MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 12/7/2010, 20:23 by: durrsaku     +1   +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


U martova pėr Luin para gjashtė muajsh, e meqė ai ende ėshtė student, ne u vendosėm te babai i tij, Ragipi. Punoj si sekretareshė, ne mėnyre qė te bėj njė ndihmesė financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysmė orari. Ai ėshtė i zėnė me punė, ligjėrata dhe studime, prandaj nuk ka kohė te mjaftueshme pėr seks. Ne te vėrtetė, ne kemi bėrė shumė me tepėr dashuri para martesės, se sa qė tani e bėjmė kėtė prej se u martuam. Po jua rrėfej kėtė ne menyre qė ju ta paramendoni pamjen lidhur me atė se si jam ndier e lėnduar kur une qėndroja me orė te tėra vetėm me babain shumė tėrheqės te Luiit.
Ai ėshtė rreth 50 vjeēar, por askush nuk mund t’ia jep kaq shumė vite. Pėr nga pamja ai i ngjan shumė Paul Newmanit. Ai ėshtė shumė i koncentruar me vėshtrimet e veta ndaj meje dhe pėrjeton kėnaqėsi duke me shikuar se si skuqem, e sidomos kur djalin nuk e ka ne shtėpi. Kėtė gjė kurrė nuk ia kam pėrmendur Luit, sepse nuk kisha lidhje se si do te kishte mundur ta priste kėtė lajm. Mendoj se arsyeja tjetėr e ruajtjes se fshehtėsisė sime ishte ajo se ndihesha ngapak fajtore pėr shkak te asaj se une ndjeja njėfarė kėnaqėsie ne vėmendjen e tij. E gjithė ēėshtja ne fillim ishte krejt e virgjėr. Krejt kjo kishte te bėnte me prekje verbale e tek mėpastaj edhe me disa te rrahura te pėllėmbave te tij nėpėr kukat e mia.
E pastaj, ne tėrė ēėshtjen u kyē edhe Lida. Babai i Luiit me te kaloi rreth njė muaj, e pastaj njė dite e solli ne shtėpi. As nuk ėshtė e nevojshme te them se sa shumė isha e shokuar kur e kuptova se ajo ishte vetėm njė apo dy vjet para meje. Ragipi e prezentoi atė, e pastaj e coi ne dhomėn e tij te fjetjes. Burri im ishte ne punė, kėshtu qė une nuk kisha ē’tė bėja: qėndroja aty dhe i dėgjoja frymėmarrjet e thella pėrplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapėrova nėpėr korridor pėr te shkuar ne banjo. Duke kaluar pranė dhomės se fjetjes se Ragipit, une arrita te kuptoja pothuajse ēdo fjalė qė e flisnin dashnorėt e pėrndezur. Me vjen turp qė ta pergjoj, por une e vendosa veshin ne derėn e hollė si letėr dhe fillova qė te dėgjoja. Zemra me rrahte sikur ēekan, kurse pidhi me kallej gjithnjė e me shumė. Ne momentin kur ajo e luste Ragipin qė ta qinte, dora ime rrėshqiti nėpėr stomak, nėn brekė dhe gishtat e mi filluan qė te futeshin ne pidhin tim te pėrflakur pėr kar. Ne momentin kur Lida filloi qė te bėrtiste, qė te derdhej, une iu bashkangjita ne orgazmin i cili totalisht me dobėsoi dhe mbeta aq e paaftė, sa qė mezi arrita qė te largohesha nga aty para se ata te me zinin ne situatė te pakėndshme. Dhjetė minuta me vonė Lida u gjend ne dhomėn e ndejės dhe u ul pėrballė meje.
- Ragipi vendosi qė te kotet pak - tha para se une te arrija qė t’i parashtroja ndonjė pyetje.
- Po, ai punon shumė ashpėr – iu pėrgjigja.
- Kjo nuk ėshtė e vetmja gjė qė tek ai ėshtė e ashpėr – ma priti Lida. Une u skuqa, e ajo e vendosi dorėn ndėrmjet kėmbėve.
- Ai ėshtė i hatashėm dhe i ashpėr, sa qė tėrė ditėn do te me djegė pidhin – me sulmoi edhe njė hčre.
Une zakonisht nuk e dua njė lloj te tille te bisedės, por kėsaj here ishte disi me ndryshe. Fjalėt e saja me kallėn tėrėsisht. Bile edhe pėrjetova kėnaqėsi duke e shikuar se si i fėrkonte kofshėt njėrėn pėr tjetrėn. Me kruhej pidhi sikur atje ne brendi te me hante diēka.
- Mos me thuaj se je ende e kallur – depėrtoi thekshėm zėri i Ragipit derisa hyri ne atė hapėsirė dhe u ul ne pjesėn anėsore te divanit ne te cilėn qėndronte e ulur Lida. U ul ashtu qė une mund te shihja njė pamje te mire nėn peshqirin i, cili ishte i mbėshtjellur. Provova qė t’i largoja sytė nga aty, por vėshtirė. Aq shumė u kalla kur ia pash K***n se si ngritej ne madhėsi te plotė, sa qė mund te derdhesha ne ēdo moment ne te. Mezi gjeta force qė te ngritesha dhe shkova ne kuzhinė pėr t’i pastruar enėt. Nuk kam qėndruar aty as pesė minuta kur pėrsėri dėgjova klithmat e Lidės. Dera e kuzhinės ishte e hapur tamam aq sa me ishte e nevojshme qė te shikoja se ē’po ndodhte atje, ne dhomėn e ndejės. Nuk mund t’u besoja syve te mi. Vjehrri im tėrheqės ende qėndronte ne pjesėn anėsore te divanit por tani peshqiri me te cilin ishte i mbėshtjellur, kishte rźne ne podium, e K*** i tij ishte ne ereksion te plotė. Lida ishte gjunjėzuar ndėrmjet kėmbėve te tij dhe ia lėpinte sikur te ishte ndonjė lėpiskė e madhe. U mbėshteta pėr derėn pak te hapur dhe pėr here te dytė ne intervalin kohor prej me pak se njė orėsh, e futa dorėn nėn brekė. Kur e preka klitorisin tim te gufuar, shkėndijat e kėnaqėsisė filluan qė te fluturonin nga trupi im dhe te zhbironin pa pėrmbajtėsi. Isha gati pėr t’u derdhur, por e prita Ragipin. Prita qė ai te ngritej, qė spermėn e tij ta zbrazte ne gojėn e Lidės. Qė t’ia stėrpikte fytin dhe fytyrėn. Dhe tek atėherė une i lejova vetes qė te eksplodoja dhe arrija ne njė orgazėm te tille ēfarė kurrėnjėherė me pare nuk kam pėrjetuar ne jetėn time rinore. Ishte tepėr i fuqishėm. Arrita disi deri te lavapjata pėr te vazhduar se pastruari enėt, por aspak nuk isha e vetėdijshme lidhur me atė se sa zgjati. Isha duke i fshirė enėt kur Ragipi hyri ne kuzhinė dhe me tha se duhej te shkonte pėr ta pėrcjellė Lidėn deri ne shtėpi. Une i pohova me kokė, e ai u pėrkul qė te me puthte ne faqe. Ne mėnyre automatike une e ktheva kokėn dhe buzėt tona u takuan. Pidhi mu shtangua, sepse edhe me tutje ishte valė e nxehtė dhe une u ndeza edhe me shumė kur gjuhės sime i lejova qė te depėrtonte ne gojėn e tij. Ai klithi dhe e tėrhoqi trupin tim kah i vetja, kurse duart e tij te mėdha i ledhatuan kukat e mi, duke ma shtyrė pidhin kah K*** i tij gjysmė i ngritur. – Do te kthehem brenda njė ore – ma priti ai pasi qė na u ndanė buzėt. – Do te jem e gatshme – i pėshpėrita. Dyzet e tre minuta me vonė, vjehrri im e hapi derėn. Une tanimė isha e dushuar, e aromatizuar dhe e veshur ne kombinezonin tim shumė te hollė i cili ishte aq i depėrtueshėm sa qė tėrėsisht vėrehej trupi im i Iakuriquar. Me shikoi me sytė e tij zhbirues, me njė shikim epsh ndjelės, e pastaj duke buzėqeshur u ul pranė meje.
- Na ke shikuar? – me pyeti.
- Po – ia pranova, duke e pasur parasysh se kjo ishte e panevojshme, sepse ai kėtė e dinte.
- A e di ti se ēka mė pėlqen me se shumti ?- me pyeti.
Ai u skuq, e pastaj me tha:
- Me pėrngjan ne ty, sepse te dėshiroj qysh nga dita kur Luii te solli ne shtėpi.
Tani ishte radha ne mua qė te skuqesha.
-Edhe une te dėshiroj ty – murmurita mezi kuptueshėm, duke i mbyllur sytė dhe duke pritur puthjen e pashmangshme.
Isha e gatshme qė ta lejoja te me pėrmbyste ne shpinė dhe te ma fuste K***n e tij njėzet centimetėrsh, por ai dėshironte diēka me shumė.
Ai dėshironte qė te conte dashuri me mua, e kjo ishte mu ajo qė edhe e bėri. Bėri me mua dashuri. Se pari filloi me puthje te lehta fytyrės, ne mjekėr, ne qafė dhe me ne fund buzėt e tija u gjetėn ne buzėt e mia. Buzėt tona hulumtuan njėra tjetrėn se paku dhjetė minuta para se ai te me prekte pėr here te pare.
Me duar m’i kaploi cicėzat, duke m’i lėpirė majėzat mbi kombinezon, gjithnjė derisa te dyjat nuk gufuan. Nėn stomak filluan qė te me kalonin ndjenjat e kėnaqėsisė. Pastaj te puthurat e tija kaluan ne pjesėn e poshtme, nėpėr stomak, pėr-reth vagines dhe ne fund ne kofshė.-
Te lutem, m’i zhvish brekėt – e luta. Ai i tėrhoqi brekėt aq sa ishte e mjaftueshme qė te me dėgjonte, por zhveshjes se thjeshtė te tyre ai i shtoi diēka te veēantė. Duke m’i zhveshur brekėt ai i afroi ato pranė fytyrės, i mbėshteti pėr faqe dhe thellė i mori ere aromes se tyre.
Ishte ky veprimi me pėrvėlues qė kisha pare ndonnjėherė. Klitha dhe i hapa kėmbėt. Pastaj shikova drejt e ne sytė e tij, kurse dorėn e vendosa ndėrmjet kėmbėve. I ndava petalet e pidhit e pastaj me gishtėrinj fillova qė te bėja rrathė pėrreth klitorisit. Duke e lėshuar njė ofshamė, i hodhi brekėt ne podium. Pastaj u gjunjėzua poshtė, i hodhi kėmbėt e mia ne supet e tij te gjera dhe derisa i afrohej macėzės sime, ne mėnyrė epshndjellėse paralajmėroi se si do ta lėpinte. – Do te ta lėpij pidhin aq shumė sa qė do te me lutėsh qė te ndalem, e une do te vazhdoj ende. Fjalėt e tij me goditėn si rrufe. Ragipi ishte diēka krejtėsisht ndryshe nga djali i vet i cili do te hudhej iqetė mbi mua, do te me qinte dhe kaq. Une isha aq shumė e kallur me kėtė gjindshmėri te tijėn, me kėtė qėndrim te tijin paraprak, sa qė fillova edhe para se gjuha e tij ta prekte “ndėrprcrėsin”. Bėrtita dhe me kofshė shtrėngova kokėn e vjehrrit, duke u munduar qė me pidhin te arrija sa me pranė buzėve te tija flakėruese dhe gjuhės se tij edhe me flakėruese. Pėrpėlitesha e pėrpėlitesha gjithnjė derisa nuk mendova se do te vdisja nga kėnaqėsia e tepėrt. Kur ai me ne fund e largoi fytyrėn nga vrimėza ime e lėngėzuar, une u ndjeva tėrėsisht e shkatėrruar. Ai pėrsėri i ktheu kėmbėt e mia mbi ēarēaf dhe pėrsėri me puthjet e tij filloi qė ta gjente rrugėn nėpėr trupin itim deri te buzėt e mia. Kur me puthi, une ndjeva shien e lėngjeve te mia dhe pėr njė moment u dridha. – Pidhin e paske te shkėlqyeshėm – murmuriti ai. Edhe une kam dėshiruar qė ta shijoja atė. Dėshiiroja qė t’ia ofroja atė lloj te kėnaqėsisė te cilėn ma ofroi ai mua, por une dėshiroja diēka tjetėr. Diēka i shumė me tepėr. Dėshiroja qė babai i Luit ta fuste K***n e tij njėzetcentimetėrsh ne pidhin tim dhe te me mbushte me spermen e vźt. Derisa une isha tretur ne mendime, pėrnjėherė e kuptova se ai ishte i Iakuriquar. Kurrė nuk do ta di se si e bėri kėtė veprim, as kur e bėri, por gjithsesi kjo ishte ne kohėn derisa me lėpinte dhe me solli deri ne ekstazė. Duke me lėpirė, ne te njėjtėn kohė kishte arritur qė edhe te zhvishej. E ndjeva K***n e tij ēelik te forte se si me pulsonte nėpėr klitoris, kėshtu qė une e lėviza belin gjithnjė derisa guxha e tij vigane nuk u gjend ndėrmjet petave te mia te pidhit. Lėviza pak pėrpara dhe pas kėsaj centimetrat e pare te k*** te tij madhėshtor, tanimė hynė ne picėn time te uritur. K*** i tij ishte tepėr i madh, qė te shkaktonte dhembje, e bile edhe ne gjendjen time te kėnaqėsisė.Fillova qė te pėrdredhesha derisa ēudia e tij| rrėshqiste ne mua, ne vrimėn time te lėngshme. – Do te ndalem, nėse dėshiron – me tha ai, e derisa me fliste, me puthi qafėn. U pėrkula pak prapa, prapa tij dhe e tėrhoqa kah vetja, duke e futur ne p**** timi edhe pjesėn e mbetur te mjetit te tij fantastik. Sapo shufra e tij ishte e parkuar ne p*** tim te pėrflakur, une i mbėshtolla kėmbėt pėrreth kukave te tij’ dhe fillova qė ta lusja te me q****. E luta qė te me. mbushte me lėngun e tij te nxehtė. Fjalėt e mia epshndjellėse tek ai i ngjallėn te gjitha ndjenjat U vėrsul sikur demi mbi lopėn, kurse gishtat e vźt i nguliti ne kukat e mi te cilėt kėrcenin me vrull. U derdha njė hčre, dy hčre, tri hčre, e ai edhe me tutje me q*****. Isha ne cep te ēmendisė. Me ne fund me sulmoi orgazmi me i fuqishėm qė kam pėrjetuar ndonjėherė. Bėrtita, klitha, gjėmova… S***** e tij vėrsheu nėpėr p**** tim te sakatosur dhe une e humba vetėdijen. Nuk kam lidhje se sa kohė kam qėndruar ne ‘aut’, por une u zgjova ne shtratin tim, plotėsisht lakuriq. Ai qėndronte pranė shtratit tim, ende lakuriq. | K*** i tij tani ishte i bute, por kjo megjithatė mjaftonte qė une shumė shpejt te kėndellesha. U afrova kah ai dhe ia putha majėn e k***. Ai buzėqeshi dhe me ledhatoi flokėve.

– Mjaft e ke pėr sonte, oj dame e re – tha me njė zė shumė atėror. Ai kishte te drejtė, por mėnyra se si e tha kėtė, fliste se ne kėtė sigurisht do ta pėrsėrisnim. As qė tentova t’ia thosha atė qė e kisha qėllim pėr ta bėre herėn tjetėr.
Vendosa qė ta fėrkoja shtizėn e tij gjithnjė derisa te mos fillonte te me lutej. Nėse do te kem fat, kjo do te ndodhė qysh sonte. Se paku kėshtu shpresoj…………………….







Pasi ma ke mbushur stomakun plot me sperme si ndonje sevis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor. Shoh e shqetesuar qe penisi yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne vagine ndersa me goje me thith fort majat e gjokseve duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur penisin nga vagina shtriemi ne diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete menyre vagina del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri ne fund penisin tend. Une ndjej qe tani penisi yt me ka arritur tek mitra dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment te
papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe ti ma ben, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te me besh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga Italia. Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e perplasjeve te mesit tend mbi vagine dhe me pyet se cfare eshte ajo zhurme. Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam dhimbje koke. Atehere ai fillon te me japi udhezime qe te mas temperaturen te pi ilace dhe fillon te me shpjegoje gjat e gjat. Une nuk
po duroj dot me, dua te renkoj nga kenaqesia qe me jep penisi yt. Kjo situate e turpshme dhe e sikletshme ma shton eksitimin. Ti e ve re kete gje dhe vazhdon edhe me fort pallimin tend. Nderkohe qe une flas ne telefon ti me ben me shenje qe po te vjen sperma. Pastaj me thua me ze te ulet se do ma derdhesh brenda ne vagine. Une e friksuar bertas “jo te lutem”. Kete e degjon dhe babi dhe me pyet se cfare kam. Une i them se nuk kam asgje. Ti vazhdon dhe pak te me pomposh por shikon qe vrima ime e bythes ka dale ne plan te pare fal pozicionit qe me ke vene. Atehere ti e nxjerr dhe ma fut menjehere ne bythe. Nga mungesa e lendes rreshqitese une e ndjej shume hyrjen e penisit ne bythe dhe uleras pa u permbajtur fare. Ti vazhdon te me pomposh dhe une vazhdoj te renkoj ne telefon. Nuk permbahem dot dhe nuk i ve dot frere kenaqesise qe me dhuron ajo mase e madhe mishi i forte dhe i nxehte me damare qe hyn e del nga bytha ime. Babi im kerkon sqarime por une smund ti mbaj dot ulerimat
dhe duke renkuar i them se vazhdimisht se nuk kam asgje. Shalet e mia te tendosura dhe pozicioni i palosur qe kam ben qe penisi yt ashtu si me pare ne vagine edhe tani mbrapa te arrije deri ne fund por futja ne bythe eshte me e ndjeshme dhe une nuk rri dot pa e shprehur me renkime te vazhdueshme. Babi im fillon te dyshoje nga renkimet e mia ritmike dhe me pyet se me ke jam. Atehere e dehur nga seksi filloj te tregoj gjithcka duke me rrjedhur lot nga turpi dhe duke renkuar nga kenaqesia. I them se nje djale hyri me force ne shtepi dhe po me perdhunon. Tek sa them keto fjale eksitimi arrin kulmin. Keto dy ndjesi, turpi nga babi dhe kenaqesia nga perdhunimi me bejne te shpertheje ne nje orgazem te furishme qe me ngurteson gjithe muskujt e trupit sikur me ka zene korenti. Si pasoje e shtrengoj dhe bythen me penisin tend brenda dhe ti nga eksitimi nuk duron me dhe e zhyt deri ne fund duke shtyre fort dhe duke ma shtypur bythen, pastaj e derdh gjith spermen tende brenda. Une ndjej ne
thellesi te bythes rrahjet e penisti tend sa here qe derdh me presion lengun e mrekullueshem.
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   937300 views
  Share