MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 6/12/2009, 22:44 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


edhe pse i heshtur nga merzija e nga malli qe kam..perseri mundohem te qesh perpara zotit,e perpara gjithkujt.!zemra me pikon cdo minut nje pike te nxehte brnta ne trup.syte me djegin e me lotojne pa vetedije..kerkoj me vete te jem ne bregun e ditit e te them deshiren qe me mban shpirti brenda,te uleras me te mdhe e te mos kem turp nga askush,te cmendem e te me dal gjak nga syte.nuk dua te vdes nuk dua te vuaj jam shume i ri.por mendimet e huturara nga malli e brenga qe kam nga lergesia jote.tashme dukem se jam shume i plakur.e nuk me vjen aspak gjynah per vejten.ndoshta sepse mendoj se fundmi ky eshte fati im.edhe pse degjoj se nuk duhet te dorzohem ,perseri e shikoj qe jam teper i pa fuqishem!me mungon engjelli im.si cdo njeri normal dhe une kam nje deshre te madhe qe e kam brenda ne shpirt e te kycyr nen sinqeritetit tim..dua te kem gjithnje prane ..cdopjes e trupit tim je ti.cdo mendim i imi perseri je ti.gjithcka je ti per mua.syte me shohin vetem imazhin tend duke buzeqeshur e duke me thene lamtumire...mendoj se ndoshta nga njehere jam i cmendur...dhe besoj!!te dua zemra ime e nuk lodhe duke e thene kete fjale..do ta them deri ne momentin qe te jem i vetedijshem..dhe te fundit here do ta ruaj te ja them zotit lart kur te me thote te shpreh deshiren time...atje ne parajse do te pres e do te te them me vepra e me fjale te dua..ahh sikur gjithcka te ishte ashtu si dua,,te pakten momentin e fundit qe jam gjalle te te kem prane ..e te dhuroj piken e fundit te lotit tim...s gjith kohen ja kam falur tokes e asgje nuk edhte mbjellur..!!!te dua shpirti im..me vjen keq per vehten ..sepse nuk do te cdes i sheruar..por...me nje plage jashtezakonisht te madhe ...sa gjysma e jetes sime..!!!
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535271 views
  Share