MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS

Reply

Tregime intime, Tregime erotike, Histori seksi

« Older   Newer »
view post Posted on 8/6/2011, 11:47           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,954
Location:
DURRES

Status:


Ishte nje dite e qe ne krahasim me zhurmen e perditshme nga gumezhimet e patrollave te Kforit qe me jane bere sikurse nje muzike e merzitshme qe ta grryejn mendjen ne thellesi…Desha te shtrihem ashtu si thote Mbreti per se gjati edhe pse sa isha ngritur nga shtrati I gruas dhe ende ndjeja aromen e trupit te saj te nxehte…
Papritmas telefoni: cingerr…Alo “Dilingji” me fal qe te trazova kaq heret por me duhesh patjeter sepse me vone e di qe ke obligime tjera…
Pa nje pa dy u ngrita dhe fillova te vishem…ashtu pa bere dushin fare,pa pire kafen e mengjesit…
Dera ishte e hapur,nuk pat nevoj fare te trokitja…ne mendjen time silleshin lloj-lloj skenash…e paramendoja se AJO do te me dilte perpara ne ndonje fustan te holle te tejdukshem qe majat e cicave ne menyre provokative te me joshinin…dhe kukat e saja te ngjeshura me ate lugun e epsheve duke pritur pafundesine…
Perkundrazi perpara me doli burri I saj,si zakonisht I veshur rendomt dhe me buzeqeshje me ftoi te hyjm ne dhomen e dites…
Me kishin ftuar qe t’jau rregulloja zerimin nepermes kompjuterit per nje aheng qe do ta benin ne mbremje per ditelindjen e Emit…
Emi erdhi pas pak(por jo e veshur ashtu si e paramendoja),me pershendeti dhe me ofroi kafen…
E perfundova shume shpejt instalimin e karteles se zerit ne PC-n e saj dhe me c’do kusht doja te shikoja (hidden temporary internet files),kyqjet e saja secrete ne internet…
Po kurrsesi nuk mud ha rasti…
Duke me percjell burri I saj me ftoi per ne mbremje…”na gezoni nese vini sonte TI me shoqen tuaj…
E gjithe dita me eci mbare…mendja me fluturonte sa andej e sa kendej…
Ne mbremje shkuam me shoqen ne ahengun e EMIT dhe kaluam qaste te kendshme,me muzike,humor e vere te kuqe…Dikur vone u kthyem ne shtepi dhe rame me fjete te lodhur tej mase…enderr …Oh qfare endrre e bukur:

Ne mengjes shkova te EMI…ajo doli mu ashtu si e paramendoja…me ftoi mbrenda dhe me beri kafen…pa nje pa dy filloi te me provokonte…jo mole im veq sa nuk eksplodonte nder pantollonat e mia…ajo perkulej kur sillte diqka qe syte e mije te atakonin gjinjet e saj…kur kthehej aq bukur I sillte vithet sa humbesha I teri mes rrotullimeve te saja provoktaive…une I ulur para PC-s se saj (hulumtoja ne hidden temporary internet files) paramendo ne prani te saj…Ashtu duke shiquar fotot qe ajo kishte shfletuar…breke te tejdukshme…brusshalter…fustane gjumi…dora e saj rreshqiti lehtas mes kembeve te mija…filloi ta qel patenten dhe duke shpejtuar ta nxjerr karin perjashta qe donte te ngulfatej nga ajo padrejtesi…Guxha ishte mavijosur dhe u atakua se pari nga buzet e saja sikur harqe…leshoje cameren me tha…derisa po e fuste thelle ne fytin e saj Karin tim qe dukej se humbaste fare…veprova ashtu…e rregullova cameren me posht dhe shiqoja me andje derisa ajo po e thithte…po e gllaberinte te terin…ne nje moment u ngrit,u ule ne tavolin mbi tastaur dhe duke ngritur fustanin e holle larte…dhe duke zbuluar shpellen e saj joshese e mua mu dehs te bi ne gjunje…dhe derisa kerkoja me gjuhen time buzet e pidhit te saj ajo mi ferkonte qelet e mija te rruera dy dite me pare…
Ashtu duke lepire vrullet e saja te njepasnjeshme dhe duke ndegjuar grimasat e zeshme te saj deri te shpejtimet per ta arritur kulminacionin…Ajo me shtyri me ma beri me shenje te shtrihem,kurse me njeren dore mbante Karin tim te sterngritur thuajse frigonte se po I iken…Duke u ngulur net e lehtas-lehtas ne pafundesin e saj thuase doja ta mberrija maratonen e kohezgjatjes sime… e Ajo sikur luaneshe vetem perdridhej e ngulej…Po afrohej ai qasti ku te gjitha shkrirjet do te mblidheshin me ekstazen e shumepritur…kur ajo prape e nxorri nga trendafili I saj I qullshem dhe aperkiste barkun e saj deri te gjinjet…ah qfare momenti…e camera edhe tutje incizonte …kur hap syte! Gruaja ime me therriste: I poshter je!Moti nuk me ke qi keshtu…me ke shashtrisur…mos ke pi ndonje Viagra?…
E tera kishte qene enderr,kurse ne realitet isha shkri duke e qi gruan time me fat …

 
PM Web  Top
view post Posted on 28/2/2014, 22:43           Quote

Junior Member
*

Group:
Member
Posts:
1

Status:


Jam nje vjaze 19 vjet jam zhvilluar goxha si shume nga fundshpina ime aq sa per ta ngacmuar djemt kur te me shohin. Nje dit vere tek sa po ktehesha nga gym pash mashkullin qe e enderroja qdo nate. Ka nje trup te bukur dhe fizikisht i ndertuar pasi eshte edhe basketbollist. Une zhvilloj notin dhe jam profesioniste dhe jam ne kete sport nga mosha 7 vjeqare per kete trup qe kam i faleminderohem shum ketij sporti. Ate dite isha duke ikur per ne shtepi duke vrapuar si qdo mbremje dhe pash ate duke luajtur basketboll me shoke te tij. Pasi qe jam shume mendjemadhe (keshtu mendojne te gjith ata qe nuk me njohin personalisht) e shikova vetem me bishtin e syrit pa u ndalur asnje qaste , por ai nuk po me shikonte ishte nje nder pata tipat qe i donte femrat siku pornostar dhe un isha shum e thjeshte zeshkane kurr nuk beja makeup por e lezetshme pasi qe te gjith me donin per natyralitetin tim dhe per te pasmet e mia te medha dhe trupin qe kisha. Diten tjeter po ikja ne mengjes per trajnim ne not. Isha per ngut dhe me veture po ikja shpejt dhe pasi e re me ndali policia menjeher por prindrit i kam te pasur dhe te njohur ne qytet sapp morren vesh se kush isha me liruan menjhere dhe posa me liruan vazhdova me te njejten tempo. Por me ndali nje kembesor dhe une pa e shikuat fillova te beje me siren qe te ik me shpejt ai filloi te bertas dhe e pash kush ishte ishte aj djali qe une e enderroja sapo e pash dola e frustruar nga vetura pasi qe me fyente dhe un njihem per trimerin time dhe guximin per tu kapur me te gjithe dola nga vetura dhe posa dola aj u ndal dhe vetem me shikonte. Une bertisja ai nuk fliste por pas pak me tha me fal. Ia fala por pak me agrisivitet hyra ne vetur dhe vazhdova. Te nesermen ne mbremje me kishin ftuar shoqet qe te iki ne nje club per te festuar ditelindjen e nje shoqeje. Po vishesha me speciale pasi ishte ditlindje. Ika pas ores 10 te mbremjes me vetur vetem fare pasi qe isha vonuar dhe te gjitha shoqet tashme ishin atje mora dhuraten dhe hyra brenda. Isha veshur me nje fustan te bardhe te shkurte pak me rende floket e leshuara natyrale te drejta dhe bionde e te gjata deti ne kurrize. E lyer shum pak por me shkrlqim trupi bronze. Posa u futa brenda nuk shikoja fare te gjjith meshkujt leshonin fjale te pista dhe s' isha e interesuar t'i degjoja. Pa pritur dikush me kapi per krahu u kthev tr shikoja ishte ai me kapi dhe me tha me fal perseri thash ska asgje dhe i ika. Tere naten me shikonte dhe me binte pije i refuzoja s'jam nga ato femrat e tija qe te bija lehte. Por pastaj fillova te pij dhe mendoja se nuk ishte ashje per nje nate te dorzohesha vetem sa per knaqesi. Ika nga ai dhe kapa per krahu dhe e terheka deri jasht ai vetem me shikonte nga pas. E nxorra jasht dhe e pyta ke vetur? Ai me tha po u drejtua nga xhipi i tij hyrem brenda dhe i thash kjo eshte per sonte vetem pastaj s'dua te te shoh. Fillova ta puthja e ai me prekte nga te pasmet dhe me tha sa kaher kishte enderruar qe ti prekte ato. Ishte tip sikur un shum mendjemadh. Filloi te me prekte dhe posa futi duart ner fustan hetoi qe skisha veshur te mbrenshme pas atij hetimi vazhdoi si i qmendur me hoqi fustanin dhe me ktheu nga mbrapa dhe me futi karin ne pidhin tim. Isha lagur e tera hoqi maicen dhe xhinset dhe vazhdoi te ma fuste thel e me thell e kishte te madh ashtu siq e meritoja une. Pasi ma futi ja hoqa dhe e shtriva ju ula tek goja me pidh dhe filloi te ma thithte me knaqi ajo ndjesi dhe ju ula permbi kar e kalerova si e qmendur deri sa ai u dorezua e u derdh. Une su mjaftova me aq pasi qe edhe ne femrat lypmie shume se qe ata bejne. Ktheva te pasmet dhe fillova ta ledhtoj ai ishte i lodhur por masturbova para tij e qmendi fare me ktheu mbrapa por tani ne byth po provonte asnjeher se kisha provuR dhimte jasht mase por ishte edhe nje knaqesi shum e madhe me pompoi mir e mir dhe beri ne fytyren time dhe un kapa gishtrinjet e tij i preka tek pidhi im dhe ja futa ne goj. U ndame menjehr pas ksaj un ika me veturen time e ai vazhdoi per shtepi. U takuam perseri neser rastesisht e beme ne objekt me shkalle tinza. Isha nje nder ato femrat e qmendura duke rrezikuar. Ai humbiste pran meje. Dhe filluam qe te dilnim bashk ai beri me nje shoqe timen e un me shokin e tij por prap jemi bashke duke i ditur keto jemi shum te hapur
 
PM  Top
view post Posted on 3/6/2014, 20:30           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,954
Location:
DURRES

Status:


Doja tju tregoja nje histori qe me ka ndodhur para pak kohesh me motren e nje shoqes sime.
Ajo eshte 15 vjec. Gjatesi jo shume te madhe por e mbushur dhe nje bythe dhe gjoks super. Sa here e takoja ate kari me fryhej dhe ndjeja nje kenaqesi e vecane per te. Nje dite e ftoj te vetme per kafe. Ajo nuk vonoi shume per te ardhur. Kishte veshur nje pale xhinse teper te ngushta qe i nxirrnin bythen e saja te mrekullueshme ne pah. Kishte veshur dhe nje bluze bojqelli te gjere dhe nje xhup siper. Sa erdhi me perqafoi dhe miku im u mbeshtet me vaginen e saj. Teksa po bisedonim mua me hipi nje epsh per ta puthur. I peshperita ne vesh qe dua te te puth dhe dua te behesh e imja. Ajo me pa me habi dhe me tha qe kjo gje nuk eshte e duhura por un nuk rezistova dhe e terhoqa pran vetes dhe e putha dhe njeren dore e futa mes shaleve te saj. Pash qe dhe ajo nuk po duronte pavarsisht asaj qe thoshte dhe me tha qe te iknim diku qe nuk na shqeteson njeri. Ikem te shtepia e nje shokut tim qe nuk kishte njeri aty. Sa u futem brenda ajo mu hodh ne qafe duke me puthur. E shtriva ne krevat duke e zhveshur ngadal. I hoqa bluzen dhe ngadal i zbertheva recipetat dhe fillova duke i thithur cicat. Zbrita poshte dhe i zbertheva pantallonat duke e lene vetem me te brendshme. Ajo u ngrit nga krevati dhe mu afrua mua dhe me tha ma ler mua ta marr drejtimin. Me hoqi trikon dhe ngadal i zbriti duart duke me zberthyer pantallonat qe rane poshte. I futi duart posht bokseve te mija dhe kapi karin tim tashme te ngrehur. Me shtriu ne krevat dhe me hoqi bokse, hoqi dhe mbathjet e saja dhe morem pozicionin 69. Filloi direkt duke me thithur karin tim ndersa un kisha mbetur i shtangur nga mjeshtria e saj. Ne ato caste ia fillova dhe une punes duke i thithur vaginen dhe duke ia lepire. U shtrie ne krevat dhe me tha fute te gjithin brenda meje, ia ngrita kembet siper supeve te mija dhe ia rrasa te gjithin menjehere. Po e pompoja rendshem ndersa i lepija gjoksin dhe e shtrengoja per bytheve. Pastaj u rrotulluam dhe un u shtriva dhe ajo hipi siper meje, gjoksi i saj i madh binte mbi fytyren ime ndersa un e pompoja dhe i gjuaja me shpulla bythve te saj. Ajo e leviste trupin ne menyre rrethore sa mua po me cmendte kjo gje sa me beri qe e prishesha, ajo me nje levizje te shpejte u ngrit dhe filloi duke e thithur karin im dhe duke e pastruar te gjithe spermen. U shtrime te dy pran njeri tjetrit dhe po luaja me gjoksin e saj. Nderkohe qe kari im po ngrihej serish un i thash asaj qe dua te ta bej dhe ne bythe por ajo tha qe jo se nuk e kam bere me pare. Une kembengula qe ta provonte dhe ajo pranoi dhe pse me dy mendje. E shtriva ne krevat permbys dhe duke i lepire bythen e saj super te mire fillova duke i futur gishin tregues ngadale, e lag΄ja shpesh me beshtyme qe mos te ndiente dhimbje, ngadal i futa dy gishta gjersa bytha e saj ngadale u hap. Laga karin tim dhe bythen e saj me beshtyme dhe ngadal provova ia fus por mezi e nxinte. Shtyja ngadal qe ate mos ta vrisja por ne nje moment i dhash vetes vrull dhe ia futa koken e karit me force brenda, ajo filloi te uleriste por un nuk ndalova dhe fillova duke e shtyre dhe me shum karin tim brenda bythes se saj. I mbulova gojen asaj me dore qe mos te degjoheshin ulerimat dhe fillova te shtoj ritmin duke e hapur ne bythe derisa ia rrasa karin deri ne rrenxe... Fillova ta pompoja me shpejt dhe e godisja fort ne bythet e saja, vrima e saj e ngushte me beri qe te prishesha shpejt dhe qe tia derdhja spermen te gjithen brenda bythes se saj....
Kjo gje qe ka ndodhur ka mbetur mes ne te dyve dhe askush nuk e ka marre vesh, tani pres serish ta takoj dhe tia bej serish ne bythen e saj te mire...
 
PM Web  Top
view post Posted on 3/8/2014, 16:03           Quote
Avatar

Advanced Member
*****

Group:
Member
Posts:
1,694
Location:
Durazzo

Status:


http://scommessemania.forumfree.it/?t=69160344 LA FREGNA DI LAURA PAUSINI e MILA KUNIS NUDA
http://scommessemania.forumfree.it/?t=69160344 LA FREGNA DI LAURA PAUSINI e MILA KUNIS NUDA
http://scommessemania.forumfree.it/?t=69160344 LA FREGNA DI LAURA PAUSINI e MILA KUNIS NUDA
http://scommessemania.forumfree.it/?t=69160344 LA FREGNA DI LAURA PAUSINI e MILA KUNIS NUDA
http://scommessemania.forumfree.it/?t=69160344 LA FREGNA DI LAURA PAUSINI e MILA KUNIS NUDA
http://scommessemania.forumfree.it/?t=69160344 LA FREGNA DI LAURA PAUSINI e MILA KUNIS NUDA
 
PM Email  Top
3 replies since 8/6/2011, 11:47
 
Reply