MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/2/2010, 12:01 by: LEONORADURRESI     +1   -1




kjo qe po iu shruaj eshte nje gje te cilen nuk ia kam treguar skujt,veq ju te dashur miq.ishte 12 qershor 2008 kur une isha me pushime dhe isha te dajet e mi.kur atje njoha nje djale 22 vjeqe qe ishe 6 vjet me i madh se une.une isha 16 pra jam akoma,mbas 1 jave qe shkova une aty ai me propozoi dhe me tregoi per jeten e tij.nje dite me tha te shkonim per kafe tek shtepia e tij qe ishte kojshi me daejn tim,hyra brenda skishte njeri tjerter veq nesh,nga pak ia filloi duke me puthur dhe leadhatur trupin tim.ndalo i thashe une jam e vogel jam tjeshte nje16 vjeqare e mendjelehte.ska gje ado gje do bejme me deshiren tende me tha.pastaj ia me xhveshi ngadale dhe vazhdoi duke me puthur dhe leadhatuar vazhdoi duke me puthur gjoksin dhe me nje dore tek vagina ime aty seq ndejva nje gje te cilen nuk e kisha ndejere kurrre eeeee me tha te vazhoj dhe une me nje shikim i thashe se po vdisja fare,ai vazhodi me gjuhen e tij duke lepire vaginen time dhe duke futur njerin gisht,moss thashe se me dhem ska gje tha keshtu eshte per here te pare,pastaj ai mbas 10 minuta qe ishte duke leipra vaginen time u ngrit dhe me tha t ia mbaja ne goje?nuk di i thashe te mesoj une me tha pastaj vazhova une duke ia marre ne goje o zot ishte nje mrekulli qe nuk e kisha imagjinuar dhe me vinte ta kafshoja ndersa ai me njeren dore fuste gishtat ne vaginen time qe kullonte nga sikleti.patasj ai un grit dhe me tha te ngrija ne poziconin sikur duhet te merja dicka ne toke dhe aty seq ndejva dicka qe me djeghu aq shume saqe bertita me te madhe ohhhhhhhhhhhhh qa bere i thashe,asgje me tha rri keshtu patja ia vazhoi ngadale ngadale o zot cfare momentesh te maharrushme atehere ai u ngrit dhe me tha ta mbaja ne goje penisin e tij kur duke ia mbajutur ne goje me erdhe dicka e vruuleshme ishte sperma e tij o zot xca shije kurr sdo ta harroj ate dite me falni ndoshta nuk dita ta tregoj mire historin tim por jam tjesht nje 16 vjeqare.por kurr sdo ta harroj ate dite kur une humba virgjerin time dhe qe aokma me shok mendja te bej sex dhe duke iu mabjtur cunave ne goje ju puth forrrrrrrrrrrrrt joli dhe ju dua cum sidoms cunin tim.
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   542818 views
  Share