MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Barcoleta Banale

« Older   Newer »
  Share  
LEONORADURRESI
view post Posted on 7/10/2011, 21:14     +1   -1




Ne maternitet bejn nje eksperiment se si te lindet sa me leht e mir.

Marin italianen i leshojn nje kancon te mir dhe del femiu duke kendu.

marin turken i lshojn nje kong turke dhe del tu kercy femiu.

marin shqiptaren i leshojn nje keng nga tonat kot,i leshojn nje italiane kot,nje turke kot,nena nevrikose dhe shan;u i q,,,, nanen po pse nuk del,fup femija,kush shau kush shau he nenen.

----------------------------------------------------------------------------------------------

''NE SUPERMARKET''

Ne nje Supermarket hyn nje cift per te blere.per nj
moment burrit i humb gruaja nga syte,pasi Supermarketi ishte goxha i madh.Aty prane ndodhej nje person tjeter,dhe burri ne fjale e pyet;A e pe gje gruan time?Jo i thote personi.Po si eshte nga paraqitj kjo gruaja jote?Epyet personi.
Burri i thote ,e mo se ate kush se njeh.Ajo eshte e gjate,bjonde.......etj.Per nje moment burri e pyet personin tjeter,po ti ku eke gruan???
Personi tjeter i pergjigjet:
E DI C'KE TI ,LERE GRUAN TIME,PO HEC TE SHKOJME TE KERKOJME GRUAN TENDE............!!

---------------------------------------------------------------------------

Takohen nje gjuetar dhe nje peshkatar dhe fillojne te tregojne te rejat. Fillon peshkatari: Para nje jave hodha grepat dhe menjehere filloi te terhiqte nje peshk. Une terhiq ai terhiq, me ne fund e nxorra nga uji kur c'te shikoj. Nje peshk 3 metra te gjate qe peshonte nja 200 kile. Po jo mo - i thote gjuetari - se shume e zmadhove. Jo ore te betohem - i thote peshkatari.
Fillon te tregoje gjuetari : Nje dite dola per gjueti dhe prapa nje ferre shikoj nje lepur. Bam e shkrepa ciften dhe e vrava. Kur nuk kaluan as 10 sekonda u mblodhen nja 20 lepuj per ta qare, Bam bam i vrava te 20-te. Ne ate moment vjen roja i pyllit dhe fillon te ulerase pse i vrava lepujt jashte sezonit. Bam ia plasa edhe atij dhe e vrava. Vajta per ta varrosur kur pashe qe po vinin dy gjuetare te tjere qe me kishin pare. Ia u futa edhe atyre dhe i vrava. Fillova te hap nje grope me te madhe qe ti varros te gjithe, kur vjen policia se kishin degjuar krismat, bam bam i vrava edhe policat dhe vazhdova te zmadhoja gropen, kur vjen nje autobus me nja 50 turiste....
Peshkatari nderhyn i inatosur - Epo mos me thuaj qe i vrave edhe ata 50 turistet.
Ia kthen peshkatari: Po nuk e zvogelove ti peshkun, i vrava iau q....... nenen
-------------------------------------------------------------------------------------

Nje grua shkon ne kishe.
-prift, te me falesh , kam bere mekat ,i kam rene me dore ,vegles se burrit.
prifti: - nuk ka gje, thuaj tre here "ati yne" ,laj duart me sapun edhe ta fal zoti.
Mberrin gruaja ne shtepi , e pyet burri: -po ti moj k****, ku ishe?
gruaja:- ne lume, te laj duart .
burri:-edhe ke takove atje?
gruan e priftit, po lante gojen me sapun.
 
Top
view post Posted on 7/10/2011, 21:14     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


20 Euro
Kishte qenė njė qift bashkėshortor dhe burri kishte mbet pa pun.Ai vendosi te shkoi nė Gjermani pėr tė punuar por pa grua.Gruaja i tha se mos rri shumė se mėrzitem pa ty dhe se e di qė ti nuk mundesh tė qėndrosh shumė koh pa sex.Burri i tha mos ke dert o shpirt se vetėm dy ose tre muaj e kthehem.Koh pas kohe gruaja ishte mėrzit shumė pėr burrė dhe telefononte burri shpesh,kur njė ditė e pyet gruaja burrin:Pash dashurin qė kemi si po mund tė rrish atje pa mua dhe pa sex.Burri i tha jo shpirt se po shkoj shpesh ne (Bordel)shtėpi publike nga 20 Euro nuk ėshtė shumė a?Gruaja i tha s'ka problem o i dashur se as mua kėtu nuk po mė japin ma shumė se 20 Euro
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 7/10/2011, 21:15     +1   -1




eshte nate. ajo i thote atij tere kenaqesi: “i dashur po vij!"
ai ja kthen: "edhe une shpirt, gati ne te ardhur jam!"
vajza e vogel ne dhomen tjeter i degjon prinderit dhe bertet: “dua te vij edhe une!"
gjyshi qe eshte akoma zgjuar: “po ku dreqin doni te shkoni ne kete ore xhanem?!"
 
Top
view post Posted on 7/10/2011, 21:15     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


profesorit i bie zilja e telefonit ne 3 te nates. mezi i del gjumi, por me ne fund e kap receptorin.
"alo? po flije?"
"po" pergjigjet profesori qe ishte akoma pergjumesh.
"kurse ne po studiojme per provimin tend mor te q****a rrobt!"

 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 7/10/2011, 21:15     +1   -1




Nje prift dhe nje murgeshe ne tren duke udhetuar.
prifti duke shikuar murgeshen,fillon ti pelqeje.
ai ngit doren dhe ja vendos te kofshet.
murgesha i thote,pater,urdheresa e 4,ne bibel,lexoje,
prifti hap biblen,e lexon,thuhej,ngrije doren me lart te ndjesh parajsen
 
Top
view post Posted on 7/10/2011, 21:15     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


shte 1 polic- e dini ju policat jane cik rrota nga trute, po ngaqe ishte shume pertac i thoshte shefit qe..me vdiq babai..edhe kshu justifikohej qe s'vente ne pune....edhe e beri kete pune nja 5 here..mungonte-dhe i thoshte shefit,na fal shefo, po me vdiq babai- ohhh me vjen keq ja bente shefi, te rroni vet..nejseee...u mendua polua dhe tha, oreee si shume here kam thene me vdiq babai, ketej e tutje do i them me vdiq mamaja..edhe kshu bo, ...mungoj nga puna dhe i thote shefit..me fal per mungesen por me vdiq mamaja- e ngushelloje shefi....heres tjeter mungoje prapy ky rrota dhe i thote shefo me fal po me vdiq mamaja- ja kthe shefi gjith inat : moreee te q**** ropte me ke tallesh ti....te fala sa here te vdiste babai, se baba mund te kesh 100 po nene 1 ke
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 7/10/2011, 21:16     +1   -1




Nje vajze e re hyn ne nje bar komplet nudo. Afrohet para banakut dhe porosit nje birre. Baristi mbet palevizur duke e pare...
- C'ke, - ja ben vajza, - s'ke pare ndonje here vajze nudo?
- Jo jo, - ja ben baristi, - vajza nudo kam pare...
- Po atehere pse po veshtron? - ja ben vajza.
......- Eh po shikoj se nga do te nxjerresh leket per te me paguar birren
 
Top
suela
view post Posted on 28/2/2012, 22:03     +1   -1




Shkojne dy shqiptare ne FRANCE .Duke u sjell verdalle nje qyteti i merr uria per te ngrene , i thote njeri shokut te vete .- Si do tia bejme per te ngrene se une vdiqa , nuk dime as te flasim Frengjisht. - Mos ki merak i thote shoku , fjaleve do t'ju nga nje Y ne fund dhe do te na kuptojne . DHe futen ne nje restorant , pas pak vjen kamarieri per te merre porosine dhe i pyet se cfare deshironin te hanin . Hidhet njeri si me i zgjuar.- Dy rracione buky dhe dy rracione fasuly.Kthehet kamarieri duke qeshur dhe ju thote.- Mos te isha une shqiptary mut do kishit ngrene qe te dy.....ERI





BARSALETE.................... Shkojne dy shqiptare ne FRANCE .Duke u sjell verdalle nje qyteti i merr uria per te ngrene , i thote njeri shokut te vete .- Si do tia bejme per te ngrene se une vdiqa , nuk dime as te flasim Frengjisht. - Mos ki merak i thote shoku , fjaleve do t'ju nga nje Y ne fund dhe do te na kuptojne . DHe futen ne nje restorant , pas pak vjen kamarieri per te merre porosine dhe i pyet se cfare deshironin te hanin . Hidhet njeri si me i zgjuar.- Dy rracione buky dhe dy rracione fasuly.Kthehet kamarieri duke qeshur dhe ju thote.- Mos te isha une shqiptary mut do kishit ngrene qe te dy.
 
Top
matildamoj
view post Posted on 16/3/2014, 13:30     +1   -1




Nje familje tre anetareshe (baba, nana dhe nje djal i vogel) vendosin t'i kalojne pushimet ne nje plazh "nudist" (ku njerezit jane krejtesisht te zhveshur).
Djali i vogel et pyet babin: "Pse ketu ka disa njerez qe e kane karin e madh e disa te vogel?"
Babai, i habitur nga pyetja e djalit, ia kthen nje pergjegjje palidhje, vetem sa per ta jekur qafe djalin : "Po shiqo bir, i thot ai. Ata qe e kane karin e madh jane te pasur, kurse ata qe e kane te vogel jane te varfur". Pastaj per ta devijuar biseden, babai e pyet djalin "Po ku eshte mami?"
Djali pergjigjet : "Mami e takoi nje burre te varfun qe shume shpejt u bo i pasun e tash eshte duke ja thith krejt pasurine..."
 
Top
view post Posted on 26/3/2015, 20:57     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ne pritje te sekretares
-I jep mėsuesi njė temė hartimi nxėnėsve, se ‘ē’far do tė bėje po tė ishe udhėheqės’?

-Tė gjithė po shkruanin vetėm njėri jo.

-Ti pse nuk shkruan e pyeti mėsuesi?

-Po pres tė mė vijė sekretarja.
 
Top
54 replies since 10/3/2009, 13:34   42131 views
  Share