MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Histori Erotike

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 12/4/2011, 12:37 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Atė dite nuk mund ta harroj kurrė. Qėndroja ne stacionin e autobusėve. Mė kaploi te ftohurit. Prisja fatin qė dikush te me dėrgonte sa me pare ne shtėpi, qė te shtrihesha e te pushoja me ne fund ne shtratin tim te bute e te ngrohtė. Me bisht te syrit vėrejta Fatėn, ish-shoqen time te gjimnazit dhe menjėherė u nisa ne drejtim te kundėrt ne mėnyrė qė t'i ikja kontaktit me te. Ne te vėrtetė, shumė njerėz i mundon fiksimi kohor. Pėr Fatėn, mu kėto gjėra ishin te rėndėsishme, gjėra kėto te cilat edhe pas 30 vjetėsh pėr te ishin te rėndėsishme. Pėr te ishin te rėndė-sishėm emrat e ish-profesorėve. Pėr te ishin te rėndėsishme vendet ku ishin te ulur nxėnėsit. Ky shkollim mbase pėr Fatėn ishte e vetmja gjė qė ishte me rėndėsi ne jetėn e tyre... Mirėpo Fatės nuk arrita qė t'i shmangesha. M'u afrua dhe me preku pas shpine. "Ē'ėshtė puna jote, shoku im i vjetėr? Bėhesh kinse nuk me njeh?!" Duke e aktruar befasinė, une ne mėnyrė miqėsore ia shtrėngova dorėn. Lutesha qė te mos fillonte te fliste pėrditėt shkollore! Ishte njėra nga ato femrat e qėndrueshme, me njė gjatėsi gati sa e imja, kurse ne take, ma kalonte. Kishte njėfarė bukurie seksi, e cila disi me frikėsonte qysh kur ishim ne shkollė. Kishte flokė plotėsisht te thinjura te cilat u afroheshin faqeve. Qysh kur ishim ne shkollė ajo kishte filluar qė te thinjej dhe ajo tufė e flokėve te thinjura, ne vetėdijen tonė djaloshare kishte njė domethėnie seksuale vullkanike. Ēdoherė kisha njėfarė stresi ndaj saj. Me provokonte ne mėnyra te ndryshme. Ma mbėshteste kokėn mbi sup, e mbėshteste trupin e saj pėr trupin tim, por asgjė me shumė. Vetėm do te me shikonte, do t'i lėpinte buzėt e ima. Tani, pas tridhjetė vjetėsh, dukej te ishte ende e mbajtur mire. Kishte pasur te veshur njė pallto. - Ē'bėn? - e pyeta si i marre. - Ē'mund te bėj une? - tha. - Une nuk jam ambi-cioze sikur ti, qė te shkruaj libra. Dhe pastaj biseda filloi. Me pyeti pėr prishjen time te kurorės, sikur kjo te kishte ndodhur dje, e jo para dhjetė vjetėsh. Edhe ajo ishte e ndarė. Por, ne mėnyrė te pacivilizuar. Shumė thjesht. Ishte martuar vonė, me njėfarė torollaku i cili kishte pėrjetuar kėnaqėsi duke i bėrė asaj skena. Mua me bubullonte koka kah m'i fliste kėto gjėra. - Mund te supozoj - murmurita. - Nuk mundesh - pėshpėriti ajo. Se pari e kishte munduar me xhelozi, e pastaj kishte filluar qė ne shtėpi t'i silite shokėt e vźt, pėr te luajtur bixhoz. Por ai e kishte pėrulur gruan e vźt. Me kapi pėr dore, duke me liruar nga udhėheqja e bisedės, kėshtu qė derisa ajo fliste, ishte e mjaftuedhme qė une vetėm te pohoja me kokė. Ishim se paku njėqind veta, kur me ne fund arri-ti autobusi. Te gjithė u paluam pėr njėri tjetrin, duke u futur ne autobus. Ishim aq te shtypur pėr njėri-tjetrin sa qė gati e humba frymėmanjen. Si duket, Fata nuk ruhej aspak. Ne te vėrtetė, nuk e kishte dert qė pjesėt e saja te trupit i prekeshin nga meshkujt e pranishėm. E shkumcoi pallton, apo iu kishin shkėputur pul-lat ne tollovi dhe u mbėshtetėm stomak pėr stomaku, gjoks pėr gjoksi. Cicat e saja te mėdha filluan qė te m'i ngrohnin mushkėritė. Ajo vazhdimisht fliste . Burri e kishte paditur dhe dėshironte qė fia uzurponte shtėpinź. - Paramendo. Kurrė nuk ėshtė denihur ne mua. Frikėsohej nga ajo se mėpastaj. kur te bėhej fėmija, une me nuk do ta pėrfillja aspak. - gari filloi qė te qante. - U bėra plotėsisht e frustruar. Bum im kishte dėshirė qė te me puthte nėpėr siomak.e pastaj me pénis te me kalonte nėpėr kėrthizė. te me derdhej ne lesh, por brenda kurrsesi jo, vźliau im. Nuk dėshironte dhe nuk dėshironte. E une nuk dėshiroja qė ta tradhtoja. Disa hčre jam munduar qė ta shtrėngoja me kėmbė dhe ta mbaja ne brendėsinė time, por ai me ka rźne shuplakė, duke me quajtur lavire. Dhe, derisa ajo i pėrmendre pjesėt me intime te trupit, une fillova qė maksimalisht te koncentrohesha ne bisedė. Kėmba ime ishte e futur ndėrmjet kėm-bėve te saja dhe diēka me sorollatej nėpėr kokė: bėja ore burrė atė gjė qė bashkėshorti i vźt nuk ia kishte bėrė. Ndjeva se si po me rritej kari, derisa Fata bise-donte krejt pranė buzėve te mia. Lėviza pak dhe mjetin tim te qirjes e orientova mu ne mesin e kėm-bėve te saja. Po, po. Une nuk do t'i besoj. Ai jo vetėm qė eshtė derdhur ne te, por si duket ia paska gjuajtur edhe disa shokė te vźt, dhe si duket mezi paska pritur qė ajo ta tradhtonte, qė te qihej me ta, e pastaj ta zinte ne fla-grancė. Mirėpo, ajo gjithmonė ishte njė vashė ēap-kėne dhe e dinte se ē'bėnte: ajo ishte qirė, jo vetėm me shokėt e tij, por edhe me ata, e edhe me te tjerėt, kur ai nuk e pėrgjonte. Dhe tani, ja, ajo kishte ven-dosur qė te ndahej. E shkaku? Vėliau i saj, pčse vjetė me i vjetėr se ajo, e kishte humburjetėn ne njė fatke-qėsi komunikacioni dhe shtėpia i kishte mbetur kėsaj. Ne bisedė e sipėr, ajo lėvizi edhe pak dhe tani kari im u mbėshtet mire ndėrmjet kofshėve te saja. Ajo edhe me tutje fliste pėr vėllaun e vźt, por une me nuk e dėgjoja aspak. Nga autobusi zbritėn disa udhėtarė dhe ne disi u liruam pak, por pėrsėri hypėn disa te tjerė, duke shkaktuar pėrsėri pėrreth nesh njė tollovi te hatashme. Kurse une isha ne kuim te kėnaqėsisė. Ngadalė ia ngrita fustanin dhe nga pan-tollonat e nxorra atė timin. Pėr njė moment, gati sa nuk u ēmenda: sapo e afrova karin tim ndėrmjet kėm-bėve te saja, e vėrejta se ajo nuk kishte pasur brekė fare! Guxha ime tanirnė rrėshqiti ndėrmjet buzėve te saja te pidhit. Njė pidh te tille te nxehtė kurrė nuk kam ndier nėjetėn time. Kari im hyri pjerrėt, por nuk mund te futej aq sa duhej. Une nuk guxoja ta ndėr-preja rrėfnnin e Fatės ne mėnyrė qė ta lusja pėr t'i hapur edhe pak kėmbėt, gjithnjė duke u frikėsuar se iluzionet do te treteshin. Ndjeva njė ndryshim ne zėrin e saj. Ai filloi qė disi te dilte me i ėmbėl dhe me i qetė. I hapi pak kėmbėt dhe kari im dalėngadalė po hynte gjithnjė e me thellė ne pidhin e saj. A e keni provuar ndonjėherė, lexues te dashur, qė kėtė ta bėni vjedhurazi ne autobus? Ėshtė njė gjė e tmerrshme kur qirja nuk varet nga dėshira personale, por nga dridhja e autobusit ne mėnyrė te ērregullt. Kari im lėvizte ne pėrputhje me tundjen e autobusit nėpėr rrugėn jo te rrafshėt, por mu kur paraqitej nevoja me e madhe e shpejtimit te ritmit, ai autobus i malikuar qetėsohej fare. Fata vazhdimisht fliste. Mendoj se edhe ajo filloi qėtėkallej.Tektash!? Isha i tėri i skuqur nga mosdurimi. Me dukej se do te shkonte ende kohė, e une ende nuk arrija dot deri te qirja. Zemra me rrahte si kurrė me pare. Buzėt e saja u pėrputhėn pėr buzėt e mia. - Mos me puth. Po me vjen turp. Pastaj, ē'do te mendojnė njerėzit pėr mua. Bėhu i mire. Pėrndryshe do te ndahem nga ti. Jo, vetėm kėtė mos e bėr - mendova vetmevete. Vazhdova qė edhe me tutje t'ia fusja ngadalė, duke e tėrhequr sa me shumė kah vetja. Asgjė nuk do te ndodhte e keqe, po mos te bėrtiste njė i marre, duke na shtyrė: - Aman bre zonjė. Ngushtohuni pak. Nuk po ju dilka njė bote vend! - Shko bre n'pidh t'nonės! - i bėrtiti Fata ime me gjuhėn e saj vuligare dhe u shrnang pak. Ne atė moment une ia futa deri ne fund, thellė, thellė, mu ne momentin kur edhe fillova qė te derdhesha dhe ta mbushja me spermėn time. Pulsimet m'i shtanguan kėmbėt, kurse nėpėr kurriz me kaluan disa ndjenja rrėqethėse. Isha i lumtur qė me ne fund ēdo gjė pėr-fundoi aq mire. Pastaj me kujdes karin tim e tėrhoqa nėn pantollone. Askush nuk hetoi asgjė. Me ne fund, ne mėnyrė falėnderuese e putha Fatėn ne faqe. - Dhe, ē'ke vendosur te bėsh me burrin? - e pyeta, edhe pse deri me tani nuk kisha lidhje se ē'mė kishte folur deri me tani. - Asgjė - tha hareshėm - mu asgjė. Nuk do t'i shmangem. Do ta malltretoj edhe une atė! Ajo u pėrgatit pėr te dalė nga autobusi. I propo-zova qė te shkonim se bashku tek une, ne banesė. Ajo refuzoi. I propozova qė t'ia lija adresėn ne mėnyrė qė me vonė te me paraqitej, kur te dėshironte. Atėherė pėr hčre te pare me shikoi arsyeshėm, sikur te ēuditej se pėr ē'arsye isha pranė saj. - Jo, po ti po e tepron tash! Mendon se me gjithė kėto pranime kam dėshiruar qė te ngulitem? Po. Me ke pėlqyer ne gjimnaz. Por, ne tash jemi te vjetėr. Paramendo se si do te dukej qė tek tani te qiheshim!? Harroje kėtė. Me te vėrtetė une jam kundėr ēdo gjeje qė ėshtė kundėr miqėsisė sonė. Jo, nuk do te kisha mundur qė te te paramendoja si dashnor! Gati sa nuk e humba vetėdijen. E kjo pak me pare, si do te mund te quhej?! E mundova kokėn lidhur me kėtė kur pėr njė moment Fata tźnimė doli nga autobusi. Ah, autobus i malikuar...
 
Top
27 replies since 8/2/2010, 00:04   147498 views
  Share