MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS

Reply

TREGIME ME SEKS

« Older   Newer »
view post Posted on 24/2/2010, 21:55           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,095
Location:
DURRES

Status:


Tregime me pidh e kar

MyFunlink_Sexyshots_53_16

1. tregime seksi
2. -tregime erotike
3. tregime
4. kari ne pidh e duart ne cica
5. tregime erotike
6. histori pidhi
7. kari pidhi seksi
8. kari i tij
9. tregime seksi 2009
10. pidhi shqiptare
11. kariseksipidhi
12. organet seksuale kari pidhi
13. kari dhe pilli
14. kari ne pidh e duart ne cica
15. kari pilli
16. tregime erotik per pidhin dhe karin
17. sexy pidhi me kar
18. seksi pidhi shqiptar
19. pidhi tregime

20. tregime pidhi tu u qi
21. kari edhe pidhi
22. seksi pidhi
23. youtube seks pidhi me karin
24. kari edhe pidhi
25. cica pidh shqiptare
26. muyike shqip
27. pamje qirje pidhi
28. pilli
29. qirje nč pidh
30. video seksi erotike
31. vithet shqiptare sex video
32. qirje ne bythe me force
33. pidhi i
34. pidhi i zi
35. kariseksi
36. pidhi i lagur
37. seks kar me pidh
38. zeri kosovar videoklipe kari pidh
39. pilli dhe kari
40. seksi pidhi kari
41. seksi kari
42. seksi kari pidhi
43. kar nč pidh
44. seksi me pidh e me kar
45. kari seksi
46. kari pidhi forumi
47. filum me kari me pidh
48. si duket pidhi
49. foto seksi pidhi
50. pidhi i qirė
51. tregime erotike-seks
52. tregime me kar dhe pidh
53. tregime me kar dne pidh
54. chati shiptar erotik me kamera
55 albania tregime eros
56. pidhi seksi
57. kari pidhi tregim
58. seks me pidh
59. seksi.erotik.pidhi
60. tregime se
61. tregime pidhi
62. pidhi i saj
63. histori dashurie qirje kari pidhi
64. tu qie pidhi
65. pidhi tu qie seksi
66. tregime erotike seks me dhun
67. pidhi kari tregim


Edited by durrsaku - 1/3/2015, 21:57
 
PM Web  Top
view post Posted on 24/3/2010, 13:16           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,095
Location:
DURRES

Status:QIRJE DYSHE


image
SHTE NJE DITE E NXEHTE VERE.BASHKE ME SHOQERINE KISHIM VENDOSUR TE KALONIM NJE NATE NE NJE PUB NE PERIFERI TE QYTETIT TONE.ISHIM 4 SHOQE DHE TRE DJEMA,DY PREJ TE CILEVE NUK I NJIHJA PASI SAPO KISHIN ARDHUR NGA ITALIA.PASI NDENJEM PER 4 ORE ME RRADHE ERDHEM GOXHA NE QEF PASI PIME PAK SI SHUME.TE THEM TE DREJTEN UNE E KALOVA PAK SI SHUME KUFIRIM.MBAJ MEND ATE NATE KISHA VESHUR NJE FUSTAN TEPER TRANSPARENT DHE TE SHKURTER.DOLA NE NJE MOMENT PER TE NDEZUR NJE CIGARE JASHTE PASI ISHA VAPOSUR TEJ MASE.NE ATE KOHE NGA MBRAPA NDJEJ NJE ZE QE ME THOTE:HEJ BJONDE!SA BUKUR KERCEJE,SI NUK E LUJTE NJEHERE ME MU?
ISHTE NJE PREJ DJEMVE QE SAPO KISHA NJOHUR.UNE E LUJ I THASHE,POR DIKU TJETER DHE NE ATE MOMENT NGRITA FUSTANIN DHE FILLOVA TE FERKOJE PIDHIN TIM TE NXEHTE I CILI ISHTE NDEZUR TEJ MASE.AI U AFRUA DHE ME THA:SKE NEVOJE TA FERKOSH SHPIRT UNE TE OFROJ NJE LLAPE TE SHKELQYER DHE ME GJUHEN E TIJ TE NXEHTE FILLOJ TE ME LEPIJE LAFSHAT E PIDHIT TIM TE NXEHTE.FILLOVA TE BERTISJA NGA KENAQESIA POR AI ME KAPI PREJ FLOKU DHE ME KTHEU MBRAPA E MA RRASI KARIN E TIJ TE FORTE NE PIDHIN E ETUR.SA NUK PLASA NGA KENAQESIA.NE ATO MOMENTE SHOKU I TIJ I CILI KISHTE DALE GJITHASHTU PER TE PIRE CIGARE NA PA DHE U AFRUA QETESISHT.UNE NDALOVA DHE BERA TE ULJA FUSTANIN POR AI DUKE ZBERTHYER ZINXHIRIN E PANTALLONAVE ME THA SHSHSHSH!VAZHDO.ME KAPI PREJ FLOKU DHE MA RRASI KARIN E TI NE GOJE.OH SA ME PELQENTE.PASI ME SHKERDHEU NE PICKE E MA MBUSHI ATE PLOT ME LENG,NDRYSHUAN POZICIONET DHE MA FUTI NE BYTH.NDERKOHE SHOKU I TIJ I CILI MA KISHTE ZHYTUR NE GOJE MA FUTI NE PIDHIN TIM TE NXEHTE.KY ISHTE KULMI.PIDHIDHE VRIMA E VOGEL FILLUAN TE ME DHIMBNIN POR NJEKOHESISHT NDEJA NJE KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME.ME PAS ME VESHEN TE DY,ME MORRI NJE PREJ TYRE NE KRAHE DHE ME FUTEN NE MAKINE.PASI ME KTHYEN LOPTHI MA ZHYTEN PERSERI NE BYTH DHE NE PICKE.ORGAZMAT E MIA TE NJEPASNJESHME E BENE TASHME PIDHIN TIM TE RRIDHTE LENG E TE ME KULLONTE NEPER SHALE.DEGJOJA NJRIN PREJ TYRE I CILI MA KISHTE FUTUR NE PIDH QE THOSHTE:JEPI ARDI!POMPO SE PO ME VJEN SPERMA OOOOH U PRISHA THA DHE MA DERDHI TE GJITHE SPERMEN NE FYTYRE E NE GJOKS E NDERKOHE TJETRI VAZHDONTE E VAZHDONTE TE ME QINTE NE BYTH DERISA U DERDH I GJITHE E PASTAJ ME DETYROJ TJA MERRJA NE GOJE.PASI U DERDHEN TE DY ME MORREN E ME SHTRINE NE SEDILJE NE POZICIONIN 69 E NDERSA NJERI ME LEPINTE LLAPAT E PIDHIT TJETRI MA ZHYTI PERSERI NE BYTHE.UNE FILLOVA TE NXIRRJA BRITMA TE FORTA NDERSA SHOQET KISHIN DALE E ME KERKONIN.KUR VJEN NJERA PREJ TYRE AFER MAKINES I THASH;ELDA TE LUTEM EJA KENAQU ME NE .ESHTE SEKS I PAPARE DHE AJO NUK HEZITOJ POR U BASHKUA ME NE.KESHTU U NDAME.UNE FILLOVA TI BEJA LLAP ASAJ.NJERI PREJ DJEMVE MA ZHYTI KARIN NE PIDH NDERSA TJETRI E ZHYTI NE GOJEN E SAJ.ME VONE U NDAME DHE E BEM SECILI NE HESAP TE VET UNE ME NJRIN NGA DJEMTE E TJETRA ME TJETRIN DERISA U DERDHEM E NUK KISHIM PIKE FUQIE E RRAM SI TE VDEKUR.U NGRITEM E SHKUAM TE BASHKOHESHIM ME SHOQERINE TONE E CILA ISHTE BERE GOXHA NE MERAK PER NE POR NE NUK U TREGUAM PER EKSPERIENCEN TONE.KY ISHTE SEKSI ME I PAPARE ME SHOQEN TIME DHE DY DJEMTE E PANJOHUR.

Edited by durrsaku - 20/1/2011, 13:17
 
PM Web  Top
suela
view post Posted on 24/3/2010, 13:19     +1     Quote
image


Anila sexy deshirat dhe enderrat e saj
Anila sexy:

Ajo qe dua une eshte nje marredhenie seksuale me nje djale si ti. Une jam 18, me trup sensual dhe nje fytyre qe te gjithe do donin ta puthnin e ta kafshonin ne buze. Floket i kam te kuqerremta (natyrale) dhe lekuren te bardhe, te bute, te paster, e te lemuar.Kam nje gjoks jo te madh por as te vogel dhe eshte eksitues

Nqs. ke deshire te flas dhe per karakteristikat e poshtme: kam kembe elegante, vithe te vogla dhe provokuese, vaginen e kam te rruar dhe te lemuar ku gjuha jote mund te rreshqase lirshem. Tani pres te hysh mes kofsheve te mia dhe te me depertosh me penisin tend duke me pompuar ne pozicione nga me te ndryshmet. Dua gjithashtu te provoj per here te pare seksin anal.
Mos ki merak jam fanatike per pasterti sidomos ne anus. Ne fund dua te ma derdhesh ne goje sepse dua ta gelltis te gjithe spermen tende. Kjo eshte ajo qe dua une, po ti cfare do qe te besh? Me thuaj cdo me beje po te me kishe ne duart e tua? Nqs. me pelqen ajo qe do me thuash po te kesh deshire dhe ti une dua te takohemi por me pare dua te kem nje orgazem nga mesazhi yt erotik dhe eksitues. Po e pres...


Ja si e imagjinoj takimin tone: Une vij ne vendin e takimit me makinen time dhe ju mar te dyve brenda. Esht me mire qe makines t'i japi nje nga ju te dy qe te duket sikur me keni rrembyer se me eksiton kjo ide. Me merrni dhe me coni ne nje motel ne periferi te qytetit. Zeme nje dhome qe te kete dhe ballkon. Sa hyjme ne dhome mbyllni deren me celes dhe menjehere me kapni te dy me force dhe me futni duart gjithandej. Une ndjej se si m'i shtrengoni cicat dhe me fusni duart neper kofshe mollaqe dhe deri ne pidh i cili ka filluar te lengezoje dhe nje njolle lageshtire perhapet n breckat e mia prej tyli.

M'i hiqni rrobat me agresivitet dhe me lini lakuriq fare vetem me cizmet e mia te vogla me taka te holla. Breckat m'i hiqni me force duke i grisur fare dhe copa elastike e brackave qe shkeputet me force nga vithet dhe pidhi im me eksiton dhe me shume. Ti qe ke zene merak me pidhin tim fillon ta lemosh me llape ndersa vellai yt eshte ulur siper fytyres sime dhe ma ka futur karin ne goje. Pastaj ju te dy shtriheni ne krevat dhe une siper jush filloj t'ju thith me radhe karat e trashe te forte dhe te nxehte. Pasi i shijoj mire dhe nga ferkimet e buzeve te mia pallat tuaja jane bere te hekurt, me kapni dhe me vendosni ne pozicion kafshe me kater kembe dhe ty t'a mar ne goje ndersa vellai yt me fut ngadale penisin ne vaginen e cila kullon ne lengje.

Oh sa te mire e paske dhe vellain me pompoka embel, po tani po fillon te egersohet dhe po ma ngjesh fort dhe shpejt por nuk kundershtoj dot se ma ke taposur ti gojen me penisin tend te shijshem, pastaj nderroni rolet, ti ma fut ne vagine ndersa vellai yt me ben te ndjej shijen e pidhit tim duke provuar karin e tij. Nderkohe vellai me shkarkon ne goje gjith spermen e tij dhe me ben ta gelltis. Me zor te madh shijoj dhe gelltis ate leng te trash dhe te kripur pak i hidhur dhe shume i veshtire por nga eksitim i madh e gelltis te gjith faren dhe vazhdoj te gelltis dhe spermen tende. Kjo ishte vetem nxemja, tani ju keni nedermend te hidheni si ujqer te uritur vetem mbi anusin tim te gjore sikur nuk ju mjafton vagina ime e embel por ju doni te me poshteroni dhe te me trajtoni si kurve sepse e dini qe kjo gje me eksiton me shume se penetrimi i thjeshte ne vagine.

Tani po shtini tek a cift se kush do ma cvirgjeroj bythken time te bardhe e te mendafshte. Shortin e fiton ti dhe une gezohem. Perpara teje une sevir ate bythe te paster ne te cilen kam bere tere ato lavazhe me uje me presion per te hequr cdo papasterti dhe tani zorra e byckes sime eshte me e paster se cdo gje tjeter dhe ti kete e provon duke futur njehere gishtin dhelle dhe kur e nxjerr gishti eshte jo vetem i paster por dhe i parfumuar. Ty nuk te pritet me dhe nis ngadale te me hysh ne anus. Une shtrengoj fort carcafet, nderkohe vellai yt kenaqet duke ma perplasur penisin e madh ne fytyre. Ti mundohesh akoma ta fusesh por as fortesia e penisit tend nuk vlen para nje bythe te virgjer e cila eshte tkurrur instiktivisht. Penisi yt edhe se i forte fillon te harkohet ngaqe nuk futet dot, por me ne fund une arrij ta liroj pak vrimen e ngushte dhe ne ate moment ti perfiton duke ma futur menjehere deri tek gjysma, dhimbja eshte e madhe dhe une kerkoj ta shtrengoj perseri bythen por tashme ti ke hyre deri tek gjysma dhe se ke problem ta shtysh deri ne fund. Tani ti fillon ta pomposh me pak veshtiresi kanalin e ngushte anal por nuk e din dhimbjen qe perjetoj une e gjora e cila shperthej ne ulerima dhe lot, por vellai yt agresiv ma fut penisin e tij deri ne gryke dhe me kap nga mbrapa kokes duke me pompuar. Ti vazhdon ta shijosh ate bythe te paster e cila shkelqen nga jarget e tua qe i perdore fillimisht per te ma lubrifikuar anusin.

Kur vellai yt e kupton se po i vjen serish sperma ma heq nga goja sepse kerkon te ma derdhi ne anus por > aty je ti akoma qe po pompon keshtu qe vellai pushon se prekuri penisin e tij dhe fillon te me godasi me shpulla ne faqe. Ti me ne fund shkarkon duke uleritur spermen tende ne zorren time. Tani vjen vellai yt i cili ma fut menjehere duke me shkaktuar nje dhimbje te madhe. Me shtrin dhe me ngjesh pas dyshekut pastaj me ngjeshet pas kurrizit dhe nis te me pompoj me shpejtesi dhe force duke tundur gjith krevatin. Nga shtytjet e dhunshme anusi im shqyhet dhe nis te nxjerri gjak por edhe se nuk e perballoj dot dhimbjen jam e eksituar pa mase dhe vagina ime buron ne orgazma te njepasnjeshme. Por vellai yt nuk kenaqet se do te me shijoj te teren dhe me trengon fort gjoksin dhe me kafshon ne qafe. Pastaj para se t'i vije sperma, me vendos perseri me pozicion kafshe dhe gerric me thonj mollaqet pastaj me gjuan siper tyre duke me share me fjale te pista dhe me fut nje goditje finale deri ne rreze duke ma leshuar me presion gjithe faren brenda zorres e cila mbushet me sperme. Pas 1 ore seksi pa pushim shlodhemi te tre per te marre pak veten.

Me pas rifillojme serish dhe kesaj radhe me nxirni ne ballkon lakuriqe ndersa ju keni veshur kemisha dhe pantallona. Nisni te me palloni ne syte e nje fshatari i cili po kullot lopet reth 30m larg. Ma rrasni nje ne goje dhe nje ne pidh duke me poshteruar ne syte e fshatarit i cili therret dhe shoke qe te shikojne. Behet nje shfaqe per te argetuar fshataret e eksituar qe shikojne pallimin live. Edhe se e poshteruar jam perseri e eksituar. Pasi ma derdhni te dy ne fytyre me fusni brenda para se te na shikoje pergjegjesi i motelit. Pastaj ti shtrihesh ne krevat dhe une mbeshtetem siper teje ndersa vellai yt qendron siper dhe nis te me penetroje ne anus nderkohe une pres qe ti te ma fusesh ne vagine por e kuptoj qe kam rene ne gracke sepse ti me vellain keni komplotuar qe me pabesi te ma fusni te dy ne bythe dhe ndjej qe dhe penisi yt tenon te futet ngadale ne anus. Ne fund ia arrini te dy dhe me pomponi te dy ne anusin i cili nuk eshte me i ngushte por i caplyer dhe nis te qaj perseri por zerin e kam te ngjirur dhe jam e lodhur nga abuzimet seksuale qe bete ndaj meje.

Vazhdoni te me perdhunoni qe te dy dhe une jam ne kufinjte e kenaqesise dhe dhimbjes, por megjithate arrij te shijoj dhe te kenaqem. Por per fatin e keq te anusit tim ky pallim eshte me i gjate sepse ju e keni mbaruar gjithe rezerven e spermes dhe duhet nje kohe e gjate sa te derdhni orgazmen tuaj te katert. Une ju pergjerohem qe te mos ma demtoni me anusin por ju jeni te pameshirshem dhe i qendroni besnik regullave qe vume para se ta benim qe te mos e nderpreni qirjen edhe po t'ju lutem. Atehere e kuptoj gabimin tim por eshte vone, tani duhet te shijoj sa me shume dy peniset ne bythe edhe se mund te kem pasoja me vone, por nuk dua t'ia di, dua te me shkerdheni deri ne vdekje.

Pas 4 oresh seks te terbur marrim nje sy gjume dhe zgjohemi pas 5 oresh gjume dhe ka rene nata.
Vellai yt del nga dhoma per te na sjelle ushqime dhe pasi hajme ju jeni rigjeneruar nga gjumi dhe ngriheni te dy ne kembe perballe njeri tjetrit me peniset e drurosur. Me kapni dhe me ulni siper karave tuaj, nje ne vagine dhe nje ne anus duke me qire perseri. Me pas vazhdojme tere naten deri sa ne mengjes une jam e raskapitur. Me merrni ne krahe sepse nuk eci dot dhe me fusni ne makine duke me cuar deri ne shtepi. Oooohhhhhh zooootttt.....!!! Nuk ishte e lehte ta imagjinoja tere kete. I kam breckat qulle nga eksitimi.Pasi ma ke mbushur stomakun plot me sperme si ndonje sevis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor. Shoh e shqetesuar qe kari yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne pidh ndersa me goje me thith fort majat e cicave duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur karin nga pidhi shtriemi ne diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete menyre pidhi im del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri ne fund karin tend. Une ndjej qe tani kari yt me ka arritur tek mitra dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment te
papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe ti me pallon, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te me pallosh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga Italia. Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e perplasjeve te mesit tend mbi pidhin tim dhe me pyet se cfare eshte ajo zhurme.

Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam dhimbje koke. Atehere ai fillon te me japi udhezime qe te mas temperaturen te pi ilace dhe fillon te me shpjegoje gjat e gjat.

Une nuk po duroj dot me, dua te renkoj nga kenaqesia qe me jep kari yt. Kjo situate e turpshme dhe e sikletshme ma shton eksitimin. Ti e ve re kete gje dhe vazhdon edhe me fort pallimin tend. Nderkohe qe une flas ne telefon ti me ben me shenje qe po te vjen sperma. Pastaj me thua me ze te ulet se do ma derdhesh brenda ne vagine. Une e friksuar bertas "jo te lutem". Kete e degjon dhe babi dhe me pyet se cfare kam. Une i them se nuk kam asgje. Ti vazhdon dhe pak te me pomposh por shikon qe vrima ime e bythes ka dale ne plan te pare fal pozicionit qe me ke vene. Atehere ti e nxjerr nga pidhi dhe ma fut menjehere ne bythe. Nga mungesa e lendes rreshqitese une e ndjej shume hyrjen e karit ne bythe dhe uleras pa u permbajtur fare. Ti vazhdon te me pomposh dhe une vazhdoj te renkoj ne telefon. Nuk permbahem dot dhe nuk i ve dot frere kenaqesise qe me dhuron ajo mase e madhe mishi i forte dhe i nxehte me damare qe hyn e del nga bytha ime. Babi im kerkon sqarime por une smund ti mbaj dot ulerimat
dhe duke renkuar i them se vazhdimisht se nuk kam asgje.

Shalet e mia te tendosura dhe pozicioni i palosur qe kam ben qe kari yt ashtu si me pare ne pidh edhe tani ne bythe te arrije deri ne fund por futja ne bythe eshte me e ndjeshme dhe une nuk rri dot pa e shprehur me renkime te vazhdueshme. Babi im fillon te dyshoje nga renkimet e mia ritmike dhe me pyet se me ke jam. Atehere e dehur nga seksi filloj te tregoj gjithcka duke me rrjedhur lot nga turpi dhe duke renkuar nga kenaqesia. I them se nje djale hyri me force ne shtepi dhe po me perdhunon. Tek sa them keto fjale eksitimi arrin kulmin. Keto dy ndjesi, turpi nga babi dhe kenaqesia nga perdhunimi me bejne te shpertheje ne nje orgazem te furishme qe me ngurteson gjithe muskujt e trupit sikur me ka zene korenti. Si pasoje e shtrengoj dhe bythen me karin tend brenda dhe ti nga eksitimi nuk duron me dhe e zhyt karin deri ne fund duke shtyre fort dhe duke ma shtypur bythen, pastaj e derdh gjith spermen tende brenda. Une ndjej ne
thellesi te bythes rrahjet e karit tend sa here qe derdh me presion lengun e mrekullueshem.Tani vazhdo ti o perandor i seksit te dhunshem dhe me dergo nga ato foto te mrekullueshme pasi une nuk mund te hyj dot ne website porno sepse i ka bllokuar babi im

Oh shkerdhyesi im i eger... deshiron te me kesh prane? Me siguri te shkon goja leng kur me shikon ne foto dhe imagjinon se cfare do me beje po te me kishe ne duar. Deshiron te me shkulesh me force breckat dhe te me perplasesh si kamzhik pas vitheve karin tend. Deshiron te me pallosh me ritem te shpejte dhe me egersi per te shfryre gjithe energjine tende seksuale.... deshiron te me besh te uleras nga goditjet e karit tend qe me zhbiron tej per tej pidhin tim plot leng, deshiron te ma kercasesh edhe ne bythen time te paqire, te ma tregosh se cdo te thote pallim anal aq sa te me dalin syte vendit nga mbushja e bythes sime nga kari yt, deshiron te me besh si spec te mbushur me kar dhe sperme, ta mbushesh bythen time gjithe sperme aq sa te derdhet neper kofshet e mia, pastaj te bej nje pastrim me goje gjith karit tend te uritur per pidh dhe bythe. E di qe po te isha me ty prane do me shfrytezoje aq mire sa do me shpartalloje fare dhe do e rekuperohesha pas nje muaji, dhe mbas atij muaji
do vija prape ke ty te me beje perseri telef.

Jam nje qingj i njome qe pret te cahet tej per tej nga helli yt dhe te shijosh cdo pjese te trupit tim elegant dhe te tulte aty ku duhet si per shembull ne pidh dhe vithe. Dua te me rrahesh me shpulla ne vithe deri sa te mi skuqesh. Dua te me lidhesh me pranga pas murit dhe te ma vervisesh karin tend para syve aq sa une te te pergjerohem qe te ma fusesh, dua te levizesh gjuhen brenda pidhit tim pastaj te manovrosh me gishta qe une te ndjej si e cmendur deshiren per kar dhe te me torturosh duke mos ma futur deri sa lengjet e mia vaginale te burojne si lum neper shale dhe me ne fund kur te ma fusesh te leshoje nje ulerime te madhe dhe i gjithe trupi te me dridhet nga ethet e epshit... tani me thuaj ti fantazine tende nese je i afte dhe me dergo dhe ndonje foto porno qe te me ndezesh o palluesi im fantazioz

Edited by durrsaku - 2/10/2010, 12:54
 
Top
view post Posted on 24/3/2010, 13:21           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,095
Location:
DURRES

Status:


image

Kete vere ne fund te vitit shkollor u mblodhem disa shoqe e shoke per ti kaluar pushimet bashk.Me konkretisht ishim 4 persona,nejse vendosem te shkonim shqiperi ne Dhermi morem nje shtepi me qera shum larg dhermis ne fakt ishte ne periferi por afer detit.Kaluam shum mire ishte fantastike per mua ngase me ne ishte mashkulli qe e doja me shum.Pasi kaluan dy dit ishte ora 2 pas mesnate bente shum vap dhe sme zinte gjumi ishte e pamundur te flija,besa shoqja ime bashk me Ledrin nje shok shkuan ne dures per ti vizituar disa shok edhe do te ktheheshin te nesermen,pra isha vet me Leon djalin me te cilin isha e dashuruar,dola jasht ne ballokn dhe po shikoja detin, ne at qast mu afrua leo e me tha spo te ze gjumi apo qfare po ndodh me ty.Une u ktheva nga ai dhe ishim shum afer njeri tjetrit -i thash ben shum vap e spo me ze gjumi.Mu afrua dhe me tha eja me mua... Isha e hutuar por shkova me te.Me tha a deshiron te lahemi ne det edhe buzeqshi ,pranova por i thash te shkoj ta mar kostumin e larjes, por ai me kapi per dore dhe tha ska nevoj,zemra me rihte isha shum e frikesuar por edhe e kenaqur qe me ne fund isha vet me te.U afruam afer reres dhe ujit dhe leo filloi te zhvishej ishte pothuajse i teri lakuriq mu afrua afer dhe filloi te me puthe ne buze une u shtanga isha e hutuar nuk e besoja ajo qe po ndodhte ai me shtrengoi per beli dhe filloi te me zhvishte me duart e tij te fuqishme ,mbas disa minutave se di as vet une isha e lakuriq para tij bashk me te ai me puthte leht ne qafe ishte e mrekullueshe,me terhoqi ne uje dhe filluam te notonim bashke pas disa minutave u gjendem ne breg lakuriq putheshim si te qmendur ai ma ledhatonte krejt trupin mi thithte cicat mi ledhatonte me puthte krejt trupin pastaj me kapi dhe bashk u nisem drej shtepise ku jetonim,ishim te lagur por kjo sna pengonte,hyme brenda ai me vendosi ne shtrat edhe filloi te ma puthe vaginen ai filloi te ma perkellelte klitorin me gjuhe ishte e mrekullueshme ma puthe vaginen si i qmendur qe me derguan deri ne perjetim te orgasmes fillova te derdhem por ai ende nuk e futi karin e tij ne vaginen time mi thithte cicat ma ledhatonte trupin vaginen gjithqka por nuk e fuste karin e tij e te fillonte te me qinte fillova te renkojja dhe ohhhhh e imja degjohej ne gjith dhomen fillova ta lusja please fuck me ai buzeqshi edhe mi hapi kembet mire dhe ngadal qe te mos kisha dhimbje ja filloi te me qinte me ne fund,ne fillim kisha pak dhimdje por ai ishte i kujdesshem ne fillim e fuste karin ngadal po pastaj filloi me shpejt une renkoja si e qmendur ai filloi ta rraste edhe me shum dhe fillonte te derdhej ne vaginen time ishte e mrekullueshme e fuste karin edhe me shum e une isha ne ekstaze per disa minuta nuk dija se qfare po ndodhte veq e di qe renkoja si e qmendur nga kenaqesia beme sex reth 3 ore disa here u derdhem dhe ishte fantastike nuk e dija qe ishte aq i mire sexi,ishim te lodhur dhe lakuriq une isha bere e tera e lagur edhe nga gjaku ngase me leon e humba virgjerine me kapi per dore dhe beme dush se bashku e mbushi vasken edhe ai fillonte te me lante ma ledhatonte tere trupin ne vaske qendruam nja 30 minuta pastaj dolem dhe shkuam ne dhomen time ngase shtrati ishte me i paster.
Une isha e lodhur po leo jo ai me shikonte dhe me puthte me ledhatonte pastaj une fillova ti thith penisin,testikujt,por edhe vulven ai ndjente nj knaqesi dhe dhridhej nga kenaqesia ishte i mrekullueshem perseri beme sex ai ishte shum i eksituar dhe mezi priste ta fuste karin ne pidhin tim edhe tundej si i qmendur dhe ma fuste karin deri ne fund por kujdesej qe te mos kisha dhembje por sa ma shum ma fuste karin aq me shum me kenaqte dhe perjetoja orgasem te panderprer ishte nje nat e paharueshme edhe pse isha vetem 16 vjeq dhe perjetimi i sex me leon eshte e mrekudhueshme ende jemi bashk dhe netet tona te sexit jan te mrekullueshme dhe plot pasion.

Edited by durrsaku - 2/10/2010, 12:55
 
PM Web  Top
view post Posted on 24/3/2010, 23:34           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,095
Location:
DURRES

Status:


sapo kisha mbaruar shkollen , dhe shkoj te jetoj te babi pasi eshte i divorcuar nga mami... shkoj ne ROME dhe ne fillim me mungonin shoqeria shum dhe i dashuri im qe kisha ne firenze... gjith diten rrija vetem ne shtepi pasi babi me te dashuren e tij shkonin ne pun.. ishte dita e dyt dhe ishte ora 3 po shikoja tv pasi me bie dera.. shoh nje cun te ri dhe bukurosh,,, e hap ai vjen brenda e me thot ciao moterze...dhe ishte djali i te dashures babit. ulemi ne divan dhe fillojm te flasim.. hapim internetin dhe lexojm histori e nxehta ..un isha ne gjunjet e tij dhe ne fakt nuk po u eksitoja edhe pse se njihja... duke lexuar historit atij sa me shum dhe i trashet, un e ndieja..ai papritur fillon e me prek te gjoksi.. mundohem te refuzoi por ishte e kot..ishte ber si i cmendur,me heq pantallonat e me ulet ne gjunj duke me lepir pidhin... aty u bera dhe un si e cmendur ishte nje ndjenj qe se kisha provuar...cohet me hec bluzen dhe un atij dhe puthemi ose me mir hahemi ne menyr te papershkrueshme.. me ul te divani dhe me hip siper aty ku ndjej nje organ qe futet ne vagjinen time e fuste ngadal u ndjeva si e cmendur..ishim vetem dhe fillova te ngrija zerin..ai u eksitua dhe me shum dhe filloj te bente nje qirje qe vajzat e kan shum fiksim.. e ca pompimi? ohhhhhhhhh se kisha ndier ndonjeher... me kap per beli dhe me con ne guzhin me ve siper tavolines dhe me lepinte...ooooohhhhh aty i thash boll se se duroj dot ma FUT karin se me pelqen shum... ai e futi aq thell se me ben syt xixa...ohhhh ohhhh..pastaj me tha hajde bojm dush pashk.. benim dushin dhe me ishte sh i lodhur.. me fuste gishtat ne pidh, ohh kenaqsi sa dhe tani kur e kujtoj bohem qull.. kuur erdhi babi im dhe mami i atij ne benim sikur skishte ndodhur asgje... dhe cdo pasdite e ndjeja kete kenaqsi ohhhhh cdo dit e me mire...>>>se harroj kurr<<< dhe sot e kesaj dite jemi te dashuruar...
 
PM Web  Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 22:14     +1     Quote
image

Dikur

Ecja e saj e shkujdesur neper shi terhoqi vemendjen nje djali qe kishte parkuar makinen para librarise dhe po priste dike te dilte nga libraria .

Ashtu e shkujdesur u fut brenda ne librari dhe u drejtua drejt rafteve te librave .

Ai nuk mundi te rrinte me ne makine .I shkoi pas .Beri sikur papritur edhe ai ishte i interesuar per librat qe rrinin ne rafte dhe prisnin qe dikush me ne fund ti merrte e ti shfletonte .

Mori nje liber te trashe , e hapi dhe po bente sikur po lexonte titullin dhe autorin .Ajo nuk e kishte vene re qe ai po e ndiqte me sy .

Ajo iku nga ai raft dhe u drejtua drejt nje rafti tjeter .Te njejten gje beri edhe ai .

Iu afrua aq shume sa mund te ndiente parfumin e saj epshndjelles .Nuk mundi te rezistonte dhe i foli .

Ajo kthehu pak koken dhe me nje buzeqeshje te shkujdesur iu pergjigj.Po kerkonte biografine e nje aktori .Ishte e dashuruar me biografite e njerezve te famshem .

Filluan te bisedonin per libra te ndryshem .Kaluan ashtu 30 minuta dhe ai harroi perse ishte ne librari .

Ajo e gjeti librin qe kerkonte dhe i tha se i duhej te largohej.

Duke u drejtuar drejt deres degjoi nje ze .-Me falni zonjush ,si quheni ?

Ajo u kthye dhe pa po te njejtin djale qe kishte biseduar pak me pare .Ia tha emrin .

Ai nuk mund te rezistonte pa i dhene numrin e tij te telefonit dhe i tha se priste telefonate nga ajo .

E mori copen e letres ne te cilen ai shkruajti numrin e telefonit dhe po e shtrengonte fort ne dore sikur donte te mos i ikte .

Zemra po i rrihte fort nga emocionet e momentit.U largua duke pohuar lehtas me koke se do ti bente telefon .

Kaluan 2 dite dhe ajo u kujtua per djalin qe i dha numrin e telefonit .Ngriti receptorin dhe filloi te formonte numrin .

Zilja ra 3 here dhe me ne fund nje ze u degjua pertej linjes tjeter .Ishte ai ze ,ai djale qe ajo takoi ne librari .

E lane per tu takuar tek bari prane parkut te madh ne qender te qytetit .Ajo po mendonte se cfare te vishte per takimin e pare .Mori ne dore te brendshmet e saj por nuk vendoste dot te vishte ato te kuqet apo rozet me fjongo te vogla te bardha .

Jo se te brendshmet kishin shume rendesi ne takimin e pare por ajo ishte shume e kujdesshme ne zgjedhjen e veshjes te saj si te brendshme apo te jashtme .

E vendosi .Veshi te kuqet .I pelqenin me shume te kuqet dhe e benin te ndihej me sexi pavaresisht se vetem ajo e dinte se cfare ngjyre ishin .

Mori ne dore parfumin e saj te preferuar dhe filloi ta hidhte ne gushe e mbrapa vesheve .E sperkati ne ajer perfumin ne menyre qe parfumi ti binte edhe ne floket e saj te zeza pis .U vesh dhe me shpejtesi doli nga dera e apartamentit te saj .Ishte 15 minuta larg vendit te takimit .Po binte shi perseri .

Hipi ne makine dhe nis drejt vendit te takimit me djalin qe takoi ne librari .Arriti aty pikerisht ne oren 9 ashtu sic sic e kishin lene takimin .

U fut brenda dhe ne banakun e barit vuri re djalin qe po e priste .Ai po thithte nje cigare dhe po formonte rrathe ne ajer me tymin e cigares .

Ajo qeshi lehte duke ju afruar .-Mirembrema !:-i tha duke u ulur ne stolin e barit prane tij .Porositi nje martini te bardhe .Ai po pinte xhin .

Nen dritat e zbehta te barit ajo dukej shume seksi.Parfumi qe kishte hedhur filloi po e ngacmonte djalin qe kishte takuar ne librari para 2 ditesh .

Ndenjen aty gati 2 ore dhe biseduan gjate .

Ambjenti i erret dhe dritat e zbehta e te verdha ngjallen tek ajo deshiren per seks .Shikimet e tij provokuese e ngjallnin me shume deshiren e saj .Zeri i tij po ashtu .Edhe ai po ndihej njelloj .Syte e saj e tregonin qarte eksitimin e saj .Parfumi i saj po e ngacmonte me shume .

Pa hezituar ai e shpuri dorentek dora e saj dhe filloi po e perkedhelte .Iu rrenqeth trupi nga kjo perkedhelje .

Shikimet e tyre shprehnin nje deshire te zjarrte per te qene diku vetem dhe te rrembeheshin nga pasioni e nga epshi .

Dhe ashtu bene .

Dolen nga bari dhe hipen ne makine .Aty filluan po prekeshin lehte dhe me hezitim .Shikimi si saj ndali tek syte e tij .Ai me sy po i kerkonte ta puthte .

E coi shikimin tek buzet e tij qe ishin fryre dhe ishin skuqur .Sa i pelqyen ato buze te ndezura e gjithe epsh .

Ju afrua dhe e puthi lehte ne buze .Ai nuk beri asnje levizje .Priti per nje puthje tjeter e cila shoqerua me kafshim .U shkeputen nga ky moment dhe u nisen drejt shtepise se saj .

U futen brenda dhe nuk priten te shkonin ne dhomen e gjumit Filluan po putheshin gjithe epsh .Parfumi i saj po e ngacmonte me teper .

Ashtu duke puthur perfunduan ne dhomen e gjumit ku filluan po zhvishnin njeri tjetrin.

Ai i zbertheu zinxhirin e fustanit te zi dhe filloi po i lemonte qafen me buzet e tij te fryra e te kuqe zjarr.

Ajo e ndjente nxehtesine qe buzet e tij percillnin ne qafen e saj dhe ju ndez deshira te kthehej nga ai e ta puthte sikur donte ti thithte gjithe gjakun e grumbulluar ne ato buze.

U kthye nga ai dhe vetem po e shikonte ne sy ...ne ata sy qe tregonin tashme cdo deshire .Nuk po i levizte syte .Vetem ju afrua atij dhe me dhembet e saj i kapi lehte buzen e poshtme dhe ia kafshoi lehte .

Perseri po e shikonte ne ata syte ndezur .Syte e saj shprehnin po te njejten deshire .Po shikoheshin te dy ne sy dhe nuk po benin asnje levizje derisa dora e tij i preku lehte shpinen .

Ajo u rrenqeth .Edhe ai po ashtu .E ndjeu trupin e saj te dridhej lehte .Dora e tij filloi po bente levizje te llogaritura mire .Filloi po ngjitej drejt qafes ,drejt buzeve dhe me gishtat e tij filloi po i prekte buzet .Ajo vetem e shikonte ne sy .Edhe ai po ashtu .E uli doren drejt gjoksit te saj qe ishte fryre .Ajo perseri u drodh lehte .Filloi po i zberthente te brendshmet e kuqe .Si per fatin e saj ajo beri mire qe kishte veshur te brendshmet e kuqe ate nate .Filloi po i prekte lehte thumbat e fryre.Ajo nuk i rezistoi dot asaj prekjeje .Leshoi nje klithme te lehte .Filloi po e puthte ne buzet e fryra e te nxehta ndresa ai i i prekte thumbat .

E kafshoi lehte ne buze dhe ky kafshim percolli tek ai sinjalin qe ajo ne ate moment ishte shume e eksituar .Ai e uli koken tek gjoksi i saj dhe filloi po i thithte lehte thumbat e fryre .Ajo po i thithte qafen .

Ashtu duke u puthur shkuan ne krevat .Ai e uli koken poshte dhe me dhembe filloi po i ulte poshte te mbathurat e kuqe .Ajo po ferkonte kembete saj me njera tjetren e ai nderkohe po e puthte ne buze .

Trupi i tij u be nje me trupin e saj .Te ishte siper saj e bente te ndihej me mashkull sec ishte .E futi organin e tij brenda saj dhe ajo leshoi nje klithme te lehte kenaqesie .Mezi e kishte pritur per kete moment .

Po leviznin te dy me te njejtin ritem .Po leshonin te dy klithma te lehta kenaqesie te cilat me vone u shnderruan ne te bertitura gjithe epsh .Qendroi ashtu siper saj per 10 minuta dhe ishte radha e saj te qendronte siper tij .Ashtu siper mbi te ajo ndihej me e deshiruar se kurre .Ai po i prekte thumbat me majat e gishtave te tj dhe here here i jepte nje pickim te i cili e bente ate te klithte nga dhimbja e kombinuar me kenaqesine .

Atij i pelqenin keto klithje gjithe epsh .Po ashtu edhe asaj .Ajo e futi organin e tij brenda vetes dhe filloi po levizte .I mbyllen syte te dy dhe po shijonin cdo levizje te shoqeruar me klithma te lehta .

Ndersa ajo levizte ai i prekte buzet me gishta ,e me pas gushen dhe me pas thumbat.Te klithurat u bene me te renda e te shoqeruara me fjale .Me pas kthyen te ne te bertitura gjithe epsh e pasion .Nuk mund te permbahej dot ,nuk mund te mos nxirrte ze .

Ishin mbuluar gjthe djerse e perseri nuk po ndaleshin .Ai e mori dhe e kthehu nga mbrapa dhe filloi po e penetronte me force .Sa here qe ai e fuste dhe e nxirrte organin e tij nga ajo ,ajo bertiste me shume nga kenaqesia e perziere me dhimbjen .Ai ishte gati per t derdhur por nuk donte .Donte qe kenaqesia te zgjaste akoma me shume .E kthehu nga para dhe e mori ne krahe .Ia hapi kembet e saj te holla e te gjata dhe filloi po e penetronte perseri por lehte dhe me levizje ne te njejtin ritem me te sajin .Tek e penetronte shikonte gjoksin e saj qe levizte poshte e lart dhe i erdhi deshira t'ja kafshonte thumbat me force dheta degjonte ate te bertiste nga dhimbja .E afroi trupin e saj ashtu sic e kishte ne krahe dhe filloi po i kafshonte thumbat .Ajo po klithte nga kenaqesia e penisit te tij brenda saj dhe nga kafshimi i thumbave qe gati po pelcisnin nga gjithe ai epsh .Ai filloi po levizte me shpejt dhe ajo po bertiste me shume .Leshoi edhe ai nje klithme te lehte dhe ashtu sic e kishte ne krahe me kembet e saj rreth tij ai u derdh brenda saj .Edhe ajo kaloi ne orgazem ne te njejten kohe me te .Ishin mbular gjithe djerse .

Te dy ata trupa qe para pak ishin puthitur ne nje tashme ishin pa piken e fuqise te shtrire ne krevat .

Po prisnin ashtu ne qetesi per te rifilluar perseri ...

Edited by durrsaku - 2/10/2010, 12:57
 
PM  Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 22:14     +1     Quote


imageGimi ishte ulur nė tavolinė tė punės e cila qėndronte gati nė mes tė dhomės, dhe po lexonte diēka. Nga rrezet e forta tė diellit prapa tij, qė po futeshin pėrmes dritareve tė mėdha dhe thua sterile, shndritej e tėrė dhoma e hotelit. Djathtas tavolinės sė tij, pėrpara kah dera, qėndron divani prej lėkure. Nė anėn tjetėr, atje nė mur qėndrojnė tre rafte me disa libra, kryesisht fjalorė dhe leksikone tė ndryshme.
Gimi ishte pėrkthyes dhe kishte ardhur qe njė muaj nė Zürich, pasi duhej tė pėrkthente pėr njė rast delikat, lidhur me njė grup shqiptarėsh qė merreshin me shitblerje tė drogės.
Derisa po mundohej tė pėrkthente aktakuzėn e njėrit nga ky grup, pėr njė ēast trokiti dikush nė derė.
Ėshtė Dita.
Nuk ėshtė hera e parė qė vinte ajo kėtu.
Ajo ėshtė studente e drejtėsisė, dhe me Gimin ėshtė njohur para njė muaji, atėherė kur ajo punonte nė njė temė tė diplomės dhe kur ka filluar akuza kundėr kėtij grupi. Ajo mori pjesė nė kėtė rast, qė tė pėrfitonte diēka lidhur me studimet e saja.
Kėsaj radhe ajo erdhi mė e pėrgatitur te Gimi, pasi qė e dinte qė Gimi do tė shkonte pėr njė muaj nė shtėpi, tek gruaja dhe fėmijėt e tij.
Kishte veshur njė fund tė zi shumė tė shkurtėr, njė T-Shirt tė kuq dhe ēizme tė zeza e tė gjata deri mbi gjunj, me take tė larta dhe tė gjėra.
Gimi hapi derėn, e pėrshėndeti me njė puthje tė lehtė dhe u largua menjėherė nga afėrsia e saj.
Ai disi kishte frikė qė gruaja e tij Vera, edhe pse ajo ishte larg tij, ne Bernė, e dinte se ēka po ndodh tani nė dhomėn e tij, dyshonte se ndoshta ajo dinte edhe pėr herat tjera, qė Gimi kishte fjetur me Ditėn.
Duke i sjellė kėto mendime vėrdallė nėpėr kokė, ajo iu afrua Gimit dhe i tha :
- "A nuk po ma sjell njė Martini?"
- "Natyrisht", ia ktheu ai.
Gimi ka shpresuar qė ajo do pinte diēka mė tė thjeshtė, Scotch me akuj, apo edhe ndoshta ndonjė lėng frutash, sepse dėshironte qė kėsaj pune t'i jep fund dhe t'i kthehet gruas sė tij.
Ai mbushi njė gote mė Martini, i hodhi ca pika Wermuth, e solli nga frigoriferi njė limon tė verdhė dhe po e pret nė copza tė vogla. Tani e mori gotėn dhe erdhi nė dhomė.
Dita veē i kishte zbathur ēizmet e saja, ishte ulur me kėmbėt e gjata mbi njėra-tjetrėn nė divan. Flokėt e saja tė kuqe shkėlqenin nga rrezet e diellit duke u pėrshkuar si nga njė rreze laseri pėr t’ formėsuar hije nė murin e bardhė mbas saj.
- "Po ti a nuk pinė?" , e pyeti ajo.
Gimi mbushi njė gotė me Scotch, iu afrua asaj pran divanit dhe ngriti gotėn pėr t'i cakėrruar.
- "Pėr ne" , tha ajo dhe e shikonte me njė buzėqeshje kėndellse.
- "Dita, ne duhet tė diskutojmė" , filloi ai.
- "Mmm", bėri ajo dhe piu njė gllėnjkė.
Ai, u ul pran saj nė divanin e kaltėr dhe shpresonte qė ajo kėsaj radhe nuk ka pėrdorur pudėr trupi dhe se nuk do tė lė gjurmė pudre, parfumi apo ere nė dhomėn e tij.
- "Ē’ ke pėr tė thėne? ", e pyeti ajo duke e vibruar gjuhėn e saj nė gotėn qė mbante.
Ai menjėherė e piu njė gllėnjkė tė madhe Scotch dhe filloi:
- "Dita, ti e din qė unė kėtė tė premte do tė shkoj nė shtėpi…"
- "Po?"
- "Kėsaj radhe unė do rri tėrė muajin."
- "Po e di."
Ai e shikonte.
Dita veē ishte e vetėdijshme qė Gimi donte tė ndahej prej saj.
- "Pse duhet ti ēdo herė tė shkosh tė premten e jo tė dielėn?
- Pse nuk trillon diēka dhe tė qėndrosh tėrė muajin kėtu?
- Vetėm njė herė tė bėsh diē pėr mua,... pse nuk mė marton mua e pastaj nuk ke nevojė fare, tė shkosh tek ajo? "
- "Dita, unė mendoj qė ne duhet…"
- "Unė mendoj qė ne sė pari duhet te ulemi mė pėrshtatshėm dhe mė rehat", ia preu ajo.
Mirėpo ajo u ēua, dhe ashtu me kėmbėt e saja tė zbathura kėrceu si njė mace nė tepihun e bardhė para divanit.
U pėrkul dhe zhveshi fundin dhe brekėt e saj gjer nė gjunjė, pastaj ēoi njėrėn kėmbė, hoqi brekėt dhe fundin nga njėra kėmbė dhe pastaj nga tjetra, kėshtu zhveshi pjesėn e poshtme tė trupit.
I kapi rrobat me maje tė gishtit tregues dhe i hodhi me furi, mbrapa shpinės sė saj.
Duke buzėqeshur bėri njė hap nga Gimi dhe e shikonte me sytė e saj tė zjarrte.
- Gimi u ēua nė kėmbė.
- Ajo ra nė gjunjė para tij dhe i tha me zėrin e saj pėshpėritės:
- "A nuk donė tė mė ngrehėsh?"
- "Thuaj po", e detyronte ajo, derisa e hapte patentėn e pantallonave tė tij dhe me njė kapje tė lehte nxori atė jashtė dhe e kapi nė grusht.
Sytė e saj tė gjelbėr edhe mė tej shikojnė vetėm sytė e tij, dhe duke i ēuar vetullat lartė tha:
- "Tash ndoshta donė qė kėtė k.. tė madhe tė ma futėsh nė gojė?
Ai, k’thei qafėn mbrapa dhe fytyra e tij ra nėn rrezet e diellit, humbi nė hapėsirė, humbi nga lėpirjet e ledhatimet e saja tė pamėshirshme.
Drita pėrhapte ekstazėn dhe pėr disa sekonda ai e humbi forcėn e fundit tė tij.

* * *

- "ēka donė tash tė bėsh?", i tha ajo.
- "Duhet tė trilloj diēka, po rrijė njė muaj kėtu", pėrfundoi ai.

Te nesėrmen, Dita shkoi nė ligjėrata dhe ishte shumė e lumtur, qė Gimi do tė rrinte edhe njė muaj kėtu nė Zürich.
Ajo jetonte nė konvikt tė studentėve, dhe kishte vendosur qė tėrė javėn tė jetė e rregullt nė mėsime, mbrėmjeve tė mėsonte, ndėrsa nė fund tė javės tė takohet sėrish me Gimin.
Tė nesėrmen do tė ndėrmarrin diēka sė bashku.
Nė mbrėmje rreth orės 17, ajo u kthye nė banesė dhe pasi ishte shumė e lodhur, vendosi ta bėj njė dush.
Pasi u la, doli para lavaboit dhe filloi t'i pastronte dhėmbėt e saja tė bardha me fije mėndafshi. Pastaj mori brushėn, vendosi pastėn mbi tė dhe po i fėrkonte dhėmbėt. Shikoi vetveten nė pasqyrė dhe filloi tė mendonte hollėsisht, lidhur me aferėn e saj me Gimin.
Pėr njė moment mendoi se ishte e pakuptimtė, kjo lidhje me tė dhe ndoshta ėshtė mė mirė ta kėrkon njė djalė, pėr njė lidhje mė serioze.
Duke menduar kėshtu, cingėroi celulari i saj, qė ishte diku nė dhomė.
Vrapoi me tė shpejtė kah dhoma dhe mezi e gjeti celularin, ndodhej nėn batanije nė krevatin e saj.
E pa numrin e Gimit dhe u lajmėrua me tė shpejtė.
- "Alo"
- "Dita?"
- "Po? "
- "Unė jam Gimi" tha ai.
- "Sa ėshtė ora? " donte tė dinte ajo.
- "Shtatė e pesėmbėdhjetė minuta " - iu pėrgjigj ai me njė zė tė ulėt.
- "Aha "
- "A mendove pėr sonte?"
- "Pėr sonte? "
- "Po, unė tė..., unė tė kam ftuar pėr tė dalė sonte, a nuk tė kujtohet?"
- "Hėm "
- "Ēka mendon ti?"
- "Unė posa desha tė shtrihem dhe tė pushoj pakėz, si dhe sonte kam pėr tė mėsuar, kjo ėshtė e tera"
-"Ah, sa arrogante ėshtė kjo", mendonte ai, dhe e pyeti me zė tė lartė:
-"Ēka ke tė veshur?"
- "Pse?"
- "Jam kureshtar"
- "E kam mantelin e bardhe tė banjės " u pėrgjigj ajo " dhe brekė tė mėndafshta"
- "Aha, ... ēfarė brekė ke?"
- "Brekė, tė cilat mbrapa e kanė vetėm njė shirit, qė mė ėshtė futur nė prapanicė "
- "Ēfarė ngjyrė janė?"
- "Te kuqe "
Pėr njė ēast mbretėroi heshtja nė lidhjen telefonike.
- "E... Pse nuk i zdeshė?" e pyeti ai
- "Ani?!" ia ktheu ajo "prit njė sekondė"
Ai e dėgjoi se si Nateli (mobili) luhatej mbi diēka tė fortė.
O zot, po i zdeshė brekėt vėrtetė, dhe filloi t'i rrah zemra me furi, donte t'i dilte jashtė kraharorit.
- "I zdesha" tha ajo.
Pėrsėri heshtje...
- "E ē“ke tė veshur nė trup?"
- "Vetėm jelekėt "
- "Ēfarė ngjyre janė jelekėt?"
- "Tė kuqe, 95 B"
O zot sa gjinjė tė mrekullueshėm ka ajo, mendonte ai, dhe e parafytyronte jelekun e kuq, sikurse aureolat e gjinjve tė saja tė kuqe. Mė pas vėrejti se nė prapavijė tė bisedės dėgjohej njė muzikė e lehtė klasike.
- "Po dėgjon muzikė, ... klasike apo?"
- "A mė the t'i zhvesh unė brekėt, vetėm pėr tė diskutuar se ēfarė muzike dėgjoj?"
- "Oh jo Dita, jo" ia ktheu ai.
- "Ēfarė je duke bėrė tash?", donte tė dinte ai.
- "Jam shtri nė krevatin tim"
- "A je shtri nė shpinė?"
- "Po, nė shpinė"
- "Kėmbėt, i ke tė hapur?"
- "Jo"
- "Atėherė hapi"
- "Mirė" i tha ajo
- "I ke hapur shumė?"
- "Po"
- "Pse nuk e qon dorėn atje poshtė?"
- "Ku atje poshtė" donte ta dėgjonte atė fjalė mė saktėsisht ajo, edhpse e dinte ku...
- "E din ti ku!"
- "Jo, hajt mė trego ku?"
- "Nė mes tė kėmbėve tuaja" ia shpjegoi ai.
- "Ku nė mes tė kėmbėve tė mia? Mė thuaj ku?"
- "Nėėė..." sikur iu ndal pėr njė ēast frymėmarrja.
- "Nė, ... ku... ?" e provokonte ajo.
- "Nė pidhin tėnd " i tha mė nė fund, ai.
- "Ani"
Tash mbretėroi njė heshtje mė e gjatė mes tyre.
- "A ... a e qove dorėn aty?" e pyeti me gjysmė zėri.
- "Po"
- "A je lagur"
- "Po" tha heshturazi. - "E ti ēka ke tė veshur?" e pyeti ajo
- "Asgjė" i tregoi ai.
- "Je lakuriq?"
- "Po"
- "A je shtri nė shpinė"
- "Po"
- "tu ka qu?"
- "Po, shumė"
- dhe sikur tė ishim mė afėr....!?
-Pse nuk jemi, pajė... dhe pėr njė moment mungoi pėrgjigjja ..., si thua ti, tė takohemi sonte?
-Po, unė them - tani tė takohemi.
-Dėshiron ti tė vish ke unė apo... ēka apo?...,
- Gimi ti mbase do vish mė shpejt, je i motorizuar apo?!...
- Ashtu ėshtė, atėherė po nisem tani dhe pas 15 min. do gjendem para derės sate.
- Gimi unė tė priti... ke kujdes...mos vono... dhe telefoni nga ana tjetėr ndėrpreu sinjalin dhe filloi me pi, pi, pi...

vazhdon...

Edited by durrsaku - 2/10/2010, 12:58
 
Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 22:15     +1     Quote

Gimi rrufeshėm u ngrit, futi flokėt nėn krehrin e gishtrinjve...
Sikur dėshironte njė masazh tė lehtė dhe tė shpejtė, pėr tė risjellur memorien dhe mendjen ke Dita, qė tani e priste me padurim, por edhe Gimi sikur ishte i frustruar!
- Bėri njė dush tė shpejtė, u rrua, parfymos dhe zgjodhi nga gardėroba veshjen mė elegante qė kishte.
Mbylli derėn nga jashtė dhe startoi motorin e makinės me njė lėvizje tė lehtė tė dorės nė tė djathtė.
Pas njė momenti u gjend pėrbri liqenit ku ishte pėrplot me shetitor, nė njė kolorit tė shndritjeve tė llambave buzė liqenit si dhe atyre pėr rreth krijohej njė peizazh magjeps, romantik.
-Gati sa u zhyt nė mendime dhe harroi se gjendej i ndalur nė semafor, kur njė zonjė i sinjalizoi se tani ishte ndezur drita e gjelbėr... pardon... dhe ai drejtoi shikimin pėr kontroll nė semafor, u bind se vėrtet ishte e gjelbėr, startoi sa nuk ia fishkėlloi gomat.
Pas njė ēasti u gjend pranė banesės sė Ditės, i ra ziles, ajo pasi u bind se ishte Gimi hapi derėn dhe qė tė dy u gjendėn nė pėrqafim tė njėri tjetrit...
- Gimi si pėr tė hapur bisedėn, iu drejtua sikur dėshironte tė arsyetohej, u vonova njė ēik... po ajo ia kthej pa vonesė jo, jo, edhe unė bėra njė dush dhe u pėrgatita tė dalim pakėz ėshtė mbrėmje e bukur...
- Shkuan nė Hotelin Sheraton, ishte pėrplot me mysafir, me njė ndriēim qė krijonte njė atmosferė tė qetė dhe ambient tė rehatshėm pėr t“biseduar. Nė bisedė qė tė dy ishin shumė tė lirė dhe tė ngazėllyer, nga tė dy vėrehej njė kėnaqėsi e madhe qė sonte pas njė kohe tė gjatė, prapė u gjendėn sė bashku nė njė tavolinė tė pėrgatitur me kujdes, mbase pėr qifte tė dashuruar.
- Pėr njė moment, miklimin e duarve tė dyanshėm ndėrpreu zėri i kamerieres e cila erdhi ti shėrbente.
Porositėn njė shishe verė tė kuqe, Bordoaux, dhe pėr ushqim sikur iu kishte ngritė oreksi, porositėn njė specialitet shtėpiak me sallatė Skoceze.
Dy tė rijė qė ishin aty afėr, nėn ndriēimin e qirinjve dhe atmosferės romantike qė krijohej, sikur iu bėnin konkurrencė me romancat e tė dashuruarve, ledhatonin duart e njėri tjetrit nėn pėrcjelljen e shikimeve ngazėlluese...
Nuk vonoi gjatė dhe ushqimi i servuar sillte njė aromė tė kėndshme, ishte pėrgatitur me kujdes dhe shije.
Pasi darkuan mirė... tė ngazėllyer nga atmosfera e bukur vendosėn qė pėr kėtė fundjavė tė huazojnė njė dhomė nė kėtė Hotel.
Ashtu dhe u bė.
Recepcionistia me kėnaqėsi ju komunikoi se kishin dhoma tė lira dhe poashtu, me pamje nga liqeni.
Morėn ēelėsin dhe u drejtuan kah ashensori nė tė majtė. Ishte dhoma Nr. 512 kati 5.
Ishte vėrtetė njė vend i bukur dhe Dita qė mė parė ishte e entuziazmuar me poezitė qė kishte lexuar nga Gimi, tani sikur pėr njė moment mbeti e stepur. Por Gimi shikimin e saj tė drejtuar nė infinit e ndėrpreu duke e mbėshtetur nė kraharor dhe ashtu sė bashku drejtuan shikimin nga dritarja, ecėn ca hapa nė atė drejtim dhe qė tė dy vėzhgonin me kujdes reflektimin e dritave nė kėtė natė romantike.
Aty filluan puthjet e njėpasnjėshme derisa Gimi e mori nė duar dhe pėrnjė ēast u gjendėn nė shtratin e gjerė. Pas ledhatimeve dhe puthjeve tė dyanshme e cila zgjati mjaftė, ai filloi dalėngadalė dhe me kujdes ta zdeshė duke ia ledhatuar cicat e fryra dhe mesatare me thimtha tė mprehtė dhe tė ndjeshėm, nga miklimi.
Ajo poashtu e zdeshi Gimin deri nė brekė, ai priti pėr njė ēast dhe pasi edhe ajo kishte ende brekėt e veshura sė pari hjeki atė pengesė ke ajo e pastaj edhe tė tijat. Dhe filloi njė paralojė derisa frymėmarrja e tyre filloi tė thellohej, dhe sikur zemrat e tė dyve kaluan nė njė tahikardi, ai kaloi me njė lėvizje nė pozicionin e dėshiruar dhe me njė kujdes tė posaēėm depėrtoi nė vagjinėn tani tė lagur dhe bėrė qull. Filluan lėvizjet me njė takt tė posaēėm, nėn pėrcjelljen e oh, oh , oh , oooohhh, tė Ditės dhe sikur kėto ofshama tė saj, shpejtonin ritmin e lėvizjeve tė Gimit krahas lėvizjeve trupore qė bėnte ajo, lėvizjet sa vinin e shtoheshin.
Qė tė dy ishin nė kulminacion, me lėvizje mė tė shpejtuara puthje dhe ofshama, kaluan nė trans, ekstazė.
Gimi ishte gati pėr t’u derdhur dhe po bėnte lėvizjet pėrfundimisht qė tė derdheshin njėkohėsisht edhe pikat e fundit tė spermės e tė kėnaqėsisė sė mrekullueshme, tė dyanshme....kur nga Dita u dėgjuan klithjet e fundit nga kėnaqėsia e papėrshkruar dhe ritmi i vazhdueshėm kulminant i lėvizjeve tė Gimit.
Pastaj, ajo kaloi nė aksion.
Rotulloi Gimin me shpinė pėrfundi dhe hypi mbi te, duke e gėlltitur me vagjinė penisin e tij, qė ishte ndezur dhe bėrė gur. Me dorėn e djathtė hodhi flokėt pas shpine dhe vazhdoi koitusin me njė ritėm paksa sadist.
Gimi tani kishte kohė tė ledhatonte cicat e bukur dhe tė fortė, dhe nė ritėm lėvizte shpatullat e tij duke ledhatuar vithet e saj, tė cilat furishėm lėviznin nė takt, pėrderisa ajo lėshonte gjithnjė ofshamėn e kėnaqėsisė qė vazhdonte deri nė infinit...
 
PM  Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 22:16     +1     Quoteimage
Gimi rrufeshėm u ngrit, futi flokėt nėn krehrin e gishtrinjve...
Sikur dėshironte njė masazh tė lehtė dhe tė shpejtė, pėr tė risjellur memorien dhe mendjen ke Dita, qė tani e priste me padurim, por edhe Gimi sikur ishte i frustruar!
- Bėri njė dush tė shpejtė, u rrua, parfymos dhe zgjodhi nga gardėroba veshjen mė elegante qė kishte.
Mbylli derėn nga jashtė dhe startoi motorin e makinės me njė lėvizje tė lehtė tė dorės nė tė djathtė.
Pas njė momenti u gjend pėrbri liqenit ku ishte pėrplot me shetitor, nė njė kolorit tė shndritjeve tė llambave buzė liqenit si dhe atyre pėr rreth krijohej njė peizazh magjeps, romantik.
-Gati sa u zhyt nė mendime dhe harroi se gjendej i ndalur nė semafor, kur njė zonjė i sinjalizoi se tani ishte ndezur drita e gjelbėr... pardon... dhe ai drejtoi shikimin pėr kontroll nė semafor, u bind se vėrtet ishte e gjelbėr, startoi sa nuk ia fishkėlloi gomat.
Pas njė ēasti u gjend pranė banesės sė Ditės, i ra ziles, ajo pasi u bind se ishte Gimi hapi derėn dhe qė tė dy u gjendėn nė pėrqafim tė njėri tjetrit...
- Gimi si pėr tė hapur bisedėn, iu drejtua sikur dėshironte tė arsyetohej, u vonova njė ēik... po ajo ia kthej pa vonesė jo, jo, edhe unė bėra njė dush dhe u pėrgatita tė dalim pakėz ėshtė mbrėmje e bukur...
- Shkuan nė Hotelin Sheraton, ishte pėrplot me mysafir, me njė ndriēim qė krijonte njė atmosferė tė qetė dhe ambient tė rehatshėm pėr t“biseduar. Nė bisedė qė tė dy ishin shumė tė lirė dhe tė ngazėllyer, nga tė dy vėrehej njė kėnaqėsi e madhe qė sonte pas njė kohe tė gjatė, prapė u gjendėn sė bashku nė njė tavolinė tė pėrgatitur me kujdes, mbase pėr qifte tė dashuruar.
- Pėr njė moment, miklimin e duarve tė dyanshėm ndėrpreu zėri i kamerieres e cila erdhi ti shėrbente.
Porositėn njė shishe verė tė kuqe, Bordoaux, dhe pėr ushqim sikur iu kishte ngritė oreksi, porositėn njė specialitet shtėpiak me sallatė Skoceze.
Dy tė rijė qė ishin aty afėr, nėn ndriēimin e qirinjve dhe atmosferės romantike qė krijohej, sikur iu bėnin konkurrencė me romancat e tė dashuruarve, ledhatonin duart e njėri tjetrit nėn pėrcjelljen e shikimeve ngazėlluese...
Nuk vonoi gjatė dhe ushqimi i servuar sillte njė aromė tė kėndshme, ishte pėrgatitur me kujdes dhe shije.
Pasi darkuan mirė... tė ngazėllyer nga atmosfera e bukur vendosėn qė pėr kėtė fundjavė tė huazojnė njė dhomė nė kėtė Hotel.
Ashtu dhe u bė.
Recepcionistia me kėnaqėsi ju komunikoi se kishin dhoma tė lira dhe poashtu, me pamje nga liqeni.
Morėn ēelėsin dhe u drejtuan kah ashensori nė tė majtė. Ishte dhoma Nr. 512 kati 5.
Ishte vėrtetė njė vend i bukur dhe Dita qė mė parė ishte e entuziazmuar me poezitė qė kishte lexuar nga Gimi, tani sikur pėr njė moment mbeti e stepur. Por Gimi shikimin e saj tė drejtuar nė infinit e ndėrpreu duke e mbėshtetur nė kraharor dhe ashtu sė bashku drejtuan shikimin nga dritarja, ecėn ca hapa nė atė drejtim dhe qė tė dy vėzhgonin me kujdes reflektimin e dritave nė kėtė natė romantike.
Aty filluan puthjet e njėpasnjėshme derisa Gimi e mori nė duar dhe pėrnjė ēast u gjendėn nė shtratin e gjerė. Pas ledhatimeve dhe puthjeve tė dyanshme e cila zgjati mjaftė, ai filloi dalėngadalė dhe me kujdes ta zdeshė duke ia ledhatuar cicat e fryra dhe mesatare me thimtha tė mprehtė dhe tė ndjeshėm, nga miklimi.
Ajo poashtu e zdeshi Gimin deri nė brekė, ai priti pėr njė ēast dhe pasi edhe ajo kishte ende brekėt e veshura sė pari hjeki atė pengesė ke ajo e pastaj edhe tė tijat. Dhe filloi njė paralojė derisa frymėmarrja e tyre filloi tė thellohej, dhe sikur zemrat e tė dyve kaluan nė njė tahikardi, ai kaloi me njė lėvizje nė pozicionin e dėshiruar dhe me njė kujdes tė posaēėm depėrtoi nė vagjinėn tani tė lagur dhe bėrė qull. Filluan lėvizjet me njė takt tė posaēėm, nėn pėrcjelljen e oh, oh , oh , oooohhh, tė Ditės dhe sikur kėto ofshama tė saj, shpejtonin ritmin e lėvizjeve tė Gimit krahas lėvizjeve trupore qė bėnte ajo, lėvizjet sa vinin e shtoheshin.
Qė tė dy ishin nė kulminacion, me lėvizje mė tė shpejtuara puthje dhe ofshama, kaluan nė trans, ekstazė.
Gimi ishte gati pėr t’u derdhur dhe po bėnte lėvizjet pėrfundimisht qė tė derdheshin njėkohėsisht edhe pikat e fundit tė spermės e tė kėnaqėsisė sė mrekullueshme, tė dyanshme....kur nga Dita u dėgjuan klithjet e fundit nga kėnaqėsia e papėrshkruar dhe ritmi i vazhdueshėm kulminant i lėvizjeve tė Gimit.
Pastaj, ajo kaloi nė aksion.
Rotulloi Gimin me shpinė pėrfundi dhe hypi mbi te, duke e gėlltitur me vagjinė penisin e tij, qė ishte ndezur dhe bėrė gur. Me dorėn e djathtė hodhi flokėt pas shpine dhe vazhdoi koitusin me njė ritėm paksa sadist.
Gimi tani kishte kohė tė ledhatonte cicat e bukur dhe tė fortė, dhe nė ritėm lėvizte shpatullat e tij duke ledhatuar vithet e saj, tė cilat furishėm lėviznin nė takt, pėrderisa ajo lėshonte gjithnjė ofshamėn e kėnaqėsisė qė vazhdonte deri nė infinit...

Edited by durrsaku - 2/10/2010, 12:59
 
PM  Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 22:16     +1     Quote
Pas disa muajeve

Pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se c’me erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadale te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vagina, qe me kishte bere sa here te cmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshet e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me pare. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vagina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej muajsh te tere. Do tte haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja vaginen tend si te fryre. E shpejtoja ritmin edhe me shume. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at vaginen tende qe sa here me kishte bere mashkullin me te lumtur. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire . Se c’me pershkuan trupin ca t’ rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal mbathjet dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove per ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hov per beli dhe te shtrengova per trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt vagines tende te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta per tavolinen e toaletit. Te kapa per flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Penisi im depertoi mbrendesine e vegines tende. Leshove nje renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shume, derisa me doren e djathte te pickoja te byca dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat nje pas nje. vegina te ishte shnderruar ne ujvare. “je me mbrojtje?”me pyete. “Po” u pergjigja shkurt une nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje penisin tim tek te godiste mitren. Nje dhimbje e vogel qe te bente te cmendeshe fare. Pernjehere un e shpejtova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e vegines tende. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete per tavoline, dhe une u mbeshteta mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.
U ngritem ngadale. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
Une dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e fytyres E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e beme perseri bashke, nuk e besoje qe me kishe prane.
 
PM  Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 22:17     +1     Quote
Ne stacionin te trenit-AHEN

Mberrijta vone ne Ahen aty rreth oeres dhjete e gjysme e nates.Isha I panjohuar me ate mes e poashtu edhe gjuhen gjermane nuk e zoteroj aq mire.Me duhej nje ndihme orientimi,taxi apo edhe percjellje deri te salla sportive,ku do te flinja ne ata thaset kampor.Per qudi qyteti I Ahenit kishte nje karakteristike te ndertimit te veqante me banesa te uleta ,rruge me kallderme,artitektur e vertet mesjetare.
Dritat e rruges ja jepnin nje pamje te veqant te gjitha ketyre bukurive mesjetare te ruajtura me gjelozi nga komunaret dhe mirembajtesit te cilet sapo ishin duke e pastruar rrugen dhe mbledhur hedhurinat nga kontenjret.U nisa ne drejtim te tyre t’I pyes per rrugen apo per taxi,mirepo rrufeshem ma preu rrugen nje zonje si pa dashje.Une u stepa ne vend(me vinte keq,thosha me vehte e lendova),dhe duke I kerkuar falje ne ate gjysegjermanen time,Ajo m’u drejtua:Cfare do ne kete kohe kendej?.Besomeni nuk dija edhe si te pergjigjem kjaret,mirepo duke perzier edhe me anglishte ja bera me dije se jam sportist,dhe duhet te shkoj ne Qendren sportive per te fjetur,qe te nesermen te prezentoja ne nje gare me karakter nderkombetar.
Ajo beri sikur me kuptoi per te gjitha,dhe me kapi nga krahu dhe u nisem ne nje drejtim te kundert me mirembajtesit e rrugeve.Ajo kishte te katerdhjetat diku,nuk ishte edhe aq e bukur,por kishte hedhur aq shume parfum sa qe ta zinte frymen.(me vehte mendoja; A thua u kuptuam me kete zonje a jo,sepse kaluam rrugen kryesore dhe hyme ne nje rrugice te ngushte dhe te erret).Me ne fund e kuptova se zonja ishte prostitute,sepse posa hyme ne rrugicen e ngusht ajo me kapi per jo mole dhe deshi te ma bej me dije se I bene te gjitha per para.Mirepo une nuk kisha ndonje interesim te veqant per seks e ne veqanti per nje prostitut qe sillet rrugeve mbremjeve.Megjithate ajo ngulmonte duke mi treguar gjinjet,vithet vetem e vetem te mare ca para nga une,dhe ne fund pranova te ja jap ne goje(per cka me tha se kushton 30 dm.Me besoni ajo kishte si duket mjafte pervoj ne thithje,por qe mua nuk linte ndonje pershtypje e gjithe kjo loje pa ndonje arsye te veqant.Ajo e thithte te terin,e shpesh edhe koqet I fuste ne goje derisa une qendroja jashte lojes se saj,duke shiquar se mos po kalon ndokush andej.Kurrsesi nuk mundesha te koncentrohem qe ta kryej kurse ajo me ngulm e thithte dhe sa here e shpejtonte thithjen.Dikur edhe ajo e verejti se une nuk po mundem ta derdhe epshin ne buzet e saj,filloj te ma masturboj me dy duart,duke ma shternguar thuajse do me ja zene frymen,por kursesi te derdhem.Me ne fund filloje te dhimbte jo mole e kursesi ta kryej,kurse ajo ngulmonte per perfundim,mirepo ja dhashe 30 marka vetem e vetem te shpetoj nga ai mundim,dhe me percolli pa bere asnje bised deri te taxija.
Te nesermen ishte surpriza:Ne gara prezentuan edhe shume shqipetar,meq kishin ndegjuar se kane ardhur edhe nga Kosova shqipetar ne gara,dhe duke na mbeshtetur fuqimisht gjate gares me brohoritje na ndihmuan shume… Pasi perfundoi gara,shume prej tyre te entuziazmuar me suksesin tone na pershendesin ne afersi duke na ftuar neper Hajme azilantesh apo apartmente private…
… Nje meso burre u afrua te na pershendet: hallall ju qofte bre djema(nga duart e tij plote unaza dukati na u dhurua nje bombonjere e madhe dhe iku.Ne ikje e siper,verejta se po e priste i shoqi.Ohh jo,Jo nuk eshte e mundur,feshij syte,Ajo eshte,apo s’eshte.Si eshte e mundur nje grua shqipetare te shet nderin e saj rrugeve te Evropes.Nuk mund te besoj kete,ndoshta ky tipi eshte martuar me ndonje te huaj apo eshte “makro”.Sot e asaj dite kurr nuk e kam kuptuar kete mister…

20 vjet pa sex

pjesa 2:

- Do ta provoj me tė! - i thash vetvetes.
Edhe pse nuk kisha gjė pėr tė blerė, njė ditė u vesha top fare dhe dola nė treg. Sikur tė mė kishte pėrcjellė frajeri, u gjend afėr meje, qė nė kontaktin e parė qė bėra me shitėsit.
- Jam nė banesė, krejt vetėm sonte. Po ti? - mė tha si hajdut djaloshi qė shumė kohė mė vardisej.
- Tung Luan, ēka po bėn? - ia ktheva, sikur tė mos e kisha dėgjuar se ēka mė tha.
- Unė veē kėtė desha tė tė them, sepse ika ta kryej njė punė. Tė presė nė banesė, sapo tė bie terri - tha shkurt frajeri dhe u largua.
Nuk e kuptoja pse ky djalosh i ri mė ishte lyer pikėrisht mua, kur e di se ka shumė femra tė gjeneratės sė vet. Megjithatė, nėpėr kokė mė silleshin lloj-lloj mendimesh. Ishte vėshtirė ta luftoja dėshirėn qė pikėrisht me tė tė shtrihesha nė shtrat, ndėrkohė qė fakti i besnikėrisė ndaj burrit plotė 20 vjet, mė frenonte fuqishėm. Mendoja, nėse kaq kohė nuk i kam hyrė kėsaj loje, s’po i hyj fare.
Megjithatė, dėshira sikur mbizotėronte. U ktheva nė shtėpi dhe fillova edhe mė tej tė ballafaqohesha me ofertėn qė mė ishte fare pranė. Nė mbrėmje, rreth orės 22:00, u pėrvodha dhe shkova te djaloshi im qė vėrtetė e dėshiroja, por mosha e tij e re, pothuajse djali im, dhe fakti qė kurrė skam qenė me mashkull tė huaj, mė kishte penguar tė takohesha.
Sapo i jam afruar derės, ajo u hap. Ai mė kishte pritur krejt kohėn nė derė.
O zot... sapo e ka mbyllė derėn, mė ka rrėmbyer aq fortė, sa qė u ndjeva e ligshtė nė duart e tij.
- Zonja ime e ėndrrave... a e din se ēdo natė tė imagjinoja nė shtratin tim? A je e vetėdijshme se sa herė i kam mėshuar me dorė, duke menduar nė ty - fliste si i humbur Luani, duke mė mbėshtjellė me duart e njoma dhe tė fuqishme, tamam si njė luan i vėrtetė.
- Ja ku mė ke... tė shoh se ēka do bėsh tani - ia ktheva duke belbėzuar.
Mė rrėmbeu fuqishėm dhe mė dėrgoi nė dhomėn e fjetjes sė prindėrve tė tij, sigurisht pėr ta shfrytėzuar shtratin e tyre komod pėr kėtė punė. Me shpejtėsi filloi tė mi heq rrobat, pa demonstruar ndonjė paralojė, apo romantizėm. I hoqi edhe rrobat e veta shpejtė e shpejtė dhe mu fut mes kėmbėve. Unė nuk ndėrmerrja asgjė. Thjeshtė, isha e shtangur dhe ende ballafaqohesha me mendimet, nėse po bėj “punė” tė mirė.
Pėrderisa mendoja unė, ai ma palosi nė vendin e duhur “rr****” e tij goxha tė madhe dhe tė njomė.
- Ahhhhh... O zot sa i shijshėm qė je... Ashtu zemėr... - fillova tė gjėmoja, duke harruar nė gjithēka tjetėr, pėr t’iu dhėnė kėnaqėsisė momentale.
- Dridhu zonja ime, dridhu... shijo mashkullin e vėrtetė... Ti meriton mė shumė kėnaqėsi - mė thoshte Luani, gjithnjė duke i shpejtuar ritmet e tij pompuese.
U bėra ēikėrr nė k**** e tij, qė kisha fat ta ndieja brenda meje. Sa mė shumė qė gjėmoja, ai mė shumė mė rrėmbente, mė shtrėngonte dhe e shpejtonte ritmin, sikur dėshironte tė ma gjej fundin. Gjithnjė mė fliste se si zonjat e kallin dhe se unė isha nė shėnjestrėn e tij pėr shumė kohė. Fliste kėshtu dhe, si pėr inati qė nuk ia kam dhėnė deri mė tash, mė q**** edhe mė fortė.
- Ashtu... ashtu ēuni im... sa i fortė qenke - murmurisja duke qenė nė trans dhe nė kulmin e kėnaqėsisė, tė cilėn shoferi im pėr 20 vjet nuk ma kishte ofruar.
- Zonjė... kojshike... tė mbusha.... tė mbushaaaaaa - bėrtiste, pa u hamendur nėse po e dėgjon kush.
- Lirisht... mė mbushė... mė mbushė... ohhhh lumja unė pėr ty qė tė kam kojshi - ishin fjalėt e mia gjatė pėrjetimit tė orgazmit tė parė.
Jemi gjuajtur bashkė si tė vdekur nė shtrat dhe pėr disa minuta nuk kemi folur fare. Unė disi nuk besoja se mė ndodhi kjo qė mė ndodhi, ndėrsa ai qėndronte, sikur tė ishte penduar qė e kishte tradhtuar fqinjin e vet, burrin tim.
- Nuk e di pse, por femrat mė tė moshuara, sidomos zonjat mė ēmendin... Sa e sa herė i kam mėshuar me dorė, vetėm kur tė imagjinoja nė shtratin tim - mė fliste Luani.
- Nuk je ti i pari... Njė ditė, derisa isha ulur nė njė kafene, disa djem aty afėr meje shikonin femra nga terasa dhe komentonin. Sa u ēudita kur mė tepėr ata i dėshironin ato qė ishin mė tė vjetra - i thash atij.
- O zonja ime... Nuk ka djalosh qė tė paktėn njė herė nuk ėshtė dashuruar nė ndonjė femėr mė tė madhe, qoftė nė mėsuesen, shefen apo ku ta di unė - ma ktheu Luani im.
U desh ta porosisja qė kjo qė ndodhi mes nesh, ta mbaj shumė sekret. Por ai djalosh vetėm mė shikoi dhe filloi pėrsėri tė mė pėrkėdhelte, duke mė thėnė se pikėrisht kėtė e dėshiron edhe ai vet. Filloi tė mi thithė ngadalė majat e c******, pastaj edhe stomakun. Unė u ngjalla edhe njėherė nga epshi, por kėsaj radhe e rrėmbeva atė dhe ia puthja gjoksin, pastaj qafėn. Pėrsėri gjoksin dhe nė njė ēast u gjenda tek huri i tij beqar, tė cilin e rrėmbeva me dy duart dhe fillova ta pėrkėdhelja me buzė. Gjatė kėtij akti, Luani filloi tė shkrihej dhe mi futi dy duart, duke mi rrėmbyer vithet. Pastaj me ma futi kokėn mes kėmbėve. Ah, sa mirė dinte tė mė eksitoj. Gjuha e tij u bė si e gjarprit, edhe e gjatė edhe e shpejtė. Pėr kėtė eksitim, unė nuk ia kurseja k****, e as qyskinė e trashė. Me mjeshtėri dhe afsh e fusja deri nė fyt dhe e thithja me krejt fuqinė, derisa e nxirrja nga goja. Luani ēmendej nga ky veprim, por nuk mė mbeste borxh. Gjithnjė e mė fortė mi thithte buzėt e p*****, e qė kjo mė shpuri nė prag tė orgazmit tė dytė.
- Mjaftė loēkė... mjaftė se mė ēmende... Eja ma trus fortė se po e lyp - i thash, sikur tė isha duke qarė. Pa bėrė zė, Luani mė ktheu nga prapa dhe... o zot, sa forte mė ka shtrėnguar pėr vithe.
E ujdisi mirė majėn dhe, qysh e kishte bėrė qullė paraprakisht me gjuhė, i rrėshqiti dhe sikur dem ma trusi deri nė k****. Sa herė mė kujtohet kjo skenė, mė kaplojnė edhe ethet e kėnaqėsisė. Mė ka pumpatur edhe njė kohė ashtu furishėm dhe, kur e kam dėgjuar se filloi tė ulėrij, u pėrgatita qė ta pranoj edhe njė mbushje tė fortė.
- Ahhhh zonja ime e shtrenjtė... shtrėngoi vithet se tė shqeva... Uhhhhh kojshike, sa e nxehtė qė je - bėrtiste dhe eksplodoi pėr sė dyti thellė nė brendinė time.
Unė vetėm i dridhja kukat, duke i ndihmuar qė tė depėrtoj sa mė thellė nė mua. Nė atė ēast edhe unė u derdha, sapo e ndjeva llavėn e vullkanit tė tij.
Gjithmonė e kam imagjinuar njė mashkull mė tė ri se vet, por assesi nuk kam guxuar tė marr njė vendim tė tillė. Kam menduar qė ka mbaruar koha e dashurive tė tilla pėr mua. Por, kėsaj radhe jam bindur se kurrė nuk ėshtė vonė pėr dashuri, pavarėsisht moshės.
Tash e kam ndėrprerė me Luanin, sepse mė vinte keq t'ia humbja kohėn. Mendoj se ai duhet ta gjej njė femėr mė tė re dhe tė martohet, se pėrndryshe ai nuk do tė ndiente nevojė. Mė thoshte se, po qe se unė pranoj tė vazhdoj kėtė dashuri, ai do ta vazhdonte shumė gjatė lidhjen me mua, pa i shkuar nė mendje pėr martesė.
Kjo ndoshta ėshtė histori e turpshme, por ja qė mė ka ndodhur. Fundja, burri mi ka fajet. Kurrė nuk do e shlyej atė kujtim, i cili mė ka ndodhur nga dashuria e Luanit ndaj “plakave” dhe dėshira ime pėr tė pėrjetuar diēka tė kėndshme, pasi qė e kuptova se burri po mė tradhtonte.
Prandaj, asnjė femėr apo mashkull nuk e akuzoj, nėse dėfrehen duke ndjerė dashuri reciproke. Njerėz jemi, edhe pse jemi tė martuar. Mund tė dashurohemi, pavarėsisht qė kemi dikė afėr. Luani mė ktheu edhe njėherė nė zemėr ndjenjėn. Pėr tė cilėn kam menduar se ka marrė fund pėr mua.
 
PM  Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 22:18     +1     Quote
Sex mes femrash

pjesa 1:

Edhe pse me burrin kam marrėdhėnie tė shkėlqyeshme, njė dreq mė kishte hyrė nė tru, duke mi ngacmuar pėr ditė e mė tepėr ndjenjat dhe dėshirat seksuale. Krejt fajin e kishte njė vajzė e pashme, tė cilėn e takuam nė parkun e qytetit, gjatė njė shėtitje qė bėra me burrin.
Rastėsisht ma tėrhoqi shikimin gjoksi i saj, pėrderisa ishte ulur nė njė karrige fillikat vetėm. Ajo sikur priste dikė, por qė nė mua u ngjallė njė kėrshėri qė t’i shkėmbeja ca fjalė me tė, vetėm sa pėr ta parė mė afėr. Burrit tim, Bujarit, i thash tė shkonte nė njė shitore qė tė merrte ca pije, ndėrkohė qė unė do ta prisja aty nė park, sepse sandalet me taka tė larta mi vrisnin kėmbėt. Ai pa kundėrshtuar iku drejtė shitores, e cila ishte pėrballė parkut.
- Pėrshėndetje bukuroshe – iu drejtova vajzės.
Ajo, pasi mė shikoi paksa me habi, u buzėqesh dhe ma ktheu pėrshėndetjen. U ula pranė saj dhe fillova tė flas lirshėm, sepse ishim femra dhe isha e bindur qė nuk do tė shkaktoja ndonjė skandal.
- A jemi parė ne mė parė... A njihemi ne? – mė pyeti vajza me njė zė melankolik, sa qė mė shkriu tė tėrėn.
- Jo... Vėrtetė, nuk njihemi, por tė pashė qė je vetėm dhe t’u afrova – i thash, pa e hequr buzėqeshjen nga fytyra, tė cilėn e kam armėn mė tė fortė pėr ta rrėmbyer ēdo mashkull.
Pasi shkėmbyem ca fjalė, ia mbėrriti Bujari dhe, pasi e pėrshėndeti edhe ai atė bukuroshe, u ul pranė meje. Ndenjėm edhe pak dhe unė e luta burrin qė tė na fotografoj me atė vajzėn.
- Besoj se nuk ke gjė kundėr ė ? – e pyeta atė, edhe pse e dija se ajo nuk do tė kundėrshtonte, sepse ishte vajzė e butė sikur pėllumbeshė.
- Jo, jo... Assesi – u pėrgjigj, duke ma qitur krahun qafės pėr ta marrė pozicionin, sikur tė njiheshim shumė kohė.
Pėrkėdhelja e saj mė rrėqethi trupin, gjė qė mė shtyri ta lodh burrin duke na fotografuar, vetėm qė tė pėrkėdhelesha sa mė shumė. Herė e shtrėngoja atė engjėllushė pėr beli, e herė ajo mua. Herė e pėrqafoja, e herė ajo mua. Tė gjitha kėto veprime mė eksituan, derisa ndjeva qė isha lagur qull midis kėmbėve.
Nė pėrfundim, vajza mė kėrkoi qė t’ia dėrgoj fotografitė me e-mail, tė cilin ma shkroi nė njė copėz letre. Me kėnaqėsi mora atė letėr dhe u ndamė, gjithnjė duke shpresuar se do ta shtija nė dorė atė femėr tė re, e cila nuk kishte mė shumė se 20 vjet.
Nė shėtitje e sipėr, mendja mė rrinte tek ajo. Eksitohesha duke imagjinuar se si do ja thithja gjinjtė e njomė dhe ajo tė mė ledhatonte mua, pėrderisa tė ishim me veshje tė brendshme seksi. Isha shumė e lodhur nga mendimet, derisa doja qė edhe burrit t’i thosha se dėshiroj tė provoj diēka te re. Fillova t’i flasė pėr atė vajzė, duke i thėnė se ishte fantastike.
- Ahhh... Pse nuk jam mashkull?! – i thash Bujarit, i cili me habi mė pyeti se pse e dėshiroja kėtė.
I thash se imagjinoj qė ėshtė diēka fantastike tė pėrkėdheleshe me vajzat, t’iu hipje sipėr dhe tė bėje dashuri me to, duke u ngulitur thellė nė trupin e tyre.
- T’i je iluzioniste... Unė mendoja se mė shumė kėnaqeni ju qė jeni femra dhe qė mashkulli sillet rreth trupit tuaj, sikur rreth njė diēkaje tė shenjtė – ma ktheu burri.
Qeshėm bashkė, por qė e ndjeja se mė mungonte diēka. Nuk e di pse mė sillej nėpėr kokė ēasti kur u ndamė dhe unė e putha atė vajzė fare pranė buzėve, ku ndjeva butėsi dhe ngrohtėsi. Por, kėtė ndjenjė nuk mundja t’ia tregoja burrit, nga droja se do tė mė gjykonte keq. Tek ajo vajza mė rrinte mendja pėr ēdo ditė, sepse nuk e shihja as nė mesinxher, edhe pse e regjistrova sapo arritėm nė shtėpi.
Njė ditė, kur unė mendoja se nuk do ta takoja mė kurrė atė vajzė, ndėrkohė qė burri ishte nė punė, papritmas Vjollca, vajza qė ma turbulloi mendjen, u fut nė mesinxher. Menjėherė iu paraqita, gjoja se duhej t’ia jepja fotografitė.

vazhdon...
 
PM  Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 22:18     +1     Quote


Sex mes femrash

pjesa 2:- Ooooooo... pėrshėndetje zonjė. Po ku jeni qė nuk po ju shoh online – mė pyeti Vjollca.
U stepa nga emocionet, por qė isha e vetėdijshme se duhej tė tregoja maturi gjatė shprehjeve.
- Edhe unė tė kam pritur tė kontaktojmė, sa herė qė hyja nė mesinxher, por nuk tė shihja – i thash.
Vjollca menjėherė mė “ledhatoi” me komplimente, duke mė thėnė se jam zonjė e vėrtetė dhe shumė tėrheqėse dhe se burri im duhej tė ndihej krenar qė mė ka pėr grua.
Eh... Kėtu ma hapi rrugėn qė t’i shpalosja mė lirė ndjenjat e mia ndaj saj. I thash se mė ka pėlqyer aq shumė, sa qė nuk e bej as gjumin rehat, nuk mund ta largoj nga mendja dhe se e imagjinoj ta kem pranė.
- Ooooooo... po ju qenkeni dashuruar nė mua zonjė! Si ėshtė e mundur qė tė ndiheni ashtu ndaj meje?! – mė shkroi nė vazhdim pėrmes mesinxherit bukuroshja e ėndrrave tė mia tė krisura.
Ajo kėrkonte qė t’i tregoja edhe detajet se si e imagjinoja, gjė qė u mundova tė mos e shpalosja kėtė, por qė ajo mė luti tė jem e lirė ndaj saj.
- Vjollca... Po tė shprehem lirshėm, e ti mendo ēfarė tė duash pėr mua. Mė quaj tė krisur, budallaqe, e pėrdalė apo si tė duash. Unė nuk do tė hidhėrohem nė ty, por edhe mė tej do tė ėndėrroj.
I thash troē se ēka mė ėshtė pikur nė kokė dhe se do ta dėshiroja pikėrisht atė qė ta ledhatoj dhe tė ndjej ngrohtėsinė e saj. I thash se ėndėrroj t’ia kap ata gjinj si ftonj dhe t’ia thithė, duke zbritur gjithnjė e mė poshtė stomakut, pėr ta futur kokėn midis kėmbėve qė t’ia lėpijė atė pidhuc tė freskėt dhe tė njomė.
- Ohhhhh... Zonjė... tė ndjej se tė kam afėr – mu pėrgjigj Vjollca, duke mė lėnė gojėhapur dhe shumė tė gėzuar qė po mė kupton dhe qė po e dėshiron njė lojė tė tillė.
Pa humbur kohė, ia dhashė numrin e telefonit dhe e caktuam njė ditė pėr takim, bash kur burri mė pat paralajmėruar se do tė udhėtonte jashtė qytetit me punė zyrtare. Vjollca u pajtua me planin dhe u ndamė nga biseda nė mesinxher. Unė mezi prisja atė ditė, por qė pėrgatitesha pėr ēdo detaj, si nė trupin tim ashtu edhe pėr veshjen qė do ta mbaja.
Tė mėrkurėn, ditėn qė do tė mė vinte mysafirja e dėshiruar, nė mėngjes e pėrcolla burrin nė rrugėtim dhe menjėherė dola nė qytet pėr tė pėrzgjedhur njė veshje tėrheqėse qė do ta mbaja atė ditė. Bėra njė dush me kujdes, hoqa ēdo qime tė tepėrt nga trupi dhe u leva me krem qumėsht, pėr tė qenė lėkura mė e butė. Kah mesdita, pikėrisht nė kohėn e caktuar, ra zilja dhe para derės u paraqit Vjollca.
- O zot... Sa e bukur qė mė je zemėr – e prita me fjalė tė ngrohta.
- Edhe ju dukeni shkėlqyeshėm... Shumė mė mirė se ditėn qė u takuam nė park – ma ktheu ajo.
Derisa i zbathte sandalet me shumė rripa, unė e shikoja trupin e saj, vėrtetė tė bukur. Prapanica i shkėlqente nga forma e njė molle, ndėrkohė qė gjinjtė i vareshin sikur dy ftonj tė mėdhenj. Sapo ėshtė drejtuar nga unė, e pėrqafova me dashurinė mė tė madhe, ndėrsa ajo mė puthi ca herė nė faqe, por puthjen e fundit ma bėri nė buzė.
- Ahhhhh... Sa buzė tė ėmbla qė ke moj xhan. Megjithėse je e tėra si mjaltė - i thash, duke u ulur nė karrigen e butė, ku gjithnjė ulesha vet, sepse kisha pamjen nga dritarja.
- More ti qė po mė dukesh sot... As qė kam paramenduar se pas atyre rrobave qė kishe atė ditė nė park, fshihet ky trup i mrekullueshėm – ma ktheu komplimentin vajza qė dukej tė ishte shumė e emancipuar pėr moshėn qė kishte.
Pasi e shėrbeva me pije, u ula pranė saj dhe e ftova edhe njėherė tė mė pėrqafonte. Ajo me pėrqafoi fortė dhe, pėr ēudinė time, filloi e para tė mė pėrkėdhel ngadalė dhe me shumė ėmbėlsi. Mė puthi me butėsi femėrore nė buzė, e qė mu duk njė fantazi e vėrtetė. Ma hoqi bluzėn e hollė qė kisha, duke ma ledhatuar pjesėn e sipėrme tė trupit. U largua paksa nga unė dhe u zhvesh deri nė brekė. U zhvesha edhe unė deri nė leckat qė kisha veshur enkas pėr tė. Mu afrua dhe filloi tė mi lėpinte dhe thithte gjokset, duke mi kafshuar ngadalė majat, tė cilat ishin bėrė tė forta si gurė. Mė ledhatonte dhe mė puthte aq mirė, sa qė kurrė nuk e kisha pėrjetuar atė ndjenjė nga njė mashkull. Filloi tė zbresė me puthje dhe ledhatime me gjuhė poshtė barkut, duke mi puthur dhe kafshuar ngadalė pjesėt e brendshme tė kofshėve. Unė gjėmoja, sepse mė ēmendte kur filloi tė ma lėpij edhe bregun e pi**. E ndjeja gjuhėn e saj gjarpėrore nėpėr buzėt e pi**.
- Ohhhhh, zemėr... sa shumė tė kam ėndėrruar tė ma bėsh kėtė – flisja e hutuar dhe e humbur nga orgazmat qė nuk i kisha pėrjetuar mė parė aq shpesh.
Kur kalova nė ēmenduari, e kapa pėr flokė dhe e solla kokėn e saj afėr fytyrės sime, duke iu vėrsulur me puthje tė mbuluara me epshin e njė femre dyzetvjeēare. Tani ishte radha ime qė t’i tregoj asaj lezetin e vėrtetė. Fillova ta lėpija tė tėrėn, duke mė joshur ndryshimi i trupit nga ai i burrave. Ia lėpija gjokset, e qė i kishte mė tė mėdhenj se tė mitė, ndonėse ishte shumė mė e re se unė. Kjo mė eksitonte edhe mė shumė, sepse i kishte edhe mė tė fortė, me maja tė vockla, por tė fryra si bėrthama e njė pjeshke.
Pėrkėdheljet i zbrisja gjithnjė e mė poshtė, duke synuar pėr herė tė parė nė jetė lėpirjen e organit seksual tė gjinisė sė njėjtė. Mė pėlqeu kur e pashė se poshtė ishte e lagur qull. Fillimisht ngadalė, pėr tė vazhduar gjithnjė e mė me afsh, fillova tė zhytesha nė pi*** e saj tė njomė. Ajo filloi tė pėrdridhej si pėllumbeshė nė duart e mia qė ia kisha futur nėn vithe, ndėrkohė qė me gjuhė gjarpėroja nė pi*** e saj tė vogėl.
- Ahhhhh, zonjė... qenke mjeshtre pėr pi**... Ohhhhh... sa lezet qenka – ulėrinte ēupa, pėrderisa pėrjetonte orgazmat e saj vajzėrore.
Mė pas unė u shtriva, ndėrsa ajo mė kalėroi, duke mi thithur gjokset. Mė ishte futur si mashkull midis kėmbėve dhe i fėrkonim pi**, sikur tė dėshironim tė futeshim brenda, por kot.
Ne ishim femra dhe kėnaqeshim me trupat tanė artistik, gjithnjė duke ledhatuar lėkurėn e trupit, pa asnjė qime, siē isha mėsuar tek meshkujt.
Deri nė mbrėmje kemi provuar pozita tė llojllojshme, por qė na kėnaqte ajo si numri 69, sepse edhe kishim pidh nė gojė, edhe gojėn nė pidh.
Vjollca nė fund ma pranoi se kishte ėndėrruar tė bėj dashuri me femėr, sepse ishte joshur nga filmat pornografik qė kishte shikuar me shoqe, sepse ende nuk kishte tė dashur. Ndėrkaq unė ia pranova se kot sė koti mė ishte tekur qė tė bėj dashuri me femėr dhe se ajo ishte femra e parė konkrete, tė cilėn e kisha dėshiruar, qė kur e takova nė park.
Kėtė lojė e kemi pėrsėritur disa herė, pėrderisa ajo u martua me njė djalė qė jetonte jashtė vendit dhe iku bashkė mė tė, duke mė lėnė me shpresė se kur tė kthehej pėr pushime, do mė kėrkoj, ndėrsa lidhjen do ta ruajmė pėrmes mesenxherit.
 
PM  Top
suela
view post Posted on 22/4/2010, 22:19     +1     Quote
Trendafilat


Trendafilat e kuq me kercell te gjate kishin pushtuar kater kendet e dhomes.
Mbi tavoline ajo pa nje vazo me karafila dhe kjo e joshi me teper. Nuk foli asnjeri nga te dy gjate kohes qe ajo admironte lulet me sy.
Ne heshtje ajo mori nder duar nje buqete me trendafila te fresket dhe u drejtua tek dhoma e gjumit. I dashuri e ndoqi nga prapa me karafila ne dore dhe shikonte sesi ajo po shperndante mbi krevat petalet e luleve. ēarēafi i bardhe u mbush me pika te kuqe nga petalet e luleve. - Pak muzike e dashur ? pyeti me drojtje ai.
Femra pohoi me krye dhe dhoma u mbush me tinguj muzike te amerikes latine.
Muzika shoqeroj zhveshjen e saj delikate dhe shtrirjen mbi kervatin plot petale trendafili.
Vithet e saj te vogla dukeshin shume here me te bukura para se ajo te hiqte mbathjet, ndersa kofshet qene me te vertete forma te bukura.
- Eja.- tha ajo duke i ngulur syte plot egersi. Ka raste qe prej epshit syte e njerezve shfaqin pak egersi nga mungesa e durimit. Gjoksi i saj i madh e humbi pak formen joshese kur femra u shtri.
Sikur te donte te zbukuronte vajzen ai i hodhi petale karafili te tjera ne bark dhe kraharor. Ajo qendronte e mpire dhe vetem kur e pa qe ai po e zgjaste shume me lulet e preku tek xhinset duke e ledhatuar ne pjesen me te ndjeshme mashkullore.
- Kjo ishte deshira me e madhe per mua, te te shihja midis lulesh e dashur. Me shpejtesi ai u zhvesh dhe u shtri prane saj pa harruar ti puthte floket e zi.- Dua per pak ēaste te jem si femija yt dhe te thith gjirin tend .- Ajo pa folur ndryshoj pozicionin ne krevat dhe ai vendosi kryet mbi prehrin e saj per t'i thithur gjoksin si bebe. Thithja e gjoksit e ndezi krejt vajzen. Me sy gjysme te mbyllur ajo dukej e perhumbur ne kenaqesi. Pas pak ai u ngrit nga shtrati dhe i vuri penisin e tendosur ne mes te gjirit duke e ditur qe ajo do t'ja shtrengonte penisin me c***** e saj. Shume femra eksitoheshin nga ky gjest erotik, pasi i bente te ndiheshin pronare te mashkullit te bllokuar atje ne mes te kraharorit midis dy cicave.
Ledhatimet e tyre vazhduan dhe ajo zoteronte nder duar organin gjenital. Ajo e preku me te dyja duart sikur donte te ngopej me mashkull, derisa ai krejt padurim u shtri prane saj pa nguruar te hipte mbi vajzen. Siper saj ajo ndjeu krejt peshen e trupit mashkullor mbi te. Kjo gje e beri te ndihej e deshiruar, ose thene ndryshe, e ngopur me mashkull. Po vononte penetrimi i tij. Djali po i puthte syte asaj derisa ajo me syte e mbyllur i tha:- Dua nje femije nga ty.
- Po zemra ime. Do ta doja edhe une keshtu midis lulesh, sikur te mos mjaftonte kjo lulja jote mahnitese! Pas kesaj penisi depertoj brenda seksit femeror. Ajo qe vertet mahnitese dhe ashtu midis shtytjesh, shtrengimesh e puthjesh bene dashuri me nje zjarr te papare. Ne momentet e fundit ai mori disa petale lulesh nga krevati dhe ja vendosi mbi fytyre. U perqafuan perseri, nderkohe qe ai po derdhte "nektarin" brenda goces se etur per dashuri. Ishte nje derdhje marramendese, e bukur dhe e nevojshme. Madje shume e veēante midis trendafilave te kuq te bashkuar me ndjenjat, dashurine dhe kenaqesine totale !..
 
PM  Top
FLUTURA
view post Posted on 22/4/2010, 22:19     +1     Quote
Ne banjo


Isha ne pune dhe pas punes mezi prisja te vija ne shpi te me hapje deren te merja ne kra te puthja te isha me ty,Vij ne ship I bje ziles te deres Dhe te them HAPE RRUSH UN JAM,pas disa casteve hap deren dhe syt e mi
Shikojne trupin tend te lagur te mbuluar me nje peshqir,Oh nuk i rezistova dot asaj ikone eksituese,ma hoqe menjen te kapa nga beli te terhoqa drejt vetes dhe te putha te gusha ndjeja trupin tend te afrohej drejte meje me dukej sikur dicka po me shtrengonte foort sme linte te them asnjefjale ndjeja frymarrjen tende afshi jot po me dehte te terin papritur ndjeva duart e tua te lagura qe vazhduan te ma ngrinin bluzen ngadale larte, trupi jot i lagur takonte ne gjoksin tim ti dridheshe e tera ,embel i afrova buzet e mia siper buzeve tua te lepiva lehte vazhdova t'te perkedhel floket duke te prekur trupin tend te zhveshur ngadale e me poshte duarte e mia ndaluan tek bythet e tua ti shtrengova forte dhe te terhoqa drejte vetes me nje afshe te zjarrte ti thithja forte buzet e tua si nje i uritur ,ti nuk po i rezitoje situates te krijuar me zbertheve rrypin dhe pantollonat e mia po binin poshte atehere un te mora ne krah dhe ju riktheva vaskes u futem te dy brenda, pa u menduar me gjat u futa I teri mes shaleve te tua ste Lash te levizesh as te thuash asnjefjale te terhoqa fort drejt vetes e penisi pershkeroj veginen tende, vazhdoja tā€™te perkedhel tā€™te puth te shtrengoj ne kraharorin tim, Gishtat e mi udhetojne ne cdo pjese te siperfaqes tende,
ledhatojne cdo qoshe dhe gropez te trupit tend renkimet e tua tek veshet e mi ndjeja kafshimet e tua ne kurrizin tim,ndjejm ne cdo qelize eksitimin Nxehtesia dhe kenaqesia kan arritur kulmin dhe nderkohe un prishem brenda Teje Sy Bukur
 
PM  Top
85 replies since 24/2/2010, 21:55
 
Reply