MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime me qirje

« Older   Newer »
  Share  
LEONORADURRESI
view post Posted on 28/7/2010, 22:09 by: LEONORADURRESI     +1   -1




Isha vajze e re e fejuar me djalin e endrrave te mia kaluam shume vite se bashku deri sa erdhi fejesa...pas disa ditesh shkova ne shtepin e tij ku u njoftova me familjen e ngushte ai e kishe vetem nje moter vellaun dhe babin nena i kishe vdekur disa vite me pare....pas nje kohe un shkoja shum shpesh ne shtepin te te fejuarit. Nje dit shkova paparalajmerim kur u trokita ne der doli babi i tij(vjehrri im)me tha se te fejuarin se kisha aty por me ftoi per nje kaffe hyra brenda kishe qen vetem. Pinim kafe bisedonim aii me tregonte per kohen e tij rinore sepse tani ishte 45 vjec... papritmas filloi tme pelqente si fliste dhe si me shikonte u ngrita ti pastroja filxhanat e kafes ne shenje respekti dhe kembet me dridheshin kur e shihja ate, disi kisha ndjenja erotike dhe doja qe ai tme afrohej edhe ai e kishe ndjere te njejten gje u afrua avash te bisedonte me mu me afer dhe papritmas mi preku duart une u drodha qulle, me tha je shume e bukur si nje vajz qe e dashuroja sa isha i ri un nuk prita shume dhe u ktheva perball tij dhe perniher me kapi me forcen e duarve rreth belit dhe me kafshonte deri sa me zhvishte une me njeren dore ia shtypja penisin dhe u mundoja sa ma shpejt tia hiqja pantollonat...arritem te zhvishemi dhe ashtu me ate shpejtesi ai me puthte dhe me kafshonte cdo pjese te trupit dhe mes buzeve te vagines une u dridhja e tera dhe hypa permbi te dha penisin e tij e kapja me dore e thithja pandal...nje orgazem e arritem. Me dukej bota e imja se paramendoja qe me nje burre te moshuar do te kenaqesha aq shume. Ppushuam pak asnjeri nuk folnim...mu afrua afer karriges ku isha ulur zhveshur me gishtin tregues filloi te me ferkonte vaginen ohh qfar ndjejne i pershperita te lutem mos u ndal dhe i hapja kembet edhe me shum duke me ferkuar me kapi ne krah dhe u nis ne drejtim te bajnos.hym aty dhe me rrembeu me te njejten shpejtesi si te paren her hym ne tushkad dhe guhen ma shtinte ne vagin deri sa u beja qull.pas disa minutash qe u pastruam me shtrijti ne banjo ku ishte e lagur me uj nga tushi dhe me penisin e tij gjigant me beri femren me te lumtur ne bot e shtyne penisin deri ne mitren time dhe ngadal me tha mos lyp burr tjeter se smund te kenaq si un un e shtrengoja dhe i thoja te mos ndalonte u knaqeshim pa mbarim e leshoj spermen ne krejt trupin tim dhe me puthi edhe njeher dhe iku te vishej un u pastrova shkova u vesha...dhe ika nga ajo shtepi pas disa ditesh me thirri i fejuari im te flija ne shtepin e tij shkova benum mardhenje por as afer skam qene e lumtur me F...sa me babin e tij un vazhdoj te jem nuse e asaj shtepie edhe disa muaj do te martohem dhe askush sdin asgje per lidhjen time me vjehrrin.
 
Top
33 replies since 28/7/2010, 22:03   278519 views
  Share