MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 6/12/2009, 22:41 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Nuk e di qka po ndodh me mua qe ende nuk mund te haroj qfar me paske ber keshtu ,ndoshta zemra ime ndarjen nuk po mund ta pranoj nga ti edhe pse me tjetren je martuar nuk e di qka te shtyri qe te largohesh nga jeta ime kur e dite se sa te deshta shum shansa ne jeten time i humba duke te pritur ty por e kot paska qen pritja e nje te ardhme me ty nuk po mund ende te haroj gjdo her ne kok me sillet emri yt i dashur me sillet fytyra jote nuk e di pse keshtu sa her dua te vendos per fatin tim me sillesh ne kok si i qmendur ,pasi qe e dite qe smund te jetoj pa ty pse me le gjdo gje ne jet kisha japur vetem ta di a mendon ende per mua ,a e dashuron gruan tende si mua e di qe aromen tende nuk mund ta ndjej te gjitha humben por dashurin qe pata per ty ende spo muj ta largoj kete dashuri ende spo muj tja fali tjetrit sepse qdo her me del fytyra jote per para por zemer trathtin qe ma bere kur smund ta fali edhe lus zotin qe mos te jesh i lumtur ne jet ,se at dit kur u ndava me ty bota mu permbys u shkatruan te gjitha ndoshta edhe ne jeten time do te del dikush qe do te ma ndryshoj jeten time dhe se paku te me ofron pak dashuri,por dije i dashur dashurin qe e patem ne nuk na dhuron askush sepse mendoj si u deshtem ne ashkush smund te na dashuroj por prap them jeta vazhdon kur ti nuk pate meshir per mua ende me thret ne tel dhe me degjon zerin por kot ,gjith ata qe njoha fatin e kan gjetur duke te pritur ty une vetem mbeta edhe sa mundohem te haroj shpirti im nuk pranon se me par me vdekjen pajtohem e me ndarjen jo,sepse vdekja te mer dhe e di qe me i askuj sje por nje gje kisha dashur ne jet te takoj si dikur te prqafoj me lot ne sy edhe ta ndjej aromen tende dhe nje her ti puthi buzet e te them lamtumir me lot ne sy por mos haro se te deshta me zemer ,te shkruaj per dashurin ton ska roman zemer por ne fun te prshendes me lot ne
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535284 views
  Share