MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
  Share  
suela
view post Posted on 22/4/2010, 21:23 by: suela     +1   -1




Ditari

Pjesa 1:

Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte.
Kishte bere gjithfare sakrificash per te arritur ate moment sublim, aq shume te enderruar, deshiruar dhe merituar. Merituar ishte pak e veshtire per te thene, por i pelqente te mendonte keshtu.

Shkruajti ne ditarin e tij.

Sot me ndihmen e zotit bera dashuri me D.... .Them me ndihmen e Zotit sepse duhej vertet ndihma e tij per te mposhtur vajzen me emrin D .... .
Kjo femer ishte endrra ime e ndaluar ne 6 muajt e fundit dhe sot per kenaqesine time dhe te sajen( shpresoj), Ajo pranoi te bente dashuri, edhe pse mund te kishte pranuar me pare kete, por mund edhe te mos pranonte kurre!( ishte hera e dyte, por e para here qe e beme per se mbari)

Ishin muajt me te lodhshen per mua! Thuajse çdo dite shkoja ne supermerkaton ku punonte ajo per te blere gjithfare sendesh qe ne disa raste nuk me nevojiteshin aspak, por une kisha nevoje per ate.


Ajo kohet e fundit kishte pranuar te pinte disa here kafe me mua dhe kur une i bera ftesen per ne restorant nuk pranoi menjehere.
Kaluan dite para se te me thoshte " jam e lire ne mbremje ".
Pas darke ate nate nuk beme asgje perfundimtare. Arrita t'i jap puthjen e ndarjes kur po i uronim njeri tjetrit " naten e mire". U tregova i paturpshem kur i shtrengova koken dhe e putha ne buze, para se ajo te zbriste nga makina ime.

Dukej sikur ajo nuk ishte e fyer, perkundrazi ndersa largohej kthehu kryet dy here duke me pare me epsh. Zbrita nga vetura e vrapove tek ajo, ne momentin qe ajo ndodhej te porta e shtepise se saj. Qenč vetem 10-12 metra nga rruga.
Ajo me pa dhe me perqafoj duke mbeshtetur kryet te gjoksi im. Ishte me e shkurter se une, i putha floket e zinj ,ndersa ndjeja gjinjte e saj qe me preknin ne trup. Nuk e di sesa minuta qendruam keshtu midis ledhatimesh kur me ne fund e putha perseri. Me puthi dhe ajo e hapi menjehere gojen per te futur gjuhen e saj ne gojen time.
Heren e pare beme seks ne makinen time 4 dite pas puthjes se pare.
Isha une qe zbertheva i pari pantallonat dhe ajo ndiqte me sy levizjet e mia plot padurim per te shikuar organin tim mashkullor. Emocioni i " eksplorimit" te trupit te partnerit/es heren e pare eshte kenaqesia me e madhe ....
Pastaj erdhi dhe kjo mbremje e paharrueshme. Fundi i ditarit.

---------------
Ai shkoj ne shtepine e saj pas mesnates kur prinderit e saj flinin.
Ishte nje shtepi jashte qytetit me dy kate.
Ajo e shoqeroj neper erresire ne dhomen e saj ky e vetmja drite vinte prej televizorit me volumin e ulur.
Nuk kishte kohe per fjale, prandaj u zhveshen me shpejtesi. Ajo i kishte thene se do t'i pelqente te benin dashuri ne dhomen e saj, dhe jo vetem ne makine ku gjerat beheshin shpejt e shpejt.

Kesaj here ai donte t'i puthte syte e saj te bukur, nga ata sy qe kur te shihnin te "pervelonin " krejt.E puthi edhe ne buze te veshet ,qafa dhe me pas supet. E kafshoi lehte te qafa dhe te supet duke i leshuar fryme te ngrohte nga goja poshte mjekres, brenda vesheve, kjo zakonisht i eksitonte shume vajzat qe kishte njohur, problemi ishte qe s'ishte e thene t'u pelqente te gjithave ........
Pastaj "punoj" per disa minuta me gjinjte a saj te cilet i kishte enderruar qysh heren e pare qe e kishte pare. Ia puthi ,lepiu, e kafshoi lehte majat e ginjve e ne ate moment ajo shpertheu ne renkime . " Ule zerin " i tha ai me friken se prinderit do t'i degjonin.
- Mos ki merak - tha ajo dhe i tregoi me dore deren e dhomes te mbullur me çeles.

Perhere kishte pasur dobesi per vithet e femrave, e ktheu nga ana tjeter dhe e puthi tek vithet pa harruar t'i ledhatonte shpinen. Prapanica e saj mahnitese i shtoj se tepermi eksitimin. Ishte ajo qe e "torturuar" nga deshira u kthye dhe hapi kembet.
Ai nuk harroj te vendoste jastekun poshte vitheve te saj e pastaj e futi atje ku duhej te ishte " ndezur zjarri" minuta me pare.
Ishte vertet e ndezur dhe mjaft e lagur te vagina, prandaj organi i tij rreshqiti lehtesisht brenda saj pa asnje renkim qe paralajmeronte dhimbje nga ana e vajzes.

vazhdon...
 
Top
93 replies since 24/2/2010, 20:55   752256 views
  Share