MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/12/2009, 22:43 by: LEONORADURRESI     +1   -1




Cdo dite e jetes time tashme kishte marre emrin tend mendova se kisha takuar njeriun e endrrave te mija, besoj se tashme gjithshka do kishe tejter kuptim.Ishe ti qe me beje te buzeqeshje cdo dite me shtrengoje fort the me premtove se gjithmon do jemi bashk.E une isha ajo qe te besova ta dhash puthjen time, endrrat e mia te cilat ti sot i ke shkatrruar E pse?
Fillove te mendoje se s'jam me per ty Me thoje se kishe degjuar shume per mua dhe ato fjale arrin te na ndanin ..nuk kan faje te tjeret jo por ti sepse po te kishe dashuri te madhe ti sdo lejoje askend te na ndaj Cfare ndodhi valle a sisha une ajo qe dikur thoje se do e ndash jeten me te?
Ne zemren time tashme ska asgje edhe Emri yt eshte fshire ti se meriton dashurin time i kam fshire edhe lotet e fundit per ty sdo te qaj me per askend ndoshta keshtu qenka shkruar sdo jem kurr e lumtur, me mire pa askend se me nje njeri qe sdin te me dashuroj apo qe me donte vetem per kalimin e kohes... dje te dashuroja sote te urrejjjjjjjj.........
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535267 views
  Share