MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
almaaa
view post Posted on 21/1/2012, 00:27     +1   -1




Komshiu im i uritur per seks
Unė jam njė grua 35 vjeqare e martuar qė 6 vite. 2 vitet e para kemi jetuar sė bashku me familjen e burrit ndersa qė 4 vite jetojmė vetėm me burrin nė banesėn e re. Sipėr neve jetonin disa student e punėtor me qera tė cilėt ishin kryesisht nga vende jasht Prishtinės. Njėri nga ata qysh ditėn e parė kur u takuam ne ashensor mi nguli sytė duke ma skanuar tėrė trupin nga koka deri te kembėt dhe duke lepirė buzėt e veta, dhe kjo ndodhte cdo herė qė mė takone. Me kėto gjėste ma beri me dije qė po e qmendėte trupi im I formėsuar mire pasi qe ateher kisha 2 vite martesė dhe ende nuk kisha lindur femijen. Edhe pse nganjeherė me ikte mendja dhe e paramendoja kojshiun tim 28 vjeqar mbi trupin tim duke me shqyer te tėren por unė e injoroja sepse isha rehat me burrin tim si ne shtrat ashtu edhe marrdheniet tjera me nje fjale deri ateher kishim njė jetė tė lumtur bashkėshortore. Por njė ditė ndodhi ajo qė nuk e prisja kurrė nga burri im… Ai eshte biznismen dhe ka nje firme private, si menagjer I firmės ai normal qė ka kontakte me njerėz te ndryshėm per pune biznesi dhe njėra forme e kontaktit qė ai e praktikon ėshtė me internet, saktesishtė me “Skype”.
Njė natė teksa po bėhej gati qė tė shkonte ne nje takim urgjent kishte harruar Skype-n hapur dhe kur mua mu desh te hyja ne Msn te flisja me familjen time, duke tentuar ta mbyllja Skype-n pasi qe kurre nuk I fusja hundet ne bisedat e tije… rastesishte ne Skype e lexova shprehjen “Ok zemėr, nesėr atje m’ki…” dhe kjo me beri kurioz qe ta lexoja tėrė biseden. Cka tė lexoja… burri im kishte biseduar me nje sekretaresh tė njė partneri te tije nė Shkup. Nga biseda e kuptova qė ai njihet me tė qė njė kohė te gjate dhe me e keqja kuptova sė ata dy po ndanin edhe qastet intime sė bashku gati qdo herė qė burri im udhetonte ne Shkup. Kisha humbur e tėra, nuk dija se qka tė beja… lloj lloj mendimesh me vinin ne kokė, nuk e besoja se si burri im mund tė bėnte seks me nje femer tjetėr kur I kishte tė gjitha tek unė.
Nga te gjitha gjėrat qė mė shkuan ndermend se si mund ti hakmerrėsha per kėtė tradhėti mė shumė mendja me shkonte qė ta tradhetoja edhe unė dhe kėtė e vendosa.
Kur ai u kthye ne banesė ma vonė unė po bėja se nuk po dija asgjė dhe po sillesha me tė krejt normalishtė. Sapo u ul ne divan per tė parė TV mė tha, “zemėr si duket edhe nesėr do tė duhet ta thėrrasesh Norėn (motren time) qė tė vijė te flej kėtu sepse mua edhe nesėr do me duhet te shkoj ne Shkup per punė biznesi dhe do tė mė duhet flej atje nesėr”. Kjo nuk ishte hera e parė qė ai kalonte natėn jashtė shtepise kur kishte takime “te rendsishme” biznesi dhe unė kur ai nuk ėshtė kėtu ose shkoj flej tek prinderit e mijė ose e thėrras motren time Noren qė te flej me mua. Nora ėshtė 24 vjeqare dhe ka njė lidhje me njė djalė nga Prishtina dhe per kete gje e di vetem unė ngase ėshtė shume e lidhur me mua dhe mi tregon te gjitha. Unė tanime po planifikoja se si ta kurdisja punen qė ta beja atė qė po me sillej nėper koke, tė beja seks me kojshiun tim tė uritur pėr pidhin tim. E mora ne telefon Norėn dhe I thash tregoji mamit dhe babit se nesėr do vish te flesh tek une sepse jam vetem, gjithashtu ja bėra me dije se mund tė linte ndonje takim me bukuroshin e sajė.
Te nesermėn gjith ditėn po endesha neper dhomė duke menduar nese duhet apo jo ta bėjė kėtė gjė, por inati per tradhetin e tijė nga njera anė dhe nga ana tjetėr deshira ime per ta provuar karin e uritur te komshiut me bėrėn qė tė vendos me lehtė. Kur u bė ora 5:20 po veshtroja nga dritarja te shihja kur komshiu im te vinte nga puna qė te dilja ne koridor dhe ta ftoja qe ne mbrėmje te vinte tek unė ne banesė, dhe kėshtu ndodhi.
Une kisha dal ne koridor kinse po e pastroja deren e hymjes dhe po veshtroja nė mos mund te me shihte ndokush tjeter, kur ai u ngjit afer derės sime unė ia kisha kthyer bythet dhe po bėja sikur po pastroja pragun. Ai u cmend nga ajo pamje dhe meniher filloi te lepihej… kur u afrua afer une u qova ne kembe dhe e pershendeta, -tung kojshi, aa je lodh hiq? Ai sikur nuk e priti kete nga une nje kohe mbeti I shtangur dhe menzi ma kthej… -Jo jo kojshike, ti a je lodh? Atėherė pa ia kthyer fare pergjigjen meniher I thash, -Kojshi nėse don sonte mbas ores 11 mundėsh me ardh te unė nė banesė, ta qet kojshikja njė kafe se jam vetėm. Kur ai I degjoi kėto fjale vetėm sa nuk I rat ė fikt nga gezimi, nuk po besonte se po I degjonte kėto fjalė nga goja ime. Duke belbėzuar me tha, -Po kojshike mezi po pres me ardh me ta pi ni kafe. –Ok I thash, ik tani dhe tė lutėm mos I trego askujt, ama hiq askujt. –Jo mos ta ndin hiq kojshike. –me tha ai dhe fluturoi shkalleve pasi qe e kuptoi fare mire se per qfarė nė tė vėrtetė po e thirrja. Kah ora 8 ne mbremje nė banesė erdhi Nora dhe asaj I thash ta thirrte tė dashurin kah ora 10 qe tė vinte ta merrte dhe te shkonin ne nje motel te kalonin naten se bashku. Nores nuk I tregova gje per planin tim dike I thene se kete po e beja vetėm pėr tė dhe se unė njė nate mund tė fleja vetėm pa problem. Nora u gezua shume nga kjo surprizė e imja ngase ajo I kishtė mundesit shumė te kufizuara nga familja dhe nuk mund te takohej me te dashurin kur te donte ajo.
Nė ora 10 pasi e pėrcolla Noren fillova ta pėrgadis vendin per ta pritur kojshiun tim. Bera nje dush dhe I vesha te brendshmet e mija provokuese qė mi theksonin shum mire format e cicave dhe te bytheve, ndėrsa sipėr vesha nje fustan tė shtėpisė I cili ėshte paksa I hapur tek pjesa e gjoksit.
Nė ora 11 fiks ra zilja dhe kur e hapa derėn komshiu meniher u fut brenda pa pritur qe ta ftoj unė duke u drojtur mos po e degjonte a po e shihte dikush para derės sime. Edhe ai ishte pastruar, ishte rruar dhe parfumosur jasht mase… Une pasi e mbylla derėn mire me qels, e drejtova kojshiun per ne dhomen e ndejes duke I thene ulu lėshoje TV derisa kojshikja ta qet kafen ty. Ai u ul mirepo nuk e kishte mendjen tek TV dhe ne qdo second po shikonte nga une sepse si dukej akoma nuk po besonte se kjo po ndodhte vertet. Une shkova ne kuzhine qe ishte e hapur dhe shihej nga vendi ku ishte ulur kojshiu, dhe po beja gati per te qitur kafen, kur e ktheva koken pas kojshiu tani me haptas po lepinte buzet duke veshtruar bythet e mija, e ne ate moment duge buzqeshur I thash, -qka ki oo kojshi, qka je ka kshyr ashtu? Dhe ne ate moment u ula per te marr diqka qe me ra ne toke duke ia kthyer edhe me mire bythet atij dhe per nje moment kojshiu me kapi per bythesh sikur nje dem I terbuar sa qe me trembi shume, - Ahhh kojshike bre, m’kallen bythet e tua, qdo nat enderr po I shoh dhe po lagem kur I paraftyroj. Nė ate moment gjithqka u be e hapur dhe une si me gjysem zeri I thash, -Ja ku I ke kojshi, sonte jan tuat… kėto fjale e ndezen ate dhe kur u ktheva perpara e pash ne sy e mu duk se edhe syt filluan ti rrjedhnin sperme nga gezimi. Nė atė moment ma shterngoj edhe me shum per bythesh sa qe me dukej se donte ti shkulte nga vendi. Meniher me puthi dhe ma shtini gjuhen deri ne fyt sa desh ma nail frymen. –I eksituar me kapi me qoi lart me te dy duart dhe me tha lere kafen e hajde knaqemi niher. Ne ate moment une u qlirova totalisht duke ju bindur urdherave te tije.
Meniher me vendosi ne divan dhe u gjuajt mbi mua duke me perkdhelur dhe lepire ne qdo pjese te trupit tim, ndersa une fillova ta ferkoj Karin e tije I cili ishte fryq aq shum. Pas 10 minutash puthjesh e perkdheljesh, me qoi ne kembe dhe ma deshi fustanin nga posht lart, dhe kur I pa te brendshmet e mija vetem sa nuk u derdh nga eksitimi, u lakuriqua dhe vet dhe mu gjuajt edhe nje here duke me kafshuar ne qdo pjesė tė trupit, kjo gje me eksitoj aq shume sa qė mė as nuk me shkonte mendja tek burri, e as nese kojshiu mund te me lente ndonje shenje dhembesh ne trup, u bera edhe une si e qmendur dhe u vendosa siper tije duke e kafshuar neper gjoks, neper bark deri sa arrita tek kari I tij I cili tani me vetem kishte filluar te lagej ne maje, menjeher e futa ne goje dhe fillova ta thith si e qmendur, vetem u llotullova pak dhe e vendosa pidhin afer fytyreės sė tijė. Ai vetem e largoi pak vijen e brekeve dhe meniher e rrasi gjuhen ne pidhin tim te ndezur tashme, e thithte aq mire sa qe nga kenaqesia shpesh e harroja karin e tije. Pas 15 minutash ne poziten 69 nderruam pozicjon dhe duke mi hequr breket me pyeti nese jam me mbrojtje, sepse deshironte qe te provonte gjithqka me mua. –Po zemer jam me mbrojtje bej qka te duash, mbushma pidhin… Kjo e kalli krejt, dhe menjeher mu gjuajt permi duke ferkuar se pari Karin e tije neper buzet e trasha te pidhit tim te lagur, ndersa me njeren dore me ferkonte gjinjet. –Ooo fute ma shpejt zemer se u kalla, -e luta une! -Duro pak zemer, une kam duru qe 3-4 muaj, kam vujt per ket moment, dhe akoma pa e kryer fjalen ma futi menjeher te terin duke me shkaktuar njefar dhimbje te vogel e cila pas disa pompimeve te shpejta u zhduk dhe u kthye ne knaqesi te papare… -
-Ohhhh ashtu zemer ashuuu, knaqma pidhin, knaqe kojshiken… bertisja nga knaqesia e ai vetem po me pomponte pa nderpre gjithnje duke e shpejtuar ritmin deri sa erdhi ne kulm, duke bertitur me tha, -t’musha kojshike, ta musha pidhin… -Mushe kojshi, musheeee. –keto ishin fjalet e mija gjatė momentit te shkarkimit te sperms se tije ne pidhin tim I cili perjetoi orgazem ne kontaktin e pare me spermen e tije te nxehte. Ne kete moment te dyve na u turbullua pamja, ai u shtri anash meje dhe une u shtriva mbi tė duke e puthur leht dhe duke I peshperitur ne vesh se me kishte kėnaqur kari I tijė dhe se po ta dinte qysh moti do bėja seks me te, e ai me tha se kishte ber seks me femra mė tė reja se vet por asnjeher nuk e kishte provuar me nje grua tė martuar dhe asnjeher nuk kishte bėrė seks pa kondom e as qė bėhej fjalė qė tė kishte mbushur pidhin e ndonjėrės me spermen e tijė e kjo per te me bente mua tė veqantė. E pyeta nėse masturbonte ndonjėherė duke me menduar mua… -Po zemėr sa herė qė te takoja nė koridor nuk mundja te rrija I qetė pa I mshu me dore tu e menu trupin tend, bythet e tua. –me tha ai. Dhe keshtu teksa po I peshperisnim njeri tjetrit ne vesh dhe po putheshim leht kur ktheva koken pash se kari I tije prap ishte ngritur si ne fillim I gatshem te shqyente qdo gje qe I dilte perpara, e kjo pamje disi me eksitoj edhe mua. Menjeher shkova ne banjo dhe e pastrova pidhin nga sperma e kojshiut dhe kur u ktheva ai po me priste me padurim. Iu afrova e kapa per kari dhe e trehoqa drejt dhomes time te gjumit, doja t’ia jepja kėnaqėsinė qė te me qinte ne shtratin e madh qe deri nė aė qast e kisha ndar vetem me burrin. Sapo e shtriva aty meniher ja afrova pidhin ne fytyre dhe Karin e tije fillova ta lepija si e qmendur deri sa te dy u bem totalisht gati per aksionin e ri. Tani ishte rradha ime qe tė tregoja aftėsitė e mija ne seks. Ai po qendronte I shtrir ne shpinė ndersa une kalėrova duke u ngulur e tėra nė karin e tijė dhe fillova te ngulėsha e tė shkulesha nė fillim mė ngadal por gjithnje duke shpejtuar ritmin, nderkoh qe po ngulesha nė Karin e tijė gjithnjė po pėshpėrisja fjalė seksi duke I thene, -ta hengsha karin zemer, qima pidhin, mbushma pidhin, ejt. Ai her pas here mbyllte sytė nga kėnaqėsia ndersa duart I kishte vendosur her ne cicat e mija e her ne belin tim duke me ndihmuar keshtu te mbaja ritmin e pompimit, ndonjehere ngulesha e tera ne kar dhe ndalesha me pas filloja tė perdridhesha ne kar sikur te ishte I ngjitur per pidhin tim e une te mundohesha te shkulesha, e kjo gje e kalli krejt kojshiun I cili me nuk po duronte dhe me shkuli furishem nga kari I tije dhe me ktheu nga mbrapa duke mi shtrydhur fort kukat, dhe duke me treguar se sa here e kishte imagjinuar kete pozite. Tani ai filloi te me qinte nga mbrapa dhe teksa po me qinte me kishte ngulitur thonjet e tij ne bythet e mija te medha sa qe me dhkaktonte edhe dhembje, e ndonje here me kapte per flokesh nga mbrapa duke me terhequr aq shume sa me afronte tek fytyra e tije dhe me kafshonte veshin dhe qafen, kjo gje me kalli krejt dhe nuk munda te permbahesha nga kėnaqėsia, dhe u derdha per sė dyti herė ndersa ai akoma po vazhdonte pompimin nga mbrapa sikur nuk dinte te ngihej me kete pozitė. –Ahhh kojshike me knaqe bre, ma knaqe Karin, ti hangsha bythet krejt –peshperiste kojshiu, ndersa une tashme isha bėrė si pulė duke pritur goditjet e ashpra tė karit te tije qe si duket po ma dermonte brendesine e pidhit tim te qullur… Kojshiu nuk dinte te lodhej, ndersha mua filluan te me dridheshin kembet nga seksi I gjatė. Ai filloi qe herė pas here ta nxirrte nga pidhi dhe e ferkonte mes lugines se bytheve te mija te medha, pastaj prap e fuste brenda, e pasi e beri disa here keshtu ne fund e futi brenda dhe e shpejtoj ritmin e pompimit ndrsa mua me nuk po me mbanin kembet dhe u shtriva e tera ne shtrat por ai pa e hequr fare Karin nga pidhi im u shtri mbi mua ashtu nga mbrapa dhe akoma po me pomvonte dhithne e me shpesh, deri se me peshperiti ne vesh, -Zemer do te derdhem, ku deshiron te derdhem?, - Ne pidh prap te lutem, mbushma prap loqka jeme se e kishe si mjalt, mushma pidhin loqk, I thash une nga kenaqesia dhe nga gėzimi. Dhe teksa po gjemonte si ndonje dem I terbuar me mbushi prap me spermen e tije te nxehte e cila edhe ksaj here me beri te derdhesha edhe une… dhe ashtu mbeti I shtrir mbi mua pa e hequr fare karin nga pidhi im. Ndenjem nje kohė ashtu tė shtrir duke mos folur asgje, mė pas shkuam te benim dush se bashku ku duke e ferkuar njeri tjetrin u eksituam prap dhe ashtu edhe aty e beme nje. Pastaj e luta komshiun qe tė ikte nga banesa ime sepse ndihesha e dermuar nga seksi I tije, por edhe shume me e kenaqur se me burrin tim.
Ai me luti disa herė qė tė flinte tek une duke me thėnė se qysh para mengjesit do te ikte, por nuk mund tė rrezikoja me shume, dhe duke e lutur qe kėte gje tas mbante secret dhe te mos tentonte mė te vinte tek une per seks ngase mund tė me shkaktonte problem me burrin pėr tė cilin I thash se e doja shumė dhe se po ta zbulonte ai se e kam tradhetuar do te na vriste tė dyve…
Dhe kėshtu paksa I merzitur duke me puthur edhe dy-tri here deri ted era e hymjes me tha, -Kojshike faleminderit shume, kėtė nuk do ta harroj kurrė, kjo ishte nata me e bukur e jetės sime. Dhe kėshtu e percolla kojshiun tim tė uritur per seks, me tė cilin kjo kishte qenė hera e parė dhe e fundit pasi qė mė nuk mund tė rrezikoja edhe pse jam e bindur se burri im kurr nuk do tem und tė me kėnaq ashtu.
 
Top
almaaa
view post Posted on 21/1/2012, 16:17     +1   +1   -1




ufu
 
Top
view post Posted on 21/1/2012, 21:55     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


shum bukur
 
Top
view post Posted on 29/3/2012, 11:25     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


HERA E PARĖ

Kete vere ne fund tė vitit shkollor u mblodhem disa shoqe e shoke pėr ti kaluar pushimet bashk.Me konkretisht ishim 4 persona,nejse vendosem tė shkonim shqiperi ne Dhermi morem njė shtepi me qera shum larg dhermis ne fakt ishte ne periferi por afer detit.Kaluam shum mirė ishte fantastike pėr mua ngase me ne ishte mashkulli qe e doja me shum.Pasi kaluan dy dit ishte ora 2 pas mesnate bente shum vap dhe sme zinte gjumi ishte e pamundur tė flija,besa shoqja ime bashk me Ledrin njė shok shkuan ne dures pėr ti vizituar disa shok edhe do tė ktheheshin tė nesermen,pra isha vet me Leon djalin me tė cilin isha e dashuruar,dola jasht ne ballokn dhe po shikoja detin, ne at qast mu afrua leo e me tha spo tė ze gjumi apo qfare po ndodh me ty.Une u ktheva nga ai dhe ishim shum afer njeri tjetrit -i thash ben shum vap e spo me ze gjumi.Mu afrua dhe me tha eja me mua... Isha e hutuar por shkova me tė.Me tha a deshiron tė lahemi ne det edhe buzeqshi ,pranova por i thash tė shkoj ta mar kostumin e larjes, por ai me kapi pėr dore dhe tha ska nevoj,zemra me rihte isha shum e frikesuar por edhe e kenaqur qe me ne fund isha vet me tė.U afruam afer reres dhe ujit dhe leo filloi tė zhvishej ishte pothuajse i teri lakuriq mu afrua afer dhe filloi tė me puthe ne buze une u shtanga isha e hutuar nuk e besoja ajo qe po ndodhte ai me shtrengoi pėr beli dhe filloi tė me zhvishte me duart e tij tė fuqishme ,mbas disa minutave se di as vet une isha e lakuriq para tij bashk me tė ai me puthte leht ne qafe ishte e mrekullueshe,me terhoqi ne uje dhe filluam tė notonim bashke pas disa minutave u gjendem ne breg lakuriq putheshim si tė qmendur ai ma ledhatonte krejt trupin mi thithte cicat mi ledhatonte me puthte krejt trupin pastaj me kapi dhe bashk u nisem drej shtepise ku jetonim,ishim tė lagur por kjo sna pengonte,hyme brenda ai me vendosi ne shtrat edhe filloi tė ma puthe vaginen ai filloi tė ma perkellelte klitorin me gjuhe ishte e mrekullueshme ma puthe vaginen si i qmendur qe me derguan deri ne perjetim tė orgasmes fillova tė derdhem por ai ende nuk e futi karin e tij ne vaginen time mi thithte cicat ma ledhatonte trupin vaginen gjithqka por nuk e fuste karin e tij e tė fillonte tė me qinte fillova tė renkojja dhe ohhhhh e imja degjohej ne gjith dhomen fillova ta lusja please fuck me ai buzeqshi edhe mi hapi kembet mirė dhe ngadal qe tė mos kisha dhimbje ja filloi tė me qinte me ne fund,ne fillim kisha pak dhimdje por ai ishte i kujdesshem ne fillim e fuste karin ngadal po pastaj filloi me shpejt une renkoja si e qmendur ai filloi ta rraste edhe me shum dhe fillonte tė derdhej ne vaginen time ishte e mrekullueshme e fuste karin edhe me shum e une isha ne ekstaze pėr disa minuta nuk dija se qfare po ndodhte veq e di qe renkoja si e qmendur nga kenaqesia beme sex reth 3 orė disa here u derdhem dhe ishte fantastike nuk e dija qe ishte aq i mirė sexi,ishim tė lodhur dhe lakuriq une isha bėrė e tera e lagur edhe nga gjaku ngase me leon e humba virgjerine me kapi pėr dore dhe beme dush se bashku e mbushi vasken edhe ai fillonte tė me lante ma ledhatonte tere trupin ne vaske qendruam nja 30 minuta pastaj dolem dhe shkuam ne dhomen time ngase shtrati ishte me i paster.
Une isha e lodhur po leo jo ai me shikonte dhe me puthte me ledhatonte pastaj une fillova ti thith penisin,testikujt,por edhe vulven ai ndjente nj knaqesi dhe dhridhej nga kenaqesia ishte i mrekullueshem perseri beme sex ai ishte shum i eksituar dhe mezi priste ta fuste karin ne pidhin tim edhe tundej si i qmendur dhe ma fuste karin deri ne fund por kujdesej qe tė mos kisha dhembje por sa ma shum ma fuste karin aq me shum me kenaqte dhe perjetoja orgasem tė panderprer ishte njė nat e paharueshme edhe pse isha vetem 16 vjeq dhe perjetimi i sex me leon ėshtė e mrekudhueshme ende jemi bashk dhe netet tona tė sexit jan tė mrekullueshme dhe plot pasion
 
Top
view post Posted on 1/4/2012, 22:04     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Sex ne ashensor
Sapo e takova te fejuarin ,mbas 4 muaj qe ai ndodhej ne Itali per nje specializim, me puthi duke me peshperitur ne vesh - sa me ka marre malli zemer - te njeten gje i thashe dhe une.
Morem taxi per ne hotelin ku ishte akomoduar i fejuari im kete periudhe.
Gjate rruges ne taxi ai filloi te me perkedheli kofshet duke e shtyre doren drejt pidhit tim qe po ndizej ngadale ngadale.

Hapa pak kembet dhe dora e tij preku pidhin tim mbi mbathje.
Mberritem ne hotel u futem ne ashensor , kishte pasqyre dhe une po rregulloja pak floket kur ndiej diƧka te forte qe me shtynte ne vithe.
Kari i tij ishte marrosur dhe vazhdoi te me digjte brenda .
U ktheva me fytyre nga ai dhe me pa ne sy sikur donte te me pyeste - a fillojme ?. Dhe pse nuk me pyeti une tunda koken ne shenje pohimi.
Atehere ai ne nje menyre te rryfeshme shtypi butonin stop te ashensorit dhe leshoi nje renkim huuuuu.

Me rrembeu me duar trupin dhe filluam te putheshim , te kfashonim buzet e njeri tjetrit , i thitha gjuhen , pastaj e lashe te rrokullisej me gjuhen time
Ai u shkeput dhe vazhdoi duke me lepire veshin dhe doren e djthte po e rreshkiste neper kofshet e mia duke e afruar drejt pidhit tim qe po pervelohej.
Kur dora e tij hyri nen mbathje dhe me preku buzet e pidhit renkova ooooooohhhhhhhhhh dhe fillova ti zhvesh me shpejtesi bluzen .
Ai me zbertheu bluzen dhe permbi sutjena po me thithte majat e gjokseve derisa ato gufuan sikur do shperthenin , nderkohe qe dora vazhdonte te eksploronte pidhin.

Duke me lepire me gjuhe neper trup u ul ne gjunje dhe gjuhen e la te hecte drejt pidhit tim te perflakur .
Ja hapi buzet e medhaja me gishta dhe filloi ta lepinte me gjuhe majen, ohhh po Ƨmendesha , valet e kenaqesise po me pushtonin, ai vazhdonte te me fuste gjuhen thelle ne vrimen e lengezuar dhe me gisht me ferkonte majen e pidhit . Po digjesha , po me Ƨmendte nga kenaqesia, filluan te me pushtonin mornica neper trup.I rrembej koken me vrull dhe i putha buzet ku ndjeva shijen time.
E ngrita dhe fillova ta puthja une tani dhe ta pershkoja me gjuhe trupin e tij.
Me dore i ferkoja karin qe ishte ngrefur dhe forcuar tmerresisht.
Duke ja perkdhelur e preka koken e tij me goje, pstaj e laga me gjuhe te gjithin duke filluar nga fundi deri tek koka dhe me doren e djathte ndiqja levizjet e gjuhes.


Kur harrita tek koka e futa ne goje dhe fillova ta shty nga bredna gojes me gjuhe koken pikerisht tek maja kurse doren e levizja neper te.
Ngadale e futa te gjith karin brenda ne goje. gati sa nuk po me merrte fryme , fillova ta levzi neper goje duke e futur dhe e nxjerre, sa here qe hynte ndieja si me godiste ne gryke.
Ngrita syte dhe pashe dy sy qe po me perpinin , duke mos e hequr shikimin nga i fejuari im vazhdoja te thithja karin e tij , ta lepija dhe ta shtrengoja brenda gojes, ai po Ƨemendej nga kenaqesia.
Karit filluan ti dilnin damaret sikur do shperrthente atehere ai me ngriti me shpejtesi , doren e futi tek pidhi im dhe filloi te ma ferkonte , u ul dhe nje here ne gjunje , une i kalova kemben mbi sup dhe ndjeva gjuhen e tij qe filloi te futej thelle ne pidh.

Durova sa munda por kenaqesia ishte ne kufij te Ƨmendurise atehere i thashe: me qi se po vdes , futma karin se po pervelohem. Ai nuk degjonte por vazhdonte akoma me shpejt te fuste dhe te nxirrte gjuhen brenda pidhit tim kurs eme gisht te me pulsonte mbi maje. Ju luta prape - me qi te lutem me qiiiii. Brenda vetes doja te vazhdonte akoma se po me sillte ne nje kenaqesi te jashtezakonshme dhe sa here qe i lutesha brenda vetes thosha qe te mos me degjonte . Ai nuk me degjonte mua por degjonte thirrjet qe leshonte pidhi im.
Ne nje moment as ai nuk duroj dot me . U ngrit me rrembeu me ngriti ne krah, perkuli pak gjunjet dhe me mbeshteti ne kofshe duke mbajtur karin me nje dore dhe me doren tjeter me mbante mua duke me ulur ngadale mbi kar.
-Ulem shpejt - i thashe - se po mbaroj nga qejfi , je duke me Ƨmendur , por ai vetem me shihte ne sy se per te degjuar nuk degjonte asnje fjale.
u ngjesha me duar ne muret e ashensorit dhe i dhashe trupit poshte duke u ulur fort mbi kar .

Nje renkim i forte dhe i thelle pushtoi hapesiren: oooooooooohhhhhhhhhhhhhh.
Kur kari u fut i gjithi ne pidhin tim te perveluar filluam te levizim te dy me nje vrull te Ƨmendur.Une ngrihesha e ulesha duke ndier se si rreshqiste kari neper muskujt e ppidhit.
Ja shtrengoja fort brenda me muskuj dhe sa here qe e shtrengoja ai thoshte : po , vazhdo , me kenaqe.
Kercyem ashtu si te Ƨmendur rreth 15 min kur fillova te ndiej orgazmat e para qe filluan vale vale te me pershkonin trupin , ai nuk ndalte edhe pse uen renkoja dhe e shtrengoja fort sa here qe kaloja valet e qirjes.
Me ne fund nga shikimi i tij kuptova qe dhe ai ishte afer , dhe fillova te kercej me shpejt mbi te por ai me leshoi menjehere ne dysheme , me mbeshteti duart tek muri i ashensorit dhe me doli nga mbrapa me hapi pak kembet dhe ma futi prape karin e terbuar ne pidhin tim qe po tronditej nga qirja.


filloi te me qinte fuqishem , me shtrengonte nga gjosket dhe me terhiqet nga vetja.
Te dy po i afroheshim fundit , Ƨmenduria sexuale po me pushtonte , nje orgazem e paprovuar po me afrohej , mbas tre orgazmash te njepasnjeshme po afrohej ajo qe do me shkatteronte komlet fizikisht.
Fillova te renkoj me ze te lart dhe ai po ashtu , ai me qinte , me qinte , me qinte dhe une vetem bertisja dhe renkoja duke i thene: fute me thelle , ashtu , ashtu, ohhhhhhhhhhh. oooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Ai po derdhej brenda meje kurse une po vdisja nga qejfi.

E la karin brenda derisa mbaroi perpelitjet , pastaj me puthi.
Une po behesha gati te mbertheja kemishen por ai nuk me la : Mbaje me dore tha se nuk dua te lodhem te ta zhvesh sa te shkojme ne dhome.
Vume ne pune ashensorin prape dhe sapo dolem nga ai nxituam per ne dhome ku sa mbyllme deren filluam te benin sex perseri.

 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 2/4/2012, 20:42     +1   -1




Jetonim te dy nje Qytet
kishte disa dit qe ishim zen dhe nuk flisnim,nje mbremje e mora ne TEL dua te takohemi te flasim i thash kam disa gjera per t'te then
u takuam diku nje nje lokal biseduam per gadi gjysem ore, papritur me the.....me duhet te ik tani un, Jo ma fal kete nat mua i thash beje per veten tende jo per mua harro gjithcka dhe lere fantazin te na udheheq lerme te te tregoj ate qe dua ate qe kam ne shpirt,Ju luta por nuk pranoj,u ngrit ajo u ngrita dhe un hapat tone shoqeronin njeri-tjetrin gjer jasht lokalit,NATEN E MIR me tha po iki ,syt mu mbushen me lot NATEN i thash me fjalet qe me dridheshin ne goj,pasi beri 2 hapa ju afrova i thirra ne emer u kthye e kapa nga floket,Ndoshta nuk do ti shoh me asnjehere syt e tua i thash dhe e putha foort me mall afsh dhe pasjon,u puthem i kafshuam buzet e njeri-tjetrit
Pasi shkembyem disa puthje te nxehta tek degjoja aromen e saj isha shum i eksituar mishi me behej kokrriza-kokrriza
u shikonim ne sy sikur kerkonim ta hanim njeri-tjetrin,
dhe un i thash ikim diku ku te jemi vetem ne te dy ,Ku me tha ajo,ku te duash ne nje dhom ku te jemi vetem ne te dy thjesht te flasim ne qetesi nuk do ndodh asgje mos ki frik nuk mundem te te perdhunoj me zor i thash, e di tha ok do ikim,fytyra me buzeqeshi pas gjith asaj kohe do isha dhe nje her i gezuar,
u nisem te dy drejt nje hoteli un e shikoja trupin e saj bythen e bukur se si leviste kur ecte dhe shtrengoja dhembet,
pasi u futem brenda u ulem ne krevat,
sa flok te bukura ke i thash dhe ja perkedhela ngadal e di me tha,ashtu po bisedonim dhe i thash pse s'futesh te besh nje dush? se ke keq me tha po e bej,
un isha ulur ne krevat ajo u qua dhe vazhdoj te xhvishej perpara meje pa meshir i hiqte rrobat ngadal nuk e di se si po permbahesha por skisha cte beja nuk e perdhunoja dot,
u zhvesh u laskuric un tek i shikoja gjoksin barkun bythen kofshet merja frym thell dhe mbyllja syt,
iku ne dush po lahej e imagjinoja se si i rreshket ujti mbi trupin e saj ,pas mak u afrova te dera dhe i thash Te vij dhe un te te ferkoj kurrizin? qeshi dhe me tha Hajde mo,
o zot gjithcka u be me e veshtir per mua u zhvesha dhe u futa ne dush penisi im ishte shum i madh dhe i forte vazhdova ta ferkoj kisha shancin tja prek edhe njehere te gjith pjeset e trupit te saj kur dora ime i perkedhelte veiginen ngadal gishtat u futen pak brenda O zot ishte nje turtur e vertet,
tek e ferkoja ngadaj ajo me shikonte barkun si me dridhej, nuk e di se si po rezistonte por asaj sja ndjente me dukej,papritur isha komplet mbrapa saj e ngjita trupin tim me te saj ja afrova penisin te bytha e shtrengova nga gjoksi dhe e kafshova te qafa,STOP me tha mori peshqirin dhe iku gjith inat,
u shtri ne krevat pastaj dola dhe un,Fol ca ke tjeter per te me then se do iki,
cohu hiqe peshqirin afruhu te ballkoni dhe shiko jasht per pak caste dhe ik i thash,
OK u cua ju afrua deres te ballkonit bythet e saj ishin shum magjepse atehere nuk u permbajta dot, e kapa nga floket e kafshova te gusha ajo kerkonte te ikte ,me lesho me thonte un nuk merja parasysh asgje e terhoqa drejt vetes e ktheva perpara ja kapa duarte ve vazhdova ta puth foort me zorr ja lepija gjoksin barkun,u ula per tja thith veginen por sme la i mblodhii kembet atehere e shtyva ne krevat dhe i hyma siper ja zura duarte me brrylat e kraheve te mi, duarte e mia i kisha te gusha e saj isha i teri mes kembeve te saj, e ndjeu qe penisi imi madh ngadal i rreshkiti branda atehere mbylli syt dhe mori frym thell trupi i saj u lerua komplet,vazhdova tja bej ashtu duke e shpejtuar ritmin ajo renkonte dhe bertiste,pastaj e cova me zorr e ula ne dyshme ne gjunj mbrapsh dhe un siper bytheve te saj ja futa prap e kapa nga floket atehere eksitimi ishte ne maksimum po ja beja fort shpejt nuk e kontrolloja as veten doja ta qaj fare e perplasja penisin tim brenda saj fort dhe i gjuja nganjehere nga bythet,papritur e ndjeva se po prishesha e nxora jash dhe sperma ime vershoj mbi bythet kurrizin dhe floket e saj o zot isha shum i lumtur,u cua dhe me tha ,U kenace? po i thash, mir se ske faj ti jo maje men,u vesh shpejt e shpejt dhe..
 
Top
FLUTURA
view post Posted on 2/4/2012, 20:44     +1   -1




Pasi kishim kaluar nje nat te embel te paharruar te nesermen ju drejtuam detit
ishte vertet nje ver e qmendur qe jetoni prap pas kaq kohesh,
ishim te dy te shtrir ne reren e nxeht,ti ishe shtrir me bark nderkoh qe un te shikoja me sy te trishtuar te gjith trupin dhe te thash..te te ferkoj pak me krem qe te mos djeg dielli? ti buzeqeshe mir me the jepi
dhe ashtu vazhdova te ta prek trupin leht,dora ime rreshkiste ne te gjith trupin tend ti shijoje cdo perkedhelje te dores time dhe kafshoje buzet,duke te prekur kofshet pjesen e lartme te tyre seq me erdhi dhe hypa siper teje,ti nuk fole fare,ngadal u ula siper teje te puth te qafa te preka nga floket ti ngadal e ktheve koken te me shikosh,
te kafshova te buzet O yll ma hoqe menjen sa sexy qe je,
isha shum i fryr besoj qe dhe ti e ndjeje fortesin e tij siper bythve tua dhe u kthve peball meje u puthem embel e ndjeja ne buzet e tua qe e doje,isha pak ne siklet sepse kisha hall mos na sheh ndonjeri por e shikoja qe sa me shum kalonte koha ashtu aq me shum humbiste durime,nuk mrndova me gjat ti ula stutjenat dhe vazhdova te ta lepij majen e gjoksit ula doren poshta dhe e futa posht mbathjeve tua ishe e lagur dhe e fryr megjithse kishim ber ter naten sex
me pas ti ula mbathjet poshte ngadal u futa i teri mes kembeve tua dhe pa u menduar gjat ti ndjeve penisin tim qe ishte i teri brenda teje ngele me goj hapur e ngrite koken lart doje te shikoje penisin tim te fort qe presonte brenda teje mecduket,
ndjeja duart e tua qe me gervishtnin kurrizin dhe kjo me bente te kuptoj qe e do me fort nderkoh qe te prekja gjoksin me duar presoja brenda teje tundueshem i pa meshir djerest e mia pikonin mbi trupin dhe ashtu ndjeja qe po vinte fundi i lojes,te pash ne sy shtrengova dhembet fytyra jote byzeqeshte embel E un derdha ........brenda teje pa meshir,me pas me terhoqe drejt fytures tende me duart e lodhura dhe u puthem te DY
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 2/4/2012, 20:44     +1   -1




Ishte nje dite si gjith te tjerat Isha ne pune dhe pas punes mezi prisja te vija ne shpi te me hapje deren te merja ne kra te puthja te isha me ty,Vij ne ship I bje ziles te deres Dhe te them HAPE RRUSH UN JAM,pas disa casteve hap deren dhe syt e mi Shikojne trupin tend te lagur te mbuluar me nje peshqir,Oh nuk i rezistova dot asaj ikone eksituese,ma hoqe menjen te kapa nga beli te terhoqa drejt vetes dhe te putha te gusha ndjeja trupin tend te afrohej drejte meje me dukej sikur dicka po me shtrengonte foort sme linte te them asnjefjale ndjeja frymarrjen tende afshi jot po me dehte te terin papritur ndjeva duart e tua te lagura qe vazhduan te ma ngrinin bluzen ngadale larte, trupi jot i lagur takonte ne gjoksin tim ti dridheshe e tera ,embel i afrova buzet e mia siper buzeve tua te lepiva lehte vazhdova t'te perkedhel floket duke te prekur trupin tend te zhveshur ngadale e me poshte duarte e mia ndaluan tek bythet e tua ti shtrengova forte dhe te terhoqa drejte vetes me nje afshe te zjarrte ti thithja forte buzet e tua si nje i uritur ,ti nuk po i rezitoje situates te krijuar me zbertheve rrypin dhe pantollonat e mia po binin poshte atehere un te mora ne krah dhe ju riktheva vaskes u futem te dy brenda, pa u menduar me gjat u futa I teri mes shaleve te tua ste Lash te levizesh as te thuash asnjefjale te terhoqa fort drejt vetes e penisi pershkeroj veginen tende, vazhdoja t'te perkedhel t'te puth te shtrengoj ne kraharorin tim, Gishtat e mi udhetojne ne cdo pjese te siperfaqes tende, ledhatojne cdo qoshe dhe gropez te trupit tend renkimet e tua tek veshet e mi ndjeja kafshimet e tua ne kurrizin tim,ndjejm ne cdo qelize eksitimin Nxehtesia dhe kenaqesia kan arritur kulmin dhe nderkohe un prishem brenda Teje
 
Top
FLUTURA
view post Posted on 2/4/2012, 20:44     +1   -1




Pas nje nate te mbushur me plot afsh, ndjenj, pasjon, zjarr e dashuri Ishin oret e para te mengjesit Ti bukuroshe ishe ne krahet e mi asgje nuk egzistont e perveq un ' ti e syte tane te ngopur qe e shikon me plot dashuri njeri tjetrin,
paspak ndjeva qe rreshkite nga qorqafet e mendafsht qe na mbulonin e ju drejtove banjos,
me pas erdha dhe un pran teje, ti qendroje perball pasqyres te lavamanit po laje syte sikur kerkoje te fshije puthjet e mia, por jo ishte e pamundur ato ishin gdhendur duke len shenja kudo ne trupin tend,tek shikoheshe ne pasqyre un isha mbeshtetur i teri pas trupit tend te laskuriqur ti me buzeqeshje e me pershperije TE DUA JETA IME duke shijuar buzet e mia,
mepas un ju drejtova guzhines per te bere kafe......ti kishe vesh nje minifust dhe mua afrove duke me perkedhelur nga floket nga shpatullat IK ULU SE DO BEJ UN KAFE me the,
u'ula te divani perball TV por syte i kisha tek ty shikoja me vemendje trupin tend floket kofshet bythet qe i jepnin fortm minifustanit qe kishe vesh,MMMMMMM Te deshiroja ne ato momente me eksitoje ma hiqje menjen ashtu kur te shikoja.
Tu afrova ngadal dhe pa u menduar ngrita fustanin e shkurter lart dhe vazhdova ti perkedhel ti shtrengoj bythet e tua me duart e nxehta,te puthja ngadal te kurrizi te qafa te veshi,dora e majte perkedhelte gushen gjoksin dhe barkun tend,me doren e djathte te perkedhelja kofshet dhe ngadal thelat e vegines tende,ndjeva qe ishe e lagur..penisi im i forte ishte mbeshtetur pas bythes tende,renkoje u shkrije e tera ne puthjet e ledhatimet e mia dhe nderkoh me the JO ME LER JO TANI JO JO,
SHSHSHSHSHSHS PUSHO TANI MA DO MUA,te mbeshteta pas murit ashtu mbrapsh duarte ti ngrita lart te kapa nga beli nga gjoksi dhe ngadal ta rreshkita penisin tim mrena...klithmat dhe renkimet e tua me eksitonin tej mase me benin qe te presoj fort tek ty duke te kapur per flokesh,dicka doje t'me thoje po fjalet te ngelnin neper buze , vazhdoja te presoja me te njejtin ritem fort pa u ndalaur ashtu derisa u dersha brenda teje... pasi kishim mbaruar ti u ktheve perball meje duke mar frym thelle me puthe foort dhe me the O SHPIRT ME KENAQE FALEMINDERIT QE EGZISTON...
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 2/4/2012, 20:45     +1   -1




ishte dhjetor i ftoht ferkonim duart duke ecur ne drejtimin qe kishte marr ai per tme marr virgjerin per her te par nuk e prisja ket gje pas nje grindje vetem per tme pasur afer at dit ndenjem gjysem ore sy me sy se mendoja se qka do te ndodhte kur papritmas nisa ta puthja me refuzonte por ai me nuk e mbante nisi te me zhvishte nuk ndjeja asgje po kur nisi te me flas ne vesh dhe pastaj me prekjet e tij me eksitonte duke leshuar duart tek p..im duke me shtrenguar fort gjdo pjes te trupit tim me shum tek vithet e mia sikur i ndjente se un e kisha qefin aty,me pas vuri karin e tij ne gjokset e mija duke rreshqitur ma futi edhe ne goj e kisha merzi por me pas e kerkoja perseri vazhdoji kjo nje gjysme ore te dy kishim humbur 3 her rradhazi vashduam te njejten procedur te sexit se dija se qbemnte po r gjdo dit e me shum e kerkoja ndjeja mungesen e tij kjo ishte hera e par e imja qe nuk do e harroj kurr e dua shum po r tani po me mungon per te gjitha pikat dhe rrall takohemi ndoshta pse jam se kam me at thesar qe ma mori....
 
Top
FLUTURA
view post Posted on 2/4/2012, 20:45     +1   -1




une jam nje vajz shum e uritur per sex prindrit e mi shkuan ne pushime per 1 muaj ne paris une mbeta vetem ne shtepi shikoja ne DVD filma tuj u qi diten e neserme isha duke e shikuar telefonin kur pash se kisha nje nr te bje mikeje qe punon ne barnatore shkova tek ajo dhe ble makinen per sex u qiva deri pa mas porjo sa lypi se une du kar te mash me me hi fell e me ma lshu elmashkin thirra nje shok timin dhe i thash te me takonte mua ne shtepi kur erdh une e luta per nje kafe aj mu pergjegj jo flm kam deshir me pa ti qfar video ke ti ne tele kur ma pa sexy tha a bojm une meneher thash po dhe ja nisi me ma hjek miniqin dhe ma preki pidhin ja nisem me ba aj futi karin e tij ne pidhin tim une ndjeva knaqsi dhe bejsha ah ah ah ah ah aj me shum fuqi pomponte kur ja nisi me mi prek cicat ke tuj mi shky une u kalla krejt ama ja nisi tuj ma lipi pidhin une kur pash karin e tij u qmenda krejt ja nisa me ja lipi me bole e krejt ja thithsha sa mujsha se me pelqente shum tuj u qi ma s nja 2 ore u lodhem une fillova me ja lipi dhe menjeher ne gojen time u derdh elmashki u qfar lezeti une thith thith sa mujsha dikur ju hargjit te nesermen une ne gjum me te aj mi futi duart ne pidh dhe ma shtinte gishtin e mesem ne pidh ah aha aha kush ka qef mu qi me mu une jam e gatshme vetem kthemna mesazhin se jam tuj ju prit se kam marak shum mu qi tung ...
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 2/4/2012, 20:45     +1   -1




sapo kisha mbaruar shkollen , dhe shkoj te jetoj te babi pasi eshte i divorcuar nga mami... shkoj ne ROME dhe ne fillim me mungonin shoqeria shum dhe i dashuri im qe kisha ne firenze... gjith diten rrija vetem ne shtepi pasi babi me te dashuren e tij shkonin ne pun.. ishte dita e dyt dhe ishte ora 3 po shikoja tv pasi me bie dera.. shoh nje cun te ri dhe bukurosh,,, e hap ai vjen brenda e me thot ciao moterze...dhe ishte djali i te dashures babit. ulemi ne divan dhe fillojm te flasim.. hapim internetin dhe lexojm histori e nxehta ..un isha ne gjunjet e tij dhe ne fakt nuk po u eksitoja edhe pse se njihja... duke lexuar historit atij sa me shum dhe i trashet, un e ndieja..ai papritur fillon e me prek te gjoksi.. mundohem te refuzoi por ishte e kot..ishte ber si i cmendur,me heq pantallonat e me ulet ne gjunj duke me lepir pidhin... aty u bera dhe un si e cmendur ishte nje ndjenj qe se kisha provuar...cohet me hec bluzen dhe un atij dhe puthemi ose me mir hahemi ne menyr te papershkrueshme.. me ul te divani dhe me hip siper aty ku ndjej nje organ qe futet ne vagjinen time e fuste ngadal u ndjeva si e cmendur..ishim vetem dhe fillova te ngrija zerin..ai u eksitua dhe me shum dhe filloj te bente nje qirje qe vajzat e kan shum fiksim.. e ca pompimi? ohhhhhhhhh se kisha ndier ndonjeher... me kap per beli dhe me con ne guzhin me ve siper tavolines dhe me lepinte...ooooohhhhh aty i thash boll se se duroj dot ma FUT karin se me pelqen shum... ai e futi aq thell se me ben syt xixa...ohhhh ohhhh..pastaj me tha hajde bojm dush pashk.. benim dushin dhe me ishte sh i lodhur.. me fuste gishtat ne pidh, ohh kenaqsi sa dhe tani kur e kujtoj bohem qull.. kuur erdhi babi im dhe mami i atij ne benim sikur skishte ndodhur asgje... dhe cdo pasdite e ndjeja kete kenaqsi ohhhhh cdo dit e me mire...>>>se harroj kurr<<< dhe sot e kesaj dite jemi te dashuruar
 
Top
FLUTURA
view post Posted on 2/4/2012, 20:46     +1   -1




Nje dit prej ditesh duke menduar ne dhomen time te fjetjes e kisha celularin ne dor, isha i merzitur dhe me strese te tepruara. Rastesisht me shkoi dora tek kari kur papritmas u ngrit si nje shkop i madh e i fort magjik. Mendoja se kend ta telefonoja qe te ma hiqte ket epsh.Fillova ti shikoja numrat e telefonit ku pash se kisha nr e nej vajze qe nuk e pata takuar ne kohe te gjat te cilen e endrrroja ta kem vetem ne shtrat. E bera zemren gur se fillova te telefonoj, kur menjehr u paraqit zeri i saj i embel e melankolik qe filloi te ma drithte zemren e zerin. E pershendeta dhe i tregova se cili jam kur edhe ajo sme kishte harruar "me befasoi" por edhe ndjeja diqka te veqant ne zerin e saj kur degjoi kush jam.E ftova per kafe e i thash dshiron te pim nga nje ne lokal apo ne banesen time, kur per qudi ajo kishte deshir te vinte ne banese tek une, saq une u habita fare...Ajo erdhi!!! Dola ta prisja jasht me nje shishe shampanj qe dola ta blej...Ajo hyri brenda!!! Ne fillim filluam te flisnim rreth asaj kohe dhe kujtimeve te ca kohe me par qe nuk ishim takuar...Bisedua!!Kur papritmas ndodhi nje heshjte qe mu dukej se simbolizonte njefar lloj qirje...Ngadal me nje got shampanj u afrova afer saj dhe i thash dua te te shikoj ne sy vetem...Ajo as qe priti dhe menjeher mu gjuajt ne buzet e mia te terura dhe ne karin tim te etur prej kohesh...Ky kar u zgjua, kur ajo filloi ta prekte dhe e ndjeja se filluan te leshonin kembet...duke u lepir une en cicat e saj e ajo ne gjoksin tim..u zhveshem te dyt!! ajo kapi karin tim dhe filloi ta thithte aq me endje sa qe mua dita mu be me yje..por nuk prita me gjat dhe e ktheva nga mbrapa per tja futur sa me shum karin te pidhin e saj te embel te cilen un e quaja "kafaz i arte"..vazhdoja ta qija me tere forcen qe kisha doja te ndaloja te pushoja por ajo deshironte ende deh peshperiste "shtima krejt se me kalle"..vazhdoje ma te madhe qirjen...kur erhdi koha e derdhjes.. e gjith spera qe dilte na kari im derdhej ne gojen e saj magjike e cila filloji te ma thithte edhe njeher me te madhe...pushuam pak por ajo ende donte...kur e kapa per bythe ne preher e e qova tek kuzhina...ku e hypa mbi tavolin dhe edhe njeher fillova ta ngrja me duar belin e saj per per tja futur ket kaarr ne pidhin e saj...deri sa u bo qull dhe u lodhem per se tepermi...u ndaluam bem edhe njeher sex ne dush dhe une e pershendeta dhe iku nga banesa ime...at dit e deri me sot asnjher me sjam takur me te...do te doja qe edhe njeher ta kaloj at moment me te....
 
Top
LEONORADURRESI
view post Posted on 2/4/2012, 20:46     +1   -1




ishte nje nate e nxehte gushti dhe me shoqerine ishim ne dr tek alfa ku kendonte gena. pime, kercyem dhe na ofrohet nje shishe nga nje grup meshkujsh, goxha simpatike. e pranuam dhe filluam te flirtonim me to. i ftojme ne tavolinen tone per te pire, pijme te gjthe, kercejme, filluam te prekeshim poshte kofsheve. un isha veshur me nje minifund te shkurter fare dhe nje kanatjere ekstravagante, gishtat e tij qe ferkonin pidhin tim me eksituan shm dhe ia bej me shenje dhe dal jashte. shkojme te mak e tij dhe si te cmendur fillojme te puthemi qe jashte, te prekemi, te kafshohemi, ai filloi te me lepinte gjoksin e te me fuste duart ne pidh, un po kenaqesha shume. shkojme tek mak e tij dhe duke u lepire me nj-tj zhvishemi, i ulem siper dhe fillojme te qihemi fort...un renkoja dhe iu rrotulloja siper karit te tij dhe i thoja ta henksha karin, ai me kapte ne bel dhe me shtynte poshte qe te futej kari sa me thelle.u qime rreth 15min, vishemi dhe po shkonim brenda kur shikojme tav tone qe po dilnin. ato kishin nje apartament ne golem dhe nisemi per atje. ishim 3vajza dhe ato 5meshkuj. nisemi me dy mak, nderkoh ferkimet dhe puthjet vazhdonin sa tek nj e tek tj. futemi tek apart i tyre dhe te gjithe ne guzhine filluam te qihemi me nj tj, beme orgji,njera nga shoqet kur ai ishte lart meje duke me qire, erdhi e me lepinte gjoksin e une nga eksitimi i fusja gishtin tim ne pidh, pastaj ajo filloi te me puthte, ndryshuam pozicion, un ia merrja ne goje asaj pidhin dhe njeri nga kto me qinte ne bythe..ohhh vazhduam gjthe naten qirjen me te gjthe, ishte tmerresisht ekstazzzzz.

 
Top
FLUTURA
view post Posted on 2/4/2012, 20:46     +1   -1




isha ne pushim shkollor per nji jav kisht tre dit qe ishim ne ate hotel ate nat kisht mbremje ne lokalin e hotelit shlova por e pa disponuar nejta pak dhe u nisa per ne dhomen time jasht takova ish shokun e shkolles fillore me ftoi per te ecur reth plazhit por thash kam te ftoht ai me thiri ne dhomen e tij te marim ndonji bluz pastaj dalim mir shkova ai mori blizen dhe afroheshte afer meje me vuri bluzen ne krah me puthi ne qaf me shtrengoi per beli dhe doli para meje me puthi ne buz filloi te me xhvesh bluzen me puthi gjoksin me pas stomakun me nxori pantollonat desh dhe tanget por kapa duart e tij dhe thash jo ai me puthi fort ne buz dhe me tha te dua sonte shpirt te lutem me puthi fort me shtrengoi ateher fillova te nxjer kmishen e tij putha gjoksin dhe cdo pjes te trupit te tij nxora pantollonat e tij ai me puthte prekte cdo pjes te trupit tim dhe me coi drejt banjos me nxori jelekt leshoi dushin dhe filoi te puthte cicat e mia kafshonte ra ne gjuj me nxori tanget me gisht kerkoi pidhin tim filloi te ma lepijnte me uli dhe mua duke me puthur ndjeva dicka te fort ne gjoksin tim oh mes cicave te mia pash karin e tij me afroi reth goje fillova ta lepij ma futi ne goj praka bolet e tij lepija gjithcka qe kisht mes kofshave te tij ai me mori ne krah duke puthur cicat e mija me coi drejt ne krevat u shtri mbi mua me gjuhen e tij kerkoi gojen time me kafshoi buzet me pas cicat stomakun ndjeja se po me futi karin me futi leht ohhh ishte hera e par qe provoja dicka te till ma futi me thell filloi te me qinte me fort me qinte kafshonte si te mar kerkonim cdo vrim ne trupat ton oh ishte kenaqsi kur ma futi shum me thell shtrengova fort per kurizi ai me qinte dhe me shum u cua ne gjuj me kafshoi buzet dhe me tha po te plas pidhin me te vertet ma plasi sikur po me ndalte frimen aq fort qe me qinte shtrengoja duart e tij ohhhh vetem kta ndegjoheshin ne dhom filloi te me qinte shum shum me fort po me ereshin syt me humbi energjia ai me qinte pa ja ndal fort e me fort djerset e tij ndjeja mbi trupin tim te dy ja aritem sperma shpertheu ai ra mbi mua me puthi buzet cicat dhe u shtri un vura koken ne gjoksin e tij pushuam per disa minuta me pas u futem ne banjo u lam qe te dy dhe dolem reth plazhit ai me puthi dhe tha mere bluzen po te ben ftoht ose te ngroh un,,,ecnim reth plazhit ishin or te vona te mbremjes skisht njeri tjeter vec nesh po preknim neri tjetrin putheshim si dy te uritur oreksi per sex skish kaluar ende u ulem me nxori pantollonat filloi te lepij pidhin tim kafshoi ohhh me knaqi me pas me hapi kembet ohhh persri karin ma futi me pomponte me shpejtsi si mar po me plasi pidhin te ter ahhh cme kenaqi nga qe ishte dhe njeri qe pelqeja dikur filloi te zbar mengjesi ne te dy ende ne krah te njeri tjetrit sdo te haroj kur kete nat ishte kenaqesi me knaqi ..........por sot jemi aq larg sa doja te isha cdo nat ne krah te tij e dua pa mas me mungon ajo nat dhe ai njeri ..
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   934077 views
  Share