MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
suela
view post Posted on 9/12/2009, 13:21 by: suela     +1   -1




image

Ishte ora 9 e darkes dhe me bie telefoni duhet te nisesha urgjentisht per ne librazhd te merja nje porosi. Hipa nje taksi dhe u nisa per ne librazhd bente nje vape e tmershme por isha i detyruar te shkoja .Arita ne vend por miku qe duhet te takoja nuk kishte ardhur akoma .I bie telefonit te tij por del i fikur u merzita shume sdija cte beja e ku te vija shikoj reth e rotull dhe vendosa te ulem ne nje fast fud te ha dicka se se nuk isha ngrene darke .Vjen kamarjerja te mare porosine une gre koken dhe u shtanga pernjeresh, cte shikoje para meje del nje vajze me floke tezinj me nje trup paksa elegant por me ca forma qe te renqethej mishi kishte veshur nje kemishe te holle te tejdukshme sa i dukeshin dhe sytjenat ngjyre roze dhe nje minifund te zi.Ia ngula syte dhe pernje minute mbeta me goje hapur ajo e kuptoi qe u mahnita prej saj dhe me buzeqeshi aq embel sa mu ngjeth mishi.Erdha ne vete dhe ia dhashe porosine ajo u nis drejt banakut por gjysmen e shikimit e mbajti nga mua dhe duke u kthyer nga banakjeri me shkeli syrin .Tashme isha ne qellin e shtate e humba kontrollin ajo me pas me sjell porosine dhe me peshperiti dicka ne vesh shume lehte dhe embel por une isha shushatur dhe nuk mora vesh asgje se carmetha keshtu qe porosita dhe dicka per te pire ajo ma sjell pijen dhe kete radhe me flet me ze normal e me thote per 5 minuta le turnin une do futem ne tualet e burrave me thote dhe ti eja pas.Nuk u besoja vesheve ti ishte e vertete ajo qe tha sdija se cte beja nga gezimi isha i eksituar ne maksimum .Lokali ishte thuaj se i boshatisur dhe ajo u nis per tek tualeti une ndiqja me sy veprimet e saj epashe qe hyri tek tualeti i burrave dhe u ngrita ne kembe trupi mo me leshonte miza nisem drejt saj dhe sa hap deren ajo me kap prej jake dhe me terheq drejt trupit te saj mbylli deren me celes dhe filloi te me thithte buzet une ia cova duart tek vithet e rumbullakta qe i kishte si top ia shtrengova fort dhe ajo nxori nje klithme te lehte u rotullua e miktheu vithet dhe filloi ti vertiste pas karrit tim i hapi kembet dhe u perkul une fillova tia ngre minifundin duke ia ferkuar shalet deri sa arita tek zogu i saj qe i kishte vajtur temperatura 90* nuk durova me ia hoqa dhe kemishen dhe fillova ti puth gjokset dhe kurizin e saj njgjyra e lekures se eret me shtonte me shum deshiren ia hoqa dhe breket dhe fillova tia lepi pidhin qe e kishte rojtu mire pastaj ajo u kthye nga mua dhe me thithi ne qafe mi vuri duart si reth ne qafe dhe mu hodh duke i vene kembet ne belin tim une e nxora karin e ajo priste qe te depertoja brena saj e reshkita nga dale ne zogun e saj dhe fillova ta pompoj klithmat e saj ishin te vazhdushme pidhi i saj i flaket sa sma shkrinte karin tim qe i shte ne qellin e shtate ia shtrengoja vithet fort dhe ajo leshohej fare. Karri im hynte e dilte brendasaj pa ndaluar me pas e leshova ne kembe dhe i vuri duart ne mur fillova tia beja nga mrapa dhe ajo ndjente shume kenaqesi erdhi momenti kur do te shpertheja dhe e nxora karin nga pidhi i saj dhe ia futa ne bythen e mbrekullueshme dhe iu derdha e mora ne krahet e mi e shtrengova fort dhe e putha e cuditshme ishte se as ajo as une nuk folem as edhe nje fjale por vetem fliste pasjoni dhe levizjet tona.Ajo me pas vesh robat e tjera dhe del ne lokali se do linte punen une dola pak me vone se ajo dhe ulem tek tavolina ime shikoj telefonin kishte 30 thirje te humbura ishte miku qe do me sillte porosine e mar ne tel dhe ai vjen e ma sjell porosine dhe largohet ne ate kohe vajza sa do largohej per ne shtepi por priste dicka tek dera mendova se mos po me priste mua dhe mendoj te shkoj drejt saj sa behem te ngrihem tek kembet e saj ndalon nje makine ku brenda ishte nje djale ajo hyri ne makine nuk ma ktheu as koken por iu afrua djalit qe ishte brenda dhe e puthi ne buze une mbeta si i ngrire cte ishte vall ky djale i dashuri apo i fejuari apo ndonje tjeter si puna ime gjitsesi une me te kalova disa caste te zjarta qe nuk do ti haroj kure……

Shpesh here nje shoqa ime,studente, kur vinte nga une ne fundjave me jepte nje te puthur ne buze…kur me takonte…ne fillim mu duk pak cudi ,por duke ditur se filloj ta bej shpesh sa here qe me takonte atehere mendova se ishte nje menyre te pershendeturi derisa nje dite isha ne banjo,pas dushit,fillova te shtrij floket..isha nudo..papritur hyni shoqja ime dhe me tha nese mund te rrinte,ok i thash.
Filloj te te me bente komplimente per gjoksin,trupin,bukurine time teksa filloj te ma prekte e ndersa une ndihesha ne siklet ajo vazhdonte dhe me doren tjeter te me ferkoj p****.Nuk i thosha gje,ne ate kohe une isha single dhe me te vertet kisha shume nevoje per ledhatime…pasi u nxeha shume ja hoqa doren dhe ajo me tha:Me fal….nuk e kisha per kete i thash por eshte me mire te shkojme ne dhome.

Hyme ne dhome dhe une dridhesha e tera,kokat e gj**** me ishin mbledhur dhe ajo filloj ti lepij.Ishte hera e pare per mua qe beja dashuri me nje femer,kete histori nuk ja kam treguar kujt dhe ka ngelur gjithmone sekreti yne i vogel por ja qe gjithcka nuk mbahet brenda dhe per here te pare po e tregoj.

U shtrime ne krevat,ajo filloj e me fus duart dhe te me lepije teksa une e zhvesha dhe fillova ta ferkoj,oohhhh me pelqente profumi i saje,menyra sesi leviste dhe si me trajtonte aq embel.te them te drejten dinte ti trajtonte femrat,filloj me gjuhe te me lepij p**** teksa une terbohesha nga kenaqesia dhe fillova te lengezoj,fillova te renkoj dhe asaj i pelqente shume dhe vazhdonte te peshperiste…ohhhhh shpirt sa te kam enderruar..kam kohe qe mezi pres te te prek,te ferkoj p*****,te shterngoj b****,kam zili kur ecen rruges dhe meshkujt eksitohen kur te shikojne,

Me pas filluam me pozicionin 69 teksa lepinim njera tjetren,mbante p**** shume paster te rruar dhe shume te lemuar…teksa lepija p***** e saje degjoj te me thote nese doja te prishesha….edhe une me koke i pohoj se kisha shume deshire,filloj te me fus gishtat brenda derisa kam arritur ne orgazme oooh cfare kenaqesie…kisha kohe qe ndihesha e pa deshiruar dhe nuk ndjeja kenaqesi te tilla,me meshkujt eshte pak me ndryshe,ndoshta kenaqesia eshte me e madhe kur ndjen k**** e forte por duhet te me kuptoni se meshkujt jane me posesiv ne krevat dhe mendojne me shume per kenaqesine e tyre,me pas ndenjem shtrire pak ne krevat duke u ledhatuar dhe ne darke dolem bashke te hanim dicka.Kemi vazhduar te bejme seks bashke per nja 3-4 muaj derisa nje dite une u njoha me nje djal i cili eshte edhe sot i fejuari im.
Ndersa shoqa ime eshte e lidhur me nje djal edhe pse nuk heq dore nga qejfi per femrat.

Edited by durrsaku - 6/1/2011, 01:58
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   543217 views
  Share