MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS

Reply

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
view post Posted on 7/6/2011, 23:01           Quote
Avatar

Advanced Member

Group:
MODERATORE
Posts:
1,242

Status:


Pas nje nate te mbushur me plot afsh, ndjenj, pasjon, zjarr e dashuri Ishin oret e para te mengjesit Ti bukuroshe ishe ne krahet e mi asgje nuk egzistont e perveq un ' ti e syte tane te ngopur qe e shikon me plot dashuri njeri tjetrin,
paspak ndjeva qe rreshkite nga qorqafet e mendafsht qe na mbulonin e ju drejtove banjos,
me pas erdha dhe un pran teje, ti qendroje perball pasqyres te lavamanit po laje syte sikur kerkoje te fshije puthjet e mia, por jo ishte e pamundur ato ishin gdhendur duke len shenja kudo ne trupin tend,tek shikoheshe ne pasqyre un isha mbeshtetur i teri pas trupit tend te laskuriqur ti me buzeqeshje e me pershperije TE DUA JETA IME duke shijuar buzet e mia,
mepas un ju drejtova guzhines per te bere kafe......ti kishe vesh nje minifust dhe mua afrove duke me perkedhelur nga floket nga shpatullat IK ULU SE DO BEJ UN KAFE me the,
u'ula te divani perball TV por syte i kisha tek ty shikoja me vemendje trupin tend floket kofshet bythet qe i jepnin fortm minifustanit qe kishe vesh,MMMMMMM Te deshiroja ne ato momente me eksitoje ma hiqje menjen ashtu kur te shikoja.
Tu afrova ngadal dhe pa u menduar ngrita fustanin e shkurter lart dhe vazhdova ti perkedhel ti shtrengoj bythet e tua me duart e nxehta,te puthja ngadal te kurrizi te qafa te veshi,dora e majte perkedhelte gushen gjoksin dhe barkun tend,me doren e djathte te perkedhelja kofshet dhe ngadal thelat e vegines tende,ndjeva qe ishe e lagur..penisi im i forte ishte mbeshtetur pas bythes tende,renkoje u shkrije e tera ne puthjet e ledhatimet e mia dhe nderkoh me the JO ME LER JO TANI JO JO,
SHSHSHSHSHSHS PUSHO TANI MA DO MUA,te mbeshteta pas murit ashtu mbrapsh duarte ti ngrita lart te kapa nga beli nga gjoksi dhe ngadal ta rreshkita penisin tim mrena...klithmat dhe renkimet e tua me eksitonin tej mase me benin qe te presoj fort tek ty duke te kapur per flokesh,dicka doje t'me thoje po fjalet te ngelnin neper buze , vazhdoja te presoja me te njejtin ritem fort pa u ndalaur ashtu derisa u dersha brenda teje... pasi kishim mbaruar ti u ktheve perball meje duke mar frym thelle me puthe foort dhe me the O SHPIRT ME KENAQE FALEMINDERIT QE EGZISTON...

 
PM Email Web  Top
view post Posted on 8/6/2011, 11:50           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,882
Location:
DURRES

Status:


Ndodheshin te dy ne nje Parkim ku naten shkonin ēiftet e te dashuruarve.
Atje kishte pak liri, prej kohesh Policia mbyllte nje sy per te lene te qete dashnoret ne defrimin e tyre .Veturat ishin zakonisht te shumta ku neper muzg mund ta dalloje qe ishin ne pergjithesi ēifte te reja qe kryenin marredhenie dhe nuk mungonte ndonje burre qe kalonte per te pare. Ishin ata maniaket qe shqetesonin
te dashuruarit me shikimet e tyre etj.

Ai e ledhatoj te pubisi lehtesisht dhe ajo beri te njejten gje me organin e tij seksual. Vazhdoj ta ledhatonte te klitori pa humbur durimin, derisa ajo filloj lagej.
-Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij.I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te “vezčt” e tij dhe buzet e saj qe ” arrestonin” koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te organit seksual nga goja e saj e thelle. Perdorte gjuhen e pastaj e thithte krejt duke i kushtuar shume vemendje ” vezčve” te djalit, te cilat nuk i linte te qeta me doren e djathte.

Degjoheshin zhurma makinash qe leviznin rreth e rrotull. Ata te dy nuk shiheshin nga jashte ,ashtu siē ishin shtrire e perkulur ,dhe ishte ky momenti ku burrat ” spektatore” nxeheshin nga zilia ose eksitimi !!
Nje veture ndaloi prane tyre ne momentin qe ai ishte prane arritjes se kulmit te kenaqesise dhe pa nje drite t’i verbonte .

Ajo e nxorri nga goja ate, tamam kur s’duhet t’a nxirrte dhe ai e perfundoj me dore “ēeshtjen” . Po ,tamam ēeshtje ishte shnderruar ngaqe per kenaqesi as qe behej fjale duke pare nje person me drite dore qe leshonte rreze drite drejt pjeses se trupit te djalit te sapodale nga goja e asaj.
E fshiu ate me shami shpejtesisht dhe ende me pantallona te zberthyera zbriti nga vetura per t’i dhene nje mesim te mire ” spektatorit” te paftuar.
U drejtua drejt atij me ulerima, kur shtangu komplet.
Ishte makina e Policise . Askush nuk e priste mberritjen e policise ne ate “zone te lirč”, por shteti herč pas here tregonte forcen e tij.

-Po bejme nje kontroll – tha polici duke treguar me gisht nje kolegun e tij qe po ndriēonte me drite dore makinen e nje ēifti tjeter.
-Me jep dokumentet dhe mberthe pantallonat! urdheroj Polici i cili tashme e kishte rifituar kontrollin qe mund t’a kishte humbur per pak sekonda nga eksitimi i mundshem i shkaktuar nga skena erotike.
Pas disa minutash policet u larguan pa harruar t’i thoshin ēiftit se here tjeter do te merrnin masa te rrepta, ngaqe ligji e ndalonte seksin ne ambjente te hapura ku cilido mund te shihte skena te turpshme.

Pas nje jave Ata te dy shkuan ne nje hotel te vogel jashte qytetit. Deshironin te benin dashuri per se mbari e panderprerje .
Pasi hengren dreke u hynč ne dhomen e tyre.
Vajza D nuk kishte durim dhe donte t’i tregonte menjehere veshjet e saj intime te cilat i kishte zgjedhur per ate takim .
Ai e admiroj zgjedhjen e saj dhe e puthi te gjinjte pa i hequr mbajtesen e gjirit. E puthi edhe poshte mbi mbathjet e saj, dhe e eksitoj aroma qe vinte nga vagina e vajzes. Ne disa raste ishte ere e keqe , ne disa te tjera ishte arome jo e kendshme , por sidoqofte shume eksituese. I spostoj pak mbathjet e zeza asaj per
te perfituar nje puthje nga buzet e organit femeror.
U terhoq ngaqe era e saj jo e pelqyeshme qe la pak pa fryme, por kjo ja shtoi me teper deshiren.

Shkuan ne banje per te bere dush se bashku ,dhe ajo qeshi me te madhe kur ai plot ēiltersi tha ” hera e pare qe bej dush me nje vajze”.
-pse qesh ? pyeti ai
-je shume i sinqerte, urrej djemte qe krenohen kot, Edhe per mua eshte hera e pare qe …. e bej ne dush- tha ajo e pa u zgjatur me tej filloj t’a perqafonte …………

Shtrati ishte shume i pershtatshem. Po rrinin te shtrire e ajo kishte vendosur kryet mbi gjoksin e tij duke perkedhelur ato qe ajo adhuronte me shume ” vezčt mashkullore” .
Ai i beri propozim per te bere nje pozicion te bukur sa per fillim -rifillim .
Pa kthyer pergjigje Ajo u vendos siper tij duke zgjatur gjuhen e saj te koka e penisit i cili tashme i lare mire ia shtonte oreksin ……….
Ai drejtoi vithet e saj drej fytyres se tij, i puthi pak e me vone i lepiu vaginen, ndersa ajo njekohesisht i thithte organin gjenital. Po kryenin ate shume spektakolarin per disa persona ; pozicioni 69 .
Ky pozicion kishte disa avantazhe .Te dy ishin shume te eksituar e asnjeri nuk tregohej egoist .

Vajza e eksituar ne kulm nga lepirjet e tij po tregohej e zjarrte ne thithjet e saj, por e humbi disi kontrollin kur ai i thithi me buze majen e klitorit i cili pas lepirjeve dhe thithjeve po i dhuronte vajzes emocione tronditese.
AI pati deshire t’a depertonte, prandaj e ktheu vajzen per ti dhuruar nje tjeter emocion, ate me rraskapitesin, orgazmen e perlotur.
Ishte ajo qe tunde koken si cmendur, e dikur shpertheu ne lot . I trembur, ai mendoj se po i shkatonte dhimbje, prandaj u terhoq pak, por ajo i mbertheu koken me kembet e saj duke i bertitur ; Vazhdo ,jepi !!
Pas loteve ajo qeshi e lumtur
- asnjehere s’kam qarč, nuk jam perlotur nga kenaqesia – tha ajo .

Dikur u kujtuan qe duhet te iknin nga hoteli.
Ate dite ishte shume bukur e sigurisht qe do te riktheheshin atje per te gezuar momente te tjera, te cilat dashuria i ben te paharrueshme.
Ishin dy te rinj te kushtuar njeri-tjetrit. Ishte i rralle shqetesimi i secilit per partnerin, donin te kenaqnin me ēdo kusht njeri-tjetrin, nuk ishin egoist , ngaqe egoizmi nuk paguan askend. Kushedi nese AJO do te perjetonte te tjera Orgazma pčrlotčse
 
PM Web  Top
view post Posted on 8/6/2011, 12:09           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,882
Location:
DURRES

Status:
tregime seks shqiptar


Kur dikur dėgjoja se nė botėn perėndimore shumėkush dashurohej, por edhe martohej pėrmes internetit, nuk e kuptoja se pėr ēfarė bėhej fjala. Sot, njė vit pasi kam instaluar internetin nė shtėpi, e kam tė qartė se si kanė mundur ata perėndimorė tė njoftohen, dashurohen por edhe tė martohen nė kėtė formė virtuale tė komunikimit.
Pa e pritur, njė mbrėmje mu fut online nė MSN njė zonjė, e cila u prezantua si grua 45 vjeēare, mėsuese dhe mjaftė e ngritur pėr nga kultura e komunikimit. Unė, si 25 vjeēar qė jam, fillova tė imagjinoj se si do tė ishte qė tė kem njė mėsuese kaq mė tė vjetėr se unė, e cila do tė mė mėsonte edhe pėr “punėt e shtratit”. Mė duhet ta pranoj se shumė shpesh masturboj para kompjuterit, sepse ende nuk kam vendosua se me kė tė martohem. Si beqar, shpesh ndjej nevojėn pėr femėr, por nuk mund tė lavdėrohem se mund tė kem shpesh ndonjė femėr, e cila do mė shterte krejt energjinė rinore pėr sex.
Pėrshėndetje… jeni pėr bisedė? – mu drejtua zonja.
- Me kėnaqėsi, e nderuar. Por, do tė doja tė di moshėn tuaj, sepse biseda do tė jetė mė kuptimplote, nėse e di qė po flasė me njė femėr tė pjekur dhe jo me ndonjė kullerkė – ia ktheva.
Asaj, si duket i lash pėrshtypje qė nė fillim dhe filloi tė qeshej pa ndėrprerė.
- A e din bre ēun qė unė jam e djegur se jo e pjekur – mė tha zonja.
- Prandaj kėrkova tė di moshėn. Unė jam 25-vjeēar – i tregova.
- Hahahahaha… e din se unė jam shumė mė e vjetur se ti, bile kam mundur tė tė lind?! – rrėfehej zonja.
Megjithatė, unė insistoja pa ndėrprerė tė mė tregoj moshėn e saj, sepse mė pėrshtatej nė bisedė dhe, pse jo, edhe u mbusha epsh pėr faktin se ėshtė mė e moshuar. Mė kaploi dėshira qė tė mė mbėshtillte ajo nė gji, duke mė pėrkėdhelur sikur nėna foshnjėn, e unė t’i zbatoja mėsimet e saj nė praktikė.
- Unė morė ēun i mirė jam 45-vjeēare, por ndihem shumė mė e re se mosha qė kam – mė tha zonja.
- Natyrisht se duhet tė ndiheni ashtu, dhe kurrė as mos e qoni mendjen kah pleqėria. Sidoqoftė, a mund ta kuptoj kėtė se ju jeni aktive edhe nė punėt e shtratit? – e pyeta, pa njė e pa dy.
- Natyrisht, por e kam tė vėshtirė tė lirohem me dikė, sepse nė Kosovė tė gjithė meshkujt, sapo e shfrytėzojnė njė femėr, u rrėfehen shokėve. Prandaj ėshtė rrezik tė vendos nė kėtė drejtim – u ankua zonja, e cila ma bėri me dije se asaj “po i lėpihet” por qė ndruan se po hetohet.
- Unė e nderuar jam tip qė kėnaqėm, pikėrisht kur ajo kėnaqėsi ėshtė shumė diskrete dhe intime. Po mė hetoi dikush se jam nė lidhje me dikė, nuk ka mė vend pėr kėnaqėsi – i thash.
Si duket, kjo thėnie e imja ishte ēelėsi kryesor qė ajo tė lirohej menjėherė nė bisedė dhe tė harroj se nė sapo u njohėm. Menjėherė filloi tė mė fliste pėr dėshirat dhe qejfet e saj. Ndėrkohė qė mė tregoi se burri i saj mė shumė ishte jashtė shtėpisė se sa me tė. Mė tha troē se i ishte mėrzitur edhe jeta bashkėshortore, gjithnjė duke dėgjuar nga shoqet e saj se si burri po i ndiqte lokalet e natės, paralel me tė rinjtė. Natyrisht se ai ishte i pasur, por qė zonja me tė cilėn flisja dėshironte diē mė shumė se pasuria materiale. Ajo mė tha se ėshtė tejet e varfėr shpirtėrisht, sepse i mungonte mashkulli.
- Mė beso se jam ēmendur nė pleqėri… Bile, me ta thėnė tė drejtėn, do ta dėshiroja njė ēun si puna jote. Ama, nuk e di se sa je i fjalės – mė tha pa ngurrim zonja.
Oh sa u josha pas saj… edhe unė fillova ti rrėfehem se do e dėshiroja pikėrisht atė qė ėshtė me e vjetėr se unė dhe se kam qejf tė mė bėhej mėsuese shtrati.
- Tė premtoj se do tė jem nxėnės i mirė dhe i dėgjueshėm. Nuk do tė dėshiroja tė dėshpėrohesh me mua – i thash.
I tregova drejtė se isha i kallur pėr zonja, sepse nga to kam se ēka tė mėsoj. Ajo ma ktheu se tė rejat janė edhe mė tė dijshme se tė vjetrat, sepse, sipas saj, tė rejat kanė mė shumė pėrvojė.
- Megjithatė, mė pranoni ju lutem nė njė kafe diku nė qytet, sepse nesėr nisem pėr nė Prishtinė dhe do tė jem herėt nė Prizren – i shash zonjės prizrenase.
Ajo mė tha se do tė pinte me kėnaqėsi njė kafe, por mė porositi tė mos kėrkoja mė shumė, sepse qė nė fillim do me refuzonte nėse jam insistues. U pajtova me kėrkesat e saj dhe mbaruam bisedėn.
Tė nesėrmen, i hipa kerrit, u mbusha parfum dhe u vesha mirė. Me tė arritur nė Prizren, ashtu siē e kemi bėrė fjalėn u gjendėm nė njė restorant tė vogėl, por mjaftė i qetė dhe i pėrshtatshėm pėr biseda tė tilla.
- Qenke zgjuar shumė herėt – mė tha zonja, e cila gjithashtu ishte rregulluar, tamam si mėsuese.
- Mė mirė tė kishe pyetur nėse kam fjetur mbrėmė – ia ktheva, e qė ajo pėrsėri qeshi dhe mė “uroi” pėr gatishmėrinė qė ēdo fjale t’i gjeja njė kundėrpėrgjigje ekzotike, siē u shpreh ajo.
Duke pirė makiato, ne vazhduam bisedėn e mbrėmshme, por vetėm se interesohej mė shumė tė dinte se ēfarė punė kisha nė Prishtinė tė shtunėn dhe sa ka rėndėsi ajo punė. I tregova se asgjė nuk ėshtė protokollare dhe se mundja ta kryeja kurė tė dėshiroja. Nė fakt, unė fare nuk kisha punė nė Prishtinė, por qėllimin e kisha qė tė takohesha me tė. E nėse del diēka, do tė shkoja edhe nė hėnė, jo vetėm nė Prishtinė.
- Atėherė, nėse nuk tė bėhem rėndė, po vij edhe unė se kam njė punė tė ngjashme si ti, jo protokollare – mė tha zonja, e cila mu prezantua me emrin Drita.
 
PM Web  Top
view post Posted on 27/6/2011, 11:20           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,882
Location:
DURRES

Status:


Nuk eshte aspak tabu ose cudi. Shume femra qe kam qire ne bythe jane eksituar shume me teper se sa kur i qija ne pidh. Ne fakt njera prej tyre prishej sapo filloja ta qija ne bythe.
 
PM Web  Top
suela
view post Posted on 28/6/2011, 11:51           Quote
Viagra
Ishte nje dite e qe ne krahasim me zhurmen e perditshme nga gumezhimet e patrollave te Kforit qe me jane bere sikurse nje muzike e merzitshme qe ta grryejn mendjen ne thellesi…Desha te shtrihem ashtu si thote Mbreti per se gjati edhe pse sa isha ngritur nga shtrati I gruas dhe ende ndjeja aromen e trupit te saj te nxehte…
Papritmas telefoni: cingerr…Alo “Dilingji” me fal qe te trazova kaq heret por me duhesh patjeter sepse me vone e di qe ke obligime tjera…
Pa nje pa dy u ngrita dhe fillova te vishem…ashtu pa bere dushin fare,pa pire kafen e mengjesit…
Dera ishte e hapur,nuk pat nevoj fare te trokitja…ne mendjen time silleshin lloj-lloj skenash…e paramendoja se AJO do te me dilte perpara ne ndonje fustan te holle te tejdukshem qe majat e cicave ne menyre provokative te me joshinin…dhe kukat e saja te ngjeshura me ate lugun e epsheve duke pritur pafundesine…
Perkundrazi perpara me doli burri I saj,si zakonisht I veshur rendomt dhe me buzeqeshje me ftoi te hyjm ne dhomen e dites…
Me kishin ftuar qe t’jau rregulloja zerimin nepermes kompjuterit per nje aheng qe do ta benin ne mbremje per ditelindjen e Emit…
Emi erdhi pas pak(por jo e veshur ashtu si e paramendoja),me pershendeti dhe me ofroi kafen…
E perfundova shume shpejt instalimin e karteles se zerit ne PC-n e saj dhe me c’do kusht doja te shikoja (hidden temporary internet files),kyqjet e saja secrete ne internet…
Po kurrsesi nuk mud ha rasti…
Duke me percjell burri I saj me ftoi per ne mbremje…”na gezoni nese vini sonte TI me shoqen tuaj…
E gjithe dita me eci mbare…mendja me fluturonte sa andej e sa kendej…
Ne mbremje shkuam me shoqen ne ahengun e EMIT dhe kaluam qaste te kendshme,me muzike,humor e vere te kuqe…Dikur vone u kthyem ne shtepi dhe rame me fjete te lodhur tej mase…enderr …Oh qfare endrre e bukur:

Ne mengjes shkova te EMI…ajo doli mu ashtu si e paramendoja…me ftoi mbrenda dhe me beri kafen…pa nje pa dy filloi te me provokonte…jo mole im veq sa nuk eksplodonte nder pantollonat e mia…ajo perkulej kur sillte diqka qe syte e mije te atakonin gjinjet e saj…kur kthehej aq bukur I sillte vithet sa humbesha I teri mes rrotullimeve te saja provoktaive…une I ulur para PC-s se saj (hulumtoja ne hidden temporary internet files) paramendo ne prani te saj…Ashtu duke shiquar fotot qe ajo kishte shfletuar…breke te tejdukshme…brusshalter…fustane gjumi…dora e saj rreshqiti lehtas mes kembeve te mija…filloi ta qel patenten dhe duke shpejtuar ta nxjerr karin perjashta qe donte te ngulfatej nga ajo padrejtesi…Guxha ishte mavijosur dhe u atakua se pari nga buzet e saja sikur harqe…leshoje cameren me tha…derisa po e fuste thelle ne fytin e saj Karin tim qe dukej se humbaste fare…veprova ashtu…e rregullova cameren me posht dhe shiqoja me andje derisa ajo po e thithte…po e gllaberinte te terin…ne nje moment u ngrit,u ule ne tavolin mbi tastaur dhe duke ngritur fustanin e holle larte…dhe duke zbuluar shpellen e saj joshese e mua mu dehs te bi ne gjunje…dhe derisa kerkoja me gjuhen time buzet e pidhit te saj ajo mi ferkonte qelet e mija te rruera dy dite me pare…
Ashtu duke lepire vrullet e saja te njepasnjeshme dhe duke ndegjuar grimasat e zeshme te saj deri te shpejtimet per ta arritur kulminacionin…Ajo me shtyri me ma beri me shenje te shtrihem,kurse me njeren dore mbante Karin tim te sterngritur thuajse frigonte se po I iken…Duke u ngulur net e lehtas-lehtas ne pafundesin e saj thuase doja ta mberrija maratonen e kohezgjatjes sime… e Ajo sikur luaneshe vetem perdridhej e ngulej…Po afrohej ai qasti ku te gjitha shkrirjet do te mblidheshin me ekstazen e shumepritur…kur ajo prape e nxorri nga trendafili I saj I qullshem dhe aperkiste barkun e saj deri te gjinjet…ah qfare momenti…e camera edhe tutje incizonte …kur hap syte! Gruaja ime me therriste: I poshter je!Moti nuk me ke qi keshtu…me ke shashtrisur…mos ke pi ndonje Viagra?…
E tera kishte qene enderr,kurse ne realitet isha shkri duke e qi gruan time me fat …


Isha e EturIsht vere dhe vendosem te shkonim me 2 shoqe ne pushim ne Turiqi por nuk u realizua deshira qe te shkonim ne Turqi dhe vendosem te shkojme ne Ulqin, se paku te rrezitem me nje det.
Shkuam ne Ulqin un dhe 2 shoqet e mija, nuk kishim as nje shok me vete dhe mendojshim qe te benim ndonje shok ne Ulqin. Meqense nuk kishim rezervuar ndonje hotel vendosem qe te vendosemi me nje shtepi private, kur mbritem ne Ulqin murrem nje taksi dhe na la ne ne lagje dhe tha ketu do te gjeni sigurisht nje shtepi per te banuar, kur po shikonim te nje shtepi ishte nje njeri ishtrir ner nje hije ne oborrin e ti ishte i nxirr ngjyr kafe i gjat, i bukur dhe un po e pyta a mundet qe te na ndimoj kerkonim nje shtepi per ti kalu pushimet 2 javeshe, aj mendoj 2 dite dhe na ftoj qe te banojm tek ai mbase kishte nje shtepi te bukur dhe vet ishte i bukur nuk mundemi te refuzojm, u vendosem, i kishim 2 dhoma e kurse na ishim 3 veta dhe e pytem nese ka mundesi qe te 3 ta marri 1 dhom aj na tha jo se jan shum te vogla nuk kishte vend ne dhom edhe per nje shtrat tjeter, ok pranuam 2 dhoma. U ndreqem ne dhoma mbas 15 minutve dulem ne oborri ku ishte aj i shtrir ndejtem pak na luti per te pir diqka pitem diqka dhe dolem, na tregoj se mbas ores 6 i vjen gruja ne shtepi etj.. ne dulem pak per te shetit, dhe keshtu vazhdoj deri te dita e 3 dilshim ne plazh dilshim ne mbramje vinim ne shtepi pa kurr far problemi, ne diten e 4 erdhem prej plazhit dhe un erdha vetem me bikini dhe aj po mi shikon cicet e mija se te gjith me thoj se i kam si te pameles, un e verejta qe po me shikon dhe vazhdova drejt ne banjo. Bana dush mbasi dola prej banjos aj ishte zveshur tersisht dhe pritke qe te hynte ne banjo kur e pash un u habita, dhe ma shum me habiti kari i ti i madh e i trash, qe jeshte ba dru, dhe aj me tha ah me fal dhe hyni ne banjo. por deren nuk e mbylli e la hapur, dhe e leshoj dushin dhe po bente ohhh ohh un vazhdoja ta degjoja te dera sa kisha dal prej banjos. se me la pershtypje Kari e e trupi i tij. Menojsha te futem ne banjo me ta po kisha frik, dhe shkova ne dhomen time te nesmen ne mengjes ju thash shoqve te mija qe nuk do te shkoja ne plazh me to se me kishte djeg dilli, dhe keshtu veprova nuk shkova ne plazh se kisha deshir qe ta kem at kar te bukur ne pidhin tim, Ishte ora 11 dhe ne koridor kishte nje tavolin te vogel dhe un isha ulur kur po zbriste aj te posht, dhe me pyti nuk keni shku ne plazh thash jo se mu ka djegur lekura, me tha eja un kam nje krem qe ta ly shpin dhe pranova Ok thash po te pres ne dhomen time shkoj aj e murr kremen dhe erdh tek dhoma ime ishte ne kemb dhe un ne kemb dhe vazhdoj me duart te bukura te ma lemont shtepinen kur mi heki edhe jelekt per meme ferkuar ma mir dhe vazhdoj cicet te me ferkoj dhe un me njenen dor ja lemova karin e ti pak. dhe aj beni ohhhhhfffff dhe un ithash shtrengomi cicet edhe pak ma shum dhe ja vazhdoj kurse un vazhdoja tja lemoja karin e ti nuk e si se qka me gjeti dhe nuk kisha marre. dhe ja shtina doren nen brek dhe ja preka karin e ti te vertet dhe aj me tha me kalle. un ja ktheva thash edhe ti mu po me ktheu nga ana e vet dhe filloj te mi thithke cicet the un vetem beje ohh ma shum prej knaqesis, dhe kari i ti ju trash ju qua ju be si dru., kur me uli dhe ma shtini ne goj dhe ja thithja karin ja thithja, dhe me gjuajti ne shtrat dhe filloj me gjuhen e ti te me puthte dhe te mi shtrengojke kofshet e mija, un isha shum e nxet dhe ja kapa njeren dor dhe ja qita te pidhi im i thash lemoma pidhin pak se me plasi, aj ma lemoj dhe pshtyti nje her ne pidhin tim dhe ja mshoj ja 2 her dhe pastaj e shtin gjuhen e gjat qe e kishte ne pidhin tim dhe ma lepike pidhin dhe un isha e shkiri prej knatqesis as nje her nuk kisha perjetu at knaqesi deri sa vazhdojke me gjuh te ma lepinte pidhin me njeren dor mi shtrengojke cicet, dhe mabdej ma qiti karin e vet ne fetyren time dhe un ja morra ne goj bem posite 69- pasta i thash ma shtin Karin ne Pidh se me Tranove krjet.. me tha jo nuk do ta shti dhe vazhdojke me dor te ma lemojke the un isha e djegur e etur per karin e ti dhe e lusja te ma shtinte sa ma shpejt ne pidh, kue u qua ne kemb un mendova qe me ne fund do te me qinte aj iku dul nfa dera dhe me la ashtu, mendova qe shkoj kur erdh prap i thash ku ishe me tha ta mbyllja deren, dhe kur erdhu ushtria ne shtratin tim dhe me tha hypi karit, ja ku e eke.. dhe un qova dhe ashtu veprova i hipa karit te ti te madh e te trash, dhe uqita, kurse aj me thojke ma shpjet boll shpejt provojsha po kerkojke edhe ma shpetj kur me kapi me 2 durt dhe me gjujti ne shtrat dhe mi qiti kemt e mija ne qaf te atij dhe ma rrasi karin,. dhe me nje shpetci shumm teper te shpejt. deri sa me lodhi uderdhem disa her. dhe e lutsha te me leshon kurse aj me kapi per flok dhe me tha jo se tash esht ma lezet me qiti edhe shum her., dhe vazhdoni uqitem ishte nje eqimje e mrekullushme, dhe keshtu mbaroj dita shoqve nermal nuk ju tregoja. dhe at te qime e kisha gjado nat per sa nejta ne ulqin- ishte knatci e vertet te qihesh me nje njeri te fort edhe pse ishte 12 vite ma i vjeter se un. ishte shum i mir dhe ju them te gjithave vajzave nese doni te keni sex vertet te mir qihuni me me te vjeter.ISHA E ETUR PER KARIN E TIJ.PARGINGU

Tregim_ErotikeNdodheshin te dy ne nje Parkim ku naten shkonin ēiftet e te dashuruarve.
Atje kishte pak liri, prej kohesh Policia mbyllte nje sy per te lene te qete dashnoret ne defrimin e tyre .Veturat ishin zakonisht te shumta ku neper muzg mund ta dalloje qe ishin ne pergjithesi ēifte te reja qe kryenin marredhenie dhe nuk mungonte ndonje burre qe kalonte per te pare. Ishin ata maniaket qe shqetesonin
te dashuruarit me shikimet e tyre etj.

Ai e ledhatoj te pubisi lehtesisht dhe ajo beri te njejten gje me organin e tij seksual. Vazhdoj ta ledhatonte te klitori pa humbur durimin, derisa ajo filloj lagej.
-Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij.I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te “vezčt” e tij dhe buzet e saj qe ” arrestonin” koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te organit seksual nga goja e saj e thelle. Perdorte gjuhen e pastaj e thithte krejt duke i kushtuar shume vemendje ” vezčve” te djalit, te cilat nuk i linte te qeta me doren e djathte.

Degjoheshin zhurma makinash qe leviznin rreth e rrotull. Ata te dy nuk shiheshin nga jashte ,ashtu siē ishin shtrire e perkulur ,dhe ishte ky momenti ku burrat ” spektatore” nxeheshin nga zilia ose eksitimi !!
Nje veture ndaloi prane tyre ne momentin qe ai ishte prane arritjes se kulmit te kenaqesise dhe pa nje drite t’i verbonte .

Ajo e nxorri nga goja ate, tamam kur s’duhet t’a nxirrte dhe ai e perfundoj me dore “ēeshtjen” . Po ,tamam ēeshtje ishte shnderruar ngaqe per kenaqesi as qe behej fjale duke pare nje person me drite dore qe leshonte rreze drite drejt pjeses se trupit te djalit te sapodale nga goja e asaj.
E fshiu ate me shami shpejtesisht dhe ende me pantallona te zberthyera zbriti nga vetura per t’i dhene nje mesim te mire ” spektatorit” te paftuar.
U drejtua drejt atij me ulerima, kur shtangu komplet.
Ishte makina e Policise . Askush nuk e priste mberritjen e policise ne ate “zone te lirč”, por shteti herč pas here tregonte forcen e tij.

-Po bejme nje kontroll – tha polici duke treguar me gisht nje kolegun e tij qe po ndriēonte me drite dore makinen e nje ēifti tjeter.
-Me jep dokumentet dhe mberthe pantallonat! urdheroj Polici i cili tashme e kishte rifituar kontrollin qe mund t’a kishte humbur per pak sekonda nga eksitimi i mundshem i shkaktuar nga skena erotike.
Pas disa minutash policet u larguan pa harruar t’i thoshin ēiftit se here tjeter do te merrnin masa te rrepta, ngaqe ligji e ndalonte seksin ne ambjente te hapura ku cilido mund te shihte skena te turpshme.

Pas nje jave Ata te dy shkuan ne nje hotel te vogel jashte qytetit. Deshironin te benin dashuri per se mbari e panderprerje .
Pasi hengren dreke u hynč ne dhomen e tyre.
Vajza D nuk kishte durim dhe donte t’i tregonte menjehere veshjet e saj intime te cilat i kishte zgjedhur per ate takim .
Ai e admiroj zgjedhjen e saj dhe e puthi te gjinjte pa i hequr mbajtesen e gjirit. E puthi edhe poshte mbi mbathjet e saj, dhe e eksitoj aroma qe vinte nga vagina e vajzes. Ne disa raste ishte ere e keqe , ne disa te tjera ishte arome jo e kendshme , por sidoqofte shume eksituese. I spostoj pak mbathjet e zeza asaj per
te perfituar nje puthje nga buzet e organit femeror.
U terhoq ngaqe era e saj jo e pelqyeshme qe la pak pa fryme, por kjo ja shtoi me teper deshiren.

Shkuan ne banje per te bere dush se bashku ,dhe ajo qeshi me te madhe kur ai plot ēiltersi tha ” hera e pare qe bej dush me nje vajze”.
-pse qesh ? pyeti ai
-je shume i sinqerte, urrej djemte qe krenohen kot, Edhe per mua eshte hera e pare qe …. e bej ne dush- tha ajo e pa u zgjatur me tej filloj t’a perqafonte …………

Shtrati ishte shume i pershtatshem. Po rrinin te shtrire e ajo kishte vendosur kryet mbi gjoksin e tij duke perkedhelur ato qe ajo adhuronte me shume ” vezčt mashkullore” .
Ai i beri propozim per te bere nje pozicion te bukur sa per fillim -rifillim .
Pa kthyer pergjigje Ajo u vendos siper tij duke zgjatur gjuhen e saj te koka e penisit i cili tashme i lare mire ia shtonte oreksin ……….
Ai drejtoi vithet e saj drej fytyres se tij, i puthi pak e me vone i lepiu vaginen, ndersa ajo njekohesisht i thithte organin gjenital. Po kryenin ate shume spektakolarin per disa persona ; pozicioni 69 .
Ky pozicion kishte disa avantazhe .Te dy ishin shume te eksituar e asnjeri nuk tregohej egoist .

Vajza e eksituar ne kulm nga lepirjet e tij po tregohej e zjarrte ne thithjet e saj, por e humbi disi kontrollin kur ai i thithi me buze majen e klitorit i cili pas lepirjeve dhe thithjeve po i dhuronte vajzes emocione tronditese.
AI pati deshire t’a depertonte, prandaj e ktheu vajzen per ti dhuruar nje tjeter emocion, ate me rraskapitesin, orgazmen e perlotur.
Ishte ajo qe tunde koken si cmendur, e dikur shpertheu ne lot . I trembur, ai mendoj se po i shkatonte dhimbje, prandaj u terhoq pak, por ajo i mbertheu koken me kembet e saj duke i bertitur ; Vazhdo ,jepi !!
Pas loteve ajo qeshi e lumtur
- asnjehere s’kam qarč, nuk jam perlotur nga kenaqesia – tha ajo .

Dikur u kujtuan qe duhet te iknin nga hoteli.
Ate dite ishte shume bukur e sigurisht qe do te riktheheshin atje per te gezuar momente te tjera, te cilat dashuria i ben te paharrueshme.
Ishin dy te rinj te kushtuar njeri-tjetrit. Ishte i rralle shqetesimi i secilit per partnerin, donin te kenaqnin me ēdo kusht njeri-tjetrin, nuk ishin egoist , ngaqe egoizmi nuk paguan askend. Kushedi nese AJO do te perjetonte te tjera Orgazma pčrlotčse ……………..

HUMBA VIRGJERINE ME SHOKUN E VELLAIT

Ne korrik te ketij viti shkova te jetoj ne prishtine ngase kam filluar mesimet ne kolegjin amerikan ne prishtin n klasen e 10,Jam 15 vjeqare edhe pse ne te vertet dukem sikur jam 20,shkova ne prishtine te jetoj ne banesen e vellaut tim ngase ai tashme ishte ne studime,me te jetonte shoku i tij me i mire Eddy edhe ai eshte student.Diten e pare kur e takova eddyn ndjeva nje fare simpatie ndaj tij ishte shum i bukur terheqes e simpatik.Mbas 1 muaji pra ne gusht vllau fitoi nje burs 3 mujore studimi per ne londer dhe ne shtator kur filloi msimi ne prishtine ai u nis per ne londer, mbetem te jetonim ne banes veq une e eddy,ai me shikonte ne menyre te quditshme i pelqeja shum prandaj bera qdo te mundur ta terhiqja vemendjen e tij.Nje dite u ktheva me heret nga shkolla e zhvesha uniformen dhe hyra ne banjo te beja nje dush,kur reth ores 1 mbas dite eddy u kthye nga ligjerata. Une e dija qe ai erdhi edhe pse ai nuk e dinte qe jam ne shtepi, ai u ul ne dhomen e dites dhe po shikonte TV,une dola nga banjoja krejt lakuriq dhe isha drejtuar nga dhoma e dites. Kur ai me pa tere lakuriq mbeti pa fjale! Kerkova falje dhe u largova nga dhoma, ai mbeti gojhapur dhe pastaj kur u ktheva e veshur me shikonte cuditshem. Pergaditi nje sendwich ne kuzhine edhe me ftoi te hanim bashke une nuk hezitova, biseduam gjate dhe pastaj ai kishte pune me disa shoke dhe doli.Une rrija vetem ne shtepi dhe po shikoja Tv ishte merzitshem pa eddyn, por prap hutohesha nga TV-ja.reth ores 20.00 ai u kthye une isha e veshur me pizhama ngase po shikoja nje film dhe isha e lodhur nuk kisha bere plane te dal me shoqe. Po shikoja nje film edhe eddy mu afrua e me shikoi "po kqyr filma per femije" tha, une u nervozova edhe e shikova shtrember,Ai me tha mbylli syt edhe zgjidh nje film ne raft e do ta shikojm bashk, Ok i thash e mora nje film ne fund ngase e dija qe eshte porno film edhe i thash pavaresisht cfar filmi eshte do ta shikojm deri ne fund u pajtua. E leshuam filmin plot aksion
Filmi ishe 1 vajz e 10 meshkuj ajo i plotesonte deshirat e 10 burave ishte film i mrekullueshem,Eddy bente shaka me mua e ne menyre provokuese me tha:kjo vajza e paska trupin e mire por nuk ta kalon ty po te kalon se mund ti kenaq 10 bura per nje nat.Mua me erdhi shum rende ajo fjale e i thash kete do ta shohim ndoshta nuk mund ti kenaq 10 burra por mund te te kenaq ty,ai mbeti duke me shikuar une iu afrova edhe fillova ta puthja. Ai ne fillim mbeti i hutuar por reagoi edhe ai ne puthje,. Puthe aq mire une terhoqa me afer edhe ai filloi te me ledhatonte,mu afrua ngadal edhe filloi te me puthte ne qafe dhe teposht pastaj filloi te ma zhvishte pizhamen fillova ta zhvishja edhe une ate ishte shum mire pas disa qatesh ai filloi te me zhvishte edhe pjesen e poshtme, ishte shum i eksituar edhe nga fillmi dhe penisi i tij ishte ngritur ishte shum i forte,filluan te luanim me njeri tjetrin ne dhom ai me ledhatonte poashtu edhe une ate,pastaj me ngriti dhe me dergoi ne dhomen e tij ne shtratin e tij te madh per 2 persona une ende nuk isha lakuriq ngase i kisha te veshura edhe tangat ndersa ai po ngare me duart e mija e kam zhveshur,leshoi muzike dhe filloi te mi thithte cicat ma puthte trupin dei me vagine pastaj si i qmendur ma thithte vaginen me eksitonte une rija ne shtratin e tij lakuriq edhe pritsha qe me ne fund ai te fillone te me qinte por kur une isha ne vlugun me te madh ai me tha po bejm nje gabim te madh ngase ti je e vogel ndersa une jam i rritur,une ju afrova edhe me shume dhe fillova te ja thith penisin dhe krejt trupin ai dridhej i teri zemra i rihte me shpejtesi te madhe dhe bente si i qmendur ... me shtrengoi mi hapi kembet dhe ngadal filloi ta fuste penisin e tij brenda une bertisja nga kenaqsia e madhe e ai ngadal e ngulte karin e tij ne pidhin tem me ridhte gjak po skishte rendesi une fillova te derdhem po ashtu edhe ai filloi te derdhej ne vaginen time une veq renkoja dhe ofshamat e mia degjoheshin ne gjith dhomen ma ngriti kemben dhe vazhdi te me qinte, sa here derdhej ndronte edhe pozicionin me kenaqte kari i tij ishte shum i madh edhe kur e fuste krejt ne pidhin tem une bertisja nga knaqesia e madhe e therisja me emra te ndryshem e lusja te me qinte sa here derdhej po per fal kari i tij si motor mi plotsonte deshirat e mia seksuale,seksi zgjati disa ore nuk me kujtohet sakt por e di qe te nesermen nuk shkova ne shkoll ngase isha shum e raskapitur edhe e kalova nje dit me eddyn ne shtrat here duke u puthur e here duke bere sex.Te nesermen ne mbremje eddy eshte ndare nga nga e dashura e tij blerta dhe tani 1 muaj po kalojm nete te paharueshme sexuale dhe mbremje te nxehta plot pasion.
HERA E PARE
Kete vere ne fund te vitit shkollor u mblodhem disa shoqe e shoke per ti kaluar pushimet bashk.Me konkretisht ishim 4 persona,nejse vendosem te shkonim shqiperi ne Dhermi morem nje shtepi me qera shum larg dhermis ne fakt ishte ne periferi por afer detit.Kaluam shum mire ishte fantastike per mua ngase me ne ishte mashkulli qe e doja me shum.Pasi kaluan dy dit ishte ora 2 pas mesnate bente shum vap dhe sme zinte gjumi ishte e pamundur te flija,besa shoqja ime bashk me Ledrin nje shok shkuan ne dures per ti vizituar disa shok edhe do te ktheheshin te nesermen,pra isha vet me Leon djalin me te cilin isha e dashuruar,dola jasht ne ballokn dhe po shikoja detin, ne at qast mu afrua leo e me tha spo te ze gjumi apo qfare po ndodh me ty.Une u ktheva nga ai dhe ishim shum afer njeri tjetrit -i thash ben shum vap e spo me ze gjumi.Mu afrua dhe me tha eja me mua... Isha e hutuar por shkova me te.Me tha a deshiron te lahemi ne det edhe buzeqshi ,pranova por i thash te shkoj ta mar kostumin e larjes, por ai me kapi per dore dhe tha ska nevoj,zemra me rihte isha shum e frikesuar por edhe e kenaqur qe me ne fund isha vet me te.U afruam afer reres dhe ujit dhe leo filloi te zhvishej ishte pothuajse i teri lakuriq mu afrua afer dhe filloi te me puthe ne buze une u shtanga isha e hutuar nuk e besoja ajo qe po ndodhte ai me shtrengoi per beli dhe filloi te me zhvishte me duart e tij te fuqishme ,mbas disa minutave se di as vet une isha e lakuriq para tij bashk me te ai me puthte leht ne qafe ishte e mrekullueshe,me terhoqi ne uje dhe filluam te notonim bashke pas disa minutave u gjendem ne breg lakuriq putheshim si te qmendur ai ma ledhatonte krejt trupin mi thithte cicat mi ledhatonte me puthte krejt trupin pastaj me kapi dhe bashk u nisem drej shtepise ku jetonim,ishim te lagur por kjo sna pengonte,hyme brenda ai me vendosi ne shtrat edhe filloi te ma puthe vaginen ai filloi te ma perkellelte klitorin me gjuhe ishte e mrekullueshme ma puthe vaginen si i qmendur qe me derguan deri ne perjetim te orgasmes fillova te derdhem por ai ende nuk e futi karin e tij ne vaginen time mi thithte cicat ma ledhatonte trupin vaginen gjithqka por nuk e fuste karin e tij e te fillonte te me qinte fillova te renkojja dhe ohhhhh e imja degjohej ne gjith dhomen fillova ta lusja please fuck me ai buzeqshi edhe mi hapi kembet mire dhe ngadal qe te mos kisha dhimbje ja filloi te me qinte me ne fund,ne fillim kisha pak dhimdje por ai ishte i kujdesshem ne fillim e fuste karin ngadal po pastaj filloi me shpejt une renkoja si e qmendur ai filloi ta rraste edhe me shum dhe fillonte te derdhej ne vaginen time ishte e mrekullueshme e fuste karin edhe me shum e une isha ne ekstaze per disa minuta nuk dija se qfare po ndodhte veq e di qe renkoja si e qmendur nga kenaqesia beme sex reth 3 ore disa here u derdhem dhe ishte fantastike nuk e dija qe ishte aq i mire sexi,ishim te lodhur dhe lakuriq une isha bere e tera e lagur edhe nga gjaku ngase me leon e humba virgjerine me kapi per dore dhe beme dush se bashku e mbushi vasken edhe ai fillonte te me lante ma ledhatonte tere trupin ne vaske qendruam nja 30 minuta pastaj dolem dhe shkuam ne dhomen time ngase shtrati ishte me i paster.
Une isha e lodhur po leo jo ai me shikonte dhe me puthte me ledhatonte pastaj une fillova ti thith penisin,testikujt,por edhe vulven ai ndjente nj knaqesi dhe dhridhej nga kenaqesia ishte i mrekullueshem perseri beme sex ai ishte shum i eksituar dhe mezi priste ta fuste karin ne pidhin tim edhe tundej si i qmendur dhe ma fuste karin deri ne fund por kujdesej qe te mos kisha dhembje por sa ma shum ma fuste karin aq me shum me kenaqte dhe perjetoja orgasem te panderprer ishte nje nat e paharueshme edhe pse isha vetem 16 vjeq dhe perjetimi i sex me leon eshte e mrekudhueshme ende jemi bashk dhe netet tona te sexit jan te mrekullueshme dhe plot pasion.


Nje histori e shkurter dashurie me komshien

Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje fytyre te mprehte esmere e gjate trup elegant na pershendet edhe ne e pershendesim ,i jepte nje audi a4 ngjyre hyri sa hap e mbyll syte u zhduk me nje shpejtesi te madhe ia bej me shenje shokut tim se dicka eshte ne kete mes .
ditet kaluan dhe nuk po e shihja komshien time te preferuar , ishte e premte kishim per te festuar mbarimin e shkolles dhe menduam qe te shkojme ne club , me te thene te drejten dicka po ndieja nejse hyme brenda atmosfere e ngrohte ca njerez qe po kercenin aty ne mes te clubit pas ca birrash sillem verdalle shkeputem nga shoqeria dhe po hidhja nje sy papritmas si ne film kalojne 3 vajza para meje dhe kjo e fundit ishte komshia nuk me vuri re ,mua me ishte fiksuar fytyra e saj prej pofesionisteje , i ndjek pas dhe afrohem tek bari dhe e pershendes : a njihemi bashke e pyes , ajo me kthehet me duket se je komshiu im po i them i ofroj per te pire ishte veshur shume sexy saqe kur e hodha doren time ne shpatulla rreshqiste ne lekuren e saj te bute ngjyre bronxi leshova nje (oh )brenda vehtes pasi nderruam ca muhabete ajo iku me shoqet e saja u ndjeva i penduar .
Nje dite kisha dale ne park dhe po luaja futboll pasi mbarova lojen drejtohem per nga shtepia diku atje tej dalloj nje vajze qe ishte shtrire ne barin e gjelbert qe e ndriconte dielli , i afrohem dhe per cudi komshia e enderrave te mia shfaqet para syve te mi ishte gjoja duke studiuar : a mundem te ulem e pyes po tha ajo me kenaqesi dhe e pyes per jeten e saj me tregon cdo gje me intimitet per jeten e saj shkembyem numrat dhe me tha se nuk duhej ta shqetesoja naten se ajo jetonte me dike tjeter ok i them te them te drejten nuk e mora parasysh qe ajo jetonte me dike tjeter .
nje mengjes me fton ne shtepine e saj per kafe ishte ora 10 paradite isha pak i ndrojtur , i bie ziles dhe hapet dera ajo me fton te hyj brenda mezi po flisja me ofron dicka per te pire kafe ulem ne divanin e saj prej lekure ulet dhe ajo prane meje nje zjarr i vertet me ndizet nga brenda nuk duroja dot dhe i ngjitem siper dhe filloj ta puth ajo po ashtu si e cmendur po vepronte un isha shume i eksituar penici im kishte mare nje force te madhe sa nuk duroja dot doja taja fusja dirkte, por ajo me tha se eshte heret ok i thash, pas pak i thashe qe te me tregontee dhomen e saj te gjumit por ajo refuzoi iu luta dhe ngjitem shkallet nderkaq penici im ishte bere shume i forte i nxehet si zjarr me tregon me dore nga dhoma dhe refuzon qe te hyje brenda atehere e kapi nga mbrapa dhe e hedh drejt e ne krevat ajo u shtri krejt dhe dora ime u fut poshte tek kofshet saj ohhhh un nuk durija dot isha shume i nxehte,i heq minin qe kishte veshur dhe i largoj me gisht tangat qe kishte veshur e kap penicin tim me dore dhe e afron drejt vegines se saa qe digjej nga kenaqesia
Filloj ta pompoj isha shume i eksituar pas pak ndalon dhe nderojme pozicion fillon duke me puthur nga gjoksi dhe ulet poshte tek penici qe ishte lagur me lengun e vegines te saj o zot ndjeja mornica kishte nje stil te te marrit me goje ndryshe nga ato te tjerat e fuste komplet ne goje dhe e levizte gjuhen rreth e perqark penicit kisha pasur edhe raste te tjera por si kete rradhe ishte shume profesionale ishte koha qe te provoja veginen e saj te lengshem qe ishte qullur nga sexi atehere i propozova 69 shtrihem posht edhe ajo me drejton veginen e saj drejt e tek gjuha ime qe e priste me padurim ate qast qe e kisha enderruar prej shume kohesh
Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin tim me nje afsh qe nuk kishte fund. pasi mbaroj erdhi koha qe te iki se edhe ajo kishte ca shoping per te bere , isha shume i lumtur o zot........
ME E FORT SE VIAGRA

Ishte nje dite e qte ne krahasim me zhurmen e perditshme nga gumezhimet e patrollave te Kforit qe me jane bere sikurse nje muzike e merzitshme qe ta grryejn mendjen ne thellesi…Desha te shtrihem ashtu si thote Mbreti per se gjati edhe pse sa isha ngritur nga shtrati I gruas dhe ende ndjeja aromen e trupit te saj te nxehte…
Papritmas telefoni: cingerr…Alo “Dilingji” me fal qe te trazova kaq heret por me duhesh patjeter sepse me vone e di qe ke obligime tjera…
Pa nje pa dy u ngrita dhe fillova te vishem…ashtu pa bere dushin fare,pa pire kafen e mengjesit…
Dera ishte e hapur,nuk pat nevoj fare te trokitja…ne mendjen time silleshin lloj-lloj skenash…e paramendoja se AJO do te me dilte perpara ne ndonje fustan te holle te tejdukshem qe majat e cicave ne menyre provokative te me joshinin…dhe kukat e saja te ngjeshura me ate lugun e epsheve duke pritur pafundesine…
Perkundrazi perpara me doli burri I saj,si zakonisht I veshur rendomt dhe me buzeqeshje me ftoi te hyjm ne dhomen e dites…
Me kishin ftuar qe t’jau rregulloja zerimin nepermes kompjuterit per nje aheng qe do ta benin ne mbremje per ditelindjen e Emit…
Emi erdhi pas pak(por jo e veshur ashtu si e paramendoja),me pershendeti dhe me ofroi kafen…
E perfundova shume shpejt instalimin e karteles se zerit ne PC-n e saj dhe me c’do kusht doja te shikoja (hidden temporary internet files),kyqjet e saja secrete ne internet…
Po kurrsesi nuk mud ha rasti…
Duke me percjell burri I saj me ftoi per ne mbremje…”na gezoni nese vini sonte TI me shoqen tuaj…
E gjithe dita me eci mbare…mendja me fluturonte sa andej e sa kendej…
Ne mbremje shkuam me shoqen ne ahengun e EMIT dhe kaluam qaste te kendshme,me muzike,humor e vere te kuqe…Dikur vone u kthyem ne shtepi dhe rame me fjete te lodhur tej mase…enderr …Oh qfare endrre e bukur:

Ne mengjes shkova te EMI…ajo doli mu ashtu si e paramendoja…me ftoi mbrenda dhe me beri kafen…pa nje pa dy filloi te me provokonte…jo mole im veq sa nuk eksplodonte nder pantollonat e mia…ajo perkulej kur sillte diqka qe syte e mije te atakonin gjinjet e saj…kur kthehej aq bukur I sillte vithet sa humbesha I teri mes rrotullimeve te saja provoktaive…une I ulur para PC-s se saj (hulumtoja ne hidden temporary internet files) paramendo ne prani te saj…Ashtu duke shiquar fotot qe ajo kishte shfletuar…breke te tejdukshme…brusshalter…fustane gjumi…dora e saj rreshqiti lehtas mes kembeve te mija…filloi ta qel patenten dhe duke shpejtuar ta nxjerr karin perjashta qe donte te ngulfatej nga ajo padrejtesi…Guxha ishte mavijosur dhe u atakua se pari nga buzet e saja sikur harqe…leshoje cameren me tha…derisa po e fuste thelle ne fytin e saj Karin tim qe dukej se humbaste fare…veprova ashtu…e rregullova cameren me posht dhe shiqoja me andje derisa ajo po e thithte…po e gllaberinte te terin…ne nje moment u ngrit,u ule ne tavolin mbi tastaur dhe duke ngritur fustanin e holle larte…dhe duke zbuluar shpellen e saj joshese e mua mu dehs te bi ne gjunje…dhe derisa kerkoja me gjuhen time buzet e pidhit te saj ajo mi ferkonte qelet e mija te rruera dy dite me pare…
Ashtu duke lepire vrullet e saja te njepasnjeshme dhe duke ndegjuar grimasat e zeshme te saj deri te shpejtimet per ta arritur kulminacionin…Ajo me shtyri me ma beri me shenje te shtrihem,kurse me njeren dore mbante Karin tim te sterngritur thuajse frigonte se po I iken…Duke u ngulur net e lehtas-lehtas ne pafundesin e saj thuase doja ta mberrija maratonen e kohezgjatjes sime… e Ajo sikur luaneshe vetem perdridhej e ngulej…Po afrohej ai qasti ku te gjitha shkrirjet do te mblidheshin me ekstazen e shumepritur…kur ajo prape e nxorri nga trendafili I saj I qullshem dhe aperkiste barkun e saj deri te gjinjet…ah qfare momenti…e camera edhe tutje incizonte …kur hap syte! Gruaja ime me therriste: I poshter je!Moti nuk me ke qi keshtu…me ke shashtrisur…mos ke pi ndonje Viagra?...
E tera kishte qene enderr,kurse ne realitet isha shkri ne maredhenijeNE STACION TE TRENIT

Ishte nje dite e qte ne krahasim me zhurmen e perditshme nga gumezhimet e patrollave te Kforit qe me jane bere sikurse nje muzike e merzitshme qe ta grryejn mendjen ne thellesi…Desha te shtrihem ashtu si thote Mbreti per se gjati edhe pse sa isha ngritur nga shtrati I gruas dhe ende ndjeja aromen e trupit te saj te nxehte…
Papritmas telefoni: cingerr…Alo “Dilingji” me fal qe te trazova kaq heret por me duhesh patjeter sepse me vone e di qe ke obligime tjera…
Pa nje pa dy u ngrita dhe fillova te vishem…ashtu pa bere dushin fare,pa pire kafen e mengjesit…
Dera ishte e hapur,nuk pat nevoj fare te trokitja…ne mendjen time silleshin lloj-lloj skenash…e paramendoja se AJO do te me dilte perpara ne ndonje fustan te holle te tejdukshem qe majat e cicave ne menyre provokative te me joshinin…dhe kukat e saja te ngjeshura me ate lugun e epsheve duke pritur pafundesine…
Perkundrazi perpara me doli burri I saj,si zakonisht I veshur rendomt dhe me buzeqeshje me ftoi te hyjm ne dhomen e dites…
Me kishin ftuar qe t’jau rregulloja zerimin nepermes kompjuterit per nje aheng qe do ta benin ne mbremje per ditelindjen e Emit…
Emi erdhi pas pak(por jo e veshur ashtu si e paramendoja),me pershendeti dhe me ofroi kafen…
E perfundova shume shpejt instalimin e karteles se zerit ne PC-n e saj dhe me c’do kusht doja te shikoja (hidden temporary internet files),kyqjet e saja secrete ne internet…
Po kurrsesi nuk mud ha rasti…
Duke me percjell burri I saj me ftoi per ne mbremje…”na gezoni nese vini sonte TI me shoqen tuaj…
E gjithe dita me eci mbare…mendja me fluturonte sa andej e sa kendej…
Ne mbremje shkuam me shoqen ne ahengun e EMIT dhe kaluam qaste te kendshme,me muzike,humor e vere te kuqe…Dikur vone u kthyem ne shtepi dhe rame me fjete te lodhur tej mase…enderr …Oh qfare endrre e bukur:

Ne mengjes shkova te EMI…ajo doli mu ashtu si e paramendoja…me ftoi mbrenda dhe me beri kafen…pa nje pa dy filloi te me provokonte…jo mole im veq sa nuk eksplodonte nder pantollonat e mia…ajo perkulej kur sillte diqka qe syte e mije te atakonin gjinjet e saj…kur kthehej aq bukur I sillte vithet sa humbesha I teri mes rrotullimeve te saja provoktaive…une I ulur para PC-s se saj (hulumtoja ne hidden temporary internet files) paramendo ne prani te saj…Ashtu duke shiquar fotot qe ajo kishte shfletuar…breke te tejdukshme…brusshalter…fustane gjumi…dora e saj rreshqiti lehtas mes kembeve te mija…filloi ta qel patenten dhe duke shpejtuar ta nxjerr karin perjashta qe donte te ngulfatej nga ajo padrejtesi…Guxha ishte mavijosur dhe u atakua se pari nga buzet e saja sikur harqe…leshoje cameren me tha…derisa po e fuste thelle ne fytin e saj Karin tim qe dukej se humbaste fare…veprova ashtu…e rregullova cameren me posht dhe shiqoja me andje derisa ajo po e thithte…po e gllaberinte te terin…ne nje moment u ngrit,u ule ne tavolin mbi tastaur dhe duke ngritur fustanin e holle larte…dhe duke zbuluar shpellen e saj joshese e mua mu dehs te bi ne gjunje…dhe derisa kerkoja me gjuhen time buzet e pidhit te saj ajo mi ferkonte qelet e mija te rruera dy dite me pare…
Ashtu duke lepire vrullet e saja te njepasnjeshme dhe duke ndegjuar grimasat e zeshme te saj deri te shpejtimet per ta arritur kulminacionin…Ajo me shtyri me ma beri me shenje te shtrihem,kurse me njeren dore mbante Karin tim te sterngritur thuajse frigonte se po I iken…Duke u ngulur net e lehtas-lehtas ne pafundesin e saj thuase doja ta mberrija maratonen e kohezgjatjes sime… e Ajo sikur luaneshe vetem perdridhej e ngulej…Po afrohej ai qasti ku te gjitha shkrirjet do te mblidheshin me ekstazen e shumepritur…kur ajo prape e nxorri nga trendafili I saj I qullshem dhe aperkiste barkun e saj deri te gjinjet…ah qfare momenti…e camera edhe tutje incizonte …kur hap syte! Gruaja ime me therriste: I poshter je!Moti nuk me ke qi keshtu…me ke shashtrisur…mos ke pi ndonje Viagra?...
E tera kishte qene enderr,kurse ne realitet isha shkri ne maredhenije

Unė jam robėreshė e lakmisė ndaj vjehrrit tim

U martova pėr Luiin para gjashtė muajsh, e meqė ai ende ėshtė student, ne u vendosėm te babai i saj, Ragipi. Punoj si sekretareshė, ne mėnyre qė te bėj njė ndihmesė financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysmė orari. Ai ėshtė i zėnė me punė, ligjėrata dhe studime, prandaj nuk ka kohė te mjaftueshme pėr seks. Ne te vėrtetė, ne kemi bėrė shumė me tepėr dashuri para martesės, se sa qė tani e bėjmė kėtė prej se u martu-am. Pō jua rrėfej kėtė ne mSnyre qė ju ta paramendoni pamjen lid-hur me atė se si jam ndier e lėnd-uar kur une qėndroja me orė te tėra vetėm me babain shumė tėrheqės te Luiit. Ai ėshtė rreth 50 vjeēar, por askush nuk mund t'ia jep kaq shumė vite. Pėr nga pamja ai i ngjan shumė Paul Newmanit. Ai ėshtė shumė i koncentruar me vėshtrimet e veta ndaj meje dhe pėrjeton kėnaqėsi dukc me shikuar se si skuqem, e sidomos kur djalin nuk e ka ne shtėpi. Kėtė gjė kurrė nuk ia kam pėrmendur Luiit, sepse nuk kisha lidhje se si do te kishte mundur ta priste kėtė lajm. Mendoj se arsyeja tjetėr e ruajtjes se fshehtėsisė sime ishte ajo se ndihesha ngapak fajtore pėr shkak te asaj se une ndjeja njėfarė kėnaqėsie ne vėmendjen e tij. E gjithė ēėshtja ne fillim ishte krejt e virgjėr. Krejt kjo kishte te bėnte me prekje verbale e tek mėpastaj edhe me disa te rrahura te pėllėmbave te tij nėpėr kukat e mi. E pastaj, ne tėrė ēėshtjen u kyē edhe Lida. Babai i Luiit me te kaloi rreth njė muaj, e pastaj njė dite e solli ne shtėpi. As nuk ėshtė e nevojshme te them se sa shumė isha e shokuar kur e kuptova se ajo ishte vetėm njė apo dy vjet para meje. Ragipi e prezentoi atė, e pastaj e coi ne dhomėn e tij te fjetjes. Burri im ishte ne punė, kėshtu qė une nuk kisha ē'tė bėja: qėndroja aty dhe i dėgjoja frymėmarrjet e thella pėrplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapėrova nėpėr koridor pėr te shkuar ne banjo. Duke kaluar pranė dhomės se fjetjes se Ragipit, une arrita te kuptoja pothuajse ēdo fjalė qė e flisnin dashnorėt e pėrndezur. Me vjen turp qė ta prarioj, por une e vendosa veshin ne derėn e hollė si letėr dhe fillova qė te dėgjoja. Zemra me rrahte sikur ēekan, kurse pidhi me kallej gjithnjė e me shumė. Ne momentin kur ajo e luste Ragipin qė ta qinte, dora ime rrėshqiti nėpėr stomak, nėn brekė dhe gishtat e mi filluan qė te futeshin ne pidhin tim te pėrflakur pėr qirje. Ne momentin kur Lida filloi qė te bėrtiste, qė te derdhej, une iu bashkangjita ne orgazmin i cili totalisht me dobėsoi dhe mbeta aq e paaftė, sa qė mezi arrita qė te largohesha nga aty para se ata te me zinin ne situatė te pakėnd-shme. Dhjetė minuta me vonė Lida u gjend ne dhomėn e ndejės dhe u ul pėrballė meje. - Ragipi vendosi qė te kotet pak - tha para se une te arrija qė t'i parashtroja ndonjė pyetje. - Pō, ai punon shumė ashpėr - iu pėrgjigja. - Kjo nuk ėshtė e vetmja gjė qė tek ai ėshtė e ashpėr - ma priti Lida. Une u skuqa, e ajo e vendosi dorėn ndėrmjet kėmbėve. - Ai ėshtė i hatashėm dhe i ashpėr, sa qė tėrė ditėn do te me djegė pidhi - me sulmoi edhe njė hčre. Une zakonisht nuk e dua njė lloj te tille te bisedės, por kėsaj hčre ishte disi me ndryshe. Fjalėt e saja me kallėn tėrėsisht. Bile edhe pėrjetova kėnaqėsi duke e shikuar se si i fėrkonte kofshėt njėrėn pėr tjetrėn. Me kruhej pidhi sikur atje ne brendi te me hante diēka. - Mos me thuaj se je ende e kallur - depėrtoi thek-shėm zėri i Ragipit derisa hyri ne atė hapėsirė dhe u ul ne pjesėn anėsorc te foteles ne te cilėn qėndronte e ulur Lida. U ul ashtu qė une mund te shihja njė pamje te mire nėn peshqirin i, cili ishte i mbėshtjellur.Provova qė t'i largoja sytė nga aty, por vėshtirė. Aq shumė u kalla kur ia pash karin se si ngritej ne madhėsi te plotė, sa qė mund te derdhesha ne ēdo moment ne brekė. Mezi gjeta force qė te ngritesha dhe shkova ne kuzhinė pėr t'i pastruar enėt. Nuk kam qėndruar aty as pesė minuta kur pėrsėri dėgjova klithmat e Lidės. Dera e kuzhinės ishte e hapur tamam aq sa me ishte e nevojshme qė te shikoja se ē'po ndodhte atje, ne dhomėn e ndejės. Nuk mund t'u besoja syve te mi. Vjehrri im tėrheqės ende qėndronte ne pjesėn anėsore te foteles, por tani peshqiri me te cilin ishte i mbėshtjellur, kishte rźne ne podium, e kari i tij ishte ne ereksion te plotė. Lida ishte gjunjėzuar ndėrmjet kėmbėve te tij dhe ia lėpinte sikur te ishte ndonjė lėpiskė e madhe. U mbėshteta pėr derėn pak te hapur dhe pėr hčre te dytė ne intervalin kohor prej me pak se njė orėsh, e futa dorėn nėn brekė. Kur e preka klitorisin tim te gufuar, shkėndijat e kėnaqėsisė filluan qė te fluturonin nga trupi im dhe te zhbironin pa pėrmbajtėsi. Isha gati pėr t'u derdhur, por e prita Ragipin. Prita qė ai te ngritej, qė spermėn e tij ta zbrazte ne gojėn e Lidės. Qė t'ia stėrpikte fytin dhe fytyrėn. Dhe tek atėherė une i lejova vźtes qė te eksplodoja dhe aie ne njė orgazėm te tille ēfarė kurrėnjėherė me pare nuk kam pėrjetuar ne jetėn tirne rinore. Ishte tepėr i fuqishėm. Arrita disi deri te lavapjata pėr te vazhduar se pas-Iruari enėt, por aspak nuk isha e vetėdijshme lidhur me atė se sa zgjati. Isha duke i fshirė enėt kur Ragipi hyri ne kuzhinė dhe me tha se duhej te shkonte pėr ta pėr-cjellė Lidėn deri ne shtėpi. Une i pohova me kokė, e ai u pėrkul qė te me puthte ne faqe. Ne mėnyre automatike une e ktheva kokėn dhe buzėt tona u takuan. Pidhi m'u shtangua, sepse edhe me tutje ishte valė i nxehtė dhe une u ndeza edhe me shumė kur gjuhės sime i lejova qė te depėrtonte ne gojėn e tij. Ai klithi dhe e tėrhoqi trupin tim kah i vetja, kurse duart e tij te mėdha i ledhatuan kukat e mi, duke ma shtyrė pidhin kah kari i tij gjysmė i ngritur. - Do te kthehem brenda njė ore - ma priti ai pasi qė na u ndanė buzėt. - Do te jem e gatshme - i pėshpėrita. Dyzet e tre minuta me vonė, vjehrri im e hapi derėn. Une tanimė isha e dushuar, e aromatizuar dhe e veshur ne kombinezonin tim shumė te hollė i cili ishte aq i depėrtueshėm sa qė tėrėsisht vėrehej trupi im i Iakuriquar. Me shikoi me sytė e tij zhbirues, me njė shikim epshndjelės, e pastaj duke buzėqeshur u ul pranė meje. - Na ke shikuar? - me pyeti. - Pō - ia pranova, duke e pasur parasysh se kjo ishte e panevojshme, sepse ai kėtė e dinte. - A e di ti se ē'mė pėlqen me se shumėti (e Lida? - me pycti. - Goja e saj - iu pėrgjigja. Ai u skuq, e pastaj ma priti: - Me pėrngjan ne ty, sepse te dėshiroj qysh nga dita kur Luii te solli ne shtėpi. Tani ishte radha ne mua qė te skuqesha. -Edhe une te dėshiroj ty - murmurita mezi kuptueshėm, duke i mbyllur sytė dhe duke pritur puthjen e pashmangshme. Isha e gatshme qė ta lejoja te me pėrmbyste ne shpinė dhe te ma fuste karin e tij njėzetcen-timetėrsh, por ai dėshironte diēka me shumė. Ai dėshironte qė te conte dashuri me mua, e kjo ishte mu ajo qė edhe e bėri. Bėri me mua dashuri. Se pari filloi me puthje te lehta fytyrės, ne mjekėr, ne qafė dhe me ne fund buzėt e tija u gjetėn ne buzėt e mia. Buzėt tona hulumtuan njėra tjetrėn se paku dhjetė minuta para se ai te me prekte pėr hčre te pare. Me duar m'i kaploi cicėzat, duke m'i lėpirė majėzat mbi kombinezon, gjithnjė derisa te dyjat nuk gufuan. Nėn stomak filluan qė te me kalonin ndjenjat e kėnaqėsisė. Pastaj te puthurat e tija kaluan ne pjesėn e poshtme, nėpėr stomak, pėr-reth vagjinės dhe ne fund ne kofshė. - Te lutem, m'i zhvish brekėt - e luta. Ai i tėrhoqi brekėt aq sa ishte e mjaftueshme qė te me dėgjonte, por zhveshjes se thjeshtė te tyre ai i shtoi diēka te veēantė. Duke m'i zhveshur brekėt ai i afroi ato pranė fytyrės, i mbėshteti pėr faqe dhe thellė i mori čre arōmes se tyre, e pastaj filloi qė ta thithte atė pjesėn e . lagėsht, mu aty ku kishte qenė i lī 1 iJ( mbėshtetur pidhi im i pėrvėluar. Ishtel ky veprimi me pėrvėlues qė kishaJ fca^ pare ndonnjėherė.Klitha dhe i hapa kėmbėt. Pastaj shikova drejt e ne sytė e tij, kurse dorėn e vendosa ndėrmjet kėmbėve. I ndava petalet e pidhit e pastaj me gishtėrinj fillova qė te bėja rrathė pėrreth klitorisit. Duke e lėshuar njė ofshamė, i hodhi brekėt ne podium. Pastaj u gjunjėzua poshtė, i hodhi kėmbėt e mia ne supet e tij te gjera dhe derisa i afrohej macėzės sime, ne mėnyrė epshndjellėse paralajmėroi se si do ta lėpinte. - Do te ta lėpij pidhin aq shuinė sa qė do te me ilutėsh qė te ndalem, e une do te vazhdoj ende. ] Fjalėt e tij me goditėn si rrufe. Ragipi ishte diēka Ikrejtėsisht ndryshe nga djali i vźt i cili do te hudhej 'qetė mbi mua, do te me qinte dhe kaq. Une isha aq shumė e kallur me kėtė gjindshmėri te tijėn, me kėtė jqėndrim te tijin paraprak, sa qė fillova edhe para se jgjuha e tij ta prekte "ndėrprcrėsin". Bėrtita dhe me jkofshė shtrėngova kokėn e vjehrrit, duke u munduar qė me pidh te arrija sa me pranė buzėve te tija [flakėruese dhe gjuhės se tij edhe me flakėruese. Pėr-Ipėlitesha e pėrpėlitesha gjithnjė derisa nuk mendova se do te vdisja nga kėnaqėsia e tepėrt. Kur ai me ne fund e largoi fytyrėn nga vrimėza ime e lėngėzuar, une u ndjeva tėrėsisht e shkatėrruar. Ai pėrsėri i ktheu kėmbėt e mia mbi ēarēaf dhe pėrsėri Ime puthjet e tij filloi qė ta gjente rrugėn nėpėr trupin itim deri te buzėt e mia. Kur me puthi, une ndjeva shi-jen e lėngjeve te mia dhe pėr njė moment u dridha. - Pidhucin e paske te shkėlqyeshėm - murmuriti ai. Edhe une kam dėshiruar qė ta shijoja atė. Dėshi-iroja qė t'ia ofroja atė lloj te kėnaqėsisė te cilėn ma |ofroi ai mua, por une dėshiroja diēka tjetėr. Diēka i shumė me tepėr. Dėshiroja qė babai i Luiit ta fuste karin e tij njėzetcentimetėrsh ne pidhėzin tim dhe te me mbushte me spermėn e vźt. Derisa une isha tretur ne mendime, pėrnjėherė e kuptova se ai ishte i Iakuriquar. Kurrė nuk do ta di se isi e bėri kėtė veprim, as kur e bėri, por gjithsesi kjo ishte ne kohėn derisa me lėpinte dhe me solli deri ne ^ekstazė. Duke me lėpirė, ne te njėjtėn kohė kishte arritur qė edhe te zhvishej. E ndjeva karin e tij ēelik te forte se si me pulsonte nėpėr klitoris, kėshtu qė une e lėviza belin gjithnjė Iderisa guxha e tij vigane nuk u gjend ndėrmjet petave te mia te pidhit. Lėviza pak pėrpara dhe pas kėsaj centimetrat e pare te karit te tij madhėshtor, tanimė hynė ne picėn time te uritur. Kari i tij ishte tepėr i madh, qė te shkaktonte dhembje, e bile edhe ne gjendjen time te kėnaqėsisė.Fillova qė te pėrdredhesha derisa ēudia e tij| rrėshqiste ne mua, ne vrimėn time te lėngshme. - Do te ndalem, nėse dėshiron - me tha ai, e derisa me fliste, ma kici qafėn. U pėrkula pak prapa, prapa tij dhe duke ia kapur! kukat e tėrhoqa kah vctja, duke e futur ne pidhin timi edhe pjesėn e mbetur te mjetit te tij fantastik. Sapo shufra e tij ishte e parkuar ne pidhin tim te pėrflakur, une i mbėshtolla kėmbėt pėrreth kukave te tij' dhe fillova qė ta lusja te me qinte. E luta qė te me. mbushte me lėngun e tij te nxehtė. Fjalėt e mia epshndjellėse tek ai i ngjallėn te gjitha ndjenjat U vėrsul sikur demi mbi lopėn, kurse gishtat e vźt i nguliti ne kukat e mi te cilėt kėrcenin me vrull. U derdha njė hčre, dy hčre, tri hčre, e ai edhe me tutje me qinte. Isha ne cep te ēmendisė. Me ne fund me sul-moi orgazmi me i fuqishėm qė kam pėrjetuar ndonjėherė. Bėrtita, klitha, gjėmova... Sperma e tij vėr-sheu nėpėr pidhin tim te sakatosur dhe une e humba vetėdijen. Nuk kam lidhje se sa kohė kam qėndruar ne 'aut', por une u zgjova ne shtratin tim, plotėsisht e Iakuriquar. Ai qėndronte pranė shtratit tim, ende i Iakuriquar. | Kari i tij tani ishte i bute, por kjo megjithatė mjaftontei qė une shumė shpejt te kėndellesha. U afrova kah ai dhe ia putha majėn e karit. Ai buzėqeshi dhe me ledhatoi flokėve. - Mjaft e ke pėr sonte, oj dame e re - tha me njė zė shumė atėror. Ai kishte te drejtė, por mėnyra se si e tha kėtė, fliste se ne kėtė sigurisht do ta pėrsėrisnim. As qė| tentova t'ia thosha atė qė e kisha qėllim pėr ta bėrėj herėn tjetėr. Vendosa qė ta fėrkoja shtizėn e tij gjithnjė derisa te mos fillonte te me lutej. Nėse do te kem fat, kjo do te ndodhė qysh sonte. Se paku kėshtu shpresoj. Shifra "FATI I ZI"Djali i madh i shoqės sime

E dija se fqinjin tim tetėmbėdhjetėvjeēar e mundonte vetėm njė gjė: si t'i fuste hundėt nėn brekėt e mia kallėse, prandaj une kisha kujdes lidhur me kėtė, por si duket, jo edhe sa duhet. Para se gjithash, une as qė mund ta fajėsoj atė pėr asgjė, sepse, thėnė thjesht, isha e vetėdijshme se pothuajse ēdo mashkull kur inė shikon, fillon te jargėzohet pas meje, qė te bluajė diēka rreth rajonit te karit. Unė jam, sic thuhet, "e sajuar mire" edhe kah gjinjėt, e edhe ne pjesėn e kukave dhe isha mėsuar qė meshkujt te pėrqyrreshin pas meje. Mirėpo, shumica e meshkujve irikėsohen kur me afrohen. Ndoshta pėr ta jam njė kėnaqėsi tepėr e forte. Ngan-jėherė ata sillen ne mėnyrė thjesht qesharake, e ndjen-jat, te cilat janė ne linjėn e skajshme te ndjenjave te tėrheqshmėrisė, ne vend se kah une, i refuzojnė ata nga une, andaj ēak kam pėrjetuar qė njė djalosh i bukur, i cili fitoi ereksion te fuqishėm kur me shikoi, ne vend se te hidhej ne pėrqafimin tim, ai vetėm me shikonte. Une thjesht ndjej kėnaqėsi ne pėrqėndrimin e vėmendjes qė e shkaktoj te meshkujt dhe nuk iritohem. Burrit tirn i kam qėndruar relativisht ne besė, kurse jeta jonė sek-suale ishte e mire. Une e dua, e ai e ēmon atė qė e ka. I di te gjitha rreth kompleksit te edipit dhe ngarkesės natyrale te meshkujve adoleshentė qė te kalo-jnė nėpėr fazėn e dashurisė ndaj nėnės. Kėshtu qė une nuk u befasova aspak kur vėrejta se fqinji im Toni me shikonte me sytė e tij rinorė. Ai i ndryshoi edhe sjelljet. Nga ana tjetėr, mendova se nuk do te ishte ndonjė dėm nėse une e gostis hčre pas hčre, kėshtu qė une nuk ia zura pėr te madhe kur ai pėrkulej pėr te m'i shikuar kof-shėt nėn fustan, apo gjinjėt e mi nėn bluzė. Une lejova qė ai edhe te me spiunonte derisa vishesha. Bile mundo-hesha qė te vishesha e te zhvishesha ngadalė dhe ne mėnyrė provokuese, ne mėnyrė qė atij t'i jepja rast pėr njė pamje te mire seksi. E kuptova se puthjet dhe pėrqafimet tona te zakonshme, pėr te kishin njė kuptim krejtėsisht tjetėr, e nganjėherė bile arrija qė ta ndija edhe penisin e tij te erektuar, ne momentin kur pėrqafo-heshim. E dija se ai shpesh masturbonte, gjė kjo shumė normale, me siguri shpeshherė duke me fantazuar mua. Une thjesht u ndjeva si lajkatare. Shikimi i tij pėr mua ishte sikur njė kompliment i madh. Me kalimin e kohės, Toni u rrit dhe u zhvillua, kurse interesimi i tij pėr mua u rrit. Ai u bė njė mashkull bukur i zhvilluar, me i lartė se 180 centimetra dhe filloi qė te merrej me futboll. U bė me te vėrtetė njė djalosh i pashėm. Vashat bėheshin copė e grime pas tij, por si duket atij ato nuk i interesonin dhe ai sillej ne mėnyrė .^. relativisht te ēuditshme ndaj tyre. E dija se dėshirat e tij seksuale ishin kryesisht te orientuara kah une. Pėrcillte vazhdimisht ēdo lėvizje timen, duke e shfrytėzuar ēdo moment qė te me afrohej dhe qė te me prekte, kinse rastėsisht. Me duhet te pranoj se ai me kėnaqėsi me ndihmonte, sa hčre qė e kėrkoja ndihmėn e tij. E dija se sa hčre qė une nuk e shikoja, sytė e tij ishin te ngulitur ne trupin tim. E ai kishte problčme (ė mėdha qė ta fshi-hte ereksionin ndėrmjet kėmbėve. Dhe, si do te ishit ndier ju, zonja e zonjusha te nderuara? Ē'do te kishit menduar pėr te gjitha kėto? Me duhet te pranoj se mua me pėlqente adhurimi i tij ndaj meje. Isha e fascinuar me fytyrėn e tij te bukur dhe me trupin e tij te fuqishėm dhe e doja sinqerisht dhe thellė. Por, oh zot, ai ėshtė ende fėmijė, fqi, i biri i shoqes sime. Dhe, mbase nuk mund te qihem me kėtė fėmijė!? Kjo nuk bėn. Gradualisht m'u desht qė t'ia pra-noja vźtes qė atė ta konsideroja vetėm si njė djalosh te bukur e shtatthedhur, dhe se njė dite ndoshta edhe do te isha ne shtrat se bashku me te. E tėrė situata me shtyri qė une te thellohesha ne mendime. Si do te ishte qė ne pidhin tim ta ndjeja karin e fqinjit tim? Nuk mund t'u ikja fantazive. Kur me qinte burri. une e paramendoja Tonin, e ai pėrjetonte njė kėnaqėsi qė kurrė me pare nuk e kishte pėrjetuar. Sepse une fillova qė te kallesha jashtė mase, gjithnjė duke imagjinuar kinse me qinte Toni. E kur une do ta pėrqafoja Tonin dhe kur do ta ndjeja atė kar ne brendinė time, dhe kur duart e tija te mėdha e le mqishme do te m'i shtrėngonin cicat e mia bashkė me thimthat e tyre, une do te ēmendesha e tėra. Me ne fund, ēėshtja u konkretizua kur burri im shkoi ne Prishtinė lidhur me disa punė personale. Toni, sapo dėgjoi se burri im nuk do te ishte aty pėr njė kohė, une menjėherė e vėrejta ndryshimin ne qėndrimin e tij. U bė shumė agresiv ndaj meje dhe qartė i tregoi dėshi-rat e veta. Filloi qė haptaz te zgurdullohej ne mua, duke me vėshtruar qėllimisht, qė nga koka e deri te thembrat, e duke e ndalur shikimin posaēėrisht te gjinjėt dhe kof-shėt e mija. Ai dinte edhe te fishkėllonte ne shenjė te pėlqimit dhe ma bėnte me sy. Kur me pėrqafonte, m'i kapte kukat dhe me shtrėngonte, kėshtu qė une e ndjeja fort mire karin e tij ne bregun tim te vénčres, e nganjėherė, kur me ngriste lart ne ajėr, une e ndjeja topuzin e tij ndėrmjet kėmbėve, e sidomos kur i zgjeroja ato. Une kėtė, si duket pa qėllim, vazhdimisht e kisha bėrė. E dija se ai pėrgatitej pėr kohėn kur do te mbetemi te vetėm ne shtėpi gjatė kohės se mungesės se burrit tim. Burri im shkoi dhe mu ne atė mbrėmje Toni erdhi tek une, me qėllim qė ta zėvendėsonte shokun tim te jetės. Ne te vėrtetė, qėndroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. Ai u ul krejtėsisht pranė meje. Kjo edhe nuk ishte ndonjė risi, por kėsaj hčre ishte disi me ndryshe. Me tėrhoqi kah vetja gjithnjė derisa koka ime nuk u gjend mbi supin e tij. Dora e tij pėrreth qafės sime lėshohej gjithnjė e rnė poshtė, derisa me ne fund nuk arriti deri te gj'injėt e mi. Pastaj me pėllėmbė butė-sisht e kumcoi cicėn time dhe me gishtėrinj leht e shtypi majėn e saj. Buzėt e tij puthėn ballin tim. E ngri-ta shikimin dhe ai atėherė me puthi ne gojė. Isha aq shumė e befasuar sa qė gjuha ime ne mėnyrė automatike depėrtoi ndėrmjet buzėve te tij. Ne kėmbėn time ndjeva dorėn tjetėr te tij. Ma shtrėngoi kofshėn, menjėherė aty afėr pidhit, i cili u bė krejtėsisht i quilur dhe valė i nxehtė. Por pas njė ēasti tjetėr une ndjeva njėfarė panike dhe fillova qė te brengosesha. - Ndal, Toni - tentova qė t'ia ndalja hovin. - Kėsh-tu nuk veprohet me fqinjen! - mezi fola. - Por, une te dua - tha ai. Une vetėm bėra me kokė, u tėrhoqa dhe nxitova kah dhoma e fjetjes. Vendosa qė te shkoja drejt e ne shtrat, edhe pse ishte relativisht herėt. I hoqa rrobat nga vetja para se te supozoja se Toni ishte afėr derės e cila nuk ishte krejtėsisht e mbyllur. Une isha e tėra e kallur. E mora gjėnė e pare nga garderoba ime te cilėn e hasa dhe fillova qė te mbulohesha. Gabova. Ishte ajo njė baby-doll shumė seksi i pėrbėrė nga njė material i zi e i tejdukshėm, te cilin ma kishte blerė burri. Ajo ishte shumė e tejduk-shme, ashtu sic ishin edhe brekėt e mia gjithashtu te zeza. Dėshirova qė te futesha nėn mbulesėn e shtratit, kur pėr njė moment ndjeva njė dėshirė intensive pėr urinim. Thjesht, me duhej qė patjetėr te shkoja ne WC, mu ne ato momente! Dola ne koridor, hasa ne Tonin dhe u orientova kah WC-ja. Me pėrcolli gjithnjė deri te banjoja, duke u munduar qė te ma sqaronte, por edhe me bėnte lajka. Bullunga nėn pantollonat e tij dukej te ishte e gjatė dhe e fryrė. - Toni, me duhet te urinoj. A do te largohesh, te huciri? - i thash, por ai edhe me tutje qėndronte aty dhe oE vėshtronte. E vėrejta se si po e humbja kontrollin e udunłi, prandaj vetėm i ula brekėt dhe u ula ne ulėsen e WC-sė. Fillova qė te urinoja. Ndjenja e lehtėsimit isfafe e pabesueshme dhe ndjeva se si nga une, se bashku me urinėn, u largua edhe ēdo presion qė e kisha. Toni m'u afrua dhe u gjunjėza para meje, duke ma marre fytyrėn ndėrmjet pėllėmbave dhe filloi qė te me puthte butėsisht. Kėsaj hčre une iu pėrgjigja ngro-htėsistiL duke e mbėshtjellur me duar pėrreth qafės. ©o'ooaoe] Me ne fund, ēdo kundėrshtim pėrfundoi dhe Toni, duke qėndruar ende i gjunjėzuar, me ngriti nga ulėsja e WC-sė. Brekėt e mia kishin rźne nėn gjunj, kurse pidhi im u gjend mu para hundės se fqinjit tim. Ai e futi fytyrėn ndėrmjet kėmbėve te mia dhe i lėpiu pikat e fun-dit te urines. Une fillova qė te klithja. - Oh, Toni, Toni, kaq paturpshėm, oh! Por... mos u ndal! - gjuha e tij e cila ishte futur ndėrmjet flegrave te pidhit tim, ishte aq pėmdezėse sa qė menjėherė u derd-ha, duke ia shtyrė fytyrėn kah pidhi im i flakėt. Pas pak ne u gjendėm ne dhomėn time dhe ne shtratin tim. Te gjitha inhibicionet u zhdukėn. Te gjitha arsyet pėr pėrmbajtje u thyen. Ai me mon ashpėrsisht. Kari i tij i madh u iras thellė dhe egėrsisht ne pidhin tim te lagėsht e te nxehtė, gjithnjė derisa nuk eksplodoi. Sperma e tij u pėrhap nėpėr hapėsirėn time te brend-shme. Ndjeva njėfarė ngrohtėsie te veēantė. Atėherė e kisha radhėn une. E shtriva atė ne shpinė dhe nga kari i tij fillova qė t'i lėpija lėngjet tona te pėrziera, e pastaj fillova qė t'ia fėrkoja xhumbullin e tij i cili ishte ende i forte si gur. Mėpastaj e kalėrova, duke e ngacmuar kli-torisin tim me karin e tij dhe rrėshqita ne te, gjithnjė derisa e tėrė gjatėsia e tij madhėshtore nuk u gjend ne mua. Lėviza leht lart-poshtė ne karin e tij, duke i lėshuar buzėt e mia ne te tijat, duke pėrjetuar kėnaqėsi ne ndjen-jėn e shtrėngimit te kukave dhe eicave te mija nga ana e duarve te tij te fuqishme. Fillova qė te bėja lėvizje te ngadalshme rrethore, aq sa munda te pėrmbahesha. Me pas fillova qė te qihesha vrullshėm, duke u ngulur e ngritur gjithnjė e me shpejt ne hurin e tij, kurse edhe ai me kukat e tij mundohej qė edhe koqet te m'i fuste bren-da. Kari i tij monstruoz thjesht ma trandi pidhin tim te zjarrtė. Vazhduam kėshtu gjithnjė derisa zjarri nėn stomakun tim nuk u rrit deri ne atė masė sa qė te me shkaktonte njė orgazėm ashpėrsisht te dhembshėm e te lezetshėm i cili me shtyri qė te bėrtisja, qė te qeshja dhe te qaja ne te njėjtin moment. Dhe, shumė shpejt erdhi momenti kur edhe ai me stėrpiku pėr hčre te dytė me spermėn e tij te nxehtė, e cila u shpėmda nėpėr pidhin tim te gėzuar. Mbase nuk ka nevojė qė t'ju tregoj se si i kaluam ditėt e mosprezencės se burrit tim. Ato ishin te kurorėzuara me orgji te vėrteta. Qiheshim ashpėr qė nga mėngjesi e deri ne mbrėmje. Ēdo gjė ishte e egėr, perverse dhe e mrekullueshme. Kaluan disa dite dhe dikur erdhi burri im. Une tani i kam dy meshkuj te shkėlqyeshėm te cilėt kujdesen rreth dėshirave te mia seksuale, njėri ditėn e tjetri natėn. Une nuk ndjej kurr-farė brejtjeje te ndėrgjegjes. Tani jam njė dame e mbushur me dy kara, jetoj ne njė lumturi te plotė dhe jam e lumtur qė arrij t'i kėnaq dy meshkuj...

Autobusi

Atė dite nuk mund ta harroj kurrė. Qėndroja ne stacionin e autobusėve. Mė kaploi te ftohurit. Prisja fatin qė dikush te me dėrgonte sa me pare ne shtėpi, qė te shtrihesha e te pushoja me ne fund ne shtratin tim te bute e te ngrohtė. Me bisht te syrit vėrejta Fatėn, ish-shoqen time te gjimnazit dhe menjėherė u nisa ne drejtim te kundėrt ne mėnyrė qė t'i ikja kontaktit me te. Ne te vėrtetė, shumė njerėz i mundon fiksimi kohor. Pėr Fatėn, mu kėto gjėra ishin te rėndėsishme, gjėra kėto te cilat edhe pas 30 vjetėsh pėr te ishin te rėndėsishme. Pėr te ishin te rėndė-sishėm emrat e ish-profesorėve. Pėr te ishin te rėndėsishme vendet ku ishin te ulur nxėnėsit. Ky shkollim mbase pėr Fatėn ishte e vetmja gjė qė ishte me rėndėsi ne jetėn e tyre... Mirėpo Fatės nuk arrita qė t'i shmangesha. M'u afrua dhe me preku pas shpine. "Ē'ėshtė puna jote, shoku im i vjetėr? Bėhesh kinse nuk me njeh?!" Duke e aktruar befasinė, une ne mėnyrė miqėsore ia shtrėngova dorėn. Lutesha qė te mos fillonte te fliste pėrditėt shkollore! Ishte njėra nga ato femrat e qėndrueshme, me njė gjatėsi gati sa e imja, kurse ne take, ma kalonte. Kishte njėfarė bukurie seksi, e cila disi me frikėsonte qysh kur ishim ne shkollė. Kishte flokė plotėsisht te thinjura te cilat u afroheshin faqeve. Qysh kur ishim ne shkollė ajo kishte filluar qė te thinjej dhe ajo tufė e flokėve te thinjura, ne vetėdijen tonė djaloshare kishte njė domethėnie seksuale vullkanike. Ēdoherė kisha njėfarė stresi ndaj saj. Me provokonte ne mėnyra te ndryshme. Ma mbėshteste kokėn mbi sup, e mbėshteste trupin e saj pėr trupin tim, por asgjė me shumė. Vetėm do te me shikonte, do t'i lėpinte buzėt e ima. Tani, pas tridhjetė vjetėsh, dukej te ishte ende e mbajtur mire. Kishte pasur te veshur njė pallto. - Ē'bėn? - e pyeta si i marre. - Ē'mund te bėj une? - tha. - Une nuk jam ambi-cioze sikur ti, qė te shkruaj libra. Dhe pastaj biseda filloi. Me pyeti pėr prishjen time te kurorės, sikur kjo te kishte ndodhur dje, e jo para dhjetė vjetėsh. Edhe ajo ishte e ndarė. Por, ne mėnyrė te pacivilizuar. Shumė thjesht. Ishte martuar vonė, me njėfarė torollaku i cili kishte pėrjetuar kėnaqėsi duke i bėrė asaj skena. Mua me bubullonte koka kah m'i fliste kėto gjėra. - Mund te supozoj - murmurita. - Nuk mundesh - pėshpėriti ajo. Se pari e kishte munduar me xhelozi, e pastaj kishte filluar qė ne shtėpi t'i silite shokėt e vźt, pėr te luajtur bixhoz. Por ai e kishte pėrulur gruan e vźt. Me kapi pėr dore, duke me liruar nga udhėheqja e bisedės, kėshtu qė derisa ajo fliste, ishte e mjaftuedhme qė une vetėm te pohoja me kokė. Ishim se paku njėqind veta, kur me ne fund arri-ti autobusi. Te gjithė u paluam pėr njėri tjetrin, duke u futur ne autobus. Ishim aq te shtypur pėr njėri-tjetrin sa qė gati e humba frymėmanjen. Si duket, Fata nuk ruhej aspak. Ne te vėrtetė, nuk e kishte dert qė pjesėt e saja te trupit i prekeshin nga meshkujt e pranishėm. E shkumcoi pallton, apo iu kishin shkėputur pul-lat ne tollovi dhe u mbėshtetėm stomak pėr stomaku, gjoks pėr gjoksi. Cicat e saja te mėdha filluan qė te m'i ngrohnin mushkėritė. Ajo vazhdimisht fliste . Burri e kishte paditur dhe dėshironte qė fia uzurponte shtėpinź. - Paramendo. Kurrė nuk ėshtė denihur ne mua. Frikėsohej nga ajo se mėpastaj. kur te bėhej fėmija, une me nuk do ta pėrfillja aspak. - gari filloi qė te qante. - U bėra plotėsisht e frustruar. Bum im kishte dėshirė qė te me puthte nėpėr siomak.e pastaj me pénis te me kalonte nėpėr kėrthizė. te me derdhej ne lesh, por brenda kurrsesi jo, vźliau im. Nuk dėshironte dhe nuk dėshironte. E une nuk dėshiroja qė ta tradhtoja. Disa hčre jam munduar qė ta shtrėngoja me kėmbė dhe ta mbaja ne brendėsinė time, por ai me ka rźne shuplakė, duke me quajtur lavire. Dhe, derisa ajo i pėrmendre pjesėt me intime te trupit, une fillova qė maksimalisht te koncentrohesha ne bisedė. Kėmba ime ishte e futur ndėrmjet kėm-bėve te saja dhe diēka me sorollatej nėpėr kokė: bėja ore burrė atė gjė qė bashkėshorti i vźt nuk ia kishte bėrė. Ndjeva se si po me rritej kari, derisa Fata bise-donte krejt pranė buzėve te mia. Lėviza pak dhe mjetin tim te qirjes e orientova mu ne mesin e kėm-bėve te saja. Po, po. Une nuk do t'i besoj. Ai jo vetėm qė eshtė derdhur ne te, por si duket ia paska gjuajtur edhe disa shokė te vźt, dhe si duket mezi paska pritur qė ajo ta tradhtonte, qė te qihej me ta, e pastaj ta zinte ne fla-grancė. Mirėpo, ajo gjithmonė ishte njė vashė ēap-kėne dhe e dinte se ē'bėnte: ajo ishte qirė, jo vetėm me shokėt e tij, por edhe me ata, e edhe me te tjerėt, kur ai nuk e pėrgjonte. Dhe tani, ja, ajo kishte ven-dosur qė te ndahej. E shkaku? Vėliau i saj, pčse vjetė me i vjetėr se ajo, e kishte humburjetėn ne njė fatke-qėsi komunikacioni dhe shtėpia i kishte mbetur kėsaj. Ne bisedė e sipėr, ajo lėvizi edhe pak dhe tani kari im u mbėshtet mire ndėrmjet kofshėve te saja. Ajo edhe me tutje fliste pėr vėllaun e vźt, por une me nuk e dėgjoja aspak. Nga autobusi zbritėn disa udhėtarė dhe ne disi u liruam pak, por pėrsėri hypėn disa te tjerė, duke shkaktuar pėrsėri pėrreth nesh njė tollovi te hatashme. Kurse une isha ne kuim te kėnaqėsisė. Ngadalė ia ngrita fustanin dhe nga pan-tollonat e nxorra atė timin. Pėr njė moment, gati sa nuk u ēmenda: sapo e afrova karin tim ndėrmjet kėm-bėve te saja, e vėrejta se ajo nuk kishte pasur brekė fare! Guxha ime tanirnė rrėshqiti ndėrmjet buzėve te saja te pidhit. Njė pidh te tille te nxehtė kurrė nuk kam ndier nėjetėn time. Kari im hyri pjerrėt, por nuk mund te futej aq sa duhej. Une nuk guxoja ta ndėr-preja rrėfnnin e Fatės ne mėnyrė qė ta lusja pėr t'i hapur edhe pak kėmbėt, gjithnjė duke u frikėsuar se iluzionet do te treteshin. Ndjeva njė ndryshim ne zėrin e saj. Ai filloi qė disi te dilte me i ėmbėl dhe me i qetė. I hapi pak kėmbėt dhe kari im dalėngadalė po hynte gjithnjė e me thellė ne pidhin e saj. A e keni provuar ndonjėherė, lexues te dashur, qė kėtė ta bėni vjedhurazi ne autobus? Ėshtė njė gjė e tmerrshme kur qirja nuk varet nga dėshira personale, por nga dridhja e autobusit ne mėnyrė te ērregullt. Kari im lėvizte ne pėrputhje me tundjen e autobusit nėpėr rrugėn jo te rrafshėt, por mu kur paraqitej nevoja me e madhe e shpejtimit te ritmit, ai autobus i malikuar qetėsohej fare. Fata vazhdimisht fliste. Mendoj se edhe ajo filloi qėtėkallej.Tektash!? Isha i tėri i skuqur nga mosdurimi. Me dukej se do te shkonte ende kohė, e une ende nuk arrija dot deri te qirja. Zemra me rrahte si kurrė me pare. Buzėt e saja u pėrputhėn pėr buzėt e mia. - Mos me puth. Po me vjen turp. Pastaj, ē'do te mendojnė njerėzit pėr mua. Bėhu i mire. Pėrndryshe do te ndahem nga ti. Jo, vetėm kėtė mos e bėr - mendova vetmevete. Vazhdova qė edhe me tutje t'ia fusja ngadalė, duke e tėrhequr sa me shumė kah vetja. Asgjė nuk do te ndodhte e keqe, po mos te bėrtiste njė i marre, duke na shtyrė: - Aman bre zonjė. Ngushtohuni pak. Nuk po ju dilka njė bote vend! - Shko bre n'pidh t'nonės! - i bėrtiti Fata ime me gjuhėn e saj vuligare dhe u shrnang pak. Ne atė moment une ia futa deri ne fund, thellė, thellė, mu ne momentin kur edhe fillova qė te derdhesha dhe ta mbushja me spermėn time. Pulsimet m'i shtanguan kėmbėt, kurse nėpėr kurriz me kaluan disa ndjenja rrėqethėse. Isha i lumtur qė me ne fund ēdo gjė pėr-fundoi aq mire. Pastaj me kujdes karin tim e tėrhoqa nėn pantollone. Askush nuk hetoi asgjė. Me ne fund, ne mėnyrė falėnderuese e putha Fatėn ne faqe. - Dhe, ē'ke vendosur te bėsh me burrin? - e pyeta, edhe pse deri me tani nuk kisha lidhje se ē'mė kishte folur deri me tani. - Asgjė - tha hareshėm - mu asgjė. Nuk do t'i shmangem. Do ta malltretoj edhe une atė! Ajo u pėrgatit pėr te dalė nga autobusi. I propo-zova qė te shkonim se bashku tek une, ne banesė. Ajo refuzoi. I propozova qė t'ia lija adresėn ne mėnyrė qė me vonė te me paraqitej, kur te dėshironte. Atėherė pėr hčre te pare me shikoi arsyeshėm, sikur te ēuditej se pėr ē'arsye isha pranė saj. - Jo, po ti po e tepron tash! Mendon se me gjithė kėto pranime kam dėshiruar qė te ngulitem? Po. Me ke pėlqyer ne gjimnaz. Por, ne tash jemi te vjetėr. Paramendo se si do te dukej qė tek tani te qiheshim!? Harroje kėtė. Me te vėrtetė une jam kundėr ēdo gjeje qė ėshtė kundėr miqėsisė sonė. Jo, nuk do te kisha mundur qė te te paramendoja si dashnor! Gati sa nuk e humba vetėdijen. E kjo pak me pare, si do te mund te quhej?! E mundova kokėn lidhur me kėtė kur pėr njė moment Fata tźnimė doli nga autobusi. Ah, autobus i malikuar...E kaluara ime e paharruar

Do t'I kthehem edhe njėherė se kaluarės sime pėr ta kujtuar me aq mall virgjėrinė e humbur. Atėherė isha pesėmbėdhjetėvjeēare, ne vitin e pare te shkollės se rnesme, ne Prishtinė. Nuk pen-dohem pėr atė qė kam bėrė sepse ishte njė pėrje-tim i pakrahasueshėm nėjetėn time. Ishte njė natė e nxeh.tė qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtėmbėdhjetat. Atė mbrėmje kur vendosa te bėj seks pėr hčre te pare, isha ne natėn e fundit te menstruacioneve, por epshi qė na kishte pėrfshirė nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. 1 dashuri im filloi te me puthė dhe te me lėpijė ne ēdo pjesė te trupit, qė nga gishtėrinjtė e kėmbėve e deri te maja e kokės. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jsės, sic e quante ai, filloi te bėnte akrobacione me gjuhėn e tij ne vagjinėn time te virgjėr. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Pėr gati njė ēerek ore ka punuar ne klitorisi tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga ēasti ne ēast do te shpėrthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shėndritshėm. Isha shumė afėr kulminacionit dhe nuk mund te pėrm-bahesha. Pėr njė moment filluan te me lidhnin lėngjet te shoqėruara me njė klithmė te ėmbėl. Gjithēka do te jepja qė te pėrjetoja edhe njė hčre atė lojė te paharrueshme te Kusebės. Ai u ngrit dhe u afrua pranė fytyrės sime duke ma drejtuar penisin ne gojė. Isha aq e gėzuar qė me ne fund ne duart e mia gjendej njė pénis prej se vėrteti, qė pulsonte dhe ishte i gatshėm pėr sulm. Kuseba me mėsonte si ta pėrpunoja. Fillo te punosh me gojė. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ėndje. Ishte hera e pare qė provoja njė gjė te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamirėsi penisin qė depėrtonte ne gojėn time. Megjithatė e thithja sipas kėshillės se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu pėrgjėrova. Hape gojėn, lėre te kalojė me thellė dhe me lirshėm, m'u pėrgjigj Kuseba. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shumė tek rrasej ne gojėn time. Isha aq e ndezur sa qė e thithja pa kontroll penisin e tij, ndėrsa ai shtypte cicat e mia dhe fėrkonte me dorėn tjetėr klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhėn e tij ne vagjinėn time e cila digjej flakė. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Kuseba: une e thithja penisin e tij, ndėrsa ai punonte me gjuhė ne vagjinėn time. Aq shumė ndjeja nevojė qė penisi i tij te hynte bren-da saj, teksa digjesha ne flakėn e epsbit, Dėshiro-ja te me dėrmonte me shufrėn e tij. Me njė te lėvizur ai u gjend mes kėmbėve te mia. Ja po afro-het, ki duriin, me pėshpėriti Kuseba, ndėrsa penisi i tij drejtohej ne vaginėn time. Isha aq e etshme sa qė me njė ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e vagjinės sime. Dikur ma dcpėrtoi duke pasur kujdes qė mos te me lėndonte. E pėr-lotur dhe me njė seri oh-oh-esh, une i thashė lam-tumirė virgjėrisė time. Lotėt nuk me rridhnin nga nga dėshpėrimi qė kisha humbur virgjėrnė, por nga kėnaqėsia qė ndjeja ne ato momente. Kuseba hynte dhe dilte tek une me njė ritėm marra-mendės, megjithėse une nuk kisha te ngopur. E ndėrruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shumė me pėlqeu ky pozicion. Ishte e pamundur qė te pėrmbahesha. Lėngu i kėnaqėsisė me rridhte mes kofshėve te mia. Isha e lagur dhe e bėrė quil nga mujoret dhe nga ky lėng mrekul-lie. Djaloshi im pomponte me njė ritėm gjithnjė e me te shpejtė derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajsė, rėnkoi i kėnaqur. Ndėrruam shumė pozi-cione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Kuseba qėndruam bashkė pėr tre vjet dhe mėsuam gjėra qė pėr mua ishin tabu me pare. Tani kanė kaluar dy vjet qė s'e kam takuar qoftė edhe rastėsisht ish-tė dashurin tim. Nuk me ėshtė dhimbsur virgjėria ime, sa me ėshtė dhimbsur lid-hjajonė e ndėrprerė. Kėnaqėsitė qė i kam pėrjetu-ar me te, nuk mund t'i pėrjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thonė: Si te ngrohė dielli i pare, nuk te ngrohė asnjė diell tjetėr.

.

Gjendet pika "G"
zoom
Pika "G", thelbesore per orgazmen femerore, ekziston. Madje, edhe eshte "fotografuar" nga nje kerkues italian qe e ka lokalizuar ne nje hapesire te vogel midis uretres dhe vagines, me shpesh se normalja. Per te vertetuar zonen e kenaqesise femerore ka folur nje studiues i njohur i universitetit te “Aquila”, Emmanuele Jannini. Profesor seksologjie ne mjekesi, Jannini ne nje kerkim te publikuar dje ne gazeten “Journal of Sexual Medicine” tha se eshte realizuar mbi nje numer te vogel femrash.

Per te dalluar kete vecori te turpit, qe eshte e njohur per femrat si ‘orgazem vaginale”, Jannini ka perdorur ekografine transvaginale, nje ekzaminim shume i perbashket. Studiues ka kerkuar nje grup femrash te reja qe kishin orgazma vaginale dhe studio anotomine. Tek ato femra qe deklaronin kete lloj orgazme iu be vezhgimi ndermjet murit te uretres dhe vagines.

"Kemi treguar me qartesi se ekziston “pika g” te disa femra. Eshte shume e lehte per ta lokalizuar me menyre te thjeshte, me nje ekografi te thjeshte. Tani mund te flitet per seksualitetin femeror me nje njohuri te madhe dhe duke e thelluar kete ne nje terren me konkret”, komenton Emmanuele Jannini, i cili shprehet i gezuar, “pasi me kete kerkim perfundon epoka e seksologjise se dobet ne opinion. Kemi treguar se femrat kane ndryshime midis njeres dhe tjetres. Tani mund te kuptojme, per shembull, sa jane femrat qe kane piken "G".

Jo vetem kaq. Mundet, ne disa raste edhe te ‘kurojme’ mungesen e orgazmes vaginale. "Jemi duke vezhguar - vijon Jannini - qe pika 'G' eshte e ndjeshme ndaj trajtimit hormonal. Pra, ne femrat qe kane nje pike 'G' jo shume te perforcuar nga nje perkedhelje hormonale, mund te jete e mundur per te nderhyre”. Ekziston, ne fakt, femra qe kane nivel te ulet testeroni dhe kane piken ‘G’. Por, per shkak te perkedheljeve hormonale, pika ‘G’ “shuhet”. “Keto paciente, tregon Jannini, mund t’i kurojme me hormone”.

Ka ne fakt edhe femra qe kane kete ‘mjet kenaqesie’ “dhe mbi kete eshte e mundshme e te nderhyhet. Ne rastin e tyre, thote eksperti, jane te mundur vetem orgazma klitorjale”. Por kerkimi vazhdon dhe ekipi i profesor Jannini po vezhgon se si pika ‘G’ ndryshon ne faza te ndryshme te ciklit menstrual, ne femrat qe marrin pilula, ne femrat me shume testeron dhe me ato me pak hormone. "Do te kemi keshtu edhe nje kuader edhe me te sakte", perfundon Jannini.

STILET E KAMASUTRES ME FOTO
Bashkimi i Shqiponjės


Tė shtrirė nė krah 2 partnerėt pėrqafohen dhe gruaja shtrėngon vithjet e burrit midis kofshėve. Burri pėrkul pak kėmbėt pėr tė lehtėsuar penetrimin.

Pro:
Pozicioni shumė intim dhe ofron njė kontakt maksimal midis 2 partnerėve.
Thellėsi e mirė penetrimi n.q.s.burri pėrkul lhtėsisht kofshėt midis atyre tė gruas.


Kundra:
Hapėsire lėvizjeje e kufizuar
Pozicioni Ying e Yang


Mbi njw sipėrfaqe tė ngurtė e te qėndrueshme, gruaja ulet mbi gjunjėt e partnerit i cili ėshtė i pėrkulur. Pėr tė pėrmisuar qėndrueshmėrinė burri duhet tė mbėshtesė shpinėn mbi njė sipėrfaqe vertikale si p.sh.nė kėndin e krevatit

Pro:

Ky ėshtė njė pozicion origjinal dhe shumė i kėnaqshėm.

Kundra:

ėshtė njė pozicion i vėshtirė pėr tu mbajtur,i cili i jep burrit njė fuqi muskulare dhe njė ekuiliber shumė tė mirė.

Bashkimi i Bletės


Gruaja ulet mbi penisin e burrit i cili ėshtė ulur me kembėt tė zgjatura pėrpara.Gruaja mund tė ulet e tė ngrihet vertikalisht duke u mbėshtetur mbi duar e mbi kembė. Burri shoqėron lėvizjet duke e ngritur nga bythėt dhe kofshėt
burri mund tė mbėshtt kurrizin nė mur pėr njė mbėshtetje mė tė mirė.Gruaja mund tė pėrgjunjet pėr tu pėrkulur sa mė mirė pėrpara e pėr tė ndryshuar kendin e pėrkuljes se vaginės.

Pro:
Gruaja kontrollon mė mirė thellėsinė e penetrimit sesa nė pozicionet e tjera me penetrim nga mbrapa.
Pjesa e pėrpara e vaginės dhe pika G janė tė stimoluara mirė.
Burri nė pozicion pasiv mund tė pėrkėdhel gjokset dhe klitoridin e tė dashurės.

Kundra:
Pozicion lodhės per burrin nė mungesė mbėshtetjeje.Pozicioni i pėrputhjes perfekteGruaja zgjatet mbi burrin me kėmbėt e pėrkulura pėr tė lehtėsuar penetrimin. Kur penisi ndodhet ne pozicionin e duhur mbyll kėmbėt derisa trupat e partnerėve te pėrputhen nė mėnyrė perfekte. Gruaja mund tė filloj stimulimin duke fėrkuar trupine saj orzontalisht dhe anash tek partneri.

Pro:Pozicion shumė intim qė ofron njė kontakt maksimal midis partnerėve.
Muret e vaginės nėse tė ngushta favorizojnė ndjenja shume intense.
Kėshillohet pėr dashurinė tantrike.

Kundra:
Thellėsia e penetrimit dhe hapėsira e lėvizjeve janė tė kufizuara
Pozicioni i tė dashuruarve


Dy partnerėt rrine nė kėmbė pėrballė njėri-tjetėrit, burri fėrkon penisin tek vulva e partneres. Pas disa minutash fėrkimi vulva do tė hapet natyrisht pėr tė lejuar njė penetrim sipėrfaqėsor. N.q.s. gruaja ėshtė mė e shkurtėr se burri mund tė ngrihet duke perdorur taka ose duke u ngjitur nė dicka.

Pro:
Pozicion praktik dhe qė realizohet parpitur nė cdo situatė .
i mirė stimulimi i klitorit dhe i penisit.

Kundra:
Penetrim siperfaqėsor.
Realizohet me vėshtirėsi n.q.s. partnerėt kane gjatėsi tė ndryshme
 
Top
view post Posted on 28/6/2011, 11:52           Quote
Avatar

Advanced Member

Group:
MODERATORE
Posts:
1,242

Status:


Kjo eshte historia ime me Blerten. Ndenjem vetem pak jave sepse une do te largohesha nga ai vend. Kishte vetem seks ne cdo takimin tone. Por ne fund e kuptuam se kishim rene ne dashuri me njeri-tjetrin.

E kisha takuar me dhjetra here por se kisha menduar se ndonje dite do te me terhiqte vemendjen. Blerta eshte 29 vjec dhe banonte shume afer shtepise sime bashke me vajzen e saj 2 vjec. Femija ishte frut i nje martese te parealizuar me ish te dashurin e saj. Kishte mbetur shtatzane me dhe ne ndersa priste qe te lindte e ndane.

Kjo histori e kishte goditur shume keq dhe e kishte bere qe gjithe kohes te mos pranonte asnje marrdhenie me nje mashkull tjeter. Beheshin rreth 3 vjet qe ajo as nuk kishte puthur nje mashkull. Ne kete gjendje e gjeta une Blerten nje mdasdite tetori (2004). Ate dite shkova te zyra ku punonte Blerta dhe ajo me ndihmoi per cka me duhej. Levizte shpejt neper zyra me kostumin e saj bardh e zi. Nuk bente tualet por poshte syzeve dalloheshin syte qe i shkelqenin. Ecte dhe leviste me delikatese vithet e saj te ngritura dhe shume te bukura qe mundohej ti fshehte poshte veshjeve serioze.

Gjithmone kishte qene ashtu, e fshehur. Ndersa me afrohej ne tavolinen ku isha ulur i zbulohej gjoksi here pas here dhe une nuk rrija dot pa e vene re kete gje. I pelqente. Duket se ideja qe nje mashkull endjente ate afer e ngacmonte. Une e pashe kete gje dhe ne nje moment, kur po ndaheshin u kujdesa qe ta ngacmoja sa me shume qe mundesha. Ndersa fliste duke qendruar ne kembe para meje, une po e falenderoja per ndihmen, i vendosa doren te supi dhe me pas midis qafes e veshit me qellim qe ta afroja nga vetja per ta puthur miqesisht ne faqe. E pashe qe ngrihu e gjitha sepse shtrengoi letrat qe mbante ne dore te cilat kerciten. I thashe edhe njehere faleminderit dhe u largova ngadale, hapa deren dhe ika.

Ate dite prita gjithe kohes qe te merrja ndonje telefonate nga ajo por nuk ndodhi. Mendova se nuk kishte funksionuar aspak strategjia qe perdora dhe e lashe pas fare pas dore. Por sishte e thene sepse te nesermen pashe qe dokumentat qe kisha marre prej saj nuk ishin te plota. Nje leter mbeti ne zyren e saj. U ktheva dhe nuk e gjeta ne zyren e saj, morra numrin e telefonit te shoqet e zyres dhe i telefonova. E hapi menjehere dhe nuk foli.
-Alo Blerta….(qetesi)…
-Numri i Blertes eshte ky?….
Prita dhe pak dhe askush nuk po fliste. Kur nga ana tjeter degjova nje ze, qe me tha….
-Me pelqen zeri yt ne telefon, e dija qe do me merrje sepse nuk ti kam dhene te gjitha letrat”, me tha ajo.

Me tha qe te prisja se do te vinte per pak minuta. Serish me veshjen e saj zyrtare po kete here kemisha ishte e zberthyer dicka me shume dhe ndersa u afrua ndjeva nje arome parfumi te perziere me aromen e gjoksit te saj qe mu perplas ne fytyre ku u afrua me takoi dhe me puthi ne faqe. Ndersa shikonte qe syte e mij vjedhurazi futeshin poshte kemishes se saj te gjoksi i bardhe, i ngritur lart dhe majat e gjoksit qe kercenin gati pertej kemishes. Me terhoqi ajo pamje, e saj. E ftova te pime nje kafe se bashku dhe shkuam ne nje lokal afer stadiumit “Qemal Stafa”. Biseduam per gjera qe lidhen me punen tone dhe une nuk po ja ndaja syte qafes, buzeve dhe gjoksit te saj. Ajo e vuri re kete gje dhe nuk nguronte qe here pas here ta zbulonte.
-Ti ke gjoks shume te bukur Blerta”, morra une guximin
-Gjynah qe e fsheh pas kemishave te gjera.
Ajo ngriti syte, heshti me shikonte ne te gjitha levizjet e mija, dhe tha vetem
-Kaq. vetem gjoksi
U afrova pak dhe i kapa doren me te cilen mbante goten e ujit ne tavoline
-Me pelqejne edhe duart e tua. Lum ai qe provon ledhatimin e ketyre gishtave
Ajo u skuq dhe u largua.

Mua mu duk se nuk i pelqente kjo qe i thashe nga ideja qe kisha per te si nje femer shume e terhequr.
-C’do besh neser- me tha-Kam shume deshire te shkoj ne kete kohe ne breg te detit.
Me pelqeu kerkesa e saj direkte dhe pranova menjehere qe te shkoja ta merrja ne shtepi ne mengjes. Ne mbremje mendova qe ti telefonoja per te lene saktesisht orarin kur do takoheshim. Ajo kishte ndryshuar zerin. Me tha se ishte shtrire ne shtrat dhe sa kishte dale nga dushi. Fliste me ze te ulet sepse pak me tej flinte vajza e saj e vogel.
-Me ngacmon shume zeri yt, shume i embel, me duket sikur me peshperti ne vesh- i thashe.
Ajo heshti dhe priste qe une te flisja. Vazhdova me tej
-Vetem ideja qe je shtrire ne shtrat pa ate veshjen tende zyrtare me sjell mendime shume te nxehta-i thashe.

-Cfare mendimesh te vijne-tha duke ulur akoma me shume zerin. I degjoja frymarjen e saj qe me dukej sikur e kisha afer fare. Pasi e ngacmova me tej me fjale dhe ajo filloi ta ndjente gjithcka qe flisnim deri sa ariti nje moment duke thene-Po lagem- me pelqeu kjo gje sepse mendova qe shume shpejt gjerat do te shkonin ashtu sic mendoja une. E dija qe gjithmone kisha patur sukses ndersa flisja me vajzat ne telefon dhe kete here dukej se po me ecte. Ndersa flisnim arrita ta bind qe te masturbonte dhe ne ate moment me tha se kishte nisur qe te prekej shume kohe me pare. Folem aq sa bateria e telefonit tim u shkarkua. Mua me zuri gjumi menjehere dhe te nesermen, e kisha pushim, u nisa drejt shtepise se Blertes per ta marre.

Ajo kishte dale me kohe sepse kishte derguar vajzen e vogel te shtepia e kusherises se vet. U nisem rruges dhe ajo per asnje carst nuk guxonte qe te me shikonte ne sy. Me nje dore mbaja timonin dhe me tjetren i prekja doren asaj te cilen e kishte vendosur ne mes te kembeve. Prej andej vinte nje nxehtesi e madhe e e ndjeva se ajo ne ate cast ishte gati e kontraktuar. U ndalem prane nje plazhi privat ne Durres qe ishte bosh. Nisem te shetisnim ne ane te detit dhe une e mbaja nga beli. Asaj po i pelqente kjo sepse mbeshtetej te une dhe fliste pa pushim. U ulem nje cast dhe une perfitova nga rasti e perqafova dhe nisa ta puthja, ne fillim ne balle, ne sy, ne hunde ne faqe ne mjeker dhe ndersa po afroja buzet te buzet e saj, ndjeva qe mezi merrte fryme i hapi buzet dhe priste qe ta puthja. E rrethova nga beli dhe e afrova pas vetes. Ajo nisi te dridhej dhe mbylli syte. E putha ngadale dhe pastaj ndjeva qe dridhjet e asaj u shtuan, nisi te me shtrengonte dhe kafshonte buzet, futi duart poshte kemishes sime dhe po me prekte ne trup. Doren tjeter e vendosi mbi kembet e mija dhe e levizte e ne fund e ndali mbi karrin tim. Nisi ta prekte dhe shtrengonte fort sa me shkaktonte dhimbje. Kishte kohe pa ndjere dicka te tille ne doren e saj.

-Zemer, ikim ne nje hotel- i thashe une duke e ledhatuar.
-Po iki. Shpejt-U cuam prej aty dhe gjate gjithe rruges nga plazhi i Durresit deri te “James” prane “111″ e beme vetem duke u ledhuatuar. Une kisha vendosur doren ne mes te kembeve te saj dhe ndjeja nxehtesine qe vinte prej andej, ndersa ajo vazhdonte te dridhej. Mberitem menjehere dhe u kujdesa qe recepsionisti te na jepte dhomen qe kisha me shume qef. Nje te rrethuar me pasqyra nga te gjitha anet qe kur ishe brenda te dukej sikur e beje me disa femra njeheresh. Hyme brenda me padurim. Blerta mbeti ne mes te dhomes dhe nuk dinte se cfare te bente. Ndjehej ne siklet me gjithe ate shkelqim qe ishte brenda. Ula pak dritat dhe ne dhome u krijua nje ngjyre e kuqe. U afrova nga pas e rrethova me duart e mija ne bel dhe nisa te ledhatoj ndersa e puthja ne sup dhe ne faqe, ajo ktheu koken nga une duke renkuar dhe me puthi ne buze ndersa vithet i ngjeshi pas karrit tim duke qendruar pak e perkulur. Nisa ti heq kemishen dhe vendosa duart mbi gjoksin e saj te forte. Digjej e gjitha, nisi te renkonte, u kthye nga une, dhe po me zberthente pantallonat. Vajza qe deri ne ate moment ishte e urte dhe e turpshme u shnderua komplet. Nisi te fliste me ze te larte dhe me kerkonte duke me thene

-Nxire karrin tend se dua qe ta shikoj tani-
E ndihmova qe te zberthente pantallonat e mija dhe njekohesisht zbertheva edhe te sajat te cilat rane menjehre ne fund te kembeve sapo i hoqa rripin. Ishim te dy me mbathje dhe me kemishe ne mes te dhomes. Pantallonat dhe kepucet i kemi hequr dhunshem. Ajo me puthte me epsh dhe here pas here ulej dhe me kafshonte ne gjoks. I pelqente qe te kapte pjeset e mija me te shendetshme. Pasi u zhveshem e morra ne krah dhe u afruam ne drejtim te krevatit. Doja ta hidhja siper dhe pastaj te hipja edhe une mbi te por ajo ndaloi.
-Qendro ne kembe-me tha-se dua qe te kem te gjithin timin ate qe e deshirova qe heren e pare kur te takova.

U ul ne krevat dhe vendosi duart mbi gjoksin tim dhe nisi ti ule ngadale. Arriti te bokset dhe nisi ti ule duke e mbajtur fytyren shume ngjithur me trupin tim. Karri im ishte rritur ne maksimum dhe ndersa ajo hoqi mbahtjet e mija, ai doli dhe u perplas mbi fytyren e saj. Ajo e priti me shume qef dhe i shkelqyen syte, vendosi nje dore poshte testikujve dhe nisi ti ledhatonte, ndersa me tjetren mbeshtolli karrin tim.
-Ohhh sa i mire qe qenka. Sa i forte. Te ngjan ty shpirt. Jo shume i gjate por i trashe. Mmmm. Dua te ta ha te gjithin llokumin tim-me tha dhe ndersa mbylli pergjysem syte vendosi buzet mbi koken e tij qe ishte skuqur nga tendosja. Pas pak i gjithe karri im rreshqiti brenda gojes se saj dhe ajo nisi ta thithte dhe ta fuste gjithmone e me thelle. Une kisha frike se mos prishesha ne fillim nga ajo nxehtesi e gojes se saj. Gjuha e saj prekte here pas here deri ne fund te karrit tim, ajo renkonte dhe vazhdonte. E ndalova. Ja hoqa koken me force dhe e shtyva ne krevat. Ajo rrinte shtrire dhe me lutej qe te vazhdonte ta merrte ne goje.
-Me ka dale ne ender karri yt. E ke si llokum-tha. Por kjo sme bindi qe ta lejoja me sepse nese vazhdonte atehere do te prishesha shume shpejt. I ngrita kembet siper ndersa ajo rrinte shtrire dhe i vendosa duart poshte vitheve te saj. Doja ti hiqja mbathjet dhe ajo me ndihmoi per kete. Ishte e gjitha e rruar dhe buzet e pidhit te saj i shkelqenin, ishte lagur. U ula dhe menjehere ndjeva duart e saj mbi koken time. E kuptoi se cdoja te beje dhe sapo buzet e mija preken fundin e barkut te saj. U drodh menjehere dhe hapi kembet e me pas i vendosi mbi supet e mija.

Nisa qe ta puthja dhe ti ngacmoja klitorin me gjuhe ndersa ajo rrenkonte aq sa degjohej ne korridorin e hotelit. Vazhduam gfjate ashtu deri sa ajo me kerkoi qe te ndalonte sepse po i merrej fryma, nuk mund te duronte me. Une vazhdova dhe pak dhe ndjeja se si ajo dridhej nga orgazmat qe nuk i ndalonin. Ne fund bertiti aq shume sa se kisha degjuar asnjehere. Ndalova dhe po e shikoja nga poshte, ajo ngriti koken dhe duke me buzeqeshur me tha:
-O zot s;e kisha provuar kurre kete gje. Tani dua qe te futesh karrin tend te gjithin te une-E ngrita me shoejtesi dhe u hodha siper saj. Kembet e saj mu mbeshtollen rreth belit. Doja qe te fusja doren poshte dhe ta merrja karrin per ta vendosur siper pidhit te saj. Por ajo me ndaloi. Nisi te me puthte dhe e vendosi vete doren te karrin im.
-Ma jep mua. Dua ta fus vete- e vendosi karrin siper pidhit te saj dhe pastaj rreshkiti poshte meje duke i dhene trupit para. Mu duk sikur po ma bente ajo mua. Karri im hyri me shume veshtiresi brenda saj. Ishte tmeresisht shume e ngushte dhe nese nuk do te ishte lagur mire do te kisha pasoja. Nisa te leviz fort dhe pas cdo goditje qe i jepja ajo renkonte dhe thoshte -me thelle. Rritmi u shpeshtua shume dhe renkimet e saj ishin britma te gjata qe perfundonin me shprehjen-O zemer cfare karri, ose te hengsha karrin. Duart i kisha vendusur poshte vitheve te saj dhe shtyja me force brenda saj. Ndersa po e ndjeja qe po prishesha u terhoqa pas ajo me shtyu me force dhe vendosi gjoksin para karrin tim qe hodhi me force spermen. Gjoksi i saj u be qull dhe ajo me shikonte me adhurim ne fytyre ndersa une po prishesha.

Ajo e morri ne dore serish dhe e fshiu pikat e fundit te spermes qe kishin mbetur dhe nisi qe ta merrte ne goje. Skisha kohe as te pushoja pak, karri im qendronte dru i forte. Pasi e pa qe une isha gati u ngrit, u kthye pas dhe kerkoi qe t’ia fusja ne pidh. U futa me shpejtesi dhe nisa ta pompoj ndersa ajo futi doren nga poshte, kapi testikujt e mij dhe nisi ti ledhatonte ndersa une levizja para mbrapa. Ishim bere qull ne djerse dhe bytha e saj e bukur shkelqente nga pikat e djerses ajo ndaloi dhe me kerkoi dicka tjeter. Donte qe te hipte siper meje. U shtriva dhe ajo u ul siper duke qendruar perballe meje. E futi karrin brenda dhe ndersa leviste nisi te prekte klitorin e saj. Une vendosa menjehere doren ne vend te dores se saj dhe nuk desh shume qe ajo te shperthente ne orgazma te njepasnjeshme. U perplas me force mbi mua dhe mezi merrte fryme. Nuk fliste dot, e vetmja gje qe me tha ishte qe do te me falte gjithka per ato emocione te forta qe po provonte. Une s’isha prishur ende dhe me shkoi ne mendje nje mendim i erret.
-Te gjiha? e pyeta dhe vendosa doren mbi bythen e saj. Ajo shtangu por me pas buzeqeshi.

-Do me dhembe, zemra. po nese do ti e provojme-tha. Nuk prita me kerceva lart dhe dola nga pas saj. I vendosa poshte barkut te dyja jasteket dhe pasi ja laga pak bythen por edhe karrin tim nisa ta fus brenda. Ajo mblidhej dhe me thoshte qe i dhimbe por me pas nisi te hynte. Ajo spo ankohej me dhe une e futa te gjithin brenda. E ngrita pak me lart dhe nisa ta pompoj fort. Ajo po provonte orgazmen e rradhes ndersa une po e pompoja me force nga siper. Po i pelqente shume sepse renkonte nga kenaqesia. Kur e ndjeva qe po vija i thashe sepse mendoja qe donte qe ta derdhja serish mbi gjoksin e saj. Ajo spo levizte dot me por kapte me force kembet e mija dhe me terhiqte nga vetja. Une nuk e mbaja dot me dhe u derdha brenda saj. Nuk e nxora dhe qendrova ashtu deri sa karri im nisi te zbutej. Na zuri gjumi dhe pas 2 oresh u ngritem. Ishim te raskapitur. Nisem te benim seks ne dush kete here. Pothuajse cdo dite takoheshim dhe nese nuk shkonim ne hotel benim seks ne makinen time ngjitur me pallatin ku banonte ajo. Deri sa erdhi koha qe u ndame. Tani jetojme larg njeri-tjetrit por kemi lene nje premtim. Kur te takohemi do te rikujtojme takimin tone te pare, ne te njejtin vend.
 
PM Email Web  Top
FLUTURA
view post Posted on 28/6/2011, 11:53           Quote
Kanė kaluar shumė vite, prandaj koha ėshtė tė rrėfehem pėr njė aventurė dashurie, e cila kurrė mė nuk mė ndodhi nė jetė, ndonėse ėndėrroj tė mė pėrsėritet. I mbaj nė mėnd fjalėt e pleqve kur thoshin: “Vera njėherė vjen kah dera”. Vėrtetė u binda para njė dekade, se ēka tė sillet rreth hundės njėherė, vėshtirė ėshtė tė pėrsėritet. Fati im ishte qė arrita ta shijoja deri nė maksimum atė rast, pėr tė cilin kisha dhėnė gjithēka, qė tė mė pėrsėritet edhe njėherė.
Ndonėse tani jam i martuar dhe kam fėmijė, e kujtoj me endje vitin 1997, kur pėr herė tė parė e kuptova se ēka ėshtė dashuria dhe ēka ėshtė seksi i vėrtetė. Si fshatar i pa dalė nėpėr dynja, e kuptova se pėrpos sakrificės pėr tė fituar para, qė nė atė kohė mendoja se ėshtė gjithēka nė jetė, ekziston edhe diēka qė tė bėn tė ndihesh mė i lumturi nė botė, edhe kur nuk e ke nė xhep asnjė metelik.
Nė banesėn qė zura me qira nė kryeqytet, ditėt e para mė dukeshin sikur tė isha njė i burgosur. Pata mėsuar vetėm njė rrugė… banesė – punishte. Mbrėmjeve ndihesha sikur i plagosur dhe mezi prisja tė shtrihesha nė krevat. Punėn qė ma kishte gjetur vėllai im i madh, nuk ishte punė, por njė torturė e vėrtetė. Megjithatė, duhej ta bėja sepse kjo ishte mėnyra e vetme pėr tė mbetur nė kryeqytet dhe jo tė kthehesha nė fshat, pėr t’u marrė me bagėtinė dhe punėt e fushės.
Njė pasdite, derisa unė shtrihesha nė krevat, sepse kisha lėnduar paksa kėmbėn dhe kisha ca ditė pushim, mė trokiti nė derė njė vajzė e pashme, pėr tė cilėn mė vonė mėsova se ishte banuese, nja dy numra mė larg shtėpisė ku banoja unė.
- Mirė dita… Ju shqetėsoj, ndoshta? – mu drejtua vajza.
Unė mbeta i stepur. Ishte kontakti i parė qė kisha nė kryeqytet me njė femėr si kjo. Nga tė nxehti, pothuajse tėrė trupin e kishte tė zbuluar. Edhe aty ku kishte mbulojė, i shihej ēdo gjė, sepse ai fustan qė kishte veshur, ishte jashtėzakonisht i hollė dhe pa asnjė problem i dukej gjoksorja dhe brekėt me tentene. O zot, mendoja nė vete, ku e paska krijuar perėndia kėtė femėr kaq tė formuar! Kishte kėmbė tė gjata, edhe pse vet nuk dukej tė ishte mė e gjatė se 170 centimetra. Vithet i dukeshin tė lėmuara, pa asnjė gram celulit. Gjoksi, sikur donte ta shpėrthente atė gjoksore tė hollė nga mėndafshi. Pėr pak sa nuk mė ra tė fikėt, sepse kurrė nuk kisha pasur femėr nė jetė. Isha i njomė dhe i virgjėr, edhe pse kisha mbushur nėntėmbėdhjetė vjet. Jetė fshati mė… Nėse nuk zbrazeshe me dorė, s’ta qante kush hallin, nėse je pjekur apo jo, para se tė martoheshe.
- Unė jam Ganimetja… Nėna mė dėrgoi qė tė ju lus pėr njė ndihmė tė vogėl. E di qė ju punoni, por rastėsisht ju pamė nga tarraca jonė se jeni sot nė shtėpi – mė trazoi vajza nga hutia qė isha zhytur nga bukuria e saj.
- Po… Po… I lirė jam… Urdhėroni – iu pėrgjigja, disi duke belbėzuar.
Vajza e hetoi se m’i kishte marrė mėnd, por si dukej i pėlqente kur mashkulli lėpihej pas saj. Pranoi tė ulej pėr njė ēast, gjoja sa pėr tė mė treguar se ēka i nevojitesha nėnės sė saj, por qė me lėvizjet dhe pėrdredhjet e trupit, ma luante trurin nga koka. Herė vente njėrėn kėmbė mbi tjetrėn, e herė i ndėrronte, duke ekspozuar gjithnjė e mė tepėr pjesėn e brendshme tė kofshėve. E gjora, nuk e dinte se unė kurrė nuk kam pas njė femėr aq tė zbuluar dhe aq pranė vetes!
Pasi mė sqaroi se nėna e saj kishte njė punė fizike, tė cilėn e bėn vetėm dora e mashkullit, siē u shpreh ajo, ikėm bashkė nė drejtim tė shtėpisė sė tyre.
- Ja mami, ta prura kėtė qė kėrkove – i tha Ganimetja nėnės sė saj dhe iku nė dhomėn e vet.
Me zonjėn biseduam pėr ca dru, qė ia zinin njė cep tė oborrit. Duhej t’i ēaja dhe t’i palosja nė bodrum, ndėrkohė qė ajo do mė paguante mirė. E pranova atė punė, jo shumė me dėshirėn se do tė fitoja ca para, sa pėr faktin qė tė jem afėr Ganimetes, nė tė cilėn u dashurova qė nė shikim tė parė. Pėrderisa nuk e shihja atė, sytė mė iknin te nėna e saj, e cila dukej tė ishte njė zonjė qė kujdesej shumė pėr trupin dhe pamjen e saj. Sikurse e bija, edhe ajo kishte veshur njė fustan tė hollė, i cili i mundėsonte syrit tim qė ta shikoj formėn e trupit tė saj. Fundja, unė nuk isha nė gjendje qė tė zgjidhja shumė. Por, edhe i pa parė femėr me sy edhe tė kisha punė me kėto hyjni, mė bėnte qė tė ndihesha mė i lumturi nė botė. Mjaftonte t’i shikoja, e nė mbrėmje planifikoja t’i mėshoj me dorė.
Ato dru qė kisha pėr detyrė t’i ēaja dhe t’i palosja, nuk kishin qenė ndonjė gjė e vėshtirė. Por, zotnillėku i qytetarėve kuptohej pikėrisht nė kėtė, ku asnjė gjė fizike nuk punonin, pos nėpėr zyrat e tyre.
Pėrderisa unė punoja, nė tarracė doli edhe Ganimetja, e cila bashkė mė nėnėn mė shikonin muskujt nė pjesėn e sipėrme tė trupit, tė cilin e kisha lakuriq, dhe fuqinė qė demonstroja me ato dru. Dukej qartė se pamja ime i joshte, pavarėsisht pozitės qė kisha si fshatar i thjeshtė dhe punėtor krahu.
- Eja pusho pak… Ganimetja tė paska sjellė njė lėng molle, i cili do tė freskoj dhe do marrėsh mjaftė vitamina – mė tha zonja.
- Ē’i duhen kėtij vitaminat… E sheh se sa i fortė qė ėshtė – ia priti me shaka Ganimetja.
Ndenjėm njė kohė sė bashku, duke e shfrytėzuar kohėn pėr t’u njohur mė mirė, si fqinj tė rinj qė ishim. Unė iu sqarova tėrė historinė time. Iu tregova se jam nga njė fshat i thellė nė jug tė vendit dhe se kisha ardhur nė kryeqytet pėr tė punuar, sa pėr tė fituar sadopak pėr nevojat e familjes. Ato e kuptuan se unė jam vėrtetė i virgjėr nė ēdo aspekt, por qė gjithnjė e mė tepėr vėrehej se iu pėlqente ky fakt.
Pėrderisa i palosja drutė nė bodrum, zonja shpesh qėndronte pranė meje, duke mė sqaruar se ku dhe si t’i vendosja ato dru. Shpesh ulej pėr tė larguar ndonjė gjė nga ai vend, por qė mė kallte, kur bythėt mi ekspozonte aq mirė, sa qė i shikoja se si brekėt i futeshin nė tė qarėn e saj midis kėmbėve. Duke u ankuar se nė bodrum ishte freskėt, shkonte lartė nė dhomė, por sėrish kthehej. Kur nė pėrfundim e sipėr tė punės u duk pėrsėri nė bodrum, vėrejta se i kishte hequr brekėt fare dhe gjatė pėrkuljes nė tokė, qartė e shihja pidhin e saj pėrmes atij fustani tė hollė.
O zot – mendoja nė vete – kjo do mė alivanos me kėto sjellje. Nuk guxoja tė bėja ndonjė veprim, nga frika se do tė humbisja ēdo shans, edhe pse e nuhata qartė se ajo dėshironte njė koqe tė mirė. Pas pak e thirri Ganimeten nga dritarja dhe i dha njė detyrė, qė tė shkonte diku. Ky ishte edhe sinjali i qartė pėr mua se kishte ardhur koha qė pėr herė tė parė nė jetė ta ngjyej karin, edhe atė shumė fortė!
- Ta pastrojmė pak kėtė vend dhe e pėrfunduam krejt punėn, sepse sytė mi qorronin ēdo ditė kėto tollovia midis oborrit – mė tha ajo, e cila angazhohej me tė madhe nė pastrimin e dyshemesė sė bodrumit, me gjasė, vetėm pėr tė qenė mė eksituese pėr mua me ato bythė gjigante.
Duke u ballafaquar me pastrimin, nė njė ēast ajo mi mbėshteti bythėt pėr karin tim, i cili donte tė fluturonte jashtė nga trajnerkat e holla qė kisha nė trup. Si duket, e hetoi mirė qė aleti mė ishte bėrė dru dhe se nuk kisha ēfarėdo aleti, por njė topuz tė fortė. Ajo e pa se nuk kisha ndėrmend tė bėj ndonjė “marri” dhe se isha frikacak nė kėtė drejtim, prandaj gjithnjė e mė shpesh, kinse pa dashje, mi fėrkonte bythėt pėr kari. Mua mė pėlciti truri dhe nė njė ēast e rrėmbeva pėr vithe me dy duart.
- Sa e fortė qė jeni moj zonjė – i thash.
- Vėrtetė?! Tė pėlqejnė bythėt e mia? – mė pyeti me njė shprehje tė kėnaqėsisė.
Edhe pse u skuqa i tėri, duart lėvizėn pa kontroll mbi trupin e saj. Zonja, pa njė e pa dy, mė rrėmbeu karin, i cili ishte nė botėn tjetėr.
- Ohoooooo… po ti paske alet se jo mahi – me tha, duke e nxjerrė me shpejtėsi nga trajnerkat.
Kur e mori me dy duar, asaj i mjaftoi qė tė dorėzohej e tėra, duke u shndėrruar nė njė bushtėr dhe jo tė ishte njė zonjė intelektuale. Filloi ta lėmoj me mjeshtėri, duke e puthur kohė pas kohe kokėn e tij, pėrderisa nuk e futi nė gojė me afsh. Nė atė ēast unė eksplodova… nuk dija se ēka po ndodhė me mua.
- Unė… Ohhhh… Unė nuk muj mė… Ahhhh… – gjėmoja pa kontroll, duke dashur ta paralajmėroj zonjėn qė ta heq nga goja.
Ajo e kishte hetuar para meje se unė po eksplodoja, sepse mi mbante mė njė dorė koqet, ndėrkaq me tjetrėn e lėmonte karin, sa herė qė e nxirrte nga goja. Shpesh e shikonte me admirim dhe e fuste me zell nė gojė, sa qė mendoja se do ma pėrpinte tė tėrin. Pavarėsisht paralajmėrimit qė ia bėra, zonja e thithte edhe mė shumė dhe e fuste gjithnjė e mė thellė nė fyt.
Nuk kisha rrugėdalje, pos ta lejoja qė ajo tė bėnte ēka tė dėshironte me karin tim. Ishte mbretėreshė e kėsaj loje tė ēastit, por tė planifikuar shumė mirė nga ajo.
Pasi e pėrpiu tėrė lėngun qė shpėrtheu nga koqet e mia, zonja e lėmoi edhe pak karin, duke ia puthur majėn e kokės dhe menjėherė mi ktheu bythėt, ku kėrkonte qė t’ia fusja fortė. I vuri duart mbi turmėn e druve qė sapo i kisha palosur dhe filloi t’i dridh vithet, duke shprehur padurimin qė t’ia pėrmblidhja gjokun tim, i cili kurrė s’kishte shijuar ndjenjėn e tė qenurit nė thellėsi tė femrės.
- Ohhhhh… Ēuni im i lezetshėm… Ma rras tė tėrin… ma mbush pidhin qė po digjet pėr njė koqe si kjo e jotja – fliste ajo, duke mė urdhėruar qė ta qija fortė.
Fjalėt dhe gjėmat e saj mė eksitonin aq fortė, sa qė mundohesha ta shqyej atė pidh tė shijshėm zonje, e cila mė bėri qė ta harroja edhe Ganimeten, nė tė cilėn mė mbeti syri qė nė shikimin e parė. Fundja, me siguri se zonja e din mė mirė “punėn” se sa vajza e saj qė dukej tė ishte paksa mė e ngurruar.
- Sa bythė tė nxehta dhe tė shijshme qė keni zonjė! Mė duket se po ma tretin karin, sepse… E dini… E dini… Unė… Unė kurrė nė jetė s’kam qi – arrita t’ia thosha tė vėrtetėn, e qė zonja u shkri nė ato ēaste nga orgazmat qė pėrjetonte, pasi dėgjoi se ma kishte “marrė virgjėrinė”. Nė atė ēast unė eksplodova, sepse pidhi i saj ma shtrėngonte aq shumė karin, sa qė mu duk se po ma thithte me gojė, sikur pak mė parė qė e bėri.
- Ohhhhh… Mė qij fortė… Ma trus deri nė fund… Mė tund mirė ēuni im i virgjėr… Ashtu, ashtu – gjėmonte si pelė zonja, pėrderisa unė e mbushja me llavat qė buronin nga thellėsia e koqeve.
Pasi ia nxora nga pidhi, ajo ma rrėmbeu me duar dhe filloi ta thithė, ashtu i lagur qė ishte nga orgazmat qė pėrjetuam bashkė.
Pasi e pėrgatiti edhe pėr njė turr, u dėgjua zėri i Ganimetes, e cila sapo kish hyrė nė oborr. Zonja mė urdhėroi qė tė vishesha shpejtė e shpejtė, por tė mos dilja nga bodrumi, pėrderisa nuk do tė qetėsohesha nga entuziazmi qė mė pat kapluar.
Ajo u ngrit, lėshoi fustanin, i rregulloi flokėt me gishtat e hollė dhe u nis drejtė Ganimetes, e cila po e thėrriste.
Unė, pasi e mora veten, dola nga bodrumi dhe i raportova zonjės pėr punėn e pėrfunduar. Nė atė ēast ia lėshova sytė Ganimetes, e cila, megjithatė, mė nxiti qė tė lėpihesha. Zonja vėrtetė mė pagoi mirė, duke mė dhėnė edhe para shtesė, gjoja se punėn e kam bėrė “hakikat”. Nga ajo ditė, sa herė qė zonja ndiente nevojė, mė gjente ndonjė punė, sa qė u bėra punėtor ndihmės i asaj shtėpie. Vonė e kuptova se ajo nuk kishte burrė fare, prandaj me ftonte shpesh. Por sot, ah… vetėm mund ta ėndėrroj atė periudhė disamuajshe, sepse ndryshuan shumė gjėra, me fillimin e vitit 1998.
 
Top
kryeziu
view post Posted on 6/7/2011, 09:36           Quote
pranom
 
Top
suela
view post Posted on 15/7/2011, 19:04           Quote
Njė ditė unė isha duke kėrkuar pėr informacion, kur kam gjetur njė libėr qė folėn nė lidhje me seksin. Ahi kurorė lulesh pėr herė tė parė nė masturbacion dhe fetishism.

Kėshtu qė unė vendosa tė provojnė dhe tė disa brekė huazuar transparente dhe ka filluar duke bėrė atė qė thanė ata librin dhe filloi tė parė se si pėr tė ndaluar instrumentin tim dhe tė ndjehen valėt e kėnaqėsi. Kjo u rrit dhe u rrit dhe u ndje diēka e ēuditshme dhe tickles.

Pas disa minutash e pashė me njė veshje tė bukur tė lėngshme la penisit tim dhe njė diēka kuptim tė ndryshėm nė trupin tim atė veshje contortioned tė lėngshme tė plotė tė bardhė shkuan kudo dhe shijuar orgazmės ime e parė.

Qė atė ditė mė tė mira nė botė ėshtė qė ka marrėdhėnie seksuale me gra tė bukura dhe erė tė gėzojnė tė shijshme dhe brekė
 
PM  Top
view post Posted on 29/7/2011, 22:06           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,882
Location:
DURRES

Status:


AJO DITE NUK KISHTE ASGJE TE NDRYSHME SE DITET E TJERA,SI CDO DITE U NGRITA NE MENGJESET HERET,TE BEHESHA GATI PER NE PUNE.MADJE BURRIN E LASH NE SHTRAT,DHE U VESHA..SI CDO HERE ME SHUME KUJDES PER VESHJEN.E DI QE JAM NE QENDER TE VEMENDJES NE PUNEN TIM,DETYRA IME ME LIDHE ME SHUME MESHKUJ,MADJE SHUME HERE KOLEGET E PUNES NUK MI HEQIN SYTE SA HERE HIPI DHE ZBRES SHKALLET E ZYRES,PER TE KALUAR NGA NJE ZYRE NE TJETREN.GJITHMON KAM MARRE ATE QE KAM DASHUR NGA MESHKUJT,DI SI TE BEJE QE TE ME DESHIROJNE,MADJE JAM AQ EKSITUESE SA SHPESH E NDIHEJ SIKLETIN E MESHKUJVE KUR ME RRINE PRAPE,SIDOMOS KUR SYTE E MI JESHIL PERSHKRUAJNE TRUPIN E TYRE,DHE NDIHEJ EKSITIMIN E TYRE.
DHE ATE DITE,ISHTE PO E NJEJTA RUTIN.MORA MAKIN DHE NDALOVE TE BARI I PERHERSHEM QE PIJA KAFEN ME SHOQET E MIJA,DHE PASTAJ DIREKT NE ZYRE,NE BANKE..NE ATE KOHE ISHA NENDREJTORESH E BANKES *****,ISHA PREJ 2 VJETESH ATY.
HYRA NE ZYRE ,KUR SEKRETARJA ME LAJMEROJ PER NJE MBLEDHJE ME DREJTORIN DITEN E NESERME,AI ISHTE KTHYER NGA FRANCA,DHE DUHET TE BENIM BILANCIN E MUAJIT TE FUNDIT….ME THENE TE DREJTEN ME BESDISI KJO MBLEDHJE,SEPSE NUK KISHA MBYLLUR DOSJET QE DO ME DUHESHIN NE MBLEDHJE,PER KETE DUHET TE PUNOJA DERI VONE ATE MBASDITE.
DHE ASHTU NDODHI VERTET,ATE DITE PUNOVA DERI PAS ORARIT TE ZAKONSHEM,PUNEN E MBAROJA ZAKONISHT NE 3.30….DHE PASI MBAROJ ORARI DHE TE GJITHE U LARGUAN MENDOVA SE NGELA VETEM NE PUNE,DHE FILLOVA TE PUNOJA PER DOSJET QE DO ME DUHESHIN NE MBLEDHJE.ULA GRILAT , HOXHA XHAKETEN DHE U ULA PO PUNOJA….KUR PAS PAK RRA DERA.U HABITA,NGRITA SYTE DHE PASH SE NE DERE ISHTE DREJTORI.ME CUDITI QE PO PUNONTE AQ VONE,SE DIJA QE ISHTE ATY.
DREJTORI ISHTE NJE DJALOSH SHUME I KENDESHEM,RRETH TE 30,BRUN DHE ME NJE TRUP SHUME TE BUKUR.KISHTE NJE TE FOLUR SHUME TE ZGJEDHUR,DHE ME MUA PERHERE KISHTE PASUR NJE SJELLE SHUME TE KENDESHME.
U NGRITA NE KEMBE DHE MORRA XHAKETEN TA HIDHJA SUPEVE,ISHA VETEM ME NJE KEMISHE TRASPARENTE,KU RECIPETAT E MIA LININ TE SHIKOHEJ GJOKSI.AI ME THA TE MOS LEVIZJA,DHE HYRI NE ZYREN TIME.PO BISEDONIM KUR SYTE E TIJ U ULEN NE DEKOLTEN TIME,DHE DERI TE KEMBET,QE DUKESHIN QARTE POSHT FUNDIT TE SHKURTER.U NGRIT NE KEMBE,DHE U AFRUA TE TRYEZA E PUNES SIME.U PERKUL DREJT MEJE DHE DOREN E FUTI MES KOFSHEVE TE MIJA TE BARDHA,U UL,ME HAPI PAK KEMBET,LEVIZI TANGAT ME GISHT DHE ME GJUHE FILLOJE TE LEPINTE PIDHIN DERI SA NGA BUZET E MIJA FILLUAN TE LESHONIN TINGUJ KENAQESIE.AI ME COJE KEMBEN MBI KARRIGEN KU ISHA ULUR,DHE ME ULI FUNDIN.TANGAT I SPOSTOJ DERI NE FUND,QE TE MOS PENGONTE K***N TE HYNTE NE PIDHIN TIM.DHE U NGRIT NE KEMBE,UNE I HAPA ZINXHIRIN E PANTALLONAVE DHE AI NXORRI K***N.E MORRA NE DORE,ISHTE I MADHE,NUK ME ZGJENJEHU ASPAK…MADJE DHE I TRASHE.E LEPIJA,BUZEKUQ IMI NGELI TE KOKA E K***T TE TIJ.ME THOSHTE QE TA FUSJA TE GJITHE NE GOJE,DERI NE GURMAZ.DHE ASHTU BERA.E FUSJA DERI NE FUND,DERI SA PER PAK MBYTESHA.AI ME GRISI KEMISHEN DHE RECIPETAT.ME NGRITI NE KRAHE,ME MBESHTETI TE MURI DHE FILLOJE TE ME QINTE,ME SHUME SHPEJTESI,DHE SA VINTE DHE SHTOHEJ.UNE RENKOJA DERI NE EKSTAZ.AI ME PYESTE NESE ME KENAQTE,DHE ME THOSHTE TE BERTISJA ME FORT,ME SHUME.PASTAJ ME KTHEHU NGA PAS,ME MBESHTETI TE TRYEZA E PUNES DHE FILLOJE QE TE ME LEPINTE B***DHE FUSTE GJUHEN NE ANUS.ME HAPI KEMBET ME GJURIN,DHE FUTI K***N NE B***,DUKE ME SHTRENGUAR TE HIJET,QE TE MOS LEVIZJA.PENETRIMI I TIJ ISHTE SHUME I DHUNSHEM,DHE I SHPEJT,DHE DEGJOHESHIN RENKIMET E TIJ,SA HERE QE POMPONTE.E NXIRRTE DHE MA JEPTE TA LEPIJA,PASTAJ E FUSTE PRAPE NE B*** DHE CDO HERE QE E FUSTE ISHTE ME EMBEL.SA HERE QE POMPONTE ME KAFSHONTE NE KURRIZ DHE ME PYESTE SA SHUME E DOJA K***N.TRUPI I TIJ QE DUKEJ NGA KEMISHA E ZBERTHYER,ME SHENJAT E THONJEVE TE MI NE GJOKS,ME EKSITONTE DHE ME SHUME.AI ME QINTE FORT,ME KAFSHONTE DHE GISHTIN E MESIT E KISHTE FUTUR KE PIDHI IM.ME CMENDTE KU ME KENAQTE DHE NGA PARA DHE NGA MBRAPA.ME JEPTE NJE SHENJE POSEDIMI.AI SHTRENGOJ DUART NE HIJET E MIJA,DHE ME DISA POMPIME TE SHPEJTA,U PRISHE BRENDA NE B*** TIME.NDJEVA NXEHTESIN E TIJ BRENDA MEJE,DHE KJO ME EKSITOJ ME SHUME.SE DI PO ISHTE SEXI ME I BUKUR QE BEJA PREJ KOHESH.TE NESERMEN ISHIM NE MBLEDHJE,SI CDO MBLEDHJE TJETER.
DHE SI CDO DITE UNE SHKOJE NE PUNE,ME TE NJEJTAT SHIKIME QE ME NDJEKIN,DHE ME DESHIROJNE.
 
PM Web  Top
view post Posted on 19/8/2011, 23:36           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,882
Location:
DURRES

Status:


Ishte dimer, era e acarte ngrinte edhe ato pak buleza uji qe kishin arritur te rezistonin.
Ne shtratin tim qetesia kishte pushtuar cdo gje, sme mbetej tjetre vetem te flija e flija, flija.
Endrrat shoqerojne cdo njeri si ujevara rrjedhen e saj.
Cte shoh aty prane meje poshte nje ujevare dikush po lahej.
I hedh nje sy dhe shoh nje yll qe kenaqej me notimin dhe hedhjet e saj, poshte asaj ujevare, ku dielli i ngrohte ndriconte dhe nxirrte me ne pah hiret e saj.
Mendova te largohem e te le vajzen e bukur aty ne intimitetin e saj.
Bej hapin e pare te ike dhe degjoj nje ze:
Nuk te pelqen te lahesh, apo nuk te pelqej une?
Asnje nga te dyja nuk mund te refuzohet, i them.
Atehere , eja futu edhe ti ne rrjedhen e bukur te jetes , me thote ajo.
Erdha i them se me pelqen kaq shume te jetoj.
E keshtu kridhem nen uje si nje delfin i gezuar.
E ku kish me bukur aty nen ate ujevare te brishte , qelibar ku nderthurja me ate bukuroshe ishte aq hyjnore.
A te pelqen me thote, ajo.
Po, i them ketu cdo gje eshte me e bukur nga tjetra.
Kush, une apo ujevara?
Te dyja i them.
E keshtu nis perqafimi une nen kredhjet ne ate uje te kthjellet, ku deshirat e te dyve ndizen e ndizen.
Ajo kish nje trup plot hire, e filloj ta puth ne ato buze te embla si qershi, syte e saj si bajame me joshin pa fund tek puliten aq bukur nen puthjet e perqafimet e mia.
Harkoj duart rreth fytyres se saj e puth e ferkoj ne rreze te veshit, e vazhdoj te ulem e ulem, nje gjoks i bukur me del perpara, e mbush gojen time me te dhe vazhdoj ti lepij thithkat aq te ndezura e ngritura si petale qe sa vijne e hapen.
Ajo me ngjitet me trupin e saj dhe vetem ofshan embel jepi i dashur , keshtu vazhdo kaq embelsisht, se me pelqen.
Jam kaq i ndezur sa nuk rresht se lepiri cdo hapesire te trupit te saj e rreshqas nen gjoks, ne bel ne kofshe ne kembe, poshte gjunjve, i fua kembet e saj ne goje e i thith 2 gishtat e fundit te kembes , e vazhdj me duart e mia qe slene hapesire pa pushtuar, ngrihem dhe me gjuhe ferkoj rreze kofsheve te saj, e ngrihem e puth gjoksin e buzet e saj.
Duart e mia nderkohe prekin bythet e saj ne te gjithe ovalitetin e tyre.
Nderkohe qe puthemi ferkoj pjeshken e saj, ferkoj ate push te lehte qe me ben te dridhem i teri, e nderkohe dua te depertoj me gishta per te pare brendine e saj.
Ndjej ofshama dhe kafshime ne qafen time, buzet e saj dhe goja e saj jane nje zjarrr qe po me perpin.
Ulem edhe vete ne kerkim te shijimit te pjeshkes me gjuhen time, pushi i saj eshte kaq i bute sa nuk me pengon te futem brenda saj.
Nxehtesia brenda e kerkon kete, lepij e lepij ate furre te ndezur kaq shume e me duar vazhdoj te prek here lehte e here te terheq thithkat e saj, gjuha vazhdon te hyje thelle e me thelle , jam i gjithi nje vampir i eger, ndjej te me vij drejt gjuhes time nje nxehtesi qe rrjedh nga lpjeshka e saj.
Atehere sme mbetet tjeter vetem te ngre koken e te jap nje puthje plot pasion buzeve te saj te embla mjalte.
Ajo eshte ne forme e fillon te me lepije akulloren qe eshte ndezur e eshte pothuaj e ngrire ne 90 grade.
Une e ferkoj e masazhoj rreth qafes e shpupuris floket e saj me duart e mia qe gjarperojne kudo, shtrihen mbi gjoksin e saj dhe supet qe aq te bukura i ka te nderthurura me ate fundshpine kaq harkore e te bute.
O zot sa e embel qe je i them dhe e ngre te teren peshe mbi duart e mia.
I lepij pjesen egjoksit e poshte tij.
te lutem mos u zgjat me , te lutem me perpi te teren se vdiqa me thote.
Atehere me akulloren time rreshqas rreze pjeshkes se saj dhe me dy tre ferkime lart e poshte e kam bere te dridhet ne duart e mia.
Aman fute se u dogja me thote.
E aq embelsisht futem te shijoj kete perzierje akullore e pjeshke, sa pas shume e shume perzjerjeve aty brenda krijohet nje leng i embel nderthurur me nje llave vullkani qe ska mal ta ndale, jemi bere te dy kaq te bute e lehte sa ajo vetem me puth e puth pa fund.
Faleminderit i them per kete notim kaq te bukur qe me ofrove.
Oh, faleminderit ty i dashur qe dite te notoje kaq mire.
Dua te lahem nen ujevare por nje zile telefoni me zgjon dhe shoh qe isha akoma ne shtratin tim te bute.
Sa keq me vjen qe se perjetova realisht kete larje nen ate ujevare te bardhe e aq te bukur, natyrale.
Me kete ndjenje cohem nga shtrati dhe i drejtohem nje larjeje ne vaske, qe gjithsesi nuk krahasohet me ate qe enderrova.
Jeta ime vazhdon dhe une enderroj e enderroj ate notim nen ujevare
 
PM Web  Top
view post Posted on 17/9/2011, 20:53           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,882
Location:
DURRES

Status:


Ndodheshin te dy ne nje Parkim ku naten shkonin ēiftet e te dashuruarve. Atje kishte pak liri, prej kohesh Policia mbyllte nje sy per te lene te qete dashnoret ne defrimin e tyre .Veturat ishin zakonisht te shumta ku neper muzg mund ta dalloje qe ishin ne pergjithesi ēifte te reja qe kryenin marredhenie dhe nuk mungonte ndonje burre qe kalonte per te pare. Ishin ata maniaket qe shqetesonin te dashuruarit me shikimet e tyre etj.

Ai e ledhatoj te pubisi lehtesisht dhe ajo beri te njejten gje me organin e tij seksual. Vazhdoj ta ledhatonte te klitori pa humbur durimin, derisa ajo filloj lagej. Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij.I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te “vezčt” e tij dhe buzet e saj qe ” arrestonin” koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te organit seksual nga goja e saj e thelle. Perdorte gjuhen e pastaj e thithte krejt duke i kushtuar shume vemendje ” vezčve” te djalit, te cilat nuk i linte te qeta me doren e djathte.

Degjoheshin zhurma makinash qe leviznin rreth e rrotull. Ata te dy nuk shiheshin nga jashte ,ashtu siē ishin shtrire e perkulur ,dhe ishte ky momenti ku burrat ” spektatore” nxeheshin nga zilia ose eksitimi !! Nje veture ndaloi prane tyre ne momentin qe ai ishte prane arritjes se kulmit te kenaqesise dhe pa nje drite t’i verbonte .

Ajo e nxorri nga goja ate, tamam kur s’duhet t’a nxirrte dhe ai e perfundoj me dore “ēeshtjen” . Po ,tamam ēeshtje ishte shnderruar ngaqe per kenaqesi as qe behej fjale duke pare nje person me drite dore qe leshonte rreze drite drejt pjeses se trupit te djalit te sapodale nga goja e asaj. E fshiu ate me shami shpejtesisht dhe ende me pantallona te zberthyera zbriti nga vetura per t’i dhene nje mesim te mire ” spektatorit” te paftuar. U drejtua drejt atij me ulerima, kur shtangu komplet. Ishte makina e Policise . Askush nuk e priste mberritjen e policise ne ate “zone te lirč”, por shteti herč pas here tregonte forcen e tij.

Po bejme nje kontroll – tha polici duke treguar me gisht nje kolegun e tij qe po ndriēonte me drite dore makinen e nje ēifti tjeter. Me jep dokumentet dhe mberthe pantallonat! Urdheroj Polici i cili tashme e kishte rifituar kontrollin qe mund t’a kishte humbur per pak sekonda nga eksitimi i mundshem i shkaktuar nga skena erotike. Pas disa minutash policet u larguan pa harruar t’i thoshin ēiftit se here tjeter do te merrnin masa te rrepta, ngaqe ligji e ndalonte seksin ne ambjente te hapura ku cilido mund te shihte skena te turpshme.

Pas nje jave Ata te dy shkuan ne nje hotel te vogel jashte qytetit. Deshironin te benin dashuri per se mbari e panderprerje. Pasi hengren dreke u hynč ne dhomen e tyre. Vajza D nuk kishte durim dhe donte t’i tregonte menjehere veshjet e saj intime te cilat i kishte zgjedhur per ate takim . Ai e admiroj zgjedhjen e saj dhe e puthi te gjinjte pa i hequr mbajtesen e gjirit. E puthi edhe poshte mbi mbathjet e saj, dhe e eksitoj aroma qe vinte nga vagina e vajzes. Ne disa raste ishte ere e keqe , ne disa te tjera ishte arome jo e kendshme , por sidoqofte shume eksituese.

I spostoj pak mbathjet e zeza asaj per te perfituar nje puthje nga buzet e organit femeror. U terhoq ngaqe era e saj jo e pelqyeshme qe la pak pa fryme, por kjo ja shtoi me teper deshiren. Shkuan ne banje per te bere dush se bashku ,dhe ajo qeshi me te madhe kur ai plot ēiltersi tha ” hera e pare qe bej dush me nje vajze”. Pse qesh ? pyeti ai je shume i sinqerte, urrej djemte qe krenohen kot, Edhe per mua eshte hera e pare qe …. e bej ne dush- tha ajo e pa u zgjatur me tej filloj t’a perqafonte …………

Shtrati ishte shume i pershtatshem. Po rrinin te shtrire e ajo kishte vendosur kryet mbi gjoksin e tij duke perkedhelur ato qe ajo adhuronte me shume ” vezčt mashkullore” . Ai i beri propozim per te bere nje pozicion te bukur sa per fillim -rifillim . Pa kthyer pergjigje Ajo u vendos siper tij duke zgjatur gjuhen e saj te koka e penisit i cili tashme i lare mire ia shtonte oreksin…

Ai drejtoi vithet e saj drej fytyres se tij, i puthi pak e me vone i lepiu vaginen, ndersa ajo njekohesisht i thithte organin gjenital. Po kryenin ate shume spektakolarin per disa persona ; pozicioni 69 . Ky pozicion kishte disa avantazhe .Te dy ishin shume te eksituar e asnjeri nuk tregohej egoist .

Vajza e eksituar ne kulm nga lepirjet e tij po tregohej e zjarrte ne thithjet e saj, por e humbi disi kontrollin kur ai i thithi me buze majen e klitorit i cili pas lepirjeve dhe thithjeve po i dhuronte vajzes emocione tronditese. AI pati deshire t’a depertonte, prandaj e ktheu vajzen per ti dhuruar nje tjeter emocion, ate me rraskapitesin, orgazmen e perlotur. Ishte ajo qe tunde koken si cmendur, e dikur shpertheu ne lot . I trembur, ai mendoj se po i shkatonte dhimbje, prandaj u terhoq pak, por ajo i mbertheu koken me kembet e saj duke i bertitur ; Vazhdo ,jepi !! Pas loteve ajo qeshi e lumtur asnjehere s’kam qarč, nuk jam perlotur nga kenaqesia – tha ajo .

Dikur u kujtuan qe duhet te iknin nga hoteli. Ate dite ishte shume bukur e sigurisht qe do te riktheheshin atje per te gezuar momente te tjera, te cilat dashuria i ben te paharrueshme. Ishin dy te rinj te kushtuar njeri-tjetrit. Ishte i rralle shqetesimi i secilit per partnerin, donin te kenaqnin me ēdo kusht njeri-tjetrin, nuk ishin egoist , ngaqe egoizmi nuk paguan askend. Kushedi nese AJO do te perjetonte te tjera Orgazma pčrlotčse…
 
PM Web  Top
view post Posted on 26/9/2011, 20:44           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,882
Location:
DURRES

Status:


ANAL SEX SHQIP
Pasi ma ke mbushur stomakun plot me sperme si ndonje sevis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor. Shoh e shqetesuar qe penisi yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne vagine ndersa me goje me thith fort majat e gjokseve duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur penisin nga vagina shtriemi ne diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete menyre vagina del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri ne fund penisin tend. Une ndjej qe tani penisi yt me ka arritur tek mitra dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment te
papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe ti ma ben, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te me besh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga Italia. Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e perplasjeve te mesit tend mbi vagine dhe me pyet se cfare eshte ajo zhurme. Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam dhimbje koke. Atehere ai fillon te me japi udhezime qe te mas temperaturen te pi ilace dhe fillon te me shpjegoje gjat e gjat. Une nuk
po duroj dot me, dua te renkoj nga kenaqesia qe me jep penisi yt. Kjo situate e turpshme dhe e sikletshme ma shton eksitimin. Ti e ve re kete gje dhe vazhdon edhe me fort pallimin tend. Nderkohe qe une flas ne telefon ti me ben me shenje qe po te vjen sperma. Pastaj me thua me ze te ulet se do ma derdhesh brenda ne vagine. Une e friksuar bertas “jo te lutem”. Kete e degjon dhe babi dhe me pyet se cfare kam. Une i them se nuk kam asgje. Ti vazhdon dhe pak te me pomposh por shikon qe vrima ime e bythes ka dale ne plan te pare fal pozicionit qe me ke vene. Atehere ti e nxjerr dhe ma fut menjehere ne bythe. Nga mungesa e lendes rreshqitese une e ndjej shume hyrjen e penisit ne bythe dhe uleras pa u permbajtur fare. Ti vazhdon te me pomposh dhe une vazhdoj te renkoj ne telefon. Nuk permbahem dot dhe nuk i ve dot frere kenaqesise qe me dhuron ajo mase e madhe mishi i forte dhe i nxehte me damare qe hyn e del nga bytha ime. Babi im kerkon sqarime por une smund ti mbaj dot ulerimat
dhe duke renkuar i them se vazhdimisht se nuk kam asgje. Shalet e mia te tendosura dhe pozicioni i palosur qe kam ben qe penisi yt ashtu si me pare ne vagine edhe tani mbrapa te arrije deri ne fund por futja ne bythe eshte me e ndjeshme dhe une nuk rri dot pa e shprehur me renkime te vazhdueshme. Babi im fillon te dyshoje nga renkimet e mia ritmike dhe me pyet se me ke jam. Atehere e dehur nga seksi filloj te tregoj gjithcka duke me rrjedhur lot nga turpi dhe duke renkuar nga kenaqesia. I them se nje djale hyri me force ne shtepi dhe po me perdhunon. Tek sa them keto fjale eksitimi arrin kulmin. Keto dy ndjesi, turpi nga babi dhe kenaqesia nga perdhunimi me bejne te shpertheje ne nje orgazem te furishme qe me ngurteson gjithe muskujt e trupit sikur me ka zene korenti. Si pasoje e shtrengoj dhe bythen me penisin tend brenda dhe ti nga eksitimi nuk duron me dhe e zhyt deri ne fund duke shtyre fort dhe duke ma shtypur bythen, pastaj e derdh gjith spermen tende brenda. Une ndjej ne
thellesi te bythes rrahjet e penisti tend sa here qe derdh me presion lengun e mrekullueshem.


FEMRA SHQIP SEX 18 VJECEU martova per Luiin para gjashte muajsh, e meqe ai ende eshte student, ne u vendosem te babai i saj, Ragipi. Punoj si sekretareshe, ne menyre qe te bej nje ndihmese financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysme orari. Ai eshte i zene me pune, ligjerata dhe studime, prandaj nuk ka kohe te mjaftueshme per seks. Ne te vertete, ne kemi bere shume me teper dashuri para marteses, se sa qe tani e bejme kete prej se u martu-am. Pe jua rrefej kete ne mSnyre qe ju ta paramendoni pamjen lid-hur me ate se si jam ndier e lend-uar kur une qendroja me ore te tera vetem me babain shume terheqes te Luiit. Ai eshte rreth 50 vjeear, por askush nuk mund t'ia jep kaq shume vite. Per nga pamja ai i ngjan shume Paul Newmanit. Ai eshte shume i koncentruar me veshtrimet e veta ndaj meje dhe perjeton kenaqesi dukc me shikuar se si skuqem, e sidomos kur djalin nuk e ka ne shtepi. Kete gje kurre nuk ia kam permendur Luiit, sepse nuk kisha lidhje se si do te kishte mundur ta priste kete lajm. Mendoj se arsyeja tjeter e ruajtjes se fshehtesise sime ishte ajo se ndihesha ngapak fajtore per shkak te asaj se une ndjeja njefare kenaqesie ne vemendjen e tij. E gjithe eeshtja ne fillim ishte krejt e virgjer. Krejt kjo kishte te bente me prekje verbale e tek mepastaj edhe me disa te rrahura te pellembave te tij neper kukat e mi. E pastaj, ne tere eeshtjen u kye edhe Lida. Babai i Luiit me te kaloi rreth nje muaj, e pastaj nje dite e solli ne shtepi. As nuk eshte e nevojshme te them se sa shume isha e shokuar kur e kuptova se ajo ishte vetem nje apo dy vjet para meje. Ragipi e prezentoi ate, e pastaj e coi ne dhomen e tij te fjetjes. Burri im ishte ne pune, keshtu qe une nuk kisha e'te beja: qendroja aty dhe i degjoja frymemarrjet e thella perplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une haperova neper koridor per te shkuar ne banjo. Duke kaluar prane dhomes se fjetjes se Ragipit, une arrita te kuptoja pothuajse edo fjale qe e flisnin dashnoret e perndezur. Me vjen turp qe ta prarioj, por une e vendosa veshin ne deren e holle si leter dhe fillova qe te degjoja. Zemra me rrahte sikur eekan, kurse pidhi me kallej gjithnje e me shume. Ne momentin kur ajo e luste Ragipin qe ta qinte, dora ime rreshqiti neper stomak, nen breke dhe gishtat e mi filluan qe te futeshin ne pidhin tim te perflakur per qirje. Ne momentin kur Lida filloi qe te bertiste, qe te derdhej, une iu bashkangjita ne orgazmin i cili totalisht me dobesoi dhe mbeta aq e paafte, sa qe mezi arrita qe te largohesha nga aty para se ata te me zinin ne situate te pakend-shme. Dhjete minuta me vone Lida u gjend ne dhomen e ndejes dhe u ul perballe meje. - Ragipi vendosi qe te kotet pak - tha para se une te arrija qe t'i parashtroja ndonje pyetje. - Pe, ai punon shume ashper - iu pergjigja. - Kjo nuk eshte e vetmja gje qe tek ai eshte e ashper - ma priti Lida. Une u skuqa, e ajo e vendosi doren ndermjet kembeve. - Ai eshte i hatashem dhe i ashper, sa qe tere diten do te me djege pidhi - me sulmoi edhe nje here. Une zakonisht nuk e dua nje lloj te tille te bisedes, por kesaj here ishte disi me ndryshe. Fjalet e saja me kallen teresisht. Bile edhe perjetova kenaqesi duke e shikuar se si i ferkonte kofshet njeren per tjetren. Me kruhej pidhi sikur atje ne brendi te me hante dieka. - Mos me thuaj se je ende e kallur - depertoi thek-shem zeri i Ragipit derisa hyri ne ate hapesire dhe u ul ne pjesen anesorc te foteles ne te cilen qendronte e ulur Lida. U ul ashtu qe une mund te shihja nje pamje te mire nen peshqirin i, cili ishte i mbeshtjellur.Provova qe t'i largoja syte nga aty, por veshtire. Aq shume u kalla kur ia pash K***n se si ngritej ne madhesi te plote, sa qe mund te derdhesha ne edo moment ne breke. Mezi gjeta force qe te ngritesha dhe shkova ne kuzhine per t'i pastruar enet. Nuk kam qendruar aty as pese minuta kur perseri degjova klithmat e Lides. Dera e kuzhines ishte e hapur tamam aq sa me ishte e nevojshme qe te shikoja se e'po ndodhte atje, ne dhomen e ndejes. Nuk mund t'u besoja syve te mi. Vjehrri im terheqes ende qendronte ne pjesen anesore te foteles, por tani peshqiri me te cilin ishte i mbeshtjellur, kishte rene ne podium, e K*** i tij ishte ne ereksion te plote. Lida ishte gjunjezuar ndermjet kembeve te tij dhe ia lepinte sikur te ishte ndonje lepiske e madhe. U mbeshteta per deren pak te hapur dhe per here te dyte ne intervalin kohor prej me pak se nje oresh, e futa doren nen breke. Kur e preka klitorisin tim te gufuar, shkendijat e kenaqesise filluan qe te fluturonin nga trupi im dhe te zhbironin pa permbajtesi. Isha gati per t'u derdhur, por e prita Ragipin. Prita qe ai te ngritej, qe spermen e tij ta zbrazte ne gojen e Lides. Qe t'ia sterpikte fytin dhe fytyren. Dhe tek atehere une i lejova vetes qe te eksplodoja dhe aie ne nje orgazem te tille efare kurrenjehere me pare nuk kam perjetuar ne jeten tirne rinore. Ishte teper i fuqishem. Arrita disi deri te lavapjata per te vazhduar se pas-Iruari enet, por aspak nuk isha e vetedijshme lidhur me ate se sa zgjati. Isha duke i fshire enet kur Ragipi hyri ne kuzhine dhe me tha se duhej te shkonte per ta per-cjelle Liden deri ne shtepi. Une i pohova me koke, e ai u perkul qe te me puthte ne faqe. Ne menyre automatike une e ktheva koken dhe buzet tona u takuan. Pidhi m'u shtangua, sepse edhe me tutje ishte vale i nxehte dhe une u ndeza edhe me shume kur gjuhes sime i lejova qe te depertonte ne gojen e tij. Ai klithi dhe e terhoqi trupin tim kah i vetja, kurse duart e tij te medha i ledhatuan kukat e mi, duke ma shtyre pidhin kah K*** i tij gjysme i ngritur. - Do te kthehem brenda nje ore - ma priti ai pasi qe na u ndane buzet. - Do te jem e gatshme - i peshperita. Dyzet e tre minuta me vone, vjehrri im e hapi deren. Une tanime isha e dushuar, e aromatizuar dhe e veshur ne kombinezonin tim shume te holle i cili ishte aq i depertueshem sa qe teresisht verehej trupi im i Iakuriquar. Me shikoi me syte e tij zhbirues, me nje shikim epshndjeles, e pastaj duke buzeqeshur u ul prane meje. - Na ke shikuar? - me pyeti. - Pe - ia pranova, duke e pasur parasysh se kjo ishte e panevojshme, sepse ai kete e dinte. - A e di ti se e'me pelqen me se shumeti (e Lida? - me pycti. - Goja e saj - iu pergjigja. Ai u skuq, e pastaj ma priti: - Me perngjan ne ty, sepse te deshiroj qysh nga dita kur Luii te solli ne shtepi. Tani ishte radha ne mua qe te skuqesha. -Edhe une te deshiroj ty - murmurita mezi kuptueshem, duke i mbyllur syte dhe duke pritur puthjen e pashmangshme. Isha e gatshme qe ta lejoja te me permbyste ne shpine dhe te ma fuste K***n e tij njezetcen-timetersh, por ai deshironte dieka me shume. Ai deshironte qe te conte dashuri me mua, e kjo ishte mu ajo qe edhe e beri. Beri me mua dashuri. Se pari filloi me puthje te lehta fytyres, ne mjeker, ne qafe dhe me ne fund buzet e tija u gjeten ne buzet e mia. Buzet tona hulumtuan njera tjetren se paku dhjete minuta para se ai te me prekte per here te pare. Me duar m'i kaploi cicezat, duke m'i lepire majezat mbi kombinezon, gjithnje derisa te dyjat nuk gufuan. Nen stomak filluan qe te me kalonin ndjenjat e kenaqesise. Pastaj te puthurat e tija kaluan ne pjesen e poshtme, neper stomak, per-reth vagjines dhe ne fund ne kofshe. - Te lutem, m'i zhvish breket - e luta. Ai i terhoqi breket aq sa ishte e mjaftueshme qe te me degjonte, por zhveshjes se thjeshte te tyre ai i shtoi dieka te veeante. Duke m'i zhveshur breket ai i afroi ato prane fytyres, i mbeshteti per faqe dhe thelle i mori ere aremes se tyre, e pastaj filloi qe ta thithte ate pjesen e . lagesht, mu aty ku kishte qene i le 1 iJ( mbeshtetur pidhi im i perveluar. Ishtel ky veprimi me pervelues qe kishaJ fca^ pare ndonnjehere.Klitha dhe i hapa kembet. Pastaj shikova drejt e ne syte e tij, kurse doren e vendosa ndermjet kembeve. I ndava petalet e pidhit e pastaj me gishterinj fillova qe te beja rrathe perreth klitorisit. Duke e leshuar nje ofshame, i hodhi breket ne podium. Pastaj u gjunjezua poshte, i hodhi kembet e mia ne supet e tij te gjera dhe derisa i afrohej macezes sime, ne menyre epshndjellese paralajmeroi se si do ta lepinte. - Do te ta lepij pidhin aq shuine sa qe do te me ilutesh qe te ndalem, e une do te vazhdoj ende. ] Fjalet e tij me goditen si rrufe. Ragipi ishte dieka Ikrejtesisht ndryshe nga djali i vet i cili do te hudhej 'qete mbi mua, do te me qinte dhe kaq. Une isha aq shume e kallur me kete gjindshmeri te tijen, me kete jqendrim te tijin paraprak, sa qe fillova edhe para se jgjuha e tij ta prekte "nderprcresin". Bertita dhe me jkofshe shtrengova koken e vjehrrit, duke u munduar qe me pidh te arrija sa me prane buzeve te tija [flakeruese dhe gjuhes se tij edhe me flakeruese. Per-Ipelitesha e perpelitesha gjithnje derisa nuk mendova se do te vdisja nga kenaqesia e tepert. Kur ai me ne fund e largoi fytyren nga vrimeza ime e lengezuar, une u ndjeva teresisht e shkaterruar. Ai perseri i ktheu kembet e mia mbi eareaf dhe perseri Ime puthjet e tij filloi qe ta gjente rrugen neper trupin itim deri te buzet e mia. Kur me puthi, une ndjeva shi-jen e lengjeve te mia dhe per nje moment u dridha. - Pidhucin e paske te shkelqyeshem - murmuriti ai. Edhe une kam deshiruar qe ta shijoja ate. Deshi-iroja qe t'ia ofroja ate lloj te kenaqesise te cilen ma |ofroi ai mua, por une deshiroja dieka tjeter. Dieka i shume me teper. Deshiroja qe babai i Luiit ta fuste K***n e tij njezetcentimetersh ne pidhezin tim dhe te me mbushte me spermen e vet. Derisa une isha tretur ne mendime, pernjehere e kuptova se ai ishte i Iakuriquar. Kurre nuk do ta di se isi e beri kete veprim, as kur e beri, por gjithsesi kjo ishte ne kohen derisa me lepinte dhe me solli deri ne ^ekstaze. Duke me lepire, ne te njejten kohe kishte arritur qe edhe te zhvishej. E ndjeva K***n e tij eelik te forte se si me pulsonte neper klitoris, keshtu qe une e leviza belin gjithnje Iderisa guxha e tij vigane nuk u gjend ndermjet petave te mia te pidhit. Leviza pak perpara dhe pas kesaj centimetrat e pare te K***t te tij madheshtor, tanime hyne ne picen time te uritur. K*** i tij ishte teper i madh, qe te shkaktonte dhembje, e bile edhe ne gjendjen time te kenaqesise.Fillova qe te perdredhesha derisa eudia e tij| rreshqiste ne mua, ne vrimen time te lengshme. - Do te ndalem, nese deshiron - me tha ai, e derisa me fliste, ma kici qafen. U perkula pak prapa, prapa tij dhe duke ia kapur! kukat e terhoqa kah vctja, duke e futur ne pidhin timi edhe pjesen e mbetur te mjetit te tij fantastik. Sapo shufra e tij ishte e parkuar ne pidhin tim te perflakur, une i mbeshtolla kembet perreth kukave te tij' dhe fillova qe ta lusja te me qinte. E luta qe te me. mbushte me lengun e tij te nxehte. Fjalet e mia epshndjellese tek ai i ngjallen te gjitha ndjenjat U versul sikur demi mbi lopen, kurse gishtat e vet i nguliti ne kukat e mi te cilet kercenin me vrull. U derdha nje here, dy here, tri here, e ai edhe me tutje me qinte. Isha ne cep te emendise. Me ne fund me sul-moi orgazmi me i fuqishem qe kam perjetuar ndonjehere. Bertita, klitha, gjemova... Sperma e tij ver-sheu neper pidhin tim te sakatosur dhe une e humba vetedijen. Nuk kam lidhje se sa kohe kam qendruar ne 'aut', por une u zgjova ne shtratin tim, plotesisht e Iakuriquar. Ai qendronte prane shtratit tim, ende i Iakuriquar. | K*** i tij tani ishte i bute, por kjo megjithate mjaftontei qe une shume shpejt te kendellesha. U afrova kah ai dhe ia putha majen e K***t. Ai buzeqeshi dhe me ledhatoi flokeve. - Mjaft e ke per sonte, oj dame e re - tha me nje ze shume ateror. Ai kishte te drejte, por menyra se si e tha kete, fliste se ne kete sigurisht do ta perserisnim. As qe| tentova t'ia thosha ate qe e kisha qellim per ta berej heren tjeter. Vendosa qe ta ferkoja shtizen e tij gjithnje derisa te mos fillonte te me lutej. Nese do te kem fat, kjo do te ndodhe qysh sonte. Se paku keshtu shpresoj. 
PM Web  Top
view post Posted on 11/12/2011, 23:16           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,882
Location:
DURRES

Status:


Pas nje nate te mbushur me plot afsh, ndjenj, pasjon, zjarr e dashuri Ishin oret e para te mengjesit Ti bukuroshe ishe ne krahet e mi asgje nuk egzistont e perveq un ' ti e syte tane te ngopur qe e shikon me plot dashuri njeri tjetrin,
paspak ndjeva qe rreshkite nga qorqafet e mendafsht qe na mbulonin e ju drejtove banjos,
me pas erdha dhe un pran teje, ti qendroje perball pasqyres te lavamanit po laje syte sikur kerkoje te fshije puthjet e mia, por jo ishte e pamundur ato ishin gdhendur duke len shenja kudo ne trupin tend,tek shikoheshe ne pasqyre un isha mbeshtetur i teri pas trupit tend te laskuriqur ti me buzeqeshje e me pershperije TE DUA JETA IME duke shijuar buzet e mia,
mepas un ju drejtova guzhines per te bere kafe......ti kishe vesh nje minifust dhe mua afrove duke me perkedhelur nga floket nga shpatullat IK ULU SE DO BEJ UN KAFE me the,
u'ula te divani perball TV por syte i kisha tek ty shikoja me vemendje trupin tend floket kofshet bythet qe i jepnin fortm minifustanit qe kishe vesh,MMMMMMM Te deshiroja ne ato momente me eksitoje ma hiqje menjen ashtu kur te shikoja.
Tu afrova ngadal dhe pa u menduar ngrita fustanin e shkurter lart dhe vazhdova ti perkedhel ti shtrengoj bythet e tua me duart e nxehta,te puthja ngadal te kurrizi te qafa te veshi,dora e majte perkedhelte gushen gjoksin dhe barkun tend,me doren e djathte te perkedhelja kofshet dhe ngadal thelat e vegines tende,ndjeva qe ishe e lagur..penisi im i forte ishte mbeshtetur pas bythes tende,renkoje u shkrije e tera ne puthjet e ledhatimet e mia dhe nderkoh me the JO ME LER JO TANI JO JO,
SHSHSHSHSHSHS PUSHO TANI MA DO MUA,te mbeshteta pas murit ashtu mbrapsh duarte ti ngrita lart te kapa nga beli nga gjoksi dhe ngadal ta rreshkita penisin tim mrena...klithmat dhe renkimet e tua me eksitonin tej mase me benin qe te presoj fort tek ty duke te kapur per flokesh,dicka doje t'me thoje po fjalet te ngelnin neper buze , vazhdoja te presoja me te njejtin ritem fort pa u ndalaur ashtu derisa u dersha brenda teje... pasi kishim mbaruar ti u ktheve perball meje duke mar frym thelle me puthe foort dhe me the O SHPIRT ME KENAQE FALEMINDERIT QE EGZISTON...
 
PM Web  Top
view post Posted on 14/2/2012, 19:11           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,882
Location:
DURRES

Status:


Filluam te putheshim me afsh dėshiroja ta pėrpij te teren duke e puthur dhe ledhatuar si I ēmendur ne ter trupin I a hoqa brusėhalterin dhe para meje u shfaqen cicat e saja impozante ,fillova ti lėpij si I tėrbuar kurse ajo me shtrėngonte flokėt,vazhdova kėshtu duke e puthur dhe me ne fund arrita te macja e saj I hoqa brekėt e lagura nga lėngjet e pidhit te saj dhe fillova ta lėpij ndėrsa ajo lėshonte rėnkime oh oh shpirt pastaj u ngrita dhe ajo me njė shpejtėsi te madhe mi hoqi pantallonat e shkurtra dhe brekėt ku !#* im ishte ber hell akulli, filloi ta lėpinte me mjeshtri duke me shkaktuar njė kėnaqėsi te paparė ndėrsa me dorėn tjetėr fėrkonte pidhin e saj dhe ulėrinte nga kėnaqėsia .

E ngrita prapė ne kėmbė dhe I hapa kėmbėt, prapė fillova te ia lėpij klitorin dhe pidhin e saj te skuqur kurse ajo ulėrinte duku mu lutur ,fute te lutem ne pidhin tim qijem te lutem ,atėherė e shtriva ne shtrat dhe ngadalė fillova ta qiej ne misionin klasik ,fillimisht nga dal depėrtova e pastaj gjithnjė e me shpejt ajo ulėrinte nga kėnaqėsia ndėrsa unė vazhdoja duke I ndėrruar pozicionet ,fillova ta qij me njė ritėm te shpejt dhe vala e par e orgazmės e pėrfshiu shpejt duke u shtanguar fare por duke me lutur qe mos ta nxjerr Karin tim nga vagjina e saj e djegur flakė. Tani edhe unė isha afėr qe te pėrfundoj dhe nxora Karinė tim dhe I u afrova te goja ajo e futi me dorėn e saj ne gojė dhe filloi ta pėrpinte te terin derisa valė te nxehta te sperme ia mbushen gojėn e saj por pėr ēudi e pėrpiu te terin . Vazhdoi ta lėpinte karinė tim dhe pas disa ēasteve ai prapė mori pozitėn si me par ishte ne ereksion te plot dhe vazhdova tani ta pompoj nga mbrapa kurse ajo ulėrinte vazhdo shpirt oh me kėnaqe gjė qe me ēmendte fare mua. Fillova ta pompoj me njė ritėm te shpejt dhe me njėrin gisht fillova te depėrtoj edhe ne vrimėn anale duke e zgjeruar .

Pas pak I thash se dua ta qi edhe ne anus ,fillimisht nuk pranoi me arsyetim se I dhemb dhe se nuk e ka provuar asnjėherė por pas insistimit tim se do ta bej nga dal pranoi fillova ngadalė te depėrtoj por me vėshtėrsi pasi qe ajo rėnkonte nga dhimbja dhe kur unė desha te heq dorė me tha te lutem vazhdo por nga dal dhe pas disa ēasteve !#* im depėrtoi deri ne gjysmė te vrimės anale fillova ta pompoj secilėn herė e me tepėr por butėsisht deri sa hyri I teri atėherė shpejtova ritmin ,ishte diēka e papėrshkrueshme tani dhimbjet I kishin kaluar dhe kur unė njėherė e nxora Karinė tim nga vrima anale ajo menjėherė me dorėn e saj e ktheu prapė dhe me tha vazhdo te lutem shpirti im me kėnaqe oh ohhhhhhh ohhhhh .

Kėshtu vazhduam pėr tri or qirje ne ēdo mėnyrė deri sa pėrfundimisht me luti te pushojmė se ishte e lodhur e edhe unė tani isha I relaksuar nga kjo qirje fantastike. Te shtrirė afėr njeri tjetrit po bisedonim kurse unė po luaja me majat e cicave kurse ajo me Karinė tim po i bėnte masazh me luti te bėjmė njė dush dhe te ikim pėr ne plazh nga frika se mos po vjen tezja e saj pranova dhe hymė se bashku te bėjmė dush fillova ta ledhatoj ter trupin e saj ajo menjėherė u ul dhe filloj ta puthte dh ta gėlltiste prapė Karinė tim duke me shkaktuar njė kėnaqėsi prapė e kapa pėr vithe dhe ashtu nen ujin e nxehtė fillova ta qiej egėrsisht duke ndier qe te dy njė kėnaqėsi te pa par gjer me tani .

U ndamė atė dit qe te takohemi prapė dhe ndodhi kėshtu prapė ne mbrėmje por vetėm puthje pasi qe tani mundėsia pir qirje ishte e vėshtir ngase ishin se bashku me tezen dhe motrėn
Te nesėrmen u takuam ne plazh dhe aty nga mesdita dhe ram dakord qe prapė te takohemi ne restorant por ajo duhej te arsyetohej tek motra dhe tezja kinse kishte harruar diēka ne restorant me qellim qe te takohej me mua pasi un atė dit duhej ne mbrėmje te udhėtoja pėr Kosovė .Jemi takuar ne hotel dhe kjo ka qen njė qirje fantastike te cilėn s’do te mund ta harroj kurrė..
 
PM Web  Top
75 replies since 24/2/2010, 20:55
 
Reply