MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 26/9/2011, 20:44 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


ANAL SEX SHQIP




Pasi ma ke mbushur stomakun plot me sperme si ndonje sevis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor. Shoh e shqetesuar qe penisi yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne vagine ndersa me goje me thith fort majat e gjokseve duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur penisin nga vagina shtriemi ne diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete menyre vagina del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri ne fund penisin tend. Une ndjej qe tani penisi yt me ka arritur tek mitra dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment te
papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe ti ma ben, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te me besh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga Italia. Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e perplasjeve te mesit tend mbi vagine dhe me pyet se cfare eshte ajo zhurme. Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam dhimbje koke. Atehere ai fillon te me japi udhezime qe te mas temperaturen te pi ilace dhe fillon te me shpjegoje gjat e gjat. Une nuk
po duroj dot me, dua te renkoj nga kenaqesia qe me jep penisi yt. Kjo situate e turpshme dhe e sikletshme ma shton eksitimin. Ti e ve re kete gje dhe vazhdon edhe me fort pallimin tend. Nderkohe qe une flas ne telefon ti me ben me shenje qe po te vjen sperma. Pastaj me thua me ze te ulet se do ma derdhesh brenda ne vagine. Une e friksuar bertas “jo te lutem”. Kete e degjon dhe babi dhe me pyet se cfare kam. Une i them se nuk kam asgje. Ti vazhdon dhe pak te me pomposh por shikon qe vrima ime e bythes ka dale ne plan te pare fal pozicionit qe me ke vene. Atehere ti e nxjerr dhe ma fut menjehere ne bythe. Nga mungesa e lendes rreshqitese une e ndjej shume hyrjen e penisit ne bythe dhe uleras pa u permbajtur fare. Ti vazhdon te me pomposh dhe une vazhdoj te renkoj ne telefon. Nuk permbahem dot dhe nuk i ve dot frere kenaqesise qe me dhuron ajo mase e madhe mishi i forte dhe i nxehte me damare qe hyn e del nga bytha ime. Babi im kerkon sqarime por une smund ti mbaj dot ulerimat
dhe duke renkuar i them se vazhdimisht se nuk kam asgje. Shalet e mia te tendosura dhe pozicioni i palosur qe kam ben qe penisi yt ashtu si me pare ne vagine edhe tani mbrapa te arrije deri ne fund por futja ne bythe eshte me e ndjeshme dhe une nuk rri dot pa e shprehur me renkime te vazhdueshme. Babi im fillon te dyshoje nga renkimet e mia ritmike dhe me pyet se me ke jam. Atehere e dehur nga seksi filloj te tregoj gjithcka duke me rrjedhur lot nga turpi dhe duke renkuar nga kenaqesia. I them se nje djale hyri me force ne shtepi dhe po me perdhunon. Tek sa them keto fjale eksitimi arrin kulmin. Keto dy ndjesi, turpi nga babi dhe kenaqesia nga perdhunimi me bejne te shpertheje ne nje orgazem te furishme qe me ngurteson gjithe muskujt e trupit sikur me ka zene korenti. Si pasoje e shtrengoj dhe bythen me penisin tend brenda dhe ti nga eksitimi nuk duron me dhe e zhyt deri ne fund duke shtyre fort dhe duke ma shtypur bythen, pastaj e derdh gjith spermen tende brenda. Une ndjej ne
thellesi te bythes rrahjet e penisti tend sa here qe derdh me presion lengun e mrekullueshem.














FEMRA SHQIP SEX 18 VJECE



U martova per Luiin para gjashte muajsh, e meqe ai ende eshte student, ne u vendosem te babai i saj, Ragipi. Punoj si sekretareshe, ne menyre qe te bej nje ndihmese financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysme orari. Ai eshte i zene me pune, ligjerata dhe studime, prandaj nuk ka kohe te mjaftueshme per seks. Ne te vertete, ne kemi bere shume me teper dashuri para marteses, se sa qe tani e bejme kete prej se u martu-am. Pe jua rrefej kete ne mSnyre qe ju ta paramendoni pamjen lid-hur me ate se si jam ndier e lend-uar kur une qendroja me ore te tera vetem me babain shume terheqes te Luiit. Ai eshte rreth 50 vjeear, por askush nuk mund t'ia jep kaq shume vite. Per nga pamja ai i ngjan shume Paul Newmanit. Ai eshte shume i koncentruar me veshtrimet e veta ndaj meje dhe perjeton kenaqesi dukc me shikuar se si skuqem, e sidomos kur djalin nuk e ka ne shtepi. Kete gje kurre nuk ia kam permendur Luiit, sepse nuk kisha lidhje se si do te kishte mundur ta priste kete lajm. Mendoj se arsyeja tjeter e ruajtjes se fshehtesise sime ishte ajo se ndihesha ngapak fajtore per shkak te asaj se une ndjeja njefare kenaqesie ne vemendjen e tij. E gjithe eeshtja ne fillim ishte krejt e virgjer. Krejt kjo kishte te bente me prekje verbale e tek mepastaj edhe me disa te rrahura te pellembave te tij neper kukat e mi. E pastaj, ne tere eeshtjen u kye edhe Lida. Babai i Luiit me te kaloi rreth nje muaj, e pastaj nje dite e solli ne shtepi. As nuk eshte e nevojshme te them se sa shume isha e shokuar kur e kuptova se ajo ishte vetem nje apo dy vjet para meje. Ragipi e prezentoi ate, e pastaj e coi ne dhomen e tij te fjetjes. Burri im ishte ne pune, keshtu qe une nuk kisha e'te beja: qendroja aty dhe i degjoja frymemarrjet e thella perplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une haperova neper koridor per te shkuar ne banjo. Duke kaluar prane dhomes se fjetjes se Ragipit, une arrita te kuptoja pothuajse edo fjale qe e flisnin dashnoret e perndezur. Me vjen turp qe ta prarioj, por une e vendosa veshin ne deren e holle si leter dhe fillova qe te degjoja. Zemra me rrahte sikur eekan, kurse pidhi me kallej gjithnje e me shume. Ne momentin kur ajo e luste Ragipin qe ta qinte, dora ime rreshqiti neper stomak, nen breke dhe gishtat e mi filluan qe te futeshin ne pidhin tim te perflakur per qirje. Ne momentin kur Lida filloi qe te bertiste, qe te derdhej, une iu bashkangjita ne orgazmin i cili totalisht me dobesoi dhe mbeta aq e paafte, sa qe mezi arrita qe te largohesha nga aty para se ata te me zinin ne situate te pakend-shme. Dhjete minuta me vone Lida u gjend ne dhomen e ndejes dhe u ul perballe meje. - Ragipi vendosi qe te kotet pak - tha para se une te arrija qe t'i parashtroja ndonje pyetje. - Pe, ai punon shume ashper - iu pergjigja. - Kjo nuk eshte e vetmja gje qe tek ai eshte e ashper - ma priti Lida. Une u skuqa, e ajo e vendosi doren ndermjet kembeve. - Ai eshte i hatashem dhe i ashper, sa qe tere diten do te me djege pidhi - me sulmoi edhe nje here. Une zakonisht nuk e dua nje lloj te tille te bisedes, por kesaj here ishte disi me ndryshe. Fjalet e saja me kallen teresisht. Bile edhe perjetova kenaqesi duke e shikuar se si i ferkonte kofshet njeren per tjetren. Me kruhej pidhi sikur atje ne brendi te me hante dieka. - Mos me thuaj se je ende e kallur - depertoi thek-shem zeri i Ragipit derisa hyri ne ate hapesire dhe u ul ne pjesen anesorc te foteles ne te cilen qendronte e ulur Lida. U ul ashtu qe une mund te shihja nje pamje te mire nen peshqirin i, cili ishte i mbeshtjellur.Provova qe t'i largoja syte nga aty, por veshtire. Aq shume u kalla kur ia pash K***n se si ngritej ne madhesi te plote, sa qe mund te derdhesha ne edo moment ne breke. Mezi gjeta force qe te ngritesha dhe shkova ne kuzhine per t'i pastruar enet. Nuk kam qendruar aty as pese minuta kur perseri degjova klithmat e Lides. Dera e kuzhines ishte e hapur tamam aq sa me ishte e nevojshme qe te shikoja se e'po ndodhte atje, ne dhomen e ndejes. Nuk mund t'u besoja syve te mi. Vjehrri im terheqes ende qendronte ne pjesen anesore te foteles, por tani peshqiri me te cilin ishte i mbeshtjellur, kishte rene ne podium, e K*** i tij ishte ne ereksion te plote. Lida ishte gjunjezuar ndermjet kembeve te tij dhe ia lepinte sikur te ishte ndonje lepiske e madhe. U mbeshteta per deren pak te hapur dhe per here te dyte ne intervalin kohor prej me pak se nje oresh, e futa doren nen breke. Kur e preka klitorisin tim te gufuar, shkendijat e kenaqesise filluan qe te fluturonin nga trupi im dhe te zhbironin pa permbajtesi. Isha gati per t'u derdhur, por e prita Ragipin. Prita qe ai te ngritej, qe spermen e tij ta zbrazte ne gojen e Lides. Qe t'ia sterpikte fytin dhe fytyren. Dhe tek atehere une i lejova vetes qe te eksplodoja dhe aie ne nje orgazem te tille efare kurrenjehere me pare nuk kam perjetuar ne jeten tirne rinore. Ishte teper i fuqishem. Arrita disi deri te lavapjata per te vazhduar se pas-Iruari enet, por aspak nuk isha e vetedijshme lidhur me ate se sa zgjati. Isha duke i fshire enet kur Ragipi hyri ne kuzhine dhe me tha se duhej te shkonte per ta per-cjelle Liden deri ne shtepi. Une i pohova me koke, e ai u perkul qe te me puthte ne faqe. Ne menyre automatike une e ktheva koken dhe buzet tona u takuan. Pidhi m'u shtangua, sepse edhe me tutje ishte vale i nxehte dhe une u ndeza edhe me shume kur gjuhes sime i lejova qe te depertonte ne gojen e tij. Ai klithi dhe e terhoqi trupin tim kah i vetja, kurse duart e tij te medha i ledhatuan kukat e mi, duke ma shtyre pidhin kah K*** i tij gjysme i ngritur. - Do te kthehem brenda nje ore - ma priti ai pasi qe na u ndane buzet. - Do te jem e gatshme - i peshperita. Dyzet e tre minuta me vone, vjehrri im e hapi deren. Une tanime isha e dushuar, e aromatizuar dhe e veshur ne kombinezonin tim shume te holle i cili ishte aq i depertueshem sa qe teresisht verehej trupi im i Iakuriquar. Me shikoi me syte e tij zhbirues, me nje shikim epshndjeles, e pastaj duke buzeqeshur u ul prane meje. - Na ke shikuar? - me pyeti. - Pe - ia pranova, duke e pasur parasysh se kjo ishte e panevojshme, sepse ai kete e dinte. - A e di ti se e'me pelqen me se shumeti (e Lida? - me pycti. - Goja e saj - iu pergjigja. Ai u skuq, e pastaj ma priti: - Me perngjan ne ty, sepse te deshiroj qysh nga dita kur Luii te solli ne shtepi. Tani ishte radha ne mua qe te skuqesha. -Edhe une te deshiroj ty - murmurita mezi kuptueshem, duke i mbyllur syte dhe duke pritur puthjen e pashmangshme. Isha e gatshme qe ta lejoja te me permbyste ne shpine dhe te ma fuste K***n e tij njezetcen-timetersh, por ai deshironte dieka me shume. Ai deshironte qe te conte dashuri me mua, e kjo ishte mu ajo qe edhe e beri. Beri me mua dashuri. Se pari filloi me puthje te lehta fytyres, ne mjeker, ne qafe dhe me ne fund buzet e tija u gjeten ne buzet e mia. Buzet tona hulumtuan njera tjetren se paku dhjete minuta para se ai te me prekte per here te pare. Me duar m'i kaploi cicezat, duke m'i lepire majezat mbi kombinezon, gjithnje derisa te dyjat nuk gufuan. Nen stomak filluan qe te me kalonin ndjenjat e kenaqesise. Pastaj te puthurat e tija kaluan ne pjesen e poshtme, neper stomak, per-reth vagjines dhe ne fund ne kofshe. - Te lutem, m'i zhvish breket - e luta. Ai i terhoqi breket aq sa ishte e mjaftueshme qe te me degjonte, por zhveshjes se thjeshte te tyre ai i shtoi dieka te veeante. Duke m'i zhveshur breket ai i afroi ato prane fytyres, i mbeshteti per faqe dhe thelle i mori ere aremes se tyre, e pastaj filloi qe ta thithte ate pjesen e . lagesht, mu aty ku kishte qene i le 1 iJ( mbeshtetur pidhi im i perveluar. Ishtel ky veprimi me pervelues qe kishaJ fca^ pare ndonnjehere.Klitha dhe i hapa kembet. Pastaj shikova drejt e ne syte e tij, kurse doren e vendosa ndermjet kembeve. I ndava petalet e pidhit e pastaj me gishterinj fillova qe te beja rrathe perreth klitorisit. Duke e leshuar nje ofshame, i hodhi breket ne podium. Pastaj u gjunjezua poshte, i hodhi kembet e mia ne supet e tij te gjera dhe derisa i afrohej macezes sime, ne menyre epshndjellese paralajmeroi se si do ta lepinte. - Do te ta lepij pidhin aq shuine sa qe do te me ilutesh qe te ndalem, e une do te vazhdoj ende. ] Fjalet e tij me goditen si rrufe. Ragipi ishte dieka Ikrejtesisht ndryshe nga djali i vet i cili do te hudhej 'qete mbi mua, do te me qinte dhe kaq. Une isha aq shume e kallur me kete gjindshmeri te tijen, me kete jqendrim te tijin paraprak, sa qe fillova edhe para se jgjuha e tij ta prekte "nderprcresin". Bertita dhe me jkofshe shtrengova koken e vjehrrit, duke u munduar qe me pidh te arrija sa me prane buzeve te tija [flakeruese dhe gjuhes se tij edhe me flakeruese. Per-Ipelitesha e perpelitesha gjithnje derisa nuk mendova se do te vdisja nga kenaqesia e tepert. Kur ai me ne fund e largoi fytyren nga vrimeza ime e lengezuar, une u ndjeva teresisht e shkaterruar. Ai perseri i ktheu kembet e mia mbi eareaf dhe perseri Ime puthjet e tij filloi qe ta gjente rrugen neper trupin itim deri te buzet e mia. Kur me puthi, une ndjeva shi-jen e lengjeve te mia dhe per nje moment u dridha. - Pidhucin e paske te shkelqyeshem - murmuriti ai. Edhe une kam deshiruar qe ta shijoja ate. Deshi-iroja qe t'ia ofroja ate lloj te kenaqesise te cilen ma |ofroi ai mua, por une deshiroja dieka tjeter. Dieka i shume me teper. Deshiroja qe babai i Luiit ta fuste K***n e tij njezetcentimetersh ne pidhezin tim dhe te me mbushte me spermen e vet. Derisa une isha tretur ne mendime, pernjehere e kuptova se ai ishte i Iakuriquar. Kurre nuk do ta di se isi e beri kete veprim, as kur e beri, por gjithsesi kjo ishte ne kohen derisa me lepinte dhe me solli deri ne ^ekstaze. Duke me lepire, ne te njejten kohe kishte arritur qe edhe te zhvishej. E ndjeva K***n e tij eelik te forte se si me pulsonte neper klitoris, keshtu qe une e leviza belin gjithnje Iderisa guxha e tij vigane nuk u gjend ndermjet petave te mia te pidhit. Leviza pak perpara dhe pas kesaj centimetrat e pare te K***t te tij madheshtor, tanime hyne ne picen time te uritur. K*** i tij ishte teper i madh, qe te shkaktonte dhembje, e bile edhe ne gjendjen time te kenaqesise.Fillova qe te perdredhesha derisa eudia e tij| rreshqiste ne mua, ne vrimen time te lengshme. - Do te ndalem, nese deshiron - me tha ai, e derisa me fliste, ma kici qafen. U perkula pak prapa, prapa tij dhe duke ia kapur! kukat e terhoqa kah vctja, duke e futur ne pidhin timi edhe pjesen e mbetur te mjetit te tij fantastik. Sapo shufra e tij ishte e parkuar ne pidhin tim te perflakur, une i mbeshtolla kembet perreth kukave te tij' dhe fillova qe ta lusja te me qinte. E luta qe te me. mbushte me lengun e tij te nxehte. Fjalet e mia epshndjellese tek ai i ngjallen te gjitha ndjenjat U versul sikur demi mbi lopen, kurse gishtat e vet i nguliti ne kukat e mi te cilet kercenin me vrull. U derdha nje here, dy here, tri here, e ai edhe me tutje me qinte. Isha ne cep te emendise. Me ne fund me sul-moi orgazmi me i fuqishem qe kam perjetuar ndonjehere. Bertita, klitha, gjemova... Sperma e tij ver-sheu neper pidhin tim te sakatosur dhe une e humba vetedijen. Nuk kam lidhje se sa kohe kam qendruar ne 'aut', por une u zgjova ne shtratin tim, plotesisht e Iakuriquar. Ai qendronte prane shtratit tim, ende i Iakuriquar. | K*** i tij tani ishte i bute, por kjo megjithate mjaftontei qe une shume shpejt te kendellesha. U afrova kah ai dhe ia putha majen e K***t. Ai buzeqeshi dhe me ledhatoi flokeve. - Mjaft e ke per sonte, oj dame e re - tha me nje ze shume ateror. Ai kishte te drejte, por menyra se si e tha kete, fliste se ne kete sigurisht do ta perserisnim. As qe| tentova t'ia thosha ate qe e kisha qellim per ta berej heren tjeter. Vendosa qe ta ferkoja shtizen e tij gjithnje derisa te mos fillonte te me lutej. Nese do te kem fat, kjo do te ndodhe qysh sonte. Se paku keshtu shpresoj.











 
Top
93 replies since 24/2/2010, 20:55   751795 views
  Share