MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME GAY SHQIP

« Older   Newer »
  Share  
matildamoj
view post Posted on 2/3/2015, 22:55     +1   -1




Ishte ora e mickonjave prandaj, qė te mbroheshim, u futem nė njė klub pranė pishinave nė Golem. Atje ishin plot te rinj, qė luanin me karta, ndėrsa nė tryezėn tjetėr ishin vajzat e tyre qė po bėnin muhabet me njėra tjetrėn. Erdhi njė vajzė tjetėr, u puth me njė djalė dhe u ul tek tryeza e vajzave. Ky ritual me solli nė kujtesė thėnien e njė djali gay qė і vinte keq pėr veten , qė nuk kishte mundėsi tė puthte partneren e tij sa herė qė t’і shkrepej. Nė thellėsi, ngjitur me banakun ishte njė djalė і vetmuar, me njė pije me ngjyre, qė po e kurufiste herė pas here, pa і ndarė sytė prej sajė. Ndonjėherė hidhte sytė pėrreth vetėm pėr njė ēast dhe pastaj rikthehej tek gota e tij. Papritmas filloi tė bjerė shi dhe tė gjithė u futėn brenda. U bė njė rrėmujė, qė nuk shihte і pari tė dytin. Por pėr fat kjo nuk vonoi shumė dhe tė gjithė morėn tė paguajnė dhe tė ikin. Kur u ktheva nga ana e banakut, djaloshi ishte zhdukur. Tė nesėrmen qielli ishte me re gjė qė premtonte njė lindje tė bukur. Mora aparatin dhe dola jashtė. Bėnte fresk dhe vesha njė fanellė tė hollė sa pėr tė thėnė se u vesha. Gjeta disa vende qė m’u duken me tė mira dhe shkrepa disa foto. Por lindja nuk qe ashtu siē mendoja unė se do tė ishte. Pastaj u ktheva pėr njė shėtitje nė plazh. Kisha bėrė njė copė rrugė kur shoh tė ulur mbi njė kalatė gurėsh djaloshin e mbrėmshėm. Kishte veshur njė fanellė sportive dhe njė pale pantallona sportive blu. Ai po shihte ne largėsi pėrpara. Kjo mė dha kohė qė ta studioja. Ai ishte brun me flokė kaēurrela, tė gjata. Nė fytyrė tė tėrhiqnin vėmendjen sytė dhe vetullat e zeza, dhe mbi tė gjitha njė palė buzė si vendua. E zgjata zoomin dhe fillova ta fotografoj nga larg. Ai as reagoi dhe as kundėrshtoi. Kur iu afrova e pyeta, ne se mund t’і bėja disa fotografi dhe ai pranoi. Atėherė і bėra disa fotografi nga afėr. Nuk themė se kishte ndonjė bukuri tė madhe por ishte shume seksi.
Pasi detyrėn e fotografive e konsiderova tė kryer fillova tė flas me tė: Ju vjen keq po t’ju bėj nja dy pyetje?
-Fol mė thotė. Ju kam vėnė re kėto ditė qė rini gjithėn і vetmuar. Nuk ju pėlqejnė njerėzit?
-Pėr ēfarė duhen njerėzit, pėrveē faktit qė tė tė bėjnė keq. Kaq opinion tė keq ke? Ai mė pa pėr disa ēaste dhe mė tha. Prej tyre kam parė vetėm keq. Tani u mėsova tė ri vetėm...Ti ke shtėpi nė plazh? Po kam. Nuk e ke vėnė re se ėshtė mė mirė nė dimėr se nė verė. Ne kemi njė shtėpi me oxhak dhe kur ulem nė kolltuk dhe vėshtroj detin,mė ikėn gjithė mėrzia dhe fillon e ēlirohet fantazia.
Ai u ngrit dhe tha se nuk duhet tė vonohej se e kėrkonin nė shtėpi. Ai dukej djalė і rritur , por duket se prindėrit kontrollonin shumė. E pata nė majė tė gjuhės pyetjen se pėrse e kontrollonin por fundja ē’mė duhej. Nė vend tė saj e pyeta se si t’ia dėrgoja fotografitė dhe ai mė tha : kur tė takoheshim. І shkruajta adresėn e emalit, por edhe kjo nuk ishte inkurajuese. Fundja nė djall tė veje, kur nuk do.
Pas disa ditėsh mbaruan pushimet pėr mua dhe unė erdha nė Tiranė.
Kishin kaluar disa muaj dhe njė ditė nė rrugė dėgjova pas meje njė zė tė njohur. U ktheva dhe pash djaloshin qė po pėrpiqej tė bindte njė shok pėr diskutimin qė po bėnin. Nė fillim hezitova, pėr t’i folur, por nė se do tė mė ikte ky rast ndoshta nuk do takoja mė kurrė. Prandaj iu afrova dhe e pėrshėndeta. Fillimisht mbeti si і ēuditur , pasi nuk mė njohu. Pastaj і pėrmenda fotot e plazhit dhe ai u kujtua. І thash se kisha dėshirė t’ia jepja, por nuk ishim takuar mė parė. І thash se po te donte mund tė shkonim tek unė se shtėpia ishte afėr, por po hezitonte sepse edhe shoku і tij nuk ishte shumė і bindur pėr propozimin. Atėherė e qartėsova duke і thėnė se do tė merrnim fotot e pastaj mund tė pinim ndonjė kafe sė bashku.
Atėherė shoku і tij tha se kishte njė punė e nuk donte tė vonohej, kėshtu qė pas pak ishim vetėm. Unė mora fotot dhe nxora makinėn. Kur u afrova і thash tė hipte. Makina ishte e re dhe e bukur dhe atij і mbetėn sytė.
Ku dėshiron tė ikim?- і thash.
Dita ėshtė e bukur, a dėshiron tė bėjmė njė xhiro?...Ai sikur u pėrtyp, por pranoi. Dolėm nė rrugė dhe unė і propozova tė shkonim nė plazh se atje ėshtė mė bukur nė dimėr...Ai mė pa dhe qeshi:
Mos u bėj kopjac! Nė fillim sikur hezitoi, por kur і thash se, po tė dojė shkojmė і kėrkojmė leje prindėrve, ai pa orėn dhe mė tha se nuk mund tė vonohej mė shumė se ora 2. Pash orėn dhe ajo ishte 10.30 dhe kishte mjaft kohė pėr njė kafe...
Kur u futėm nė rrugicėn e vilave, koha u vrojtua dhe sikur e prishi bukurin e plazhit, por sidoqoftė retė ishin tė bukura dhe sikur tė krijonin njė ankth.
Po pėrse kėtu do rrimė?- pyeti djaloshi. Ku tė duash ti. Sa tė mbyll makinėn dhe po deshe pimė nga njė gotė kėtu, ose shkojmė nė ndonjė lokal. Ai po mė shikonte me mėdyshje dhe pastaj sikur e vendosi: Pimė nga njė gotė kėtu.
U futėm brenda. Dritaret kishin qenė disa kohė tė mbyllura dhe ajri ishte e rendė. Jashtė filluan tė bien rrufe dhe bubullima. Dhoma kishte njė faqe xhami pėrball detit dhe pamja dukej shumė e bukur. Nxora disa pije dhe і vura nė tryezė, nė mėnyrė qė secili tė zgjidhte atė qė dėshironte. Sikur qenka ftohėt kėtu-konstatoi djaloshi. Unė u ngrita dhe ndeza njė oxhak me gaz dhe pas pak u krijua njė atmosferė e kėndshme. Plazhi ishte krejt і boshatisur dhe ndjehej njė vetmi. Djaloshi mblodhi kėmbėt mbi divan dhe u mbėshtet tek unė. Paske vilė tė bukur ,-mė tha. Faleminderit .ke dėshirė ta “inaugurojmė”. Ai e kapi fillin e mendimit.
Kėtu mė duket vetja si tė isha nė mes tė rrugės...
Po deshe mund ta mbyllim perden. U ngrita dhe e mbylla. Mjedisi u bė mė і errėt akoma. U ktheva dhe u ula pranė tij. I hodha dorėn pas qafe dhe e afrova pas vetes. Ai nuk kundėrshtoi, por mė tha: nuk e kisha menduar, se do tė pėrfundonim kėshtu. Unė qesha, і ktheva kokėn dhe e putha. Prisje diēka tjetėr? Ēfarė?-Ma thuaj! Po qe e mundur ta plotėsoj menjėherė. Ai nuk foli. Po pate dėshirė ikim...sa tė pushoi pak shiu.
Jo,jo - tha djali , duke mos dashur tė jetė shkaktarė і prishjes muhabetit. Shkojmė mė mirė lart. Dhomat e gjumit ishin tė paprishura. Djaloshit і shkėlqyen sytė nga kėnaqėsia. Duket і pėlqyen.
Po tani ēdo tė bėjmė? Unė ngela dhe po e shikoja. Mos do tė tallet ky me mua. Deri atėherė nuk kishim pėrmendur seks, por vetėm gjėra tė pėrgjithshme.
Ja do tė flemė.- і them me tallje. Ai e kuptoi ironinė dhe mė thotė, me sa duket ti e bėkėrke edhe nė gjumė... dhe filloi tė zhvisheshe. Unė u afrova, e pushtova me tė dyja duart dhe e putha fort nė gojė. Thithja qe e tillė sa atij iu mor fryma.
Bo, bo, si qekerke- mė tha. Dhe mė puthi nga ana e tij. Ashtu siē e kisha rrethuar fillova ti fėrkoj mollaqet, tė cilat і kishte shumė tė bukura. Pastaj і lirova rripin e pantallonave dhe ia ula poshtė. Ai kishte brekė tė ngushta mbi tė cilat і vizatohej kari і tij, tashmė і ngritur.
І ula dhe unė tė mijat duke e nxjerrė{pub}. . . . Per te lexuar te plote kete tregim duhet te jeni anetar i regjistruar{/pub}{reg} pallėn nė shesh. Ai u afrua dhe filloi tė ma fėrkoi, pastaj u ul nė gjunjė dhe ma mori nė gojė. Vagėtira e gojės mė tėrboi fare. Mė dukej se po humbisja arsyen e ta fusja tė gjithin deri nė fyt. Por ai dukej djalė me pėrvojė dhe e fuste herė thellė dhe herė e nxirrte jashtė pėr ta fėrkuar me dorė dhe pėr tė eksituar mė keq.
U shtrimė mbi krevat pa і zbuluar mbulesat. Unė isha mbi tė dhe trupat tonė po fėrkoheshin me njėri tjetrin, ndėrsa buzėt tona ishin tė ngjitura dhe po thithnim njėri tjetrin pa pushim.
Kishte kohė qė nuk kisha bėrė dhe kisha frikė se mos mė derdhej.
Si ke qejf?- і them. Ja kėshtu ,mė tha dhe u kthye pak anash, qė tė mund t’ia fusja. E dija se nuk ishte shumė praktike nė se e pėrdorja kėtė figurė qė nė fillim, por me qė po і pėlqente po ja plotėsoja dėshirėn.
Ja njė minutė,- і them. Nga njė sirtarė sekrete nxora njė tub lubrifikanti dhe njė kuti me prezervativė. Ai mė pa dhe nuk і pėlqeu. Mirė tubi, por prezervativė me poshtėron. Unė nuk jam prostitutė qė tė kesh frikė tė bėsh seks me mua...
E ke kuptuar krejt gabim. Unė po pėrpiqem tė tė mbroj ty, qė je mė і ri. Mirė ti je і sigurtė pėr vete, por s’jam unė і sigurtė. ku e di ti se nuk kam gabuar njė herė dhe gabimin tim nuk ta kaloj edhe ty. Kėtė e bėj nga qė tė dua.
Sikur filloi tė lėkundesh. Bėj si tė duash!- mė tha dhe u shtri pėrmbys. Vesha prezervativėn. Vrimes i hodha shume lub. Provova disa herė ta fusja gishtin e mesit nė vrime dhe ai u fut lirisht, megjithėse djaloshi shtrėngohej nga dhembja. Pas kėsaj penetrimi nė vrimė ishte і lehtė. Kari, megjithėse і bėshėm hyri me lehtesi. Ai rezistoi pak, por і thash qė tė lirohej se do ta kishte mė lehtė. Ai u lirua dhe kari pėrparoi deri nė fund. Pasi e pompova disa herė ai vendosi duart tek felet dhe і hapi qė t’ і futej mė thellė. Mua mė kishte hipur njė zjarr і madh dhe palloja fort dhe si і tėrbuar. Pas njė copė here e ndjeva qė fara mbushi prezervativin. Ndenja pak і palėvizur e pastaj e nxora. Djali kishte mbetur pėrmbys siē ishte gjatė aktit. Nuk dija nė se і kishte pėlqyer apo jo. E ktheva dhe mu duk se ishte і vėrejtur nė fytyrė. Fillova ta puth dhe ta pyesja se ēfarė donte. Ai nuk pėrgjigjej. Atėherė ia mora karin e tij nė gojė e fillova t’ia lėpija ose ta merrja thellė nė fyt. Nuk e dija qė isha і zoti tė bėja lojėra tė tilla, por me sa duket kur bije nė njė trans seksual і bėkėrke tė gjitha. Nuk vonoi qė edhe atij iu derdh mbi gjoksin e tij. Pastaj u ngritėm dhe u pastruam. Sa keq qė nuk kisha ndezur bojlerin qė tė bėnin ndonjė dush, por u mjaftuam tė pastroheshim me letėr kuzhine dhe me kolonjė. Ndėrkohė shiu kishte pushuar. Aty pranė kishte njė restorant tė mirė me fruta deti kėshtu qė hėngrėn e kėnaqėsi, duke і shtyrė me njė verė tė vjetėr. Ndėrsa ktheheshim e shihja ashtu tė vrenjtur, gjė qė mė bėnte tė mendoja se nuk ishte і kėnaqur, por e lash nė qetėsinė e tij. Kur u afruam tek shtėpia e tij mė tha tė ndaloja. Kur po zbriste mė tha: mė jep nr. E telefonit. Ndoshta gjejmė rastin tė takohemi pėrsėri.
Pse tė pėlqeu?
Te kam thene se plazhi eshte me i mire per dimer se sa per vere
 
Top
view post Posted on 2/3/2015, 22:57     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


U njohėm nė gjimnaz tė dy. Nuk ishim nė tė njejtėn klasė, madje as nė tė njejtin vit, por ishim vėrtet shumė shokė tė sinqertė me njėri-tjetrin, edhe pse ishim krejt ndryshe. Ai ishte zeshkan, me flokė korb tė zeza, i gjatė e i fuqishėm. Kurse unė isha i shkurtėr, bjond dhe me njė lėkurė mjaft tė bardhė, mjaft i ndrojtur e fjalėpak. Por edhe pse ishim shokė tė mirė, unė kasha njė anė timen qė ai nuk e dinte aspak, njė anė krejt ndrysha nga ajo me tė cilėn mė njihte ēdokush.
Brenda meje kishte kohė qė ishin zgjuar ndjenja tė zjarrta epshi, netėve shikoja ėndrra tė shthurura e tė nxehta, nė mendje mė kalonin mendime nė njė contrast total me atė ēka unė isha edukuar e rritur. Dhe te gjitha kėto iluzionė dhe ndjenja kishin imazhin e meshkujve tė pashėm, me trupa tė bukur, me tė cilėt unė bėja aventurat e mia nėpėr ėndrra. Mė vinte shumė ēudi, sepse nuk e kuptoja dot burimin e kėtyre ndjenjave. Por pavarėsisht kėsaj, unė nisa t’i ushqej ato ndjenja e t’i rris ditė pas dite.
Dhe mė vonė erdhėn kohė tė ēuditshme. Takoja shumė djem, me shumicėn prej tyre kryeja edhe marrėdhėnie, duke i ndezur deri nė maksimum imagjinatat e mia dhe duke i bėrė ėndrrat qė shihja realitet. Por pas ēdo experience te tillė, mė vinte njė lloj neverie e paparė. Mė shpifej vetja. E urreja ēdo qelizė tė trupit tim dhe ēdo ndjenjė qė mė shtynte nė kėto veprime. E kėshtu ditėt e mia kalonin mes ndjenjave kontradiktore, mes epshit dhe neverisė, mes dėshirave dhe turpit, ku herė fitonte njėra e here fitonte tjetra.
Ndėrkohė miqėsinė me tė e kisha ruajtur si gjithmonė duke i treguar atij vetėm atė anė timen qė i kisha treguar gjithė botės. Por mė pas filloi universiteti dhe ai vajti nė njė qytet tjetėr ku edhe nisi punė. E vizitoja herė pas here. E donim shumė njėri-tjetrin dhe ishim mjaft tė sinqertė. Sa herė qė kisha ndonjė problem i shkoja pranė dhe kalonim ditė bashkė. Derisa filluam edhe tė kalonim netė…
Jo, nuk ėshtė aspak ashtu siē mendoni. Ai nisi tė mė shtrihej nė krah dhe flinim bashkė tė pėrqafuar, por kjo ishte thjesht ngaqė ne e donim njeri-tjetrin dhe ishin veprime qė absolutisht nuk merrnin shtysė nga asnjė dėshirė trupore. Dhe cdo natė flija me kokėn nė kraharorin e tij…
Kishte netė kur mė ndizej fshehtazi ndonjė dėshirė pranė tij, por e mbaja veten gjithmonė. Sepse ai nuk duhet ta dinte se ēfarė isha unė. Sepse kur isha pranė tij, mua mė neveritej vetja. Ai ishte kaq i pastėr, e unė kaq i pistė….
Por njė ditė ai e mori vesh edhe anėn time tė fshehtė. Nuk e mbaja dot mė dhe ia thashė. Ia thashė me lot nė sy sepse e urreja veten dhe faktin qė poi tregoja atij. E njėkohėsisht kisha frikė se mos e humbja atė tė vetmen miqėsi tė pastėr qė kisha.
Por jo… Ai nuk mė la kurrė.. Mė shtrėngoi dorėn dhe mė tha se ne do ta kapėrcenim gjithcka bashkė… Sepse ai ishte miku im, vėllai im, bashkudhėtari im……
Dhe sėrish e vura kokėn nė kraharorin e tij, duke ndier rrahjen e tij tė zemrės, frymėne tij qė pleksej me flokėt e mi, dhe dorėn e tij qė mė pėrkėdhel ballin…
Sepse ne e dashurojmė njėri-tjetrin.. E dashurojmė nė mėnyrėn mė tė pastėr… Dukė lėnė nė mes vetėm ndjenja tė sinqerta,.. Sepse kemi eliminuar ēdo dėshirė trupore ndaj njėri-tjetrit…
Sepse dashurojmė……
 
Top
Kari1
view post Posted on 9/9/2015, 10:04     +1   -1




Pershndetje lezus te nderuar uedhe uen dua te ju tregoj historin time shkova te nje komshi per te ndejtur por ai ishte i martuar ate dite kishte qen vetun ne shtepi ishte kan duke e shikur nje fil sex me tha me fal se kesh duke e shikur qet filme une i thash e shikoj edhe une ska lidhje ula pran tine ne kanape ai ishte ne pantolla te shkurte u qu ma sjelli nje lange edhe ule prap prane meje e shikojke filimin edhe lemojke karin shpeshe ju vrejtke s eju kishte pae quar shum une e shikojsha nga nje ehr eme bishte te syrit karin e tije te quar por une kur se kisha ber nje gje te till une i thash tu paska qu mire kari ai me tha po por kur qohet kekron diqka une ja kthva ti e ke grun e qine por une nuk kam me tha nuk e kam ketu gruan por doren nga karinuk jeke fare veq e ferkojke karin me tha qe ke deshir me pa e nxjeri une nuk i tash asgje kur ai i leshoj pantollat te poshte edhe breget i dul kari tije i madhe i trashe apo te pelqen ky kare une i tahs nuk e ke te keq te mire e ke shum ai me tha edhe ti je shum i mire shpirti jem kur mu afru afer me tha merre pak ne dore shikoje sa mu ka qu une kisha frik se ishte hera e pare qe isha me nje mashkull ne ate gjendje ai ma kapi doren me tha kape shpirte s enuk te hane kari ashtu me tha lemojma pak ai filoj me klithe ohh ohh sa mire ohh ohh shpirte kur ai mu afru em afer filloj ti mi ledhatj faqet me dore mi afroj buzet tek buzet e miaj filoj te me putheoh shpirte shum mire jo ohh shpirte duke me puthur mua dikur ma jeki maicen filloj te ma ledhatoj trupin time qathere filova te ndije kenqsi edhe une ja fillova me ja ledhtu karin mire atije pase pak kohe ma afroj akrin tek goja ime me tha merre pak ne goj ja morra filova me ja thithur me ja lepire karin ai me kapi per koke ma truske sa me fell karin ne goje filloj te ma qin gojen me karin e tije madheshtore qe ksihte pase nje kohe mu shpraz ne goj mua ma mbushi gojen plot sprem ishet hera e apre qe shijova sprem e komshijut pushum pak ashtu me tha shum mire je te lutme shum mire po e thithshe karin une i thash hera pare eshte kjo qe po beje me tha si me apse shum pervoje ma ka thithur a pe e u derdhe duke ma thithutr ti karin pushuam pak ja fillim me folper sex me vetke apo qin jaj pidhe apo jo une e kisha nje moter me te madhe nja dy viteai me tha a folim pa hidhrim une i tash po me tha lumi ai qe ta qin qat moter se ka qka me qije eshte super pidhe une i thash ajo ka me marre nje burre ka mu qije me te pr edhe une ta kisha qije une qesha i tash ti je i martuar ai me tha qka ka lidhje kari svet ja filoj atije prap me ju qu kari ma dha ne goj ja thithsha mire karin etije me puthe ndonje ehre filloj te me shaj nga pak me shajke mua kurva jem je ti te dua shum keshtu edhe motren ta kisha qire nder sy tanin a ke qef dikur me tha tash behu gati ne vrime me ta futur me tkhej mbrap e lyti ai karin me pshtme filoj te ma fut por une kisha dhimbje sun durojsha me tha ke durim pak s ene filim ke dhimbje por tani sdo te kesh me por une sun durojsha ai u qu e murr nje krem te grus se tije e lyti karin me krem edhe vrimen time filloj te ma fut nga dal ngadal duke me hy duke me y me hyri krejte kari tije ohh sa mire mq qike sa muk ene vrimen time me pumpojekesa mujke ohh vrime me akrin e tije te trash eshtike enxjerke akrin ohh s amire me ardhke tani folloj te me shaj motren mua duke me qire aqe shum me qiti qe sun i perballosha dikur une me karit me tha kadal shpirte duro pak se jemi duke u knaqe ai me tha keshtu edhe motra jote nje here sun e durojke ekt kare por tash me ja majte 4 ore karin ne pidhe edhe ne bothe nuk thot nxirrma une i tahs si ashtu me tha jam duke ta qire edhe motren tane qe tri vite sa here q eme qohet kari e qije ate kur duikur ma shprazi ne btyhe krejte spremn ohh ma mbushi bythen sprem e nxurr karin e pastroj pak me nje pallom te lagur edhe ma dha prap ne goje ja mora edhe pak ne goj me tha je shum i mire sikur motra jote dikur me tha se shpejti ka me ju qije dyve me nje dhom
 
Top
view post Posted on 12/6/2016, 15:04     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Halli i madh
Ka qen nje djal e ka pat 50 cm dhe gjate kohe nuk ka gjet femer qe pajtohet te flej me to.
Paska pat nje ku*ve e madhe dhe dikush i ka sugjeruar te shkoje te ajo. Shkon ky, por kur e sheh ajo “madhsine” e ktij frigohet dhe refuzon.
Djali i brengosur nuk ndalet duke kerkuar ndihme dhe kur nje dite takon nje plak dhe ia tregon hallin, thote keshtu keshtu smund te flej me asnje vajz se po frigohen. Plaku i thot shko ne kete vend ka nje bretkose dhe pyete a do martohesh me mua, sa here te thote JO, ty do te shkrutohet nga 10 cm.
Shkon djali te bretkosa dhe e pyet:
A do martohesh me mua? – Ajo pergjigjet JO, ketij i shkurtohet 10 cm por nuk eshte i knaqur dhee pyet perseri:
A do martohesh me mua? – Ajo perseri pergjigjet JO, ktij edhe 10 i shkurtohet. Mirepo djali don qe te siguroj punen dhe mendon qe ta shkurtoje edhe 10 dhe e pyet perseri:
A do martohesh me mua? – Bretkosa pergjigjet:
Te thash nje here JO, JO edhe JO!
(Nese e kuptuat mire, nese jo, dmth qe djali ka ngel pa pen*s)
 
Top
Gluk
view post Posted on 1/6/2021, 11:06     +1   -1




Ne Traget
jam nje djal nga prishtina qe me kane qire 3 djem bashk.
Tre vite me pare morra tragetin nga derresi per Bari Itali, iste muaji shtator po kthehesha ne pune nga pushimi, ish e veshur me tuta sportive te holla trupin e kam shum te bukur sidomos prapanicen e kam shum femnore. Isha ulur ne banko te restorantit duke pire kafe dhe duhan, ne nje tavoline afer ishin ulur tre djem te ri, hudha syt rastesisht dhe njeri prej djemve me beni me dore eja, u cova dhe u aferova duke i thene: me thire? Po- u pergjegj e shoh se je vetem prandaj te thirra te ulesh me ne je i mirseardhur ne shoqerin tone. Ooo shum gjentil nga ana juaj, u ula dhe filluam biseden me ta me pieten nga jam? Nga prishtina – e ju? Na jemi qe te tre nga Malesia e madhe, keshtu biseda vazhdinte deri ne oret e vona duke pi Bire po ecja ne rruge dhe, rreth ores 02 pas mesnate, u cuan dhe me than, po shkojm ne kabinen tone po deshe vjen edhe ti keshtu vazhdojm beseden me rehat, Flmnuk dua tju pengoj, Jo mor nuk na pengon dot haj cohiu dhe eja, U cuam te gjithe dhe sbriten ne kabine hyme mbrenda ishte kabina shum e ngushte per te gjithe ne, u ula ne nje krevet me njerin prej tyre afer dy te tjeret u ulen perballe duke bisedu nuk zgjati shum dhe ai qe ishte ulr prane meje leshoi doren dhe morri doren time e vuri mbi karin e tij, e verejta se e kish te forte e terhoqa doren por ai perseri morri doren dhe me tha! Mos ki frike ferkoma karin, e shiqova me befasi dhe i thash mos ke luj menc, jam mashkull,- Po e di se je mashkoll por ke bythe me te bukra se femra, mos ju lutem mosni, deke i lutur dy te tjeret ulen pantalonet dhe breket duke nxjere karin jash dhe u afrua me urdheroi te la merrja ne goje, jo jo mos me leroni te dal jasht, ishin te kota lutjet e mija, tash u gjeta pran tre meshkujve qe te tre nudo, dhe filluan te me heqin rebet e trupit, vazhdoja duke i lutur te me lene te shkoj. Ri i qete e sheh se do te pelqeje, njeri me mori kryet dhe me futi karin ne goje, gate deri ne fyt dhe filloi te me pompon gojen tjetrit mi hoqen robet dhe tash u gjeta edhe un nudo, filluan te me ledhatojn trupin dhe bythet duke me i puthur dhe thene: Ooooo ca byth te bukra paske he, ma aferoi karin dhe me tha haj merma ne dore, oooo zot po te madhe e kishte, nuk kosha zgjedhje tjeter per pos te leroheshe dhe beja ate qe kerkonin, keshtu fillova te ua merja ne dore dyve ndersa tjetri me pallonte ne goje – Haj kush i pari po ja fut? U prgjegj ai qe me qinte gojen. Ky me karin e madh u pergjegj: Haj se po ja nisi un me pare. Me doli prapa dhe me coi vidhet perpjete duke me peshty ne bythe dhe peshtyu edhe karin e vet, duek me drejtuar dhe mbeshtetur ne hyrje te bires. Mos mos te lutem mos ne byth, end epa e kryesr lutjen me shterngio per dy koshe dhe me fuqi me deportoi me rassi karin krejt thelle ne bythe. Ooooooo me shkaterove bre ndalu nxjere se me coptve oooohhh, gati me ra te fikt, trupi me dredhej

si thuper me dimte aq shum sa qe nuk durohej, ne nje moment u ndalua me karin thelle ne mua saqe pak mora fryme, dhe pas pak filloi te nxjer dhe te hy doke me qi si i cmedur mua filloi te ngadalesohej dhimta dhe shenderohej ne nje kenaqesi te pa pritur , keshtu qe tash filova te leshoj ofshe oh ah jepi jepi mmmmmm. – Eeee e sheh se po te pelqen, te thash se do te pelqeje, Po Po me kenaqe i thoja tashme kish humbur vedijen dhe nuk dija se cka flas nga lezeti qe ndija, ai qe me qinte gojen filloi te derdhej ne gojen timsperma e tij arriti ne thellesi te fytyt dhe e gelltissa krejt, e nxori karin nga goja dhe leshoi vend tjetrit, Ja tsh e ke radhen ti , tjetri u cua dhe ma futi ne goje duke thene. Thithme mire dhe ma palloi deri ne fyt duek me pomuar, uk tash me ish ne qiellin e shtate ker degjova sepermen e tjetrit thelli ne bythe duke me mbushur bythen me sperme te ngrohte: OOOooohhhhh me kenaqeeeee: A mbarove? I thot ai qe me pallonte ne goje.-po mbarova, e nxori karin nga goja dhe me shtriri duke mi cue kembet mbi shpatullat e tje dhe ma futi ne bythe filloi te me qinte me shpejtesi te madhe deri sa u derh edhe ky ne bethe dhe kur mabaroi e nxori mua nga bytha me rodhi sperma qe me kishin mbushe, keshtu perfunduam dhe ne mengjez para se te arrimo ne portin e barit edhe nje here me radhe nje nga nje me qine ne goje dhe qe te tre u derdhen ne gojen time qe te treve ua piva spermen keshtu qe stomakun e kisha plot me sperme, pasi arriem ne portin e Barit sbriem dhe me lane numri e celularit qe kur te kemi kohe te takohemi perseri u thash ok do te mundohem te vi un tek ju se un nuk munem me ju be vend tek un se kam gruan ne shpi. Dhe iu propozova qe radhen tjeter te mar edhe gruan time me vete dhe te organiojm disi te pallojn edhe gruan: po sa te realizoj kete takim do tju shkrujaj.

Attached Image: tregim erotik

tregim erotik

 
Top
19 replies since 2/3/2015, 20:35   111499 views
  Share