MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 3/4/2012, 18:47 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ne jeten time kam pas aq shume femra saqe as emrat su mbaj mend..por po ju tregoi historin me nje grua te martuar.ajo ishte nga fr,burrin e kishte ne gr dhe kishte 2femi.cun e goc.ate ma prezantoi nje kushuriri im,pasi ai kishte motren e saj dashnore.ne takimin ton te par ne po flisnim.pasi kushua e motra e sai dolen nga dhoma un e kapa te dora e i thash mos me rri aq larg..fillova ti bej kompimente,je e bukur etj.e fillova ta puth ne buz..ajo kishte veshur nje pal strece.duke e puthur un ja cova doren time te pidhi i saj qe kishte 2muaj qe sqihej..po i ferkoja klitorin e ja fusja gishtin brenda..ajo spo duronte dot me..me tha te lutem jo sot se ne tani u njohem.ne dark pastaj folem ne tel.ajo me ftoi te shpia e vet qe te via te nesermen.e ashtu bera.sa hyra brenda ja cova doren te pidhi e fillova ta puth e lepi ne te gjith trupin..ajo si e cemendur me uli pantadhonat e ma mori karin tim 22cm ne goj..oh zot ishte e papar me goj.pas nja 10min un zdurova dot me dhe e kapa ne krah e cova te krevati..ja lepiva pidhin me gjuh dhe i fusja dy gishta ne pidh..ajo po berrtiste si e cemendur..pastaj me tha te lutem me qi fort se me pelqen ai kari jot i stermadh..ja futa karin e fillova ta qija fort fort.pasi u prisha ja holla spermen ne pidhin e saj..por kur fillova ta qi per her te 2 asaj po i binte te fiket..ndrrova shume pozicione..por puna eshte se un per her te dyt dua 2or te prishem.dhe me besoni apo jo un me te ndejta 3muaj dhe ajo arriti vetem 3her te me prishte 2her.nje her e qiva aq fort sa qe i ra te fiket.dhe cdo femer qe kam pasur e kan te veshtir te me harroin sepse jam perfekt.nga cdo gje..po zbesuat.ky eshte nr provojeni..
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   543640 views
  Share