MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime me qirje

« Older   Newer »
  Share  
LEONORADURRESI
view post Posted on 28/7/2010, 22:08 by: LEONORADURRESI     +1   -1




ishaa nje vajz e djegur per seks te zjarrt nje nat prej netve te veres isha vetem ne shtepi dhe sdi se si me erdhii nje ndjenj per sex sa nuk vonova shum dhe e thirra nje shok timin per te ber sex pasi edhe ai ishe sikur un i flakur ai meniher pas 15 min arriti tek un hyri brenda un pa i ofruar asgje per te pir dhe pa e pytur asgje iu leshova ne preher dhe fillova ta puth me sa forc qe kisha duke u munduar qe te dy sa ma shpejt ti heknim rrobat arritem te zhvishemi dhe ashtu ne tepih si te eger u kafshoshim dhe u qinim pandal aiii me shrengoii dhe me shtriuu nder vete dha mi hapi kembet me gjuh ne pidhin tim lepinte ohhh qfar knaqsiee un as qe doja tia dija per askend ai tha don diqka me speciale thash po si jo tha e kam nje shok para dere tu prit qe ste pengon ather qe te tre do te kenaqeshim edhe me shum ne ashtu deshur e thirrem brenda ufff qfar trupi u ula ne gjunj dhe me njeren dor ja nxjerra karin ufff doja tja kepusja edhe ai u desh shum sh[pejt dhe qe te dy me qinin oh oh oh bertisja nga knaqesija njeri ne goj karin e tjetrin ne vagin a kish me mir sdoja te dija fare ju thoja te lutem me shpejt njeri prej tyre me kapi ne krah dhe shkuam ne banjo qe te tre e lshuam ujin njeri u shtri un u shtriva mbi te dhe shoku im mbi mua aj djali perfundi karin ma shtiu ne byth kurse shoku im i adhuruar ne vagin dhe sa mundin me qinin dhe mi kafshonin cicat mi ngrehnin mi lepinin floket kur mi ngrehinin ma ngjallnin edhe me shum knaqsin oh sa mir aty arritem te derdhemi qe te tre shoku im te gjith speren ma derdhi ne goj sepese nuk ia leshoja at penis te madh e te fort u kthyem ne sallon te pushonim vetem disa min qe te tre ndamas ulun per nje qast me kan shikuar qe te dy un u ngrita ne kemb dhe drejt shokut tim shkova aj ulur un ia afrova pidhin tma lepinte ai filloii njehr ngadal po dikur u nxeh shum dhe smunt te priste me u qu edhe tjtri mu gju permbi dhe karin sa munte ma fuste dhe ma nxirrte si nje bananee te embel uhhh qfar qirje ata sa ishin duke me qir nuk folnin kurse un panderpre iuu thoj"TA HONKSHA KARIN SHTIMA MA SHUM OH PIDHI JEM KNAQUUM SA TMIR QE JENI QINUM MA SHUM"ishte knaqsi e vertet dikur per ta ber interesante un u shtriva mbi tavolin dhe qe te dy pernjeher ma shtinen karin ne vagin as qe i ndija fare dhimbjet veq knaqsin shum shpejt me qinin me knaqnin dhe do te jepja qdo gje qe se paku 3 her ne jav ta perjetoj at qirje un qihna dhe sme intereson kerkush vetem do te doja me nje burr 50 vjeq te qihem se e di qe ata te knaqin edhe ma shum
 
Top
33 replies since 28/7/2010, 22:03   279037 views
  Share