MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy., Tregime te verteta Erotik Shqiptar

« Older   Newer »
  Share  
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 21:12 by: FLUTURA     +2   +1   -1




Humba virgjerin dhe nuk jam penduar

Do t'i kthehem edhe njėherė se kaluarės sime pėr ta kujtuar me aq mall virgjėrinė e humbur. Atėherė isha pesėmbėdhjetėvjeēare, ne vitin e pare te shkollės se rnesme, ne Prishtinė. Nuk pendohem pėr atė qė kam bėrė sepse ishte njė pėrjetim i pakrahasueshėm nė jetėn time. Ishte njė natė e nxeh.tė qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtėmbėdhjetat. Atė mbrėmje kur vendosa te bėj seks pėr hčre te pare, isha ne natėn e fundit te menstruacioneve, por epshi qė na kishte pėrfshirė nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. I dashuri im filloi te me puthė dhe te me lėpijė ne ēdo pjesė te trupit, qė nga gishtėrinjtė e kėmbėve e deri te maja e kokės. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jsės, sic e quante ai, filloi te bėnte akrobacione me gjuhėn e tij ne pidhin tim te virgjėr. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Pėr gati njė ēerek ore ka punuar ne klitorisin tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga ēasti ne ēast do te shpėrthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shėndritshėm. Isha shumė afėr kulminacionit dhe nuk mund te pėrm-bahesha. Pėr njė moment filluan te me lidhnin lėngjet te shoqėruara me njė klithmė te ėmbėl. Gjithēka do te jepja qė te pėrjetoja edhe njė hčre atė lojė te paharrueshme te Refikut. Ai u ngrit dhe u afrua pranė fytyrės sime duke ma drejtuar karin ne gojė. Isha aq e gėzuar qė me ne fund ne duart e mia gjendej njė kare i vėrtet, qė pulsonte dhe ishte i gatshėm pėr sulm. Refiku me mėsonte si ta pėrpunoja. Fillo te punosh me gojė. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ėndje. Ishte hera e pare qė provoja njė gjė te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamirėsi karin qė depėrtonte ne gojėn time. Megjithatė e thithja sipas kėshillės se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu pėrgjėrova. Hape gojėn, lėre te kalojė me thellė dhe me lirshėm, m'u pėrgjigj Refiku. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shumė tek rrasej ne gojėn time. Isha aq e ndezur sa qė e thithja pa kontroll karin e tij, ndėrsa ai shtypte cicat e mia dhe fėrkonte me dorėn tjetėr klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhėn e tij ne pidhin tim qe digjej flakė. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Refiku: une e thithja penisin e tij, ndėrsa ai punonte me gjuhė ne pidhin tim. Aq shumė ndjeja nevojė qė kari i tij te hynte brenda pidhit tim teksa digjesha ne flakėn e epshit, Dėshiroja te me dėrmonte me shufrėn e tij. Me njė te lėvizur ai u gjend mes kėmbėve te mia. Ja po afrohet, ki duriin, me pėshpėriti Refiku, ndėrsa kari i tij drejtohej ne pidhin tim. Isha aq e etshme sa qė me njė ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e pidhit tim. Dikur depėrtoi duke pasur kujdes qė mos te me lėndonte. E pėrlotur dhe me njė seri oh-oh-esh, une i thashė lamtumirė virgjėrisė time. Lotėt nuk me rridhnin nga nga dėshpėrimi qė kisha humbur virgjėrnė, por nga kėnaqėsia qė ndjeja ne ato momente. Refiku hynte dhe dilte tek une me njė ritėm marra-mendės, megjithėse une nuk kisha te ngopur. E ndėrruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shumė me pėlqeu ky pozicion. Ishte e pamundur qė te pėrmbahesha. Lėngu i kėnaqėsisė me rridhte mes kofshėve te mia. Isha e lagur dhe e bėrė qull nga mujoret dhe nga ky lėng mrekullie. Refiku im me qinte me njė ritėm gjithnjė e me te shpejtė derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajsė, rėnkoi i kėnaqur. Ndėrruam shumė pozicione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Refiku qėndruam bashkė pėr tre vjet dhe mėsuam gjėra qė pėr mua ishin tabu me pare. Tani kanė kaluar dy vjet qė s'e kam takuar qoftė edhe rastėsisht ish-tė dashurin tim. Nuk me ėshtė dhimbsur virgjėria ime, sa me ėshtė dhimbsur lidhja jonė e ndėrprerė. Kėnaqėsitė qė i kam pėrjetuar me te, nuk mund t'i pėrjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thonė: Si te ngrohė dielli i pare, nuk te ngrohė asnjė diell tjetėr.
 
Top
118 replies since 22/4/2010, 21:02   937538 views
  Share