MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/2/2010, 12:09 by: LEONORADURRESI     +1   -1





Pershendetje.... ne vazhdim do mundohem tua sqaroj cfare me ka bere vaki nje here.... para dy viteve ne vitin 2004.... Po kaloja me nje vajze quhej Zana edhe te them te drejten une u kallsha pas saj kishte nje trup shume seksi dhe kishte nje prapanice nga ato qe thojne "pika e prapanices"... por, kishte edhe gjinje te medhenje e te mrekullueshem...

keto dy pjese jane edhe dobesi e imja... por, edhe ajo digjej pas meje por asnjehere nuk ma kishte shfaqur kete edhe pse kishim kohe qe njiheshim dhe 1 muaj qe kalonim se bashku... nuk e di por gjithmone me mua rrinte si e ndrojtur nuk e di kishte frike nga une apo kishte respekt nuk arrij ta dalloj... por, me vone do tregoj se si ajo ma shfaqi kete...

Qe kalonim se bashku une edhe Zana e dini thuajse te gjithe po ashtu edhe familja e saj... andaj nje dite po shkoj ta marre dhe te dalim pak ne mbremje... kur shkova ne shtepi ajo kishte dalur deri ne dycan dhe ne shtepi ishte vetem nena e saj... te them te drejten edhe pse nena e saj kishte 40 vjeq ishte shume seksi... se cfare trupi qe kishte... edhe pse ne kete moshe ende gjinjet e saj mbanin arom natyrale dhe ajo qe me eksitone ishte buzekuqi i saj qe e kishte vendosur per mrekulli... aho filloi te me provokoj duke me pyetur nese ndonjehere kisha bere dashuri me te bijen dhe s'dija si te pergjigjesha ngurroja shume kisha turp ishte mamaja e vajzes qe cmendesha pas saj... por, ajo dalengadale filloj te hiqte rrobat mendova mos eshte cmendur gje e pyeta por ajo kembengulte qe ta prekja trupin e saj - kembet... gjinjet... vithet....

dhe mednova me vete I cmendur se i cmednur me shume se kjo nuk do cmendem... fillova kete ritual nderkohe qe ajo u zhvesh e tera... si thashe me heret cfare arome kishin gjinjet e saj... me kapi per koke dhe me nje shtrengim.... qe kurre se kisha perjetuar... ma kapi koken dhe ma drejtoi ke pidhi dhe fillova t'ia thithja... nderkohe qe ajo bertiste dhe ulurinte nga eksitimi... pastaj u zhvesha edhe une dhe te dy lakuriq... te vetem ne dhomen e gjumit te saj... e kishte pidhine rruar dhe edhe njehere ia lepiva per pak minuta dhe penisi im tani ishte bere i forte dhe qull dhe ngadale duke uluritur fusja *in tim ne pidhin e saj ndersa ajo po kafshonte gishterinjet e mij... dhe ashtu si ishte e shttrire ajo hypa mbi te dhe e fusja penisin mbi gjinjet e saj te medhenje dhe cfare kenaqesie qe ndjeja... ohhhh zot.... dhe pastaj *in tim ia dhashe ne goje ohhh si mi lepinte qoqet...ohhhh....

dhe cfare ndodhi per te mire... asaj i erdhir orgazma dhe une fillova te derdhesha.... por, nuk mbaj mend se sa rrutullime kemi bere ne shtrat apo ne parket ngaqe eksitimi ishte i papershkrueshem... kete se kisha ndier me pare... dhe .... gjersa po derdheshim nderruam pozite une ofrova koken time ke pidhi i saj nderkohe qe ajo koken e saj ke *i im... filluam ne fund me te madhe tia merrnim ne goje per here te fundit... dhe ajo se si tere *in tim qe e kam 29 cm te gjate dhe sa nje top tenisi i gjere... te terin arrinte ta fuste ne goje... dhe une po merrja orgazmen e saj dhe e perpija edhe ajo spermen time duke me shtrenguar duke uluritur.... ohhhhhhhhhhhhh zotttt....

qim qim qim ... bertiste..... dhe perfundo kjo aventure e shkelqyer seksuale... te them te drejten nuk e dija ne ate qast qe pranova te beja seks me "vjeherren" nuk e di nese me kishin ikur apo me kishin ardhur mendet... por, tani e kuptoj qe me kishin ardhur... ngaqe me kishin ikur kur per here te pare kisha bere dasuri ne te njejten menyre me Zanen, vajzen e saj....
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   543487 views
  Share