MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 12/7/2010, 20:32 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Tregime seksi te veres 2010

Ketu dua dhe une tju tregoj historine time erotike...
ishte nje dite e nxehte gushti dhe une sapo isha kthyer nga plazhi... e kisha lene te takohesha me te dashurin afer shpise time ku ai do vinte te me merrte me makine. dola nga shpia dhe ai po me priste atje. sapo e pashe ju hodha ne qafe dhe fillova ta puthja....sa me kishte marre malli qe gjuha e tij te loste me gjuhen time... hipen ne makine. - Ku do veme? - i thashe.
shkojme ne shtepine time me tha sepse jam vetem me vllain. prinderit me kane ikur ne greqi per te shkelur vizen me tha.
une ne fakt u shqetesova pak pasi ishte e mora me mend cmund te ndodhte dhe ishte hera ime e pare... ne ate kohe isha 16 vj kurse ai 18. shkuam ne shtepine e tij. pasi u pershendetem me te vllain, u ulem ne kolluke dhe po benim muhabet qe te tre, filluam te putheshim... ohh sa me kishte marre malli. ai filloi te fute llapen e tij benda gojes time dhe gjuhet tona lozinin sebashku. i vllai po na shihte dhe po qeshte... nuk e mbaj mend se si po i dashuri im ishte gjysem i shtrire dhe une isha siper tij... Ndjeva nje gje te ngurte ne kembe... shkeputem buzet dhe pashe se i dashuri ishte eksituar. i vllai ishte atje.. me tha shkojme lart me mire zemer. u ngjitem ne dhomen e tij... atje me shtriu ne krevat dhe filluam te putheshim akoma me me shume pasion, buzet e mia tashme ishin skuqur nga kafshimet e here pas hershme te tij... edhe un fillova te eksitohesha... ai po me prekte gjithe andej dhe dora po i shkonte te pidhi im i virgjer... me pyeti: Zemer je e sigurt qe do ta besh me mua?? mbase eshte akoma heret per ty...
un iu pergjigja qe te mos pyeste me po vetem te vazhdonte... ateher ai me tha: a je e virgjer??
po i thashe.. vetem disa here kam ferkuar pidhin kur kam qen e eksituar dhe se kam patur ty afer....
ai filloi te me zhvishte. ne fillim me hoqi bluzen, me pas fundin e shkurter. tashme duart tona po shkonin gjithandej.. pidhi im tashme i ndezur filloi te me kullonte lengje... ai me hoqi tangat dhe me pas sytjenat.... filloi te me kafshonte lehtazi kokat e gjinjve... me pas filloi te zhvishej dhe ai... ne fillim me futi gishtin e mesit ne pidh... un therisja nga dhimbja dhe kenaqesia... pas 10 minutash kenaqesie me futi 2 gishta dhe pastaj tre... pidhi im po digjej... un qe therrisja oohhhh zemerrrr jepi jepi dhe po futja dhe gishtat time... me pas ai u ul dhe ndjeva llapen e tij ne kiltorin tim... ohh cfar kenaqesie.....tashme isha qull...
ai po me fuste K***n e tij te trashe e me damare... ishte nje kenaqesi e papare.... vazhduam keshtu rreth gjysem ore...
ai me ktheu mbrapsht dhe filluam ta benim doggy style... ohhh vetem kur i kujtoj ato caste,,, dhe tani jam qull...
pas 2 ore sex beme nje dush sebashku... me pas zbritem poshte ku po na priste i vllai i tij... shikonim njeri-tjetrin me epsh dhe me pasion... i vllai na pyeti: he u kenaqet??? ne qeshem si me turp... qe prej asaj dite kane kaluar plot 3 vjet dhe un jam akoma me zemren time... si ajo nate ka patur shume nete te tjera...

Edited by durrsaku - 31/7/2010, 13:29
 
Top
93 replies since 24/2/2010, 20:55   753725 views
  Share