MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
  Share  
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 21:25 by: FLUTURA     +1   -1




Kojshikja ime

Kam nje kojshike e cila ka 35 vjet dhe i ka tre femijë, burin e ka pas te semure.... ne viteve te fundit po ndegjohet tek lagja ime qe ajo po kalonte me nje burr cili ka rreth 37 vjet dhe gjithashtu edhe ai i ka tre femije.... shume veta me kan thene ne lagjen time qe ata dy po kalonon dhe une fare nuk i besova.....nje dit tek kojshikja ime u ndegjua nje perleshje dhe une dola tek dera ime dhe ndegjova qe ajo fliste, une dua nje burr qe me ngin, jo sikur buri im nuk po mundet mem qi, krejt keto fjalet ajo i tha vjehrres vet dhe burri rrinte vetem e degjonte dhe deri e shpi se tyre ka qene e hapur ashtu qe une krejt keto i degjova....shka u bo pastaj....

Pas disa dite une filova te medoja qe me te vertet ka gjasa qe kojshikja ime te kalon me ate burr.. por ajo ka qene aq e mir ne principet te veta, ne stilin e vet, ne sjelljet e veta keshtu qe prap kam qene ne dyshim......

nje nate une kam qene ne qytet me fejuaren time dhe u ktheva shpi tu dergu fejuaren time tek shpia vet une me nje rugice ku tersisht ka qene ne terr kam kaluar por per fat te mir apo te keq une i ka m zatet aty kojshiken time me at burrin dhe paramendoni si, duke u qi me nje qoshe te rrugices, ajo bertiste aq shume qe une jam shokuar bashk me fejuaren time, kur me ka par ajo dhe ai burr u ndalen dhe ai burr me pershendeti kurse ajo e uli koken poshte.....

une e qova fejuaren time tek shpia vet dhe u ktheva shpi....te nesrit une i tregova kete rast djalit te xhaxhait tim dhe e kemi mbyll kete rast sepse thame mos ta prishim nje familje, mendoj se eshte marre...... pas nje jave une kam nje balkon ne katin e tret dhe dola ne balkon te shikoj qa ka tre ne lagjen time, ajo ka dalur ne katine dyt te shtepis se vet ne dritare dhe i pastronte dritaret, kur me pa ajo besoni apo jo i lepike buzet dhe me tha si je , si ma ki qejfin, dhe ka pas nje kemish te holl edhe te ngushte dhe ajo e qeli pulen ku i nxur cicat jasht, perbes ajo ishte femer shume e bukur, edhe trupin e ka pas shum seksi...ajo me tha a don te me proon se qfare jom vetem te lutem mos trego burrit dhe vjehrres ate nate qka ke pare...un ika menjhere dhe i thash mos fol me mua.......

pas dy dite une dola ne lagjen time para deres sime dhe pritesha nje shok te shkoj te luaj ne sony playstation futboll, lojera dhe atehere kam pas 19 vjet ne vitin 2003 ne gusht me kusjtohet ka qene i 19, me duket se dita e marte..kam pritur gati 15 min.. dhe ajo me ka verejt qe jam jasht dhe kur dul me tha: "me fal komshi a ka mundesi te me nidhmojdh ta mbysim nje mij te vogel tek kuzhina ime sepse nuk po mundem vet po frigohem, te lutem",

une menjeher reagova qe e regullojme kete te shkova mbrenda,, sa mberita ne kuzhin te ajo e ndegjova qe e ka mbul derren me qels, dhe une filova te dyshoja, dhje e pyta se pse e mbyli deren, ajo me tha qe mos te ika mija veq duhet qe ta mbysim sepse pi bon shum problem, une menjeher ja lupa ndonje fshis per tme sherbyer ne mbytjen e miut.. ajo me tha se menjeher e bjen dhe me ka sherbyer me nje lengje dhe me tha une shkoa nalt ta mar fshisen nese ka mundesi te prisni pak....mir une prita kogja shume ja 10 minuta, ajo burrin e kishte ne pune, edhe vjehrren por edhe femijet ishin ne shkolle,kur ndegjova qe ajo po vjen, dhe paramendoni si ajo erdhi mbrenda, ka pas vetem breke, tango te zeza dhe ciciat i ka pas krejt jasht , mashalah ,

per bes une u qmenda dhe i thash se qka eshte duke bere, ajo me tha qe ta mbyll gojen se une e paskam kall ato... sepse une shkojsha ne fitnees dhe e kisha trupin e mir, ajo mu afru une i thash op op ngadal se mos pot vjen burri e vjehrra per me ber skandal te lutem hiqmu, ajo me tha se mos te frigohem atoi vijne ne ora 3, e ora ishte 11 para dite, ajo u afro le filoja te ma lepin veshin, por besoni qe kari im u bo si sugjuk kur eshte taze, kaq u shtrengu ashtu qe veshtir qe rrike mir ne farmerkat te mia, filluam te puthim njerin tjetrin dhe gati dhjete minuta jemi puthur, pastaj ajo me tha dua te ma lepin pidhin e zjarte, por une i thash qe une gerditem, por ajo me tha qe e ka shperla tek banjo dhe e ka rru vetem per mu, ajo me tha qe ka prit shum per mua te me provon,

ja heka tangot dhe me te vertet qfar pidhi ka pas te paster une u tranova dhe fillova te ja lepij ajo bertiste oh zemer oh, ta ha karin une ty, ti ha koqet ...ashtu ja 10 minuta e lepijta deri sa nuk u bo qull dhe pastaj ajo mi hjeki rrobat dhe filloj te ma thith karin, dhe aq shpejt per 4,5 minuta une u derdha , besoni apo jo ajo krejt spermen time e perbijti mbrenda dhe ma pastroj mir, dhe me tha tani qim aq shum sa mundesh, une e ktheva mbrapa dhe fillova ta qi ate, ajo bertiste aq shume qe une u qmenda krejt edhe une fillova te bertas...pastaj ajo mu ka gju permi mua dhe filloj te sillet sikur helikopter ne karin tim ,dhe kur mu afrua prap lezeti me kerkonte ti derdhesha ne cicat e saja,kurse ajo filloj me i lepij cicat te veta kurse une vazhdova ta qi prap,
besoni apo jo sikur te ishte qika 16 vjeqare qaq e forte dhe taze ka pas pidhin sikur qe nuk ka lind, treten here une fillova ti zbatoj do stile te mira dhe gati gjysme ore une e lodha mir mir mir, dhe ajo folke bol mo se me tranove o djal, menzi u derdha treten here shum pak dul sperma dhe prap ne gojen e saj.. me shtini ajo te lahem ne bajnon e saj dhe pastaj me than shiko kur do te don veq me thuaj une do te te sherbuej, une i thash se kjo eshte qmenduri sepse une per nje jave po martohem dhe nuk dua me te kem kontakt me te... ajo pak u nervozu por uni i premtova qe ato qka e pash ate nat ne ate rrugic qe nuk do te tregoj askujt...ashtu dula jasht dhe shkova shpi dhe besoni qe dy dit kam qene shum i lodhur pas kesaj eksperiene te mir me to, tani jam i martuar qe tri vjet dhe ajo i ka leshu te tri femijet te vet shpi dhe ka shkuar per azil me ate burin qe kalonte....me vjen shume keq por edhe kjo ndodhe......
 
Top
93 replies since 24/2/2010, 20:55   753383 views
  Share