MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 15/11/2009, 13:57 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Pėr MENAGJERĖN time
shumė ma mirė mos tė kisha njohur MENAGJERJA ime,se sot tė jam i vujtur me shpirt qe mungesa jote me vret ne thellsi shpirtror dhe gjdo her do ta kam kete vujtje deri ne frymarjen e fundit,se ti je fruti i jetes time MENAGJERJA ime,as qe kam mendu qe keshtu do te na vjen rasti mu shpreh pas shum momenteve te mira qe i perjetojm dje,sot dhe neser a do te jem me i lutmur une kur me mungon kur largesija po na shkatron je koraja ime dhe do te mbetesh gjdo her sa me zemer thyer e shkruaj kete leter per ty me e dashura MENAGJERJA ime,aq post te mrekullushem kam qe te jem gjdo minut afer teje pos nje endres asgje me shum se kjo,por kjo ishte vetem nje imagjinat e pa kapshem per postin qe e kam por eshte shtuar me shum se asnje her DASHURI ndaj teje pse keshtu ndodhi qe une te mendoj keto dhe te kuptoj qe me thu fjal thyse per me qen larg edhe me zemra po spo mundem te jem dhe se mendoj ndonje her pa ty kur spo mundem te largoj nga mendja me kalon nata me syt e hapur dhe ne mendime te thella vetem per ty dhe vetem per ty dhe kam krenari qe sot te kam nje me te aferet se qe ste kam pas kur gjdo dit jam pa ty gjdo dit me shtohet mungesat e shumta pas lendimit i shkruj keto fjal per ty MENAGJERJA ime me mall dhe me munges pas momenteve dhe fjala fundit qe ishte e prekshme shum me erdh pa pritmas aq qe edhe mbeta pa tekst flm
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535322 views
  Share