MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS

Reply

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
view post Posted on 12/7/2010, 20:32           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
••••••

Group:
Administrator
Posts:
5,639
Location:
DURRES

Status:


Tregime seksi te veres 2010

Ketu dua dhe une tju tregoj historine time erotike...
ishte nje dite e nxehte gushti dhe une sapo isha kthyer nga plazhi... e kisha lene te takohesha me te dashurin afer shpise time ku ai do vinte te me merrte me makine. dola nga shpia dhe ai po me priste atje. sapo e pashe ju hodha ne qafe dhe fillova ta puthja....sa me kishte marre malli qe gjuha e tij te loste me gjuhen time... hipen ne makine. - Ku do veme? - i thashe.
shkojme ne shtepine time me tha sepse jam vetem me vllain. prinderit me kane ikur ne greqi per te shkelur vizen me tha.
une ne fakt u shqetesova pak pasi ishte e mora me mend cmund te ndodhte dhe ishte hera ime e pare... ne ate kohe isha 16 vj kurse ai 18. shkuam ne shtepine e tij. pasi u pershendetem me te vllain, u ulem ne kolluke dhe po benim muhabet qe te tre, filluam te putheshim... ohh sa me kishte marre malli. ai filloi te fute llapen e tij benda gojes time dhe gjuhet tona lozinin sebashku. i vllai po na shihte dhe po qeshte... nuk e mbaj mend se si po i dashuri im ishte gjysem i shtrire dhe une isha siper tij... Ndjeva nje gje te ngurte ne kembe... shkeputem buzet dhe pashe se i dashuri ishte eksituar. i vllai ishte atje.. me tha shkojme lart me mire zemer. u ngjitem ne dhomen e tij... atje me shtriu ne krevat dhe filluam te putheshim akoma me me shume pasion, buzet e mia tashme ishin skuqur nga kafshimet e here pas hershme te tij... edhe un fillova te eksitohesha... ai po me prekte gjithe andej dhe dora po i shkonte te pidhi im i virgjer... me pyeti: Zemer je e sigurt qe do ta besh me mua?? mbase eshte akoma heret per ty...
un iu pergjigja qe te mos pyeste me po vetem te vazhdonte... ateher ai me tha: a je e virgjer??
po i thashe.. vetem disa here kam ferkuar pidhin kur kam qen e eksituar dhe se kam patur ty afer....
ai filloi te me zhvishte. ne fillim me hoqi bluzen, me pas fundin e shkurter. tashme duart tona po shkonin gjithandej.. pidhi im tashme i ndezur filloi te me kullonte lengje... ai me hoqi tangat dhe me pas sytjenat.... filloi te me kafshonte lehtazi kokat e gjinjve... me pas filloi te zhvishej dhe ai... ne fillim me futi gishtin e mesit ne pidh... un therisja nga dhimbja dhe kenaqesia... pas 10 minutash kenaqesie me futi 2 gishta dhe pastaj tre... pidhi im po digjej... un qe therrisja oohhhh zemerrrr jepi jepi dhe po futja dhe gishtat time... me pas ai u ul dhe ndjeva llapen e tij ne kiltorin tim... ohh cfar kenaqesie.....tashme isha qull...
ai po me fuste K***n e tij te trashe e me damare... ishte nje kenaqesi e papare.... vazhduam keshtu rreth gjysem ore...
ai me ktheu mbrapsht dhe filluam ta benim doggy style... ohhh vetem kur i kujtoj ato caste,,, dhe tani jam qull...
pas 2 ore sex beme nje dush sebashku... me pas zbritem poshte ku po na priste i vllai i tij... shikonim njeri-tjetrin me epsh dhe me pasion... i vllai na pyeti: he u kenaqet??? ne qeshem si me turp... qe prej asaj dite kane kaluar plot 3 vjet dhe un jam akoma me zemren time... si ajo nate ka patur shume nete te tjera...

Edited by durrsaku - 31/7/2010, 13:29
 
PM WWW  Top
FLUTURA
view post Posted on 13/7/2010, 19:52           Quote
Lum burri qe te ka


pershendetje.jam nje grua 27 vjeqare,nga Prizreni ,e martuar ne Prishtine.Kam nje familje te shendosh dhe nje martese shum te mir me burrin tim i cili eshte 3 vite me i moshuar se un.Kemi 2 vajza.njera 6 vjeqare dhe tjetra 3 vjeqare.
Me burrin tim njifem qe 10 vite,ndersa qe 7 vite jemi ne martese.siq thash kalojm shum mir,dhe e duam njeri tjetrin shum.ne aspektin seksual po ashtu kalojm mir,burri eshte nje sex manajak i vertet.kurr nuk i behet mjaft.un nuk kam qene keshtu....po si thojn "me kend te rrish ashtu behesh".....kohet e fundit edhe une po kam deshir e nevoj te madhe per sex,jam bere e pangopshme.
prej momentit kur jam njoftuar me burrin tim,ne tetor 1997 e deri me veren e vitit 2007,burri im ka qene i vetmi qe kam fjete me te dhe i vetmi njeri ne bote qe ka prek e ka lepi trupin tim dhe po ashtu te vetmin trup e organe gjenitale qe kam prek une kan qen te burrit tim.
Me pare une kam punuar per nje organizat nderkombetare e cila pasi e perfundoj misionin e saj ne kosove u mbyll keshtu qe une mbeta pa pune.kjo periudhe zgjti gati 2 vite dhe ato rezervat financiare qe kisha filluan te sosen.pas nje bisede me burrin tim vendosem qe une te punsohem ne firmen e shokut te burrit ,pra ne firemen e Luanit. eshte kjo nje ndermarrje relativisht e fort tregtare qe mirret me se shumti me tendera.pasi qe Luani ishte nje shok shum i mir i burrit tim,dhe shum here bashk me grun e tij ka qene tek ne ne banes ,ai edhe me pare na pat ofru qe une te punsohem te ai keshtu qe pa problem kjo pun u perfundua.
Luani eshte nje djal terheqes,zeshkan ,i madh dhe shum intelegjent.Me nje moshe te re si ai,27 vjeqar,ka arrit me kriju nje kapital te madh.
dhe fillova punen....qdo gje ishte ne rregull.....me Drejtorin (Luanin) kalonim shum mir. zyra im (sekretare administrative-juridike) ishte parodhome e zyres se Luanit.
me Kalimin e kohes,pasi qe u bene ma shume se nje muaj qe fillova punen...te Luani vrejta nje sjellje pak me ndryshe ....jo qe ishte me i ashper ose me arrogant po disi me shiqonte me nje sy tjeter ,filloj ti leshoj disa fjale si "hmmm shum bukur qenke vesh sot bukuroshe"...."uhh qka po ta vizaton trupin mir ky fustan "....."a mos e ki nxet me at mini fund".....etj etj...
ne fiiliim isha paksa e hutuar por duke e ditur aftesin e madhe dhe te njohur te Luanit per humor si dhe me duhet te pranoj sharmin e tij...u mesova me 'cilsimet' e tij dhe....ne fakt filluan te me mungojn ato kur ai nuk i perseriste.
nje dite pasi qe ai perfundoi nje takim afarist me suskes ,me tha qe te porosis makiato dhe lengje dhe te shkoj ne zyrene tij per te festuar.
pasi qe shkova ne zyrene tij,me makiatot qe tanime i kishte sjell konobari i kafiteris afer zyres sone, u ula perballe tij....dhe pas nje gezuar...ai filloj te me lavderoj per punen qe po baj dhe me tha ..."lum burri qe t'ka"...deri sa fliste me mua vazhdimisht shiqonte diqka ne kompjuterin e tij.fillova te behem kurreshtare se qfar eshte duke shiquar dhe percillja levizjen e fytyres se tij.....ne nje moment me tha : kam besim te madh ne ty,prandaj eja te shiqosh diqka ktu....un u ngrita nga karika ime dhe kalova ne anen tjeter te tavolines per te shikuar ne monitor.....mbeta e shtangur.....tersisht e hutaur....pash luanin duke bere sex me gruan e vet....ai kishte bere nje videoxhirim dhe e kishte transferuar ne kompjuter.
un mbeta e habiturmasgje nuk flisja dhe vazhdoja te shiqoja....ai filloi te pyeste...a beni ju keshtu me Valonin (burrin tim )?,a e ka Valoni kaq karin e madh?a keni videoxhirim ju?un mbeta pa tekst dhe instiktivisht pa vetedije jam ulur ne prehrin e tij....pa humbur asnje qast ai filloj te me ledhatoj kembet dhe ngadal vereja fundin tim te veres se si ngrihej lart me doren e tij.....prekjet tanime ishin afruar brekeve te mija...ne anen tjeter un nuk i hiqja syt nga 'klipi' familjar i Luanit....me duhet te pranoj....shum me beri pershtypje kari i madh i tij.....un shum here me par kisha pa aq kari te madh....normla ne tv......por kesaj rradhe e mendoja qe at kar te madh qe po e shoh ne monitor e kam ketu afer dhe dora e poatij personi tanime lehte po mi terhiqte breket poshte.....
nuk munda me te duroj.....ktheva koken nga ai...dhe me nje epsh te madh fillova ta puth....u ula ne gjunje dhe fillova t'ja hjek pantollonat e tij....pastaj breket e tij "bokserica"....dhe para syve te mij u paraqit po ai kar qe e shifja ne monitor....veq se tanime me dukej edhe me i madh........fillova ta lepi e ta thith me endje....lepiva kar e lepiva koqe...lepiva bothen e luanit......i fikem dritat,u deshem tersisht...u lepim e qfar nuk benem 69 ne tavolin te punes.....u qim ne karrik...ne dysheme....perjetova dy here orgazem brenda nje ore....launi u derdh 3 here....u benem qull....thjesht......u knaqem....
ishte kjo hera e pare qe pidhi im....po provonte diqka tjeter .....kari i shokut tone familjar Luanit ,ishte kari i vetem pas burrit tim qe hyri ne mua...do ta them edhe kete....njemende ishte kar ma i madh se i valonit....
at nat shkova ne shtepi sikur te mos kishte ndoshur asgje...u ktheva te burri dhe femijet e mije qe aq shum i du dhe me duan......me Luanin vazhdoj te kem sex....jo qe e dua luanin....e dua sexin qe ai e ben...edhe luani e ka familjen e vet....edhe ai i don shum ata...por e don edhe menyren se si un e thith karin e tij ( te pakten keshtu me ka then mua)
keshtu ishte kjo "sex story"...ne gusht te vitit 2007...pas afro 10 vitesh....prova nje kar tjeter nga burri im....ishte kjo hera e pare qe e tradhtoja burrin....jo hera e fundit.....pas luanit......edhe nje tjeter e ka provuar thithjen time......ka qene kjo kalimthi.....embel....shkurt.....kendshem....
 
Top
view post Posted on 26/7/2010, 18:48           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
••••••

Group:
Administrator
Posts:
5,639
Location:
DURRES

Status:


Tregime Erotike: Sex qe nuk harrohet
Nje shoke i imi me thirri ne ditelindje te goces se ti ngase ishim shume te afer. Pasi bleva nje dhurat per gocen shkova ne shtepin e mikut dhe aty ishin te futuar edhe disa musafire te tjere qe nuk i njihja. Ne mesin e tyre ishe edhe nje grua diku rreth 35 vjeqare me dy femij te vegjel. Ajo gruja gjat tere kohes nuk mi hoqi syt, mirpo une bisedoja me shokun time dhe as qe me shkonte mendja per asgje. Dikur kah fundi une morra leje dhe ika per ne banesen time. Arrita te stacioni i autobusit qe ishe nja 5min larg shtepise se shokut dhe po prisja kur papritmas u shfaq ajo gruaja me dy kalamajt e saj, njeri nga ta ishte shume i vogel dhe ishte ne karroc per femij. Ajo pasi arriti filloji te bisedoj me mua dhe me shikonte drejt ne sy. Me ne fund arriti autobusi dhe une i ndimova me karrocen. Ne autobus kishte shume njerz kushtu qe dash e pa dash trupat tone prekeshin. Une ne fillim mudohesha qe ti shpangem prekjes por siq dukej ajo afrohej gjinje e ma shume. Ne nje moment ajo u kthye anash dhe nje pjese e bothes se saj u mbeshtet ne karin tem. Aty fillova te ndjej knaqesi dhe kari filloj te ngritet. Ajo kishte te veshur nje futan te holl dhe si duket e ndjeu karin tem dhe e kthey me gjith prapanicen dhe e mbeshteti fort per kari. Te them te drejten kjo ishte nje ndjenje shume e mire per mua dhe deshiroja qe t’ja hapja vithet qe kari te depertonte sa me thell por kisha frik nga reagimi i saj dhe mos po me shef kush. Levizja e autobusit bente qe edhe ajo te forkoj bothen e saj sa me shume per karin tem. Une te dy duart i kisha lart duke u mbajtur dhe ne nje moment nuk munda te durohem me dhe e leshova njeren dore ngadal dhe fillova t’ja prek bothen se pari me pjesen e prapme sa per ta par reagimin e saj e pastaj me gjith doren fillova t’ja shtrengoj njeren vithe dhe t’ja hap pak keshtu te krijoj nje pozit me te mire per karin tem i cili tash ishte ba i fort dhe donte te eksplodonte. Siq duket kjo gje i peqente asaj sepse gjithnje e ma shume ferkohej per kari. Pasi qe kari nuk mund te arrine atje ku duhej une ja futa doren ne mes vitheve dhe fillova ta ferkoj por nuk munda te arrij deri te pidhi i saj per shkak te fustanit te saj te ngusht. Me ne fune arritem ne satcionin e saj dhe une duhet ti ndimoja qe te zbres karrocen nga autobusi, ndersa ajo pa humbur kohe me ftoj ne banesen e saj pasi qe nuk e kishte burrin aty. Kur arritem aty pa humbur kohe mua me vendosi ne dhomen e fjetjes dhe vet shkoi per ti vendosur femijet ne nje dhom tjeter. Nuk vonoj dhe u kthye perderisa une qendroja ulur dhe i hutuar. Me tha te ngritem ne kembe dhe e ktheu bothen dhe filloi ta ferkonte per kari dhe pershperiti ta vazhdojm aty ku e lam ne autobus. Une i ula duart posht dhe ja ngrita fustanin deria sa para meja u shfaq botha e saj e bardh si bora dhe e fryer si top. Fillova t’ja forkoj fort perderisa me doren tjeter i leshova posht panatallonat e mi dhe e nxorra karin nga breget dhe ja mbeshteta per bothen e saj te mire derisa te dy duart i ngrita dhe fillova te ja forkoj cicat te cilat i kishte bukur te mdha. Kishte ardhur koha qe t’ja jargoj fustanin te cilin ja zhvesha nga lart perderisa ajo leshoj breget e saj posht. Une njeren dore qe kisha ne cica e leshova posht te pidhi i saj i cili ishte bere qull dhe per cudin time nuk kishte anje qime. Perderisa kari im ferkonte bothen e saj dhe njera dore prekte majen e cices se saj dhe tjetra ishte ne pidh ajo filloi ti leshonte disa ooohhhh te njepasnjeshme qe mua filluan te me kallin krejt. Papritmas u kthye nga une dhe filloi te me puth ne buze duke ma futur gjuhen thell ne goj, perderisa me njeren dor me kishte kapur karin aq fort sa thuajse deshironte ta shkulte saqe me skatonte edhe dhimje kushtu qe i thash ta nderpres. Duke mos ma leshuar karin me derhoqi kah krevati dhe tha hajde rrasma karin se flaka don me me dal. Ajo ra ne shpin ne krevat dhe i hapi kembet duke e ferguar pidhin me dore perderisa une i zhvesha deshat qe edhe me kishin mbetur ne trup. Perderisa i’u afrohesa asaj ajo thriste o hadje qijum e ta hanksha karin qe e paske te mire si vet. Une ju afrova dhe fillova ta lepij ne kofshat e saja deri sa arrita te pidhi i cili kur fillova t’ja lepij ju kishte bere flak i nxet dhe vazhdimisht leshonte leng. Une ja futa gjuhen sa ma fell qe ishte e mundur ndersa ajo me kapi me dy duart per koke dhe thuajse deshirone te ma fuste koken ne pidh ndersa ofshamat e saj tasht e kishin arritur kulmin dhe me siguri ndegjohej edhe jasht dhomes. Vazhdova me "exploru” murin e eperm te pidhit me gjuhe perderisa ajo nuk arriti ne orgazm dhe ma mbushi gojen plot me lengun e pidhit. Une vrapova ne banjo per ta pastruar gojen ndersa ajo me erdh prapa dhe me pyeti a deshiron te me qish apo deshiron me ta thith. Une zgjodha me ja fun ne goj dhe perderisa isha i ulur ne skaj te vaskes ajo ra ne dy gjujt dhe se pari filloji ta rretulloj quhen rreth kokes se karit e pasta e futi mrenda ne goj dhe e thithte si e qmendur derisa ja mbusha gojen plot me sperm. Pastaj ben nje tush dhe prap u kthyem ne dhomen e fjetjes dhe filluam me puthje marramendse per disa minuta dhe pastaj fillova punen ne cicat e saj qe siq thash ishin bukur te mdha per arsyje se kishte lindur femijen para disa muajve dhe ende kishin qumesh. Ja lepija majet e cicave dhe her pas here ja thithsha dhe mundohesha ti fusja te gjitha ne goje. Kari me ishte ngritur dhe ishte i gatshem per akcion dhe ajo kur e pa pa humbur hypi mbi te dhe fillio ta kaleronte deri ne orgazem, ndersa une pasi me pelqen pozita nga prapa ashtu e qiva deri sa e kryta edhe per heren e dyte. Me te kemi vazhduar secretin ton seksual per nje kohe te gjate dhe ju them qe nga nje femer per te cilen ne fillim nuk kisha interesim aspak u shendrrua ne femren me te preferuar per mua.
 
PM WWW  Top
view post Posted on 28/7/2010, 22:12           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
••••••

Group:
Administrator
Posts:
5,639
Location:
DURRES

Status:


Jo gjithmonė ėshtė e rėndėsishme tė kesh njė trup tė bukur. Thelbėsore ėshtė qė ta njohėsh dhe tė marrėsh prej tij kėnaqėsi. Ja se si Trupi, nė mėnyrė tė veēantė gjatė verės, zbulohet dhe vihet nė dukje. Por ai nuk ėshtė thjesht njė kornizė: nėpėrmjet tij ne shprehim veten! Trupi ėshtė konsideruar gjithmonė poli i kundėrt i shpirtit dhe i janė atribuar padrejtėsisht vlera negative

Njerėzit hyjnė nė kontakt me njėri-tjetrin nėpėrmjet fizikut dhe gjesteve, nėpėrmjet pozicioneve dhe sjelljeve qė flasin, me njė gjuhė qė paraprin fjalėt. Pėr fat tė keq, nė shoqėri jemi tė detyruar tė pėrballemi me imazhin e idealizuar tė papėrsosmėrisė estetike tė trupit, tė ofruar nga mjetet e komunikimit. Kėshtu rrezikojmė qė tė ndihemi mė shumė tė frustruar, se tė nxitur pėr t’u pėrmirėsuar. Duke parė trupin e tyre tė zhveshur, shumė femra bien pre e ankthit. Arsyeja ėshtė qė janė mėsuar ta gjykojnė dhe krahasojnė me modele ideale shpesh tė pamundura.

Arsyet duhet tė jenė pėrballjet e shpeshta dhe tė pėrditshme me velina e balerina dhe kalendarėt “e rregulluar me kompjuter”, por nga njė sondazh i fundit dilet nė pėrfundimin se vetėm 36% e grave evropiane e konsiderojnė veten tėrheqėse pėr partnerin, ndėrsa 66% deklarojnė qė nuk e pėlqejnė veten.

Kjo pasiguri nė rritje shpjegohet me paaftėsinė pėr t’u ndierė tė kėnaqura me trupin dhe feminilitetin e tyre: jo mė kot menstruacionet janė pėrcaktuar nga tė intervistuarat si njė traumė e vėrtetė mujore (68%), tė afta pėr tė krijuar tensione me partnerin (49%), ndėrsa gjinekologu ėshtė pėr mė shumė se 60% tė grave “mashkulli qė i tremben mė shumė”, nga i cili duan tė rrinė sa mė larg tė munden.

Nė pamje tė parė, gratė duken shumė tė vėmendshme ndaj vetes dhe nevojave tė trupit tė tyre, por ky ėshtė njė interes sipėrfaqėsor, qė pėrfshin aspektin mė tė jashtėm siē ėshtė veshja dhe grimi. Por, sapo flitet pėr tė hyrė nė konfidencė me trupin e tyre nė mėnyrė mė tė thellė, ngrihen barriera psikologjike vėrtet tė vėshtira pėr t’u rrėzuar. Nė tė tilla raste, njė edukim i qartė seksual dhe i jetuar pa tabu mund tė ndihmonte gratė tė njihnin veten mė mirė dhe ta jetonin mė mirė edhe feminilitetin e seksualitetin e tyre.

Pėr njė jetė tė lumtur seksuale ėshtė nė fakt e domosdoshme tė pranosh dhe tė duash fizikun tėnd: trupi i gjykuar dhe i kritikuar nuk jep kėnaqėsi aq sa njė trup qė vlerėsohet dhe pėlqehet! Ja pėrse gratė duhet tė mėsohen tė shohin veten, ta njohin dhe tė kenė konfidencė me trupin e tyre si dhe ta duan fizikun e tyre.

Karakteristikat e trupit tonė, qė i konsiderojmė defekte, shpesh nuk janė tė tilla, pėrkundrazi duhen pėrdorur si “armė” tėrheqjeje dhe joshjeje.

Tė jesh e bukur nuk do tė thotė tė jesh e pėrkryer: po tė jesh shumė e bukur rrezikon tė trembėsh ata persona qė tė ndikuar nga inferioriteti i tyre estetik, nuk duan tė rrezikojnė refuzime zhgėnjyese.

Gjithmonė duhet ta pėrmirėsosh joshjen tėnde seksuale, qė vlen nė njė mėnyrė tė veēantė pėr tė pėrmirėsuar mundėsitė e tua tė tėrheqjes ndaj tė tjerėve, pėr tė zgjuar interesin e partnerit, pėr t’u ndier mė e sigurt nė vetvete. Kjo, ama, pa rėnė nė njė sulm sipėrfaqėsor kurash pėr “trup perfekt”, duke pasur para syve njė model tė ngrirė bukurie, tė zhveshur nga pasionet, ndjenjat, kujtimet. Kush do tė pėrmirėsohet duhet tė dijė tė qėndrojė para njė pasqyre: tė shohė trupin e tė mėsohet ta respektojė. Sigurisht diēka nga ajo kornizė mund tė jetė pėrmirėsuar, por puna mė madhe i pėrket brendėsisė dhe pikėrisht autostimės: kush nuk ka stimė pėr veten dhe nuk e vlerėson atė, si mund tė shpresojė se tė tjerėt do ta bėjnė? Nė rast se gjatė njė gjendjeje intimiteti vėmendja ėshtė e pėrqendruar nė faktin pėr tė fshehur trupin sesa pėr ta shfaqur, frenimi bėhet njė pengesė e vėrtetė pėr tė pėrjetuar plotėsisht kėnaqėsinė e ēastit.

Ajo qė tė gjithė duam pėr njė jetė seksuale tė kėnaqshme nuk ėshtė tė shkarkosh gjatė aktit seksual njė impuls dhe njė dėshirė, por marrėdhėnia e dėshiruar me njė person tjetėr, sepse vetėm duke e dėshiruar tjetrin dhe duke u ndjerė objekt dėshire i tij, zbulon veten si trup dhe si person.

Zbulimi duhet tė rrjedhė nga njohja. Tė stabilizosh njė konfidencė me trupin tėnd ėshtė kryesore pėr tė jetuar njė jetė tė mirė seksuale. Tė eksplorosh, tė prekesh, tė njohėsh pjesėt e trupit dhe lėkurėn tėnde, tė kuptosh cilat janė zonat e ndjeshme dhe cilat janė gjestet qė tė shpien nė kėnaqėsi ėshtė e nevojshme pėr ta jetuar mė mirė seksualitetin. Shumė femra mendojnė se autoerotizmi ėshtė njė ekskluzivitet i meshkujve, por ėshtė nė tė kundėrt dhe njė kėnaqėsi femėrore nga mund tė marrėsh njė eksperiencė natyrale e tė shėndoshė pėr njė jetė seksuale tė qetė.

Por si mund tė ndihmohen femrat ta njohin trupin e tyre nė anatominė, funksionimin, evolumin dhe nė harmoninė e tij?

Si t’ia bėsh qė tė jetuarit nė mėnyrė tė kėnaqshme e seksualitetit tė jetė ngushtėsisht e lidhur nga mrekullitė e trupit.

Si ėshtė thėnė mė parė: nėpėrmjet njohjes

Trupi i femrave, shpesh pak i njohur dhe nga vetė ato, meriton respekt pėr tė qenė i shijuar nė tėrėsinė e tij tė gėzimit, alegrisė dhe sensualitetit.

Tė gjitha femrat e reja duhet tė bėjnė njė udhėtim qė nis nga njohja anatomike e trupit, pėr tė kaluar nė zbulim tė “mekanizmit tė funksionimit”.

Tė kuptuarit se si pėrsėritet cikli magjik i ovulimit lejon tė kuptohet nė mėnyrė tė qartė funksionimi i sistemeve kontraceptivė.

Vetėm nėpėrmjet njohjes sė sistemeve tė tilla, gratė mund tė zgjedhin me vetėdije si tė jetojnė jetėn seksuale nė liri dhe autonomi tė plotė, pėr tė arritur njė kėnaqėsi tė ēliruar nga dyshimet dhe shqetėsimet. Njė kėnaqėsi vetėm fiziologjikisht ėshtė pėrcaktuar si “orgazėm”, por qė ėshtė shumė mė tepėr: njė pėrvojė qė pėrfshin gjithė jetėn personale dhe lidhjen. Mos tė harrojmė, se kėnaqėsia nuk koinēidon vetėm me gjininė, por ėshtė njė shfaqje mendore qė ka nevojė dhe pėr kėnaqjen e imazheve mendore. Tė reagosh pa ndrojtje nga trupit tėnd, pa u munduar ta fshehėsh, sjell njė kėnaqėsi jo vetėm pėr veten, por edhe pėr tė gjithė njerėzit qė tė rrinė pranė.

Somario

Nė shoqėri jemi tė detyruar tė pėrballemi me imazhin e idealizuar tė papėrsosmėrisė estetike tė trupit, tė ofruar nga mjetet e komunikimit. Kėshtu rrezikojmė qė tė ndihemi edhe mė shumė tė frustruar

Tė eksplorosh, tė njohėsh pjesėt e trupit dhe lėkurėn tėnde, tė kuptosh cilat janė zonat e ndjeshme dhe cilat janė gjestet qė tė shpien nė kėnaqėsi ėshtė e nevojshme pėr ta jetuar mė mirė seksualitetin
 
PM WWW  Top
view post Posted on 30/7/2010, 11:21           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
••••••

Group:
Administrator
Posts:
5,639
Location:
DURRES

Status:


Atė ditė nuk mund ta harroj kurrė. Qėndroja ne stacionin e autobusėve. Mė kaploi tė ftohurit. Prisja fatin qė dikush tė me dėrgonte sa me pare ne shtėpi, qė tė shtrihesha e tė pushoja me ne fund ne shtratin tim tė bute e tė ngrohtė. Me bisht tė syrit vėrejta Fatėn, ish-shoqen time tė gjimnazit dhe menjėherė u nisa ne drejtim tė kundėrt ne mėnyrė qė t'i ikja kontaktit me tė. Ne tė vėrtetė, shumė njerėz i mundon fiksimi kohor. Pėr Fatėn, mu kėto gjėra ishin tė rėndėsishme, gjėra kėto tė cilat edhe pas 30 vjetėsh pėr tė ishin tė rėndėsishme. Pėr tė ishin tė rėndė-sishėm emrat e ish-profesorėve. Pėr tė ishin tė rėndėsishme vendet ku ishin tė ulur nxėnėsit. Ky shkollim mbase pėr Fatėn ishte e vetmja gjė qė ishte me rėndėsi ne jetėn e tyre... Mirėpo Fatės nuk arrita qė t'i shmangesha. M'u afrua dhe me preku pas shpine. "Ē'ėshtė puna jote, shoku im i vjetėr? Bėhesh kinse nuk me njeh?!" Duke e aktruar befasinė, une ne mėnyrė miqėsore ia shtrėngova dorėn. Lutesha qė tė mos fillonte tė fliste pėrditėt shkollore! Ishte njėra nga ato femrat e qėndrueshme, me njė gjatėsi gati sa e imja, kurse ne take, ma kalonte. Kishte njėfarė bukurie seksi, e cila disi me frikėsonte qysh kur ishim ne shkollė. Kishte flokė plotėsisht tė thinjura tė cilat u afroheshin faqeve. Qysh kur ishim ne shkollė ajo kishte filluar qė tė thinjej dhe ajo tufė e flokėve tė thinjura, ne vetėdijen tonė djaloshare kishte njė domethėnie seksuale vullkanike. Ēdoherė kisha njėfarė stresi ndaj saj. Me provokonte ne mėnyra tė ndryshme. Ma mbėshteste kokėn mbi sup, e mbėshteste trupin e saj pėr trupin tim, por asgjė me shumė. Vetėm do tė me shikonte, do t'i lėpinte buzėt e ima. Tani, pas tridhjetė vjetėsh, dukej tė ishte ende e mbajtur mirė. Kishte pasur tė veshur njė pallto. - Ē'bėn? - e pyeta si i marre. - Ē'mund tė bėj une? - tha. - Une nuk jam ambi-cioze sikur ti, qė tė shkruaj libra. Dhe pastaj biseda filloi. Me pyeti pėr prishjen time tė kurorės, sikur kjo tė kishte ndodhur dje, e jo para dhjetė vjetėsh. Edhe ajo ishte e ndarė. Por, ne mėnyrė tė pacivilizuar. Shumė thjesht. Ishte martuar vonė, me njėfarė torollaku i cili kishte pėrjetuar kėnaqėsi duke i bėrė asaj skena. Mua me bubullonte koka kah m'i fliste kėto gjėra. - Mund tė supozoj - murmurita. - Nuk mundesh - pėshpėriti ajo. Se pari e kishte munduar me xhelozi, e pastaj kishte filluar qė ne shtėpi t'i silite shokėt e vźt, pėr tė luajtur bixhoz. Por ai e kishte pėrulur gruan e vźt. Me kapi pėr dore, duke me liruar nga udhėheqja e bisedės, kėshtu qė derisa ajo fliste, ishte e mjaftuedhme qė une vetėm tė pohoja me kokė. Ishim se paku njėqind veta, kur me ne fund arri-ti autobusi. tė gjithė u paluam pėr njėri tjetrin, duke u futur ne autobus. Ishim aq tė shtypur pėr njėri-tjetrin sa qė gati e humba frymėmanjen. Si duket, Fata nuk ruhej aspak. Ne tė vėrtetė, nuk e kishte dert qė pjesėt e saja tė trupit i prekeshin nga meshkujt e pranishėm. E shkumcoi pallton, apo iu kishin shkėputur pul-lat ne tollovi dhe u mbėshtetėm stomak pėr stomaku, gjoks pėr gjoksi. Cicat e saja tė mėdha filluan qė tė m'i ngrohnin mushkėritė. Ajo vazhdimisht fliste . Burri e kishte paditur dhe dėshironte qė fia uzurponte shtėpinź. - Paramendo. Kurrė nuk ėshtė denihur ne mua. Frikėsohej nga ajo se mėpastaj. kur tė bėhej fėmija, une me nuk do ta pėrfillja aspak. - gari filloi qė tė qante. - U bėra plotėsisht e frustruar. Bum im kishte dėshirė qė tė me puthte nėpėr siomak.e pastaj me pénis tė me kalonte nėpėr kėrthizė. tė me derdhej ne lesh, por brenda kurrsesi jo, vźliau im. Nuk dėshironte dhe nuk dėshironte. E une nuk dėshiroja qė ta tradhtoja. Disa hčre jam munduar qė ta shtrėngoja me kėmbė dhe ta mbaja ne brendėsinė time, por ai me ka rźne shuplakė, duke me quajtur lavire. Dhe, derisa ajo i pėrmendre pjesėt me intime tė trupit, une fillova qė maksimalisht tė koncentrohesha ne bisedė. Kėmba ime ishte e futur ndėrmjet kėm-bėve tė saja dhe diēka me sorollatej nėpėr kokė: bėja orė burrė atė gjė qė bashkėshorti i vźt nuk ia kishte bėrė. Ndjeva se si po me rritej kari, derisa Fata bise-donte krejt pranė buzėve tė mia. Lėviza pak dhe mjetin tim tė qirjes e orientova mu ne mesin e kėm-bėve tė saja. Po, po. Une nuk do t'i besoj. Ai jo vetėm qė eshtė derdhur ne tė, por si duket ia paska gjuajtur edhe disa shokė tė vźt, dhe si duket mezi paska pritur qė ajo ta tradhtonte, qė tė qihej me ta, e pastaj ta zinte ne fla-grancė. Mirėpo, ajo gjithmonė ishte njė vashė ēap-kėne dhe e dinte se ē'bėnte: ajo ishte qirė, jo vetėm me shokėt e tij, por edhe me ata, e edhe me tė tjerėt, kur ai nuk e pėrgjonte. Dhe tani, ja, ajo kishte ven-dosur qė tė ndahej. E shkaku? Vėliau i saj, pčse vjetė me i vjetėr se ajo, e kishte humburjetėn ne njė fatke-qėsi komunikacioni dhe shtėpia i kishte mbetur kėsaj. Ne bisedė e sipėr, ajo lėvizi edhe pak dhe tani kari im u mbėshtet mirė ndėrmjet kofshėve tė saja. Ajo edhe me tutje fliste pėr vėllaun e vźt, por une me nuk e dėgjoja aspak. Nga autobusi zbritėn disa udhėtarė dhe ne disi u liruam pak, por pėrsėri hypėn disa tė tjerė, duke shkaktuar pėrsėri pėrreth nesh njė tollovi tė hatashme. Kurse une isha ne kuim tė kėnaqėsisė. Ngadalė ia ngrita fustanin dhe nga pan-tollonat e nxorra atė timin. Pėr njė moment, gati sa nuk u ēmenda: sapo e afrova karin tim ndėrmjet kėm-bėve tė saja, e vėrejta se ajo nuk kishte pasur brekė fare! Guxha ime tanirnė rrėshqiti ndėrmjet buzėve tė saja tė pidhit. Njė pidh tė tille tė nxehtė kurrė nuk kam ndier nėjetėn time. Kari im hyri pjerrėt, por nuk mund tė futej aq sa duhej. Une nuk guxoja ta ndėr-preja rrėfnnin e Fatės ne mėnyrė qė ta lusja pėr t'i hapur edhe pak kėmbėt, gjithnjė duke u frikėsuar se iluzionet do tė treteshin. Ndjeva njė ndryshim ne zėrin e saj. Ai filloi qė disi tė dilte me i ėmbėl dhe me i qetė. I hapi pak kėmbėt dhe kari im dalėngadalė po hynte gjithnjė e me thellė ne pidhin e saj. A e keni provuar ndonjėherė, lexues tė dashur, qė kėtė ta bėni vjedhurazi ne autobus? Ėshtė njė gjė e tmerrshme kur qirja nuk varet nga dėshira personale, por nga dridhja e autobusit ne mėnyrė tė ērregullt. Kari im lėvizte ne pėrputhje me tundjen e autobusit nėpėr rrugėn jo tė rrafshėt, por mu kur paraqitej nevoja me e madhe e shpejtimit tė ritmit, ai autobus i malikuar qetėsohej fare. Fata vazhdimisht fliste. Mendoj se edhe ajo filloi qėtėkallej.Tektash!? Isha i tėri i skuqur nga mosdurimi. Me dukej se do tė shkonte ende kohė, e une ende nuk arrija dot deri tė qirja. Zemra me rrahte si kurrė me pare. Buzėt e saja u pėrputhėn pėr buzėt e mia. - Mos me puth. Po me vjen turp. Pastaj, ē'do tė mendojnė njerėzit pėr mua. Bėhu i mirė. Pėrndryshe do tė ndahem nga ti. Jo, vetėm kėtė mos e bėr - mendova vetmevete. Vazhdova qė edhe me tutje t'ia fusja ngadalė, duke e tėrhequr sa me shumė kah vetja. Asgjė nuk do tė ndodhte e keqe, po mos tė bėrtiste njė i marre, duke na shtyrė: - Aman bre zonjė. Ngushtohuni pak. Nuk po ju dilka njė bote vend! - Shko bre n'pidh t'nonės! - i bėrtiti Fata ime me gjuhėn e saj vuligare dhe u shrnang pak. Ne atė moment une ia futa deri ne fund, thellė, thellė, mu ne momentin kur edhe fillova qė tė derdhesha dhe ta mbushja me spermėn time. Pulsimet m'i shtanguan kėmbėt, kurse nėpėr kurriz me kaluan disa ndjenja rrėqethėse. Isha i lumtur qė me ne fund ēdo gjė pėr-fundoi aq mirė. Pastaj me kujdes karin tim e tėrhoqa nėn pantollone. Askush nuk hetoi asgjė. Me ne fund, ne mėnyrė falėnderuese e putha Fatėn ne faqe. - Dhe, ē'ke vendosur tė bėsh me burrin? - e pyeta, edhe pse deri me tani nuk kisha lidhje se ē'mė kishte folur deri me tani. - Asgjė - tha hareshėm - mu asgjė. Nuk do t'i shmangem. Do ta malltretoj edhe une atė! Ajo u pėrgatit pėr tė dalė nga autobusi. I propo-zova qė tė shkonim se bashku tek une, ne banesė. Ajo refuzoi. I propozova qė t'ia lija adresėn ne mėnyrė qė me vonė tė me paraqitej, kur tė dėshironte. Atėherė pėr hčre tė pare me shikoi arsyeshėm, sikur tė ēuditej se pėr ē'arsye isha pranė saj. - Jo, po ti po e tepron tash! Mendon se me gjithė kėto pranime kam dėshiruar qė tė ngulitem? Po. Me ke pėlqyer ne gjimnaz. Por, ne tash jemi tė vjetėr. Paramendo se si do tė dukej qė tek tani tė qiheshim!? Harroje kėtė. Me tė vėrtetė une jam kundėr ēdo gjeje qė ėshtė kundėr miqėsisė sonė. Jo, nuk do tė kisha mundur qė tė tė paramendoja si dashnor! Gati sa nuk e humba vetėdijen. E kjo pak me pare, si do tė mund tė quhej?! E mundova kokėn lidhur me kėtė kur pėr njė moment Fata tźnimė doli nga autobusi. Ah, autobus i malikuar...


E dija se fqinjin tim tetėmbėdhjetėvjeēar e mundonte vetėm njė gjė: si t'i fuste hundėt nėn brekėt e mia kallėse, prandaj une kisha kujdes lidhur me kėtė, por si duket, jo edhe sa duhet. Para se gjithash, une as qė mund ta fajėsoj atė pėr asgjė, sepse, thėnė thjesht, isha e vetėdijshme se pothuajse ēdo mashkull kur inė shikon, fillon tė jargėzohet pas meje, qė tė bluajė diēka rreth rajonit tė karit. Unė jam, sic thuhet, "e sajuar mirė" edhe kah gjinjėt, e edhe ne pjesėn e kukave dhe isha mėsuar qė meshkujt tė pėrqyrreshin pas meje. Mirėpo, shumica e meshkujve irikėsohen kur me afrohen. Ndoshta pėr ta jam njė kėnaqėsi tepėr e forte. Ngan-jėherė ata sillen ne mėnyrė thjesht qesharake, e ndjen-jat, tė cilat janė ne linjėn e skajshme tė ndjenjave tė tėrheqshmėrisė, ne vend se kah une, i refuzojnė ata nga une, andaj ēak kam pėrjetuar qė njė djalosh i bukur, i cili fitoi ereksion tė fuqishėm kur me shikoi, ne vend se tė hidhej ne pėrqafimin tim, ai vetėm me shikonte. Une thjesht ndjej kėnaqėsi ne pėrqėndrimin e vėmendjes qė e shkaktoj tė meshkujt dhe nuk iritohem. Burrit tirn i kam qėndruar relativisht ne besė, kurse jeta jonė sek-suale ishte e mirė. Une e dua, e ai e ēmon atė qė e ka. I di tė gjitha rreth kompleksit tė edipit dhe ngarkesės natyrale tė meshkujve adoleshentė qė tė kalo-jnė nėpėr fazėn e dashurisė ndaj nėnės. Kėshtu qė une nuk u befasova aspak kur vėrejta se fqinji im Toni me shikonte me sytė e tij rinorė. Ai i ndryshoi edhe sjelljet. Nga ana tjetėr, mendova se nuk do tė ishte ndonjė dėm nėse une e gostis hčre pas hčre, kėshtu qė une nuk ia zura pėr tė madhe kur ai pėrkulej pėr tė m'i shikuar kof-shėt nėn fustan, apo gjinjėt e mi nėn bluzė. Une lejova qė ai edhe tė me spiunonte derisa vishesha. Bile mundo-hesha qė tė vishesha e tė zhvishesha ngadalė dhe ne mėnyrė provokuese, ne mėnyrė qė atij t'i jepja rast pėr njė pamje tė mirė seksi. E kuptova se puthjet dhe pėrqafimet tona tė zakonshme, pėr tė kishin njė kuptim krejtėsisht tjetėr, e nganjėherė bile arrija qė ta ndija edhe penisin e tij tė erektuar, ne momentin kur pėrqafo-heshim. E dija se ai shpesh masturbonte, gjė kjo shumė normale, me siguri shpeshherė duke me fantazuar mua. Une thjesht u ndjeva si lajkatare. Shikimi i tij pėr mua ishte sikur njė kompliment i madh. Me kalimin e kohės, Toni u rrit dhe u zhvillua, kurse interesimi i tij pėr mua u rrit. Ai u bė njė mashkull bukur i zhvilluar, me i lartė se 180 centimetra dhe filloi qė tė merrej me futboll. U bė me tė vėrtetė njė djalosh i pashėm. Vashat bėheshin copė e grime pas tij, por si duket atij ato nuk i interesonin dhe ai sillej ne mėnyrė .^. relativisht tė ēuditshme ndaj tyre. E dija se dėshirat e tij seksuale ishin kryesisht tė orientuara kah une. Pėrcillte vazhdimisht ēdo lėvizje timen, duke e shfrytėzuar ēdo moment qė tė me afrohej dhe qė tė me prekte, kinse rastėsisht. Me duhet tė pranoj se ai me kėnaqėsi me ndihmonte, sa hčre qė e kėrkoja ndihmėn e tij. E dija se sa hčre qė une nuk e shikoja, sytė e tij ishin tė ngulitur ne trupin tim. E ai kishte problčme (ė mėdha qė ta fshi-hte ereksionin ndėrmjet kėmbėve. Dhe, si do tė ishit ndier ju, zonja e zonjusha tė nderuara? Ē'do tė kishit menduar pėr tė gjitha kėto? Me duhet tė pranoj se mua me pėlqente adhurimi i tij ndaj meje. Isha e fascinuar me fytyrėn e tij tė bukur dhe me trupin e tij tė fuqishėm dhe e doja sinqerisht dhe thellė. Por, oh zot, ai ėshtė ende fėmijė, fqi, i biri i shoqes sime. Dhe, mbase nuk mund tė qihem me kėtė fėmijė!? Kjo nuk bėn. Gradualisht m'u desht qė t'ia pra-noja vźtes qė atė ta konsideroja vetėm si njė djalosh tė bukur e shtatthedhur, dhe se njė ditė ndoshta edhe do tė isha ne shtrat se bashku me tė. E tėrė situata me shtyri qė une tė thellohesha ne mendime. Si do tė ishte qė ne pidhin tim ta ndjeja karin e fqinjit tim? Nuk mund t'u ikja fantazive. Kur me qinte burri. une e paramendoja Tonin, e ai pėrjetonte njė kėnaqėsi qė kurrė me pare nuk e kishte pėrjetuar. Sepse une fillova qė tė kallesha jashtė mase, gjithnjė duke imagjinuar kinse me qinte Toni. E kur une do ta pėrqafoja Tonin dhe kur do ta ndjeja atė kar ne brendinė time, dhe kur duart e tija tė mėdha e le mqishme do tė m'i shtrėngonin cicat e mia bashkė me thimthat e tyre, une do tė ēmendesha e tėra. Me ne fund, ēėshtja u konkretizua kur burri im shkoi ne Prishtinė lidhur me disa punė personale. Toni, sapo dėgjoi se burri im nuk do tė ishte aty pėr njė kohė, une menjėherė e vėrejta ndryshimin ne qėndrimin e tij. U bė shumė agresiv ndaj meje dhe qartė i tregoi dėshi-rat e veta. Filloi qė haptaz tė zgurdullohej ne mua, duke me vėshtruar qėllimisht, qė nga koka e deri tė thembrat, e duke e ndalur shikimin posaēėrisht tė gjinjėt dhe kof-shėt e mija. Ai dinte edhe tė fishkėllonte ne shenjė tė pėlqimit dhe ma bėnte me sy. Kur me pėrqafonte, m'i kapte kukat dhe me shtrėngonte, kėshtu qė une e ndjeja fort mirė karin e tij ne bregun tim tė vénčres, e nganjėherė, kur me ngriste lart ne ajėr, une e ndjeja topuzin e tij ndėrmjet kėmbėve, e sidomos kur i zgjeroja ato. Une kėtė, si duket pa qėllim, vazhdimisht e kisha bėrė. E dija se ai pėrgatitej pėr kohėn kur do tė mbetemi tė vetėm ne shtėpi gjatė kohės se mungesės se burrit tim. Burri im shkoi dhe mu ne atė mbrėmje Toni erdhi tek une, me qėllim qė ta zėvendėsonte shokun tim tė jetės. Ne tė vėrtetė, qėndroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. Ai u ul krejtėsisht pranė meje. Kjo edhe nuk ishte ndonjė risi, por kėsaj hčre ishte disi me ndryshe. Me tėrhoqi kah vetja gjithnjė derisa koka ime nuk u gjend mbi supin e tij. Dora e tij pėrreth qafės sime lėshohej gjithnjė e rnė poshtė, derisa me ne fund nuk arriti deri tė gj'injėt e mi. Pastaj me pėllėmbė butė-sisht e kumcoi cicėn time dhe me gishtėrinj leht e shtypi majėn e saj. Buzėt e tij puthėn ballin tim. E ngri-ta shikimin dhe ai atėherė me puthi ne gojė. Isha aq shumė e befasuar sa qė gjuha ime ne mėnyrė automatike depėrtoi ndėrmjet buzėve tė tij. Ne kėmbėn time ndjeva dorėn tjetėr tė tij. Ma shtrėngoi kofshėn, menjėherė aty afėr pidhit, i cili u bė krejtėsisht i quilur dhe valė i nxehtė. Por pas njė ēasti tjetėr une ndjeva njėfarė panike dhe fillova qė tė brengosesha. - Ndal, Toni - tentova qė t'ia ndalja hovin. - Kėsh-tu nuk veprohet me fqinjen! - mezi fola. - Por, une tė dua - tha ai. Une vetėm bėra me kokė, u tėrhoqa dhe nxitova kah dhoma e fjetjes. Vendosa qė tė shkoja drejt e ne shtrat, edhe pse ishte relativisht herėt. I hoqa rrobat nga vetja para se tė supozoja se Toni ishte afėr derės e cila nuk ishte krejtėsisht e mbyllur. Une isha e tėra e kallur. E mora gjėnė e pare nga garderoba ime tė cilėn e hasa dhe fillova qė tė mbulohesha. Gabova. Ishte ajo njė baby-doll shumė seksi i pėrbėrė nga njė material i zi e i tejdukshėm, tė cilin ma kishte blerė burri. Ajo ishte shumė e tejduk-shme, ashtu sic ishin edhe brekėt e mia gjithashtu tė zeza. Dėshirova qė tė futesha nėn mbulesėn e shtratit, kur pėr njė moment ndjeva njė dėshirė intensive pėr urinim. Thjesht, me duhej qė patjetėr tė shkoja ne WC, mu ne ato momente! Dola ne koridor, hasa ne Tonin dhe u orientova kah WC-ja. Me pėrcolli gjithnjė deri tė banjoja, duke u munduar qė tė ma sqaronte, por edhe me bėnte lajka. Bullunga nėn pantollonat e tij dukej tė ishte e gjatė dhe e fryrė. - Toni, me duhet tė urinoj. A do tė largohesh, tė huciri? - i thash, por ai edhe me tutje qėndronte aty dhe oE vėshtronte. E vėrejta se si po e humbja kontrollin e udunłi, prandaj vetėm i ula brekėt dhe u ula ne ulėsen e WC-sė. Fillova qė tė urinoja. Ndjenja e lehtėsimit isfafe e pabesueshme dhe ndjeva se si nga une, se bashku me urinėn, u largua edhe ēdo presion qė e kisha. Toni m'u afrua dhe u gjunjėza para meje, duke ma marre fytyrėn ndėrmjet pėllėmbave dhe filloi qė tė me puthte butėsisht. Kėsaj hčre une iu pėrgjigja ngro-htėsistiL duke e mbėshtjellur me duar pėrreth qafės. ©o'ooaoe] Me ne fund, ēdo kundėrshtim pėrfundoi dhe Toni, duke qėndruar ende i gjunjėzuar, me ngriti nga ulėsja e WC-sė. Brekėt e mia kishin rźne nėn gjunj, kurse pidhi im u gjend mu para hundės se fqinjit tim. Ai e futi fytyrėn ndėrmjet kėmbėve tė mia dhe i lėpiu pikat e fun-dit tė urines. Une fillova qė tė klithja. - Oh, Toni, Toni, kaq paturpshėm, oh! Por... mos u ndal! - gjuha e tij e cila ishte futur ndėrmjet flegrave tė pidhit tim, ishte aq pėmdezėse sa qė menjėherė u derd-ha, duke ia shtyrė fytyrėn kah pidhi im i flakėt. Pas pak ne u gjendėm ne dhomėn time dhe ne shtratin tim. tė gjitha inhibicionet u zhdukėn. tė gjitha arsyet pėr pėrmbajtje u thyen. Ai me mon ashpėrsisht. Kari i tij i madh u iras thellė dhe egėrsisht ne pidhin tim tė lagėsht e tė nxehtė, gjithnjė derisa nuk eksplodoi. Sperma e tij u pėrhap nėpėr hapėsirėn time tė brend-shme. Ndjeva njėfarė ngrohtėsie tė veēantė. Atėherė e kisha radhėn une. E shtriva atė ne shpinė dhe nga kari i tij fillova qė t'i lėpija lėngjet tona tė pėrziera, e pastaj fillova qė t'ia fėrkoja xhumbullin e tij i cili ishte ende i forte si gur. Mėpastaj e kalėrova, duke e ngacmuar kli-torisin tim me karin e tij dhe rrėshqita ne tė, gjithnjė derisa e tėrė gjatėsia e tij madhėshtore nuk u gjend ne mua. Lėviza leht lart-poshtė ne karin e tij, duke i lėshuar buzėt e mia ne tė tijat, duke pėrjetuar kėnaqėsi ne ndjen-jėn e shtrėngimit tė kukave dhe eicave tė mija nga ana e duarve tė tij tė fuqishme. Fillova qė tė bėja lėvizje tė ngadalshme rrethore, aq sa munda tė pėrmbahesha. Me pas fillova qė tė qihesha vrullshėm, duke u ngulur e ngritur gjithnjė e me shpejt ne hurin e tij, kurse edhe ai me kukat e tij mundohej qė edhe koqet tė m'i fuste bren-da. Kari i tij monstruoz thjesht ma trandi pidhin tim tė zjarrtė. Vazhduam kėshtu gjithnjė derisa zjarri nėn stomakun tim nuk u rrit deri ne atė masė sa qė tė me shkaktonte njė orgazėm ashpėrsisht tė dhembshėm e tė lezetshėm i cili me shtyri qė tė bėrtisja, qė tė qeshja dhe tė qaja ne tė njėjtin moment. Dhe, shumė shpejt erdhi momenti kur edhe ai me stėrpiku pėr hčre tė dytė me spermėn e tij tė nxehtė, e cila u shpėmda nėpėr pidhin tim tė gėzuar. Mbase nuk ka nevojė qė t'ju tregoj se si i kaluam ditėt e mosprezencės se burrit tim. Ato ishin tė kurorėzuara me orgji tė vėrteta. Qiheshim ashpėr qė nga mėngjesi e deri ne mbrėmje. Ēdo gjė ishte e egėr, perverse dhe e mrekullueshme. Kaluan disa ditė dhe dikur erdhi burri im. Une tani i kam dy meshkuj tė shkėlqyeshėm tė cilėt kujdesen rreth dėshirave tė mia seksuale, njėri ditėn e tjetri natėn. Une nuk ndjej kurr-farė brejtjeje tė ndėrgjegjes. Tani jam njė dame e mbushur me dy kara, jetoj ne njė lumturi tė plotė dhe jam e lumtur qė arrij t'i kėnaq dy meshkuj...
NE TE DY

Ishte ditelindja jote Pas shum kohesh ishim tė dy ne njė hotel , pasi kishim ber dashuri si tė terbuar qendronim ne shtratin e cmendur trupat tan tė laskuriqur i gjysem'mbulonte njė corcaf i bardh floket e saj shtriheshin ne jastikun ku kisha mbeshtetur koken un dhe me perkedhelnin fytyren,ngadal e ngrita koken doja ta shikoja doja qe imazhi e saj tė me ngulitej mir ne tru,ishte njė ikon shum e bukur syt e saj ishin tė mbyllur dhe i ngjante njė Engjulli tek rrinte ne qetesi,ngadal ngrita doren e majte dhe vazhdova ta perkedhel leht sikur tė ishte njė petale trendafili,tek e perkedhelja me shum delikates floket,ballin,syrin,hunden,faqet,pjesen e pasme tė veshit,mjekrren,gushen,gjoksin, ajo qendronte ne heshtje me syt e mbyllur,Kushedi ku e shetiste imagjinata e saj,vazhdoja ta shikoj me shum vemendje sikur tė ishte hera e fundit qe po e shikoja .
Papritur e kafshij buzen ngadal ngriti doren me kapi tė floket dhe me terhoqi drejt vetes i hapi syt e saj tė bukur qe me shikonin me trishtim buza ime ra mbi buzen e saj u puthem u kafshuam si tė terbuar,i terhoqa buzen dhe vazhdova ta lepij tė gusha, ngadal zbrisja gjithmon e me posht me buzet e mia duke ja thithur gjoksin duke ja lepir barkun gjersa buzet e mia preken veginen e saj mi hodhi duart tė floket dhe po me shtrengonte, tek vazhdoja ta lepija si i pa ngopur klithma e saj tingellonte ne veshin tim shum eksituese,me terhoqe lart drejt fytyres tė saj u shikuan ne sy sikur donim ta perpinim njeri-tjetrin,ngadal pa mi ndar syt i bashkoj kofshet dhe me kthej B...ja perkedhela buzet me duar pastaj i vura duart mbi B...e saj ja shtrengova fort duke i afruar penisin tim ishte tejmase e eksituar ngadal ndjeja qe i rreshiti i teri ne veginen e saj dhe me doren tjeter e kapa pėr flokesh ashtu vazhdova ta pompoj derisa gunjet po me dhimbnin nga ferkimi i shpejt me krevatin ,pastaj ashtu siq e kisha kapur pėr flokesh u terhoha e qova ne kemb dhe ju drejtova murit tė dhomes,ja mbeshteta tė dy dyarte ne mur siper kokes tė saj,me doren e majt e shtrengova nga mesi duke u ber njė me trupin e saj me doren e djatht e kisha papun nga floket me dukej sikur kerkoja tė gjeja fundin e SEXIT, degjoja fjalen SHPIRT tek humbiste ne klithmat e saj dhe un qe i thoja E do me fort,
me pas ju drejtuam perseri krevatit i mbeshteti duart dhe koken tė ktevati,ngadal ja ngrita njeren kemb dhe ja vura siper krevatin un isha ne kemb mbrapa saj e kafshova tė kurrizi dhe vazhdova perseri lojen qe ate e qonte ne qiellin e 7-tė,e kthente koken Jeta ime me pershperiste syt e saj me shikonin thell tė eksituar,
Papritur e ndjeva qe po mbaroja u terhoqa nga brenda saj ajo u kthye perpara u ul me gjunj tė kembet e mia e priti S......... time me padurim ne gojen e saj,e perqafova dhe tė dy ju drejtuam dushit..
 
PM WWW  Top
view post Posted on 30/7/2010, 19:55           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
••••••

Group:
Administrator
Posts:
5,639
Location:
DURRES

Status:


Me sytё e lodhur nga pagjumёsia shihte gotёn me aperitiv Negroni. Gota ishte thuajse bosh dhe ai porositi nje tjetёr aperitiv i cili ose do t’ja freskonte me tepёr kujtimin e largёt qe i kishte pushtuar mendjen, ose do ta bёnte tё harronte gjithēka, ndofta pёrgjithmonё!

Skena nuk ndryshonte shumё nga kujtimi i tij i largёt. Ndryshonin vetem forma e gotave, ngjyrat dhe shija e pijeve.

Dikur gota ishte me madheshtore me birrč bavareze ndersa kёsaj here gota qe mё e vogёl me aperitivin Negroni, ngjyra e tё cilit i shkonte shumё pёr shtat asaj nate tё shtune.

Nuk iu duk aspak se ndryshimi qёndronte tek njerёzit. Nё fund tё fundit ata ishin tё pandryshueshёm ne veset e tyre, pavarёsisht nga origjina , pamja e jashtme apo nga epoka qё jetonin.

“ Ndodh kёshtu prej mijёra vitesh e s’ka pёr tё ndryshuar kurrё asgjё” tha me vete ai kёtё shprehje shumё tё pёrdorur prej tij, por duke qenё se asgjё s’kishte ndryshuar e s’do tё ndryshonte kurrё ndonjeherё, atёherё pёr ēfarё arsyeje Atij i nevojitej tё ndryshonte shprehjen e preferuar!?E dashura e tij po bёnte pak a shumё atё qё ai dёshironte tё mos pёrsёritej, por pёr dreq skena po pёrsčritej nё lokalin e natёs. “ tё paktёn tё mos shkoj tek salla e bilardos, sepse do te ishte nje film qč unё e di pёrmendsh” mendoi ai kur pa se ajo fliste pa ndrojtje disa metra larg tij nje djalё tjetёr. Tingujt e muzikёs vёshtirёsonin dialogun dhe njerёzit afronin gojёn tek veshi i tjetrit pёr tu kuptuar. Pa atё tjetrin qё seē po bёnte nё celular e mё pas e kuptoj qё ajo po i jepte numrin e telefonit.Aperitivi i kthjelloj kujtimin e largёt kur ai me nje grup shokёsh kishin shkuar pёr qejf nё nje Disko-Pub.

E dashura e tij e asokohe qe fyer nga sjellja e tij nё pistёn e vallёzimit dhe papandehur pati pёrgatitur hakmarrjen e saj.

“Nuk duhet tё vallёzoje nё ate mёnyrё pranё asaj tjetrёs duke qenё i shoqeruar me femrёn tёnde” i kishte thёnё shoku i tij i ngushtё.

“po ajo s’donte tё kёrcente?” qe shfajёsuar ai.

“S’ka rёndёsi, ti s’duhet tё bёje ashtu, dukej sikur doje t’i haje gjoksin dhe kur u pёrkule pak me ato pёrdredhjet e tua unё mendova se do t’i puthje ose barkun e zbuluar, ose kofshёt qё minifundi i saj nxirrte nё pah.”

Arsyetimi i shokut dukej llogjik deri diku. “ Unё isha gati pёr ta rrahur atё lepurushin, por atё qё bёre ti s’mund tё besoj. Si mund t’i thuash dashnores tёnde: Unё uroj qё ti tё argetohesh e dashur! E kupton qё mё ēmende fare?”

“unё dal nga shtёpia pёr qejf dhe jo pёr tё rrahur njerёz. E ēfarё do tč fitoja? Do pёrfundoja nё burg dhe ajo do shkonte te argёtohej me atё “lepurushin” siē e quajte ti. S’ke ē’bёn. Do tё thuash ti qё me atё tipin nuk ёshtё e thёne qё ajo tё argetohet, mundet edhe tё vuaj, por ka ca kohё qё nё trurin tim ka lindur ideja se kur njerёzit arrijnё shumё kёnaqёsi me nje partner, ateherё bёn vaki tё shkojnё me njё tjetёr pёr tё vuajtur ose pёrjetuar dhimbje. Ndёrsa kur vuajne me partnerin atёherё kanё edhe me tepёr arsye pёr tё kёrkuar kёnaqёsinё tjetёrkund. Thjesht njerёzit s’kёnaqen kurrё me atё qё kanё”

“Mjaft, me kёto pčrralla, ti je i dehur ose po tallesh me mua!”

“Unё e pranoj qё mund tё jem i dehur, por njekohёsisht e di se gabova me sjelljen time gjatё vallёzimit, por jo kur ajo mё kёrkoj leje pёr tё ikur me atё tjetrin. Ajo kёrkoi leje dhe unё ja dhashё. I ēudita tё gjithё dhe akoma mё tepёr vetveten. Unё s’bёra gjё tjetёr veē se pagova gabimin tim”
Kёtu kishte pёrfunduar biseda midis dy shokёve.Ai vёshtroi me bisht tё syrit vajzёn pranё atij tjetrit dhe vendosi te sqarohej me kundёrshtarin, ngaqё s’kishte ndёrmend t’i thoshte vajzёs “unё uroj qё ti tё argetohesh me kёtё mikun”. S’do t’i pelqente te rishikonte te njejten skene si dikur kur ish e dashura pati shqyer syte nga habia. Qe fare e lehte te parashikohej ngjarja, habia, ankthi dhe sherri i pashmangshem. Vetem se ai kesaj here nuk ndihej fajtor si dikur kur e teproi me ate tjetren. Kesaj here ai qe me ndergjegje te qete dhe me nje dhurate te vogel ne makine qe do t’ja jepte ne fund te mbremjes.

:auto:

Nxorri nga kuleta te hollat dhe pagoi pijet e tij dhe te vajzes. Eci drejt atyre te dyve me vendosmёri e befas djali tjetёr iku me ngut I trembur se do hante ndonje grusht turinjve.

- Dёgjo e dashur. A e pe si iku ai miku yt dhe unё s’kisha ndermendje tё bёja sherr. Sonte ti je me mua dhe do qёndrosh me mua deri ne fund. Nesёr bёj ēfarё tё duash dhe mos harro qё unё kam njё epёrsi nё kёtё rast. Pasi unё s’kam dёshire tё tё mbush mendjen ty se ēfarё ёshtё mё e mira pёr ty. Ti bёj pёrzgjedhjen tёnde pa frikё. Vetёm ti e di nёse tё pёlqen dhimbja apo kёnaqёsia, por kam pёrshtypjen se tё pёlqejnё tё dyja bashkё, tё pandara.- Ai ngriti zerin me shprese qё ajo do tё dёgjonte ēdo fjalёVajza degjonte pa folur me sy qё shprehnin habi e moskuptim.

- E mos me thuaj qё jam i dehur apo xheloz i semure, pёr tё gjetur njё justifikim!-

Ai e mbёrtheu nga dora dhe e tёrhoqi jashtё lokalit. Hipёn nё veturёn e djalit dhe rrugёn deri poshte banesёs sё saj e bёnё nё heshtje.

- Kam nje peshqesh pёr ty, ndofta do tё jetё edhe i fundit. – tha ai duke i dhёnё njё pako tё vogёl.

Ajo hapi kutinё me duart e saj tё shkathёta. Ai kishte vёnё re se duart e vajzave bёheshin mё tё shkathёta kur hapnin pakot e dhuratave.

-Wow! O Zot! Ēfarё njeriu je? Foli goca mё nё fund e ēuditur nga dhurata.

Bёhej fjale pёr njё vibrator pёr kёnaqesira femёrore.

- Unё doja qё ti tё kёnaqeshe dhe …….. ,- tha ai.


- Je shumё i ēuditshёm! Mё fal pёr atё qё bёra i dashur.-


- Unё nuk e di nёse ti e meriton faljen time dhe do tё doja tё mendohesha pak. Flasim nesёr se tani dua te fle gjumё.
Ajo ngeli e ngrirё dhe ai e kujtoj se duhej tё zbriste nga makinaNuk di si tё sillesh me njerёzit, mendoi ai pёrgjumshёm nё shtratin e tij.

Ashtu si nёpёr ёndrra iu duk sikur dёgjoi zhurrmёn e vibratorit tё vajzёs e cila po luante.

“ tё paktёn tё mos bёrtasi kur te vij nё qejf, se do mё prishi gjumin. Eh ē’kusur ja kam unё?” Foli pёrēart ai.
 
PM WWW  Top
manuelabukuroshe
view post Posted on 24/9/2010, 22:45           Quote
Pasi e festuam ne nje ambjent shum shoqeror ne fundin e festes tu afrova dhe te pershperita.....kam nje dhurat te bukur per te te dhuruar dua te vish me mua !! buzeqeshe mir me the,dhe ashtu u nisem te dy udhehiqja un drejt nje loteli te mrekullueshem ku dhe kisha pregaditur gjithcka per te dhuruar nje dhurat te vecant,
ju afruam deres te dhomes,Dua te ti lidh syt me shami te thash ! ti mbylla syte hapa deren dhe u futem brenda ishte nje atmosfere e qete vetem nje keng e leht balad dashurie degjohej,arom eksituese te pushtoj, ngadal ta perkedhela fyturen dhe ta hoqa shamin,pe rreth e rrotull, drit qirinjesh nje krevat i bukur i mbuluar me trendafila te kuq dhe cokollata, nje rtyez e vogel mbi te qendronte nje shishe shampanje dy gota dhe ca luleshtrydhe ,era leviste ngadal perdet e bardha me shikove ne sy byzeqeshe embel me puthe me shum pasjon me le pa fjal me the ,te shtrengova ne kraharor dhe vazhduam te dy te kercenim nen ritmin e kenges duke shkembyer disa fjal,duart ne belin tend i mbaja dhe te terhiqja dal-ngadal drejt krevatit u ulem te dy lehte siper trendafilave dhe cokollatave qe shperdaheshin C'rregullisht siper krevatit te cmendur vazhdova te ti heq rrobat qe mbulonin trupin tend duke prekur dhe lepir me kujdes cdo milizim te trupit tend ashtu dhe ti si e dehur kerkoje te me zhvishje mua,pasi ishim te dy te laskuriqur u ngrita ne kemb te mora dhe ty lart,dua te ti lidh edhe nje her syt me shami te thash,nuk fole fare ti mbylla syt u mbeshteta i teri prapa teje e ndjeje afshin e tupit tim dhe penisin e madh qe teprekte bythen,vazhduam te ecnim disa hapa drejt dushit pasi u futem brenda ta hoqa shamin pe vasken plot me uj e mbuluar me nje shtres te kuqe me petale trendafili qirinj rreth e rrotull,ngele e befasuar kafshove buzen je shum i mire me the se prisja kete , ja pra as un se besoja qe posht akullit ka zjarr te thash,
e ngrite njeren kemb dhe e fute brenda ne vask un te kapa te beli ste lash te levizje nga ai pozicjon dhe u ula posht duka ta lepir veginen e bukur dhe te lagur,
pasi u fute brenda ne vask solla dy gotat me shampanje u futa dhe un ne vask vazhdova te flas dhe pa pritur ma afrove gishtin te buza,shshshshsh mos fol me the se gjithcka esht e tepert GEZUAR psi pim pak i lam gotat ne nje an, ishe komplet e shtrir ne vask syt i kishe mbyllur dhe le fantazin time te te udhehiqte,
te perkedhelja eksitueshem me duar, ta lepija fytyren gushen gjoksin,tek ta prekja veginen me gishta ndjeja se isha shum i eksitur gjithashtu edhe ti, u afrova i teri siper teje duke ti ngritur kembet mbi supet e mia,ma preke penisin OH sa te madh ma ke, me the,ta futa ngadal tundueshem te fort te terin brenda ,ngele me goj hapur, duart e mia qe te perkedhelnin fytyren ishim shum te eksituar doja te ta beja fort siq e kam zakon por ujti sme linte ,ateher u cova te mora ne krah dhe te shtriva ne krevat mora nje luleshtrydhe dhe me te pershkrova ter trupin tend te lagur, pastaj tek te perkedhelja buzet me te ti e kafshove dhe e mbajte te buzet i afrova dhe un buzet u lepim te dy duke e ngren si te uritur,
isha i teri siper teje tek putheshim me plot pasjon me perkedhelje kurrizin dhe duart e tua ma preken penisin tim ,dua ta puth me the dhe ngadal u afrove afer tij tek ma lepije leht ashtu me terboje, un te kapa nga floket te ngrita lart te kafshova fort u shtrive e tera ne krah dhe un gjithashtu perball teje u futa mes kembeve,Ngadal e ndje penisin qe po futej i teri brenda teje e shikoje me syt e dehur nga eksitimi dhe ashtu vazhduam ta bejm foooort ,pastaj te ngrita nga krevati te mbeshteta ne mur dhe ta bera ne kemb nga mbrapa me njeren dore ta ferkoja gjoksin doren tjeter e kisha te floket e tua isha shum i dehur pas atyre casteve,isha i terbuar doja te te perpij te teren,
Me kishte mar malli per ty me thoje me fjalet qe te ngelnin ne goje klithmat e tua me benin me te dhunshem,pastaj te terhoqa ashtu pa ta nxjer te cova te krevati i vure brrylat e kraheve ne krevat ta ngrita dhe njeren kemb siper krevatit dy duart i kisha te bythet e tua te cilat i shtrengoja dhe ashtu ta bejra foort ,ndjeja se ishte faza finale pas gati nje ore,nuk e ndaloja ritmin e shpejt qe ushtroja siper teje Papritur ndjeva se po prishesha e nxora ti e lodhur u ngrite ngadal dhe Sperma ime vershoj mbi gjoksin dhe barkun tend.
Keshtu me the gezuar ditelindjen ti mua !!? po te thash te putha embel u shtrim te dy dhe e lam fantazin e asaj nate te na udhehiqte edhe pse e dinim qe e nesermja nuk do na gjente bashk....
 
Top
view post Posted on 27/11/2010, 23:13           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
••••••

Group:
Administrator
Posts:
5,639
Location:
DURRES

Status:


Pas puthjeve virtuale ndodhi edhe takimi i shumepritur i dy te dashuruarve ne web.

Ajo e priste ne aeroport plot ankth. Shihte me vemendje ēdo djale qe i zinte syri dhe me ne fund njohu djalin qe po priste. Iu duk edhe me i bukur se sa ne fotografite qe kishte pare ose ne webcam.

U perqafuan gjate dhe ashtu siē e kishin enderruar prej disa muajsh, buzet e tyre u bashkuan. Kishte ne ate puthje edhe pak ndrojtje, deshire, epsh por sidomos emocion rrenqethes.

Pas darkes ne lokal shkuan jashte qytetit me makinen e saj
dhe patem deshire t'a bčnim nč natyrč pa pritur deri sa te mberrinin ne shtepine e vajzes .
Shtruan pertoke peshqirin qe ajo ndoshta kishte marre enkas dhe
po shiheshin nč sy ; - Te kam enderruar shume dhe po ēmendesha nga deshira per ty dhe sidomos per buzet e tua eksituese,-I tha djali.- me ēmende me mesazhet e tua dhe me ledhatimet imagjinare qe me shkruaje, me puth te lutem! Iu lut ai.:D

- Sikur ta dish ti bukurosh se sa me eksitoje me ato historite e tua, vdiqa per te puthur keto buze.- tha ajo dhe aty filloj nje puthje e zjarrte deri ne egersi. Ajo ishte e papermbajtshme.

Putheshin me nje uri te ekzagjeruar dashurie. Lepirje, thitthje buzesh derisa ajo i kafshoj lehte buzen e poshtme.

- Ajo i bertiti: - JAM E JOTJA, mč bčj tč ndihem, femčr
,tč ndihem bombe seksuale, ashtu si ne mesazhet e tua- dhe i zbertheu kčmishen .
Ai e kuptova qe goca donte diēka tč fuqishme, nje marredhenie disi te dhunshme, kuptohej se ajo ndjente nevojen per seks trondites!.
Ai ishte krejt i eksituar kur i ledhatoj dhe puthi floket
e bukur, por Ajo deshironte dicka tjeter .

E zhveshi me
rrčmbim dhe i preku gjoksin, e me pas e mbuloj me puthje dhe thithje derisa i kafshoi embelsisht majat e gjinjve. Ajo bertiti me ze te eksituar:- Mjaft me pčrkedhelje
dua diēka te forte, dua tč ndihem femra jote, tregohu burrč i
včrtetč!!!
Te shtrire pertoke filluan seksin e vertete, ate me te zjarrtin.

Renkime dhe pasion marramendes. Ajo qendroj per pak poshte tij dhe pastaj ai iu lut qe ajo te nderronte pozicionin.

E ulur siper mashkullit ajo i afroj gjoksin tek fytyra per te ndjere thithjet e tij te pakursyera. Gjithashtu djali ne kete pozicion i perkedheli me “zemergjeresi” pjesen e siperme te seksit femeror, ngaqe pjesa e poshtme tashme ishte pushtuar nga penisi.

Qendruan dy ore ne lendinen jashte qytetit deri naten vone.

E perseriten maredhenien dashurore. Ajo qendroj poshte tij duke pritur goditjet e njepasnjeshme mashkullore derisa ndjeu spermene djalit qe i lagu gjoksin dhe barkun. Kjo e beri edhe me eksituese situaten.

Pas pak shkuan ne shtepine e asaj. Ajo jetonte me nenen.

Pasi ishin lare dhe nderruar teshat atij iu kujtua premtimi i saj.- Me ke premtuar qe do benim 69?

Pa fjale shkuan ne shtrat dhe filluan te putheshin derisa arriten tek seksi oral 69. Ajo e lepiu dhe thithi llahtarshem karin e natyrisht ai dha piket e tij me te mira me gjuhen e tij te palodhur per femrat, veēse pas pak ajo e nderpreu oralen dhe u pergatit te rrembente brenda te ēares se seksit femeror, mashkullin e saj te ardhur enkas nga larg.
__________________
 
PM WWW  Top
FLUTURA
view post Posted on 15/1/2011, 17:27           Quote
SEKSI RASTI
"Rasti thone se eshte mbret i botes",shpesheher na bene te ndihemi te lumtur,te gezuar apo edhe te hidheruar...
Edhe ne shqiptaret kemi historin tone seksuale, kuptohet ne ate menyren tone.
... Syla ishte nje djale i ri me trup muskuloz qe kemisha dhe mitani, i dukeshin te ngushta ne trupin e tij.Ai punonte te gjitha punet e shtepis qe prej mengjesit kur kendonte gjeli e deri vone ne mbremje kur te gjithe binin te flinin.Sherbente te Aga Bajram si sherbetor qe prej se ishte femije i vogel.Aty kishte mesuar te gjitha punet:te mbjell,te korre,te kosis e prashit,por aty kishte mesuar edhe ate punen qe Aga Bajram e bente shpesh me ingjen Fatime.
Dita e rastesis se tij seksuale ishte ne shtallen e madhe ku Syla "mrizonte",nganjeher dhe luante me topuzin e tij mashkullor.Syla kishte ndegjuar nga Rifati se Pelat jane shume te mira per ato pune,mirpo ketij kursesi nuk i mbushej mendja se do te kenaqej me shume kur i paramendonte gjinjet e ingjes Fatime.Ohhh ē`are gjinje kishte te medhenje sikur kungujt e rinje qe fillojn te pjeken.Kurse ate sendin ndermjet kembeve e kishte me lesh te zi korb.Derisa ai ishte duke u veteknaqur,ingjja Fatime kishte shkuar per ti mjelur lopet dhe e gjeti te shkretin me ate alamet sendin ne dore.Mirpo meqe krenaria mashkullore e Syles e mahniti,ajo u struk afer nje koshi te sanes dhe sodiste per se afermi se si Syla ky argati i tyre po e ledhatonte gjithe ate mishe te fryer.Njeher ingjes Fatime i shkoi nje rrenqethje neper trup se mos po vie ndokush e po e ze ashtu,e pastaj mundohu me jau mshel gojen hallkut.Mirepo vendosi te shkoj deri ne fund sepse e dinte se Aga Bajram ishte ne treg dhe do te kthehej vone.Ajo filloj ngadal te preket me duar,sepse i dukej se po digjej permbrenda kur e shikonte Sylen qe ēdo here e me fuqishem i jipte atij huri,dhe ēdo here i rritej edhe me shume.Duke mos mundur ta kontrolloj vehten ajo leshoj nje ohhh,qe e ndjeu i gjori Syle dhe menjeher u vesh shpejt,u skuq se tepermi,e uli koken dhe deshi te ike.Ngadal Syle,qfare po beje?,pse?,nuk punon,pse nuk i kryen punet e tua,pse?.A mendon ti qe me e marr vesh aga Bajram qe ti nuk po punon te perze menjeher,kurse Syla koke ulur qele gure gojen. Eja ketu me afer dhe e rroku per krahu e i foli te veshi:Nese e merr vesh dikush per kete pune ti e njeh Agen Bajram apo jo,dhe e ngrehu afer nje duku te sanes!
Sylo ki mendjen mos e derdhe mrena se bahet e zeze dita,po ma shpejt sa nuk u ardhe najkush.Eh Syla i shkret u desh ti zbatoj urdherat e ingjes se perndryshe kish me qi qysh ai e paramendonte.I hypi persipri dhe ja leshoi ate galanin e tij deri ne qosh,kurse gjinjet ja kafshonte me afshe sikurse langua.Sa here qe e nxirrte dhe e shtinte ajo nxjerrte nga nje oh te madhe dhe briste me shpejt Sylo me shpejt.Kurse ai vazhdonte e vazhdonte sikurse te ishte pregaditur me heret per maratone seksuale.Ende pa e perfunduar kur u ndegjua zeri i nje gruaje: Fatime oj Fatime moj a je ne shtepi?!.Ahhh e mjera une tha ingjja Fatime duke u ngritur rrembimethi dhe duke i rregulluar dimit e saja te mendafshta,mos gabo me qel gojen Sylo se na shkon kryet a more vesh a jo!.Kurse Syla i shkret mbeti pa mbaruar punen,por me shpres se njeher tjeter do ta mund kete krijes te quditeshme me galanin e tij qe u desh prap se prap ta qetesonte me do
 
PM  Top
MUZIKSHQIP
view post Posted on 31/1/2011, 23:31           Quote
Ishte nje cift diten e pare te marteses. shkojne ne dhome, nusja e zbukuruar, veshur seksi hyn ne krevat per te pritur burrin
Sa hyn ne dhome burri futet shpejt ne krevat dhe mbulohet me batanije, jorgan dhe ja keput gjumit Kkeshtu vazhdoi dhe ne ditet ne vazhdim.
Shkon nusja tek e ema dhe kjo e pyet qe; si shkon me burrin? A te ka trajtuar mire? A eshte treguar i embel ne seks?
Dhe vajza i kthen pergjigje qe seks nuk kishin bere asnjehere sepse sa hyn ne dhome futet ne krevat dhe gjume
Atehere i tha e ema qe ti duhet te flasesh me burrin tend e ti thuash qe cfare ke, pse nuk tregohesh i dashur me mua Une kam dhe nje vrime qe te pret ty.
Shkon ne shtepi dhe ne darke mbasi futen ne krevat vajza i tha te shoqit
te njejtat llafe qe i tha e ema!
i shoqi i tha
po pse mi, ti e paske ate vrime? Mbylle mi se na thave ftohtit!
 
Top
view post Posted on 4/2/2011, 23:35           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
••••••

Group:
Administrator
Posts:
5,639
Location:
DURRES

Status:


"Qirja ne shpejtėsi pėr ne ėshtė diēka sikur kafjalli i pėrbashkėt i ēdoditshėm", na thotė Gana (32). "Burri im Behari dhe une jemi shumė spontané ne kėtė. Me pėlqen, pa dyshim, edhe paraloja e gjatė, por nganjėherė ndihet nevoja edhe pėr seks te shpejtė! Ja, mu dje, derisa e pastronim bodrumin, Behari me kapi ndėrmjet kėm-bėve dhe me tha: Te dėshiroj pa masė!' As qė u zhveshėm tėrėsisht. Sapo u lėshuam ne qilimin e vjetėr, Behari ma ngriti fustanin dhe m'i zhvcshi brekėt. Atėherė ne mėnyrė te zjarrtė depėrtoi ne mua. Ishte fan-tastike! Arritėm ne pėrfundim se ne rastet e tilla ne ne te njėjtėn kohė arrijmė kulminacionin e kėnaqėsisė. Pėmdryshe, kjo normalisht nuk ndodh te ne".


SPRINT-SEKSI VETANAK - KENAQĖSI E PAKRAHASUESHMEKush thotė se pėr seksin e shpejtė gjithmonėjanė te nevojshėm dy persona?" - pyet Zana (29). "Kėnaqėsinė ne shpejtėsi, mund t'ia ofrojė vźtes secili njeri! Une pėrkohėsisht nuk kam partner. Prandaj vetėkėnaqem. Kjo mund te ndodhė ne lloj-lloj vendi. Ne ēdo kohė. Kur me kaplon dėshira, pėr mua ėshtė krejt njėsoj, pavarė-sisht se ku gjendem. Une kėtė e kam bėrė edhe ne zyrė, pranė tavolinės se punės. Pėr disa minuta ēdo gjė pėr-fundon dhe pastaj ndihem shumė mire. Ēdo femreje mund t'i preferoj kenaqėsi pcrsonale ne shpejtėsi..."
 
PM WWW  Top
view post Posted on 15/2/2011, 19:41           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
••••••

Group:
Administrator
Posts:
5,639
Location:
DURRES

Status:


.......sa me shume afrohesha karriges se saj aq me teper ajo me prekte dhe nxirrte gjuhen e saj
pas nje bisede rame dakord te dilnim me makine diku larg qytetit
ne plazh i thashe dhe aprovoi me kok
pija na kishte afruar me shume ne mendime dhe veshtroni njeri tjetrin.une ashtu si i "babezitur"per te shijuar dicka fantastike po ashtu duhej te ioshte edhe ajo
ndalem diku mes pemesh,pastaj u ndeshem trup me trup derisa preknim gjithcka deri ne pjeset tona me intime
ajo renkonte lehte dhe me kerkonte te arrija aty me gishta me gjuhe
kenaqej buzeqeshte puthte kudo ne vesh ne floke ne qafe
i hoqa bluzen jeshile dhe para meje 2 mrekulli te fryra te cilat nuk ngopesha duke i puthur
pastaj ajo leviz ne sediljen e shtrire dhe me kerkon qe te futem brenda saj,mjaftonte ta beja, fort lehte ngadale, ajo i shte shtrire e tera.ishte e vetmja gje per te cilen ajo mendonte
ndersa penetrimi behej i vazhdueshem ajo me shtrngonte fort shume fort,rri ketu rri ketu!
te dy te shtrire ne sediljet e makines nuk flisnim por buzeqeshnim dhe kerkonim te perjetonim perseri cka kisht e ndodhur pak me perpara
 
PM WWW  Top
view post Posted on 21/4/2011, 22:40           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
••••••

Group:
Administrator
Posts:
5,639
Location:
DURRES

Status:


Ka ne fakt edhe femra qe kane kete ‘mjet kenaqesie’ “dhe mbi kete eshte e mundshme e te nderhyhet. Ne rastin e tyre, thote eksperti, jane te mundur vetem orgazma klitorjale”. Por kerkimi vazhdon dhe ekipi i profesor Jannini po vezhgon se si pika ‘G’ ndryshon ne faza te ndryshme te ciklit menstrual, ne femrat qe marrin pilula, ne femrat me shume testeron dhe me ato me pak hormone. "Do te kemi keshtu edhe nje kuader edhe me te sakte
 
PM WWW  Top
view post Posted on 27/4/2011, 22:59           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
••••••

Group:
Administrator
Posts:
5,639
Location:
DURRES

Status:


Ikem te nje lokal qe ishte i ri.ose te pakten un nuk e dija dhe me tha te veja te pyesja nese ishte atje i fejuari i saj,.dhe ashtu bera ika te lokali te pyesja.Shkova te bari dhe pyeta nje qe ishte atje,po me tha te veja te i zoti lokalit qe ishte jasht,dhe shkova ….dhe e pyeta me edukat se mos kishte par ,,,,filanin,,,,te fejuarin e tezes te them te drejten i zoti i lokalit ishte ta haje te gjithin kishte nje trup perallor dhe ishte reth 28 vjec,po sa me pa ,mu pergjigj duke qeshur ,,pse ke humbur mamin po deshe te coj un ne shtepi ,,,,un u bera bish dhe i thash qe un nuk meresha me njerez qe kalojen diten ne palester,pastaj aq me shum me ata qe nuk din te sillen me femrat.

Ai thot ke te drejt as mua nuk me pelqejen ata qe nuk din te sillen me femrat po un isha femij…o zot sa me nevrikoste ai tip .dhe i pergjigjem qe un kisha 10 te dashur dhe nuk isha femij ai qeshte duke me then te shpie xhaxhi ne shtepi .

Un nuk e doja veten me vinte per te qar nga nervat dhe ai me shikonte dhe po kenaqej si i mar aty ku vazhdonim te ziheshim erdhi tezja,me shpetoj.

Po kur ajo i thot t’hengert lopa pse ziheni keshtu ,ma merzite mbesen un isha nxir nga inati dhe per te mos i ber qejfin atij i tash tezes mos ki merak se un nuk merzitem nga kafshet.

U afrua te ai e takoj dhe kur shikoj tezja me ate ishin shok.un ngela atje kur tezja i thot qe esht mbesa qe te kisha then, te dy ata ishin te kenaqur.Un nuk dija cte beja,tezja na prezantoj ai me dha doren po ashtu dhe un pastaj ai donte te na shoqeronte ne shtepi dhe pastaj te shkonte te gjente te fejuarin mua me ishin ber nervat kacurela se ai nuk humbiste rast te me ngiste nuk e duroja dot ate tip po po tezja me thot te hipnim ne makin un i thash qe nuk i besoja atij te veja ne shtepi me te, se me siguri ngiste keq ai me ta qe vija nga mali ,tezja po qeshte dhe hipi ne makin mbrapa dhe mbylli dyert nga mbrapa dhe mua me vun te ulesha para .

Ok ashtu bera nuk doja me te zihesha me ate tipin ai gjith rruges thoshte dicka dhe si pa te keq me hidhte doren ne sup dhe qeshte un e ureja po cdo gje qe thoshja ai ma kthente kunder mua .E ureja e njihja aq pak po e urreja,me ne fund ne shtepi kur vajtem brenda tezja me pyeti se si mu duk un i thosh qe nuk doja te degjoja per te, ajo filloj te me bente politik duke me then qe ishte djal i mir,i thash qe nuk me interesonte pastaj ajo me tha qe nuk e mohoja dot qe ishte i bukur eeeem kishte te drejt vertet isht si zemer po ishte aq antipatik qe nuk durohej ajo me thot qe ai nuk sillej ashtu ishte hera e par qe ai ishte sjell ashtu,dhe kishte ngelur dhe ajo e cuditur nga ajo qe kishte ndodhur… pas pak ra telefoni ishte i fejuari i famshem qe na ftoj per dark ai qeshte se ky tipi kishte shkuar atje dhe dhe i kishte then qe ka ardhur mbesa qe isha si shpirt po aq e mesuar keq sa nuk durohesha ,dhe ai i thot tezes te beheshim gati do shkonim te katet per dark se donte te njihte ate mbes si perfundim.

Kur e mora vesh qe ishte dhe ai tipi nuk doja te dilja tezja me ta qe ai pastaj do thoshte qe kisha frik nga ai…..un frik…u vesha si as nje her dhe isha gati .Ai tipi erdhi na mori dhe kur erdhi me nje buzqeshje me thot thash se nuk do vije se nuk kishe leje nga mami prap ma prishi humorin dhe un i sic shikon jam ketu per fatin tend te keq.po ishte xhentil me puthi dorn dhe me hapi porten .shkuam te lokali atje ishte dhe i fejuari tezes .U prezantuam dhe u ulem te hanim ai kishte mbyllur lokalin vetem per ne ..te them te drejten me pelqeu shum kjo gje ,ne tavolin filluam te pinim dicka ky thot qe 5 vjet nuk pinte alkol un aq doja dhe i them te kuptoj c,nuk ben njeriu te ket trup te bukur atehere dhe ai mori nje dopjo uiski per inatin tim dhe te mos tallesha me te ne tavolin ishim ball per ball gjith naten u zum kurse me te fejuarin e tezes beja te emblen dhe te buten qe tu trgoja qe nuk isha e pa duruar .

Pasi pijtem si qeni po thuaj per inat te gjith kemi pir tre shishe shivas dhe 1 votk tezja e shkret u be keq po nuk e jepte veten vazhdonim akoma te pinim tani me dolli si e donte zakoni…pastaj ai afroj karigen teme afer dhe me thot pse e kisha aq inat un i thash jo ti me ke inat.dhe nuk e dija pse dhe ai me tha te benim paqe ok bejem paqe ,pastaj me kerkoj falje un i thash,qe ishte dhe faji im ai me perqafoj gjith ashtu dhe un me pelqente parfumi i tij .Tezja u ndje pak keq dhe iku te ana e detit me te fejuarin e saj ne ngelem vetemun nuk e dija si ndjehesha kisha mbeshtetur koken te gjoksi i tija i bukur ishte aq i embel ai tipi se nuk ngjante me ate qe isha zen gjith naten me te ,filluam te tregonim per njeri tjetrin si vellezer ,alkoli na ndihmonte ai ne nje moment me puthi aq embel me ato buzet e tij qe digjeshin ato buz aq te bukura aq mishtore si me pelqejen mua .filluam te putheshim me aq zjar me aq mall sikur njiheshim nga nje jet.ishte embrekullushme me shtrengonte fort ne krahet e tij muskoloze ishte perfekt mashkulli me i shishem qe kisha par se nuk mendoja te kisha ndonje her nje mashkull aq te persosur.


Me tha te me sillte nje bluz se era e detit ishte e ftoht i thash po vij dhe un te marim bluzen shkuam te nje dhom te ana e lokalit te dy te perqafuar filluam te puthueshim si te marr.i hoqa bluzen se doja ta puthja dhe ta shikoja lakuriq ate trup aq te bukur .e shtyta te krevati dhe i dola siper

Fillova ta puthja ta lepija te gjithin i derdha siper nje got me uiski ne gjoks dhe fillova ta lepija ai ishte cmendur kari i ishte ber gur e ndjeja se i kisha mbeshtetur pidhin siper dhe levizja ngadal ngadalmbi pandallonat e tij ne nje moment ai doli siper dhe filloj te me lepinte gishtat e kembeve un po vdisja nga kenaqesia ngadaj po ngjitej lart duke me lepir te gjithen aiti te reza e kofshve un un.. kisha vdekur dhe po bertisja si e mar nga kenaqesia pastaj.ai filoj te me lepinte pidhin po e thithte te gjithin e fiste gjuhen brenda dhe un isha cmendur i zbertheva pandallonat me dhemb ja hoqa dhe fillova tja merja ne goj kishte aq kar te bukur filova ta thithja me mani ai me thoshte po vogelushja ime pastaj un ipa siper emora karin e tij te bukur dhe e afrova te pidhi im ngadal ngadale fillova ta fusja brenda ishte aq i fort aq i madh me dhembte pak po me pelqente .e ndjeja te me hynte brenda i gjithi po harinte ne fund ai bente ngadal ishte shum i embel me mua

Un po i harija orgazmat njera pas tjetres isha ber uj e gjitha.ai doli siper dhe filloj te me qinte aq mir filloj te fuste te gjith karin brenda po me merte frymen .po me pomponte mir tani e fuste te gjithin me cmendte .po me thithte gjoksin duke e futur karin fort un i thoshja te vazhdonte ashtu. Po ndjeja te paralizohesha nga kenaqesi nuk dija cme ndodhte ,po i thoja te mos ndalonte pastaj ndjeva dicka te mbrekulushme po prishesha po ike zemra dhe ai po ma fuste karin ne pidh me shtrengonte aq fort kari tij qe nxehur aq shum sa nuk durohej aj filloj te me qinte aq fort po me shkateronte po mua me pelqente po prishesha prap po prishej dhe ai te dy o zot me dukej sikur do vdisja ai po me qinte aq fort un po dllokohesha po me binte te fiket ai vazhdonte sa u prisha pash qe ishim prishur te dy.

Pa e kuptuar na kishte mar gjumi ashtu un u zgjova pas nje ore qe 4 i mengjesite e pash ashtu qe flinte ne krahet e mi un fillova ti perkedhelja floket ai ndjeu dhe u zgjua un bera sikur flija ai me puthi doren u ngrit dhe me shikonte un ndenja pak dhe bera sikur u zgjova.i thash pse me shikonte ashtu?me tha qe isha si engjell ne gjum dhe qe isha gjeja me e mir qe i kisha ndodhur ,me pelqeu shum ajo qe me tha .dhe me perqafoj fort.._po u kujtuam per tezen aman u veshem me nje her dhe dolem jasht te shihnim per fat ata i kishte mar gjumi te krevatet e plazhit se ishin pir ishin tap dhe nuk kishin degjuar gje ..sa fat.ikem un nga turpi te nesermen ika ne athin pa i len adres ai me kerkoj dhe pas 1 muai me mori ne tel me tha qe donte te me takonte ….
 
PM WWW  Top
view post Posted on 28/4/2011, 11:20           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
••••••

Group:
Administrator
Posts:
5,639
Location:
DURRES

Status:


Pidha te shendosh shqiptare

pidhi i shendosh nuk ben mir sepse mashkulli nuk e ndegjon oranizmen brenda kurse pidhi pa shnosh eshte me i i mire dhe shum i mbydhur per veten time me pelqen jo shnoshe
 
PM WWW  Top
74 replies since 24/2/2010, 20:55
 
Reply