MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS

Reply

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 22:12     +2     Quote
Humba virgjerin dhe nuk jam penduar

Do t'i kthehem edhe njėherė se kaluarės sime pėr ta kujtuar me aq mall virgjėrinė e humbur. Atėherė isha pesėmbėdhjetėvjeēare, ne vitin e pare te shkollės se rnesme, ne Prishtinė. Nuk pendohem pėr atė qė kam bėrė sepse ishte njė pėrjetim i pakrahasueshėm nė jetėn time. Ishte njė natė e nxeh.tė qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtėmbėdhjetat. Atė mbrėmje kur vendosa te bėj seks pėr hčre te pare, isha ne natėn e fundit te menstruacioneve, por epshi qė na kishte pėrfshirė nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. I dashuri im filloi te me puthė dhe te me lėpijė ne ēdo pjesė te trupit, qė nga gishtėrinjtė e kėmbėve e deri te maja e kokės. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jsės, sic e quante ai, filloi te bėnte akrobacione me gjuhėn e tij ne pidhin tim te virgjėr. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Pėr gati njė ēerek ore ka punuar ne klitorisin tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga ēasti ne ēast do te shpėrthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shėndritshėm. Isha shumė afėr kulminacionit dhe nuk mund te pėrm-bahesha. Pėr njė moment filluan te me lidhnin lėngjet te shoqėruara me njė klithmė te ėmbėl. Gjithēka do te jepja qė te pėrjetoja edhe njė hčre atė lojė te paharrueshme te Refikut. Ai u ngrit dhe u afrua pranė fytyrės sime duke ma drejtuar karin ne gojė. Isha aq e gėzuar qė me ne fund ne duart e mia gjendej njė kare i vėrtet, qė pulsonte dhe ishte i gatshėm pėr sulm. Refiku me mėsonte si ta pėrpunoja. Fillo te punosh me gojė. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ėndje. Ishte hera e pare qė provoja njė gjė te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamirėsi karin qė depėrtonte ne gojėn time. Megjithatė e thithja sipas kėshillės se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu pėrgjėrova. Hape gojėn, lėre te kalojė me thellė dhe me lirshėm, m'u pėrgjigj Refiku. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shumė tek rrasej ne gojėn time. Isha aq e ndezur sa qė e thithja pa kontroll karin e tij, ndėrsa ai shtypte cicat e mia dhe fėrkonte me dorėn tjetėr klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhėn e tij ne pidhin tim qe digjej flakė. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Refiku: une e thithja penisin e tij, ndėrsa ai punonte me gjuhė ne pidhin tim. Aq shumė ndjeja nevojė qė kari i tij te hynte brenda pidhit tim teksa digjesha ne flakėn e epshit, Dėshiroja te me dėrmonte me shufrėn e tij. Me njė te lėvizur ai u gjend mes kėmbėve te mia. Ja po afrohet, ki duriin, me pėshpėriti Refiku, ndėrsa kari i tij drejtohej ne pidhin tim. Isha aq e etshme sa qė me njė ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e pidhit tim. Dikur depėrtoi duke pasur kujdes qė mos te me lėndonte. E pėrlotur dhe me njė seri oh-oh-esh, une i thashė lamtumirė virgjėrisė time. Lotėt nuk me rridhnin nga nga dėshpėrimi qė kisha humbur virgjėrnė, por nga kėnaqėsia qė ndjeja ne ato momente. Refiku hynte dhe dilte tek une me njė ritėm marra-mendės, megjithėse une nuk kisha te ngopur. E ndėrruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shumė me pėlqeu ky pozicion. Ishte e pamundur qė te pėrmbahesha. Lėngu i kėnaqėsisė me rridhte mes kofshėve te mia. Isha e lagur dhe e bėrė qull nga mujoret dhe nga ky lėng mrekullie. Refiku im me qinte me njė ritėm gjithnjė e me te shpejtė derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajsė, rėnkoi i kėnaqur. Ndėrruam shumė pozicione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Refiku qėndruam bashkė pėr tre vjet dhe mėsuam gjėra qė pėr mua ishin tabu me pare. Tani kanė kaluar dy vjet qė s'e kam takuar qoftė edhe rastėsisht ish-tė dashurin tim. Nuk me ėshtė dhimbsur virgjėria ime, sa me ėshtė dhimbsur lidhja jonė e ndėrprerė. Kėnaqėsitė qė i kam pėrjetuar me te, nuk mund t'i pėrjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thonė: Si te ngrohė dielli i pare, nuk te ngrohė asnjė diell tjetėr.
 
Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 22:13     +1     Quote
QASJE

Rreth nesh mbizotron qetesi, vetem rrahjet e zemres tende degjohen.
A te deshiroj vertet !? Nuk e di . Ne keto caste dua vetem ty ! Rrezatimi yt erotik me terheq magjishem, mendoj , si do te ishte te benim dashuri ketu , te shijoj buzet e tua , te leja buzet e mia te rreshqsin mbi trupin tend.
Hmmm a mos ndoshta po mendon dhe ti te njejten gje !'? Syte e tu tundues me lene ta besoj kete . Kalojne disa minute qe ne shikojm njeri tjetrin , dere tani nuk kemi ndrruar asnje fjale e ndoshta nuk do te ndrrojem der sa gjithcka te jet ne fund.
Duart e mia rrethojne trupin tend,me buzet e embla ledhatoje qafen time , nderko qe un te shtyj lehtas dhe te mbeshtes tek muri qe per ty tashme ne qiell lartesohet.

Edhe pse kemi pak koh qe njhemi, ti me veshtron, sikur te ishte hera e pare qe me shikon.
Duart e mia rreshqasin lehtas mbi krahet e tu , lekura fillon te tendoset dhe me duket sikur dicka po me pervlon.Pastaj ngjitem perseri duke te ledhatuar der tek shpatullat , me gjuhe te ledhatoj qafen , nje renkim i lehte degjohet te dale nga buzet e tua dhe un qesh, sepse tani e di me siguri , qe ty kjo po me pelqen.Pastaj un kaloj me duar lehte mbi bluze dhe rreshqas mbi gjoksin tend , te cilin filloj ta shtregosh lehte . Nga eksitimi mbeshtet koken tek muri. Buzet e mia pershkojen majat e forcuara te gjoksit tend dhe duar e tua bien, si te pa pike fuqie mbi qafen time.

Lehtas ngrita koken , i vura buzet e mia mbi te tuat dhe me majen e gjuhes filloj te luaj me buzet e tua.,ti hap gojen lehtas , ndekoh qe me heq lehte bluzen time nga xhinse qe gjithmone e me shume ngushtohen.Gjuhet tona lujan tundushem me njera- tjetren. un futa karin tim mes teje , dhe ti ndjen qe dicka fillon te rrjedh , ndjen deshire te tmerrsh per mua.Ndihemi gjithmone e me te ndezur., un ngre fundin tend lart dhe me doren tjeter heq shqyej breket tua.

Gjuha ime ne zone tende erogene, e me pas ne mes buzeve te pidhit, ohhhhhhte ben te humbasesh kontrollin . me ngre lart , hop, nderkohe qe me puth, pantallonat e mia dhe ferkon karin tim te ngurtesuar qe pulson pa pushim.
Pa pritu me gjate , me ngre larte dhe ti i lidh kembet mbas belit tim. Lehtas hyj ne ne ty dersa gjendesha krejt brenda teje.

Levizja ime behet nje me tenden, , un perpalsem gjithmone e me eksitueshem brenda teje ,ti ndjen qe po e humb fare kontrollin, dhe shkrih mbi trupin tim. E pafuqishme ngre koken dhe me shikon , kjo me len te kuptoj, dhe un derdh spermen time ne ty . Te dy jemi te mbulur me djerse, perqafojme te lumtur njeri-tjetrin dhe qeshim
 
Top
lejla1
view post Posted on 16/5/2010, 22:31     +1     Quote
VRITEN NGA DASHURIA E NDALUAR...


Anxhelina Ēerpja ėshtė pėrcjellė dje pėr nė banesėn e fundit, nė njė vend vetėm pak metra larg varrit ende tė freskėt tė njeriut, pėr tė cilin ajo u vetėflijua. Dy tė rinjtė, qė rikthyen nė skenė tragjedinė e Romeos dhe Zhuljetės do tė jenė bashkė nė pėrjetėsi. Dashuria e tyre e ndaluar nė tė gjallė, tashmė ėshtė realitet i njė bote tjetėr.

Ndėrkohė qė kortezhi i gjatė i njerėzve kalon rrugicėn e ngushtė mes dy shtėpive, askush nuk flet njė fjalė pėr dashurinė e ēiftit, madje edhe dy familjet kanė vendosur ta varrosin bashkė me ta edhe historinė e tyre shekspiriane. Megjithatė fjalėt pėr tė vėrtetėn e vetėvrasjes sė dyfishtė dalin, edhe pse shpeshherė nėn zė. “Altini nuk ėshtė vetėvrarė vetėm pėr sėmundjen, por edhe pėr hir tė dashurisė sė ndaluar”, thonė banorėt e lagjes.


Kundėrshtimi

Historia mes Altin Koēit dhe Anxhelines kishte rreth dy vjet qė kishte nisur, pak pasi familja e 22-vjeēares ishte vendosur nė zonėn e ish-Fabrikės sė Tullave nė Kamėz. Ndėrkohė qė prindėrit e saj nuk dinin asgjė, familjarėt e Altinit e kanė kundėrshtuar fort lidhjen mes tyre. Madje ka nga ata njerėz qė mendojnė se shkaku i vetėvrasjes sė tij ka qenė pikėrisht pengesa pėr t’u fejuar mė Anxhelinėn. “Qė nė momentin qė ata e morėn vesh pėr kėtė lidhje, nuk e pranuan pėr arsye tė ndryshme”, thotė njė prej komshinjve tė familjes Koēi. Ndėrsa i vėllai, Astriti thotė se Altini u vetėvra pėr shkak tė sėmundjes. “Pastaj edhe sėmundja e pėrkeqėsoi situatėn shėndetėsore tė tij dhe kjo siē duket e mėrziti edhe mė shumė”. Njė fakt tė tillė e konfirmojnė edhe shumė banorė tė tjerė tė lagjes, tė cilėt deklarojnė se familja e djaloshit tė vetėvrarė me ēifte katėr ditė mė parė, ka qenė kundėr lidhjes sė tij me vajzėn komshie. Marrėdhėniet janė acaruar edhe mė shumė nė momentin qė Altini ka deklaruar se “do tė fejohej me tė”. Pavarėsisht nga fakti se ai ishte sėmurė, mėsohet se prindėrit dhe vėllezėrit i kanė kėrkuar qė ai tė mendohej edhe njė herė e tė mos nxitohej pėr tė hedhur njė hap tė tillė.


Takimi

Familja e Anxhelinės ka qenė e fundit, qė ka marrė vesh historinė e dashurisė mes dy tė rinjve. Madje ata thonė se vetėm dje e kanė mėsuar njė fakt tė tillė, tė cilin ende nuk e besojnė. Pak orė pas vdekjes sė vajzės mbi varrin e tė dashurit tė saj, dy familjet janė takuar, duke shuar ēdo mundėsi mosmarrėveshjeje pėr kėtė ngjarje tė rėndė. “Ata janė takuar dhe mes tyre nuk ka asnjė keqkuptim”, shprehen tė afėrmit e familjes Koēi. Sigurisht qė kryefamiljarėt kanė vendosur t’i venė kapak historisė, duke kėrkuar prej tė gjithėve varrosjen e saj bashkė me dy protagonistėt, qė nuk jetojnė mė. “Ata nuk jetojnė mė dhe nuk ėshtė mirė qė tė diskutohet arsyeja e vetėvrasjes apo lidhja e tyre”. Kėshtu shprehet njė nga njerėzit e afėrt tė familjes Ēerpja, e cila vazhdon tė dyshojė nė vėrtetėsinė e lidhjes sė vajzės sė tyre me komshiun 24-vjeēar. “Ne nuk kemi pasur dijeni pėr njė gjė tė tillė” kėmbėngulin vėllezėrit e Anxhelinės. Ndėrsa letra e lamtumirės pėr tė gjithė mbetet njė mister. “Thonė se e ka policia, por ne nuk jemi njohur me tė”. Sipas burimeve policore teksti i gjetur pranė trupit tė pajetė ėshtė njė poezi dashurie, ku sqarohej gjithēka rreth vetėvrasjes tragjike.
Varrimi

Karvani i njerėzve qė kanė mbėrritur pėr tė pėrcjellė pėr tė fundit herė Anxhelinėn, kalon heshturazi pranė varrit tė Altinit. Askush nuk flet dhe tė gjithė me njė sy shikojnė grumbullin e dheut tė njomė, ku vetėm njė ditė mė parė u gjet pa jetė Anxhelina. Nė ceremoninė e varrimit janė mbledhur qindra njerėz, tė cilėt kalojnė nė njė varg tė gjatė me trupin e pajetė tė 22-vjeēares sė vetėvrarė pėr njė dashuri, qė nuk u realizua kurrė. Dy varret nuk janė shumė larg njėri-tjetrit, kėshtu dy tė rinjtė do tė jenė bashkė tė paktėn nė pėrjetėsi. Pikėrisht aty ku edhe u mbyll akti i fundit i tragjedisė. Dy tė rinjtė u vetėvranė njėri pas tjetrit pėr dashurinė, duke rivėnė nė skenė njė prej tragjedive mė tė mėdha botėrore tė Shekspirit
 
Top
view post Posted on 12/7/2010, 21:23     +1     Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,095
Location:
DURRES

Status:


U martova pėr Luin para gjashtė muajsh, e meqė ai ende ėshtė student, ne u vendosėm te babai i tij, Ragipi. Punoj si sekretareshė, ne mėnyre qė te bėj njė ndihmesė financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysmė orari. Ai ėshtė i zėnė me punė, ligjėrata dhe studime, prandaj nuk ka kohė te mjaftueshme pėr seks. Ne te vėrtetė, ne kemi bėrė shumė me tepėr dashuri para martesės, se sa qė tani e bėjmė kėtė prej se u martuam. Po jua rrėfej kėtė ne menyre qė ju ta paramendoni pamjen lidhur me atė se si jam ndier e lėnduar kur une qėndroja me orė te tėra vetėm me babain shumė tėrheqės te Luiit.
Ai ėshtė rreth 50 vjeēar, por askush nuk mund t’ia jep kaq shumė vite. Pėr nga pamja ai i ngjan shumė Paul Newmanit. Ai ėshtė shumė i koncentruar me vėshtrimet e veta ndaj meje dhe pėrjeton kėnaqėsi duke me shikuar se si skuqem, e sidomos kur djalin nuk e ka ne shtėpi. Kėtė gjė kurrė nuk ia kam pėrmendur Luit, sepse nuk kisha lidhje se si do te kishte mundur ta priste kėtė lajm. Mendoj se arsyeja tjetėr e ruajtjes se fshehtėsisė sime ishte ajo se ndihesha ngapak fajtore pėr shkak te asaj se une ndjeja njėfarė kėnaqėsie ne vėmendjen e tij. E gjithė ēėshtja ne fillim ishte krejt e virgjėr. Krejt kjo kishte te bėnte me prekje verbale e tek mėpastaj edhe me disa te rrahura te pėllėmbave te tij nėpėr kukat e mia.
E pastaj, ne tėrė ēėshtjen u kyē edhe Lida. Babai i Luiit me te kaloi rreth njė muaj, e pastaj njė dite e solli ne shtėpi. As nuk ėshtė e nevojshme te them se sa shumė isha e shokuar kur e kuptova se ajo ishte vetėm njė apo dy vjet para meje. Ragipi e prezentoi atė, e pastaj e coi ne dhomėn e tij te fjetjes. Burri im ishte ne punė, kėshtu qė une nuk kisha ē’tė bėja: qėndroja aty dhe i dėgjoja frymėmarrjet e thella pėrplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapėrova nėpėr korridor pėr te shkuar ne banjo. Duke kaluar pranė dhomės se fjetjes se Ragipit, une arrita te kuptoja pothuajse ēdo fjalė qė e flisnin dashnorėt e pėrndezur. Me vjen turp qė ta pergjoj, por une e vendosa veshin ne derėn e hollė si letėr dhe fillova qė te dėgjoja. Zemra me rrahte sikur ēekan, kurse pidhi me kallej gjithnjė e me shumė. Ne momentin kur ajo e luste Ragipin qė ta qinte, dora ime rrėshqiti nėpėr stomak, nėn brekė dhe gishtat e mi filluan qė te futeshin ne pidhin tim te pėrflakur pėr kar. Ne momentin kur Lida filloi qė te bėrtiste, qė te derdhej, une iu bashkangjita ne orgazmin i cili totalisht me dobėsoi dhe mbeta aq e paaftė, sa qė mezi arrita qė te largohesha nga aty para se ata te me zinin ne situatė te pakėndshme. Dhjetė minuta me vonė Lida u gjend ne dhomėn e ndejės dhe u ul pėrballė meje.
- Ragipi vendosi qė te kotet pak - tha para se une te arrija qė t’i parashtroja ndonjė pyetje.
- Po, ai punon shumė ashpėr – iu pėrgjigja.
- Kjo nuk ėshtė e vetmja gjė qė tek ai ėshtė e ashpėr – ma priti Lida. Une u skuqa, e ajo e vendosi dorėn ndėrmjet kėmbėve.
- Ai ėshtė i hatashėm dhe i ashpėr, sa qė tėrė ditėn do te me djegė pidhin – me sulmoi edhe njė hčre.
Une zakonisht nuk e dua njė lloj te tille te bisedės, por kėsaj here ishte disi me ndryshe. Fjalėt e saja me kallėn tėrėsisht. Bile edhe pėrjetova kėnaqėsi duke e shikuar se si i fėrkonte kofshėt njėrėn pėr tjetrėn. Me kruhej pidhi sikur atje ne brendi te me hante diēka.
- Mos me thuaj se je ende e kallur – depėrtoi thekshėm zėri i Ragipit derisa hyri ne atė hapėsirė dhe u ul ne pjesėn anėsore te divanit ne te cilėn qėndronte e ulur Lida. U ul ashtu qė une mund te shihja njė pamje te mire nėn peshqirin i, cili ishte i mbėshtjellur. Provova qė t’i largoja sytė nga aty, por vėshtirė. Aq shumė u kalla kur ia pash K***n se si ngritej ne madhėsi te plotė, sa qė mund te derdhesha ne ēdo moment ne te. Mezi gjeta force qė te ngritesha dhe shkova ne kuzhinė pėr t’i pastruar enėt. Nuk kam qėndruar aty as pesė minuta kur pėrsėri dėgjova klithmat e Lidės. Dera e kuzhinės ishte e hapur tamam aq sa me ishte e nevojshme qė te shikoja se ē’po ndodhte atje, ne dhomėn e ndejės. Nuk mund t’u besoja syve te mi. Vjehrri im tėrheqės ende qėndronte ne pjesėn anėsore te divanit por tani peshqiri me te cilin ishte i mbėshtjellur, kishte rźne ne podium, e K*** i tij ishte ne ereksion te plotė. Lida ishte gjunjėzuar ndėrmjet kėmbėve te tij dhe ia lėpinte sikur te ishte ndonjė lėpiskė e madhe. U mbėshteta pėr derėn pak te hapur dhe pėr here te dytė ne intervalin kohor prej me pak se njė orėsh, e futa dorėn nėn brekė. Kur e preka klitorisin tim te gufuar, shkėndijat e kėnaqėsisė filluan qė te fluturonin nga trupi im dhe te zhbironin pa pėrmbajtėsi. Isha gati pėr t’u derdhur, por e prita Ragipin. Prita qė ai te ngritej, qė spermėn e tij ta zbrazte ne gojėn e Lidės. Qė t’ia stėrpikte fytin dhe fytyrėn. Dhe tek atėherė une i lejova vetes qė te eksplodoja dhe arrija ne njė orgazėm te tille ēfarė kurrėnjėherė me pare nuk kam pėrjetuar ne jetėn time rinore. Ishte tepėr i fuqishėm. Arrita disi deri te lavapjata pėr te vazhduar se pastruari enėt, por aspak nuk isha e vetėdijshme lidhur me atė se sa zgjati. Isha duke i fshirė enėt kur Ragipi hyri ne kuzhinė dhe me tha se duhej te shkonte pėr ta pėrcjellė Lidėn deri ne shtėpi. Une i pohova me kokė, e ai u pėrkul qė te me puthte ne faqe. Ne mėnyre automatike une e ktheva kokėn dhe buzėt tona u takuan. Pidhi mu shtangua, sepse edhe me tutje ishte valė e nxehtė dhe une u ndeza edhe me shumė kur gjuhės sime i lejova qė te depėrtonte ne gojėn e tij. Ai klithi dhe e tėrhoqi trupin tim kah i vetja, kurse duart e tij te mėdha i ledhatuan kukat e mi, duke ma shtyrė pidhin kah K*** i tij gjysmė i ngritur. – Do te kthehem brenda njė ore – ma priti ai pasi qė na u ndanė buzėt. – Do te jem e gatshme – i pėshpėrita. Dyzet e tre minuta me vonė, vjehrri im e hapi derėn. Une tanimė isha e dushuar, e aromatizuar dhe e veshur ne kombinezonin tim shumė te hollė i cili ishte aq i depėrtueshėm sa qė tėrėsisht vėrehej trupi im i Iakuriquar. Me shikoi me sytė e tij zhbirues, me njė shikim epsh ndjelės, e pastaj duke buzėqeshur u ul pranė meje.
- Na ke shikuar? – me pyeti.
- Po – ia pranova, duke e pasur parasysh se kjo ishte e panevojshme, sepse ai kėtė e dinte.
- A e di ti se ēka mė pėlqen me se shumti ?- me pyeti.
Ai u skuq, e pastaj me tha:
- Me pėrngjan ne ty, sepse te dėshiroj qysh nga dita kur Luii te solli ne shtėpi.
Tani ishte radha ne mua qė te skuqesha.
-Edhe une te dėshiroj ty – murmurita mezi kuptueshėm, duke i mbyllur sytė dhe duke pritur puthjen e pashmangshme.
Isha e gatshme qė ta lejoja te me pėrmbyste ne shpinė dhe te ma fuste K***n e tij njėzet centimetėrsh, por ai dėshironte diēka me shumė.
Ai dėshironte qė te conte dashuri me mua, e kjo ishte mu ajo qė edhe e bėri. Bėri me mua dashuri. Se pari filloi me puthje te lehta fytyrės, ne mjekėr, ne qafė dhe me ne fund buzėt e tija u gjetėn ne buzėt e mia. Buzėt tona hulumtuan njėra tjetrėn se paku dhjetė minuta para se ai te me prekte pėr here te pare.
Me duar m’i kaploi cicėzat, duke m’i lėpirė majėzat mbi kombinezon, gjithnjė derisa te dyjat nuk gufuan. Nėn stomak filluan qė te me kalonin ndjenjat e kėnaqėsisė. Pastaj te puthurat e tija kaluan ne pjesėn e poshtme, nėpėr stomak, pėr-reth vagines dhe ne fund ne kofshė.-
Te lutem, m’i zhvish brekėt – e luta. Ai i tėrhoqi brekėt aq sa ishte e mjaftueshme qė te me dėgjonte, por zhveshjes se thjeshtė te tyre ai i shtoi diēka te veēantė. Duke m’i zhveshur brekėt ai i afroi ato pranė fytyrės, i mbėshteti pėr faqe dhe thellė i mori ere aromes se tyre.
Ishte ky veprimi me pėrvėlues qė kisha pare ndonnjėherė. Klitha dhe i hapa kėmbėt. Pastaj shikova drejt e ne sytė e tij, kurse dorėn e vendosa ndėrmjet kėmbėve. I ndava petalet e pidhit e pastaj me gishtėrinj fillova qė te bėja rrathė pėrreth klitorisit. Duke e lėshuar njė ofshamė, i hodhi brekėt ne podium. Pastaj u gjunjėzua poshtė, i hodhi kėmbėt e mia ne supet e tij te gjera dhe derisa i afrohej macėzės sime, ne mėnyrė epshndjellėse paralajmėroi se si do ta lėpinte. – Do te ta lėpij pidhin aq shumė sa qė do te me lutėsh qė te ndalem, e une do te vazhdoj ende. Fjalėt e tij me goditėn si rrufe. Ragipi ishte diēka krejtėsisht ndryshe nga djali i vet i cili do te hudhej iqetė mbi mua, do te me qinte dhe kaq. Une isha aq shumė e kallur me kėtė gjindshmėri te tijėn, me kėtė qėndrim te tijin paraprak, sa qė fillova edhe para se gjuha e tij ta prekte “ndėrprcrėsin”. Bėrtita dhe me kofshė shtrėngova kokėn e vjehrrit, duke u munduar qė me pidhin te arrija sa me pranė buzėve te tija flakėruese dhe gjuhės se tij edhe me flakėruese. Pėrpėlitesha e pėrpėlitesha gjithnjė derisa nuk mendova se do te vdisja nga kėnaqėsia e tepėrt. Kur ai me ne fund e largoi fytyrėn nga vrimėza ime e lėngėzuar, une u ndjeva tėrėsisht e shkatėrruar. Ai pėrsėri i ktheu kėmbėt e mia mbi ēarēaf dhe pėrsėri me puthjet e tij filloi qė ta gjente rrugėn nėpėr trupin itim deri te buzėt e mia. Kur me puthi, une ndjeva shien e lėngjeve te mia dhe pėr njė moment u dridha. – Pidhin e paske te shkėlqyeshėm – murmuriti ai. Edhe une kam dėshiruar qė ta shijoja atė. Dėshiiroja qė t’ia ofroja atė lloj te kėnaqėsisė te cilėn ma ofroi ai mua, por une dėshiroja diēka tjetėr. Diēka i shumė me tepėr. Dėshiroja qė babai i Luit ta fuste K***n e tij njėzetcentimetėrsh ne pidhin tim dhe te me mbushte me spermen e vźt. Derisa une isha tretur ne mendime, pėrnjėherė e kuptova se ai ishte i Iakuriquar. Kurrė nuk do ta di se si e bėri kėtė veprim, as kur e bėri, por gjithsesi kjo ishte ne kohėn derisa me lėpinte dhe me solli deri ne ekstazė. Duke me lėpirė, ne te njėjtėn kohė kishte arritur qė edhe te zhvishej. E ndjeva K***n e tij ēelik te forte se si me pulsonte nėpėr klitoris, kėshtu qė une e lėviza belin gjithnjė derisa guxha e tij vigane nuk u gjend ndėrmjet petave te mia te pidhit. Lėviza pak pėrpara dhe pas kėsaj centimetrat e pare te k*** te tij madhėshtor, tanimė hynė ne picėn time te uritur. K*** i tij ishte tepėr i madh, qė te shkaktonte dhembje, e bile edhe ne gjendjen time te kėnaqėsisė.Fillova qė te pėrdredhesha derisa ēudia e tij| rrėshqiste ne mua, ne vrimėn time te lėngshme. – Do te ndalem, nėse dėshiron – me tha ai, e derisa me fliste, me puthi qafėn. U pėrkula pak prapa, prapa tij dhe e tėrhoqa kah vetja, duke e futur ne p**** timi edhe pjesėn e mbetur te mjetit te tij fantastik. Sapo shufra e tij ishte e parkuar ne p*** tim te pėrflakur, une i mbėshtolla kėmbėt pėrreth kukave te tij’ dhe fillova qė ta lusja te me q****. E luta qė te me. mbushte me lėngun e tij te nxehtė. Fjalėt e mia epshndjellėse tek ai i ngjallėn te gjitha ndjenjat U vėrsul sikur demi mbi lopėn, kurse gishtat e vźt i nguliti ne kukat e mi te cilėt kėrcenin me vrull. U derdha njė hčre, dy hčre, tri hčre, e ai edhe me tutje me q*****. Isha ne cep te ēmendisė. Me ne fund me sulmoi orgazmi me i fuqishėm qė kam pėrjetuar ndonjėherė. Bėrtita, klitha, gjėmova… S***** e tij vėrsheu nėpėr p**** tim te sakatosur dhe une e humba vetėdijen. Nuk kam lidhje se sa kohė kam qėndruar ne ‘aut’, por une u zgjova ne shtratin tim, plotėsisht lakuriq. Ai qėndronte pranė shtratit tim, ende lakuriq. | K*** i tij tani ishte i bute, por kjo megjithatė mjaftonte qė une shumė shpejt te kėndellesha. U afrova kah ai dhe ia putha majėn e k***. Ai buzėqeshi dhe me ledhatoi flokėve.

– Mjaft e ke pėr sonte, oj dame e re – tha me njė zė shumė atėror. Ai kishte te drejtė, por mėnyra se si e tha kėtė, fliste se ne kėtė sigurisht do ta pėrsėrisnim. As qė tentova t’ia thosha atė qė e kisha qėllim pėr ta bėre herėn tjetėr.
Vendosa qė ta fėrkoja shtizėn e tij gjithnjė derisa te mos fillonte te me lutej. Nėse do te kem fat, kjo do te ndodhė qysh sonte. Se paku kėshtu shpresoj…………………….Pasi ma ke mbushur stomakun plot me sperme si ndonje sevis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor. Shoh e shqetesuar qe penisi yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne vagine ndersa me goje me thith fort majat e gjokseve duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur penisin nga vagina shtriemi ne diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete menyre vagina del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri ne fund penisin tend. Une ndjej qe tani penisi yt me ka arritur tek mitra dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment te
papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe ti ma ben, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te me besh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga Italia. Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e perplasjeve te mesit tend mbi vagine dhe me pyet se cfare eshte ajo zhurme. Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam dhimbje koke. Atehere ai fillon te me japi udhezime qe te mas temperaturen te pi ilace dhe fillon te me shpjegoje gjat e gjat. Une nuk
po duroj dot me, dua te renkoj nga kenaqesia qe me jep penisi yt. Kjo situate e turpshme dhe e sikletshme ma shton eksitimin. Ti e ve re kete gje dhe vazhdon edhe me fort pallimin tend. Nderkohe qe une flas ne telefon ti me ben me shenje qe po te vjen sperma. Pastaj me thua me ze te ulet se do ma derdhesh brenda ne vagine. Une e friksuar bertas “jo te lutem”. Kete e degjon dhe babi dhe me pyet se cfare kam. Une i them se nuk kam asgje. Ti vazhdon dhe pak te me pomposh por shikon qe vrima ime e bythes ka dale ne plan te pare fal pozicionit qe me ke vene. Atehere ti e nxjerr dhe ma fut menjehere ne bythe. Nga mungesa e lendes rreshqitese une e ndjej shume hyrjen e penisit ne bythe dhe uleras pa u permbajtur fare. Ti vazhdon te me pomposh dhe une vazhdoj te renkoj ne telefon. Nuk permbahem dot dhe nuk i ve dot frere kenaqesise qe me dhuron ajo mase e madhe mishi i forte dhe i nxehte me damare qe hyn e del nga bytha ime. Babi im kerkon sqarime por une smund ti mbaj dot ulerimat
dhe duke renkuar i them se vazhdimisht se nuk kam asgje. Shalet e mia te tendosura dhe pozicioni i palosur qe kam ben qe penisi yt ashtu si me pare ne vagine edhe tani mbrapa te arrije deri ne fund por futja ne bythe eshte me e ndjeshme dhe une nuk rri dot pa e shprehur me renkime te vazhdueshme. Babi im fillon te dyshoje nga renkimet e mia ritmike dhe me pyet se me ke jam. Atehere e dehur nga seksi filloj te tregoj gjithcka duke me rrjedhur lot nga turpi dhe duke renkuar nga kenaqesia. I them se nje djale hyri me force ne shtepi dhe po me perdhunon. Tek sa them keto fjale eksitimi arrin kulmin. Keto dy ndjesi, turpi nga babi dhe kenaqesia nga perdhunimi me bejne te shpertheje ne nje orgazem te furishme qe me ngurteson gjithe muskujt e trupit sikur me ka zene korenti. Si pasoje e shtrengoj dhe bythen me penisin tend brenda dhe ti nga eksitimi nuk duron me dhe e zhyt deri ne fund duke shtyre fort dhe duke ma shtypur bythen, pastaj e derdh gjith spermen tende brenda. Une ndjej ne
thellesi te bythes rrahjet e penisti tend sa here qe derdh me presion lengun e mrekullueshem.
 
PM Web  Top
view post Posted on 13/7/2010, 20:53           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,095
Location:
DURRES

Status:


Seks ne prag te marteses


Me kujtohet hera e fundit qe isha ne krahet e tua.I fejuari im me kerkoj te martohesha me te dhe un e dashuruar sic isha po e menduar dy here i thash PO .Ai iku me tha qe kishte nje pun dhe do vinte me von me tha te behesha gati se sot ishte nje dit e vecant per ne;dhe un isha shum e lumtur ,e prita dhe ai erdhi me nje tuf te madhe me lule ne shtepin time dhe me nje unaz qe mua me kiste pelqyer pak dite me pare ne nje vitrin.

Dolem na shtepia dhe shkuam per te ngren, ai ishte shum i shqetesuar ,por me tha qe cdo gje ishte ne regull vetem se donte te me fliste per dicka nuk e kuptoja.Tha flasim pas darke.Ishim ne glifadha ne greqi.gjith cka dukej mir po kur shkuam ne makin me pyeti nese e doja me gjith mend.Un nuk kuptoja me as gje dhe i thash te fliste se nuk duroja dot me, isha bere nervoze nga sjellja e tij.

Ai me tha ti betohesha qe nuk do ta lija kurre ,me tha se para se te njihte mua kish pasur nje tjeter ,dhe se me te kishte pasur nje femij,qe tani ishte dy vjec po nuk ma kishte then nga frika se mos e lija.Me ra bota ne kok nuk kuptoja se si kisht mundur te me fshehte nje gje te till pas nje viti qe ishim bashk ,qe ishte bere nje me familjen time,ishte shok me mamin tim,mu erresuan syte ,i thah te ndalonte makinen dhe zbrita ne mes te autostrades.

Nuk doja me ta shihja ,e para makin qe ishte pas nesh i thash te me shoqeronte ne shtepi ai e pa qe nuk isha mir dhe mu soll si prind ,ai filloj te me ndiqte si i mar ,.nuk doja me ta shikoja me kishte genjyer per kaq koh dhe e dinte sa SHUM E DOJA.

I thash mamit qe te mos ta linte te hynte ne dhom se nuk doja ta shikoja, nderova shtepi.Edhe pse ai ishte jashte shtepis time dhe pse i thoja qe nuk e doja ,ai e dinte sa e marre isha per te qe nuk mundesha pa te as nje dit.po nuk e lija as te me afrohej as 2 metra afer se doja ta perqafoja si e marre.

Isha shume e re ta kuptoja e nuk dija te falja po e doja shume .Ika te nje kushurir qe mos ta shikoja me ai me kerkonte ;dhe pas nje muai me gjeti,kur e pash i kiste syte me lot dhe mua me kishte mar malli shum per te .I fola sikur nuk me behej von si pa te keq po ne te vertet dridhesha e gjitha.Me tha po doja nje kafe ,sa e degjova qe filloj te me fliste doja ti thoja qe e doja po nuk me dilte ,ai me perqafoj po thuaj se me zor nuk durova dot me e shtrengova fort te ndjeja aromen e tij qe me mungonte aq shum dhe fillova te qaj, pa e kuptuar kishim filluar te dy te qanim.

Buzet e mija ishin lagur na lotet e tij,filluam te putheshim si te marr,dhe shkuam ne nje hotel se po benim si femij dhe pse ai kishte 27 vjet.Te gjithe qe na njihnin atje te lokali jone kur vajtem ne hotel filluam te putheshim me aq pasjon ,sa i benim keq njeri tjetrit filloj te me griste robat me mani dhe ndjeja lotet e tij ne trupin tim dhe me thoshte te lutem me fal ,te dua jeta ime,dhe akoma ndjej duart e tij qe me shtrengonin i thoshja qe nuk jetoja dot pa te, filloj te me puthte te gjithen me mani ashtu dhe un, filloj te me lepinte si me pelqente mua ,dhe goditi hunden filloj ti binte gjak po filluam te benim dashururi si te mar isha lyer e gjitha me gjakun e tij .

Ai filloj te njitej lart dhe ngadal ngadal filloj ta fuste brenda ne trupin tim dhe un e deshiroja aq sa nuk mun ta them me fjal si ndjeja ne ate moment vetem doja te vdisja se e dija qe kur te mbaronim do dilja akoma te shikoja realitetin ne sy.Un dola mbi vete se me pelqente shume ,dhe vazhduam keshtu gjeri ne mengjes te shkriheshim ne trupin e njeri tjetrit .Sikur te ishte dita e fundit ne bote dhe mundoheshim te shuanim mallin qe kishim ;po ai shtohej me shum me shum,dhe un i thoja sa shum e doja.gjith cka dukej sikur po regullohej dhe kur erdhi mengjesi shkuam te nje shoqja ime dhe i dhame lajmin qe e regulluam prap punen dhe per tre muaj do martoheshim.

I thash te thoshte qe ate nate kisha fletur te ajo,dhe te venim te pinim nje kafe ne shtepi time keshtu as nje nuk dyshonte ,sidomos babi me tha mir po nuk e pash te lumtur ne ram te flinim se ishim gjith naten pa gjum kjo i kishte prindrit ne pushime dhe ishte me vellain e vogel ne shtepi.Nga ora 10 i mengjesit un u zgjova dhe vajta ne guzhin te pija dicka.Po aty per fatim tim te mir apo te keq,pash nje kemish te te fejuarit tim te varur dhe e ofenduar e nervozuar sic isha e zgjova dhe thira shoqen time ,duke mbajtur kemishen ne dor .

U thash se cdonte nje kemish e atij ne shtepin e saj ajo humbi fjalet ,kurse atij nuk i dhash koh te fliste po dola na ajo shtepi qe me dukej sikur po vdisja dhe nuk u dhash me rast te me afroheshin ata njerez ,keshtu ne menyren me te shemtuar i humba te dy shoqen qe doja si moter dhe njerin qe doja me shum se cdo gje ne bot dhe nuk i kam takuar me ai akoma dhe pas nje viti qe e kisha len vinte,te mami i thoshte ti jepja te pakten rast te me sqaronte.

Nuk doja me tjua shikoja fytyren dhe pse ishin njerzit qe i besoja dhe i doja aq shum,te dy akoma dhe nje vit me von donin te me thoshin qe nuk ishte ashtu,;o zot cfar njerzish;tani po tuaj se e kam haruar historin po akoma nuk, e kam kuptuar se kush tradhti me dhembi me shum .e atij .apo e asaj nuk e di.
 
PM Web  Top
view post Posted on 26/7/2010, 19:55           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,095
Location:
DURRES

Status:


Seks ne moshen 15 vjeqare
Ne korrik te ketij viti shkova te jetoj ne prishtine ngase kam filluar mesimet ne kolegjin amerikan ne prishtin n klasen e 10,Jam 15 vjeqare edhe pse ne te vertet dukem sikur jam 20,shkova ne prishtine te jetoj ne banesen e vellaut tim ngase ai tashme ishte ne studime,me te jetonte shoku i tij me i mire Eddy edhe ai eshte student.Diten e pare kur e takova Eddyn ndjeva nje fare simpatie ndaj tij ishte shum i bukur terheqes e simpatik.Mbas 1 muaji pra ne gusht vllau fitoi nje burs 3 mujore studimi per ne Londer dhe ne shtator kur filloi msimi ne prishtine ai u nis per ne Londer, mbetem te jetonim ne banes veq une e Eddy,ai me shikonte ne menyre te quditshme i pelqeja shum prandaj bera qdo te mundur ta terhiqja vemendjen e tij.Nje dite u ktheva me heret nga shkolla e zhvesha uniformen dhe hyra ne banjo te beja nje dush,kur reth ores 1 mbas dite Eddy u kthye nga ligjerata. Une e dija qe ai erdhi edhe pse ai nuk e dinte qe jam ne shtepi, ai u ul ne dhomen e dites dhe po shikonte TV,une dola nga banjoja krejt lakuriq dhe isha drejtuar nga dhoma e dites. Kur ai me pa tere lakuriq mbeti pa fjale! Kerkova falje dhe u largova nga dhoma, ai mbeti gojhapur dhe pastaj kur u ktheva e veshur me shikonte cuditshem. Pergaditi nje sendwich ne kuzhine edhe me ftoi te hanim bashke une nuk hezitova, biseduam gjate dhe pastaj ai kishte pune me disa shoke dhe doli.Une rrija vetem ne shtepi dhe po shikoja Tv ishte merzitshem pa eddyn, por prap hutohesha nga TV-ja.reth ores 20.00 ai u kthye une isha e veshur me pizhama ngase po shikoja nje film dhe isha e lodhur nuk kisha bere plane te dal me shoqe. Po shikoja nje film edhe eddy mu afrua e me shikoi "po kqyr filma per femije” tha, une u nervozova edhe e shikova shtrember,Ai me tha mbylli syt edhe zgjidh nje film ne raft e do ta shikojm bashk, Ok i thash e mora nje film ne fund ngase e dija qe eshte porno film edhe i thash pavaresisht cfar filmi eshte do ta shikojm deri ne fund u pajtua. E leshuam filmin plot aksion
Filmi ishe 1 vajz e 10 meshkuj ajo i plotesonte deshirat e 10 burave ishte film i mrekullueshem,Eddy bente shaka me mua e ne menyre provokuese me tha:kjo vajza e paska trupin e mire por nuk ta kalon ty po te kalon se mund ti kenaq 10 bura per nje nat.Mua me erdhi shum rende ajo fjale e i thash kete do ta shohim ndoshta nuk mund ti kenaq 10 burra por mund te te kenaq ty,ai mbeti duke me shikuar une iu afrova edhe fillova ta puthja. Ai ne fillim mbeti i hutuar por reagoi edhe ai ne puthje,. Puthte aq mire une terhoqa me afer edhe ai filloi te me ledhatonte,mu afrua ngadal edhe filloi te me puthte ne qafe dhe teposht pastaj filloi te ma zhvishte pizhamen fillova ta zhvishja edhe une ate ishte shum mire pas disa qastesh ai filloi te me zhvishte edhe pjesen e poshtme, ishte shum i eksituar edhe nga fillmi dhe penisi i tij ishte ngritur ishte shum i forte,filluan te luanim me njeri tjetrin ne dhom ai me ledhatonte poashtu edhe une ate,pastaj me ngriti dhe me dergoi ne dhomen e tij ne shtratin e tij te madh per 2 persona une ende nuk isha lakuriq ngase i kisha te veshura edhe tangat ndersa ai po ngare me duart e mija e kam zhveshur,leshoi muzike dhe filloi te mi thithte cicat ma puthte trupin deri me vagine pastaj si i qmendur ma thithte vaginen me eksitonte une rija ne shtratin e tij lakuriq edhe pritsha qe me ne fund ai te fillone te me qinte por kur une isha ne vlugun me te madh ai me tha po bejm nje gabim te madh ngase ti je e vogel ndersa une jam i rritur,une ju afrova edhe me shume dhe fillova te ja thith penisin dhe krejt trupin ai dridhej i teri zemra i rihte me shpejtesi te madhe dhe bente si i qmendur … me shtrengoi mi hapi kembet dhe ngadal filloi ta fuste penisin e tij brenda une bertisja nga kenaqsia e madhe e ai ngadal e ngulte karin e tij ne pidhin tem me ridhte gjak po skishte rendesi une fillova te derdhem po ashtu edhe ai filloi te derdhej ne vaginen time une veq renkoja dhe ofshamat e mia degjoheshin ne gjith dhomen ma ngriti kemben dhe vazhdi te me qinte, sa here derdhej ndronte edhe pozicionin me kenaqte kari i tij ishte shum i madh edhe kur e fuste krejt ne pidhin tem une bertisja nga knaqesia e madhe e therisja me emra te ndryshem e lusja te me qinte sa here derdhej po per fal kari i tij si motor mi plotsonte deshirat e mia seksuale,seksi zgjati disa ore nuk me kujtohet sakt por e di qe te nesermen nuk shkova ne shkoll ngase isha shum e raskapitur edhe e kalova nje dit me eddyn ne shtrat here duke u puthur e here duke bere sex.Te nesermen ne mbremje eddy eshte ndare nga nga e dashura e tij blerta dhe tani 1 muaj po kalojm nete te paharueshme sexuale dhe mbremje te nxehta plot pasion.
 
PM Web  Top
view post Posted on 30/7/2010, 12:19           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,095
Location:
DURRES

Status:


Kishte ardhur dita pėr tė nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja njė hyrje ne njė vend tė qete plot me gjelberim the ne front tė shtepise njė park i madh ku mund tė kaloje kohen e lirė. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del njė vajze rreth tė 25-ve floke tė gjata njė fytyre tė mprehte esmere e gjate trup elegant na pershendet edhe ne e pershendesim ,i jepte njė audi a4 ngjyre hyri sa hap e mbyll syte u zhduk me njė shpejtesi tė madhe ia bej me shenje shokut tim se dicka ėshtė ne kete mes .
ditet kaluan dhe nuk po e shihja komshien time tė preferuar , ishte e premte kishim pėr tė festuar mbarimin e shkolles dhe menduam qe tė shkojme ne club , me tė thene tė drejten dicka po ndieja nejse hyme brenda atmosfere e ngrohte ēa njerez qe po kercenin aty ne mes tė clubit pas ēa birrash sillem verdalle shkeputem nga shoqeria dhe po hidhja njė sy papritmas si ne film kalojne 3 vajza para meje dhe kjo e fundit ishte komshia nuk me vuri re ,mua me ishte fiksuar fytyra e saj prej pofesionisteje , i ndjek pas dhe afrohem tek bari dhe e pershendes : a njihemi bashke e pyes , ajo me kthehet me duket se je komshiu im po i them i ofroj pėr tė pirė ishte veshur shumė sexy saqe kur e hodha doren time ne shpatulla rreshqiste ne lekuren e saj tė bute ngjyre bronxi leshova njė (oh )brenda vehtes pasi nderruam ēa muhabete ajo iku me shoqet e saja u ndjeva i penduar .
njė ditė kisha dale ne park dhe po luaja futboll pasi mbarova lojen drejtohem pėr nga shtepia diku atje tej dalloj njė vajze qe ishte shtrire ne barin e gjelbert qe e ndriconte dielli , i afrohem dhe pėr cudi komshia e enderrave tė mia shfaqet para syve tė mi ishte gjoja duke studiuar : a mundem tė ulem e pyes po tha ajo me kenaqesi dhe e pyes pėr jeten e saj me tregon ēdo gje me intimitet pėr jeten e saj shkembyem numrat dhe me tha se nuk duhej ta shqetesoja natėn se ajo jetonte me dike tjeter ok i them tė them tė drejten nuk e mora parasysh qe ajo jetonte me dike tjeter .
njė mengjes me fton ne shtepine e saj pėr kafe ishte ora 10 paradite isha pak i ndrojtur , i bie ziles dhe hapet dera ajo me fton tė hyj brenda mezi po flisja me ofron dicka pėr tė pirė kafe ulem ne divanin e saj prej lekure ulet dhe ajo prane meje njė zjarr i vertet me ndizet nga brenda nuk duroja dot dhe i ngjitem siper dhe filloj ta puth ajo po ashtu si e cmendur po vepronte un isha shumė i eksituar penici im kishte mare njė force tė madhe sa nuk duroja dot doja taja fusja dirkte, por ajo me tha se ėshtė heret ok i thash, pas pak i thashe qe tė me tregontee dhomen e saj tė gjumit por ajo refuzoi iu luta dhe ngjitem shkallet nderkaq penici im ishte bėrė shumė i forte i nxehet si zjarr me tregon me dore nga dhoma dhe refuzon qe tė hyje brenda atehere e kapi nga mbrapa dhe e hedh drejt e ne krevat ajo u shtri krejt dhe dora ime u fut poshte tek kofshet saj ohhhh un nuk durija dot isha shumė i nxehte,i heq minin qe kishte veshur dhe i largoj me gisht tangat qe kishte veshur e kap penicin tim me dore dhe e afron drejt vegines se saa qe digjej nga kenaqesia
Filloj ta pompoj isha shumė i eksituar pas pak ndalon dhe nderojme pozicion fillon duke me puthur nga gjoksi dhe ulet poshte tek penici qe ishte lagur me lengun e vegines tė saj o zot ndjeja mornica kishte njė stil tė tė marrit me goje ndryshe nga ato tė tjerat e fuste komplet ne goje dhe e levizte gjuhen rreth e perqark penicit kisha pasur edhe raste tė tjera por si kete rradhe ishte shumė profesionale ishte koha qe tė provoja veginen e saj tė lengshem qe ishte qullur nga sexi atehere i propozova 69 shtrihem posht edhe ajo me drejton veginen e saj drejt e tek gjuha ime qe e priste me padurim ate qast qe e kisha enderruar prej shumė kohesh
Po lepija me shumė vrull me njė afsh tė madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte tė mos dorezohej erdhi koha qe ajo tė testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si njė lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithė talentin ja derdh ne gjoksin e saj tė etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe tė ma lepinte penicin tim me njė afsh qe nuk kishte fund. pasi mbaroj erdhi koha qe tė iki se edhe ajo kishte ēa shoping pėr tė bėrė , isha shumė i lumtur o zot.
 
PM Web  Top
view post Posted on 30/7/2010, 20:54           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,095
Location:
DURRES

Status:


Kanė kaluar shumė vite, prandaj koha ėshtė tė rrėfehem pėr njė aventurė dashurie, e cila kurrė mė nuk mė ndodhi nė jetė, ndonėse ėndėrroj tė mė pėrsėritet. I mbaj nė mėnd fjalėt e pleqve kur thoshin: “Vera njėherė vjen kah dera”. Vėrtetė u binda para njė dekade, se ēka tė sillet rreth hundės njėherė, vėshtirė ėshtė tė pėrsėritet. Fati im ishte qė arrita ta shijoja deri nė maksimum atė rast, pėr tė cilin kisha dhėnė gjithēka, qė tė mė pėrsėritet edhe njėherė.
Ndonėse tani jam i martuar dhe kam fėmijė, e kujtoj me endje vitin 1997, kur pėr herė tė parė e kuptova se ēka ėshtė dashuria dhe ēka ėshtė seksi i vėrtetė. Si fshatar i pa dalė nėpėr dynja, e kuptova se pėrpos sakrificės pėr tė fituar para, qė nė atė kohė mendoja se ėshtė gjithēka nė jetė, ekziston edhe diēka qė tė bėn tė ndihesh mė i lumturi nė botė, edhe kur nuk e ke nė xhep asnjė metelik.
Nė banesėn qė zura me qira nė kryeqytet, ditėt e para mė dukeshin sikur tė isha njė i burgosur. Pata mėsuar vetėm njė rrugė... banesė – punishte. Mbrėmjeve ndihesha sikur i plagosur dhe mezi prisja tė shtrihesha nė krevat. Punėn qė ma kishte gjetur vėllai im i madh, nuk ishte punė, por njė torturė e vėrtetė. Megjithatė, duhej ta bėja sepse kjo ishte mėnyra e vetme pėr tė mbetur nė kryeqytet dhe jo tė kthehesha nė fshat, pėr t’u marrė me bagėtinė dhe punėt e fushės.
Njė pasdite, derisa unė shtrihesha nė krevat, sepse kisha lėnduar paksa kėmbėn dhe kisha ca ditė pushim, mė trokiti nė derė njė vajzė e pashme, pėr tė cilėn mė vonė mėsova se ishte banuese, nja dy numra mė larg shtėpisė ku banoja unė.
- Mirė dita... Ju shqetėsoj, ndoshta? – mu drejtua vajza.
Unė mbeta i stepur. Ishte kontakti i parė qė kisha nė kryeqytet me njė femėr si kjo. Nga tė nxehti, pothuajse tėrė trupin e kishte tė zbuluar. Edhe aty ku kishte mbulojė, i shihej ēdo gjė, sepse ai fustan qė kishte veshur, ishte jashtėzakonisht i hollė dhe pa asnjė problem i dukej gjoksorja dhe brekėt me tentene. O zot, mendoja nė vete, ku e paska krijuar perėndia kėtė femėr kaq tė formuar! Kishte kėmbė tė gjata, edhe pse vet nuk dukej tė ishte mė e gjatė se 170 centimetra. Vithet i dukeshin tė lėmuara, pa asnjė gram celulit. Gjoksi, sikur donte ta shpėrthente atė gjoksore tė hollė nga mėndafshi. Pėr pak sa nuk mė ra tė fikėt, sepse kurrė nuk kisha pasur femėr nė jetė. Isha i njomė dhe i virgjėr, edhe pse kisha mbushur nėntėmbėdhjetė vjet. Jetė fshati mė... Nėse nuk zbrazeshe me dorė, s’ta qante kush hallin, nėse je pjekur apo jo, para se tė martoheshe.
- Unė jam Ganimetja... Nėna mė dėrgoi qė tė ju lus pėr njė ndihmė tė vogėl. E di qė ju punoni, por rastėsisht ju pamė nga tarraca jonė se jeni sot nė shtėpi – mė trazoi vajza nga hutia qė isha zhytur nga bukuria e saj.
- Po... Po... I lirė jam... Urdhėroni – iu pėrgjigja, disi duke belbėzuar.
Vajza e hetoi se m’i kishte marrė mėnd, por si dukej i pėlqente kur mashkulli lėpihej pas saj. Pranoi tė ulej pėr njė ēast, gjoja sa pėr tė mė treguar se ēka i nevojitesha nėnės sė saj, por qė me lėvizjet dhe pėrdredhjet e trupit, ma luante trurin nga koka. Herė vente njėrėn kėmbė mbi tjetrėn, e herė i ndėrronte, duke ekspozuar gjithnjė e mė tepėr pjesėn e brendshme tė kofshėve. E gjora, nuk e dinte se unė kurrė nuk kam pas njė femėr aq tė zbuluar dhe aq pranė vetes!
Pasi mė sqaroi se nėna e saj kishte njė punė fizike, tė cilėn e bėn vetėm dora e mashkullit, siē u shpreh ajo, ikėm bashkė nė drejtim tė shtėpisė sė tyre.
- Ja mami, ta prura kėtė qė kėrkove – i tha Ganimetja nėnės sė saj dhe iku nė dhomėn e vet.
Me zonjėn biseduam pėr ca dru, qė ia zinin njė cep tė oborrit. Duhej t’i ēaja dhe t’i palosja nė bodrum, ndėrkohė qė ajo do mė paguante mirė. E pranova atė punė, jo shumė me dėshirėn se do tė fitoja ca para, sa pėr faktin qė tė jem afėr Ganimetes, nė tė cilėn u dashurova qė nė shikim tė parė. Pėrderisa nuk e shihja atė, sytė mė iknin te nėna e saj, e cila dukej tė ishte njė zonjė qė kujdesej shumė pėr trupin dhe pamjen e saj. Sikurse e bija, edhe ajo kishte veshur njė fustan tė hollė, i cili i mundėsonte syrit tim qė ta shikoj formėn e trupit tė saj. Fundja, unė nuk isha nė gjendje qė tė zgjidhja shumė. Por, edhe i pa parė femėr me sy edhe tė kisha punė me kėto hyjni, mė bėnte qė tė ndihesha mė i lumturi nė botė. Mjaftonte t’i shikoja, e nė mbrėmje planifikoja t’i mėshoj me dorė.
Ato dru qė kisha pėr detyrė t’i ēaja dhe t’i palosja, nuk kishin qenė ndonjė gjė e vėshtirė. Por, zotnillėku i qytetarėve kuptohej pikėrisht nė kėtė, ku asnjė gjė fizike nuk punonin, pos nėpėr zyrat e tyre.
Pėrderisa unė punoja, nė tarracė doli edhe Ganimetja, e cila bashkė mė nėnėn mė shikonin muskujt nė pjesėn e sipėrme tė trupit, tė cilin e kisha lakuriq, dhe fuqinė qė demonstroja me ato dru. Dukej qartė se pamja ime i joshte, pavarėsisht pozitės qė kisha si fshatar i thjeshtė dhe punėtor krahu.
- Eja pusho pak... Ganimetja tė paska sjellė njė lėng molle, i cili do tė freskoj dhe do marrėsh mjaftė vitamina – mė tha zonja.
- Ē’i duhen kėtij vitaminat... E sheh se sa i fortė qė ėshtė – ia priti me shaka Ganimetja.
Ndenjėm njė kohė sė bashku, duke e shfrytėzuar kohėn pėr t’u njohur mė mirė, si fqinj tė rinj qė ishim. Unė iu sqarova tėrė historinė time. Iu tregova se jam nga njė fshat i thellė nė jug tė vendit dhe se kisha ardhur nė kryeqytet pėr tė punuar, sa pėr tė fituar sadopak pėr nevojat e familjes. Ato e kuptuan se unė jam vėrtetė i virgjėr nė ēdo aspekt, por qė gjithnjė e mė tepėr vėrehej se iu pėlqente ky fakt.
Pėrderisa i palosja drutė nė bodrum, zonja shpesh qėndronte pranė meje, duke mė sqaruar se ku dhe si t’i vendosja ato dru. Shpesh ulej pėr tė larguar ndonjė gjė nga ai vend, por qė mė kallte, kur bythėt mi ekspozonte aq mirė, sa qė i shikoja se si brekėt i futeshin nė tė qarėn e saj midis kėmbėve. Duke u ankuar se nė bodrum ishte freskėt, shkonte lartė nė dhomė, por sėrish kthehej. Kur nė pėrfundim e sipėr tė punės u duk pėrsėri nė bodrum, vėrejta se i kishte hequr brekėt fare dhe gjatė pėrkuljes nė tokė, qartė e shihja pidhin e saj pėrmes atij fustani tė hollė.
O zot – mendoja nė vete – kjo do mė alivanos me kėto sjellje. Nuk guxoja tė bėja ndonjė veprim, nga frika se do tė humbisja ēdo shans, edhe pse e nuhata qartė se ajo dėshironte njė koqe tė mirė. Pas pak e thirri Ganimeten nga dritarja dhe i dha njė detyrė, qė tė shkonte diku. Ky ishte edhe sinjali i qartė pėr mua se kishte ardhur koha qė pėr herė tė parė nė jetė ta ngjyej karin, edhe atė shumė fortė!
- Ta pastrojmė pak kėtė vend dhe e pėrfunduam krejt punėn, sepse sytė mi qorronin ēdo ditė kėto tollovia midis oborrit – mė tha ajo, e cila angazhohej me tė madhe nė pastrimin e dyshemesė sė bodrumit, me gjasė, vetėm pėr tė qenė mė eksituese pėr mua me ato bythė gjigante.
Duke u ballafaquar me pastrimin, nė njė ēast ajo mi mbėshteti bythėt pėr karin tim, i cili donte tė fluturonte jashtė nga trajnerkat e holla qė kisha nė trup. Si duket, e hetoi mirė qė aleti mė ishte bėrė dru dhe se nuk kisha ēfarėdo aleti, por njė topuz tė fortė. Ajo e pa se nuk kisha ndėrmend tė bėj ndonjė “marri” dhe se isha frikacak nė kėtė drejtim, prandaj gjithnjė e mė shpesh, kinse pa dashje, mi fėrkonte bythėt pėr kari. Mua mė pėlciti truri dhe nė njė ēast e rrėmbeva pėr vithe me dy duart.
- Sa e fortė qė jeni moj zonjė – i thash.
- Vėrtetė?! Tė pėlqejnė bythėt e mia? – mė pyeti me njė shprehje tė kėnaqėsisė.
Edhe pse u skuqa i tėri, duart lėvizėn pa kontroll mbi trupin e saj. Zonja, pa njė e pa dy, mė rrėmbeu karin, i cili ishte nė botėn tjetėr.
- Ohoooooo... po ti paske alet se jo mahi – me tha, duke e nxjerrė me shpejtėsi nga trajnerkat.
Kur e mori me dy duar, asaj i mjaftoi qė tė dorėzohej e tėra, duke u shndėrruar nė njė bushtėr dhe jo tė ishte njė zonjė intelektuale. Filloi ta lėmoj me mjeshtėri, duke e puthur kohė pas kohe kokėn e tij, pėrderisa nuk e futi nė gojė me afsh. Nė atė ēast unė eksplodova... nuk dija se ēka po ndodhė me mua.
- Unė... Ohhhh... Unė nuk muj mė... Ahhhh... – gjėmoja pa kontroll, duke dashur ta paralajmėroj zonjėn qė ta heq nga goja.
Ajo e kishte hetuar para meje se unė po eksplodoja, sepse mi mbante mė njė dorė koqet, ndėrkaq me tjetrėn e lėmonte karin, sa herė qė e nxirrte nga goja. Shpesh e shikonte me admirim dhe e fuste me zell nė gojė, sa qė mendoja se do ma pėrpinte tė tėrin. Pavarėsisht paralajmėrimit qė ia bėra, zonja e thithte edhe mė shumė dhe e fuste gjithnjė e mė thellė nė fyt.
Nuk kisha rrugėdalje, pos ta lejoja qė ajo tė bėnte ēka tė dėshironte me karin tim. Ishte mbretėreshė e kėsaj loje tė ēastit, por tė planifikuar shumė mirė nga ajo.
Pasi e pėrpiu tėrė lėngun qė shpėrtheu nga koqet e mia, zonja e lėmoi edhe pak karin, duke ia puthur majėn e kokės dhe menjėherė mi ktheu bythėt, ku kėrkonte qė t’ia fusja fortė. I vuri duart mbi turmėn e druve qė sapo i kisha palosur dhe filloi t’i dridh vithet, duke shprehur padurimin qė t’ia pėrmblidhja gjokun tim, i cili kurrė s’kishte shijuar ndjenjėn e tė qenurit nė thellėsi tė femrės.
- Ohhhhh... Ēuni im i lezetshėm... Ma rras tė tėrin... ma mbush pidhin qė po digjet pėr njė koqe si kjo e jotja – fliste ajo, duke mė urdhėruar qė ta qija fortė.
Fjalėt dhe gjėmat e saj mė eksitonin aq fortė, sa qė mundohesha ta shqyej atė pidh tė shijshėm zonje, e cila mė bėri qė ta harroja edhe Ganimeten, nė tė cilėn mė mbeti syri qė nė shikimin e parė. Fundja, me siguri se zonja e din mė mirė “punėn” se sa vajza e saj qė dukej tė ishte paksa mė e ngurruar.
- Sa bythė tė nxehta dhe tė shijshme qė keni zonjė! Mė duket se po ma tretin karin, sepse... E dini... E dini... Unė... Unė kurrė nė jetė s’kam qi – arrita t’ia thosha tė vėrtetėn, e qė zonja u shkri nė ato ēaste nga orgazmat qė pėrjetonte, pasi dėgjoi se ma kishte “marrė virgjėrinė”. Nė atė ēast unė eksplodova, sepse pidhi i saj ma shtrėngonte aq shumė karin, sa qė mu duk se po ma thithte me gojė, sikur pak mė parė qė e bėri.
- Ohhhhh... Mė qij fortė... Ma trus deri nė fund... Mė tund mirė ēuni im i virgjėr... Ashtu, ashtu – gjėmonte si pelė zonja, pėrderisa unė e mbushja me llavat qė buronin nga thellėsia e koqeve.
Pasi ia nxora nga pidhi, ajo ma rrėmbeu me duar dhe filloi ta thithė, ashtu i lagur qė ishte nga orgazmat qė pėrjetuam bashkė.
Pasi e pėrgatiti edhe pėr njė turr, u dėgjua zėri i Ganimetes, e cila sapo kish hyrė nė oborr. Zonja mė urdhėroi qė tė vishesha shpejtė e shpejtė, por tė mos dilja nga bodrumi, pėrderisa nuk do tė qetėsohesha nga entuziazmi qė mė pat kapluar.
Ajo u ngrit, lėshoi fustanin, i rregulloi flokėt me gishtat e hollė dhe u nis drejtė Ganimetes, e cila po e thėrriste.
Unė, pasi e mora veten, dola nga bodrumi dhe i raportova zonjės pėr punėn e pėrfunduar. Nė atė ēast ia lėshova sytė Ganimetes, e cila, megjithatė, mė nxiti qė tė lėpihesha. Zonja vėrtetė mė pagoi mirė, duke mė dhėnė edhe para shtesė, gjoja se punėn e kam bėrė “hakikat”. Nga ajo ditė, sa herė qė zonja ndiente nevojė, mė gjente ndonjė punė, sa qė u bėra punėtor ndihmės i asaj shtėpie. Vonė e kuptova se ajo nuk kishte burrė fare, prandaj me ftonte shpesh. Por sot, ah... vetėm mund ta ėndėrroj atė periudhė disamuajshe, sepse ndryshuan shumė gjėra, me fillimin e vitit 1998.
 
PM Web  Top
view post Posted on 4/8/2010, 22:54           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,095
Location:
DURRES

Status:


Une qe po ju shkruaj jam X. Disa vite me pare, kur mendja printe para cdo gjeje, duke pare moshataret e mi qe kishin te dashura, thashe me vete: "te bej edhe une nje". Kisha shume simpati per shume vajza dhe kisha shume shoqeri me vajza, por zemra ndalonte para njeres qe me shume mundime arrita ta beja per vete. Isha shume i lumtur perkrah saj. Kot nuk thone: "Nis si loje dhe perfundon ne dashuri te vertet" keshtu ndodhi me mua. U dashurova me engjellin. E quajta engjell sepse per mua e tille ishte. Ditet kalonin dhe dashurija jone rritej e rritej. Kaluam bashke kater vjet. Gjate kesaj kohe une isha me i luimtur se kurre, lumturi perjetonte edhe ajo. Te afermve te mi une u pata treguar per te. Ajo vinte edhe te shtepia ime, por familjaret e saj nuk dinin gje. Ne kohe kur ishim me mire se kurre, si ne cdo histori dashurie qe pershkruhet ne filma dhe libra, gjerat nuk ecen ne vaj. Vellain qe kisha ne itali nuk e kisha informuar se me ke vajze isha dashuruar. kur ai erdhi dhe me pa me te u be si bishe. nga ai moment ne shtepine tone kishte sherr. sebepi i sherrit isha une sepse meresha me nje vajze te perdale. kjo nuk ishte aspak e vertet. pasi une ate jo qe e doja shume por edhe e njihja mire se cvajze ishte. vlerat e kesaj do ti tregoj ne fund por fjalet e vellait ne adres te saj ishin fund e krye nje trillim dhe me vone do ta kuptoja pse-ne. Sherret ne shtepi nuk me benin pershtypje sepse une ate vajze e doja shume. Vazhdova ta takoja si me pare dhe nje dite ia thashe arsyen e sherreve ne familje. Ajo u skuq dhe u be flak. "Ta them une arsyen te tua ne familje. une e dija se X eshte vellai yt por kur ai ka qene ketu permes nje shoqes se tij ka shprehur deshiren per te me takuar. une nuk kam pranuar". Kjo ishte e rende per mua. tani e kuptova reagimin e vellait. u ndodha ngushte por fundja ata nuk ishin takuar kurre. Dashuria jone vazhdoi. Nje dite na gjeti motra e saj ne nje vend ku rrinim shpesh. Ketu dashuria jone do te merte nje goditje te keqe. Ajo u largua bashke me motren. Ate nate ne shtepine e tyre kishte pasur shume sherre. ate e kishte qelluar si e ema ashtu edhe e motra e saj. Kaluan dy jave dhe ajo nuk po dilte nga shtepia nga shqenjat qe kishte ne trup. Kur e takova edhe kur e puthja i dhimte trupi, U perpoqa ta qetesoja. Lotet e saj lanin trupin tim. E cmund te beja me teper, isha vetem 22 vjec! Vendosa ti propozoja per martes. Biseduam dhe rame dakord. Skishte si te ndodhte ndryshe. 4 vite dashuri ishte prove e madhe per ne. Vendimin per tu martuar ua thashe te shtepise. U be nami "Kete nuk mund ta besh kurren e kurres" - tha vellai. Babai dhe nena heshten. Iu drejtova babait: "me ose pa ju ate vajze do ta mar". Ne familje e shtro edhe disa here kete debat, derisa nje nate ju thashe prinderve sekretin tim te madh: Une dhe engjelli jo vetem qe duheshim shume por, prisnim edhe nje femije. Babait dhe neses ia mbusha mendjen. Im ate foli me vellain dhe me ne fund edhe atij ju mbush mendja. Ate nate cdo gje po shkonte shume mire, por krejt ndryshe ishte situata ne shtepine e saj. Une arrita ta bindja familjen time dhe po beheshim gati qe te kerkonim doren e saj. Ne shtepine e saj motra kishte treguar se ajo priste nje femije dhe te gjithe si te cmendur kishin filluar dhunen mbi te. Ne kohen kur une fluturoja nga gezimi ajo ishte ne momentet e veta me te keqija. U zgjova ne mengjes dhe u beme gati une, babai dhe vellai per te shkuar ke shtepia e saj per ti kerkuar doren. U nisa dhe ne mendje me mbeten fjalet e mamit: "Bir si sot nuk te kam par me te bukur". Vura buzen ne gaz dhe ajo me lot ne sy shtoi: "Bir mere ate vajze qe te do zemra, qofsh i lumtur perjete". Me puthi ne faqe duke me dhene urimin. Nuk harroj syte e motrave dhe te kunatave qe shkelqenin nga gezimi. Si me i vogli qe isha, dasma ime do te behej shume e madhe, por ne rastin tim vlente shume ajo fjala e urte: "Peshku ne det dhe tigani ne zjarr". Rruges me duket se te gjithe me shikonin mua. Vertet jam i bukur, por jo aq sa te bie ne sy te te gjitheve. Kur po afroheshim ke shtepia e saj, pame se hynin e dilnin shume njerez. Njeri po vinte drejt nesh. E pyetem cfare kishte ndodhur dhe ai si per inatin tim tha: "Filanka ka vrare veten". Ne ate momend zemra ndali rrahjet, por kembet me ndalen te shtepia e saj. Hyra brennda si nje i droguar. Perplasa shume njerez qe donin te me ndalonin. Vajta te krevati ku ate e kishin veshur si nuse. O zot bertita me te madhe, -nuk eshte e drejte qe nje vajze kaq e re te behet nuse e vdekur. Me pas e qava me fjale. Shumica nisen te vajtonin me mua. Mbaj mend se i jam lutur zotit te me merte edhe mua bashke me engjellin . Nuk e doja me veten. Shume njerez u larguan bashke me mua nga mortja, e kuptuan se familja ishte fajtorja e vetme per vendimin qe kishte mare ajo. Nje nate me pare , kur te gjithe si te cmendur kishin nisur dhunen mbi te . dhe ajo e stresuar dhe e trembur arriti ti jepte fund jetes se saj. Une arrita ta kaloj kete dhimbje te madhe me ndimen e familjes qe e falenderoj shume. E di se ne kete jete nuk do te dua kaq shume nje njeri tjeter. Ajo ishte endrra ime. Me veprimin qe beri me dha te kuptoj se me donte. Une ende jetoj me peshen e fajit qe nuk munda ta ndaloj dhe sot do te kishim femijen tone. Per kete gje doja pyesja familjen e saj, se besoj se ndonjerit prej tyre do ti bjere ne dore kjo histori: Sa te pa shpirt paskeni qene! Ne vend te zemres paskeni patur gure! Mire neve qe na shkaterruat jeten, po femija cfare kishte? Dua te pyes motren dhe mamin e saj: a keni shpirt femre? Ti mami i saj nuk je ndjere mire kur ke pritur te behesh me femijen tend? Ti, motra e saj. me kete ligesi qe ke bere nuk do te behesh nene kurre. Zoti vonon por nuk harron. E di qe ti ke mbetur rrugeve. Per shpirtin e asaj qe desha dhe dua une do tju urrej gjithe jeten. Ne fakt ju meritoni tjeter gje, por une nuk jam vrases. Te nderuar lexues, me shprese se historia ime do te pritet e qete, pa lot e dhimje, ju uroj suksese ne jeten dhe fatin tim mos e paste njeri, sepse vuajtjet qe kam kaluar zor se perballohen nga i gjalli. Duke ju uruar edhe nje here fat pres pergjigje nga ju cdo mendim.E cuditeshme se si nje enderr, nje deshire , pasjon dashurie behet kaq reale, deri ne ate pike sa cdo pjese e trupit te kthehet ne nje petale luleje qe zbutet dhe trembet nga prekja e nje dore plot pasjon, e cuditeshme vertet se si ne largesin qe na ndan, pasjoni na rritet, deshira, frymet tona bashkohen ne nje pershtjellim te cmendur deshirash, klithma te heshtura deshire per tu perqafuar nen batanijen e shtratit te perbashket, nen yjet e neteve te ftohta dimire qe po perjetojme, ti ne krevatin e beqaris , te shtruar me aq kujdes nga nena jote cdo nate, duke pershperitur cdo nate para se te flesh ne tel "kur do behen enderrat e mija realitet zemer?", nje realitet kaq i larget, kaq i afert, kaq mekat, kaq shume dashuri.........kaq shume ne te dy, dhe une larg teje duke hedhur syte ne te vetmen gje qe na lidhe, zemrat, duke te pershperitur perseri "te puth syte zemer per te te takuar ne enderr".
E trishtushme deri diku fakti qe jetojme kaq larg, me friken se cdo fjale qe zemra mban kaq shume te fshehur, po te dal ne siperfaqe, te lirohet nga hekurat qe e mbajne te lidhur, duke bertitur aq fort sa te rimarr fryme se po mbytet, mund te shkaktoje nje bumerang ne jetet e atyre qe aq shume duhen, aq shume jane larg, aq shume vuajne, ne jetet tona zemer.
E lodhshem mendimi se ndoshta dike tjeter ke mes kraheve te tu, dhe sa here e puth thua me vete " me fal zemer," dhe mbylle syte ne cdo prekje buzesh me te, per te harruar qe ajo nuk eshte une, ndodhe??????
Kaq shume qetesues fakti qe ne jetojme ne zemrat e njeri-tjetrit, sido qe te ndodhe, sido qe te jete, ne prape kemi jetuar me njeri-tjetrin, ne nje menyre, ne menyren tone.
Kaq shume deshire ne prekjet e pakta tona , prekje mes buzeve qe shkarazi kerkojne njera-tjetren, trembje, dhe prape cmenduri per te te patur, per te qene me mua, dhe pastaj mos te ndodhe me, mjafton njeher per te mos harruar kurre aromen e trupave te tulatur nga lodhja e nje nate plot pasjon e nje shtrengimi plot afsh e nje perqafimi plot eksitim, e nje deshire per te prekur cdo pjese te trupit vetem me majen gjuhes te cmendur nga cdo intimitet i trupave tani .
D eshire e papercaktuar ndjenjash, prekjesh, mendimesh, klithmash qe ne netet e dimrit , nje dimri qe po na torturon behen me te zjarrta me te medha, me te embla, me te bukura, me eksituese.
Deshire qe cdo pjese e trupit tend te preket nga majat e gishtrinjeve te mi, ku thonjte e kuruar me kujdes te cjerrin lehte lekuren tende te rengjethur nga deshira nga prekja nga puthja e lehte mbi shpatulla qe te vershon pastaj lehte mbi qafe deri te buzet e tua te thara gjysem te hapura qe preken lehte me buzet e mija, qe pervelojne nga deshira per ty. Ti me merr ne krahet e tu, me shtrin para duarve te tua, me prek me majen e gjuhes trupin dhe ngadal dora jote shkon nen kemishen e mendafshte qe mbulon trupin tim.Peshperin lehte dicka te veshi im, qe nga perpelitja e trupave tani gati nuk degjohet, fjale qe te sjellin ne mendje mendimin e vetem, ty, dhe te fshijne nga kujtesa cdo ngjarje, cdo person , cdo moment qe eshte larg ne te dyve, larg momenteve qe ne te dy jetojme, qe ne perjetojme qe ne kaq shume duam. Kaq shume pershtjellime , perqafime, mall ne cdo hap qe ne bejme qe ne enderrojme. Kaq e cuditeshme sesa deshira bene te enderrosh, dhe vetmia te realizoj ne subkoshiencen e gjithe secilit prej nesh. Deshire per te qene ne krahet e tu pushim ndjenje, per te qene ne buzet e tua qetesi shpirti, ne zemren tende stuhi deti, ne trupin tend pervelim eksitimesh. Me pelqen shiki jot ne sy sa here je perballe meje, deshira qe ngjall cdo veprim , cdo levizje, cdo lajke dhe teke qe une kam, deshira qe reflektohet ne levizjet e duarve te tua, ne gishtrinjte qe bute me kapin te gjurin dhe lehte me peshpirt ne vesh " pse dreqin te deshiroj kaq shume?", dhe e tille mbetet pyetja jote, nje retorike qe ti dhe une e dime kaq mire pergjigjen, nje pergjigje qe lind ne thellesi te ndjenjes, asaj ndjenje qe ne te dy duam te fshehim ne skutat me te thelle te tzemres tone, dhe qe kurorezohet me eksitimin e trupave tane sa here na merr malli, sa here deshirojme sa here rrime prane njeri-tjetrit.
E cuditeshme vertet si nje deshire, nje enderr behet kaq reale sa te shkruash per te , si nje nate dashurie.
 
PM Web  Top
manuelabukuroshe
view post Posted on 24/9/2010, 23:43           Quote
Kur dikur dėgjoja se nė botėn perėndimore shumėkush dashurohej, por edhe martohej pėrmes internetit, nuk e kuptoja se pėr ēfarė bėhej fjala. Sot, njė vit pasi kam instaluar internetin nė shtėpi, e kam tė qartė se si kanė mundur ata perėndimorė tė njoftohen, dashurohen por edhe tė martohen nė kėtė formė virtuale tė komunikimit.
Pa e pritur, njė mbrėmje mu fut online nė MSN njė zonjė, e cila u prezantua si grua 45 vjeēare, mėsuese dhe mjaftė e ngritur pėr nga kultura e komunikimit. Unė, si 25 vjeēar qė jam, fillova tė imagjinoj se si do tė ishte qė tė kem njė mėsuese kaq mė tė vjetėr se unė, e cila do tė mė mėsonte edhe pėr “punėt e shtratit”. Mė duhet ta pranoj se shumė shpesh masturboj para kompjuterit, sepse ende nuk kam vendosua se me kė tė martohem. Si beqar, shpesh ndjej nevojėn pėr femėr, por nuk mund tė lavdėrohem se mund tė kem shpesh ndonjė femėr, e cila do mė shterte krejt energjinė rinore pėr sex.
Pėrshėndetje… jeni pėr bisedė? – mu drejtua zonja.
- Me kėnaqėsi, e nderuar. Por, do tė doja tė di moshėn tuaj, sepse biseda do tė jetė mė kuptimplote, nėse e di qė po flasė me njė femėr tė pjekur dhe jo me ndonjė kullerkė – ia ktheva.
Asaj, si duket i lash pėrshtypje qė nė fillim dhe filloi tė qeshej pa ndėrprerė.
- A e din bre ēun qė unė jam e djegur se jo e pjekur – mė tha zonja.
- Prandaj kėrkova tė di moshėn. Unė jam 25-vjeēar – i tregova.
- Hahahahaha… e din se unė jam shumė mė e vjetur se ti, bile kam mundur tė tė lind?! – rrėfehej zonja.
Megjithatė, unė insistoja pa ndėrprerė tė mė tregoj moshėn e saj, sepse mė pėrshtatej nė bisedė dhe, pse jo, edhe u mbusha epsh pėr faktin se ėshtė mė e moshuar. Mė kaploi dėshira qė tė mė mbėshtillte ajo nė gji, duke mė pėrkėdhelur sikur nėna foshnjėn, e unė t’i zbatoja mėsimet e saj nė praktikė.
- Unė morė ēun i mirė jam 45-vjeēare, por ndihem shumė mė e re se mosha qė kam – mė tha zonja.
- Natyrisht se duhet tė ndiheni ashtu, dhe kurrė as mos e qoni mendjen kah pleqėria. Sidoqoftė, a mund ta kuptoj kėtė se ju jeni aktive edhe nė punėt e shtratit? – e pyeta, pa njė e pa dy.
- Natyrisht, por e kam tė vėshtirė tė lirohem me dikė, sepse nė Kosovė tė gjithė meshkujt, sapo e shfrytėzojnė njė femėr, u rrėfehen shokėve. Prandaj ėshtė rrezik tė vendos nė kėtė drejtim – u ankua zonja, e cila ma bėri me dije se asaj “po i lėpihet” por qė ndruan se po hetohet.
- Unė e nderuar jam tip qė kėnaqėm, pikėrisht kur ajo kėnaqėsi ėshtė shumė diskrete dhe intime. Po mė hetoi dikush se jam nė lidhje me dikė, nuk ka mė vend pėr kėnaqėsi – i thash.
Si duket, kjo thėnie e imja ishte ēelėsi kryesor qė ajo tė lirohej menjėherė nė bisedė dhe tė harroj se nė sapo u njohėm. Menjėherė filloi tė mė fliste pėr dėshirat dhe qejfet e saj. Ndėrkohė qė mė tregoi se burri i saj mė shumė ishte jashtė shtėpisė se sa me tė. Mė tha troē se i ishte mėrzitur edhe jeta bashkėshortore, gjithnjė duke dėgjuar nga shoqet e saj se si burri po i ndiqte lokalet e natės, paralel me tė rinjtė. Natyrisht se ai ishte i pasur, por qė zonja me tė cilėn flisja dėshironte diē mė shumė se pasuria materiale. Ajo mė tha se ėshtė tejet e varfėr shpirtėrisht, sepse i mungonte mashkulli.
- Mė beso se jam ēmendur nė pleqėri… Bile, me ta thėnė tė drejtėn, do ta dėshiroja njė ēun si puna jote. Ama, nuk e di se sa je i fjalės – mė tha pa ngurrim zonja.
Oh sa u josha pas saj… edhe unė fillova ti rrėfehem se do e dėshiroja pikėrisht atė qė ėshtė me e vjetėr se unė dhe se kam qejf tė mė bėhej mėsuese shtrati.
- Tė premtoj se do tė jem nxėnės i mirė dhe i dėgjueshėm. Nuk do tė dėshiroja tė dėshpėrohesh me mua – i thash.
I tregova drejtė se isha i kallur pėr zonja, sepse nga to kam se ēka tė mėsoj. Ajo ma ktheu se tė rejat janė edhe mė tė dijshme se tė vjetrat, sepse, sipas saj, tė rejat kanė mė shumė pėrvojė.
- Megjithatė, mė pranoni ju lutem nė njė kafe diku nė qytet, sepse nesėr nisem pėr nė Prishtinė dhe do tė jem herėt nė Prizren – i shash zonjės prizrenase.
Ajo mė tha se do tė pinte me kėnaqėsi njė kafe, por mė porositi tė mos kėrkoja mė shumė, sepse qė nė fillim do me refuzonte nėse jam insistues. U pajtova me kėrkesat e saj dhe mbaruam bisedėn.
Tė nesėrmen, i hipa kerrit, u mbusha parfum dhe u vesha mirė. Me tė arritur nė Prizren, ashtu siē e kemi bėrė fjalėn u gjendėm nė njė restorant tė vogėl, por mjaftė i qetė dhe i pėrshtatshėm pėr biseda tė tilla.
- Qenke zgjuar shumė herėt – mė tha zonja, e cila gjithashtu ishte rregulluar, tamam si mėsuese.
- Mė mirė tė kishe pyetur nėse kam fjetur mbrėmė – ia ktheva, e qė ajo pėrsėri qeshi dhe mė “uroi” pėr gatishmėrinė qė ēdo fjale t’i gjeja njė kundėrpėrgjigje ekzotike, siē u shpreh ajo.
Duke pirė makiato, ne vazhduam bisedėn e mbrėmshme, por vetėm se interesohej mė shumė tė dinte se ēfarė punė kisha nė Prishtinė tė shtunėn dhe sa ka rėndėsi ajo punė. I tregova se asgjė nuk ėshtė protokollare dhe se mundja ta kryeja kurė tė dėshiroja. Nė fakt, unė fare nuk kisha punė nė Prishtinė, por qėllimin e kisha qė tė takohesha me tė. E nėse del diēka, do tė shkoja edhe nė hėnė, jo vetėm nė Prishtinė.
- Atėherė, nėse nuk tė bėhem rėndė, po vij edhe unė se kam njė punė tė ngjashme si ti, jo protokollare – mė tha zonja, e cila mu prezantua me emrin Drita.
 
Top
suela
view post Posted on 3/10/2010, 00:25           Quote
Ēfarė u pėlqen femrave nė njė marrėdhėnie!


Shtatė janė kėshillat qė specialistėt nė fushėn e seksit, u rekomandojnė tė gjithė ēifteve qė kėrkojnė tė kenė raporte seksuale tė mira. Sipas tyre, ėshtė shumė e rėndėsishme komunikimi mes partnerėve, tė flisni hapur, tė praktikoni fantazitė tuaja dhe ato qė shihni nė filma, si dhe mbi tė gjitha tė vlerėsoni tjetrin dhe tė vetvlerėsoheni. Kėshillat e mėposhtme tregojnė se si njė marrėdhėnie mund tė jetė e ngrohtė dhe jo problematike.

1. Merrini gjėrat shtruar. Studime tė shumta kanė treguar se femrave u pėlqen qė tė nisin marrėdhėnien seksuale me butėsi dhe ngadalė. Ato ankohen shpesh se djemtė duan t’i bėjnė gjėrat shumė shpejt dhe e teprojnė me puthjet apo me “futjen e duarve”. Sa mė shumė tė zgjasni kohėn pėrpara se tė nisni seksin aq mė shumė do tė pėrmbushni dėshirat e partneres dhe do tė shijoni nė maksimum ato momente.

image

Ndryshoni stilin tuaj. Kėrkoni qė tė jeni i paparashikueshėm pėr partnerin tuaj, pasi e panjohura eksiton edhe mė shumė. Kėrkoni qė t’i dhuroni ēdo akti seksual pozicione tė reja pėr ta bėrė atė edhe mė tė bukur. Mos kini frikė tė provoni diēka qė ju besoni se do t’u pėlqejė dhe pyesni gjithmonė partnerin si ndihet dhe si e dėshiron aktin seksual apo vendet ku dėshiron tė preket nė njė moment tė caktuar tė intimitetit tuaj. Femrave nuk u pėlqen tė tregojnė apo t’i mėsojnė partnerit se ēfarė u pėlqen ndaj mėnyra mė e mirė ėshtė ta pyesni atė nė mėnyrė tė drejtpėrdrejtė.

image

Mbani mend se filmat porno kanė vetėm pėr qėllim argėtues. Mos pėrmendni pozicione filmash porno, pasi kėto filma nuk janė njė mėsues i mirė, pasi ato nuk preferojnė tė hyjnė drejt e nė temė. Pėr femrat periudha e joshjes e cila fillon me zhveshjen ėshtė shumė e rėndėsishme gjė e cila gjendet rrallė tek pornot. Mos harroni armėn tuaj mė tė fortė, gjuhėn. Gjithēka qė ju i bėni partneres tuaj me anė tė gjuhės ėshtė e kėnaqshme pėr tė megjithėse dihet qė ledhatimi i klitorit ėshtė ajo qė e ēon nė qiellin e shtatė.

image

Jepini pak pushim vetes tuaj. Nuk ėshtė gjithmonė e vėrtetė se sa mė shumė tė zgjatet aktiviteti seksual aq mė i kėnaqshėm bėhet. Ėshtė e rėndėsishme qė partnerėt tė bėjnė njė pushim tė shkurtėr herė pas herė dhe nė ato momente t’i dhurojnė njėri tjetrit ndjenjėn e romanticitetit pėr tė cilėn ka aq nevojė njė lidhje. Fakti qė nisni tė bėni seks nuk do tė thotė se nuk duhet tė ndaloni sė bėri atė. Mos u shqetėsoni nėse pėr pak kohė humbni ereksionin tuaj sepse do ta rifitoni pėrsėri atė.

image

Vlerėsoni pamjen e jashtme tė partnerit/es dhe kujdesuni pėr veten tuaj. Shfaqni sa herė qė ju jepet rasti vlerėsimin pėr njeriun qė keni njė krah. Njerėzve u pėlqen tė ndjehen mirė dhe tė bukur, pasi gjatė gjithė kohės, sidomos femrat, i shoqėron pasiguria e pamjes fizike, dhe komplimentet nuk janė asnjėherė tė tepėrta. Por ėshtė e rėndėsishme qė t’i kushtoni vėmendje edhe vetes suaj, veshjes dhe kujdesit ndaj lėkurės. Dihet qė nė herėn e parė qė shihni dike qendra e vėmendjes ėshtė paraqitje e tij ndaj pėrpiquni qė tė jeni gjithmonė nė formė. Nė njė lidhje dashurore ndjenjat janė mė tė rėndėsishme, por kjo nuk do tė thotė se paraqitja juaj vendoset nė plan tė dytė.

image

Mos mendoni se partnerja do t’u kėrkojė atė qė dėshiron. Shumė femra janė tė turpshme sa pėr tė kėrkuar seks oral, edhe pse e dėshirojnė shumė atė. Nėse ajo nuk ua kėrkon provoni t’ia jepni vetė kėtė kėnaqėsi. Nėse e pėlqen atėherė do t’u lejojė tė vazhdoni, ndėrsa nėse nuk e ndjen kėnaqėsi do t’u kėrkojė qė tė ndaloni.
 
PM  Top
view post Posted on 14/11/2010, 13:35           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,095
Location:
DURRES

Status:


Gjysmė ore seks nė tė mirė tė zemrės

Ka rezultuar e saktė shprehja e paraardhėsve se “nuk ka dietė mė tė mirė se sa seksi”. Ushtrimi fizik 30 minuta nė ditė 5 herė nė javė ėshtė kundėrpėrgjigjja mė e mirė pėr shqetėsime kardiake nė pėrgjithėsi.

Mesazhi u dėrgohet nė pėrgjithėsi njerėzve qė janė mbi 50 vjeē, qė pėr shkak tė moshės dhe peshės nuk i “kanė mirė punėt” me zemrėn e tyre.

Studimi ka treguar se raporti seksual ėshtė njė nga shumė aktivitetet qė shėrben pėr tė vėnė larg zemrėn nga sėmundjet dhe ataku, duke qenė se 20% e goditjeve nė zemėr ndodh tek personat qė nuk kanė njė jetė seksuale shumė ritmike.

Sigurisht pėr t’i ardhur nė ndihmė kėsaj mėnyre shumė tė kėnaqshme pėr t’u ruajtur nga kjo dobėsi, duhet njė dietė shumė e mirė, kujdes pėr veten dhe mbi tė gjitha ushtrime fizike.
 
PM Web  Top
majlinda
view post Posted on 19/11/2010, 00:14           Quote
Per ty po derdhi lotė


image

Nuk po te shkruaj per te te thene se te dua shume,jo as per te t'thene
se per ty po derdh lot ne keto momente , ajo qe sot me shtyn te
shkruaj eshte malli qe kam per ty ,vertet ne keto momente po ndjej
mall , edhe perse nuk kam ndjenje dashurie...!!! mallin e
respektoj, respekti per ty eshte e vetmja qe me ka mbetur brenda
meje dhe nuk po dua ta zhduk, dhe malli ne keto momente nuk po me
ler vertet te qete, sot me erdhen ne mendje kujtimet dhe endrrat qe
thelle i kam varrosur ne shpirt, ato miliona endrrat qe vertete kane
kohe qe kane filluar te treten , por sot vetem malli po me shtyn te
t'shkruaj me ben qe te bashkoj edhe nje here si nje mikeshe te vjeter qe
kurre nuk arrita t'ia hap vertet zemren ,
e vetmja ndjenje qe vertet per ty nuk e kam shuar eshte respekti, po
sot... kjo ndjenja po me con ne mallin qe kam per ty , malli qe kam
per ty t'pare dhe te t'shtrengoj nje here fort pas vetes ,dhe te
ulem me ty ne nje tavoline kafeneje si nuk do kur dhe te bej
muhabet per kohen kur nuk kemi folur ne telefon...?, dhe per te kaluar
disa caste te bukura bashke thjeshte si miq te vjeter,
Dhe ndersa u ktheva me fytyre nga muri me dolen dy pika loti nga syt
e mi, nuk e kuptova perse po qaja po vetem kur lotet me pikuan ne
kafe kuptova se ishin duke bere rrugen e tyre qe kishim kohe pa e
bere , vetem ajo ndjenje e mallit me beri te shpalos edhe nje here
tere kohen , eja dhe me perqafo te te jap lumturi o zemer,
do ishim nje trup qe rrezohej nga djelli e ndricohej nga hena,
shikoheshim por nuk shiheshim ,verbimi bie si nje hije e zeze - trishtim,
zemra ndjen puthjen e zjarrte qe valonte ne endrren e
Majit, ajo enderr me beri qe te jetoj me ty aty ku askush nuk
dinte ku jemi do ta ndjenja kraharorin tend , aty kur mund te
shikosha jeten ne syt e tu ,perse shkove me enderren , mbeta ne
kujtimin zemra me thote "SE TE DUA" - duhet dikur ta kuptojne se
kemi lindur per njeri-tjetrin kujtoj zerin tend andjej ate ngrohtesi
nuk e di a te pelqen per inteligjentin qe une mendoj apo jo .
sikur te ndodhte pikerisht keshtu ,as e para dhe as e fundit.........
 
Top
dianatirana
view post Posted on 24/11/2010, 23:46           Quote

Ishte vetem 17 vjeēe kur u dashurua me mua. E njoha ne gjimnaz. Une isha viti i katert kurse ajo ishte viti i pare. U mundova shume derisa ja vitova zemeren, por nuk e dija qe ajo do ma thyente zemren
Lidhja vazhdonte per mrekulli. Ne fund te shkolles filluan sherret
Donte dhe nje jave te mbaronte viti shkollor. Ajo po mbaronte vitin e pare kurse une po largohesha nga shkolla. Pasi mora pergjigjen e shkolles per ne Gjermani, ajo me kerkoi te takoja vellain e saj, gje qe une nuk e prisja. Nuk e kundershtova. E prita vellain e saj sa doli nga shtepia. E thirra dhe e ftova per kafe. Ai u trega shume i mire me mua. U ulem dhe i tregova si ishte muhabeti. Ai e dinte qe une per 1 muaj do largohesha nga Pri….ni. Mbasi i tregova gjithēka ai nuk u tregua shume i keq me mua. Me tha vetem "Te gjithe jemi ēuna, dhe te gjithe duam ne jete". Une u qetesova nga fjalet e tij.
Ne darke fola ne telefon dhe ajo ishte shume e gezuar qe une mora nje inisiative qe nuk me takonte tani per tani se isha vetem 19 vjeē.
Shkolla mbaroi.Mbas mbarimit te shkolles filluan xhelozite
Ajo vendosi te kalonte pushimet ne … te halla e saj. Mua nuk me pelqeu qe ajo te ikte ne ….. sidomos qe ajo do te qendronte 2 muaj. Une nuk doja per faktin se nuk rrija dot pa e pare ose pa e takuar. Me ne fund ajo iku pa me thene gje. Mbas 1 jave me mer ne telefon nga ……. dhe me thote se do rri 2 muaj. Une u nxeva shume dhe i bertita ne telefon. Mbas nje debati ja mbylla telefonin.Nuk komunikova me te per 1 muaj rresht. Mbasi erdhi nga ….. une isha ne ……. te njerezit e mi. Qendrova 1 jave ne …… per te harruar ate histori qe vertet me vrau. U ktheva nga …… 1 jave me vone pasi ajo kishte ardhur, nuk dija gje per ardhjen e saj. Me mori ne telefon dhe me tha: Faton dua te takoj. Ti harrojme ato qe u bene...........................?
Vendosa ti harroj te gjitha. Por prap mbaja inat ne vetvete se si mundi te ikte pa me thene.
Ndarja ndodhi per faktin se;
Pasi kjo erdhi nga ….. ndenji 3 dite dhe kerkonte te ikte prape ne Theranda. Une u merzota aq shume sa i thashe;
Po ike dhe nje here ne Priz…en kur te vish ti nuk do jesh me mua i lidhur. E thashe vetem per faktin se doja qe ti jepja pak frike (ne kuptimin qe ajo te mos ikte). Kurse ajo ma mori sikur une nuk e doja me. Filloi dhe me thoshte se ti nuk me do, do te me mbash mbyllur ne shtepi etj........
Ndenji rreth 2 dite dhe me mori ne telefon dhe me tha; Faton une dua te ndahem nga ty per faktin se ti je shume xheloz. Une i thash une jam xheloz por jo deri ne ndarje. Por ajo ashtu donte ashtu beri. Nuk reagova keq thjesht mevinte inat se me thoshte qe vdekja do na ndaja ne te dy asnje tjeter.Nejse. U ndame.
Rri dy dite kjo dhe me mer ne telefon. Me thote qe Faton u be ti harrojme.
Kjo gje mua me ishte bere........
Une i thashe jo ne u ndame dhe nuk kemi per tu lidhur me. Nga ana ime mos prit qe une te mar ne telefon dhe te them ????? une te dua, Ate mos e prit nga mua. Ajo filloi te qaje ne telefon. Une e mbylla telefonin. Per faktin se ishte hera e trete qe me thoshte do ndahemi dhe rrinte 2 dite me thoshte u bene ca u bene ti harrojme.!
Nuk foli dhe e mbylli telefonin duke qare. E mora kete vendim per faktin se ishte hera e katert qe ma thoshte "do ndahemi".


Une edhe sot e kesaj dite jam ndare me tė per faktin se


DASHURIA TE LIDH, XHELOZIA TE NDAN


Jam ulur perballe dritares, jashte filloi te bie shi;kam menduar shume per ty keto dite dhe mund te them qe me mungon shume.
Sa shume mendime me vijne ne koke dhe sillen rrotull,eshte kujtimi yt. Shpesh me
duket se do hysh ne dere me buzeqeshjen tende si te mos kishe ikur kurre.
Por ky iluzion iken aq shpejt ashtu siē dhe vjen dhe kthehem ne realitet, nuk je ketu dhe nuk do jesh me.
Faji dhe pendimi me ndjekin. Perse , perse nuk te thashe sa shume qe te doja?
Sot je shume larg meje,deshiroj shume te merrja doren tende dhe te ulesha bashke me ty,pa then asnje fjale me goje dhe te thosha gjithēka me zemer.
Ne fakt me jep ankth kjo largesi, po te mundja ne kete moment do isha ne krahun tend, te te thosha qe je shume i rendesishem per mua dhe qe te adhuroj.
E di se pse nuk ta kam thene asnjehere? Pergjigja eshte e thjeshte, sepse mendoja se ndoshta fjalet ishin teper.
Po vuaj shume qe nga ikja jote, me dhemb ne shpirt qe nuk jam afer teje dhe per me shume sepse nuk te thashe kurre ate se sa te doja prandaj dhe sot po e shkruaj kete leter.
Kam nevoje te qaj , te shfryj,sepse nqse vazhdoj qe para te tjereve te dukem sikur jam mire, sikur asgje nuk me preokupon,trishtimi qe me hap nje boshllek gjithmone e me te thelle ne shpirtin tim do me shkaterroj.
Perse nuk kthehesh tani? Kam nevoje per ty per te vazhduar te jetoj.
Do isha shume e lumtur po te mund te shihja perdite pasqyrimin tim ne syte e tu ,te degjoja zerin tend qe te shqiptonte emrin tim, te thithja ajrin qe thith ti, vetem me keto do ndihesha mire dhe te siguroj qe do ndihesha e lumtur.
Nqse e lexon kete leter , do ta shohesh se ēdo fjale e shkruar ne te eshte nje lot dhe nje frymemarrje dashurie per ty(mgjse e di qe nuk ke per ta lexuar kurre).
 
Top
vajztirane
view post Posted on 24/11/2010, 23:47           Quote

Nuk po te shkruaj per te te thene se te dua shume,jo as per te t'thene
se per ty po derdh lot ne keto momente , ajo qe sot me shtyn te
shkruaj eshte malli qe kam per ty ,vertet ne keto momente po ndjej
mall , edhe perse nuk kam ndjenje dashurie...!!! mallin e
respektoj, respekti per ty eshte e vetmja qe me ka mbetur brenda
meje dhe nuk po dua ta zhduk, dhe malli ne keto momente nuk po me
ler vertet te qete, sot me erdhen ne mendje kujtimet dhe endrrat qe
thelle i kam varrosur ne shpirt, ato miliona endrrat qe vertete kane
kohe qe kane filluar te treten , por sot vetem malli po me shtyn te
t'shkruaj me ben qe te bashkoj edhe nje here si nje mikeshe te vjeter qe
kurre nuk arrita t'ia hap vertet zemren ,
e vetmja ndjenje qe vertet per ty nuk e kam shuar eshte respekti, po
sot... kjo ndjenja po me con ne mallin qe kam per ty , malli qe kam
per ty t'pare dhe te t'shtrengoj nje here fort pas vetes ,dhe te
ulem me ty ne nje tavoline kafeneje si nuk do kur dhe te bej
muhabet per kohen kur nuk kemi folur ne telefon...?, dhe per te kaluar
disa caste te bukura bashke thjeshte si miq te vjeter,
Dhe ndersa u ktheva me fytyre nga muri me dolen dy pika loti nga syt
e mi, nuk e kuptova perse po qaja po vetem kur lotet me pikuan ne
kafe kuptova se ishin duke bere rrugen e tyre qe kishim kohe pa e
bere , vetem ajo ndjenje e mallit me beri te shpalos edhe nje here
tere kohen , eja dhe me perqafo te te jap lumturi o zemer,
do ishim nje trup qe rrezohej nga djelli e ndricohej nga hena,
shikoheshim por nuk shiheshim ,verbimi bie si nje hije e zeze - trishtim,
zemra ndjen puthjen e zjarrte qe valonte ne endrren e
Majit, ajo enderr me beri qe te jetoj me ty aty ku askush nuk
dinte ku jemi do ta ndjenja kraharorin tend , aty kur mund te
shikosha jeten ne syt e tu ,perse shkove me enderren , mbeta ne
kujtimin zemra me thote "SE TE DUA" - duhet dikur ta kuptojne se
kemi lindur per njeri-tjetrin kujtoj zerin tend andjej ate ngrohtesi
nuk e di a te pelqen per inteligjentin qe une mendoj apo jo .
sikur te ndodhte pikerisht keshtu ,as e para dhe as e fundit............
 
Top
91 replies since 22/4/2010, 22:02
 
Reply