MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime me qirje

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 27/3/2015, 22:47     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Prsh jam lorena jam 26 vjece jam brune kam trup shum seksi dhe nje gjoks mesatar un jetoj ne italiun dhe nje shoqja ime qe eshte 34 vjece vendosem teshkonom ne nje disko pasi shkuam ne disko u ulem ne tavolin dhe duke kercyer dhe duke pir kur papritur vjen nje shoku shoqes time ajo ma prezanton ai ishte shqiptar ishte nga durrsi ok filluam te pinim derisa u filluam te deheshim ky djali skishte makin dhe merr nje shokun e vet me makin dhe ai vjen te na mari gjat rruges ky djali fillon ti fusi duart shoqes time nga pidhiiii o zot sa turp po me vinte ai po i fuste duart nga pidhi dhe ajo e ferkonte nga kari dhe filluan te putheshin shoferi filloi te me ngacmonte dhe mua filloi te me fuste duret,,,,shoqja ime foli dhe tha eshte mirė te shkojme ne hotel ok dhe un thash gje ne momentin qe u futem ne dhom ajo u zhvesh direkt dhe ky u hudh si dem i terbuar tek ajo dhe fillo ti lepinte gjoksin ky djali filloi me mua na zhveshen te dyja dhe filluan te na lepishin tere trupin o zot po me vinte pak turp dhe pse po ndeja kenaqesi.....filloi te melepinte pidhin mmmmm zotttr derisa me kapi koken dhe ma coi ke kari fillova tja mar ne goj shoqja ime ishte ngulitur ne hurin e tij dhe po kaleronte bertiste sie cmendur nga eksitimi ajo e di pervojen seksit mbas 10 minutash gojore erdhi koha te na fuste ne pidh me qinte leht leht ohhh renkoja un pastaj filloi si i terbuar me qinte fuqishem shoqja ime erdh aty afer bashk meate kishte kapur rrocken e tij me dor dhe i gjuante cicave te mija dhe me thoshte he shpirti jepi vogelushe ndersa ai nxorri karin nga pidhi im ja futi asaj ne goj filluan te ndronim djemt ai i shoqes e kishte karin shum te madh ma futi mu ne byth me dogji shim po dhw me kenaqesi ohhh me qinte vtm,me qinte derisa u prish sipeer bytheve te mia un nk kisha me fuqi kurse shoqja ime vashdonte akoma ajo eshte 34 vj dhe e ka kalu kete pervoj un jo se se kam kaluar po ajo eshte mjeshtre ne seks ajo kaleronte siper atij derisa erdh tjetri e tbriten,nji ja futi ne pidh tjetri ne byth ohhhhh zottr derisa erdhi rradha me u prish aq shum sperm ja derdhen ne fytyr e mbuluan te teren e beme dhe nga nje her dhe ikem ciaooo tutiLORENA
 
Top
view post Posted on 12/4/2015, 22:49     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


QIRJE E HESHTUR

Ishte behar dhe bėnte shumė vapė. Pesė miq kryeqytetas, Adelajda, Martini, Sidorela, Koki dhe Emiliano, kishin vendosur tė bėnin pushime sė bashku si shoqėri. Meqenėse Emiliano kishte njė shtėpi pushimi tė prindėrve tė lirė nė Durrės, i ftoi miqtė e tij pėr njė javė tė pushonin tek shtėpia e tij, e cila ishte mjaft e rehatshme dhe e mobiluar nė mėnyrė moderne.
Adelajda, njė bjonde seksi, me njė trup goxha elegant dhe forma shumė tunduese, ishte e lidhur me Martinin, njė djalė zeshkan, simpatik dhe me njė trup tė mbushur. Ata kishin rreth dy vjet bashkė, ishin mendjeēelur dhe u pėlqente tė bėnin herė pas here gjėra tė reja nė seks.
Gjatė ditės, e gjithė shoqėria vente nė plazh dhe nė mbrėmje dilnin pėr shėtitje, ose pėr kafe nė ndonjė lokal tė mirė me tė rinj. Natėn shkonin nė klube tė ndryshme dhe pinin e kėrcenin deri nė orėt e para tė mėngjesit. Kishte shumė mirėkuptim dhe dashamirėsi midis tyre dhe argėtoheshin shumė bashkė.
Adelajda dhe Martini, qiheshin zakonisht kur kishin kohė tė lirė dhe kur gjenin hapėsirėn e nevojshme dhe tė duhur. Qirja pėr ta ishte sporti mė i mirė dhe sa herė qė kishin mundėsi, bėnin “ēmendurira” dhe “ēudira” nė krevat.
Njė ditė nė drekė, kur tė gjithė po flinin, pas njė nate tė gjatė kėrcimi dhe pirjeje alkoli nė njė klub, Martini u zgjua mė herėt me karin e fryrė dhe vajti nė sallon, ku flinte Adelajda me Kokin nė dy divane tė ndryshme. Natėn e djeshme, ai ishte eksituar keq nga kėrcimi intim me Adelajdėn, por nuk kishte pasur hapėsirė ta qinte kur erdhėn nė shtėpi, kėshtu qė priti tė nesėrmen me padurim.
Kur u fut nė sallon, Martini e pa Adelajdėn qė flinte pėrmbys, vetėm me brekė dhe sutjena. I vajti shpejt pranė dhe filloi ta masazhonte me ėmbėlsi dhe t’ia puthte shpinėn dhe pjesėn e pasme tė kofshėve. Ajo nuk vonoi shumė dhe u zgjua nga fėrkimet dhe puthjet ėmbėlcake e tė buta. U kthye dhe e pyeti me pėrkėdheli dhe pėrgjumėsh Martinin, gjoja sikur nuk e dinte:
- Ēfarė po bėn aty, o arush?
- Erdha tė ha pak mjaltė, tė ėmbėlsohem. Do mė japėsh pak nga hojet e tua? - pėshpėriti ai.
- Me gjithė qejf, por fatkeqėsisht nuk jemi vetėm nė kėtė moment, - i tha Adelajda atij.
- Mos ki merak se nuk do tė bėjmė zhurmė. Pastaj Koki duket sikur ėshtė nė gjumė dimėror, - i tha Martini.
- Epo mirė arush. Ja tek e ke mjaltin, haje tė tėrin, - i tha ajo, duke i treguar duckėn e saj tė fryrė.
Martini i hoqi brekėt dhe iu sul pidhit tė saj si miza mjaltit. Ia lėpiu dhe thithi me babėzi sikur t’i ishte vrerosur keq goja. Adelajda u eksitua shumė nga llaporja e tij dhe i mbylli fort buzėt, qė mos tė lėshonte ndonjė ofshamė tė fortė dhe ta kapte nė flagrancė Koki duke u qirė.
Martini mė pas hoqi pantallonat e shkurtra dhe brekėt, i hapi kėmbėt Adelajdės, i futi karin nė pidh dhe nisi ta qinte ngadalė e butė dhe i puthiti buzėt e tij tek ato tė saj. Adelajda u pėrpoq mos tė nxirrte rėnkime dhe klithma gjatė qirjes, sado qė pėrjetonte shumė qejf dhe kėnaqėsi.
Pak mė vonė Martini ndaloi, se Koki bėri ca lėvizje dhe e ndryshoi pozicion e fjetjes, por pasi pa qė nuk u zgjua, vazhdoi qirjen gjithė ėndje, duke e puthur nga qafa, buzėt dhe veshėt Adelajdėn. Ajo donte tė rėnkonte dhe ofshante, por rrethanat dhe situata nuk ia sugjeronin kėtė gjė.
Ata e vijuan pallimin pėr nja dhjetė minuta tė tjera, derisa i kapėn valėt orgazmike. Martini ia derdhi brenda nė pidh me furi spermėn Adelajdės, kurse ajo ia shtrėngoi fort me gishta shpinėn pa nxjerrė asnjė klithmė.
Mbasandaj Martini u vesh, iku nga salloni dhe vajti tek dhoma ku flinte dhe u shtri, ndėrsa Adelajda veshi brekėt dhe vajti e u la nė banjė.
Kur doli pėr nja pesėmbėdhjetė minuta nga banja dhe vajti nė sallon, pa qė Koki ishte zgjuar dhe e pyeti:
- Si fjete mbrėmė Koki, bėrė ndonjė ēikė gjumė tė qetė?
- Shumė mirė fjeta, por pashė njė ėndėrr mjaft eksituese: sikur po shikoja njė ēift qė po bėnin seks dhe dėshiroja marrėzisht tė bėja seks edhe unė me ta, - iu pėrgjigj ajo.
- Mmm. Paske parė alamet ėndrre! Po ēfarė ndodhi? Bėre gjė seks me ta? - i tha Adelajda.
- Jo dreqin! Sapo fillova tė puthesha me ta, mė ra zilja e telefonit dhe mė doli gjumi! - iu pėrgjigj si me inat Koki.
- Ēfarė paske humbur, moj vajzė! - i tha si me keqardhje Adelajda
 
Top
Jetoni--pr
view post Posted on 13/8/2016, 22:21     +1   +1   -1




Jam nje burr nga prishtina jam 32 vjet jam I mortuary me nje grua shum te bukur por Kam nje problem Kam deshir te shohonen gruan time duke bere seks me nje mashkull tjeter a e Kam veq une ket prob apo edhe dikush tjeter
 
Top
Alb009Emin
view post Posted on 15/5/2021, 10:25     +1   -1




Si e paskeni mendjen ju ...?! Pėr
Jam kurioz a jeni profila fallso apo jeni reala ?!
A deshironi pasuri , makina dhe jete luksi apo ...?!
Zot , Zoti ju udhezofte
Nuk e di nga e keni marre kete edukat , pse duhet patjeter ti publikoni keto ?!
 
Top
33 replies since 28/7/2010, 22:03   279069 views
  Share