MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Histori Erotike

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 15/2/2011, 19:42 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Isha vajze e re e fejuar me djalin e endrrave te mia kaluam shume vite se bashku deri sa erdhi fejesa...pas disa ditesh shkova ne shtepin e tij ku u njoftova me familjen e ngushte ai e kishe vetem nje moter vellaun dhe babin nena i kishe vdekur disa vite me pare....pas nje kohe un shkoja shum shpesh ne shtepin te te fejuarit. Nje dit shkova paparalajmerim kur u trokita ne der doli babi i tij(vjehrri im)me tha se te fejuarin se kisha aty por me ftoi per nje kaffe hyra brenda kishe qen vetem. Pinim kafe bisedonim aii me tregonte per kohen e tij rinore sepse tani ishte 45 vjec... papritmas filloi tme pelqente si fliste dhe si me shikonte u ngrita ti pastroja filxhanat e kafes ne shenje respekti dhe kembet me dridheshin kur e shihja ate, disi kisha ndjenja erotike dhe doja qe ai tme afrohej edhe ai e kishe ndjere te njejten gje u afrua avash te bisedonte me mu me afer dhe papritmas mi preku duart une u drodha qulle, me tha je shume e bukur si nje vajz qe e dashuroja sa isha i ri un nuk prita shume dhe u ktheva perball tij dhe perniher me kapi me forcen e duarve rreth belit dhe me kafshonte deri sa me zhvishte une me njeren dore ia shtypja penisin dhe u mundoja sa ma shpejt tia hiqja pantollonat...arritem te zhvishemi dhe ashtu me ate shpejtesi ai me puthte dhe me kafshonte cdo pjese te trupit dhe mes buzeve te vagines une u dridhja e tera dhe hypa permbi te dha penisin e tij e kapja me dore e thithja pandal...nje orgazem e arritem. Me dukej bota e imja se paramendoja qe me nje burre te moshuar do te kenaqesha aq shume. Ppushuam pak asnjeri nuk folnim...mu afrua afer karriges ku isha ulur zhveshur me gishtin tregues filloi te me ferkonte vaginen ohh qfar ndjejne i pershperita te lutem mos u ndal dhe i hapja kembet edhe me shum duke me ferkuar me kapi ne krah dhe u nis ne drejtim te bajnos.hym aty dhe me rrembeu me te njejten shpejtesi si te paren her hym ne tushkad dhe guhen ma shtinte ne vagin deri sa u beja qull.pas disa minutash qe u pastruam me shtrijti ne banjo ku ishte e lagur me uj nga tushi dhe me penisin e tij gjigant me beri femren me te lumtur ne bot e shtyne penisin deri ne mitren time dhe ngadal me tha mos lyp burr tjeter se smund te kenaq si un un e shtrengoja dhe i thoja te mos ndalonte u knaqeshim pa mbarim e leshoj spermen ne krejt trupin tim dhe me puthi edhe njeher dhe iku te vishej un u pastrova shkova u vesha...dhe ika nga ajo shtepi pas disa ditesh me thirri i fejuari im te flija ne shtepin e tij shkova benum mardhenje por as afer skam qene e lumtur me F...sa me babin e tij un vazhdoj te jem nuse e asaj shtepie edhe disa muaj do te martohem dhe askush sdin asgje per lidhjen time me vjehrrin.


5








Pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se q,me erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadal te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vegiana, qe me kishte bere sa here te qmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshte e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me par. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vegina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej mujve te ter. Do t'te haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja veginen tend si fryej. E shpejtoja ritmin edhe me shume. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at veginen tende qe sa here me kishte bere mashkullin me te lumtur. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire . Se q'ma pershkuan trupin ca te rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal mbathjet dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove per ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hof per beli dhe te shtrengova per trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt vegines tende te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta per tavolinen e toaletit. Te kapa per flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Penisi im depertoi mbrendesine e vegines tende. Leshove nje renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shume, derisa me doren e djathte te pickoja te byca dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat nje pas nje. vegina te ishte shnderruar ne ujvare. a'je me mbrojtje?me pyete? Po u pergjigja shkurt un nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje penisin tim tek te godiste mitren. Nje dhimbje e vogel qe te bente te qmendeshe fare. Pernjehere un e shpejrova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e vegines tende. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete per tavoline, dhe un u mbeshtete mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.
U ngritem ngadal. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
un dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e pershkellire


6



Rreth nesh mbizotron qetesi, vetem rrahjet e zemres tende degjohen.
A te deshiroj vertet !? Nuk e di . Ne keto caste dua vetem ty ! Rrezatime jot erotik me terheq magjishem, mendoj , si do te ishte te benim dashuri ketu , te shijoj buzet e tua , te leja buzet e mia te rreshqsin mbi trupin tend.
Hmmm a mos ndoshta po mendon dhe ti te njejten gje !'? Syte e tu tundues me lene ta besoj kete . Kalojne disa minute qe ne shikojm njeri tjetrin , dere tani nuk kemi ndrruar asnje fjale e ndoshta nuk do te ndrrojem der sa gjithcka te jet ne fund.
Duart e mia rrethojne trupin tend,me buzet e embla ledhatoje qafen time , nderko qe un te shtyt avash dhe te mbeshtes tek muri qe per ty tashme ne qiell lartesohet.

Edhe pse kemi pak koh qe njhemi, ti me veshtron, sikur te ishte hera e pare qe me shikon.
Duart e mia rreshqasin avash mbi krahet e tu , lekura fillon te tendoset dhe me duket sikur dicka po me pervlon.Pastaj ngjitem perseri duke te ledhatuar der tek shpatullat , me gjuhe te ledhatoj qafen , nje renkim i lehte degjohet te dale nga buzet e tua dhe un qesh, sepse tani e di me siguri , qe ty kjo po me pelqen.Pastaj un koloj duar lehte mbi bluze dhe rreshqas mbi gjoksin tend , te cilin filloj ta shtregosh lehte . Nga eksitimi mbeshtet koken tek muri. Buzet e mia pershkojen majat e forcuara te gjoksit tend dhe duar e tua bien, si te pa pike fuqie mbi qafen time.

Avash ngrita koken , i vura buzet e mia mbi te tuat dhe me majen e gjuhes filloj te luaj me buzet e tua.,ti hap gojen avash , ndeko qe me heq lehte bluzen time nga xhinse qe gjithmone e me shume ngushtohen.Gjuhet tona lujan tundushem me njera- tjtren. un futa Penisin tim mes teje , dhe ti ndjen qe dicka fillon te rrjedh , ndjen deshire te tmerrsh per mua.Ndihemi gjithmone e me te eksitur., un ngre fundin tend lart dhe me doren tjeter heq slipin tend .

Gjuha ime ne zone trnde erogene, e me pas ne mes buzeve te vagines, te ben te humbasesh kontrollin . me ngre lart , hop, nderkohe qe me puth, pantallonat e mia dhe ferkon penisn tim te ngurtesuar qe pulson pa pushim.
Pa pritu me gjate , me ngre larte dhe ti i lidh kembet mbas belit tim. Avash penetroj ne ty dersa gjendesha krejt brenda teje.

Levizja ime behet nje me tenden, , un perpalsem gjithmone e me eksitueshem brenda teje ,ti ndjen qe po e humb fare kontrollin, dhe shkrih mbi trupin tim. E pafuqishme ngre koken dhe me shikon , kjo me len te kuptoj, dhe un derdh spermen time ne ty . Te dy jemi te mbulur me djerse, perqafojme te lumtur njeri-tjetrin dhe qeshim


7






Ne te dy




Pas shum kohesh ishim te dy ne nje hotel , pasi kishim ber dashuri si te terbuar qendronim ne shtratin e cmendur trupat tan te laskuriqur i gjysem'mbulonte nje corcaf i bardh floket e saj shtriheshin ne jastikun ku kisha mbeshtetur koken un dhe me perkedhelnin fytyren,ngadal e ngrita koken doja ta shikoja doja qe imazhi e saj te me ngulitej mir ne tru,ishte nje ikon shum e bukur syt e saj ishin te mbyllur dhe i ngjante nje Engjulli tek rrinte ne qetesi,ngadal ngrita doren e majte dhe vazhdova ta perkedhel leht sikur te ishte nje petale trendafili,tek e perkedhelja me shum delikates floket,ballin,syrin,hunden,faqet,pjesen e pasme te veshit,mjekrren,gushen,gjoksin, ajo qendronte ne heshtje me syt e mbyllur,Kushedi ku e shetiste imagjinata e saj,vazhdoja ta shikoj me shum vemendje sikur te ishte hera e fundit qe po e shikoja .
Papritur e kafshoj buzen ngadal ngriti doren me kapi te floket dhe me terhoqi drejt vetes i hapi syt e saj te bukur qe me shikonin me trishtim buza ime ra mbi buzen e saj u puthem u kafshuam si te terbuar,i terhoqa buzen dhe vazhdova ta lepij te gusha, ngadal zbrisja gjithmon e me posht me buzet e mia duke ja thithur gjoksin duke ja lepir barkun gjersa buzet e mia preken veginen e saj mi hodhi duart te floket dhe po me shtrengonte, tek vazhdoja ta lepija si i pa ngopur klithma e saj tingellonte ne veshin tim shum eksituese,me terhoqe lart drejt fytyres te saj u shikuan ne sy sikur donim ta perpinim njeri-tjetrin,ngadal pa mi ndar syt i bashkoj kofshet dhe me kthej B...ja perkedhela buzet me duar pastaj i vura duart mbi B...e saj ja shtrengova fort duke i afruar penisin tim ishte tejmase e eksituar ngadal ndjeja qe i rreshiti i teri ne veginen e saj dhe me doren tjeter e kapa per flokesh ashtu vazhdova ta pompoj derisa gunjet po me dhimbnin nga ferkimi i shpejt me krevatin ,pastaj ashtu siq e kisha kapur per flokesh u terhoha e qova ne kemb dhe ju drejtova murit te dhomes,ja mbeshteta te dy dyarte ne mur siper kokes te saj,me doren e majt e shtrengova nga mesi duke u ber nje me trupin e saj me doren e djatht e kisha papun nga floket me dukej sikur kerkoja te gjeja fundin e SEXIT, degjoja fjalen SHPIRT tek humbiste ne klithmat e saj dhe un qe i thoja E do me fort,
me pas ju drejtuam perseri krevatit i mbeshteti duart dhe koken te ktevati,ngadal ja ngrita njeren kemb dhe ja vura siper krevatin un isha ne kemb mbrapa saj e kafshova te kurrizi dhe vazhdova perseri lojen qe ate e qonte ne qiellin e 7-te,e kthente koken Jeta ime me pershperiste syt e saj me shikonin thell te eksituar,
Papritur e ndjeva qe po mbaroja u terhoqa nga brenda saj ajo u kthye perpara u ul me gjunj te kembet e mia e priti S......... time me padurim ne gojen e saj,e perqafova dhe te dy ju drejtuam dushit.....












Ne te dy




Pas shum kohesh ishim te dy ne nje hotel , pasi kishim ber dashuri si te terbuar qendronim ne shtratin e cmendur trupat tan te laskuriqur i gjysem'mbulonte nje corcaf i bardh floket e saj shtriheshin ne jastikun ku kisha mbeshtetur koken un dhe me perkedhelnin fytyren,ngadal e ngrita koken doja ta shikoja doja qe imazhi e saj te me ngulitej mir ne tru,ishte nje ikon shum e bukur syt e saj ishin te mbyllur dhe i ngjante nje Engjulli tek rrinte ne qetesi,ngadal ngrita doren e majte dhe vazhdova ta perkedhel leht sikur te ishte nje petale trendafili,tek e perkedhelja me shum delikates floket,ballin,syrin,hunden,faqet,pjesen e pasme te veshit,mjekrren,gushen,gjoksin, ajo qendronte ne heshtje me syt e mbyllur,Kushedi ku e shetiste imagjinata e saj,vazhdoja ta shikoj me shum vemendje sikur te ishte hera e fundit qe po e shikoja .
Papritur e kafshoj buzen ngadal ngriti doren me kapi te floket dhe me terhoqi drejt vetes i hapi syt e saj te bukur qe me shikonin me trishtim buza ime ra mbi buzen e saj u puthem u kafshuam si te terbuar,i terhoqa buzen dhe vazhdova ta lepij te gusha, ngadal zbrisja gjithmon e me posht me buzet e mia duke ja thithur gjoksin duke ja lepir barkun gjersa buzet e mia preken veginen e saj mi hodhi duart te floket dhe po me shtrengonte, tek vazhdoja ta lepija si i pa ngopur klithma e saj tingellonte ne veshin tim shum eksituese,me terhoqe lart drejt fytyres te saj u shikuan ne sy sikur donim ta perpinim njeri-tjetrin,ngadal pa mi ndar syt i bashkoj kofshet dhe me kthej B...ja perkedhela buzet me duar pastaj i vura duart mbi B...e saj ja shtrengova fort duke i afruar penisin tim ishte tejmase e eksituar ngadal ndjeja qe i rreshiti i teri ne veginen e saj dhe me doren tjeter e kapa per flokesh ashtu vazhdova ta pompoj derisa gunjet po me dhimbnin nga ferkimi i shpejt me krevatin ,pastaj ashtu siq e kisha kapur per flokesh u terhoha e qova ne kemb dhe ju drejtova murit te dhomes,ja mbeshteta te dy dyarte ne mur siper kokes te saj,me doren e majt e shtrengova nga mesi duke u ber nje me trupin e saj me doren e djatht e kisha papun nga floket me dukej sikur kerkoja te gjeja fundin e SEXIT, degjoja fjalen SHPIRT tek humbiste ne klithmat e saj dhe un qe i thoja E do me fort,
me pas ju drejtuam perseri krevatit i mbeshteti duart dhe koken te ktevati,ngadal ja ngrita njeren kemb dhe ja vura siper krevatin un isha ne kemb mbrapa saj e kafshova te kurrizi dhe vazhdova perseri lojen qe ate e qonte ne qiellin e 7-te,e kthente koken Jeta ime me pershperiste syt e saj me shikonin thell te eksituar,
Papritur e ndjeva qe po mbaroja u terhoqa nga brenda saj ajo u kthye perpara u ul me gjunj te kembet e mia e priti S......... time me padurim ne gojen e saj,e perqafova dhe te dy ju drejtuam dushit.....


8











Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje fytyre te mprehte esmere e gjate trup elegant na pershendet edhe ne e pershendesim ,i jepte nje audi a4 ngjyre hyri sa hap e mbyll syte u zhduk me nje shpejtesi te madhe ia bej me shenje shokut tim se dicka eshte ne kete mes .
ditet kaluan dhe nuk po e shihja komshien time te preferuar , ishte e premte kishim per te festuar mbarimin e shkolles dhe menduam qe te shkojme ne club , me te thene te drejten dicka po ndieja nejse hyme brenda atmosfere e ngrohte ca njerez qe po kercenin aty ne mes te clubit pas ca birrash sillem verdalle shkeputem nga shoqeria dhe po hidhja nje sy papritmas si ne film kalojne 3 vajza para meje dhe kjo e fundit ishte komshia nuk me vuri re ,mua me ishte fiksuar fytyra e saj prej pofesionisteje , i ndjek pas dhe afrohem tek bari dhe e pershendes : a njihemi bashke e pyes , ajo me kthehet me duket se je komshiu im po i them i ofroj per te pire ishte veshur shume sexy saqe kur e hodha doren time ne shpatulla rreshqiste ne lekuren e saj te bute ngjyre bronxi leshova nje (oh )brenda vehtes pasi nderruam ca muhabete ajo iku me shoqet e saja u ndjeva i penduar .
Nje dite kisha dale ne park dhe po luaja futboll pasi mbarova lojen drejtohem per nga shtepia diku atje tej dalloj nje vajze qe ishte shtrire ne barin e gjelbert qe e ndriconte dielli , i afrohem dhe per cudi komshia e enderrave te mia shfaqet para syve te mi ishte gjoja duke studiuar : a mundem te ulem e pyes po tha ajo me kenaqesi dhe e pyes per jeten e saj me tregon cdo gje me intimitet per jeten e saj shkembyem numrat dhe me tha se nuk duhej ta shqetesoja naten se ajo jetonte me dike tjeter ok i them te them te drejten nuk e mora parasysh qe ajo jetonte me dike tjeter .
nje mengjes me fton ne shtepine e saj per kafe ishte ora 10 paradite isha pak i ndrojtur , i bie ziles dhe hapet dera ajo me fton te hyj brenda mezi po flisja me ofron dicka per te pire kafe ulem ne divanin e saj prej lekure ulet dhe ajo prane meje nje zjarr i vertet me ndizet nga brenda nuk duroja dot dhe i ngjitem siper dhe filloj ta puth ajo po ashtu si e cmendur po vepronte un isha shume i eksituar penici im kishte mare nje force te madhe sa nuk duroja dot doja taja fusja dirkte, por ajo me tha se eshte heret ok i thash, pas pak i thashe qe te me tregontee dhomen e saj te gjumit por ajo refuzoi iu luta dhe ngjitem shkallet nderkaq penici im ishte bere shume i forte i nxehet si zjarr me tregon me dore nga dhoma dhe refuzon qe te hyje brenda atehere e kapi nga mbrapa dhe e hedh drejt e ne krevat ajo u shtri krejt dhe dora ime u fut poshte tek kofshet saj ohhhh un nuk durija dot isha shume i nxehte,i heq minin qe kishte veshur dhe i largoj me gisht tangat qe kishte veshur e kap penicin tim me dore dhe e afron drejt vegines se saa qe digjej nga kenaqesia
Filloj ta pompoj isha shume i eksituar pas pak ndalon dhe nderojme pozicion fillon duke me puthur nga gjoksi dhe ulet poshte tek penici qe ishte lagur me lengun e vegines te saj o zot ndjeja mornica kishte nje stil te te marrit me goje ndryshe nga ato te tjerat e fuste komplet ne goje dhe e levizte gjuhen rreth e perqark penicit kisha pasur edhe raste te tjera por si kete rradhe ishte shume profesionale ishte koha qe te provoja veginen e saj te lengshem qe ishte qullur nga sexi atehere i propozova 69 shtrihem posht edhe ajo me drejton veginen e saj drejt e tek gjuha ime qe e priste me padurim ate qast qe e kisha enderruar prej shume kohesh
Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin tim me nje afsh qe nuk kishte fund. pasi mbaroj erdhi koha qe te iki se edhe ajo kishte ca shoping per te bere , isha shume i lumtur o zot........

 
Top
27 replies since 8/2/2010, 00:04   146694 views
  Share