MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 8/6/2011, 12:09 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline




tregime seks shqiptar






Kur dikur dėgjoja se nė botėn perėndimore shumėkush dashurohej, por edhe martohej pėrmes internetit, nuk e kuptoja se pėr ēfarė bėhej fjala. Sot, njė vit pasi kam instaluar internetin nė shtėpi, e kam tė qartė se si kanė mundur ata perėndimorė tė njoftohen, dashurohen por edhe tė martohen nė kėtė formė virtuale tė komunikimit.
Pa e pritur, njė mbrėmje mu fut online nė MSN njė zonjė, e cila u prezantua si grua 45 vjeēare, mėsuese dhe mjaftė e ngritur pėr nga kultura e komunikimit. Unė, si 25 vjeēar qė jam, fillova tė imagjinoj se si do tė ishte qė tė kem njė mėsuese kaq mė tė vjetėr se unė, e cila do tė mė mėsonte edhe pėr “punėt e shtratit”. Mė duhet ta pranoj se shumė shpesh masturboj para kompjuterit, sepse ende nuk kam vendosua se me kė tė martohem. Si beqar, shpesh ndjej nevojėn pėr femėr, por nuk mund tė lavdėrohem se mund tė kem shpesh ndonjė femėr, e cila do mė shterte krejt energjinė rinore pėr sex.
Pėrshėndetje… jeni pėr bisedė? – mu drejtua zonja.
- Me kėnaqėsi, e nderuar. Por, do tė doja tė di moshėn tuaj, sepse biseda do tė jetė mė kuptimplote, nėse e di qė po flasė me njė femėr tė pjekur dhe jo me ndonjė kullerkė – ia ktheva.
Asaj, si duket i lash pėrshtypje qė nė fillim dhe filloi tė qeshej pa ndėrprerė.
- A e din bre ēun qė unė jam e djegur se jo e pjekur – mė tha zonja.
- Prandaj kėrkova tė di moshėn. Unė jam 25-vjeēar – i tregova.
- Hahahahaha… e din se unė jam shumė mė e vjetur se ti, bile kam mundur tė tė lind?! – rrėfehej zonja.
Megjithatė, unė insistoja pa ndėrprerė tė mė tregoj moshėn e saj, sepse mė pėrshtatej nė bisedė dhe, pse jo, edhe u mbusha epsh pėr faktin se ėshtė mė e moshuar. Mė kaploi dėshira qė tė mė mbėshtillte ajo nė gji, duke mė pėrkėdhelur sikur nėna foshnjėn, e unė t’i zbatoja mėsimet e saj nė praktikė.
- Unė morė ēun i mirė jam 45-vjeēare, por ndihem shumė mė e re se mosha qė kam – mė tha zonja.
- Natyrisht se duhet tė ndiheni ashtu, dhe kurrė as mos e qoni mendjen kah pleqėria. Sidoqoftė, a mund ta kuptoj kėtė se ju jeni aktive edhe nė punėt e shtratit? – e pyeta, pa njė e pa dy.
- Natyrisht, por e kam tė vėshtirė tė lirohem me dikė, sepse nė Kosovė tė gjithė meshkujt, sapo e shfrytėzojnė njė femėr, u rrėfehen shokėve. Prandaj ėshtė rrezik tė vendos nė kėtė drejtim – u ankua zonja, e cila ma bėri me dije se asaj “po i lėpihet” por qė ndruan se po hetohet.
- Unė e nderuar jam tip qė kėnaqėm, pikėrisht kur ajo kėnaqėsi ėshtė shumė diskrete dhe intime. Po mė hetoi dikush se jam nė lidhje me dikė, nuk ka mė vend pėr kėnaqėsi – i thash.
Si duket, kjo thėnie e imja ishte ēelėsi kryesor qė ajo tė lirohej menjėherė nė bisedė dhe tė harroj se nė sapo u njohėm. Menjėherė filloi tė mė fliste pėr dėshirat dhe qejfet e saj. Ndėrkohė qė mė tregoi se burri i saj mė shumė ishte jashtė shtėpisė se sa me tė. Mė tha troē se i ishte mėrzitur edhe jeta bashkėshortore, gjithnjė duke dėgjuar nga shoqet e saj se si burri po i ndiqte lokalet e natės, paralel me tė rinjtė. Natyrisht se ai ishte i pasur, por qė zonja me tė cilėn flisja dėshironte diē mė shumė se pasuria materiale. Ajo mė tha se ėshtė tejet e varfėr shpirtėrisht, sepse i mungonte mashkulli.
- Mė beso se jam ēmendur nė pleqėri… Bile, me ta thėnė tė drejtėn, do ta dėshiroja njė ēun si puna jote. Ama, nuk e di se sa je i fjalės – mė tha pa ngurrim zonja.
Oh sa u josha pas saj… edhe unė fillova ti rrėfehem se do e dėshiroja pikėrisht atė qė ėshtė me e vjetėr se unė dhe se kam qejf tė mė bėhej mėsuese shtrati.
- Tė premtoj se do tė jem nxėnės i mirė dhe i dėgjueshėm. Nuk do tė dėshiroja tė dėshpėrohesh me mua – i thash.
I tregova drejtė se isha i kallur pėr zonja, sepse nga to kam se ēka tė mėsoj. Ajo ma ktheu se tė rejat janė edhe mė tė dijshme se tė vjetrat, sepse, sipas saj, tė rejat kanė mė shumė pėrvojė.
- Megjithatė, mė pranoni ju lutem nė njė kafe diku nė qytet, sepse nesėr nisem pėr nė Prishtinė dhe do tė jem herėt nė Prizren – i shash zonjės prizrenase.
Ajo mė tha se do tė pinte me kėnaqėsi njė kafe, por mė porositi tė mos kėrkoja mė shumė, sepse qė nė fillim do me refuzonte nėse jam insistues. U pajtova me kėrkesat e saj dhe mbaruam bisedėn.
Tė nesėrmen, i hipa kerrit, u mbusha parfum dhe u vesha mirė. Me tė arritur nė Prizren, ashtu siē e kemi bėrė fjalėn u gjendėm nė njė restorant tė vogėl, por mjaftė i qetė dhe i pėrshtatshėm pėr biseda tė tilla.
- Qenke zgjuar shumė herėt – mė tha zonja, e cila gjithashtu ishte rregulluar, tamam si mėsuese.
- Mė mirė tė kishe pyetur nėse kam fjetur mbrėmė – ia ktheva, e qė ajo pėrsėri qeshi dhe mė “uroi” pėr gatishmėrinė qė ēdo fjale t’i gjeja njė kundėrpėrgjigje ekzotike, siē u shpreh ajo.
Duke pirė makiato, ne vazhduam bisedėn e mbrėmshme, por vetėm se interesohej mė shumė tė dinte se ēfarė punė kisha nė Prishtinė tė shtunėn dhe sa ka rėndėsi ajo punė. I tregova se asgjė nuk ėshtė protokollare dhe se mundja ta kryeja kurė tė dėshiroja. Nė fakt, unė fare nuk kisha punė nė Prishtinė, por qėllimin e kisha qė tė takohesha me tė. E nėse del diēka, do tė shkoja edhe nė hėnė, jo vetėm nė Prishtinė.
- Atėherė, nėse nuk tė bėhem rėndė, po vij edhe unė se kam njė punė tė ngjashme si ti, jo protokollare – mė tha zonja, e cila mu prezantua me emrin Drita.
 
Top
93 replies since 24/2/2010, 20:55   753362 views
  Share