MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS

Reply

perralla te shkurta

« Older   Newer »
icon1  view post Posted on 4/4/2010, 14:04           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,867
Location:
DURRES

Status:


Nje here dielli u dashurua me nje lulke qe i rrinte perballe.
E shikonte cdo mengjes kur nxirrte suratken dhe bente muhabet me kete apo ate. Perplaste syckat,shikohej ne pikat e shiut dhe ishte gjithmone gati te kapte rrezen e pare te diellit per te ndricuar me shume se te tjerat.
Dielli duke e pare cdo dite,u dashurua kaq shume me te saqe nje dite nuk mundi me te kontrollonte dashurine e tij sekrete.Zgjati nje rreze,keputi nga nje re nje fjongo te bardhe dhe ja dhuroi lulkes.
Por lulka mendjemadhe qeshi me xhestin e tij dhe Dielli nga turpi u be i gjithi i kuq dhe u hodh ne det qe askush te mos e vinte re.
 
PM Web  Top
looliicooc
view post Posted on 25/1/2011, 17:52     +1     Quote
oooooo mat mira more qitni kto prralla
 
Top
view post Posted on 12/4/2011, 11:56           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,867
Location:
DURRES

Status:


Operacioni
Nga salla e operacionit del njė mjek i ri. I afrohet njė koleg mė i vjetėr, e prek nė krah dhe e pyet:
“Edhe djali i mirė si kaloi operacioni i parė?”
“Operacioni? Unė mendova se ishte obduksion!”
 
PM Web  Top
view post Posted on 16/4/2011, 16:08           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,867
Location:
DURRES

Status:


Zoti krijoi boten, nje mrekulli.
Zoti krijoi detin, nje fantazi.
Zoti te krijoi edhe ty…
Epo nje gomarllek do e bente dhe ai…
 
PM Web  Top
ana bukuroshja
view post Posted on 22/9/2011, 17:58     +1     Quote


Na ishte nje here e nje kohe nje djal i cili ishte i dashuruar me bijen e mbretit.
Por mbreti nuk e lejonte qe vajzen ta martonte sepse vajza ne darke ktheshe ne perbindesh.
Por djali nuk hiqte dore ishte i vendosur te martoshe me te dhe gjeti nje shtrige magjistare por ai nuk e dinte qe ajo ishte ajo e cila ia kishe bere magjin vajzes.
Dhe kur e con shtrigen ne mbreteri vajza e njeh me te paren here dhe i thote se ajo eshte e cila ia kishte bere magjin dhe djali nga dashuria e madhe qe kishte per princeshen nxjerr shpaten dhe ia pret koken shtriges keshtuqe magjia e shtriges u kthye mbrap.
KESHTU QE ATA JETUAN TE LUMTUR DHE BENE SHUM FEMIJ
 
Top
qka pot vyn more qy
view post Posted on 30/10/2011, 19:50           Quote
ish kan shka ish kan ni njeri asgan i kish pas fishekt e kokerdhies pushken e lajthies ka shku te shpia e sabries edhe i ka than dil pi shpies...
 
Top
5 replies since 4/4/2010, 14:04
 
Reply