MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
LEONORADURRESI
view post Posted on 15/11/2009, 14:00 by: LEONORADURRESI     +1   -1




Po ju tregoj per nje ngjarje cje eshte shum e vertet cje me ka ndodh mua ... ishte nje koh e gjate cje nje djal me luteshte cje te lidhemi bashk mirpo une nuk desha dhe nuk e pelqeja mirpo u bo shum koh e gjat cje at djali me thoehste dhe me dashuronte dhe me te filluam te flasim ne msn , une tallesha ne msn me te vetem kot flisja se me pelqente kur me fliste fjal te embla dhe ashtu folnim me ore te gjata aji me thoshte se me do e ndersa une i thosha te sheh nje tjeter se sesht per mua ai mirpo kalo nje kohe e gjat filloma te ndjej diqka per te mezi prisja cje ai te hyje ne msn te flasim edhe pse nuk e pranoja se e desha nuk e pranoja as veten nje dit biseduam gjat ne msn dhe ai me tregonte se sa me donte dhe me pyeste se pse nuk mund te jemi bashk ne te dy aj me pyete se mos kam tjeter une i thoja jo dhe kjo ishte e vertet patem bised te gjat dhe ne fund me tha me thuaj te vertetn cte ndosh me ne te dy .. une u pergjigja mos mu lut me se une sndjes asgje per ty shih nje tjeter edhe pse zembra me rihte fort per te kur ja htoja keto fjal dhe ai me tha epo mir dhe me tha tash duhet te iki aj dolin nga msn une u mberzita shum zembra me ruhte fort mendoja pse bre nuk dua te dashurohem me te ..dhe keshtu cje hyja ne msn vetem te flas prap me te te ndjehem me mir mirpo ai nuk me folte se gjithmon ai me fliste i pari e ndersa une jo mirpo kesaj here ai nuk me foli e ndersa une sdesha ta bi veten posht nuk i fola ashtu vazhdoi e njejta histori edhe disa dite te tjera dhe nje nat ndejta gjat ne msn cje te me flas ai mirpo ai nuk me foli keshtu qe e mendova ai ka tjeter nuk do te me thot më mua zembra me rrihte shum dhe ndjeja diqka si nuk di se si ta shpjegoj ate nat filluan te me dalin lot si asnjerher qaja dhe fshihesha te mos m shikoj dikush u ndejva fajtore shum se si e humba vet ate dashuri dhe ndjehem sot e sot fajtore dhe at e dua shummmmmm edhe pse askush nuk e di askushhhhh as nje shoqe askush vetem une dhe zoti edhe ju cje po e lexoni tash po ta dini eshte nje dashuri madhe shum e madhe sa nuk mund ta kupton askush dhe shpresoj se djali cje e dua nuk ka tjeter besomni ac shum e dua saqe po te me thot serisht me sy mbyllur e pranoj se e dua shum shpresoj te kemi nje fund te lumtur
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535322 views
  Share