MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 30/7/2010, 11:19 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Kishte ardhur dita pėr tė nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja njė hyrje ne njė vend tė qete plot me gjelberim the ne front tė shtepise njė park i madh ku mund tė kaloje kohen e lirė. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del njė vajze rreth tė 25-ve floke tė gjata njė fytyre tė mprehte esmere e gjate trup elegant na pershendet edhe ne e pershendesim ,i jepte njė audi a4 ngjyre hyri sa hap e mbyll syte u zhduk me njė shpejtesi tė madhe ia bej me shenje shokut tim se dicka ėshtė ne kete mes .
ditet kaluan dhe nuk po e shihja komshien time tė preferuar , ishte e premte kishim pėr tė festuar mbarimin e shkolles dhe menduam qe tė shkojme ne club , me tė thene tė drejten dicka po ndieja nejse hyme brenda atmosfere e ngrohte ēa njerez qe po kercenin aty ne mes tė clubit pas ēa birrash sillem verdalle shkeputem nga shoqeria dhe po hidhja njė sy papritmas si ne film kalojne 3 vajza para meje dhe kjo e fundit ishte komshia nuk me vuri re ,mua me ishte fiksuar fytyra e saj prej pofesionisteje , i ndjek pas dhe afrohem tek bari dhe e pershendes : a njihemi bashke e pyes , ajo me kthehet me duket se je komshiu im po i them i ofroj pėr tė pirė ishte veshur shumė sexy saqe kur e hodha doren time ne shpatulla rreshqiste ne lekuren e saj tė bute ngjyre bronxi leshova njė (oh )brenda vehtes pasi nderruam ēa muhabete ajo iku me shoqet e saja u ndjeva i penduar .
njė ditė kisha dale ne park dhe po luaja futboll pasi mbarova lojen drejtohem pėr nga shtepia diku atje tej dalloj njė vajze qe ishte shtrire ne barin e gjelbert qe e ndriconte dielli , i afrohem dhe pėr cudi komshia e enderrave tė mia shfaqet para syve tė mi ishte gjoja duke studiuar : a mundem tė ulem e pyes po tha ajo me kenaqesi dhe e pyes pėr jeten e saj me tregon ēdo gje me intimitet pėr jeten e saj shkembyem numrat dhe me tha se nuk duhej ta shqetesoja natėn se ajo jetonte me dike tjeter ok i them tė them tė drejten nuk e mora parasysh qe ajo jetonte me dike tjeter .
njė mengjes me fton ne shtepine e saj pėr kafe ishte ora 10 paradite isha pak i ndrojtur , i bie ziles dhe hapet dera ajo me fton tė hyj brenda mezi po flisja me ofron dicka pėr tė pirė kafe ulem ne divanin e saj prej lekure ulet dhe ajo prane meje njė zjarr i vertet me ndizet nga brenda nuk duroja dot dhe i ngjitem siper dhe filloj ta puth ajo po ashtu si e cmendur po vepronte un isha shumė i eksituar penici im kishte mare njė force tė madhe sa nuk duroja dot doja taja fusja dirkte, por ajo me tha se ėshtė heret ok i thash, pas pak i thashe qe tė me tregontee dhomen e saj tė gjumit por ajo refuzoi iu luta dhe ngjitem shkallet nderkaq penici im ishte bėrė shumė i forte i nxehet si zjarr me tregon me dore nga dhoma dhe refuzon qe tė hyje brenda atehere e kapi nga mbrapa dhe e hedh drejt e ne krevat ajo u shtri krejt dhe dora ime u fut poshte tek kofshet saj ohhhh un nuk durija dot isha shumė i nxehte,i heq minin qe kishte veshur dhe i largoj me gisht tangat qe kishte veshur e kap penicin tim me dore dhe e afron drejt vegines se saa qe digjej nga kenaqesia
Filloj ta pompoj isha shumė i eksituar pas pak ndalon dhe nderojme pozicion fillon duke me puthur nga gjoksi dhe ulet poshte tek penici qe ishte lagur me lengun e vegines tė saj o zot ndjeja mornica kishte njė stil tė tė marrit me goje ndryshe nga ato tė tjerat e fuste komplet ne goje dhe e levizte gjuhen rreth e perqark penicit kisha pasur edhe raste tė tjera por si kete rradhe ishte shumė profesionale ishte koha qe tė provoja veginen e saj tė lengshem qe ishte qullur nga sexi atehere i propozova 69 shtrihem posht edhe ajo me drejton veginen e saj drejt e tek gjuha ime qe e priste me padurim ate qast qe e kisha enderruar prej shumė kohesh
Po lepija me shumė vrull me njė afsh tė madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte tė mos dorezohej erdhi koha qe ajo tė testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si njė lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithė talentin ja derdh ne gjoksin e saj tė etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe tė ma lepinte penicin tim me njė afsh qe nuk kishte fund. pasi mbaroj erdhi koha qe tė iki se edhe ajo kishte ēa shoping pėr tė bėrė , isha shumė i lumtur o zot.
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   933981 views
  Share