MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS

Reply

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
suela
view post Posted on 22/4/2010, 22:19           Quote
Nje dite tjeter


Pas shum kohesh ishim te dy ne nje hotel , pasi kishim ber dashuri si te terbuar qendronim ne shtratin e cmendur trupat tan te laskuriqur i gjysem'mbulonte nje corcaf i bardh floket e saj shtriheshin ne jastikun ku kisha mbeshtetur koken un dhe me perkedhelnin fytyren,ngadal e ngrita koken doja ta shikoja doja qe imazhi e saj te me ngulitej mir ne tru,ishte nje ikon shum e bukur syt e saj ishin te mbyllur dhe i ngjante nje Engjulli tek rrinte ne qetesi,ngadal ngrita doren e majte dhe vazhdova ta perkedhel leht sikur te ishte nje petale trendafili,tek e perkedhelja me shum delikates floket,ballin,syrin,hunden,faqet,pjesen e pasme te veshit,mjekrren,gushen,gjoksin, ajo qendronte ne heshtje me syt e mbyllur,Kushedi ku e shetiste imagjinata e saj,vazhdoja ta shikoj me shum vemendje sikur te ishte hera e fundit qe po e shikoja .
Papritur e kafshij buzen ngadal ngriti doren me kapi te floket dhe me terhoqi drejt vetes i hapi syt e saj te bukur qe me shikonin me trishtim buza ime ra mbi buzen e saj u puthem u kafshuam si te terbuar,i terhoqa buzen dhe vazhdova ta lepij te gusha, ngadal zbrisja gjithmon e me posht me buzet e mia duke ja thithur gjoksin duke ja lepir barkun gjersa buzet e mia preken veginen e saj mi hodhi duart te floket dhe po me shtrengonte, tek vazhdoja ta lepija si i pa ngopur klithma e saj tingellonte ne veshin tim shum eksituese,me terhoqe lart drejt fytyres te saj u shikuan ne sy sikur donim ta perpinim njeri-tjetrin,ngadal pa mi ndar syt i bashkoj kofshet dhe me kthej B...ja perkedhela buzet me duar pastaj i vura duart mbi B...e saj ja shtrengova fort duke i afruar penisin tim ishte tejmase e eksituar ngadal ndjeja qe i rreshiti i teri ne veginen e saj dhe me doren tjeter e kapa per flokesh ashtu vazhdova ta pompoj derisa gunjet po me dhimbnin nga ferkimi i shpejt me krevatin ,pastaj ashtu siq e kisha kapur per flokesh u terhoha e qova ne kemb dhe ju drejtova murit te dhomes,ja mbeshteta te dy dyarte ne mur siper kokes te saj,me doren e majt e shtrengova nga mesi duke u ber nje me trupin e saj me doren e djatht e kisha papun nga floket me dukej sikur kerkoja te gjeja fundin e SEXIT, degjoja fjalen SHPIRT tek humbiste ne klithmat e saj dhe un qe i thoja E do me fort,
me pas ju drejtuam perseri krevatit i mbeshteti duart dhe koken te ktevati,ngadal ja ngrita njeren kemb dhe ja vura siper krevatin un isha ne kemb mbrapa saj e kafshova te kurrizi dhe vazhdova perseri lojen qe ate e qonte ne qiellin e 7-te,e kthente koken Jeta ime me pershperiste syt e saj me shikonin thell te eksituar,
Papritur e ndjeva qe po mbaroja u terhoqa nga brenda saj ajo u kthye perpara u ul me gjunj te kembet e mia e priti S......... time me padurim ne gojen e saj,e perqafova dhe te dy ju drejtuam dushit.....
 
Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 22:19           Quote
Qirje sikur ne endrra

Nė korridor njė qetėsi varri.
Dera gjysmė e hapur ishte treguesi mė i qartė i njė mbretėrie heshtjeje, sa edhe frymėmarrjet tona ndiheshin aq qartė sa dukej sikur ishim njė trup.
- Mos doni t’ju ēoj me makinė nė shtėpi? - mė shkoi goja nė tė kundėrt tė mendimit.
- Jo, kam kohė. Sot jam beqare, fėmijėt me burrin janė nisur nė mėngjes pėr nė Gjirokastėr. Kthehen nė darkė. Duke ngritur vetullat harkpėrpjetė dukej sikur mė thoshte: Nuk tė pėlqen?
Humba ēdo lloj gjykimi. Instinktivisht dora mė shkoi te ēelėsat qė i kisha vendosur mbi syprinėn e tavolinės. Me dy hapa u gjenda te dera. E rrotullova vrullshėm ēelėsin te brava sa ajo mori rrotullimet e mbylljes sė plotė. Fika dritėn e zyrės. Ajo ra menjėherė nė gjysmerrėsirė. Ermira mė shihte me po atė qėndrimin e mėparshėm. Sa e bukur dukej! Sa delikate dhe provokuese! Organi im mashkullor kishte marrė pėrmasat mė tė plota tė ngasjes. Si asnjėherė nė jetėn time nuk isha ndierė kaq i etur dhe i papushtetshėm pėrpara njė gruaje dhe logjikės sime tė ftohtė. E kapa pėr beli me tė dyja duart sa m’u duk se e kėputa nė mes. Pastaj fillova ta mbuloja me tė puthura ku tė mundja. Buzėt e mia nuk reshtėn pėr mėse dy minuta duke u ngulur me kėnaqėsinė mė tė madhe epshore nė ballė, nė sy, faqe e gushė e nė buzėt e saj qumėshtore. Ajo nuk po bėnte asnjė veprim. Qėndronte ashtu, mė kėmbė, ende me buzėqeshjen dhe indiferentizmin epshor qė zor ta komandosh nė tė tilla raste. Unė hoqa kollaren dhe e hodha mbi karrige. Zbėrtheva kėmishėn dhe e shtrova nė shesh si ēarēaf. Tė njėjtėn gjė bėra edhe me kanotierėn. Nė dyshemenė e zyrės u formua njė lloj qilimi improvizues nė gjatėsinė e trupit tė Ermirės. Ajo rrinte po ashtu, duke parė po me atė indiferencė veprimet e mia. Pastaj u sula tek ajo. I hoqa fustanin dhe para meje u shfaq si nė pėrralla ajo grua gjysmėlakuriq. Dukej si statujė. Nė atė gjysmerrėsirė, ai trup i bardhė tė ndillte afshin shtazarak tė jetės. Ia hoqa mbathjet dhe sytienat aq rrufeshėm, sa ajo atėherė mė pa me ēudinė e saj karakteristike, qė e shprehte me mbledhjen e vetullave dhe hapjen paksa tė gojės.
E shtriva nė dysheme. Mjekrėn time e vendosa nė fillimet e fundkofshėve, duke puthur atė pjesė tė trupit ku brisku pastėrtor merr atė pjesė qė ndodhet vetėm disa milimetra larg organit aq tė pushtetshėm tė femrave. Mjekra ime filloi tė ngjitej lart me gjithė gjatėsinė e trupit qė pushtohet nga vendosja e parė e mjekrės deri nė buzėt e hajthme. Te trupi i saj ndjeva vetėm disa drithėrima, por ajo nuk kreu asnjė lėvizje me duar apo me gojė mbi trupin tim. Ekstaza ime kishte kaluar nė brimat e shejtanit. Ēdo gjė pėrreth mė dukej e errėt, si njė natė dimri nė mes tė pyllit. Organi im mashkullor depėrtoi nė oazin e saj tė paqtė me njė rebelim komiti, qė zbret nga mali prej vitesh tė tėra nė parajsėn e krevatit dashuror.
- Oh! - dėgjova nga goja e saj. Njė “oh”
si pėrkėdhelje puhize detare nė mesditėn pranverore. Asgjė tjetėr. Ajo rrinte si statujė, duke mos bėrė as lėvizjen mė tė vogėl. Njė statujė e mermertė si ato tė Butrintit, qė tė provokojnė t’i shohėsh, por jo t’i prekėsh. Unė as qė mendoja pėr tė, pasi ēdo pikė mishtore e trupit tim kishte marrė zjarrminė e ngjizjes brenda trupit tė saj. Fillova tė lėvizja, ta mbėshtillja rreth vetes, ta shtrėngoja, ta ledhatoja, ta puthja, ta lėpija, ashtu si kisha lexuar apo parė nė filmat pornografikė. Ishte hera e parė qė bija si njė lugat mbi njė qenie kaq delikate. Nė filma ēdo gjė mė dukej e pėshtirė dhe ofezė pėr personalitetin tim, nėse do tė veproja nė jetė nė atė mėnyrė. Kurrė nuk e mendoja veten nė ato raporte ku po bėhesha eksploruesi dhe i pangopuri i njė femre. Frymėmarrja po mė shpejtohej. E ndjeva se pas disa sekondash nga organizmi mashkullor do tė rridhte ai lėngu i bardhė, i trashė, qė tė jepte kėnaqėsinė mė tė magjishme mashkullore. Kėtė e kisha provuar nė adoleshencėn time, kur masturbohesha netėve nė dhomėn time sekretmbajtėse. Frymėmarrja po arrinte kulmin e shpejtėsisė. Fillova tė rėnkoja paksa. Kur ja… Nė ato momente ajo mė dha njė tė shtyrė dhe u ēua nė kėmbė. Penisi im, nga ai ndryshim i menjėhershėm i temperaturės, u tkurr menjėherė nė momentin mė delikat, kur kėnaqėsia pėrjashton hidhėrimin, kur nė kanalet e veēanta tė orgazmės qumėshti im i bardhė mashkullor kishte arritur afėrsisht nė pikėn e zbrazjes.
 
Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 22:22           Quote
Zonja me pėrvojė


pjesa 1:


Kanė kaluar shumė vite, prandaj koha ėshtė tė rrėfehem pėr njė aventurė dashurie, e cila kurrė mė nuk mė ndodh me nė jetė, ndonėse ėndėrroj tė mė pėrsėritet. I mbaj nė mėnd fjalėt e pleqve kur thoshin: “Vera njėherė vjen kah dera”.
Vėrtetė u binda para njė dekade, se ēka tė sillet rreth hundės njėherė, vėshtirė ėshtė tė pėrsėritet. Fati im ishte qė arrita ta shijoja deri nė maksimum atė rast, pėr tė cilin kisha dhėnė gjithēka, qė tė mė pėrsėritet edhe njėherė.
Ndonėse tani jam i martuar dhe kam fėmijė, e kujtoj me endje vitin 1997, kur pėr herė tė parė e kuptova se ēka ėshtė dashuria dhe ēka ėshtė seksi i vėrtetė.
Si fshatar i pa dalė nėpėr dynja, e kuptova se pėrpos sakrificės pėr tė fituar para, qė nė atė kohė mendoja se ėshtė gjithēka nė jetė, ekziston edhe diēka qė tė bėn tė ndihesh mė i lumturi nė botė, edhe kur nuk e ke nė xhep asnjė metelik.
Nė banesėn qė zura me qira nė kryeqytet, ditėt e para mė dukeshin sikur tė isha njė i burgosur. Pata mėsuar vetėm njė rrugė... banesė – punishte. Mbrėmjeve ndihesha sikur i plagosur dhe mezi prisja tė shtrihesha nė krevat. Punėn qė ma kishte gjetur vėllai im i madh, nuk ishte punė, por njė torturė e vėrtetė. Megjithatė, duhej ta bėja sepse kjo ishte mėnyra e vetme pėr tė mbetur nė kryeqytet dhe jo tė kthehesha nė fshat, pėr t’u marrė me bagėtinė dhe punėt e fushės.
Njė pasdite, derisa unė shtrihesha nė krevat, sepse kisha lėnduar paksa kėmbėn dhe kisha ca ditė pushim, mė trokiti nė derė njė vajzė e pashme, pėr tė cilėn mė vonė mėsova se ishte banuese, nja dy numra mė larg shtėpisė ku banoja unė.
- Mirė dita... Ju shqetėsoj, ndoshta? – mu drejtua vajza.
Unė mbeta i stepur. Ishte kontakti i parė qė kisha nė kryeqytet me njė femėr si kjo. Nga tė nxehti, pothuajse tėrė trupin e kishte tė zbuluar. Edhe aty ku kishte mbulojė, i shihej ēdo gjė, sepse ai fustan qė kishte veshur, ishte jashtėzakonisht i hollė dhe pa asnjė problem i dukej gjoksorja dhe brekėt me tentene. O zot, mendoja nė vete, ku e paska krijuar perėndia kėtė femėr kaq tė formuar! Kishte kėmbė tė gjata, edhe pse vet nuk dukej tė ishte mė e gjatė se 170 centimetra. Vithet i dukeshin tė lėmuara, pa asnjė gram celulit. Gjoksi, sikur donte ta shpėrthente atė gjoksore tė hollė nga mėndafshi. Pėr pak sa nuk mė ra tė fikėt, sepse kurrė nuk kisha pasur femėr nė jetė. Isha i njomė dhe i virgjėr, edhe pse kisha mbushur nėntėmbėdhjetė vjet. Jetė fshati mė... Nėse nuk zbrazeshe me dorė, s’ta qante kush hallin, nėse je pjekur apo jo, para se tė martoheshe.
- Unė jam Ganimetja... Nėna mė dėrgoi qė tė ju lus pėr njė ndihmė tė vogėl. E di qė ju punoni, por rastėsisht ju pamė nga tarraca jonė se jeni sot nė shtėpi – mė trazoi vajza nga hutia qė isha zhytur nga bukuria e saj.
- Po... Po... I lirė jam... Urdhėroni – iu pėrgjigja, disi duke belbėzuar.
Vajza e hetoi se m’i kishte marrė mėnd, por si dukej i pėlqente kur mashkulli lėpihej pas saj. Pranoi tė ulej pėr njė ēast, gjoja sa pėr tė mė treguar se ēka i nevojitesha nėnės sė saj, por qė me lėvizjet dhe pėrdredhjet e trupit, ma luante trurin nga koka. Herė vente njėrėn kėmbė mbi tjetrėn, e herė i ndėrronte, duke ekspozuar gjithnjė e mė tepėr pjesėn e brendshme tė kofshėve. E gjora, nuk e dinte se unė kurrė nuk kam pas njė femėr aq tė zbuluar dhe aq pranė vetes!
Pasi mė sqaroi se nėna e saj kishte njė punė fizike, tė cilėn e bėn vetėm dora e mashkullit, siē u shpreh ajo, ikėm bashkė nė drejtim tė shtėpisė sė tyre.
- Ja mami, ta prura kėtė qė kėrkove – i tha Ganimetja nėnės sė saj dhe iku nė dhomėn e vet.
Me zonjėn biseduam pėr ca dru, qė ia zinin njė cep tė oborrit. Duhej t’i ēaja dhe t’i palosja nė bodrum, ndėrkohė qė ajo do mė paguante mirė. E pranova atė punė, jo shumė me dėshirėn se do tė fitoja ca para, sa pėr faktin qė tė jem afėr Ganimetes, nė tė cilėn u dashurova qė nė shikim tė parė. Pėrderisa nuk e shihja atė, sytė mė iknin te nėna e saj, e cila dukej tė ishte njė zonjė qė kujdesej shumė pėr trupin dhe pamjen e saj. Sikurse e bija, edhe ajo kishte veshur njė fustan tė hollė, i cili i mundėsonte syrit tim qė ta shikoj formėn e trupit tė saj. Fundja, unė nuk isha nė gjendje qė tė zgjidhja shumė. Por, edhe i pa parė femėr me sy edhe tė kisha punė me kėto hyjni, mė bėnte qė tė ndihesha mė i lumturi nė botė. Mjaftonte t’i shikoja, e nė mbrėmje planifikoja t’i mėshoj me dorė.
Ato dru qė kisha pėr detyrė t’i ēaja dhe t’i palosja, nuk kishin qenė ndonjė gjė e vėshtirė. Por, zotnillėku i qytetarėve kuptohej pikėrisht nė kėtė, ku asnjė gjė fizike nuk punonin, pos nėpėr zyrat e tyre.
Pėrderisa unė punoja, nė tarracė doli edhe Ganimetja, e cila bashkė mė nėnėn mė shikonin muskujt nė pjesėn e sipėrme tė trupit, tė cilin e kisha lakuriq, dhe fuqinė qė demonstroja me ato dru. Dukej qartė se pamja ime i joshte, pavarėsisht pozitės qė kisha si fshatar i thjeshtė dhe punėtor krahu.
- Eja pusho pak... Ganimetja tė paska sjellė njė lėng molle, i cili do tė freskoj dhe do marrėsh mjaftė vitamina – mė tha zonja.
- Ē’i duhen kėtij vitaminat... E sheh se sa i fortė qė ėshtė – ia priti me shaka Ganimetja.
Ndenjėm njė kohė sė bashku, duke e shfrytėzuar kohėn pėr t’u njohur mė mirė, si fqinj tė rinj qė ishim. Unė iu sqarova tėrė historinė time. Iu tregova se jam nga njė fshat i thellė nė jug tė vendit dhe se kisha ardhur nė kryeqytet pėr tė punuar, sa pėr tė fituar sadopak pėr nevojat e familjes. Ato e kuptuan se unė jam vėrtetė i virgjėr nė ēdo aspekt, por qė gjithnjė e mė tepėr vėrehej se iu pėlqente ky fakt.
Pėrderisa i palosja drutė nė bodrum, zonja shpesh qėndronte pranė meje, duke mė sqaruar se ku dhe si t’i vendosja ato dru. Shpesh ulej pėr tė larguar ndonjė gjė nga ai vend, por qė mė kallte, kur bothet mi ekspozonte aq mirė, sa qė i shikoja se si brekėt i futeshin nė tė qarėn e saj midis kėmbėve. Duke u ankuar se nė bodrum ishte freskėt, shkonte lartė nė dhomė, por sėrish kthehej. Kur nė pėrfundim e sipėr tė punės u duk pėrsėri nė bodrum, vėrejta se i kishte hequr brekėt fare dhe gjatė pėrkuljes nė tokė, qartė e shihja pidhine saj pėrmes atij fustani tė hollė.

vazhdon...
 
PM  Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 22:23           Quote
Zonja me pėrvojė


pjesa 2:O zot – mendoja nė vete – kjo do mė alivanos me kėto sjellje. Nuk guxoja tė bėja ndonjė veprim, nga frika se do tė humbisja ēdo shans, edhe pse e nuhata qartė se ajo dėshironte njė kar tė mirė. Pas pak e thirri Ganimeten nga dritarja dhe i dha njė detyrė, qė tė shkonte diku. Ky ishte edhe sinjali i qartė pėr mua se kishte ardhur koha qė pėr herė tė parė nė jetė ta ngjyej karin, edhe atė shumė fortė!
- Ta pastrojmė pak kėtė vend dhe e pėrfunduam krejt punėn, sepse sytė mi qorronin ēdo ditė kėto tollovia midis oborrit – mė tha ajo, e cila angazhohej me tė madhe nė pastrimin e dyshemesė sė bodrumit, me gjasė, vetėm pėr tė qenė mė eksituese pėr mua me ato bothe gjigante.
Duke u ballafaquar me pastrimin, nė njė ēast ajo mi mbėshteti bothet pėr karin tim, i cili donte tė fluturonte jashtė nga trajnerkat e holla qė kisha nė trup. Si duket, e hetoi mirė qė aleti mė ishte bėrė dru dhe se nuk kisha ēfarėdo aleti, por njė topuz tė fortė. Ajo e pa se nuk kisha ndėrmend tė bėj ndonjė “marri” dhe se isha frikacak nė kėtė drejtim, prandaj gjithnjė e mė shpesh, kinse pa dashje, mi fėrkonte bothet pėr kari. Mua mė pėlciti truri dhe nė njė ēast e rrėmbeva pėr vithe me dy duart.
- Sa e fortė qė jeni moj zonjė – i thash.
- Vėrtetė?! Tė pėlqejnė bothet e mia? – mė pyeti me njė shprehje tė kėnaqėsisė.
Edhe pse u skuqa i tėri, duart lėvizėn pa kontroll mbi trupin e saj. Zonja, pa njė e pa dy, mė rrėmbeu kari, i cili ishte nė botėn tjetėr.
- Ohoooooo... po ti paske alet se jo mahi – me tha, duke e nxjerrė me shpejtėsi nga trajnerkat.
Kur e mori me dy duar, asaj i mjaftoi qė tė dorėzohej e tėra, duke u shndėrruar nė njė bushtėr dhe jo tė ishte njė zonjė intelektuale. Filloi ta lėmoj me mjeshtėri, duke e puthur kohė pas kohe kokėn e tij, pėrderisa nuk e futi nė gojė me afsh. Nė atė ēast unė eksplodova... nuk dija se ēka po ndodhė me mua.
- Unė... Ohhhh... Unė nuk muj mė... Ahhhh... – gjėmoja pa kontroll, duke dashur ta paralajmėroj zonjėn qė ta heq nga goja.
Ajo e kishte hetuar para meje se unė po eksplodoja, sepse mi mbante mė njė dorė koqet, ndėrkaq me tjetrėn e lėmonte karin, sa herė qė e nxirrte nga goja. Shpesh e shikonte me admirim dhe e fuste me zell nė gojė, sa qė mendoja se do ma pėrpinte tė tėrin. Pavarėsisht paralajmėrimit qė ia bėra, zonja e thithte edhe mė shumė dhe e fuste gjithnjė e mė thellė nė fyt.
Nuk kisha rrugėdalje, pos ta lejoja qė ajo tė bėnte ēka tė dėshironte me karin tim. Ishte mbretėreshė e kėsaj loje tė ēastit, por tė planifikuar shumė mirė nga ajo.
Pasi e pėrpiu tėrė lėngun qė shpėrtheu nga koqete mia, zonja e lėmoi edhe pak karin, duke ia puthur majėn e guxhes dhe menjėherė mi ktheu bothet, ku kėrkonte qė t’ia fusja fortė. I vuri duart mbi turmėn e druve qė sapo i kisha palosur dhe filloi t’i dridh vithet, duke shprehur padurimin qė t’ia pėrmblidhja gjogun tim, i cili kurrė s’kishte shijuar ndjenjėn e tė qenurit nė thellėsi tė femrės.
- Ohhhhh... Ēuni im i lezetshėm... Ma rras tė tėrin... ma mbush pidhin qė po digjet pėr njė koqe si kjo e jotja – fliste ajo, duke mė urdhėruar qė ta qij fortė.
Fjalėt dhe gjėmat e saj mė eksitonin aq fortė, sa qė mundohesha ta shqyej atė pidh tė shijshėm zonje, e cila mė bėri qė ta harroja edhe Ganimeten, nė tė cilėn mė mbeti syri qė nė shikimin e parė. Fundja, me siguri se zonja e din mė mirė “punėn” se sa vajza e saj qė dukej tė ishte paksa mė e ngurruar.
- Sa bothe tė nxehta dhe tė shijshme qė keni zonjė! Mė duket se po ma tretin karin, sepse... E dini... E dini... Unė... Unė kurrė nė jetė s’kam qi – arrita t’ia thosha tė vėrtetėn, e qė zonja u shkri nė ato ēaste nga orgazmat qė pėrjetonte, pasi dėgjoi se ma kishte “marrė virgjėrinė”. Nė atė ēast unė eksplodova, sepse pidhi i saj ma shtrėngonte aq shumė karin, sa qė mu duk se po ma thithte me gojė, sikur pak mė parė qė e bėri.
- Ohhhhh... Mė qij fortė... Ma trus deri nė fund... Mė tund mirė ēuni im i virgjėr... Ashtu, ashtu – gjėmonte si pelė zonja, pėrderisa unė e mbushja me llavat qė buronin nga thellėsia e koqet.
Pasi ia nxora nga pidhii, ajo ma rrėmbeu me duar dhe filloi ta thithė, ashtu i lagur qė ishte nga orgazmat qė pėrjetuam bashkė.


Pasi e pėrgatiti edhe pėr njė turr, u dėgjua zėri i Ganimetes, e cila sapo kish hyrė nė oborr. Zonja mė urdhėroi qė tė vishesha shpejtė e shpejtė, por tė mos dilja nga bodrumi, pėrderisa nuk do tė qetėsohesha nga entuziazmi qė mė pat kapluar.
Ajo u ngrit, lėshoi fustanin, i rregulloi flokėt me gishtat e hollė dhe u nis drejtė Ganimetes, e cila po e thėrriste.
Unė, pasi e mora veten, dola nga bodrumi dhe i raportova zonjės pėr punėn e pėrfunduar. Nė atė ēast ia lėshova sytė Ganimetes, e cila, megjithatė, mė nxiti qė tė lėpihesha. Zonja vėrtetė mė pagoi mirė, duke mė dhėnė edhe para shtesė, gjoja se punėn e kam bėrė “hakikat”. Nga ajo ditė, sa herė qė zonja ndiente nevojė, mė gjente ndonjė punė, sa qė u bėra punėtor ndihmės i asaj shtėpie. Vonė e kuptova se ajo nuk kishte burrė fare, prandaj me ftonte shpesh. Por sot, ah... vetėm mund ta ėndėrroj atė periudhė disamuajshe, sepse ndryshuan shumė gjėra, me fillimin e vitit 1998.
 
PM  Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 22:23           Quote
Ditari

Pjesa 1:

Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte.
Kishte bere gjithfare sakrificash per te arritur ate moment sublim, aq shume te enderruar, deshiruar dhe merituar. Merituar ishte pak e veshtire per te thene, por i pelqente te mendonte keshtu.

Shkruajti ne ditarin e tij.

Sot me ndihmen e zotit bera dashuri me D.... .Them me ndihmen e Zotit sepse duhej vertet ndihma e tij per te mposhtur vajzen me emrin D .... .
Kjo femer ishte endrra ime e ndaluar ne 6 muajt e fundit dhe sot per kenaqesine time dhe te sajen( shpresoj), Ajo pranoi te bente dashuri, edhe pse mund te kishte pranuar me pare kete, por mund edhe te mos pranonte kurre!( ishte hera e dyte, por e para here qe e beme per se mbari)

Ishin muajt me te lodhshen per mua! Thuajse ēdo dite shkoja ne supermerkaton ku punonte ajo per te blere gjithfare sendesh qe ne disa raste nuk me nevojiteshin aspak, por une kisha nevoje per ate.


Ajo kohet e fundit kishte pranuar te pinte disa here kafe me mua dhe kur une i bera ftesen per ne restorant nuk pranoi menjehere.
Kaluan dite para se te me thoshte " jam e lire ne mbremje ".
Pas darke ate nate nuk beme asgje perfundimtare. Arrita t'i jap puthjen e ndarjes kur po i uronim njeri tjetrit " naten e mire". U tregova i paturpshem kur i shtrengova koken dhe e putha ne buze, para se ajo te zbriste nga makina ime.

Dukej sikur ajo nuk ishte e fyer, perkundrazi ndersa largohej kthehu kryet dy here duke me pare me epsh. Zbrita nga vetura e vrapove tek ajo, ne momentin qe ajo ndodhej te porta e shtepise se saj. Qenč vetem 10-12 metra nga rruga.
Ajo me pa dhe me perqafoj duke mbeshtetur kryet te gjoksi im. Ishte me e shkurter se une, i putha floket e zinj ,ndersa ndjeja gjinjte e saj qe me preknin ne trup. Nuk e di sesa minuta qendruam keshtu midis ledhatimesh kur me ne fund e putha perseri. Me puthi dhe ajo e hapi menjehere gojen per te futur gjuhen e saj ne gojen time.
Heren e pare beme seks ne makinen time 4 dite pas puthjes se pare.
Isha une qe zbertheva i pari pantallonat dhe ajo ndiqte me sy levizjet e mia plot padurim per te shikuar organin tim mashkullor. Emocioni i " eksplorimit" te trupit te partnerit/es heren e pare eshte kenaqesia me e madhe ....
Pastaj erdhi dhe kjo mbremje e paharrueshme. Fundi i ditarit.

---------------
Ai shkoj ne shtepine e saj pas mesnates kur prinderit e saj flinin.
Ishte nje shtepi jashte qytetit me dy kate.
Ajo e shoqeroj neper erresire ne dhomen e saj ky e vetmja drite vinte prej televizorit me volumin e ulur.
Nuk kishte kohe per fjale, prandaj u zhveshen me shpejtesi. Ajo i kishte thene se do t'i pelqente te benin dashuri ne dhomen e saj, dhe jo vetem ne makine ku gjerat beheshin shpejt e shpejt.

Kesaj here ai donte t'i puthte syte e saj te bukur, nga ata sy qe kur te shihnin te "pervelonin " krejt.E puthi edhe ne buze te veshet ,qafa dhe me pas supet. E kafshoi lehte te qafa dhe te supet duke i leshuar fryme te ngrohte nga goja poshte mjekres, brenda vesheve, kjo zakonisht i eksitonte shume vajzat qe kishte njohur, problemi ishte qe s'ishte e thene t'u pelqente te gjithave ........
Pastaj "punoj" per disa minuta me gjinjte a saj te cilet i kishte enderruar qysh heren e pare qe e kishte pare. Ia puthi ,lepiu, e kafshoi lehte majat e ginjve e ne ate moment ajo shpertheu ne renkime . " Ule zerin " i tha ai me friken se prinderit do t'i degjonin.
- Mos ki merak - tha ajo dhe i tregoi me dore deren e dhomes te mbullur me ēeles.

Perhere kishte pasur dobesi per vithet e femrave, e ktheu nga ana tjeter dhe e puthi tek vithet pa harruar t'i ledhatonte shpinen. Prapanica e saj mahnitese i shtoj se tepermi eksitimin. Ishte ajo qe e "torturuar" nga deshira u kthye dhe hapi kembet.
Ai nuk harroj te vendoste jastekun poshte vitheve te saj e pastaj e futi atje ku duhej te ishte " ndezur zjarri" minuta me pare.
Ishte vertet e ndezur dhe mjaft e lagur te vagina, prandaj organi i tij rreshqiti lehtesisht brenda saj pa asnje renkim qe paralajmeronte dhimbje nga ana e vajzes.

vazhdon...
 
PM  Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 22:24           Quote
Zonja me pėrvojė


pjesa 2:O zot – mendoja nė vete – kjo do mė alivanos me kėto sjellje. Nuk guxoja tė bėja ndonjė veprim, nga frika se do tė humbisja ēdo shans, edhe pse e nuhata qartė se ajo dėshironte njė kar tė mirė. Pas pak e thirri Ganimeten nga dritarja dhe i dha njė detyrė, qė tė shkonte diku. Ky ishte edhe sinjali i qartė pėr mua se kishte ardhur koha qė pėr herė tė parė nė jetė ta ngjyej karin, edhe atė shumė fortė!
- Ta pastrojmė pak kėtė vend dhe e pėrfunduam krejt punėn, sepse sytė mi qorronin ēdo ditė kėto tollovia midis oborrit – mė tha ajo, e cila angazhohej me tė madhe nė pastrimin e dyshemesė sė bodrumit, me gjasė, vetėm pėr tė qenė mė eksituese pėr mua me ato bothe gjigante.
Duke u ballafaquar me pastrimin, nė njė ēast ajo mi mbėshteti bothet pėr karin tim, i cili donte tė fluturonte jashtė nga trajnerkat e holla qė kisha nė trup. Si duket, e hetoi mirė qė aleti mė ishte bėrė dru dhe se nuk kisha ēfarėdo aleti, por njė topuz tė fortė. Ajo e pa se nuk kisha ndėrmend tė bėj ndonjė “marri” dhe se isha frikacak nė kėtė drejtim, prandaj gjithnjė e mė shpesh, kinse pa dashje, mi fėrkonte bothet pėr kari. Mua mė pėlciti truri dhe nė njė ēast e rrėmbeva pėr vithe me dy duart.
- Sa e fortė qė jeni moj zonjė – i thash.
- Vėrtetė?! Tė pėlqejnė bothet e mia? – mė pyeti me njė shprehje tė kėnaqėsisė.
Edhe pse u skuqa i tėri, duart lėvizėn pa kontroll mbi trupin e saj. Zonja, pa njė e pa dy, mė rrėmbeu kari, i cili ishte nė botėn tjetėr.
- Ohoooooo... po ti paske alet se jo mahi – me tha, duke e nxjerrė me shpejtėsi nga trajnerkat.
Kur e mori me dy duar, asaj i mjaftoi qė tė dorėzohej e tėra, duke u shndėrruar nė njė bushtėr dhe jo tė ishte njė zonjė intelektuale. Filloi ta lėmoj me mjeshtėri, duke e puthur kohė pas kohe kokėn e tij, pėrderisa nuk e futi nė gojė me afsh. Nė atė ēast unė eksplodova... nuk dija se ēka po ndodhė me mua.
- Unė... Ohhhh... Unė nuk muj mė... Ahhhh... – gjėmoja pa kontroll, duke dashur ta paralajmėroj zonjėn qė ta heq nga goja.
Ajo e kishte hetuar para meje se unė po eksplodoja, sepse mi mbante mė njė dorė koqet, ndėrkaq me tjetrėn e lėmonte karin, sa herė qė e nxirrte nga goja. Shpesh e shikonte me admirim dhe e fuste me zell nė gojė, sa qė mendoja se do ma pėrpinte tė tėrin. Pavarėsisht paralajmėrimit qė ia bėra, zonja e thithte edhe mė shumė dhe e fuste gjithnjė e mė thellė nė fyt.
Nuk kisha rrugėdalje, pos ta lejoja qė ajo tė bėnte ēka tė dėshironte me karin tim. Ishte mbretėreshė e kėsaj loje tė ēastit, por tė planifikuar shumė mirė nga ajo.
Pasi e pėrpiu tėrė lėngun qė shpėrtheu nga koqete mia, zonja e lėmoi edhe pak karin, duke ia puthur majėn e guxhes dhe menjėherė mi ktheu bothet, ku kėrkonte qė t’ia fusja fortė. I vuri duart mbi turmėn e druve qė sapo i kisha palosur dhe filloi t’i dridh vithet, duke shprehur padurimin qė t’ia pėrmblidhja gjogun tim, i cili kurrė s’kishte shijuar ndjenjėn e tė qenurit nė thellėsi tė femrės.
- Ohhhhh... Ēuni im i lezetshėm... Ma rras tė tėrin... ma mbush pidhin qė po digjet pėr njė koqe si kjo e jotja – fliste ajo, duke mė urdhėruar qė ta qij fortė.
Fjalėt dhe gjėmat e saj mė eksitonin aq fortė, sa qė mundohesha ta shqyej atė pidh tė shijshėm zonje, e cila mė bėri qė ta harroja edhe Ganimeten, nė tė cilėn mė mbeti syri qė nė shikimin e parė. Fundja, me siguri se zonja e din mė mirė “punėn” se sa vajza e saj qė dukej tė ishte paksa mė e ngurruar.
- Sa bothe tė nxehta dhe tė shijshme qė keni zonjė! Mė duket se po ma tretin karin, sepse... E dini... E dini... Unė... Unė kurrė nė jetė s’kam qi – arrita t’ia thosha tė vėrtetėn, e qė zonja u shkri nė ato ēaste nga orgazmat qė pėrjetonte, pasi dėgjoi se ma kishte “marrė virgjėrinė”. Nė atė ēast unė eksplodova, sepse pidhi i saj ma shtrėngonte aq shumė karin, sa qė mu duk se po ma thithte me gojė, sikur pak mė parė qė e bėri.
- Ohhhhh... Mė qij fortė... Ma trus deri nė fund... Mė tund mirė ēuni im i virgjėr... Ashtu, ashtu – gjėmonte si pelė zonja, pėrderisa unė e mbushja me llavat qė buronin nga thellėsia e koqet.
Pasi ia nxora nga pidhii, ajo ma rrėmbeu me duar dhe filloi ta thithė, ashtu i lagur qė ishte nga orgazmat qė pėrjetuam bashkė.


Pasi e pėrgatiti edhe pėr njė turr, u dėgjua zėri i Ganimetes, e cila sapo kish hyrė nė oborr. Zonja mė urdhėroi qė tė vishesha shpejtė e shpejtė, por tė mos dilja nga bodrumi, pėrderisa nuk do tė qetėsohesha nga entuziazmi qė mė pat kapluar.
Ajo u ngrit, lėshoi fustanin, i rregulloi flokėt me gishtat e hollė dhe u nis drejtė Ganimetes, e cila po e thėrriste.
Unė, pasi e mora veten, dola nga bodrumi dhe i raportova zonjės pėr punėn e pėrfunduar. Nė atė ēast ia lėshova sytė Ganimetes, e cila, megjithatė, mė nxiti qė tė lėpihesha. Zonja vėrtetė mė pagoi mirė, duke mė dhėnė edhe para shtesė, gjoja se punėn e kam bėrė “hakikat”. Nga ajo ditė, sa herė qė zonja ndiente nevojė, mė gjente ndonjė punė, sa qė u bėra punėtor ndihmės i asaj shtėpie. Vonė e kuptova se ajo nuk kishte burrė fare, prandaj me ftonte shpesh. Por sot, ah... vetėm mund ta ėndėrroj atė periudhė disamuajshe, sepse ndryshuan shumė gjėra, me fillimin e vitit 1998.
 
PM  Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 22:24           Quote
Ditari

Pjesa 1:

Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte.
Kishte bere gjithfare sakrificash per te arritur ate moment sublim, aq shume te enderruar, deshiruar dhe merituar. Merituar ishte pak e veshtire per te thene, por i pelqente te mendonte keshtu.

Shkruajti ne ditarin e tij.

Sot me ndihmen e zotit bera dashuri me D.... .Them me ndihmen e Zotit sepse duhej vertet ndihma e tij per te mposhtur vajzen me emrin D .... .
Kjo femer ishte endrra ime e ndaluar ne 6 muajt e fundit dhe sot per kenaqesine time dhe te sajen( shpresoj), Ajo pranoi te bente dashuri, edhe pse mund te kishte pranuar me pare kete, por mund edhe te mos pranonte kurre!( ishte hera e dyte, por e para here qe e beme per se mbari)

Ishin muajt me te lodhshen per mua! Thuajse ēdo dite shkoja ne supermerkaton ku punonte ajo per te blere gjithfare sendesh qe ne disa raste nuk me nevojiteshin aspak, por une kisha nevoje per ate.


Ajo kohet e fundit kishte pranuar te pinte disa here kafe me mua dhe kur une i bera ftesen per ne restorant nuk pranoi menjehere.
Kaluan dite para se te me thoshte " jam e lire ne mbremje ".
Pas darke ate nate nuk beme asgje perfundimtare. Arrita t'i jap puthjen e ndarjes kur po i uronim njeri tjetrit " naten e mire". U tregova i paturpshem kur i shtrengova koken dhe e putha ne buze, para se ajo te zbriste nga makina ime.

Dukej sikur ajo nuk ishte e fyer, perkundrazi ndersa largohej kthehu kryet dy here duke me pare me epsh. Zbrita nga vetura e vrapove tek ajo, ne momentin qe ajo ndodhej te porta e shtepise se saj. Qenč vetem 10-12 metra nga rruga.
Ajo me pa dhe me perqafoj duke mbeshtetur kryet te gjoksi im. Ishte me e shkurter se une, i putha floket e zinj ,ndersa ndjeja gjinjte e saj qe me preknin ne trup. Nuk e di sesa minuta qendruam keshtu midis ledhatimesh kur me ne fund e putha perseri. Me puthi dhe ajo e hapi menjehere gojen per te futur gjuhen e saj ne gojen time.
Heren e pare beme seks ne makinen time 4 dite pas puthjes se pare.
Isha une qe zbertheva i pari pantallonat dhe ajo ndiqte me sy levizjet e mia plot padurim per te shikuar organin tim mashkullor. Emocioni i " eksplorimit" te trupit te partnerit/es heren e pare eshte kenaqesia me e madhe ....
Pastaj erdhi dhe kjo mbremje e paharrueshme. Fundi i ditarit.

---------------
Ai shkoj ne shtepine e saj pas mesnates kur prinderit e saj flinin.
Ishte nje shtepi jashte qytetit me dy kate.
Ajo e shoqeroj neper erresire ne dhomen e saj ky e vetmja drite vinte prej televizorit me volumin e ulur.
Nuk kishte kohe per fjale, prandaj u zhveshen me shpejtesi. Ajo i kishte thene se do t'i pelqente te benin dashuri ne dhomen e saj, dhe jo vetem ne makine ku gjerat beheshin shpejt e shpejt.

Kesaj here ai donte t'i puthte syte e saj te bukur, nga ata sy qe kur te shihnin te "pervelonin " krejt.E puthi edhe ne buze te veshet ,qafa dhe me pas supet. E kafshoi lehte te qafa dhe te supet duke i leshuar fryme te ngrohte nga goja poshte mjekres, brenda vesheve, kjo zakonisht i eksitonte shume vajzat qe kishte njohur, problemi ishte qe s'ishte e thene t'u pelqente te gjithave ........
Pastaj "punoj" per disa minuta me gjinjte a saj te cilet i kishte enderruar qysh heren e pare qe e kishte pare. Ia puthi ,lepiu, e kafshoi lehte majat e ginjve e ne ate moment ajo shpertheu ne renkime . " Ule zerin " i tha ai me friken se prinderit do t'i degjonin.
- Mos ki merak - tha ajo dhe i tregoi me dore deren e dhomes te mbullur me ēeles.

Perhere kishte pasur dobesi per vithet e femrave, e ktheu nga ana tjeter dhe e puthi tek vithet pa harruar t'i ledhatonte shpinen. Prapanica e saj mahnitese i shtoj se tepermi eksitimin. Ishte ajo qe e "torturuar" nga deshira u kthye dhe hapi kembet.
Ai nuk harroj te vendoste jastekun poshte vitheve te saj e pastaj e futi atje ku duhej te ishte " ndezur zjarri" minuta me pare.
Ishte vertet e ndezur dhe mjaft e lagur te vagina, prandaj organi i tij rreshqiti lehtesisht brenda saj pa asnje renkim qe paralajmeronte dhimbje nga ana e vajzes.

vazhdon...
 
PM  Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 22:25           Quote
Kojshikja ime

Kam nje kojshike e cila ka 35 vjet dhe i ka tre femijƫ, burin e ka pas te semure.... ne viteve te fundit po ndegjohet tek lagja ime qe ajo po kalonte me nje burr cili ka rreth 37 vjet dhe gjithashtu edhe ai i ka tre femije.... shume veta me kan thene ne lagjen time qe ata dy po kalonon dhe une fare nuk i besova.....nje dit tek kojshikja ime u ndegjua nje perleshje dhe une dola tek dera ime dhe ndegjova qe ajo fliste, une dua nje burr qe me ngin, jo sikur buri im nuk po mundet mem qi, krejt keto fjalet ajo i tha vjehrres vet dhe burri rrinte vetem e degjonte dhe deri e shpi se tyre ka qene e hapur ashtu qe une krejt keto i degjova....shka u bo pastaj....

Pas disa dite une filova te medoja qe me te vertet ka gjasa qe kojshikja ime te kalon me ate burr.. por ajo ka qene aq e mir ne principet te veta, ne stilin e vet, ne sjelljet e veta keshtu qe prap kam qene ne dyshim......

nje nate une kam qene ne qytet me fejuaren time dhe u ktheva shpi tu dergu fejuaren time tek shpia vet une me nje rugice ku tersisht ka qene ne terr kam kaluar por per fat te mir apo te keq une i ka m zatet aty kojshiken time me at burrin dhe paramendoni si, duke u qi me nje qoshe te rrugices, ajo bertiste aq shume qe une jam shokuar bashk me fejuaren time, kur me ka par ajo dhe ai burr u ndalen dhe ai burr me pershendeti kurse ajo e uli koken poshte.....

une e qova fejuaren time tek shpia vet dhe u ktheva shpi....te nesrit une i tregova kete rast djalit te xhaxhait tim dhe e kemi mbyll kete rast sepse thame mos ta prishim nje familje, mendoj se eshte marre...... pas nje jave une kam nje balkon ne katin e tret dhe dola ne balkon te shikoj qa ka tre ne lagjen time, ajo ka dalur ne katine dyt te shtepis se vet ne dritare dhe i pastronte dritaret, kur me pa ajo besoni apo jo i lepike buzet dhe me tha si je , si ma ki qejfin, dhe ka pas nje kemish te holl edhe te ngushte dhe ajo e qeli pulen ku i nxur cicat jasht, perbes ajo ishte femer shume e bukur, edhe trupin e ka pas shum seksi...ajo me tha a don te me proon se qfare jom vetem te lutem mos trego burrit dhe vjehrres ate nate qka ke pare...un ika menjhere dhe i thash mos fol me mua.......

pas dy dite une dola ne lagjen time para deres sime dhe pritesha nje shok te shkoj te luaj ne sony playstation futboll, lojera dhe atehere kam pas 19 vjet ne vitin 2003 ne gusht me kusjtohet ka qene i 19, me duket se dita e marte..kam pritur gati 15 min.. dhe ajo me ka verejt qe jam jasht dhe kur dul me tha: "me fal komshi a ka mundesi te me nidhmojdh ta mbysim nje mij te vogel tek kuzhina ime sepse nuk po mundem vet po frigohem, te lutem",

une menjeher reagova qe e regullojme kete te shkova mbrenda,, sa mberita ne kuzhin te ajo e ndegjova qe e ka mbul derren me qels, dhe une filova te dyshoja, dhje e pyta se pse e mbyli deren, ajo me tha qe mos te ika mija veq duhet qe ta mbysim sepse pi bon shum problem, une menjeher ja lupa ndonje fshis per tme sherbyer ne mbytjen e miut.. ajo me tha se menjeher e bjen dhe me ka sherbyer me nje lengje dhe me tha une shkoa nalt ta mar fshisen nese ka mundesi te prisni pak....mir une prita kogja shume ja 10 minuta, ajo burrin e kishte ne pune, edhe vjehrren por edhe femijet ishin ne shkolle,kur ndegjova qe ajo po vjen, dhe paramendoni si ajo erdhi mbrenda, ka pas vetem breke, tango te zeza dhe ciciat i ka pas krejt jasht , mashalah ,

per bes une u qmenda dhe i thash se qka eshte duke bere, ajo me tha qe ta mbyll gojen se une e paskam kall ato... sepse une shkojsha ne fitnees dhe e kisha trupin e mir, ajo mu afru une i thash op op ngadal se mos pot vjen burri e vjehrra per me ber skandal te lutem hiqmu, ajo me tha se mos te frigohem atoi vijne ne ora 3, e ora ishte 11 para dite, ajo u afro le filoja te ma lepin veshin, por besoni qe kari im u bo si sugjuk kur eshte taze, kaq u shtrengu ashtu qe veshtir qe rrike mir ne farmerkat te mia, filluam te puthim njerin tjetrin dhe gati dhjete minuta jemi puthur, pastaj ajo me tha dua te ma lepin pidhin e zjarte, por une i thash qe une gerditem, por ajo me tha qe e ka shperla tek banjo dhe e ka rru vetem per mu, ajo me tha qe ka prit shum per mua te me provon,

ja heka tangot dhe me te vertet qfar pidhi ka pas te paster une u tranova dhe fillova te ja lepij ajo bertiste oh zemer oh, ta ha karin une ty, ti ha koqet ...ashtu ja 10 minuta e lepijta deri sa nuk u bo qull dhe pastaj ajo mi hjeki rrobat dhe filloj te ma thith karin, dhe aq shpejt per 4,5 minuta une u derdha , besoni apo jo ajo krejt spermen time e perbijti mbrenda dhe ma pastroj mir, dhe me tha tani qim aq shum sa mundesh, une e ktheva mbrapa dhe fillova ta qi ate, ajo bertiste aq shume qe une u qmenda krejt edhe une fillova te bertas...pastaj ajo mu ka gju permi mua dhe filloj te sillet sikur helikopter ne karin tim ,dhe kur mu afrua prap lezeti me kerkonte ti derdhesha ne cicat e saja,kurse ajo filloj me i lepij cicat te veta kurse une vazhdova ta qi prap,
besoni apo jo sikur te ishte qika 16 vjeqare qaq e forte dhe taze ka pas pidhin sikur qe nuk ka lind, treten here une fillova ti zbatoj do stile te mira dhe gati gjysme ore une e lodha mir mir mir, dhe ajo folke bol mo se me tranove o djal, menzi u derdha treten here shum pak dul sperma dhe prap ne gojen e saj.. me shtini ajo te lahem ne bajnon e saj dhe pastaj me than shiko kur do te don veq me thuaj une do te te sherbuej, une i thash se kjo eshte qmenduri sepse une per nje jave po martohem dhe nuk dua me te kem kontakt me te... ajo pak u nervozu por uni i premtova qe ato qka e pash ate nat ne ate rrugic qe nuk do te tregoj askujt...ashtu dula jasht dhe shkova shpi dhe besoni qe dy dit kam qene shum i lodhur pas kesaj eksperiene te mir me to, tani jam i martuar qe tri vjet dhe ajo i ka leshu te tri femijet te vet shpi dhe ka shkuar per azil me ate burin qe kalonte....me vjen shume keq por edhe kjo ndodhe......
 
PM  Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 22:25           Quote
Ne Zyre


Ajo Dite Nuk Kishte Asgje Te Ndryshme Se Ditet E Tjera,si Cdo Dite U Ngrita Ne Mengjeset Heret,te Behesha Gati Per Ne Pune.madje Burrin E Lash Ne Shtrat,dhe U Vesha..si Cdo Here Me Shume Kujdes Per Veshjen.e Di Qe Jam Ne Qender Te Vemendjes Ne Punen Tim,detyra Ime Me Lidhe Me Shume Meshkuj,madje Shume Here Koleget E Punes Nuk Mi Heqin Syte Sa Here Hipi Dhe Zbres Shkallet E Zyres,per Te Kaluar Nga Nje Zyre Ne Tjetren.gjithmon Kam Marre Ate Qe Kam Dashur Nga Meshkujt,di Si Te Beje Qe Te Me Deshirojne,madje Jam Aq Eksituese Sa Shpesh E Ndihej Sikletin E Meshkujve Kur Me Rrine Prape,sidomos Kur Syte E Mi Jeshil Pershkruajne Trupin E Tyre,dhe Ndihej Eksitimin E Tyre.
Dhe Ate Dite,ishte Po E Njejta Rutin.mora Makin Dhe Ndalove Te Bari I Perhershem Qe Pija Kafen Me Shoqet E Mija,dhe Pastaj Direkt Ne Zyre,ne Banke..ne Ate Kohe Isha Nendrejtoresh E Bankes Procredit,isha Prej 2 Vjetesh Aty.
Hyra Ne Zyre ,kur Sekretarja Me Lajmeroj Per Nje Mbledhje Me Drejtorin Diten E Neserme,ai Ishte Kthyer Nga Franca,dhe Duhet Te Benim Bilancin E Muajit Te Fundit....me Thene Te Drejten Me Besdisi Kjo Mbledhje,sepse Nuk Kisha Mbyllur Dosjet Qe Do Me Duheshin Ne Mbledhje,per Kete Duhet Te Punoja Deri Vone Ate Mbasdite.
Dhe Ashtu Ndodhi Vertet,ate Dite Punova Deri Pas Orarit Te Zakonshem,punen E Mbaroja Zakonisht Ne 3.30....dhe Pasi Mbaroj Orari Dhe Te Gjithe U Larguan Mendova Se Ngela Vetem Ne Pune,dhe Fillova Te Punoja Per Dosjet Qe Do Me Duheshin Ne Mbledhje.ula Grilat , Hoqa Xhaketen Dhe U Ula Po Punoja....kur Pas Pak Rra Dera.u Habita,ngrita Syte Dhe Pash Se Ne Dere Ishte Drejtori.me Cuditi Qe Po Punonte Aq Vone,se Dija Qe Ishte Aty.
Drejtori Ishte Nje Djalosh Shume I Kendeshem,rreth Te 30,brun Dhe Me Nje Trup Shume Te Bukur.kishte Nje Te Folur Shume Te Zgjedhur,dhe Me Mua Perhere Kishte Pasur Nje Sjelle Shume Te Kendeshme.
U Ngrita Ne Kembe Dhe Morra Xhaketen Ta Hidhja Supeve,isha Vetem Me Nje Kemishe Trasparente,ku Recipetat E Mia Linin Te Shikohej Gjoksi.ai Me Tha Te Mos Levizja,dhe Hyri Ne Zyren Time.po Bisedonim Kur Syte E Tij U Ulen Ne Dekolten Time,dhe Deri Te Kembet,qe Dukeshin Qarte Posht Fundit Te Shkurter.u Ngrit Ne Kembe,dhe U Afrua Te Tryeza E Punes Sime.u Perkul Drejt Meje Dhe Doren E Futi Mes Kofsheve Te Mija Te Bardha,u Ul,me Hapi Pak Kembet,levizi Tangat Me Gisht Dhe Me Gjuhe Filloje Te Lepinte Pidhin Deri Sa Nga Buzet E Mija Filluan Te Leshonin Tinguj Kenaqesie.ai Me Coje Kemben Mbi Karrigen Ku Isha Ulur,dhe Me Uli Fundin.tangat I Spostoj Deri Ne Fund,qe Te Mos Pengonte Karin Te Hynte Ne Pidhin Tim.dhe U Ngrit Ne Kembe,une I Hapa Zinxhirin E Pantallonave Dhe Ai Nxorri Karin.e Morra Ne Dore,ishte I Madhe,nuk Me Zgjenjehu Aspak...madje Dhe I Trashe.e Lepija,buzekuq Imi Ngeli Te Koka E Karit Te Tij.me Thoshte Qe Ta Fusja Te Gjithe Ne Goje,deri Ne Gurmaz.dhe Ashtu Bera.e Fusja Deri Ne Fund,deri Sa Per Pak Mbytesha.ai Me Grisi Kemishen Dhe Recipetat.me Ngriti Ne Krahe,me Mbeshteti Te Muri Dhe Filloje Te Me Qinte,me Shume Shpejtesi,dhe Sa Vinte Dhe Shtohej.une Renkoja Deri Ne Ekstaz.ai Me Pyeste Nese Me Kenaqte,dhe Me Thoshte Te Bertisja Me Fort,me Shume.pastaj Me Kthehu Nga Pas,me Mbeshteti Te Tryeza E Punes Dhe Filloje Qe Te Me Lepinte Bothen Dhe Fuste Gjuhen Ne Anus.me Hapi Kembet Me Gjurin,dhe Futi Karin Ne Both,duke Me Shtrenguar Te Hijet,qe Te Mos Levizja.penetrimi I Tij Ishte Shume I Dhunshem,dhe I Shpejt,dhe Degjoheshin Renkimet E Tij,sa Here Qe Pomponte.e Nxirrte Dhe Ma Jepte Ta Lepija,pastaj E Fuste Prape Ne Both Dhe Cdo Here Qe E Fuste Ishte Me Embel.sa Here Qe Pomponte Me Kafshonte Ne Kurriz Dhe Me Pyeste Sa Shume E Doja Karin.trupi I Tij Qe Dukej Nga Kemisha E Zberthyer,me Shenjat E Thonjeve Te Mi Ne Gjoks,me Eksitonte Dhe Me Shume.ai Me Qinte Fort,me Kafshonte Dhe Gishtin E Mesit E Kishte Futur Ke Pithi Im.me Cmendte Ku Me Kenaqte Dhe Nga Para Dhe Nga Mbrapa.me Jepte Nje Shenje Posedimi.ai Shtrengoj Duart Ne Hijet E Mija,dhe Me Disa Pompime Te Shpejta,u Prishe Brenda Ne Bothen Time.ndjeva Nxehtesin E Tij Brenda Meje,dhe Kjo Me Eksitoj Me Shume.se Di Po Ishte Sexi Me I Bukur Qe Beja Prej Kohesh.te Nesermen Ishim Ne Mbledhje,si Cdo Mbledhje Tjeter.
Dhe Si Cdo Dite Une Shkoje Ne Pune,me Te Njejtat
 
PM  Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 22:26           Quote
Si nje enderr


E cuditeshme se si nje enderr, nje deshire , pasjon dashurie behet kaq reale, deri ne ate pike sa cdo pjese e trupit te kthehet ne nje petale luleje qe zbutet dhe trembet nga prekja e nje dore plot pasjon, e cuditeshme vertet se si ne largesin qe na ndan, pasjoni na rritet, deshira, frymet tona bashkohen ne nje pershtjellim te cmendur deshirash, klithma te heshtura deshire per tu perqafuar nen batanijen e shtratit te perbashket, nen yjet e neteve te ftohta dimire qe po perjetojme, ti ne krevatin e beqaris , te shtruar me aq kujdes nga nena jote cdo nate, duke pershperitur cdo nate para se te flesh ne tel "kur do behen enderrat e mija realitet zemer?", nje realitet kaq i larget, kaq i afert, kaq mekat, kaq shume dashuri.........kaq shume ne te dy, dhe une larg teje duke hedhur syte ne te vetmen gje qe na lidhe, zemrat, duke te pershperitur perseri "te puth syte zemer per te te takuar ne enderr".
E trishtushme deri diku fakti qe jetojme kaq larg, me friken se cdo fjale qe zemra mban kaq shume te fshehur, po te dal ne siperfaqe, te lirohet nga hekurat qe e mbajne te lidhur, duke bertitur aq fort sa te rimarr fryme se po mbytet, mund te shkaktoje nje bumerang ne jetet e atyre qe aq shume duhen, aq shume jane larg, aq shume vuajne, ne jetet tona zemer.
E lodhshem mendimi se ndoshta dike tjeter ke mes kraheve te tu, dhe sa here e puth thua me vete " me fal zemer," dhe mbylle syte ne cdo prekje buzesh me te, per te harruar qe ajo nuk eshte une, ndodhe??????
Kaq shume qetesues fakti qe ne jetojme ne zemrat e njeri-tjetrit, sido qe te ndodhe, sido qe te jete, ne prape kemi jetuar me njeri-tjetrin, ne nje menyre, ne menyren tone.
Kaq shume deshire ne prekjet e pakta tona , prekje mes buzeve qe shkarazi kerkojne njera-tjetren, trembje, dhe prape cmenduri per te te patur, per te qene me mua, dhe pastaj mos te ndodhe me, mjafton njeher per te mos harruar kurre aromen e trupave te tulatur nga lodhja e nje nate plot pasjon e nje shtrengimi plot afsh e nje perqafimi plot eksitim, e nje deshire per te prekur cdo pjese te trupit vetem me majen gjuhes te cmendur nga cdo intimitet i trupave tani .
D eshire e papercaktuar ndjenjash, prekjesh, mendimesh, klithmash qe ne netet e dimrit , nje dimri qe po na torturon behen me te zjarrta me te medha, me te embla, me te bukura, me eksituese.
Deshire qe cdo pjese e trupit tend te preket nga majat e gishtrinjeve te mi, ku thonjte e kuruar me kujdes te cjerrin lehte lekuren tende te rengjethur nga deshira nga prekja nga puthja e lehte mbi shpatulla qe te vershon pastaj lehte mbi qafe deri te buzet e tua te thara gjysem te hapura qe preken lehte me buzet e mija, qe pervelojne nga deshira per ty. Ti me merr ne krahet e tu, me shtrin para duarve te tua, me prek me majen e gjuhes trupin dhe ngadal dora jote shkon nen kemishen e mendafshte qe mbulon trupin tim.Peshperin lehte dicka te veshi im, qe nga perpelitja e trupave tani gati nuk degjohet, fjale qe te sjellin ne mendje mendimin e vetem, ty, dhe te fshijne nga kujtesa cdo ngjarje, cdo person , cdo moment qe eshte larg ne te dyve, larg momenteve qe ne te dy jetojme, qe ne perjetojme qe ne kaq shume duam. Kaq shume pershtjellime , perqafime, mall ne cdo hap qe ne bejme qe ne enderrojme. Kaq e cuditeshme sesa deshira bene te enderrosh, dhe vetmia te realizoj ne subkoshiencen e gjithe secilit prej nesh. Deshire per te qene ne krahet e tu pushim ndjenje, per te qene ne buzet e tua qetesi shpirti, ne zemren tende stuhi deti, ne trupin tend pervelim eksitimesh. Me pelqen shiki jot ne sy sa here je perballe meje, deshira qe ngjall cdo veprim , cdo levizje, cdo lajke dhe teke qe une kam, deshira qe reflektohet ne levizjet e duarve te tua, ne gishtrinjte qe bute me kapin te gjurin dhe lehte me peshpirt ne vesh " pse dreqin te deshiroj kaq shume?", dhe e tille mbetet pyetja jote, nje retorike qe ti dhe une e dime kaq mire pergjigjen, nje pergjigje qe lind ne thellesi te ndjenjes, asaj ndjenje qe ne te dy duam te fshehim ne skutat me te thelle te tzemres tone, dhe qe kurorezohet me eksitimin e trupave tane sa here na merr malli, sa here deshirojme sa here rrime prane njeri-tjetrit.
E cuditeshme vertet si nje deshire, nje enderr behet kaq reale sa te shkruash per te , si nje nate dashurie.
__________________
 
PM  Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 22:26           Quote
EMA ne AKSION


Emi shpesheher parapelqente te thithte karin me ore te tera!.
Ajo ishte e shkathet ne ate drejtim,sepse ja kishte endja,andaj edhe dinte si te lepinte e te thithte karin, derisa trendafili I saj qullej nga vrullet epshore.Kishte nje parandnjenje se mund te ishte e saket ne madhesin e karit po te shiqonte mashkujt edhe po te kishin pantollonat veshur.Ashtu kishte fituar bindjen,dhe kurrnjeher nuk kishte ndodhur te deshtonte ne permasat e paramenduara.
Ishte nisur per ne Prishtine te rregullonte spiralen qe I paraqiste probleme te zakonshme,dhe zuri nje vend ne Taxin e nje Qelani me mustake katarosh.Ne Taxi ishte poashtu edhe nje plake me nipin e saj si thoshte ajo,dhe kishte qene bukur llafazane.Emi ishte e ulur ne ulesen e perparme,dhe derisa ajo plaka s’ndalej duke folur kjo vidhte me sy mes kembeve te taksistit ate karin e tij qe dukej te ishte pre e Emit.Dhe si thone!,fati eshte mbret I botes,ashtu qe ajo matufja zbriti diku mes rruges se Lipjanit,kurse Emi pa pritur filloi aksionin…
Ai qelani u dridhe nga prekja e saj me ato duart e buta sikurse mendafsh.Emi nuk ndalej,ajo shpejtonte rrethe pres se saj dhe me ne fund e kishte ne duart e saja.Ti vozit te lutem I tha atij!.
Buzet e saja preken guxhen e karit te tij qe ende nuk ishte quar,por pas dy tri puthjeve te saj,sa vinte e trashej.Nuk e kishte aq te madhe,por te trashe qe besa sikurse ata labudat e tinareve.Ajo lepinte me kujdes guxhen ngjyre vjollce,e rrotullonte neper gojen e saj te bukur sikurse vjamin qe nuk mund ta pertyp njeriu kursesi.Here here e fuste thelle ne fytin e saj te terin,kurse me njeren dore te saj lozte me koqet e tij te rruara.Ajo pelqente meshkujt me Vo te rruara,si shenje kujdesi.Keshtu qe nuk ndalej duke thithur ate kare qe I fryhej damari,dhe behej se do te pelciste.Ai leshonte xhame te medha nganjeher dhe disa here deshi ta humb kontrollin mbi timon,mirepo ajo prap s’ndalej vetem e thithte…
Ne teposhtezen e Prishtines,edhe jo mole I tij shpertheu dhe ulej sikurse kerri qe rreshqiste ne teposhtez,kurse ai ishte bere qulle nga djerset dhe e pa pritura.Buzet I qeshnin nga befasia!.
Poashtu edhe Emi ishte qullur e tera,por caku I saj ishte ajo qe e arriti
Me ndal ketu te lutem!.Ai deshi diqka te flase derisa e ndali automjetin,mirepo ajo me nje lehtesi ja leshoi ne dore 3 dm per rruge dhe iku ne drejtim te spitalit sikurse engjulli I fatit
 
PM  Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 22:27           Quote
Dimrit dikur


Ishte dimer, era e acarte ngrinte edhe ato pak buleza uji qe kishin arritur te rezistonin.
Ne shtratin tim qetesia kishte pushtuar cdo gje, sme mbetej tjetre vetem te flija e flija, flija.
Endrrat shoqerojne cdo njeri si ujevara rrjedhen e saj.
Cte shoh aty prane meje poshte nje ujevare dikush po lahej.
I hedh nje sy dhe shoh nje yll qe kenaqej me notimin dhe hedhjet e saj, poshte asaj ujevare, ku dielli i ngrohte ndriconte dhe nxirrte me ne pah hiret e saj.
Mendova te largohem e te le vajzen e bukur aty ne intimitetin e saj.
Bej hapin e pare te ike dhe degjoj nje ze:
Nuk te pelqen te lahesh, apo nuk te pelqej une?
Asnje nga te dyja nuk mund te refuzohet, i them.
Atehere , eja futu edhe ti ne rrjedhen e bukur te jetes , me thote ajo.
Erdha i them se me pelqen kaq shume te jetoj.
E keshtu kridhem nen uje si nje delfin i gezuar.
E ku kish me bukur aty nen ate ujevare te brishte , qelibar ku nderthurja me ate bukuroshe ishte aq hyjnore.
A te pelqen me thote, ajo.
Po, i them ketu cdo gje eshte me e bukur nga tjetra.
Kush, une apo ujevara?
Te dyja i them.
E keshtu nis perqafimi une nen kredhjet ne ate uje te kthjellet, ku deshirat e te dyve ndizen e ndizen.
Ajo kish nje trup plot hire, e filloj ta puth ne ato buze te embla si qershi, syte e saj si bajame me joshin pa fund tek puliten aq bukur nen puthjet e perqafimet e mia.
Harkoj duart rreth fytyres se saj e puth e ferkoj ne rreze te veshit, e vazhdoj te ulem e ulem, nje gjoks i bukur me del perpara, e mbush gojen time me te dhe vazhdoj ti lepij thithkat aq te ndezura e ngritura si petale qe sa vijne e hapen.
Ajo me ngjitet me trupin e saj dhe vetem ofshan embel jepi i dashur , keshtu vazhdo kaq embelsisht, se me pelqen.
Jam kaq i ndezur sa nuk rresht se lepiri cdo hapesire te trupit te saj e rreshqas nen gjoks, ne bel ne kofshe ne kembe, poshte gjunjve, i fua kembet e saj ne goje e i thith 2 gishtat e fundit te kembes , e vazhdj me duart e mia qe slene hapesire pa pushtuar, ngrihem dhe me gjuhe ferkoj rreze kofsheve te saj, e ngrihem e puth gjoksin e buzet e saj.
Duart e mia nderkohe prekin bythet e saj ne te gjithe ovalitetin e tyre.
Nderkohe qe puthemi ferkoj pjeshken e saj, ferkoj ate push te lehte qe me ben te dridhem i teri, e nderkohe dua te depertoj me gishta per te pare brendine e saj.
Ndjej ofshama dhe kafshime ne qafen time, buzet e saj dhe goja e saj jane nje zjarrr qe po me perpin.
Ulem edhe vete ne kerkim te shijimit te pjeshkes me gjuhen time, pushi i saj eshte kaq i bute sa nuk me pengon te futem brenda saj.
Nxehtesia brenda e kerkon kete, lepij e lepij ate furre te ndezur kaq shume e me duar vazhdoj te prek here lehte e here te terheq thithkat e saj, gjuha vazhdon te hyje thelle e me thelle , jam i gjithi nje vampir i eger, ndjej te me vij drejt gjuhes time nje nxehtesi qe rrjedh nga lpjeshka e saj.
Atehere sme mbetet tjeter vetem te ngre koken e te jap nje puthje plot pasion buzeve te saj te embla mjalte.
Ajo eshte ne forme e fillon te me lepije akulloren qe eshte ndezur e eshte pothuaj e ngrire ne 90 grade.
Une e ferkoj e masazhoj rreth qafes e shpupuris floket e saj me duart e mia qe gjarperojne kudo, shtrihen mbi gjoksin e saj dhe supet qe aq te bukura i ka te nderthurura me ate fundshpine kaq harkore e te bute.
O zot sa e embel qe je i them dhe e ngre te teren peshe mbi duart e mia.
I lepij pjesen egjoksit e poshte tij.
te lutem mos u zgjat me , te lutem me perpi te teren se vdiqa me thote.
Atehere me akulloren time rreshqas rreze pjeshkes se saj dhe me dy tre ferkime lart e poshte e kam bere te dridhet ne duart e mia.
Aman fute se u dogja me thote.
E aq embelsisht futem te shijoj kete perzierje akullore e pjeshke, sa pas shume e shume perzjerjeve aty brenda krijohet nje leng i embel nderthurur me nje llave vullkani qe ska mal ta ndale, jemi bere te dy kaq te bute e lehte sa ajo vetem me puth e puth pa fund.
Faleminderit i them per kete notim kaq te bukur qe me ofrove.
Oh, faleminderit ty i dashur qe dite te notoje kaq mire.
Dua te lahem nen ujevare por nje zile telefoni me zgjon dhe shoh qe isha akoma ne shtratin tim te bute.
Sa keq me vjen qe se perjetova realisht kete larje nen ate ujevare te bardhe e aq te bukur, natyrale.
Me kete ndjenje cohem nga shtrati dhe i drejtohem nje larjeje ne vaske, qe gjithsesi nuk krahasohet me ate qe enderrova.
Jeta ime vazhdon dhe une enderroj e enderroj ate notim nen ujevare.
 
PM  Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 22:28           Quote


EMA ne AKSION


Emi shpesheher parapelqente te thithte karin me ore te tera!.
Ajo ishte e shkathet ne ate drejtim,sepse ja kishte endja,andaj edhe dinte si te lepinte e te thithte karin, derisa trendafili I saj qullej nga vrullet epshore.Kishte nje parandnjenje se mund te ishte e saket ne madhesin e karit po te shiqonte mashkujt edhe po te kishin pantollonat veshur.Ashtu kishte fituar bindjen,dhe kurrnjeher nuk kishte ndodhur te deshtonte ne permasat e paramenduara.
Ishte nisur per ne Prishtine te rregullonte spiralen qe I paraqiste probleme te zakonshme,dhe zuri nje vend ne Taxin e nje Qelani me mustake katarosh.Ne Taxi ishte poashtu edhe nje plake me nipin e saj si thoshte ajo,dhe kishte qene bukur llafazane.Emi ishte e ulur ne ulesen e perparme,dhe derisa ajo plaka s’ndalej duke folur kjo vidhte me sy mes kembeve te taksistit ate karin e tij qe dukej te ishte pre e Emit.Dhe si thone!,fati eshte mbret I botes,ashtu qe ajo matufja zbriti diku mes rruges se Lipjanit,kurse Emi pa pritur filloi aksionin…
Ai qelani u dridhe nga prekja e saj me ato duart e buta sikurse mendafsh.Emi nuk ndalej,ajo shpejtonte rrethe pres se saj dhe me ne fund e kishte ne duart e saja.Ti vozit te lutem I tha atij!.
Buzet e saja preken guxhen e karit te tij qe ende nuk ishte quar,por pas dy tri puthjeve te saj,sa vinte e trashej.Nuk e kishte aq te madhe,por te trashe qe besa sikurse ata labudat e tinareve.Ajo lepinte me kujdes guxhen ngjyre vjollce,e rrotullonte neper gojen e saj te bukur sikurse vjamin qe nuk mund ta pertyp njeriu kursesi.Here here e fuste thelle ne fytin e saj te terin,kurse me njeren dore te saj lozte me koqet e tij te rruara.Ajo pelqente meshkujt me Vo te rruara,si shenje kujdesi.Keshtu qe nuk ndalej duke thithur ate kare qe I fryhej damari,dhe behej se do te pelciste.Ai leshonte xhame te medha nganjeher dhe disa here deshi ta humb kontrollin mbi timon,mirepo ajo prap s’ndalej vetem e thithte…
Ne teposhtezen e Prishtines,edhe jo mole I tij shpertheu dhe ulej sikurse kerri qe rreshqiste ne teposhtez,kurse ai ishte bere qulle nga djerset dhe e pa pritura.Buzet I qeshnin nga befasia!.
Poashtu edhe Emi ishte qullur e tera,por caku I saj ishte ajo qe e arriti
Me ndal ketu te lutem!.Ai deshi diqka te flase derisa e ndali automjetin,mirepo ajo me nje lehtesi ja leshoi ne dore 3 dm per rruge dhe iku ne drejtim te spitalit sikurse engjulli I fatit
 
PM  Top
view post Posted on 23/4/2010, 13:41           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:


Anila sexy deshirat dhe enderrat e saj
Anila sexy:
Ajo qe dua une eshte nje marredhenie seksuale me nje djale si ti. Une jam 18, me trup sensual dhe nje fytyre qe te gjithe do donin ta puthnin e ta kafshonin ne buze. Floket i kam te kuqerremta (natyrale) dhe lekuren te bardhe, te bute, te paster, e te lemuar.Kam nje gjoks jo te madh por as te vogel dhe eshte eksitues

Nqs. ke deshire te flas dhe per karakteristikat e poshtme: kam kembe elegante, vithe te vogla dhe provokuese, vaginen e kam te rruar dhe te lemuar ku gjuha jote mund te rreshqase lirshem. Tani pres te hysh mes kofsheve te mia dhe te me depertosh me penisin tend duke me pompuar ne pozicione nga me te ndryshmet. Dua gjithashtu te provoj per here te pare seksin anal.
Mos ki merak jam fanatike per pasterti sidomos ne anus. Ne fund dua te ma derdhesh ne goje sepse dua ta gelltis te gjithe spermen tende. Kjo eshte ajo qe dua une, po ti cfare do qe te besh? Me thuaj cdo me beje po te me kishe ne duart e tua? Nqs. me pelqen ajo qe do me thuash po te kesh deshire dhe ti une dua te takohemi por me pare dua te kem nje orgazem nga mesazhi yt erotik dhe eksitues. Po e pres...


Ja si e imagjinoj takimin tone: Une vij ne vendin e takimit me makinen time dhe ju mar te dyve brenda. Esht me mire qe makines t'i japi nje nga ju te dy qe te duket sikur me keni rrembyer se me eksiton kjo ide. Me merrni dhe me coni ne nje motel ne periferi te qytetit. Zeme nje dhome qe te kete dhe ballkon. Sa hyjme ne dhome mbyllni deren me celes dhe menjehere me kapni te dy me force dhe me futni duart gjithandej. Une ndjej se si m'i shtrengoni cicat dhe me fusni duart neper kofshe mollaqe dhe deri ne pidh i cili ka filluar te lengezoje dhe nje njolle lageshtire perhapet n breckat e mia prej tyli.

M'i hiqni rrobat me agresivitet dhe me lini lakuriq fare vetem me cizmet e mia te vogla me taka te holla. Breckat m'i hiqni me force duke i grisur fare dhe copa elastike e brackave qe shkeputet me force nga vithet dhe pidhi im me eksiton dhe me shume. Ti qe ke zene merak me pidhin tim fillon ta lemosh me llape ndersa vellai yt eshte ulur siper fytyres sime dhe ma ka futur karin ne goje. Pastaj ju te dy shtriheni ne krevat dhe une siper jush filloj t'ju thith me radhe karat e trashe te forte dhe te nxehte. Pasi i shijoj mire dhe nga ferkimet e buzeve te mia pallat tuaja jane bere te hekurt, me kapni dhe me vendosni ne pozicion kafshe me kater kembe dhe ty t'a mar ne goje ndersa vellai yt me fut ngadale penisin ne vaginen e cila kullon ne lengje.

Oh sa te mire e paske dhe vellain me pompoka embel, po tani po fillon te egersohet dhe po ma ngjesh fort dhe shpejt por nuk kundershtoj dot se ma ke taposur ti gojen me penisin tend te shijshem, pastaj nderroni rolet, ti ma fut ne vagine ndersa vellai yt me ben te ndjej shijen e pidhit tim duke provuar karin e tij. Nderkohe vellai me shkarkon ne goje gjith spermen e tij dhe me ben ta gelltis. Me zor te madh shijoj dhe gelltis ate leng te trash dhe te kripur pak i hidhur dhe shume i veshtire por nga eksitim i madh e gelltis te gjith faren dhe vazhdoj te gelltis dhe spermen tende. Kjo ishte vetem nxemja, tani ju keni nedermend te hidheni si ujqer te uritur vetem mbi anusin tim te gjore sikur nuk ju mjafton vagina ime e embel por ju doni te me poshteroni dhe te me trajtoni si kurve sepse e dini qe kjo gje me eksiton me shume se penetrimi i thjeshte ne vagine.

Tani po shtini tek a cift se kush do ma cvirgjeroj bythken time te bardhe e te mendafshte. Shortin e fiton ti dhe une gezohem. Perpara teje une sevir ate bythe te paster ne te cilen kam bere tere ato lavazhe me uje me presion per te hequr cdo papasterti dhe tani zorra e byckes sime eshte me e paster se cdo gje tjeter dhe ti kete e provon duke futur njehere gishtin dhelle dhe kur e nxjerr gishti eshte jo vetem i paster por dhe i parfumuar. Ty nuk te pritet me dhe nis ngadale te me hysh ne anus. Une shtrengoj fort carcafet, nderkohe vellai yt kenaqet duke ma perplasur penisin e madh ne fytyre. Ti mundohesh akoma ta fusesh por as fortesia e penisit tend nuk vlen para nje bythe te virgjer e cila eshte tkurrur instiktivisht. Penisi yt edhe se i forte fillon te harkohet ngaqe nuk futet dot, por me ne fund une arrij ta liroj pak vrimen e ngushte dhe ne ate moment ti perfiton duke ma futur menjehere deri tek gjysma, dhimbja eshte e madhe dhe une kerkoj ta shtrengoj perseri bythen por tashme ti ke hyre deri tek gjysma dhe se ke problem ta shtysh deri ne fund. Tani ti fillon ta pomposh me pak veshtiresi kanalin e ngushte anal por nuk e din dhimbjen qe perjetoj une e gjora e cila shperthej ne ulerima dhe lot, por vellai yt agresiv ma fut penisin e tij deri ne gryke dhe me kap nga mbrapa kokes duke me pompuar. Ti vazhdon ta shijosh ate bythe te paster e cila shkelqen nga jarget e tua qe i perdore fillimisht per te ma lubrifikuar anusin.

Kur vellai yt e kupton se po i vjen serish sperma ma heq nga goja sepse kerkon te ma derdhi ne anus por > aty je ti akoma qe po pompon keshtu qe vellai pushon se prekuri penisin e tij dhe fillon te me godasi me shpulla ne faqe. Ti me ne fund shkarkon duke uleritur spermen tende ne zorren time. Tani vjen vellai yt i cili ma fut menjehere duke me shkaktuar nje dhimbje te madhe. Me shtrin dhe me ngjesh pas dyshekut pastaj me ngjeshet pas kurrizit dhe nis te me pompoj me shpejtesi dhe force duke tundur gjith krevatin. Nga shtytjet e dhunshme anusi im shqyhet dhe nis te nxjerri gjak por edhe se nuk e perballoj dot dhimbjen jam e eksituar pa mase dhe vagina ime buron ne orgazma te njepasnjeshme. Por vellai yt nuk kenaqet se do te me shijoj te teren dhe me trengon fort gjoksin dhe me kafshon ne qafe. Pastaj para se t'i vije sperma, me vendos perseri me pozicion kafshe dhe gerric me thonj mollaqet pastaj me gjuan siper tyre duke me share me fjale te pista dhe me fut nje goditje finale deri ne rreze duke ma leshuar me presion gjithe faren brenda zorres e cila mbushet me sperme. Pas 1 ore seksi pa pushim shlodhemi te tre per te marre pak veten.

Me pas rifillojme serish dhe kesaj radhe me nxirni ne ballkon lakuriqe ndersa ju keni veshur kemisha dhe pantallona. Nisni te me palloni ne syte e nje fshatari i cili po kullot lopet reth 30m larg. Ma rrasni nje ne goje dhe nje ne pidh duke me poshteruar ne syte e fshatarit i cili therret dhe shoke qe te shikojne. Behet nje shfaqe per te argetuar fshataret e eksituar qe shikojne pallimin live. Edhe se e poshteruar jam perseri e eksituar. Pasi ma derdhni te dy ne fytyre me fusni brenda para se te na shikoje pergjegjesi i motelit. Pastaj ti shtrihesh ne krevat dhe une mbeshtetem siper teje ndersa vellai yt qendron siper dhe nis te me penetroje ne anus nderkohe une pres qe ti te ma fusesh ne vagine por e kuptoj qe kam rene ne gracke sepse ti me vellain keni komplotuar qe me pabesi te ma fusni te dy ne bythe dhe ndjej qe dhe penisi yt tenon te futet ngadale ne anus. Ne fund ia arrini te dy dhe me pomponi te dy ne anusin i cili nuk eshte me i ngushte por i caplyer dhe nis te qaj perseri por zerin e kam te ngjirur dhe jam e lodhur nga abuzimet seksuale qe bete ndaj meje.

Vazhdoni te me perdhunoni qe te dy dhe une jam ne kufinjte e kenaqesise dhe dhimbjes, por megjithate arrij te shijoj dhe te kenaqem. Por per fatin e keq te anusit tim ky pallim eshte me i gjate sepse ju e keni mbaruar gjithe rezerven e spermes dhe duhet nje kohe e gjate sa te derdhni orgazmen tuaj te katert. Une ju pergjerohem qe te mos ma demtoni me anusin por ju jeni te pameshirshem dhe i qendroni besnik regullave qe vume para se ta benim qe te mos e nderpreni qirjen edhe po t'ju lutem. Atehere e kuptoj gabimin tim por eshte vone, tani duhet te shijoj sa me shume dy peniset ne bythe edhe se mund te kem pasoja me vone, por nuk dua t'ia di, dua te me shkerdheni deri ne vdekje.

Pas 4 oresh seks te terbur marrim nje sy gjume dhe zgjohemi pas 5 oresh gjume dhe ka rene nata.
Vellai yt del nga dhoma per te na sjelle ushqime dhe pasi hajme ju jeni rigjeneruar nga gjumi dhe ngriheni te dy ne kembe perballe njeri tjetrit me peniset e drurosur. Me kapni dhe me ulni siper karave tuaj, nje ne vagine dhe nje ne anus duke me qire perseri. Me pas vazhdojme tere naten deri sa ne mengjes une jam e raskapitur. Me merrni ne krahe sepse nuk eci dot dhe me fusni ne makine duke me cuar deri ne shtepi. Oooohhhhhh zooootttt.....!!! Nuk ishte e lehte ta imagjinoja tere kete. I kam breckat qulle nga eksitimi.Pasi ma ke mbushur stomakun plot me sperme si ndonje sevis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor. Shoh e shqetesuar qe kari yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne pidh ndersa me goje me thith fort majat e cicave duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur karin nga pidhi shtriemi ne diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete menyre pidhi im del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri ne fund karin tend. Une ndjej qe tani kari yt me ka arritur tek mitra dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment te
papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe ti me pallon, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te me pallosh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga Italia. Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e perplasjeve te mesit tend mbi pidhin tim dhe me pyet se cfare eshte ajo zhurme.

Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam dhimbje koke. Atehere ai fillon te me japi udhezime qe te mas temperaturen te pi ilace dhe fillon te me shpjegoje gjat e gjat.

Une nuk po duroj dot me, dua te renkoj nga kenaqesia qe me jep kari yt. Kjo situate e turpshme dhe e sikletshme ma shton eksitimin. Ti e ve re kete gje dhe vazhdon edhe me fort pallimin tend. Nderkohe qe une flas ne telefon ti me ben me shenje qe po te vjen sperma. Pastaj me thua me ze te ulet se do ma derdhesh brenda ne vagine. Une e friksuar bertas "jo te lutem". Kete e degjon dhe babi dhe me pyet se cfare kam. Une i them se nuk kam asgje. Ti vazhdon dhe pak te me pomposh por shikon qe vrima ime e bythes ka dale ne plan te pare fal pozicionit qe me ke vene. Atehere ti e nxjerr nga pidhi dhe ma fut menjehere ne bythe. Nga mungesa e lendes rreshqitese une e ndjej shume hyrjen e karit ne bythe dhe uleras pa u permbajtur fare. Ti vazhdon te me pomposh dhe une vazhdoj te renkoj ne telefon. Nuk permbahem dot dhe nuk i ve dot frere kenaqesise qe me dhuron ajo mase e madhe mishi i forte dhe i nxehte me damare qe hyn e del nga bytha ime. Babi im kerkon sqarime por une smund ti mbaj dot ulerimat
dhe duke renkuar i them se vazhdimisht se nuk kam asgje.

Shalet e mia te tendosura dhe pozicioni i palosur qe kam ben qe kari yt ashtu si me pare ne pidh edhe tani ne bythe te arrije deri ne fund por futja ne bythe eshte me e ndjeshme dhe une nuk rri dot pa e shprehur me renkime te vazhdueshme. Babi im fillon te dyshoje nga renkimet e mia ritmike dhe me pyet se me ke jam. Atehere e dehur nga seksi filloj te tregoj gjithcka duke me rrjedhur lot nga turpi dhe duke renkuar nga kenaqesia. I them se nje djale hyri me force ne shtepi dhe po me perdhunon. Tek sa them keto fjale eksitimi arrin kulmin. Keto dy ndjesi, turpi nga babi dhe kenaqesia nga perdhunimi me bejne te shpertheje ne nje orgazem te furishme qe me ngurteson gjithe muskujt e trupit sikur me ka zene korenti. Si pasoje e shtrengoj dhe bythen me karin tend brenda dhe ti nga eksitimi nuk duron me dhe e zhyt karin deri ne fund duke shtyre fort dhe duke ma shtypur bythen, pastaj e derdh gjith spermen tende brenda. Une ndjej ne
thellesi te bythes rrahjet e karit tend sa here qe derdh me presion lengun e mrekullueshem.Tani vazhdo ti o perandor i seksit te dhunshem dhe me dergo nga ato foto te mrekullueshme pasi une nuk mund te hyj dot ne website porno sepse i ka bllokuar babi im

Oh shkerdhyesi im i eger... deshiron te me kesh prane? Me siguri te shkon goja leng kur me shikon ne foto dhe imagjinon se cfare do me beje po te me kishe ne duar. Deshiron te me shkulesh me force breckat dhe te me perplasesh si kamzhik pas vitheve karin tend. Deshiron te me pallosh me ritem te shpejte dhe me egersi per te shfryre gjithe energjine tende seksuale.... deshiron te me besh te uleras nga goditjet e karit tend qe me zhbiron tej per tej pidhin tim plot leng, deshiron te ma kercasesh edhe ne bythen time te paqire, te ma tregosh se cdo te thote pallim anal aq sa te me dalin syte vendit nga mbushja e bythes sime nga kari yt, deshiron te me besh si spec te mbushur me kar dhe sperme, ta mbushesh bythen time gjithe sperme aq sa te derdhet neper kofshet e mia, pastaj te bej nje pastrim me goje gjith karit tend te uritur per pidh dhe bythe. E di qe po te isha me ty prane do me shfrytezoje aq mire sa do me shpartalloje fare dhe do e rekuperohesha pas nje muaji, dhe mbas atij muaji
do vija prape ke ty te me beje perseri telef.

Jam nje qingj i njome qe pret te cahet tej per tej nga helli yt dhe te shijosh cdo pjese te trupit tim elegant dhe te tulte aty ku duhet si per shembull ne pidh dhe vithe. Dua te me rrahesh me shpulla ne vithe deri sa te mi skuqesh. Dua te me lidhesh me pranga pas murit dhe te ma vervisesh karin tend para syve aq sa une te te pergjerohem qe te ma fusesh, dua te levizesh gjuhen brenda pidhit tim pastaj te manovrosh me gishta qe une te ndjej si e cmendur deshiren per kar dhe te me torturosh duke mos ma futur deri sa lengjet e mia vaginale te burojne si lum neper shale dhe me ne fund kur te ma fusesh te leshoje nje ulerime te madhe dhe i gjithe trupi te me dridhet nga ethet e epshit... tani me thuaj ti fantazine tende nese je i afte dhe me dergo dhe ndonje foto porno qe te me ndezesh o palluesi im fantazioz
 
PM Web  Top
lejla1
view post Posted on 25/5/2010, 19:29           Quote
HUMBA VIRGJERINE ME SHOKUN E VELLAIT


Ne korrik te ketij viti shkova te jetoj ne prishtine ngase kam filluar mesimet ne kolegjin amerikan ne prishtin n klasen e 10,Jam 15 vjeqare edhe pse ne te vertet dukem sikur jam 20,shkova ne prishtine te jetoj ne banesen e vellaut tim ngase ai tashme ishte ne studime,me te jetonte shoku i tij me i mire Eddy edhe ai eshte student.Diten e pare kur e takova eddyn ndjeva nje fare simpatie ndaj tij ishte shum i bukur terheqes e simpatik.Mbas 1 muaji pra ne gusht vllau fitoi nje burs 3 mujore studimi per ne londer dhe ne shtator kur filloi msimi ne prishtine ai u nis per ne londer, mbetem te jetonim ne banes veq une e eddy,ai me shikonte ne menyre te quditshme i pelqeja shum prandaj bera qdo te mundur ta terhiqja vemendjen e tij.Nje dite u ktheva me heret nga shkolla e zhvesha uniformen dhe hyra ne banjo te beja nje dush,kur reth ores 1 mbas dite eddy u kthye nga ligjerata. Une e dija qe ai erdhi edhe pse ai nuk e dinte qe jam ne shtepi, ai u ul ne dhomen e dites dhe po shikonte TV,une dola nga banjoja krejt lakuriq dhe isha drejtuar nga dhoma e dites. Kur ai me pa tere lakuriq mbeti pa fjale! Kerkova falje dhe u largova nga dhoma, ai mbeti gojhapur dhe pastaj kur u ktheva e veshur me shikonte cuditshem. Pergaditi nje sendwich ne kuzhine edhe me ftoi te hanim bashke une nuk hezitova, biseduam gjate dhe pastaj ai kishte pune me disa shoke dhe doli.Une rrija vetem ne shtepi dhe po shikoja Tv ishte merzitshem pa eddyn, por prap hutohesha nga TV-ja.reth ores 20.00 ai u kthye une isha e veshur me pizhama ngase po shikoja nje film dhe isha e lodhur nuk kisha bere plane te dal me shoqe. Po shikoja nje film edhe eddy mu afrua e me shikoi "po kqyr filma per femije" tha, une u nervozova edhe e shikova shtrember,Ai me tha mbylli syt edhe zgjidh nje film ne raft e do ta shikojm bashk, Ok i thash e mora nje film ne fund ngase e dija qe eshte porno film edhe i thash pavaresisht cfar filmi eshte do ta shikojm deri ne fund u pajtua. E leshuam filmin plot aksion
Filmi ishe 1 vajz e 10 meshkuj ajo i plotesonte deshirat e 10 burave ishte film i mrekullueshem,Eddy bente shaka me mua e ne menyre provokuese me tha:kjo vajza e paska trupin e mire por nuk ta kalon ty po te kalon se mund ti kenaq 10 bura per nje nat.Mua me erdhi shum rende ajo fjale e i thash kete do ta shohim ndoshta nuk mund ti kenaq 10 burra por mund te te kenaq ty,ai mbeti duke me shikuar une iu afrova edhe fillova ta puthja. Ai ne fillim mbeti i hutuar por reagoi edhe ai ne puthje,. Puthe aq mire une terhoqa me afer edhe ai filloi te me ledhatonte,mu afrua ngadal edhe filloi te me puthte ne qafe dhe teposht pastaj filloi te ma zhvishte pizhamen fillova ta zhvishja edhe une ate ishte shum mire pas disa qatesh ai filloi te me zhvishte edhe pjesen e poshtme, ishte shum i eksituar edhe nga fillmi dhe penisi i tij ishte ngritur ishte shum i forte,filluan te luanim me njeri tjetrin ne dhom ai me ledhatonte poashtu edhe une ate,pastaj me ngriti dhe me dergoi ne dhomen e tij ne shtratin e tij te madh per 2 persona une ende nuk isha lakuriq ngase i kisha te veshura edhe tangat ndersa ai po ngare me duart e mija e kam zhveshur,leshoi muzike dhe filloi te mi thithte cicat ma puthte trupin dei me vagine pastaj si i qmendur ma thithte vaginen me eksitonte une rija ne shtratin e tij lakuriq edhe pritsha qe me ne fund ai te fillone te me qinte por kur une isha ne vlugun me te madh ai me tha po bejm nje gabim te madh ngase ti je e vogel ndersa une jam i rritur,une ju afrova edhe me shume dhe fillova te ja thith penisin dhe krejt trupin ai dridhej i teri zemra i rihte me shpejtesi te madhe dhe bente si i qmendur ... me shtrengoi mi hapi kembet dhe ngadal filloi ta fuste penisin e tij brenda une bertisja nga kenaqsia e madhe e ai ngadal e ngulte karin e tij ne pidhin tem me ridhte gjak po skishte rendesi une fillova te derdhem po ashtu edhe ai filloi te derdhej ne vaginen time une veq renkoja dhe ofshamat e mia degjoheshin ne gjith dhomen ma ngriti kemben dhe vazhdi te me qinte, sa here derdhej ndronte edhe pozicionin me kenaqte kari i tij ishte shum i madh edhe kur e fuste krejt ne pidhin tem une bertisja nga knaqesia e madhe e therisja me emra te ndryshem e lusja te me qinte sa here derdhej po per fal kari i tij si motor mi plotsonte deshirat e mia seksuale,seksi zgjati disa ore nuk me kujtohet sakt por e di qe te nesermen nuk shkova ne shkoll ngase isha shum e raskapitur edhe e kalova nje dit me eddyn ne shtrat here duke u puthur e here duke bere sex.Te nesermen ne mbremje eddy eshte ndare nga nga e dashura e tij blerta dhe tani 1 muaj po kalojm nete te paharueshme sexuale dhe mbremje te nxehta plot pasion.

 
Top
86 replies since 24/2/2010, 21:55
 
Reply