MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime intime, Tregime erotike, Histori seksi

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 3/6/2014, 20:30 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Doja tju tregoja nje histori qe me ka ndodhur para pak kohesh me motren e nje shoqes sime.
Ajo eshte 15 vjec. Gjatesi jo shume te madhe por e mbushur dhe nje bythe dhe gjoks super. Sa here e takoja ate kari me fryhej dhe ndjeja nje kenaqesi e vecane per te. Nje dite e ftoj te vetme per kafe. Ajo nuk vonoi shume per te ardhur. Kishte veshur nje pale xhinse teper te ngushta qe i nxirrnin bythen e saja te mrekullueshme ne pah. Kishte veshur dhe nje bluze bojqelli te gjere dhe nje xhup siper. Sa erdhi me perqafoi dhe miku im u mbeshtet me vaginen e saj. Teksa po bisedonim mua me hipi nje epsh per ta puthur. I peshperita ne vesh qe dua te te puth dhe dua te behesh e imja. Ajo me pa me habi dhe me tha qe kjo gje nuk eshte e duhura por un nuk rezistova dhe e terhoqa pran vetes dhe e putha dhe njeren dore e futa mes shaleve te saj. Pash qe dhe ajo nuk po duronte pavarsisht asaj qe thoshte dhe me tha qe te iknim diku qe nuk na shqeteson njeri. Ikem te shtepia e nje shokut tim qe nuk kishte njeri aty. Sa u futem brenda ajo mu hodh ne qafe duke me puthur. E shtriva ne krevat duke e zhveshur ngadal. I hoqa bluzen dhe ngadal i zbertheva recipetat dhe fillova duke i thithur cicat. Zbrita poshte dhe i zbertheva pantallonat duke e lene vetem me te brendshme. Ajo u ngrit nga krevati dhe mu afrua mua dhe me tha ma ler mua ta marr drejtimin. Me hoqi trikon dhe ngadal i zbriti duart duke me zberthyer pantallonat qe rane poshte. I futi duart posht bokseve te mija dhe kapi karin tim tashme te ngrehur. Me shtriu ne krevat dhe me hoqi bokse, hoqi dhe mbathjet e saja dhe morem pozicionin 69. Filloi direkt duke me thithur karin tim ndersa un kisha mbetur i shtangur nga mjeshtria e saj. Ne ato caste ia fillova dhe une punes duke i thithur vaginen dhe duke ia lepire. U shtrie ne krevat dhe me tha fute te gjithin brenda meje, ia ngrita kembet siper supeve te mija dhe ia rrasa te gjithin menjehere. Po e pompoja rendshem ndersa i lepija gjoksin dhe e shtrengoja per bytheve. Pastaj u rrotulluam dhe un u shtriva dhe ajo hipi siper meje, gjoksi i saj i madh binte mbi fytyren ime ndersa un e pompoja dhe i gjuaja me shpulla bythve te saj. Ajo e leviste trupin ne menyre rrethore sa mua po me cmendte kjo gje sa me beri qe e prishesha, ajo me nje levizje te shpejte u ngrit dhe filloi duke e thithur karin im dhe duke e pastruar te gjithe spermen. U shtrime te dy pran njeri tjetrit dhe po luaja me gjoksin e saj. Nderkohe qe kari im po ngrihej serish un i thash asaj qe dua te ta bej dhe ne bythe por ajo tha qe jo se nuk e kam bere me pare. Une kembengula qe ta provonte dhe ajo pranoi dhe pse me dy mendje. E shtriva ne krevat permbys dhe duke i lepire bythen e saj super te mire fillova duke i futur gishin tregues ngadale, e lag΄ja shpesh me beshtyme qe mos te ndiente dhimbje, ngadal i futa dy gishta gjersa bytha e saj ngadale u hap. Laga karin tim dhe bythen e saj me beshtyme dhe ngadal provova ia fus por mezi e nxinte. Shtyja ngadal qe ate mos ta vrisja por ne nje moment i dhash vetes vrull dhe ia futa koken e karit me force brenda, ajo filloi te uleriste por un nuk ndalova dhe fillova duke e shtyre dhe me shum karin tim brenda bythes se saj. I mbulova gojen asaj me dore qe mos te degjoheshin ulerimat dhe fillova te shtoj ritmin duke e hapur ne bythe derisa ia rrasa karin deri ne rrenxe... Fillova ta pompoja me shpejt dhe e godisja fort ne bythet e saja, vrima e saj e ngushte me beri qe te prishesha shpejt dhe qe tia derdhja spermen te gjithen brenda bythes se saj....
Kjo gje qe ka ndodhur ka mbetur mes ne te dyve dhe askush nuk e ka marre vesh, tani pres serish ta takoj dhe tia bej serish ne bythen e saj te mire...
 
Top
6 replies since 8/6/2011, 11:47   177032 views
  Share