MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 25/8/2016, 14:16     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Gjith cunat e ri duhet t'a fillojn me noj gru me Te modhe ne mosh se jau meso ajo krejta. Un personalisht kam pas nja dy eksperienca me nje 42 vjecare e nje 37 vjecare kur isha 22 vjec. Deri ather I kom bo zbor dorjanes, sa per me mos I dhon shkak naj njonit me bo gallat po e boj vet dmth me punen e dorjanes. Kshu muhabeti. Pasi e shkriu talentin e para, me transferoi Ke e dyta 37 vjecare. Ato qene kursi per mu qe shifsha televizor Ke zdf gjith noten. Femra, qe thoni ju qe s'folet pothujse fare, po qe e mire Te knoq. Ka leng gjith kohes dhe vetem beju aktiv me vegel duar e me Te puthme dhe je m'rregull. Larmishmeri pozicionesh duhet. Mbaji ne krah nja 5 minuta e u ik truni krejt... Nxemjen e kan qejf me shume femrat Nga 30-37 vjec e poshte. Te tjerat dun action. Tjua turbullosh zorret e barkut. Te rejat kane teka. Duhet ti lesh Te kutpojn se ato jane "shefe". Dhunshem apo avash, varet edhe Ke forcat e ferkimit. Nqs ka leng (slippery when wet), atehere ajo do me shume action se eshte ndez. Nqs rri gjithmone e laget, dmth eshte hot, ska nevoj per shum puthje. Nqs s'ma leng, nuk eshte e laget, me mire fillo me puthje e ferkime. Dili Nga mrapa haja veshin me dhom Nga siper posht.futi llapėn,,, ene ne vesh. Ehhh ka shume. Po dal njeher un se mka shku mendja Tani qeshkrujta per sex. Te rejat jan si dru nqs jan Te llastume. T'a shpifin se kane teka e Te ngordhin. Ene kujdes cuna mos harroni me Ke po boni sex e permendni Emrin e asajt tjetres qe e kishit me par. Lol Femra jeni kenaqesi a e ksaj dynjoje. Bukuri dhe delikates e fines.
 
Top
view post Posted on 10/10/2016, 19:13     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


tregime te nxehta
histori te nxehta
tregime dashurie te nxehta
qirje te nxehta
histori te nxehta dashurie
akullore histori te nxehta
tregime te nxehta dashurie
tregime me qirje te nxehta
histori te nxehta me qirje
histori te nxehta 18
tregime te nxehta me qirje
tregime te nxehta me te qime
histori te nxehta familjare
tregime te nxehta akullore
histori te nxehta 2011
histori te nxehta me te qime
histori te nxehta akullore
histori t nxehta
 
Top
sottocorna
view post Posted on 3/4/2017, 08:16     +1   -1




shumė interesante kjo histori mė kujton

Edited by durrsaku - 7/6/2017, 18:58
 
Top
Qlirimneziri
view post Posted on 1/3/2021, 18:15     +1   -1




BERA SEX ME VAJZEN E DAJES ? Njė dit shkova te djaja me nejt me kishte ftuar djali dajes dhe vajza e dajes u gėzua shum kur um pa dhe atė nat kaluam mir si gjith her po nesrit ndodhi qudia kur daja kishte me shku n pun nė mbramje djali dajes nė pun une mbeta vetem me gruan e fajes me dy vajzat e saj tė bukura dhe shum sexy atė natė gruja dajes mė tha ti do flesh me vajzat e mia se nuk ėshtė djali im e flen nė dhomėn e vajzav tė mia une thashė okej ska problem. Edhe duke ngrėn buk vajza saj qe ishte me vjet sa une me preki karin me kėmbė ner tavolin dhe unė u habita ajo mė pa dhe qeshi me tha mė fal tė vrava une i thash jo ska gja edhe? u bė koha me shku nė dhom me flejt shkova nė dhomė dhe erdhi niher vetem njera vajz e dajes dhe e pyta unė ku shkoi vajza dajes mu pėrxhixh poshtė ėshtė nuk edi qka oshtė tu ba tash vjen. Okej i thash erdhi vajza dajes ram me fjet ajo ishte vetem me bikini qfar trupi meta pa fjal dhe ram te tret me njė divan tė madh dhe ajo i ktheu prapanicen ka une. Unė sreagova vetem flejta por vrejsha ka levizke bythen mu bė dru vajza tjeter e dajes e kishte zėn gjumi?? Unė e shikoja ajo u shplu edhe nxorri bythen ka une unė fillova duke e puthur duke lėpir pidhin ajo sduronte menxi mbante veten ja fus karin fillova ta palloj derisa ja filloj tė renkonte dexhoj vajza tjeter dhe u zgjua unė su ndala ajo na tha qfar po bėni jeni qmendur ju une e kapa me nxitim dha ja futa karin nė goj filloj ta merr nė goj e futke deri nė fund karin nė goj i qiva dyat deri sa i prisha dhe ju ajen sut dyav? Edhe sod bėjmė sex apet
 
Top
93 replies since 24/2/2010, 20:55   753893 views
  Share