MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/12/2009, 22:41     +1   -1




Jam ulur diku atje tej........midis kujtimesh e nuk e di
pse jam kaq e heshtur dhe e ftohte sot,,,,
e ndjej se ato me fusin ate turbullim brenda vetes.
Me shfaqen aq abstrakte e me zhdervillen aq lirshem midis hapesirash diku
si hije njerezish qe me rrethojne e me lidhin hijen e kujtimeve nder vite..............
...... me ate perin qe ma detyrojne zemren te eci perpara duke formuar ashtu pjese pjese uljet e ngritjet e jetes qe kaluam te dy.
E kthej koken anash e ty ste ndjej prane........ te te thote heshtja nje fjale shpirt por shhhhhhhhhh duhet te ta ndjesh dritherimen se ka shume per te te thene , e keshtu dua te fshihen kujtimet e dashuria jone te te rris krahet perseri......Ti hapi mbi qiellin qe po mbullon vetmine tani dhe ashtu do ta ndjeje te me mbaje gjithnje me ty....
 
Top
view post Posted on 6/12/2009, 22:41     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Nuk e di qka po ndodh me mua qe ende nuk mund te haroj qfar me paske ber keshtu ,ndoshta zemra ime ndarjen nuk po mund ta pranoj nga ti edhe pse me tjetren je martuar nuk e di qka te shtyri qe te largohesh nga jeta ime kur e dite se sa te deshta shum shansa ne jeten time i humba duke te pritur ty por e kot paska qen pritja e nje te ardhme me ty nuk po mund ende te haroj gjdo her ne kok me sillet emri yt i dashur me sillet fytyra jote nuk e di pse keshtu sa her dua te vendos per fatin tim me sillesh ne kok si i qmendur ,pasi qe e dite qe smund te jetoj pa ty pse me le gjdo gje ne jet kisha japur vetem ta di a mendon ende per mua ,a e dashuron gruan tende si mua e di qe aromen tende nuk mund ta ndjej te gjitha humben por dashurin qe pata per ty ende spo muj ta largoj kete dashuri ende spo muj tja fali tjetrit sepse qdo her me del fytyra jote per para por zemer trathtin qe ma bere kur smund ta fali edhe lus zotin qe mos te jesh i lumtur ne jet ,se at dit kur u ndava me ty bota mu permbys u shkatruan te gjitha ndoshta edhe ne jeten time do te del dikush qe do te ma ndryshoj jeten time dhe se paku te me ofron pak dashuri,por dije i dashur dashurin qe e patem ne nuk na dhuron askush sepse mendoj si u deshtem ne ashkush smund te na dashuroj por prap them jeta vazhdon kur ti nuk pate meshir per mua ende me thret ne tel dhe me degjon zerin por kot ,gjith ata qe njoha fatin e kan gjetur duke te pritur ty une vetem mbeta edhe sa mundohem te haroj shpirti im nuk pranon se me par me vdekjen pajtohem e me ndarjen jo,sepse vdekja te mer dhe e di qe me i askuj sje por nje gje kisha dashur ne jet te takoj si dikur te prqafoj me lot ne sy edhe ta ndjej aromen tende dhe nje her ti puthi buzet e te them lamtumir me lot ne sy por mos haro se te deshta me zemer ,te shkruaj per dashurin ton ska roman zemer por ne fun te prshendes me lot ne
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/12/2009, 22:41     +1   -1




Per cdo shtjellim mundohesh te japesh detajin baze
ne paragrafin e parathenies.
Shoh se kjo te duket e nevojshme ne biseden qe bejme bashke,
e kjo me pelqen!
Por shpesh para puthjeve harron paratheniet,
qe vec nga ty dua ti degjoj.
Mundohem ta kaloj per me titje verejtjen:
He se nder buze do me flasesh nje fjale...
Shume ndjenja lirie percjellim te DY;
larg teje, larg qiellit
dhe harrojme te shtrengohemi fort,
per vet faktin se jemi fare prane te dy bashke.
E perseri puthja rreshqet ashtu me frymen tende;
qe me fryn perbrenda tek me flet nder buze,
e koken e kthej anash e zhgenjyer,
por me ndjenjen perseri neper buze.
Por ti se kupton, e koken ma terheq perseri prane
e me puth perseri foooort
por pa parathenien me frymen bashke nder buze
nder buze.....................
 
Top
view post Posted on 6/12/2009, 22:41     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ti kepus petalet dua
e ashtu te me ndjesh duart
tek i numeroj me merzi per ditet e netet qe te dy kaluam .........
Do te pres.........a po me pret dhe ti o shpirt?
Me prit dhe ti ne limitin e kesaj ekstaze qe po perjetoj me ty
Me prit kur trendafilin ta kem edhe per me shume kohe ne duar...............
Ma ler ta mbaj si ujin e paket e ta pi etshem ate qe ndjen
brenda ti per mua....
Mos i vyshk petalet trendafil se loti im do te mbaj te gjalle.....
Mos e shiko boten perreth ...........
se te kam dhuruar diten, naten e
meshire te lutem per mua kij
se ne varr do endem e kurre sdo mundem te ngjallem perseri...
Mos i shiko syte e tjere se te kam dhene te gjithe boten........
Qaj o shpirt qaj mbi mua ashtu sic je tani ........
Ma le mua ta mbaj shpirtin keshtu te kuq ne duart e mia
Si gjakun tim o trendafil ashtu brenda meje neper vena........
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/12/2009, 22:42     +1   -1




......Mos me sill lule

......kur te jem larguar ..................

........ te mos jem me.............

......Mos me qendro afer....................

kur ne kete bote mos te egzistoj me

......Mos me shkruaj letra dashurie me lot..........

Mos hajde te me besh vizite shpirt kur teje larg te jem

per te me pare si jam

Si valle pa ty kam bere Huh??? A kam mundur te harroj...............

Mos me thuaj se sa shume me deshe atehere

dhe gjithcka qe ke bere per dashurine tone....

Mos qendro ashtu i hutuar

duke qare perseri per letrat

qe si kam mundur ti lexoj

...kur une i dashur jam ketu me ty ............
 
Top
view post Posted on 6/12/2009, 22:42     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Cmenduri i thuaj kesaj qe po jetoj e kam jetuar
zemer e ngrate .................
Valle do mundem te dua tjeter njeri sic te kam dashur ty?
Ma thuaj se prape me do shume ...........
...........me thuaj ne agimin e mengjesit se drita ska dale
po sisha une aty prane...........
Me thuaj se jam bukuroshja jote .....
....se shpirt ta kam dhene shpirtin te ta kesh perjete...
se po sisha me ty trishtim do te kem
e do te percjell..............
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/12/2009, 22:42     +1   -1




Sonte sa shume te urrej....,mbi gjithcka urrej veten pse te kam dashur si e marre ...pse pikerisht nje perbindesh sikur ti.Do te doja te ndryshoja gjithcka ne jeten time,e te mos te te lejoja as te me prekje,e as t eme shikoje,o jo nuk vuaj pse jam ndare nga ti vuaj se si te kam dashur ty,se si rash pre e jotja oooo SA shume te urrejjjj,nganjehere dua te mos jetoj jo per shkakun tend por per shkakun e gabimeve te mia,megjithse ti ke vdekur per mua i lejova vetes se paku te shfryhem e ta nxjerr gjithe mllefin qe me eshte mbledhur ne zemer sepse edh epo ti them ty gjitha keto ne sy nuk ja vlen sepse edhe vet je person qe nuk ja vlen te bisedosh me ty e kam kuptuar vone kete megjithate me mire vone se kurre ...te urrej te urrej me beso..
 
Top
view post Posted on 6/12/2009, 22:42     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ne zemren time me lendove,perse vall nga un u largove,perse numrin tim e ke fshi,perse spo mendon fare mua,kush e mori ate dashuri qe kishe per mua,perse shpirt po me mundon,perse zemren po ma lendon,tek un je i njejti person,me thuaj te te kerkoj te falur per cdo gje qe te kam ber,besoj se skam ber ndonje gabim,nese e quan gabim qe u dashurova me ty shpirti im,e ke shum gabim,shko ti mos shiko fare mbrapa per mu,vazdo rrugen,mos mendo per mu,mos mendo per dhimbjen qe me ke shkaktu,mos mendo fare mu,por un e kam veshtir te te harroj,gjithmon ty do te kujtoj,me kto fjal qe jam duke shkrua,dhimbjen qe kam ne shpirt du me qetsua.
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/12/2009, 22:43     +1   -1




Cdo dite e jetes time tashme kishte marre emrin tend mendova se kisha takuar njeriun e endrrave te mija, besoj se tashme gjithshka do kishe tejter kuptim.Ishe ti qe me beje te buzeqeshje cdo dite me shtrengoje fort the me premtove se gjithmon do jemi bashk.E une isha ajo qe te besova ta dhash puthjen time, endrrat e mia te cilat ti sot i ke shkatrruar E pse?
Fillove te mendoje se s'jam me per ty Me thoje se kishe degjuar shume per mua dhe ato fjale arrin te na ndanin ..nuk kan faje te tjeret jo por ti sepse po te kishe dashuri te madhe ti sdo lejoje askend te na ndaj Cfare ndodhi valle a sisha une ajo qe dikur thoje se do e ndash jeten me te?
Ne zemren time tashme ska asgje edhe Emri yt eshte fshire ti se meriton dashurin time i kam fshire edhe lotet e fundit per ty sdo te qaj me per askend ndoshta keshtu qenka shkruar sdo jem kurr e lumtur, me mire pa askend se me nje njeri qe sdin te me dashuroj apo qe me donte vetem per kalimin e kohes... dje te dashuroja sote te urrejjjjjjjj.........
 
Top
view post Posted on 6/12/2009, 22:43     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Kam vetem mall.
Nuk kam emer,nuk kam mundime,nuk kam zemer,nuk kam ndjenj
kam vetem mall.Shpirti im ka mbetur si autograf mbi ty,mbi syte,buzet,
trupin,zemren.Jeta ime ka mbetur e mberthyer mabs teje pas endrrave te tua,
pas diteve te tua.Kam mbetur me ty per te te falur dashurine ngrohtesine,
shoqerine,ngushellimin.Ngushellimin qe nuk ta dhashe kurre.
Do te doja te te kisha prane vetes prane zemres qe ti te thyeje akullin e
vetmise qe ka pushtuar kopshtin e ndjenjave qe ka kaq shume nevoje per ty .
Jo per fjalet dhuratat por thjeshte per pranine tende,per ate shikim tendin qe do
ta vidhja per pak sekonda. Ti nuk me kuptove kurre, ti nuk i deshe kurre zerat e
embel te syve te mi,ti nuk i more kurre mesazhet qe ne copeza te shqyera nga shpirti im,
shkruajta per ty me pika gjaku te zemres se plagosur.
Ti u afrove kaq shume,por nuk e pe dot dashurine qe
si zog i uritur trokiste ne dritaren tende duke kerkuar
thermija ndjenjash.
E une s'pushova se menduari oret minutat ditet muajt qe kishin kaluar ne kete torture cmendurie .
Ti kalove para meje mosperfilles pa e kuptuar qe qenia jote hapte plage mbi mua.
Ti ecje rruges e une shkelja ne gjurmet e tua.............
Ti nuk je me e imja , por jam i sigurt qe une jam aty ku je ti. Jam ne c'do qelize te trupit tend,
ne cdo rrugice ku shkel ti, ne c'do gje qe prek ti...E dashura imE
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/12/2009, 22:43     +1   -1




Per ty shpirti im Cdo dit mendoj vetem per ty kur jam i merzitur loti me rrjedh ne sy cdo dite fytyren tende ne mendje e kam kur ste shof shpirti im per ty qan vec ty te dua me beso te lutem vetem ty te kam ne zemer te betohem ti je vajza e vetem per mua,vetem ty ne jeten time te dua sikur ne te dy njeri tjetrin te kishim prane sikur te gjitha te kaluarat ti harronim vetem njeri tjetrin te besonim dhe nje jete me lumturi te kalonim nuk e di se ke te besoj nuk e di se kujt ti premtoj vetem nje di dhe kurre sdo e tradhetoj se une ty me verte te dua dhe gjith jeten time do te dashuroj zemra ime per ty cdo dit vuan shpirti im cdo dit per ty kullon cdo dit vetem ty ne mendje te kam zemra ime ty kurre ne jete nuk te tradhetoj Te Dua shpirt ime ....................
 
Top
view post Posted on 6/12/2009, 22:44     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


edhe pse i heshtur nga merzija e nga malli qe kam..perseri mundohem te qesh perpara zotit,e perpara gjithkujt.!zemra me pikon cdo minut nje pike te nxehte brnta ne trup.syte me djegin e me lotojne pa vetedije..kerkoj me vete te jem ne bregun e ditit e te them deshiren qe me mban shpirti brenda,te uleras me te mdhe e te mos kem turp nga askush,te cmendem e te me dal gjak nga syte.nuk dua te vdes nuk dua te vuaj jam shume i ri.por mendimet e huturara nga malli e brenga qe kam nga lergesia jote.tashme dukem se jam shume i plakur.e nuk me vjen aspak gjynah per vejten.ndoshta sepse mendoj se fundmi ky eshte fati im.edhe pse degjoj se nuk duhet te dorzohem ,perseri e shikoj qe jam teper i pa fuqishem!me mungon engjelli im.si cdo njeri normal dhe une kam nje deshre te madhe qe e kam brenda ne shpirt e te kycyr nen sinqeritetit tim..dua te kem gjithnje prane ..cdopjes e trupit tim je ti.cdo mendim i imi perseri je ti.gjithcka je ti per mua.syte me shohin vetem imazhin tend duke buzeqeshur e duke me thene lamtumire...mendoj se ndoshta nga njehere jam i cmendur...dhe besoj!!te dua zemra ime e nuk lodhe duke e thene kete fjale..do ta them deri ne momentin qe te jem i vetedijshem..dhe te fundit here do ta ruaj te ja them zotit lart kur te me thote te shpreh deshiren time...atje ne parajse do te pres e do te te them me vepra e me fjale te dua..ahh sikur gjithcka te ishte ashtu si dua,,te pakten momentin e fundit qe jam gjalle te te kem prane ..e te dhuroj piken e fundit te lotit tim...s gjith kohen ja kam falur tokes e asgje nuk edhte mbjellur..!!!te dua shpirti im..me vjen keq per vehten ..sepse nuk do te cdes i sheruar..por...me nje plage jashtezakonisht te madhe ...sa gjysma e jetes sime..!!!
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/12/2009, 22:44     +1   -1




u ndave nga une por malli dhe dhemdja per ty kurre nuk do te shuhen.
veshtire qenka te marresh lapsin dhe te shkruash por ja qe nuk muj te rri.
te prita te vish me buzqeshje por ti me erdhe me fjalen qe asnjeher nuk kisha dashur ta degjoja. dhmbje per ty dita dites po me shtohet se bashe me lotet e mi. me ka marre malli per cdo gje;per zerin ted buzqeshjen tende, bedalloqet e tua.syte e tu...
largimi yte i hershem shkaktoi plage te medha ne zemren time ,nuk ka ilac
qe do te me sherojn keto plage edhe pse disa thon koha sheron cdo plag une nuk besoj.
sa me te teper kalon koha aq me teper ndjej mungesen tende.me shpirt te venitur.me zemer te thyer
dhe ktheste pakethyer,me lote ne sye deri sa te jetoj nuk do te harroj.
kushe e din sa dite pa dille ,pa lule, pa gezim do te kaloj, kurse ne zemren time vetom lote ,vuajtje dhe malle
por fjalet dhe buzqeshjen tende te embel.
dhembja nuk ka fund kurse lotet nuk kan fuqi te shprehu pikllimin per ty gjithmon do te mbeteshe ne zemren time edhe pse ike pa then lamtumir.
me shpirt te venitur ,zemer te thyer me shpres te pa shpres,se dije si sod si neser une e perlotur te pres
te kthehesh te ma ktheshe besimin ne dashuri te ma ktheshe lumturin dhe
gjitha ate qe e patem kur ishim se bashku.
malli dhe dhimbja per ty kurre nuk do te shuhet do te dua edhe me shum se sa te kam dashtur edhe me shum
se sa te dua veten ,por kur te bindesh ather ndoshta do te jet shum von.
une do te jem i yti e ti vendos per lumturin qe mund ta kemi se bashku....
 
Top
view post Posted on 6/12/2009, 22:44     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


a do lind dielli nje her per mua ,apo kjo mjegull do e mbys kte ndjenj te bukur...a sa shum ndjej dhimje,me keq ska te duash dike qe e ke pran e qe te do po sta thot dot te ben xheloze ne cdo cast...e un bej sikur jam e fort e se sheh se brenda meje po vdes per te.ai shikim i tij shkrin gjith ate akull brenda meje gjith ate brenge e dhimje ...O yll,engjulli im pse esht aq e veshtir tme thuash TE DUA...A e din sa fort kjo zemer per ty reh,sa net sflej duke te menduar vall a do vij ajo dit te jemi bashk ne dy?por nje gje dije se ky trupi im edhe i vdekur zdo tretet sepse ne te do mbijetoj cdo shikim ,buzeqeshje ,ledhatim,e do jen ata qe do ta mbajn ne jet trupin tim...e kur tme kujtojsh nje pik lot ne varr do tme rjedh e do njom ate tok te that e siper varit tim do celin lule te njoma qe me
aromen e tyre do te ndjekin kudo se edhe e vdekur ky shpirt do luftoj te jet pran teje...
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/12/2009, 22:45     +1   -1




Ishte ditelindja jote
Pasi e festuam ne nje ambjent shum shoqeror ne fundin e festes tu afrova dhe te pershperita.....kam nje dhurat te bukur per te te dhuruar dua te vish me mua !! buzeqeshe mir me the,dhe ashtu u nisem te dy udhehiqja un drejt nje loteli te mrekullueshem ku dhe kisha pregaditur gjithcka per te dhuruar nje dhurat te vecant,
ju afruam deres te dhomes,Dua te ti lidh syt me shami te thash ! ti mbylla syte hapa deren dhe u futem brenda ishte nje atmosfere e qete vetem nje keng e leht balad dashurie degjohej,arom eksituese te pushtoj, ngadal ta perkedhela fyturen dhe ta hoqa shamin,pe rreth e rrotull, drit qirinjesh nje krevat i bukur i mbuluar me trendafila te kuq dhe cokollata, nje rtyez e vogel mbi te qendronte nje shishe shampanje dy gota dhe ca luleshtrydhe ,era leviste ngadal perdet e bardha me shikove ne sy byzeqeshe embel me puthe me shum pasjon me le pa fjal me the ,te shtrengova ne kraharor dhe vazhduam te dy te kercenim nen ritmin e kenges duke shkembyer disa fjal,duart ne belin tend i mbaja dhe te terhiqja dal-ngadal drejt krevatit u ulem te dy lehte siper trendafilave dhe cokollatave qe shperdaheshin C'rregullisht siper krevatit te cmendur vazhdova te ti heq rrobat qe mbulonin trupin tend duke prekur dhe lepir me kujdes cdo milizim te trupit tend ashtu dhe ti si e dehur kerkoje te me zhvishje mua,pasi ishim te dy te laskuriqur u ngrita ne kemb te mora dhe ty lart,dua te ti lidh edhe nje her syt me shami te thash,nuk fole fare ti mbylla syt u mbeshteta i teri prapa teje e ndjeje afshin e tupit tim dhe penisin e madh qe teprekte bythen,vazhduam te ecnim disa hapa drejt dushit pasi u futem brenda ta hoqa shamin pe vasken plot me uj e mbuluar me nje shtres te kuqe me petale trendafili qirinj rreth e rrotull,ngele e befasuar kafshove buzen je shum i mire me the se prisja kete , ja pra as un se besoja qe posht akullit ka zjarr te thash,
e ngrite njeren kemb dhe e fute brenda ne vask un te kapa te beli ste lash te levizje nga ai pozicjon dhe u ula posht duka ta lepir veginen e bukur dhe te lagur,
pasi u fute brenda ne vask solla dy gotat me shampanje u futa dhe un ne vask vazhdova te flas dhe pa pritur ma afrove gishtin te buza,shshshshsh mos fol me the se gjithcka esht e tepert GEZUAR psi pim pak i lam gotat ne nje an, ishe komplet e shtrir ne vask syt i kishe mbyllur dhe le fantazin time te te udhehiqte,
te perkedhelja eksitueshem me duar, ta lepija fytyren gushen gjoksin,tek ta prekja veginen me gishta ndjeja se isha shum i eksitur gjithashtu edhe ti, u afrova i teri siper teje duke ti ngritur kembet mbi supet e mia,ma preke penisin OH sa te madh ma ke, me the,ta futa ngadal tundueshem te fort te terin brenda ,ngele me goj hapur, duart e mia qe te perkedhelnin fytyren ishim shum te eksituar doja te ta beja fort siq e kam zakon por ujti sme linte ,ateher u cova te mora ne krah dhe te shtriva ne krevat mora nje luleshtrydhe dhe me te pershkrova ter trupin tend te lagur, pastaj tek te perkedhelja buzet me te ti e kafshove dhe e mbajte te buzet i afrova dhe un buzet u lepim te dy duke e ngren si te uritur,
isha i teri siper teje tek putheshim me plot pasjon me perkedhelje kurrizin dhe duart e tua ma preken penisin tim ,dua ta puth me the dhe ngadal u afrove afer tij tek ma lepije leht ashtu me terboje, un te kapa nga floket te ngrita lart te kafshova fort u shtrive e tera ne krah dhe un gjithashtu perball teje u futa mes kembeve,Ngadal e ndje penisin qe po futej i teri brenda teje e shikoje me syt e dehur nga eksitimi dhe ashtu vazhduam ta bejm foooort ,pastaj te ngrita nga krevati te mbeshteta ne mur dhe ta bera ne kemb nga mbrapa me njeren dore ta ferkoja gjoksin doren tjeter e kisha te floket e tua isha shum i dehur pas atyre casteve,isha i terbuar doja te te perpij te teren,
Me kishte mar malli per ty me thoje me fjalet qe te ngelnin ne goje klithmat e tua me benin me te dhunshem,pastaj te terhoqa ashtu pa ta nxjer te cova te krevati i vure brrylat e kraheve ne krevat ta ngrita dhe njeren kemb siper krevatit dy duart i kisha te bythet e tua te cilat i shtrengoja dhe ashtu ta bejra foort ,ndjeja se ishte faza finale pas gati nje ore,nuk e ndaloja ritmin e shpejt qe ushtroja siper teje Papritur ndjeva se po prishesha e nxora ti e lodhur u ngrite ngadal dhe Sperma ime vershoj mbi gjoksin dhe barkun tend.
Keshtu me the gezuar ditelindjen ti mua !!? po te thash te putha embel u shtrim te dy dhe e lam fantazin e asaj nate te na udhehiqte edhe pse e dinim qe e nesermja nuk do na gjente bashk....
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535052 views
  Share