytetarėve kuptohej pikėrisht nė kėtė, ku asnjė gjė fizike nuk punonin, pos nėpėr zyrat e tyre.
Pėrderisa unė punoja, nė tarracė doli edhe Ganimetja, e cila bashkė mė nėnėn mė shikonin muskujt nė pjesėn e sipėrme tė trupit, tė cilin e kisha lakuriq, dhe fuqinė qė demonstroja me ato dru. Dukej qartė se pamja ime i joshte, pavarėsisht pozitės qė kisha si fshatar i thjeshtė dhe punėtor krahu.
- Eja pusho pak… Ganimetja tė paska sjellė njė lėng molle, i cili do tė freskoj dhe do marrėsh mjaftė vitamina – mė tha zonja.
- Ē’i duhen kėtij vitaminat… E sheh se sa i fortė qė ėshtė – ia priti me shaka Ganimetja.
Ndenjėm njė kohė sė bashku, duke e shfrytėzuar kohėn pėr t’u njohur mė mirė, si fqinj tė rinj qė ishim. Unė iu sqarova tėrė historinė time. Iu tregova se jam nga njė fshat i thellė nė jug tė vendit dhe se kisha ardhur nė kryeqytet pėr tė punuar, sa pėr tė fituar sadopak pėr nevojat e familjes. Ato e kuptuan se unė jam vėrtetė i virgjėr nė ēdo aspekt, por qė gjithnjė e mė tepėr vėrehej se iu pėlqente ky fakt.
Pėrderisa i palosja drutė nė bodrum, zonja shpesh qėndronte pranė meje, duke mė sqaruar se ku dhe si t’i vendosja ato dru. Shpesh ulej pėr tė larguar ndonjė gjė nga ai vend, por qė mė kallte, kur bythėt mi ekspozonte aq mirė, sa qė i shikoja se si brekėt i futeshin nė tė qarėn e saj midis kėmbėve. Duke u ankuar se nė bodrum ishte freskėt, shkonte lartė nė dhomė, por sėrish kthehej. Kur nė pėrfundim e sipėr tė punės u duk pėrsėri nė bodrum, vėrejta se i kishte hequr brekėt fare dhe gjatė pėrkuljes nė tokė, qartė e shihja pidhin e saj pėrmes atij fustani tė hollė.
O zot – mendoja nė vete – kjo do mė alivanos me kėto sjellje. Nuk guxoja tė bėja ndonjė veprim, nga frika se do tė humbisja ēdo shans, edhe pse e nuhata qartė se ajo dėshironte njė koqe tė mirė. Pas pak e thirri Ganimeten nga dritarja dhe i dha njė detyrė, qė tė shkonte diku. Ky ishte edhe sinjali i qartė pėr mua se kishte ardhur koha qė pėr herė tė parė nė jetė ta ngjyej karin, edhe atė shumė fortė!
- Ta pastrojmė pak kėtė vend dhe e pėrfunduam krejt punėn, sepse sytė mi qorronin ēdo ditė kėto tollovia midis oborrit – mė tha ajo, e cila angazhohej me tė madhe nė pastrimin e dyshemesė sė bodrumit, me gjasė, vetėm pėr tė qenė mė eksituese pėr mua me ato bythė gjigante.
Duke u ballafaquar me pastrimin, nė njė ēast ajo mi mbėshteti bythėt pėr karin tim, i cili donte tė fluturonte jashtė nga trajnerkat e holla qė kisha nė trup. Si duket, e hetoi mirė qė aleti mė ishte bėrė dru dhe se nuk kisha ēfarėdo aleti, por njė topuz tė fortė. Ajo e pa se nuk kisha ndėrmend tė bėj ndonjė “marri” dhe se isha frikacak nė kėtė drejtim, prandaj gjithnjė e mė shpesh, kinse pa dashje, mi fėrkonte bythėt pėr kari. Mua mė pėlciti truri dhe nė njė ēast e rrėmbeva pėr vithe me dy duart.
- Sa e fortė qė jeni moj zonjė – i thash.
- Vėrtetė?! Tė pėlqejnė bythėt e mia? – mė pyeti me njė shprehje tė kėnaqėsisė.
Edhe pse u skuqa i tėri, duart lėvizėn pa kontroll mbi trupin e saj. Zonja, pa njė e pa dy, mė rrėmbeu karin, i cili ishte nė botėn tjetėr.
- Ohoooooo… po ti paske alet se jo mahi – me tha, duke e nxjerrė me shpejtėsi nga trajnerkat.
Kur e mori me dy duar, asaj i mjaftoi qė tė dorėzohej e tėra, duke u shndėrruar nė njė bushtėr dhe jo tė ishte njė zonjė intelektuale. Filloi ta lėmoj me mjeshtėri, duke e puthur kohė pas kohe kokėn e tij, pėrderisa nuk e futi nė gojė me afsh. Nė atė ēast unė eksplodova… nuk dija se ēka po ndodhė me mua.
- Unė… Ohhhh… Unė nuk muj mė… Ahhhh… – gjėmoja pa kontroll, duke dashur ta paralajmėroj zonjėn qė ta heq nga goja.
Ajo e kishte hetuar para meje se unė po eksplodoja, sepse mi mbante mė njė dorė koqet, ndėrkaq me tjetrėn e lėmonte karin, sa herė qė e nxirrte nga goja. Shpesh e shikonte me admirim dhe e fuste me zell nė gojė, sa qė mendoja se do ma pėrpinte tė tėrin. Pavarėsisht paralajmėrimit qė ia bėra, zonja e thithte edhe mė shumė dhe e fuste gjithnjė e mė thellė nė fyt.
Nuk kisha rrugėdalje, pos ta lejoja qė ajo tė bėnte ēka tė dėshironte me karin tim. Ishte mbretėreshė e kėsaj loje tė ēastit, por tė planifikuar shumė mirė nga ajo.
Pasi e pėrpiu tėrė lėngun qė shpėrtheu nga koqet e mia, zonja e lėmoi edhe pak karin, duke ia puthur majėn e kokės dhe menjėherė mi ktheu bythėt, ku kėrkonte qė t’ia fusja fortė. I vuri duart mbi turmėn e druve qė sapo i kisha palosur dhe filloi t’i dridh vithet, duke shprehur padurimin qė t’ia pėrmblidhja gjokun tim, i cili kurrė s’kishte shijuar ndjenjėn e tė qenurit nė thellėsi tė femrės.
- Ohhhhh… Ēuni im i lezetshėm… Ma rras tė tėrin… ma mbush pidhin qė po digjet pėr njė koqe si kjo e jotja – fliste ajo, duke mė urdhėruar qė ta qija fortė.
Fjalėt dhe gjėmat e saj mė eksitonin aq fortė, sa qė mundohesha ta shqyej atė pidh tė shijshėm zonje, e cila mė bėri qė ta harroja edhe Ganimeten, nė tė cilėn mė mbeti syri qė nė shikimin e parė. Fundja, me siguri se zonja e din mė mirė “punėn” se sa vajza e saj qė dukej tė ishte paksa mė e ngurruar.
- Sa bythė tė nxehta dhe tė shijshme qė keni zonjė! Mė duket se po ma tretin karin, sepse… E dini… E dini… Unė… Unė kurrė nė jetė s’kam qi – arrita t’ia thosha tė vėrtetėn, e qė zonja u shkri nė ato ēaste nga orgazmat qė pėrjetonte, pasi dėgjoi se ma kishte “marrė virgjėrinė”. Nė atė ēast unė eksplodova, sepse pidhi i saj ma shtrėngonte aq shumė karin, sa qė mu duk se po ma thithte me gojė, sikur pak mė parė qė e bėri.
- Ohhhhh… Mė qij fortė… Ma trus deri nė fund… Mė tund mirė ēuni im i virgjėr… Ashtu, ashtu – gjėmonte si pelė zonja, pėrderisa unė e mbushja me llavat qė buronin nga thellėsia e koqeve.
Pasi ia nxora nga pidhi, ajo ma rrėmbeu me duar dhe filloi ta thithė, ashtu i lagur qė ishte nga orgazmat qė pėrjetuam bashkė.
Pasi e pėrgatiti edhe pėr njė turr, u dėgjua zėri i Ganimetes, e cila sapo kish hyrė nė oborr. Zonja mė urdhėroi qė tė vishesha shpejtė e shpejtė, por tė mos dilja nga bodrumi, pėrderisa nuk do tė qetėsohesha nga entuziazmi qė mė pat kapluar.
Ajo u ngrit, lėshoi fustanin, i rregulloi flokėt me gishtat e hollė dhe u nis drejtė Ganimetes, e cila po e thėrriste.
Unė, pasi e mora veten, dola nga bodrumi dhe i raportova zonjės pėr punėn e pėrfunduar. Nė atė ēast ia lėshova sytė Ganimetes, e cila, megjithatė, mė nxiti qė tė lėpihesha. Zonja vėrtetė mė pagoi mirė, duke mė dhėnė edhe para shtesė, gjoja se punėn e kam bėrė “hakikat”. Nga ajo ditė, sa herė qė zonja ndiente nevojė, mė gjente ndonjė punė, sa qė u bėra punėtor ndihmės i asaj shtėpie. Vonė e kuptova se ajo nuk kishte burrė fare, prandaj me ftonte shpesh. Por sot, ah… vetėm mund ta ėndėrroj atė periudhė disamuajshe, sepse ndryshuan shumė gjėra, me fillimin e vitit 1998.

ishte dhjetor i ftoht ferkonim duart duke ecur ne drejtimin qe kishte marr ai per tme marr virgjerin per her te par nuk e prisja ket gje pas nje grindje vetem per tme pasur afer at dit ndenjem gjysem ore sy me sy se mendoja se qka do te ndodhte kur papritmas nisa ta puthja me refuzonte por ai me nuk e mbante nisi te me zhvishte nuk ndjeja asgje po kur nisi te me flas ne vesh dhe pastaj me prekjet e tij me eksitonte duke leshuar duart tek p..im duke me shtrenguar fort gjdo pjes te trupit tim me shum tek vithet e mia sikur i ndjente se un e kisha qefin aty,me pas vuri karin e tij ne gjokset e mija duke rreshqitur ma futi edhe ne goj e kisha merzi por me pas e kerkoja perseri vazhdoji kjo nje gjysme ore te dy kishim humbur 3 her rradhazi vashduam te njejten procedur te sexit se dija se qbemnte po r gjdo dit e me shum e kerkoja ndjeja mungesen e tij kjo ishte hera e par e imja qe nuk do e harroj kurr e dua shum po r tani po me mungon per te gjitha pikat dhe rrall takohemi ndoshta pse jam se kam me at thesar qe ma mori....
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   543142 views
  Share