MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime me qirje

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 28/7/2010, 22:08 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Duhet te kete qene nje dite e nxehte e mesgushti, nga ato dite ku dielli eshte i zymte por ben 1 zagushi qe te merr frymen,isha zgjuar me nje epsh te zjarrte qe ne mengjes pas nje endrre erotike sa edhe gjunjet po me dridheshin... Kisha kohe qe njihja nje djale qe ne shkolle te mesme,ne nxenesit e petroninit njihemi per seks te shfrenuar dhe jemi vajza e djem mjaftueshem te bukur fizikisht dhe moralisht pavarsisht si cdo i ri priremi nga ndjesit perverse te seksit, me kete djale kisha pasur gjitnje enderr te shkoja njehere ne shtrat...ajo dite nisi me 1 dush...uji qe rridhte mbi trupin tim dhe mendoja sikur ishin duart e tij qe me preknin ne te njejten kohe kudo...u vesha dhe dola nxitimthi nga shtepia, e telefonova dhe natyrisht e ftova "thjesht per kafe" me mendim ama jo per kafe...! Ai kishte ardhur nga palestra drejt e tek une dhe si e tille ai duhej patjeter te shkonte te lahej dhe une si pa te keq i them ok vemi ne shtepine tende dhe une po pi dicka nderkoh qe ti lahesh ai pranoi sepse e dinte qe une"nuk isha nga ato qe mund te jepesha kollaj", vajtem dhe ai vetem me boxe me doli nga tualeti dhe me tha: -J... pse nuk merr dicka te ftohte nga frigoriferi...- mua me terhoqi vemendjen mes atyre kembeve muskuloze nje organ mjaftueshem i madhe edhe pse dukej qe ishte i qullet dhe aspak me deshire per seks(ah sikur te dija cme priste pastaj)ok ok ithash une, skaluan as 10 min kur filloi ti bjer tel i shpise, une marr receptorin dhe ja drejtoj atij nga mbrapa perdes se dushit me cep syri arrij te shikoj muskujt e trupit...ai e vene re kete gje dhe me terheq per kanatjere dhe perfundoj ne te qinden e sek e lagur nga uji i dushit dhe nga nje deshir 1000 here me e zjarrt se ajo qe me kish lindur ne mengjes...oh zot dora e tij kishte perfunduar ne gjoksin tim dhe ferkohej ne nje menyre sikur do ma shkulte...me kafshonte ne buze si i marre dhe me pas ndjeva mes kembeve nje organ te stermadh dhe te fort...pas gjoksit filloi te me prek klitorin, u ul ne gjunje dhe gjuha e tij me lepinte vrimen e pidhit oh ca kenaqsie, ma hapte me gishta dhe penetronte fuqishem si nje penis i vogel i thash duke uleritur nga kenaqesia ma fut te gjithin tani te lutem, ai qeshte dhe spranonte, e dija qe do me shkallonte nje dite, ai e bente me te gjita kete loje por mua vazhd te me eksitonte edhe me shume, ai me terhoqi me nje dore tek vithet dhe me njeren poshte organit tim me gishtin brenda ne shtratin e tij, te dy te qullur filluam te qiheshim aq fuqishem sa po na merrej fryma...penisi i tij fershellonte brenda jasht me force per 10 min- 15 min mua po me hikte drita e syve...oh ah kishte pasthirma kudo...orgazmen e arritem te dy ne te njejten kohe...mrekulli sa po perpiqesha ti thoja faleminderit per qirjen fantastike qe me dhuroi hapa syte....ishte nje enderr...sikur te ishte histori e vertete do ishte me epsh ndjellese se kjo!!!!
 
Top
33 replies since 28/7/2010, 22:03   279179 views
  Share