MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
  Share  
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 21:17 by: FLUTURA     +1   +1   -1




Ne stacionin te trenit-AHEN

Mberrijta vone ne Ahen aty rreth oeres dhjete e gjysme e nates.Isha I panjohuar me ate mes e poashtu edhe gjuhen gjermane nuk e zoteroj aq mire.Me duhej nje ndihme orientimi,taxi apo edhe percjellje deri te salla sportive,ku do te flinja ne ata thaset kampor.Per qudi qyteti I Ahenit kishte nje karakteristike te ndertimit te veqante me banesa te uleta ,rruge me kallderme,artitektur e vertet mesjetare.
Dritat e rruges ja jepnin nje pamje te veqant te gjitha ketyre bukurive mesjetare te ruajtura me gjelozi nga komunaret dhe mirembajtesit te cilet sapo ishin duke e pastruar rrugen dhe mbledhur hedhurinat nga kontenjret.U nisa ne drejtim te tyre t’I pyes per rrugen apo per taxi,mirepo rrufeshem ma preu rrugen nje zonje si pa dashje.Une u stepa ne vend(me vinte keq,thosha me vehte e lendova),dhe duke I kerkuar falje ne ate gjysegjermanen time,Ajo m’u drejtua:Cfare do ne kete kohe kendej?.Besomeni nuk dija edhe si te pergjigjem kjaret,mirepo duke perzier edhe me anglishte ja bera me dije se jam sportist,dhe duhet te shkoj ne Qendren sportive per te fjetur,qe te nesermen te prezentoja ne nje gare me karakter nderkombetar.
Ajo beri sikur me kuptoi per te gjitha,dhe me kapi nga krahu dhe u nisem ne nje drejtim te kundert me mirembajtesit e rrugeve.Ajo kishte te katerdhjetat diku,nuk ishte edhe aq e bukur,por kishte hedhur aq shume parfum sa qe ta zinte frymen.(me vehte mendoja; A thua u kuptuam me kete zonje a jo,sepse kaluam rrugen kryesore dhe hyme ne nje rrugice te ngushte dhe te erret).Me ne fund e kuptova se zonja ishte prostitute,sepse posa hyme ne rrugicen e ngusht ajo me kapi per jo mole dhe deshi te ma bej me dije se I bene te gjitha per para.Mirepo une nuk kisha ndonje interesim te veqant per seks e ne veqanti per nje prostitut qe sillet rrugeve mbremjeve.Megjithate ajo ngulmonte duke mi treguar gjinjet,vithet vetem e vetem te mare ca para nga une,dhe ne fund pranova te ja jap ne goje(per cka me tha se kushton 30 dm.Me besoni ajo kishte si duket mjafte pervoj ne thithje,por qe mua nuk linte ndonje pershtypje e gjithe kjo loje pa ndonje arsye te veqant.Ajo e thithte te terin,e shpesh edhe koqet I fuste ne goje derisa une qendroja jashte lojes se saj,duke shiquar se mos po kalon ndokush andej.Kurrsesi nuk mundesha te koncentrohem qe ta kryej kurse ajo me ngulm e thithte dhe sa here e shpejtonte thithjen.Dikur edhe ajo e verejti se une nuk po mundem ta derdhe epshin ne buzet e saj,filloj te ma masturboj me dy duart,duke ma shternguar thuajse do me ja zene frymen,por kursesi te derdhem.Me ne fund filloje te dhimbte jo mole e kursesi ta kryej,kurse ajo ngulmonte per perfundim,mirepo ja dhashe 30 marka vetem e vetem te shpetoj nga ai mundim,dhe me percolli pa bere asnje bised deri te taxija.
Te nesermen ishte surpriza:Ne gara prezentuan edhe shume shqipetar,meq kishin ndegjuar se kane ardhur edhe nga Kosova shqipetar ne gara,dhe duke na mbeshtetur fuqimisht gjate gares me brohoritje na ndihmuan shume… Pasi perfundoi gara,shume prej tyre te entuziazmuar me suksesin tone na pershendesin ne afersi duke na ftuar neper Hajme azilantesh apo apartmente private…
… Nje meso burre u afrua te na pershendet: hallall ju qofte bre djema(nga duart e tij plote unaza dukati na u dhurua nje bombonjere e madhe dhe iku.Ne ikje e siper,verejta se po e priste i shoqi.Ohh jo,Jo nuk eshte e mundur,feshij syte,Ajo eshte,apo s’eshte.Si eshte e mundur nje grua shqipetare te shet nderin e saj rrugeve te Evropes.Nuk mund te besoj kete,ndoshta ky tipi eshte martuar me ndonje te huaj apo eshte “makro”.Sot e asaj dite kurr nuk e kam kuptuar kete mister…

20 vjet pa sex

pjesa 2:

- Do ta provoj me tė! - i thash vetvetes.
Edhe pse nuk kisha gjė pėr tė blerė, njė ditė u vesha top fare dhe dola nė treg. Sikur tė mė kishte pėrcjellė frajeri, u gjend afėr meje, qė nė kontaktin e parė qė bėra me shitėsit.
- Jam nė banesė, krejt vetėm sonte. Po ti? - mė tha si hajdut djaloshi qė shumė kohė mė vardisej.
- Tung Luan, ēka po bėn? - ia ktheva, sikur tė mos e kisha dėgjuar se ēka mė tha.
- Unė veē kėtė desha tė tė them, sepse ika ta kryej njė punė. Tė presė nė banesė, sapo tė bie terri - tha shkurt frajeri dhe u largua.
Nuk e kuptoja pse ky djalosh i ri mė ishte lyer pikėrisht mua, kur e di se ka shumė femra tė gjeneratės sė vet. Megjithatė, nėpėr kokė mė silleshin lloj-lloj mendimesh. Ishte vėshtirė ta luftoja dėshirėn qė pikėrisht me tė tė shtrihesha nė shtrat, ndėrkohė qė fakti i besnikėrisė ndaj burrit plotė 20 vjet, mė frenonte fuqishėm. Mendoja, nėse kaq kohė nuk i kam hyrė kėsaj loje, s’po i hyj fare.
Megjithatė, dėshira sikur mbizotėronte. U ktheva nė shtėpi dhe fillova edhe mė tej tė ballafaqohesha me ofertėn qė mė ishte fare pranė. Nė mbrėmje, rreth orės 22:00, u pėrvodha dhe shkova te djaloshi im qė vėrtetė e dėshiroja, por mosha e tij e re, pothuajse djali im, dhe fakti qė kurrė skam qenė me mashkull tė huaj, mė kishte penguar tė takohesha.
Sapo i jam afruar derės, ajo u hap. Ai mė kishte pritur krejt kohėn nė derė.
O zot... sapo e ka mbyllė derėn, mė ka rrėmbyer aq fortė, sa qė u ndjeva e ligshtė nė duart e tij.
- Zonja ime e ėndrrave... a e din se ēdo natė tė imagjinoja nė shtratin tim? A je e vetėdijshme se sa herė i kam mėshuar me dorė, duke menduar nė ty - fliste si i humbur Luani, duke mė mbėshtjellė me duart e njoma dhe tė fuqishme, tamam si njė luan i vėrtetė.
- Ja ku mė ke... tė shoh se ēka do bėsh tani - ia ktheva duke belbėzuar.
Mė rrėmbeu fuqishėm dhe mė dėrgoi nė dhomėn e fjetjes sė prindėrve tė tij, sigurisht pėr ta shfrytėzuar shtratin e tyre komod pėr kėtė punė. Me shpejtėsi filloi tė mi heq rrobat, pa demonstruar ndonjė paralojė, apo romantizėm. I hoqi edhe rrobat e veta shpejtė e shpejtė dhe mu fut mes kėmbėve. Unė nuk ndėrmerrja asgjė. Thjeshtė, isha e shtangur dhe ende ballafaqohesha me mendimet, nėse po bėj “punė” tė mirė.
Pėrderisa mendoja unė, ai ma palosi nė vendin e duhur “rr****” e tij goxha tė madhe dhe tė njomė.
- Ahhhhh... O zot sa i shijshėm qė je... Ashtu zemėr... - fillova tė gjėmoja, duke harruar nė gjithēka tjetėr, pėr t’iu dhėnė kėnaqėsisė momentale.
- Dridhu zonja ime, dridhu... shijo mashkullin e vėrtetė... Ti meriton mė shumė kėnaqėsi - mė thoshte Luani, gjithnjė duke i shpejtuar ritmet e tij pompuese.
U bėra ēikėrr nė k**** e tij, qė kisha fat ta ndieja brenda meje. Sa mė shumė qė gjėmoja, ai mė shumė mė rrėmbente, mė shtrėngonte dhe e shpejtonte ritmin, sikur dėshironte tė ma gjej fundin. Gjithnjė mė fliste se si zonjat e kallin dhe se unė isha nė shėnjestrėn e tij pėr shumė kohė. Fliste kėshtu dhe, si pėr inati qė nuk ia kam dhėnė deri mė tash, mė q**** edhe mė fortė.
- Ashtu... ashtu ēuni im... sa i fortė qenke - murmurisja duke qenė nė trans dhe nė kulmin e kėnaqėsisė, tė cilėn shoferi im pėr 20 vjet nuk ma kishte ofruar.
- Zonjė... kojshike... tė mbusha.... tė mbushaaaaaa - bėrtiste, pa u hamendur nėse po e dėgjon kush.
- Lirisht... mė mbushė... mė mbushė... ohhhh lumja unė pėr ty qė tė kam kojshi - ishin fjalėt e mia gjatė pėrjetimit tė orgazmit tė parė.
Jemi gjuajtur bashkė si tė vdekur nė shtrat dhe pėr disa minuta nuk kemi folur fare. Unė disi nuk besoja se mė ndodhi kjo qė mė ndodhi, ndėrsa ai qėndronte, sikur tė ishte penduar qė e kishte tradhtuar fqinjin e vet, burrin tim.
- Nuk e di pse, por femrat mė tė moshuara, sidomos zonjat mė ēmendin... Sa e sa herė i kam mėshuar me dorė, vetėm kur tė imagjinoja nė shtratin tim - mė fliste Luani.
- Nuk je ti i pari... Njė ditė, derisa isha ulur nė njė kafene, disa djem aty afėr meje shikonin femra nga terasa dhe komentonin. Sa u ēudita kur mė tepėr ata i dėshironin ato qė ishin mė tė vjetra - i thash atij.
- O zonja ime... Nuk ka djalosh qė tė paktėn njė herė nuk ėshtė dashuruar nė ndonjė femėr mė tė madhe, qoftė nė mėsuesen, shefen apo ku ta di unė - ma ktheu Luani im.
U desh ta porosisja qė kjo qė ndodhi mes nesh, ta mbaj shumė sekret. Por ai djalosh vetėm mė shikoi dhe filloi pėrsėri tė mė pėrkėdhelte, duke mė thėnė se pikėrisht kėtė e dėshiron edhe ai vet. Filloi tė mi thithė ngadalė majat e c******, pastaj edhe stomakun. Unė u ngjalla edhe njėherė nga epshi, por kėsaj radhe e rrėmbeva atė dhe ia puthja gjoksin, pastaj qafėn. Pėrsėri gjoksin dhe nė njė ēast u gjenda tek huri i tij beqar, tė cilin e rrėmbeva me dy duart dhe fillova ta pėrkėdhelja me buzė. Gjatė kėtij akti, Luani filloi tė shkrihej dhe mi futi dy duart, duke mi rrėmbyer vithet. Pastaj me ma futi kokėn mes kėmbėve. Ah, sa mirė dinte tė mė eksitoj. Gjuha e tij u bė si e gjarprit, edhe e gjatė edhe e shpejtė. Pėr kėtė eksitim, unė nuk ia kurseja k****, e as qyskinė e trashė. Me mjeshtėri dhe afsh e fusja deri nė fyt dhe e thithja me krejt fuqinė, derisa e nxirrja nga goja. Luani ēmendej nga ky veprim, por nuk mė mbeste borxh. Gjithnjė e mė fortė mi thithte buzėt e p*****, e qė kjo mė shpuri nė prag tė orgazmit tė dytė.
- Mjaftė loēkė... mjaftė se mė ēmende... Eja ma trus fortė se po e lyp - i thash, sikur tė isha duke qarė. Pa bėrė zė, Luani mė ktheu nga prapa dhe... o zot, sa forte mė ka shtrėnguar pėr vithe.
E ujdisi mirė majėn dhe, qysh e kishte bėrė qullė paraprakisht me gjuhė, i rrėshqiti dhe sikur dem ma trusi deri nė k****. Sa herė mė kujtohet kjo skenė, mė kaplojnė edhe ethet e kėnaqėsisė. Mė ka pumpatur edhe njė kohė ashtu furishėm dhe, kur e kam dėgjuar se filloi tė ulėrij, u pėrgatita qė ta pranoj edhe njė mbushje tė fortė.
- Ahhhh zonja ime e shtrenjtė... shtrėngoi vithet se tė shqeva... Uhhhhh kojshike, sa e nxehtė qė je - bėrtiste dhe eksplodoi pėr sė dyti thellė nė brendinė time.
Unė vetėm i dridhja kukat, duke i ndihmuar qė tė depėrtoj sa mė thellė nė mua. Nė atė ēast edhe unė u derdha, sapo e ndjeva llavėn e vullkanit tė tij.
Gjithmonė e kam imagjinuar njė mashkull mė tė ri se vet, por assesi nuk kam guxuar tė marr njė vendim tė tillė. Kam menduar qė ka mbaruar koha e dashurive tė tilla pėr mua. Por, kėsaj radhe jam bindur se kurrė nuk ėshtė vonė pėr dashuri, pavarėsisht moshės.
Tash e kam ndėrprerė me Luanin, sepse mė vinte keq t'ia humbja kohėn. Mendoj se ai duhet ta gjej njė femėr mė tė re dhe tė martohet, se pėrndryshe ai nuk do tė ndiente nevojė. Mė thoshte se, po qe se unė pranoj tė vazhdoj kėtė dashuri, ai do ta vazhdonte shumė gjatė lidhjen me mua, pa i shkuar nė mendje pėr martesė.
Kjo ndoshta ėshtė histori e turpshme, por ja qė mė ka ndodhur. Fundja, burri mi ka fajet. Kurrė nuk do e shlyej atė kujtim, i cili mė ka ndodhur nga dashuria e Luanit ndaj “plakave” dhe dėshira ime pėr tė pėrjetuar diēka tė kėndshme, pasi qė e kuptova se burri po mė tradhtonte.
Prandaj, asnjė femėr apo mashkull nuk e akuzoj, nėse dėfrehen duke ndjerė dashuri reciproke. Njerėz jemi, edhe pse jemi tė martuar. Mund tė dashurohemi, pavarėsisht qė kemi dikė afėr. Luani mė ktheu edhe njėherė nė zemėr ndjenjėn. Pėr tė cilėn kam menduar se ka marrė fund pėr mua.
 
Top
93 replies since 24/2/2010, 20:55   753599 views
  Share