MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 24/3/2010, 12:21 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


image

Kete vere ne fund te vitit shkollor u mblodhem disa shoqe e shoke per ti kaluar pushimet bashk.Me konkretisht ishim 4 persona,nejse vendosem te shkonim shqiperi ne Dhermi morem nje shtepi me qera shum larg dhermis ne fakt ishte ne periferi por afer detit.Kaluam shum mire ishte fantastike per mua ngase me ne ishte mashkulli qe e doja me shum.Pasi kaluan dy dit ishte ora 2 pas mesnate bente shum vap dhe sme zinte gjumi ishte e pamundur te flija,besa shoqja ime bashk me Ledrin nje shok shkuan ne dures per ti vizituar disa shok edhe do te ktheheshin te nesermen,pra isha vet me Leon djalin me te cilin isha e dashuruar,dola jasht ne ballokn dhe po shikoja detin, ne at qast mu afrua leo e me tha spo te ze gjumi apo qfare po ndodh me ty.Une u ktheva nga ai dhe ishim shum afer njeri tjetrit -i thash ben shum vap e spo me ze gjumi.Mu afrua dhe me tha eja me mua... Isha e hutuar por shkova me te.Me tha a deshiron te lahemi ne det edhe buzeqshi ,pranova por i thash te shkoj ta mar kostumin e larjes, por ai me kapi per dore dhe tha ska nevoj,zemra me rihte isha shum e frikesuar por edhe e kenaqur qe me ne fund isha vet me te.U afruam afer reres dhe ujit dhe leo filloi te zhvishej ishte pothuajse i teri lakuriq mu afrua afer dhe filloi te me puthe ne buze une u shtanga isha e hutuar nuk e besoja ajo qe po ndodhte ai me shtrengoi per beli dhe filloi te me zhvishte me duart e tij te fuqishme ,mbas disa minutave se di as vet une isha e lakuriq para tij bashk me te ai me puthte leht ne qafe ishte e mrekullueshe,me terhoqi ne uje dhe filluam te notonim bashke pas disa minutave u gjendem ne breg lakuriq putheshim si te qmendur ai ma ledhatonte krejt trupin mi thithte cicat mi ledhatonte me puthte krejt trupin pastaj me kapi dhe bashk u nisem drej shtepise ku jetonim,ishim te lagur por kjo sna pengonte,hyme brenda ai me vendosi ne shtrat edhe filloi te ma puthe vaginen ai filloi te ma perkellelte klitorin me gjuhe ishte e mrekullueshme ma puthe vaginen si i qmendur qe me derguan deri ne perjetim te orgasmes fillova te derdhem por ai ende nuk e futi karin e tij ne vaginen time mi thithte cicat ma ledhatonte trupin vaginen gjithqka por nuk e fuste karin e tij e te fillonte te me qinte fillova te renkojja dhe ohhhhh e imja degjohej ne gjith dhomen fillova ta lusja please fuck me ai buzeqshi edhe mi hapi kembet mire dhe ngadal qe te mos kisha dhimbje ja filloi te me qinte me ne fund,ne fillim kisha pak dhimdje por ai ishte i kujdesshem ne fillim e fuste karin ngadal po pastaj filloi me shpejt une renkoja si e qmendur ai filloi ta rraste edhe me shum dhe fillonte te derdhej ne vaginen time ishte e mrekullueshme e fuste karin edhe me shum e une isha ne ekstaze per disa minuta nuk dija se qfare po ndodhte veq e di qe renkoja si e qmendur nga kenaqesia beme sex reth 3 ore disa here u derdhem dhe ishte fantastike nuk e dija qe ishte aq i mire sexi,ishim te lodhur dhe lakuriq une isha bere e tera e lagur edhe nga gjaku ngase me leon e humba virgjerine me kapi per dore dhe beme dush se bashku e mbushi vasken edhe ai fillonte te me lante ma ledhatonte tere trupin ne vaske qendruam nja 30 minuta pastaj dolem dhe shkuam ne dhomen time ngase shtrati ishte me i paster.
Une isha e lodhur po leo jo ai me shikonte dhe me puthte me ledhatonte pastaj une fillova ti thith penisin,testikujt,por edhe vulven ai ndjente nj knaqesi dhe dhridhej nga kenaqesia ishte i mrekullueshem perseri beme sex ai ishte shum i eksituar dhe mezi priste ta fuste karin ne pidhin tim edhe tundej si i qmendur dhe ma fuste karin deri ne fund por kujdesej qe te mos kisha dhembje por sa ma shum ma fuste karin aq me shum me kenaqte dhe perjetoja orgasem te panderprer ishte nje nat e paharueshme edhe pse isha vetem 16 vjeq dhe perjetimi i sex me leon eshte e mrekudhueshme ende jemi bashk dhe netet tona te sexit jan te mrekullueshme dhe plot pasion.

Edited by durrsaku - 2/10/2010, 12:55
 
Top
93 replies since 24/2/2010, 20:55   752247 views
  Share