MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
suela
view post Posted on 6/2/2010, 11:52 by: suela     +1   -1






Goca sexy

hmmm...Jam nje goc shum e re,kam nje te dashur te mrekullueshem qe me don dhe e dua marrezisht...Ne jemi se bashku qe nje vit por un nuk mund te bej sex me ate sepse nuk me len familja te takohem me te kshtu qe ne flasim ne net dhe telefon.Nje nate kishim shume nevoj per njeri tjetrin dhe me thiri ne telefon dhe em tha don ta bejme??Thash si don ta bejem?Tha kshtu pra ne telefon.-Thash mos je cmendur gje ai vetem buzeqeshi.thash mire po si duhet ta bejme ku di un se si behet ne tel.Me tha hapi kembet futi gishtat e tua te embela ne p... dhe do e shohesh.....Keshtu une vazhdova si me tha ai dhe me te vertet ndjeja knaqesi(por natyrisht qe jo sikur kur te hyn nje k...),dhe filluam te dy qe te perjetojme ne kenaqesi qe e shprehnim me ohhhhhhhhhhhh ohhhh shpirttttt te duaa te kam shum xhan , shtyje me fort etj... ishte sikur po e beje vertet me ate saqe dhe perjetova nje orgazme qe nuk e kisha menduar asnje here qe mund te ndodhte vetem ashtu...Sot e asaj dite e bejme kshtu per te kenaqur njeri tjetrin
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   542814 views
  Share