MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime me qirje

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 28/7/2010, 22:05 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


sapo kisha mbaruar shkollen , dhe shkoj te jetoj te babi pasi eshte i divorcuar nga mami... shkoj ne ROME dhe ne fillim me mungonin shoqeria shum dhe i dashuri im qe kisha ne firenze... gjith diten rrija vetem ne shtepi pasi babi me te dashuren e tij shkonin ne pun.. ishte dita e dyt dhe ishte ora 3 po shikoja tv pasi me bie dera.. shoh nje cun te ri dhe bukurosh,,, e hap ai vjen brenda e me thot ciao moterze...dhe ishte djali i te dashures babit. ulemi ne divan dhe fillojm te flasim.. hapim internetin dhe lexojm histori e nxehta ..un isha ne gjunjet e tij dhe ne fakt nuk po u eksitoja edhe pse se njihja... duke lexuar historit atij sa me shum dhe i trashet, un e ndieja..ai papritur fillon e me prek te gjoksi.. mundohem te refuzoi por ishte e kot..ishte ber si i cmendur,me heq pantallonat e me ulet ne gjunj duke me lepir pidhin... aty u bera dhe un si e cmendur ishte nje ndjenj qe se kisha provuar...cohet me hec bluzen dhe un atij dhe puthemi ose me mir hahemi ne menyr te papershkrueshme.. me ul te divani dhe me hip siper aty ku ndjej nje organ qe futet ne vagjinen time e fuste ngadal u ndjeva si e cmendur..ishim vetem dhe fillova te ngrija zerin..ai u eksitua dhe me shum dhe filloj te bente nje qirje qe vajzat e kan shum fiksim.. e ca pompimi? ohhhhhhhhh se kisha ndier ndonjeher... me kap per beli dhe me con ne guzhin me ve siper tavolines dhe me lepinte...ooooohhhhh aty i thash boll se se duroj dot ma FUT karin se me pelqen shum... ai e futi aq thell se me ben syt xixa...ohhhh ohhhh..pastaj me tha hajde bojm dush pashk.. benim dushin dhe me ishte sh i lodhur.. me fuste gishtat ne pidh, ohh kenaqsi sa dhe tani kur e kujtoj bohem qull.. kuur erdhi babi im dhe mami i atij ne benim sikur skishte ndodhur asgje... dhe cdo pasdite e ndjeja kete kenaqsi ohhhhh cdo dit e me mire...>>>se harroj kurr<<< dhe sot e kesaj dite jemi te dashuruar...
 
Top
33 replies since 28/7/2010, 22:03   279070 views
  Share