MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS

Reply

Perralla Per Princesha

« Older   Newer »
view post Posted on 16/4/2011, 12:47           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,095
Location:
DURRES

Status:


Perralla Per Princesha
Orinda Huta qėllon sėrish nė shenjė. Kėtė radhė ka kapur kopertinėn e njė reviste tė njohur nė tregun shqiptar, atė “One”. Revista duket se ndryshe nga simotrat qė sjellin imazhet “hot” tė VIP-ave, duke qėndruar nė sekretet e lumturisė pėr kėngėtaren sjell njė imazh si nė pėrralla.

JA NJE TJETERimage


sh e dashura e Ronnie Wood, Ekaterina Ivanova i ka thėnė medieve se “pėrralla” e dashurisė me kitaristin e Rolling Stones ishte sikurse ajo e “Princeshės se bukur me dreqin”.

Ekaterina (21) ka thyer heshtjen pasi ėshtė ndarė nga kitaristi i Rolling Stones (65).

Ai ishte arrestuar dhe ėshtė mbajtur nė polici njė natė pasi kishte tentuar pėr ta sulmuar pranė shtėpisė sė tij multimilionėshe.

Ekaterina ka thėnė se gjėrat kanė qenė shumė mė interesante kur Ronnie e ka lėnė gruan e tij Jo (54) pėr tė – por gjėrat kanė shkuar keq kur ata janė shkuar nė villen e tij nė Esher.

“E tėra filloi sikurse njė pėrrallė. Por, me vonė ndihej sikurse njė pėrrallė me dreqėr. Kur Ronnie dhe unė shkuam nė njė kala me shokėt e mi ata qeshnin dhe thoshin se princesha ėshtė mbyllur nė njė kullė me shpirtin e keq tė dreqit”, ka thėnė ajo.
 
PM Web  Top
0 replies since 16/4/2011, 12:45
 
Reply