MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS

Reply

Histori Erotike

« Older   Newer »
view post Posted on 8/2/2010, 01:04     +1     Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:


tumblr_lsze3w3bSH1ql6o50o1_500

U martova pėr Luiin para gjashtė muajsh, e meqė ai ende ėshtė student, ne u vendosėm te babai i saj, Ragipi. Punoj si sekretareshė, ne mėnyre qė te bėj njė ndihmesė financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysmė orari. Ai ėshtė i zėnė me punė, ligjėrata dhe studime, prandaj nuk ka kohė te mjaftueshme pėr seks. Ne te vėrtetė, ne kemi bėrė shumė me tepėr dashuri para martesės, se sa qė tani e bėjmė kėtė prej se u martu-am. Pō jua rrėfej kėtė ne mSnyre qė ju ta paramendoni pamjen lid-hur me atė se si jam ndier e lėnd-uar kur une qėndroja me orė te tėra vetėm me babain shumė tėrheqės te Luiit. Ai ėshtė rreth 50 vjeēar, por askush nuk mund t'ia jep kaq shumė vite. Pėr nga pamja ai i ngjan shumė Paul Newmanit. Ai ėshtė shumė i koncentruar me vėshtrimet e veta ndaj meje dhe pėrjeton kėnaqėsi dukc me shikuar se si skuqem, e sidomos kur djalin nuk e ka ne shtėpi. Kėtė gjė kurrė nuk ia kam pėrmendur Luiit, sepse nuk kisha lidhje se si do te kishte mundur ta priste kėtė lajm. Mendoj se arsyeja tjetėr e ruajtjes se fshehtėsisė sime ishte ajo se ndihesha ngapak fajtore pėr shkak te asaj se une ndjeja njėfarė kėnaqėsie ne vėmendjen e tij. E gjithė ēėshtja ne fillim ishte krejt e virgjėr. Krejt kjo kishte te bėnte me prekje verbale e tek mėpastaj edhe me disa te rrahura te pėllėmbave te tij nėpėr kukat e mi. E pastaj, ne tėrė ēėshtjen u kyē edhe Lida. Babai i Luiit me te kaloi rreth njė muaj, e pastaj njė dite e solli ne shtėpi. As nuk ėshtė e nevojshme te them se sa shumė isha e shokuar kur e kuptova se ajo ishte vetėm njė apo dy vjet para meje. Ragipi e prezentoi atė, e pastaj e coi ne dhomėn e tij te fjetjes. Burri im ishte ne punė, kėshtu qė une nuk kisha ē'tė bėja: qėndroja aty dhe i dėgjoja frymėmarrjet e thella pėrplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapėrova nėpėr koridor pėr te shkuar ne banjo. Duke kaluar pranė dhomės se fjetjes se Ragipit, une arrita te kuptoja pothuajse ēdo fjalė qė e flisnin dashnorėt e pėrndezur. Me vjen turp qė ta prarioj, por une e vendosa veshin ne derėn e hollė si letėr dhe fillova qė te dėgjoja. Zemra me rrahte sikur ēekan, kurse pidhi me kallej gjithnjė e me shumė. Ne momentin kur ajo e luste Ragipin qė ta qinte, dora ime rrėshqiti nėpėr stomak, nėn brekė dhe gishtat e mi filluan qė te futeshin ne pidhin tim te pėrflakur pėr qirje. Ne momentin kur Lida filloi qė te bėrtiste, qė te derdhej, une iu bashkangjita ne orgazmin i cili totalisht me dobėsoi dhe mbeta aq e paaftė, sa qė mezi arrita qė te largohesha nga aty para se ata te me zinin ne situatė te pakėnd-shme. Dhjetė minuta me vonė Lida u gjend ne dhomėn e ndejės dhe u ul pėrballė meje. - Ragipi vendosi qė te kotet pak - tha para se une te arrija qė t'i parashtroja ndonjė pyetje. - Pō, ai punon shumė ashpėr - iu pėrgjigja. - Kjo nuk ėshtė e vetmja gjė qė tek ai ėshtė e ashpėr - ma priti Lida. Une u skuqa, e ajo e vendosi dorėn ndėrmjet kėmbėve. - Ai ėshtė i hatashėm dhe i ashpėr, sa qė tėrė ditėn do te me djegė pidhi - me sulmoi edhe njė hčre. Une zakonisht nuk e dua njė lloj te tille te bisedės, por kėsaj hčre ishte disi me ndryshe. Fjalėt e saja me kallėn tėrėsisht. Bile edhe pėrjetova kėnaqėsi duke e shikuar se si i fėrkonte kofshėt njėrėn pėr tjetrėn. Me kruhej pidhi sikur atje ne brendi te me hante diēka. - Mos me thuaj se je ende e kallur - depėrtoi thek-shėm zėri i Ragipit derisa hyri ne atė hapėsirė dhe u ul ne pjesėn anėsorc te foteles ne te cilėn qėndronte e ulur Lida. U ul ashtu qė une mund te shihja njė pamje te mire nėn peshqirin i, cili ishte i mbėshtjellur.Provova qė t'i largoja sytė nga aty, por vėshtirė. Aq shumė u kalla kur ia pash karin se si ngritej ne madhėsi te plotė, sa qė mund te derdhesha ne ēdo moment ne brekė. Mezi gjeta force qė te ngritesha dhe shkova ne kuzhinė pėr t'i pastruar enėt. Nuk kam qėndruar aty as pesė minuta kur pėrsėri dėgjova klithmat e Lidės. Dera e kuzhinės ishte e hapur tamam aq sa me ishte e nevojshme qė te shikoja se ē'po ndodhte atje, ne dhomėn e ndejės. Nuk mund t'u besoja syve te mi. Vjehrri im tėrheqės ende qėndronte ne pjesėn anėsore te foteles, por tani peshqiri me te cilin ishte i mbėshtjellur, kishte rźne ne podium, e kari i tij ishte ne ereksion te plotė. Lida ishte gjunjėzuar ndėrmjet kėmbėve te tij dhe ia lėpinte sikur te ishte ndonjė lėpiskė e madhe. U mbėshteta pėr derėn pak te hapur dhe pėr hčre te dytė ne intervalin kohor prej me pak se njė orėsh, e futa dorėn nėn brekė. Kur e preka klitorisin tim te gufuar, shkėndijat e kėnaqėsisė filluan qė te fluturonin nga trupi im dhe te zhbironin pa pėrmbajtėsi. Isha gati pėr t'u derdhur, por e prita Ragipin. Prita qė ai te ngritej, qė spermėn e tij ta zbrazte ne gojėn e Lidės. Qė t'ia stėrpikte fytin dhe fytyrėn. Dhe tek atėherė une i lejova vźtes qė te eksplodoja dhe aie ne njė orgazėm te tille ēfarė kurrėnjėherė me pare nuk kam pėrjetuar ne jetėn tirne rinore. Ishte tepėr i fuqishėm. Arrita disi deri te lavapjata pėr te vazhduar se pas-Iruari enėt, por aspak nuk isha e vetėdijshme lidhur me atė se sa zgjati. Isha duke i fshirė enėt kur Ragipi hyri ne kuzhinė dhe me tha se duhej te shkonte pėr ta pėr-cjellė Lidėn deri ne shtėpi. Une i pohova me kokė, e ai u pėrkul qė te me puthte ne faqe. Ne mėnyre automatike une e ktheva kokėn dhe buzėt tona u takuan. Pidhi m'u shtangua, sepse edhe me tutje ishte valė i nxehtė dhe une u ndeza edhe me shumė kur gjuhės sime i lejova qė te depėrtonte ne gojėn e tij. Ai klithi dhe e tėrhoqi trupin tim kah i vetja, kurse duart e tij te mėdha i ledhatuan kukat e mi, duke ma shtyrė pidhin kah kari i tij gjysmė i ngritur. - Do te kthehem brenda njė ore - ma priti ai pasi qė na u ndanė buzėt. - Do te jem e gatshme - i pėshpėrita. Dyzet e tre minuta me vonė, vjehrri im e hapi derėn. Une tanimė isha e dushuar, e aromatizuar dhe e veshur ne kombinezonin tim shumė te hollė i cili ishte aq i depėrtueshėm sa qė tėrėsisht vėrehej trupi im i Iakuriquar. Me shikoi me sytė e tij zhbirues, me njė shikim epshndjelės, e pastaj duke buzėqeshur u ul pranė meje. - Na ke shikuar? - me pyeti. - Pō - ia pranova, duke e pasur parasysh se kjo ishte e panevojshme, sepse ai kėtė e dinte. - A e di ti se ē'mė pėlqen me se shumėti (e Lida? - me pycti. - Goja e saj - iu pėrgjigja. Ai u skuq, e pastaj ma priti: - Me pėrngjan ne ty, sepse te dėshiroj qysh nga dita kur Luii te solli ne shtėpi. Tani ishte radha ne mua qė te skuqesha. -Edhe une te dėshiroj ty - murmurita mezi kuptueshėm, duke i mbyllur sytė dhe duke pritur puthjen e pashmangshme. Isha e gatshme qė ta lejoja te me pėrmbyste ne shpinė dhe te ma fuste karin e tij njėzetcen-timetėrsh, por ai dėshironte diēka me shumė. Ai dėshironte qė te conte dashuri me mua, e kjo ishte mu ajo qė edhe e bėri. Bėri me mua dashuri. Se pari filloi me puthje te lehta fytyrės, ne mjekėr, ne qafė dhe me ne fund buzėt e tija u gjetėn ne buzėt e mia. Buzėt tona hulumtuan njėra tjetrėn se paku dhjetė minuta para se ai te me prekte pėr hčre te pare. Me duar m'i kaploi cicėzat, duke m'i lėpirė majėzat mbi kombinezon, gjithnjė derisa te dyjat nuk gufuan. Nėn stomak filluan qė te me kalonin ndjenjat e kėnaqėsisė. Pastaj te puthurat e tija kaluan ne pjesėn e poshtme, nėpėr stomak, pėr-reth vagjinės dhe ne fund ne kofshė. - Te lutem, m'i zhvish brekėt - e luta. Ai i tėrhoqi brekėt aq sa ishte e mjaftueshme qė te me dėgjonte, por zhveshjes se thjeshtė te tyre ai i shtoi diēka te veēantė. Duke m'i zhveshur brekėt ai i afroi ato pranė fytyrės, i mbėshteti pėr faqe dhe thellė i mori čre arōmes se tyre, e pastaj filloi qė ta thithte atė pjesėn e . lagėsht, mu aty ku kishte qenė i lī 1 iJ( mbėshtetur pidhi im i pėrvėluar. Ishtel ky veprimi me pėrvėlues qė kishaJ fca^ pare ndonnjėherė.Klitha dhe i hapa kėmbėt. Pastaj shikova drejt e ne sytė e tij, kurse dorėn e vendosa ndėrmjet kėmbėve. I ndava petalet e pidhit e pastaj me gishtėrinj fillova qė te bėja rrathė pėrreth klitorisit. Duke e lėshuar njė ofshamė, i hodhi brekėt ne podium. Pastaj u gjunjėzua poshtė, i hodhi kėmbėt e mia ne supet e tij te gjera dhe derisa i afrohej macėzės sime, ne mėnyrė epshndjellėse paralajmėroi se si do ta lėpinte. - Do te ta lėpij pidhin aq shuinė sa qė do te me ilutėsh qė te ndalem, e une do te vazhdoj ende. ] Fjalėt e tij me goditėn si rrufe. Ragipi ishte diēka Ikrejtėsisht ndryshe nga djali i vźt i cili do te hudhej 'qetė mbi mua, do te me qinte dhe kaq. Une isha aq shumė e kallur me kėtė gjindshmėri te tijėn, me kėtė jqėndrim te tijin paraprak, sa qė fillova edhe para se jgjuha e tij ta prekte "ndėrprcrėsin". Bėrtita dhe me jkofshė shtrėngova kokėn e vjehrrit, duke u munduar qė me pidh te arrija sa me pranė buzėve te tija [flakėruese dhe gjuhės se tij edhe me flakėruese. Pėr-Ipėlitesha e pėrpėlitesha gjithnjė derisa nuk mendova se do te vdisja nga kėnaqėsia e tepėrt. Kur ai me ne fund e largoi fytyrėn nga vrimėza ime e lėngėzuar, une u ndjeva tėrėsisht e shkatėrruar. Ai pėrsėri i ktheu kėmbėt e mia mbi ēarēaf dhe pėrsėri Ime puthjet e tij filloi qė ta gjente rrugėn nėpėr trupin itim deri te buzėt e mia. Kur me puthi, une ndjeva shi-jen e lėngjeve te mia dhe pėr njė moment u dridha. - Pidhucin e paske te shkėlqyeshėm - murmuriti ai. Edhe une kam dėshiruar qė ta shijoja atė. Dėshi-iroja qė t'ia ofroja atė lloj te kėnaqėsisė te cilėn ma |ofroi ai mua, por une dėshiroja diēka tjetėr. Diēka i shumė me tepėr. Dėshiroja qė babai i Luiit ta fuste karin e tij njėzetcentimetėrsh ne pidhėzin tim dhe te me mbushte me spermėn e vźt. Derisa une isha tretur ne mendime, pėrnjėherė e kuptova se ai ishte i Iakuriquar. Kurrė nuk do ta di se isi e bėri kėtė veprim, as kur e bėri, por gjithsesi kjo ishte ne kohėn derisa me lėpinte dhe me solli deri ne ^ekstazė. Duke me lėpirė, ne te njėjtėn kohė kishte arritur qė edhe te zhvishej. E ndjeva karin e tij ēelik te forte se si me pulsonte nėpėr klitoris, kėshtu qė une e lėviza belin gjithnjė Iderisa guxha e tij vigane nuk u gjend ndėrmjet petave te mia te pidhit. Lėviza pak pėrpara dhe pas kėsaj centimetrat e pare te karit te tij madhėshtor, tanimė hynė ne picėn time te uritur. Kari i tij ishte tepėr i madh, qė te shkaktonte dhembje, e bile edhe ne gjendjen time te kėnaqėsisė.Fillova qė te pėrdredhesha derisa ēudia e tij| rrėshqiste ne mua, ne vrimėn time te lėngshme. - Do te ndalem, nėse dėshiron - me tha ai, e derisa me fliste, ma kici qafėn. U pėrkula pak prapa, prapa tij dhe duke ia kapur! kukat e tėrhoqa kah vctja, duke e futur ne pidhin timi edhe pjesėn e mbetur te mjetit te tij fantastik. Sapo shufra e tij ishte e parkuar ne pidhin tim te pėrflakur, une i mbėshtolla kėmbėt pėrreth kukave te tij' dhe fillova qė ta lusja te me qinte. E luta qė te me. mbushte me lėngun e tij te nxehtė. Fjalėt e mia epshndjellėse tek ai i ngjallėn te gjitha ndjenjat U vėrsul sikur demi mbi lopėn, kurse gishtat e vźt i nguliti ne kukat e mi te cilėt kėrcenin me vrull. U derdha njė hčre, dy hčre, tri hčre, e ai edhe me tutje me qinte. Isha ne cep te ēmendisė. Me ne fund me sul-moi orgazmi me i fuqishėm qė kam pėrjetuar ndonjėherė. Bėrtita, klitha, gjėmova... Sperma e tij vėr-sheu nėpėr pidhin tim te sakatosur dhe une e humba vetėdijen. Nuk kam lidhje se sa kohė kam qėndruar ne 'aut', por une u zgjova ne shtratin tim, plotėsisht e Iakuriquar. Ai qėndronte pranė shtratit tim, ende i Iakuriquar. | Kari i tij tani ishte i bute, por kjo megjithatė mjaftontei qė une shumė shpejt te kėndellesha. U afrova kah ai dhe ia putha majėn e karit. Ai buzėqeshi dhe me ledhatoi flokėve. - Mjaft e ke pėr sonte, oj dame e re - tha me njė zė shumė atėror. Ai kishte te drejtė, por mėnyra se si e tha kėtė, fliste se ne kėtė sigurisht do ta pėrsėrisnim. As qė| tentova t'ia thosha atė qė e kisha qėllim pėr ta bėrėj herėn tjetėr. Vendosa qė ta fėrkoja shtizėn e tij gjithnjė derisa te mos fillonte te me lutej. Nėse do te kem fat, kjo do te ndodhė qysh sonte. Se paku kėshtu shpresoj.

Edited by durrsaku - 4/3/2015, 23:42
 
PM Web  Top
leonn
view post Posted on 8/2/2010, 01:06     +1     Quote
HISTORI NGA LIQENIDua te tregoj nje histori qe me ka ndodhur ne korrik te 2003-tes.

Une punoja me nje organizte te huaj perkthyes dhe kam dy shoke nga shkolla e mesme por te cilet ne vitin 2000 paten shkuar ne Londer per studime. Nga mesi i korrikut vijne per pushime ketu dhe pas disa ditesh vendosem te shkonim diku te dilnim dhe pas disa diskutimeve vendosem te shkonim ne liqenin e Badovcit qe ishte shum terheqes, me makinen time.

Marrim me vete pije dhe disa shishe smirnoff si dhe grillin per te pjekur mish. Pasi arritem vendosemi ne nje skaj me larg njerezve tjere pasiqe na pelqente te bisedonim lirshem ngase shoket kishin shumecka te flisnin per jeten ne Londer dhe studimet.

Aty kah mesdita shohim 3femra qe afrohen mjaft afer nesh ne breg. Ngase ishin afer dukeshin mjaft mire teksa filluan te zhvisheshin ne nje menyre qe mu dukej teper provokative ngase benin zhurme dhe nguceshin duke goditur njera-tjetren sikur kerkonin te terhiqnin vemendjen tone. Dhe natyrisht ia arriten qellimit. Neve na u nderprit biseda ne mes dhe vetem shikonim ne drejtim te tyre dhe kenaqeshim me lojen e tyre.

Ato u zhvishen dhe u futen ne uje. Pas kesaj edhe ne shkuam te laheshim por ne u futem me thelle ne liqe. Pas kesaj une dola e pari dhe shkova te makina dhe mora grillin dhe gjerat tjera dhe nderkohe edhe shoket dolen nga liqeni. Une prita gjersa edhe vajzat dolen nga uji dhe me pretekst se nuk kisha shkrepse shkova dhe iu kerkova nje. Ato i gjeta duke u fshi me peshqire te tyre dhe gjithmone duke u qeshur me priten shume mire dhe une mora shkrepsen dhe ndeza qymyrin per grill. Nderkohe, ua ktheva shkrepsen dhe ne shenje falenderimi i ftova te vinin te grilli per te ngrene mish.

Ato ne fillim nuk pranuan, por me vone gjersa mishi po piqej i pashe tek vinin. Te tria u prezantuan dhe ishin studente ne universitetin e Prishtines. Mandej une nxora edhe smirnoff-in dhe te gjith filluam te hame...mishi ishte i shkelqyer ngase une dij shum mir te pergadis ushqim dhe shpesh beja barbecue. Vajzat ishin mjaft te kenaqura nga shoqeria jone dhe me meqe smirnoff po mbaronte jashte bente gjithnje e me vape e nen cadren tone atmosfera behej gjithnje e me HOT. Pasi ngreme dhe pime pothuajse krejt c'kishim dy shoket kapen si ne shaka dy nga vajzat tjera dhe u larguan per te hyre perseri ne liqe. Une mbeta vetem me vajzen tjeter e cila quhej Yllke e cila sikur te ishte e sterlodhur nga zhurma dhe atmosfera qe beme u mbeshtet tek krahu im. Une nderkohe perfitova nga ky gjest dhe i dhashe nje puthje te lehte ne buze. Ajo reagoi ne cast dhe u ngrit dhe si te ishte frikesuar u nis me vrap nga mali. Une ngarenda pas saj.

Edhe pse isha shume mire nga kondicioni ajo po ia delte tia mbathte tutje nga une permes shkurreve duke leshuar nje ze thirres shum joshese per mua. Me ne fund e arrita dhe e kapa nga krahu dhe nga shpejtesia e vrapit ajo u rrezua dhe ne cast ia arrita ta mbertheja ne krahet e mi te gjate dhe ajo ra mbi mua derisa une rashe ne toke ne ate menyre qe ajo te mos lendohej. Ishte vertete nje ndjenje e pashijuar me pare dhe floket e saj te gjate me mbuluan te terin(ishte zeshkane sy magjike dhe shum tipare te bukura, veqmas trupin e kishte shum seksi). Ne cast filluam te putheshim gjate dhe duke levizur me gjuhet tona sikur donim tia mernim frymen njeri-tjetrit. Ne moment u gjenda permbi saj dhe ngase ishte vetem me rroba larje ishte shume e lehte per mua tia largoja nga trupi dhe fillova tia lepij thimthat.

Ajo filloi te leshonte klithma lezeti dhe me pas u gjenda ne mes te kembeve te saj. Pidhin e kishte shum mire te rruar kishte lene nje vije ne mes te pidhit te parruar si te ishte e porositur nga une. Fillova tia lepij klitorisin ajo me nuk permbahej dot dhe levizte me trupin e saj duke ngritur barkun lart e posht. Une doja ta shpija ne cmendi dhe nuk ndalesha se punuari ne pidhin e saj qe kishte filluar te lengezoje panderprere. Ajo se fundi arriti te ma largoje koken me duart e saj dhe kerceu dhe me kapi nga beli dhe futi duart brenda boksericave te mia dhe filloi te luante me karin tim qe ishte duke u ngrehur gjithnje e me shume. Pastaj une i largova ato dhe ajo e futi te terin ne goje. Cā€™fare ndjenje. Filloi te ma thithte ne nje menyre qe asnjeher me pare se kisha pare. Lozte shume mire me te duke e rrotulluar gjuhen ne te dhe duke levizur anash ne karin tim te cilit iu ishin fryre damaret sikur donte te pelciste nga casti ne cast. Ajo ishte vertet nje eksperte ne kete pune.

E fuste te terin ne gojen e saj dhe me kafshonte mu ne rrenje te karit duke me bere te dridhesha i teri nga kenaqesia. U ngrit dhe mu ul ne preher. Une e kapa nga beli dhe ia rrasa fort. Ishte shum e mire kishte nje pidh shum shum te mire tejet te ngushte dhe fillova te pompoja gjithnje e me shume force. Ajo renkonte renkonte dhe levizte ne karin tim me levizje ritmike ndersa me duar mbahej te gjoksi im. Keshtu vazhduam dhe per shum kohe. Ajo prishej shume shpesh por une jo. Leshonte klithma me theriste syn me knaqe, shpirt te dua keshtu, me fort me fort me qije me behej sikur donte te qante nga kenaqesia. Me ne fund e ktheva mbrapsht dhe i hyra doggy. Uh sa e mire ishte nga pas. Me nje prapanice tejet sexy dhe fillova te pompoja ne pidhin e saj i cili ishte i teri i skuqur dhe qullur.

Me ne fund u prisha dhe une dhe ia drejtova karin kah gjinjte e saj duke ia lyer tere gjoksin nga sperma qe doli tejet furishem nga gryka e topit tim qe ishte ngrehur ne maksimum. Donim ta vazhdonim kete pune per kushedi edhe sa kohe po, shoket nderkohe ishin kthyer dhe filluan te na therisnin emrat. Ne vishem rrobat e larjes dhe dolem. Ishte vertete nje ndjenje jo e mire gjersa ata na shikonin me nje sy domethenes, vecmas kur u nisem per ne qender me makine ku tere kohes talleshin me ne duke thene se ishin frikuar mos na kishte zene gjumi, se donin te lajmeronin policine etj etj. Keshtu ne kaluam shum mire me studentet per dy jave rresht. Pothuajse cdo mbremje dilnim bashke dhe ndaheshim vetem kur shkonim ne motelet ku kalonim kohen tjeter mmmmā€¦ Pastaj erdhi koha qe shoket te iknin dhe I percollem gjer ne aeroport. Vajzet e tyre filluan te qanin.

Sigurisht ishin te pashpresa nese do te shiheshin prape me ta ndonje dite. Yllka me mbante fort nga supi. Ndoshta kishte frike se dhe un do te ikja, por jo. Ne kishim nje lidhje gati 1vjeqare dhe ā€¦.. u ndame. Tani shihemi me rralle. Vetem kur vjen koha per liqe hehe. shpresoj te ju kete pelqyer

Edited by durrsaku - 27/3/2015, 23:00
 
Top
view post Posted on 8/2/2010, 01:07     +1     Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:


Fantazi erotike

Ecja e saj e shkujdesur neper shi terhoqi vemendjen nje djali qe kishte parkuar makinen para librarise dhe po priste dike te dilte nga libraria .

Ashtu e shkujdesur u fut brenda ne librari dhe u drejtua drejt rafteve te librave .

Ai nuk mundi te rrinte me ne makine .I shkoi pas .Beri sikur papritur edhe ai ishte i interesuar per librat qe rrinin ne rafte dhe prisnin qe dikush me ne fund ti merrte e ti shfletonte .

Mori nje liber te trashe , e hapi dhe po bente sikur po lexonte titullin dhe autorin .Ajo nuk e kishte vene re qe ai po e ndiqte me sy .

Ajo iku nga ai raft dhe u drejtua drejt nje rafti tjeter .Te njejten gje beri edhe ai .

Iu afrua aq shume sa mund te ndiente parfumin e saj epshndjelles .Nuk mundi te rezistonte dhe i foli .

Ajo kthehu pak koken dhe me nje buzeqeshje te shkujdesur iu pergjigj.Po kerkonte biografine e nje aktori .Ishte e dashuruar me biografite e njerezve te famshem .

Filluan te bisedonin per libra te ndryshem .Kaluan ashtu 30 minuta dhe ai harroi perse ishte ne librari .

Ajo e gjeti librin qe kerkonte dhe i tha se i duhej te largohej.

Duke u drejtuar drejt deres degjoi nje ze .-Me falni zonjush ,si quheni ?

Ajo u kthye dhe pa po te njejtin djale qe kishte biseduar pak me pare .Ia tha emrin .

Ai nuk mund te rezistonte pa i dhene numrin e tij te telefonit dhe i tha se priste telefonate nga ajo .

E mori copen e letres ne te cilen ai shkruajti numrin e telefonit dhe po e shtrengonte fort ne dore sikur donte te mos i ikte .

Zemra po i rrihte fort nga emocionet e momentit.U largua duke pohuar lehtas me koke se do ti bente telefon .

Kaluan 2 dite dhe ajo u kujtua per djalin qe i dha numrin e telefonit .Ngriti receptorin dhe filloi te formonte numrin .

Zilja ra 3 here dhe me ne fund nje ze u degjua pertej linjes tjeter .Ishte ai ze ,ai djale qe ajo takoi ne librari .

E lane per tu takuar tek bari prane parkut te madh ne qender te qytetit .Ajo po mendonte se cfare te vishte per takimin e pare .Mori ne dore te brendshmet e saj por nuk vendoste dot te vishte ato te kuqet apo rozet me fjongo te vogla te bardha .

Jo se te brendshmet kishin shume rendesi ne takimin e pare por ajo ishte shume e kujdesshme ne zgjedhjen e veshjes te saj si te brendshme apo te jashtme .

E vendosi .Veshi te kuqet .I pelqenin me shume te kuqet dhe e benin te ndihej me sexi pavaresisht se vetem ajo e dinte se cfare ngjyre ishin .

Mori ne dore parfumin e saj te preferuar dhe filloi ta hidhte ne gushe e mbrapa vesheve .E sperkati ne ajer perfumin ne menyre qe parfumi ti binte edhe ne floket e saj te zeza pis .U vesh dhe me shpejtesi doli nga dera e apartamentit te saj .Ishte 15 minuta larg vendit te takimit .Po binte shi perseri .

Hipi ne makine dhe nis drejt vendit te takimit me djalin qe takoi ne librari .Arriti aty pikerisht ne oren 9 ashtu sic sic e kishin lene takimin .

U fut brenda dhe ne banakun e barit vuri re djalin qe po e priste .Ai po thithte nje cigare dhe po formonte rrathe ne ajer me tymin e cigares .

Ajo qeshi lehte duke ju afruar .-Mirembrema !:-i tha duke u ulur ne stolin e barit prane tij .Porositi nje martini te bardhe .Ai po pinte xhin .

Nen dritat e zbehta te barit ajo dukej shume seksi.Parfumi qe kishte hedhur filloi po e ngacmonte djalin qe kishte takuar ne librari para 2 ditesh .

Ndenjen aty gati 2 ore dhe biseduan gjate .

Ambjenti i erret dhe dritat e zbehta e te verdha ngjallen tek ajo deshiren per seks .Shikimet e tij provokuese e ngjallnin me shume deshiren e saj .Zeri i tij po ashtu .Edhe ai po ndihej njelloj .Syte e saj e tregonin qarte eksitimin e saj .Parfumi i saj po e ngacmonte me shume .

Pa hezituar ai e shpuri dorentek dora e saj dhe filloi po e perkedhelte .Iu rrenqeth trupi nga kjo perkedhelje .

Shikimet e tyre shprehnin nje deshire te zjarrte per te qene diku vetem dhe te rrembeheshin nga pasioni e nga epshi .

Dhe ashtu bene .

Dolen nga bari dhe hipen ne makine .Aty filluan po prekeshin lehte dhe me hezitim .Shikimi si saj ndali tek syte e tij .Ai me sy po i kerkonte ta puthte .

E coi shikimin tek buzet e tij qe ishin fryre dhe ishin skuqur .Sa i pelqyen ato buze te ndezura e gjithe epsh .

Ju afrua dhe e puthi lehte ne buze .Ai nuk beri asnje levizje .Priti per nje puthje tjeter e cila shoqerua me kafshim .U shkeputen nga ky moment dhe u nisen drejt shtepise se saj .

U futen brenda dhe nuk priten te shkonin ne dhomen e gjumit Filluan po putheshin gjithe epsh .Parfumi i saj po e ngacmonte me teper .

Ashtu duke puthur perfunduan ne dhomen e gjumit ku filluan po zhvishnin njeri tjetrin.

Ai i zbertheu zinxhirin e fustanit te zi dhe filloi po i lemonte qafen me buzet e tij te fryra e te kuqe zjarr.

Ajo e ndjente nxehtesine qe buzet e tij percillnin ne qafen e saj dhe ju ndez deshira te kthehej nga ai e ta puthte sikur donte ti thithte gjithe gjakun e grumbulluar ne ato buze.

U kthye nga ai dhe vetem po e shikonte ne sy ...ne ata sy qe tregonin tashme cdo deshire .Nuk po i levizte syte .Vetem ju afrua atij dhe me dhembet e saj i kapi lehte buzen e poshtme dhe ia kafshoi lehte .

Perseri po e shikonte ne ata syte ndezur .Syte e saj shprehnin po te njejten deshire .Po shikoheshin te dy ne sy dhe nuk po benin asnje levizje derisa dora e tij i preku lehte shpinen .

Ajo u rrenqeth .Edhe ai po ashtu .E ndjeu trupin e saj te dridhej lehte .Dora e tij filloi po bente levizje te llogaritura mire .Filloi po ngjitej drejt qafes ,drejt buzeve dhe me gishtat e tij filloi po i prekte buzet .Ajo vetem e shikonte ne sy .Edhe ai po ashtu .E uli doren drejt gjoksit te saj qe ishte fryre .Ajo perseri u drodh lehte .Filloi po i zberthente te brendshmet e kuqe .Si per fatin e saj ajo beri mire qe kishte veshur te brendshmet e kuqe ate nate .Filloi po i prekte lehte thumbat e fryre.Ajo nuk i rezistoi dot asaj prekjeje .Leshoi nje klithme te lehte .Filloi po e puthte ne buzet e fryra e te nxehta ndresa ai i i prekte thumbat .

E kafshoi lehte ne buze dhe ky kafshim percolli tek ai sinjalin qe ajo ne ate moment ishte shume e eksituar .Ai e uli koken tek gjoksi i saj dhe filloi po i thithte lehte thumbat e fryre .Ajo po i thithte qafen .

Ashtu duke u puthur shkuan ne krevat .Ai e uli koken poshte dhe me dhembe filloi po i ulte poshte te mbathurat e kuqe .Ajo po ferkonte kembete saj me njera tjetren e ai nderkohe po e puthte ne buze .

Trupi i tij u be nje me trupin e saj .Te ishte siper saj e bente te ndihej me mashkull sec ishte .E futi organin e tij brenda saj dhe ajo leshoi nje klithme te lehte kenaqesie .Mezi e kishte pritur per kete moment .

Po leviznin te dy me te njejtin ritem .Po leshonin te dy klithma te lehta kenaqesie te cilat me vone u shnderruan ne te bertitura gjithe epsh .Qendroi ashtu siper saj per 10 minuta dhe ishte radha e saj te qendronte siper tij .Ashtu siper mbi te ajo ndihej me e deshiruar se kurre .Ai po i prekte thumbat me majat e gishtave te tj dhe here here i jepte nje pickim te i cili e bente ate te klithte nga dhimbja e kombinuar me kenaqesine .

Atij i pelqenin keto klithje gjithe epsh .Po ashtu edhe asaj .Ajo e futi organin e tij brenda vetes dhe filloi po levizte .I mbyllen syte te dy dhe po shijonin cdo levizje te shoqeruar me klithma te lehta .

Ndersa ajo levizte ai i prekte buzet me gishta ,e me pas gushen dhe me pas thumbat.Te klithurat u bene me te renda e te shoqeruara me fjale .Me pas kthyen te ne te bertitura gjithe epsh e pasion .Nuk mund te permbahej dot ,nuk mund te mos nxirrte ze .

Ishin mbuluar gjthe djerse e perseri nuk po ndaleshin .Ai e mori dhe e kthehu nga mbrapa dhe filloi po e penetronte me force .Sa here qe ai e fuste dhe e nxirrte organin e tij nga ajo ,ajo bertiste me shume nga kenaqesia e perziere me dhimbjen .Ai ishte gati per t derdhur por nuk donte .Donte qe kenaqesia te zgjaste akoma me shume .E kthehu nga para dhe e mori ne krahe .Ia hapi kembet e saj te holla e te gjata dhe filloi po e penetronte perseri por lehte dhe me levizje ne te njejtin ritem me te sajin .Tek e penetronte shikonte gjoksin e saj qe levizte poshte e lart dhe i erdhi deshira t'ja kafshonte thumbat me force dheta degjonte ate te bertiste nga dhimbja .E afroi trupin e saj ashtu sic e kishte ne krahe dhe filloi po i kafshonte thumbat .Ajo po klithte nga kenaqesia e penisit te tij brenda saj dhe nga kafshimi i thumbave qe gati po pelcisnin nga gjithe ai epsh .Ai filloi po levizte me shpejt dhe ajo po bertiste me shume .Leshoi edhe ai nje klithme te lehte dhe ashtu sic e kishte ne krahe me kembet e saj rreth tij ai u derdh brenda saj .Edhe ajo kaloi ne orgazem ne te njejten kohe me te .Ishin mbular gjithe djerse .

Te dy ata trupa qe para pak ishin puthitur ne nje tashme ishin pa piken e fuqise te shtrire ne krevat .
 
PM Web  Top
leonn
view post Posted on 8/2/2010, 01:08           Quote
Ne stazion te trenit

Mberrijta vone ne Ahen aty rreth oeres dhjete e gjysme e nates.Isha I panjohuar me ate mes e poashtu edhe gjuhen gjermane nuk e zoteroj aq mire.Me duhej nje ndihme orientimi,taxi apo edhe percjellje deri te salla sportive,ku do te flinja ne ata thaset kampor.Per qudi qyteti I Ahenit kishte nje karakteristike te ndertimit te veqante me banesa te uleta ,rruge me kallderme,artitektur e vertet mesjetare.
Dritat e rruges ja jepnin nje pamje te veqant te gjitha ketyre bukurive mesjetare te ruajtura me gjelozi nga komunaret dhe mirembajtesit te cilet sapo ishin duke e pastruar rrugen dhe mbledhur hedhurinat nga kontenjret.U nisa ne drejtim te tyre t’I pyes per rrugen apo per taxi,mirepo rrufeshem ma preu rrugen nje zonje si pa dashje.Une u stepa ne vend(me vinte keq,thosha me vehte e lendova),dhe duke I kerkuar falje ne ate gjysegjermanen time,Ajo m’u drejtua:Cfare do ne kete kohe kendej?.Besomeni nuk dija edhe si te pergjigjem kjaret,mirepo duke perzier edhe me anglishte ja bera me dije se jam sportist,dhe duhet te shkoj ne Qendren sportive per te fjetur,qe te nesermen te prezentoja ne nje gare me karakter nderkombetar.
Ajo beri sikur me kuptoi per te gjitha,dhe me kapi nga krahu dhe u nisem ne nje drejtim te kundert me mirembajtesit e rrugeve.Ajo kishte te katerdhjetat diku,nuk ishte edhe aq e bukur,por kishte hedhur aq shume parfum sa qe ta zinte frymen.(me vehte mendoja; A thua u kuptuam me kete zonje a jo,sepse kaluam rrugen kryesore dhe hyme ne nje rrugice te ngushte dhe te erret).Me ne fund e kuptova se zonja ishte prostitute,sepse posa hyme ne rrugicen e ngusht ajo me kapi per jo mole dhe deshi te ma bej me dije se I bene te gjitha per para.Mirepo une nuk kisha ndonje interesim te veqant per seks e ne veqanti per nje prostitut qe sillet rrugeve mbremjeve.Megjithate ajo ngulmonte duke mi treguar gjinjet,vithet vetem e vetem te mare ca para nga une,dhe ne fund pranova te ja jap ne goje(per cka me tha se kushton 30 dm.Me besoni ajo kishte si duket mjafte pervoj ne thithje,por qe mua nuk linte ndonje pershtypje e gjithe kjo loje pa ndonje arsye te veqant.Ajo e thithte te terin,e shpesh edhe koqet I fuste ne goje derisa une qendroja jashte lojes se saj,duke shiquar se mos po kalon ndokush andej.Kurrsesi nuk mundesha te koncentrohem qe ta kryej kurse ajo me ngulm e thithte dhe sa here e shpejtonte thithjen.Dikur edhe ajo e verejti se une nuk po mundem ta derdhe epshin ne buzet e saj,filloj te ma masturboj me dy duart,duke ma shternguar thuajse do me ja zene frymen,por kursesi te derdhem.Me ne fund filloje te dhimbte jo mole e kursesi ta kryej,kurse ajo ngulmonte per perfundim,mirepo ja dhashe 30 marka vetem e vetem te shpetoj nga ai mundim,dhe me percolli pa bere asnje bised deri te taxija.
Te nesermen ishte surpriza:Ne gara prezentuan edhe shume shqipetar,meq kishin ndegjuar se kane ardhur edhe nga Kosova shqipetar ne gara,dhe duke na mbeshtetur fuqimisht gjate gares me brohoritje na ndihmuan shume… Pasi perfundoi gara,shume prej tyre te entuziazmuar me suksesin tone na pershendesin ne afersi duke na ftuar neper Hajme azilantesh apo apartmente private…
… Nje meso burre u afrua te na pershendet: hallall ju qofte bre djema(nga duart e tij plote unaza dukati na u dhurua nje bombonjere e madhe dhe iku.Ne ikje e siper,verejta se po e priste e shoqja.Ohh jo,Jo nuk eshte e mundur,feshij syte,Ajo eshte,apo s’eshte.Si eshte e mundur nje grua shqipetare te shet nderin e saj rrugeve te Evropes.Nuk mund te besoj kete,ndoshta ky tipi eshte martuar me ndonje te huaj apo eshte “makro”.Sot e asaj dite kurr nuk e kam kuptuar kete mister…
 
PM  Top
view post Posted on 8/2/2010, 01:11           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:


Njė histori mashtrim-dashurie

Si mundi gruaja mė e pasur nė botė ta tradhtonte bashkėshortin pėr njė zhigolo mashtrues zviceran, i cili arriti t‘i zhvaste miliona dollarė pėrmes shantazheve. Ngjarja nisi nė njė qendėr superluksoze, "Lanserhof health spa", nė Insbruk, Austri. Ishte vera e vitit 2007 dhe njė grua bionde tėrheqėse, 45-vjeēare, ishte ulur e qetė duke shijuar diellin e korrikut dhe duke lexuar librin e famshėm tė Paolo Coelho-s, "Alkimisti". Ishte e vetme, por jo edhe pėr shumė kohė. Gruaja ishte trashėgimtarja Susanne Klatten, njė nga femrat mė tė pasura nė botė dhe aksionerja mė e madhe e kompanisė sė makinave "BMW", njėkohėsisht njė prej viktimave mė spektakolare tė mashtrimeve tė kohėve moderne. Teksa pushonte, Klatten-it i tėrhoqi vėmendjen njė burrė me syze, biond, i gjatė dhe shumė elegant. Emri i tij ishte Helg Sgarbi, njė vit mė i vogėl se ajo nė moshė. Pasi i afrohet, Sgarbi i thotė: "Libri im i preferuar". "E ke lexuar?", i pėrgjigjet ajo.

Pastaj ai nis tė tregojė: "E kam kaluar fėmijėrinė time nė Brazil, te vendi i kėtij autori. Tė lexoje ka qenė shumė e rėndėsishme pėr mua. Historia ka qenė si njė Bibėl. Ka njė mesazh shpirtėror nė tė. Ju duhet tė besoni tek ėndrrat, sepse pasi besoni, mund t‘i ndiqni dhe pastaj t‘i realizoni". Klatten, nėnė e tre fėmijėve, nė fillim ishte rezervuar shumė. Si njė prej anėtareve tė dinastive mė tė famshme gjermane, Quandts, ajo e kishte kaluar gjithė jetėn e rrethuar nga truprojat dhe fshehtėsia. Por, shumė shpejt ajo do tė binte nė kurthin e djaloshit simpatik, Sgarbi. Qė nė momentin e parė qė e dėgjoi tė fliste, Susanne u ndje shumė mirė. E vetmja gjė qė ajo nuk dinte ende ishte se kishte qenė gjahu i kėtij burri tė rafinuar zviceran, njė njeri qė e kishte fituar gjithė pasurinė e tij si njė zhigolo profesionist dhe shantazhist nga lidhjet sentimentale me gratė e pasura e mė tė mėdha se ai nė moshė. Zakonisht ai vėrtitej nėpėr hollet e hoteleve tė mėdha, pėr tė parė me kujdes gratė e reja tė borgjezisė sė lartė. Ulej nė njė qoshe modeste tė hotelit, merrte nė duar njė shishe uiski dhe nė fytyrė stamponte njė pamje tė trishtuar. Mė pas dhuronte njė vėshtrim, sikur dėshironte t‘i thoshte botės femėrore "mė ndihmoni", deri sa ndonjėra prej tyre tė binte nė kurth. Sgarbi donte tė zbulonte gjithēka rreth gruas qė kishte pėrballė nė atė mėngjes tė ngrohtė korriku. "Ishte simpatik dhe shumė i kujdesshėm nė ato ēka bėnte, por dukej vėrtet i trishtuar", pati thėnė Susann. Ai punonte nė fshehtėsi me njė pronar italian hotelesh tė quajtur Ernano Barretta, qė kishte njė organizatė tė specializuar nė zhvatjen dhe fundosjen e femrave tė pasura, qė sipas akuzave drejtohej nga italiani. Mekanizmi i mashtrimit dhe i zhvatjes ishte i thjeshtė: Sgarbi joshte zonjat e pasura, duke krijuar me to lidhje sentimentale, ndėrkohė qė Barreta filmonte marrėdhėniet intime. Mė pas videot pėrdoreshin pėr t‘u bėrė shantazh viktimave dhe pėr t‘u marrė para. Edhe biseda e shkurtėr e Klatten-it dhe Sgarbi-t rreth novelės "Alikimisti" ishte njė nga joshjet mė tė jashtėzakonshme tė kohėrave tona. Vetėm brenda pak muajve, trashėgimtarja e pasur e "BMW"-sė i dha Sgarbi-t 8 milionė euro para nė dorė.

"Lanserhof spa" ėshtė vendi ideal pėr tė bėrė pėr vete dikė.

Ai ėshtė qėndrimi i preferuar pėr jahtet dhe njėherė miliarderi rus, Roman Abramovich, shpenzoi 700000 euro pėr dy javė pushime me familjen aty. Mėngjesin tjetėr, Klatten ra dakord tė bėnte njė shėtitje me Sgarbi-n, pėr tė shijuar bukurinė pėrrallore qė rrethonte kėtė qendėr. Ai i tregoi trashėgimtares sė magjepsur tashmė se ishte nipi i njė hebreu polak, por qė shkoi me familjen nė Rio de Zhaniero kur ishte pesė vjeē. Mė pas u kthye nė Europė kur ishte adoleshent, pėr tė studiuar Drejtėsi nė Universitetin e Zyrihut. Ai i rrėfeu se kishte punuar pėr "Credit Suisse Bank" dhe kishte ngritur njė agjenci pėrkthimi pėr shkak se zotėronte nė mėnyrė tė jashtėzakonshme gjashtė gjuhė tė huaja. Sigurisht kėto nuk ishin asgjė tjetėr pėrveēse njė mal me gėnjeshtra qė Sgarbi i kishte perfeksionuar gjatė zanatit tė tij si zhigolo profesionist dhe mashtrues. Pėr mė tepėr ai i tregoi Susanne-s se kishte punuar si kėshilltar nė qeverinė zvicerane dhe qė shpesh nisej pėr misione sekrete nė llogari tė saj. Gėnjeshtra e radhės ishte ajo pėr martesėn me njė vajzė zvicerane njė vit mė parė, lidhje qė kishte pėrfunduar dhe e kishte lėnė me zemėr tė thyer. Si njė grua qė e kishte kaluar gjithė jetėn e saj e rrethuar nga fshehtėsia, Klatten jo vetėm qė nuk dyshoi, por i besoi tė gjitha menjėherė. "Ishte tėrheqės, i matur dhe nė tė njėjtėn kohė dukej njė njeri i dėshpėruar. Kjo mė bėri tė besoja se kishim diēka tė pėrbashkėt", i tregoi ajo mė vonė policisė. Kur biondja 45-vjeēare u largua nga qendra e pushimit pėr nė shtėpi, ku e priste burri dhe tre fėmijėt, ende nuk e kishte marrė veten. Pranoi tė takohej sėrish me Sgarbi-n, t‘i jepte atij numrin e celularit, por mbi tė gjitha t‘i tregonte se kush ishte. Pasi u surprizua pa masė kur mori vesh se kush ishte Susanne, njė tjetėr shtirje e tij, tri javė mė vonė, sipas policisė, ēifti bėri dashuri pėr herė tė parė nė njė hotel nė jug tė Francės, jo shumė larg shtėpisė sė pushimit tė familjes sė Susann. Lidhja po vazhdonte me ritme tė shpejta. Kur ajo u kthye nė Mynih, nė gushtin e shkuar, Klatten nisi ta takojė Sgarbi-n nė hotele brenda nė qytet. Nė fund tė shtatorit, mė pak se dy muaj qė nga takimi i tyre i parė, ai i tregoi pėr problemin financiar qė Susann-ės i kushtoi 8 milionė dollarė. Duke i treguar se duhej tė shkonte nė SHBA me njė "mision sekret" nga qeveria zvicerane, Sgarbi u zhduk nga qarkullimi dhe kur u kthye nuk solli aspak lajme tė mira. Ai i tha Susanne-s se i nevojiteshin shtatė milionė euro, sepse kishte pėrfunduar nė duart e mafies amerikane pėr njė aksident automobilistik, ku kishte vrarė pa dashje njė vajzė. Paratė i duheshin qė t‘ia jepte babait tė vajzės "pėr tė shmangur pasoja mė tė rėnda". Mė siguronte gjithmonė se do tė m‘i kthente, madje dyfishin", shton ajo, duke thėnė se ishte e sigurt qė ato euro ai nuk do t‘ia kthente kurrė. Dy muaj mė vonė, mė 2 nėntor, Susanne Klatten merr njė telefonatė anonime, ku e kėrcėnojnė se do tė publikojnė fotot vulgare tė takimeve tė saj me Helg Sgarbi-n. Duke qenė se nuk kishte zgjidhje tjetėr, gruaja vendosi t‘i tregonte gjithēka bashkėshortit dhe familjes, mė pas iu drejtua policisė. Mė 12 dhjetor tė 2007-ės ajo merr njė pako anonime, brenda sė cilės kishte njė letėr dhe njė DVD. Sgarbi kėrkonte 49 milionė, por iu dhanė vetėm 14 milionė euro. Gjatė takimit ai u arrestua nga policia. Sipas gjykatės, videoja ishte realizuar nga italiani qė bashkėpunonte me Sgarbi-n. Ai, kur ēifti takohej nė hotel, filmonte gjithēka nga njė tjetėr dhomė komunikuese. Susanne Klatten, bashkė me nėnėn Johanna dhe vėllain Stephan, gėzojnė 46 pėr qind tė aksioneve tė "BMW"-sė. E gjithė pasuria e saj arrin nė 13 miliardė dollarė. Sgarbi u dėnua mė 9 mars tė kėtij vitit me gashtė vjet burg dhe u paraqit nė gjykatė i veshur me kostumin e tij gri tė errėt, qė e bėnte tė dukej mė shumė si njė biznesmen. Edhe pse gjashtė vitet nė vazhdim do t‘i kalojė nė burg, ai nuk dukej i mėrzitur, madje herė-herė dhuronte edhe ndonjė buzėqeshje. Ndoshta sepse kur tė dalė nga burgu do tė ketė mundėsi tė shijojė "frytet" e punės sė tij. Bėhet fjalė pėr njė shumė mbi 12 milionė euro, tė cilat i ka fituar duke u dhuruar dashuri grave pasanike tė gjysmės sė Europės, njė thesar qė nuk u gjend kurrė. Por, mbi tė gjitha, gjashtė vjet nuk janė shumė, sidomos nėse dikush mendon se ka ende miliona tė fshehura pėr t‘i shfrytėzuar. Ndėrkohė, nė shtėpinė e saj nė Mynih, Susanne Klatten merr frymė e lehtėsuar, sepse bashkėshorti e ka falur dhe mbėshtetur. Si pasojė e kurajės sė saj, zhigoloja zviceran nuk "do tė gjuajė" mė gra tė pasura. Tė paktėn pėr momentin.
/shqip/
 
PM Web  Top
leonn
view post Posted on 8/2/2010, 01:16           Quote
Me forte se viagra

Ishte nje dite e qte ne krahasim me zhurmen e perditshme nga gumezhimet e patrollave te Kforit qe me jane bere sikurse nje muzike e merzitshme qe ta grryejn mendjen ne thellesi…Desha te shtrihem ashtu si thote Mbreti per se gjati edhe pse sa isha ngritur nga shtrati I gruas dhe ende ndjeja aromen e trupit te saj te nxehte…
Papritmas telefoni: cingerr…Alo “Dilingji” me fal qe te trazova kaq heret por me duhesh patjeter sepse me vone e di qe ke obligime tjera…
Pa nje pa dy u ngrita dhe fillova te vishem…ashtu pa bere dushin fare,pa pire kafen e mengjesit…
Dera ishte e hapur,nuk pat nevoj fare te trokitja…ne mendjen time silleshin lloj-lloj skenash…e paramendoja se AJO do te me dilte perpara ne ndonje fustan te holle te tejdukshem qe majat e cicave ne menyre provokative te me joshinin…dhe kukat e saja te ngjeshura me ate lugun e epsheve duke pritur pafundesine…
Perkundrazi perpara me doli burri I saj,si zakonisht I veshur rendomt dhe me buzeqeshje me ftoi te hyjm ne dhomen e dites…
Me kishin ftuar qe t’jau rregulloja zerimin nepermes kompjuterit per nje aheng qe do ta benin ne mbremje per ditelindjen e Emit…
Emi erdhi pas pak(por jo e veshur ashtu si e paramendoja),me pershendeti dhe me ofroi kafen…
E perfundova shume shpejt instalimin e karteles se zerit ne PC-n e saj dhe me c’do kusht doja te shikoja (hidden temporary internet files),kyqjet e saja secrete ne internet…
Po kurrsesi nuk mud ha rasti…
Duke me percjell burri I saj me ftoi per ne mbremje…”na gezoni nese vini sonte TI me shoqen tuaj…
E gjithe dita me eci mbare…mendja me fluturonte sa andej e sa kendej…
Ne mbremje shkuam me shoqen ne ahengun e EMIT dhe kaluam qaste te kendshme,me muzike,humor e vere te kuqe…Dikur vone u kthyem ne shtepi dhe rame me fjete te lodhur tej mase…enderr …Oh qfare endrre e bukur:

Ne mengjes shkova te EMI…ajo doli mu ashtu si e paramendoja…me ftoi mbrenda dhe me beri kafen…pa nje pa dy filloi te me provokonte…jo mole im veq sa nuk eksplodonte nder pantollonat e mia…ajo perkulej kur sillte diqka qe syte e mije te atakonin gjinjet e saj…kur kthehej aq bukur I sillte vithet sa humbesha I teri mes rrotullimeve te saja provoktaive…une I ulur para PC-s se saj (hulumtoja ne hidden temporary internet files) paramendo ne prani te saj…Ashtu duke shiquar fotot qe ajo kishte shfletuar…breke te tejdukshme…brusshalter…fustane gjumi…dora e saj rreshqiti lehtas mes kembeve te mija…filloi ta qel patenten dhe duke shpejtuar ta nxjerr karin perjashta qe donte te ngulfatej nga ajo padrejtesi…Guxha ishte mavijosur dhe u atakua se pari nga buzet e saja sikur harqe…leshoje cameren me tha…derisa po e fuste thelle ne fytin e saj Karin tim qe dukej se humbaste fare…veprova ashtu…e rregullova cameren me posht dhe shiqoja me andje derisa ajo po e thithte…po e gllaberinte te terin…ne nje moment u ngrit,u ule ne tavolin mbi tastaur dhe duke ngritur fustanin e holle larte…dhe duke zbuluar shpellen e saj joshese e mua mu dehs te bi ne gjunje…dhe derisa kerkoja me gjuhen time buzet e pidhit te saj ajo mi ferkonte qelet e mija te rruera dy dite me pare…
Ashtu duke lepire vrullet e saja te njepasnjeshme dhe duke ndegjuar grimasat e zeshme te saj deri te shpejtimet per ta arritur kulminacionin…Ajo me shtyri me ma beri me shenje te shtrihem,kurse me njeren dore mbante Karin tim te sterngritur thuajse frigonte se po I iken…Duke u ngulur net e lehtas-lehtas ne pafundesin e saj thuase doja ta mberrija maratonen e kohezgjatjes sime… e Ajo sikur luaneshe vetem perdridhej e ngulej…Po afrohej ai qasti ku te gjitha shkrirjet do te mblidheshin me ekstazen e shumepritur…kur ajo prape e nxorri nga trendafili I saj I qullshem dhe aperkiste barkun e saj deri te gjinjet…ah qfare momenti…e camera edhe tutje incizonte …kur hap syte! Gruaja ime me therriste: I poshter je!Moti nuk me ke qi keshtu…me ke shashtrisur…mos ke pi ndonje Viagra?...
E tera kishte qene enderr,kurse ne realitet isha shkri ne maredhenije
 
PM  Top
view post Posted on 15/2/2011, 20:42           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:


Isha vajze e re e fejuar me djalin e endrrave te mia kaluam shume vite se bashku deri sa erdhi fejesa...pas disa ditesh shkova ne shtepin e tij ku u njoftova me familjen e ngushte ai e kishe vetem nje moter vellaun dhe babin nena i kishe vdekur disa vite me pare....pas nje kohe un shkoja shum shpesh ne shtepin te te fejuarit. Nje dit shkova paparalajmerim kur u trokita ne der doli babi i tij(vjehrri im)me tha se te fejuarin se kisha aty por me ftoi per nje kaffe hyra brenda kishe qen vetem. Pinim kafe bisedonim aii me tregonte per kohen e tij rinore sepse tani ishte 45 vjec... papritmas filloi tme pelqente si fliste dhe si me shikonte u ngrita ti pastroja filxhanat e kafes ne shenje respekti dhe kembet me dridheshin kur e shihja ate, disi kisha ndjenja erotike dhe doja qe ai tme afrohej edhe ai e kishe ndjere te njejten gje u afrua avash te bisedonte me mu me afer dhe papritmas mi preku duart une u drodha qulle, me tha je shume e bukur si nje vajz qe e dashuroja sa isha i ri un nuk prita shume dhe u ktheva perball tij dhe perniher me kapi me forcen e duarve rreth belit dhe me kafshonte deri sa me zhvishte une me njeren dore ia shtypja penisin dhe u mundoja sa ma shpejt tia hiqja pantollonat...arritem te zhvishemi dhe ashtu me ate shpejtesi ai me puthte dhe me kafshonte cdo pjese te trupit dhe mes buzeve te vagines une u dridhja e tera dhe hypa permbi te dha penisin e tij e kapja me dore e thithja pandal...nje orgazem e arritem. Me dukej bota e imja se paramendoja qe me nje burre te moshuar do te kenaqesha aq shume. Ppushuam pak asnjeri nuk folnim...mu afrua afer karriges ku isha ulur zhveshur me gishtin tregues filloi te me ferkonte vaginen ohh qfar ndjejne i pershperita te lutem mos u ndal dhe i hapja kembet edhe me shum duke me ferkuar me kapi ne krah dhe u nis ne drejtim te bajnos.hym aty dhe me rrembeu me te njejten shpejtesi si te paren her hym ne tushkad dhe guhen ma shtinte ne vagin deri sa u beja qull.pas disa minutash qe u pastruam me shtrijti ne banjo ku ishte e lagur me uj nga tushi dhe me penisin e tij gjigant me beri femren me te lumtur ne bot e shtyne penisin deri ne mitren time dhe ngadal me tha mos lyp burr tjeter se smund te kenaq si un un e shtrengoja dhe i thoja te mos ndalonte u knaqeshim pa mbarim e leshoj spermen ne krejt trupin tim dhe me puthi edhe njeher dhe iku te vishej un u pastrova shkova u vesha...dhe ika nga ajo shtepi pas disa ditesh me thirri i fejuari im te flija ne shtepin e tij shkova benum mardhenje por as afer skam qene e lumtur me F...sa me babin e tij un vazhdoj te jem nuse e asaj shtepie edhe disa muaj do te martohem dhe askush sdin asgje per lidhjen time me vjehrrin.


5
Pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se q,me erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadal te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vegiana, qe me kishte bere sa here te qmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshte e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me par. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vegina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej mujve te ter. Do t'te haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja veginen tend si fryej. E shpejtoja ritmin edhe me shume. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at veginen tende qe sa here me kishte bere mashkullin me te lumtur. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire . Se q'ma pershkuan trupin ca te rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal mbathjet dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove per ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hof per beli dhe te shtrengova per trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt vegines tende te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta per tavolinen e toaletit. Te kapa per flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Penisi im depertoi mbrendesine e vegines tende. Leshove nje renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shume, derisa me doren e djathte te pickoja te byca dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat nje pas nje. vegina te ishte shnderruar ne ujvare. a'je me mbrojtje?me pyete? Po u pergjigja shkurt un nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje penisin tim tek te godiste mitren. Nje dhimbje e vogel qe te bente te qmendeshe fare. Pernjehere un e shpejrova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e vegines tende. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete per tavoline, dhe un u mbeshtete mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.
U ngritem ngadal. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
un dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e pershkellire


6Rreth nesh mbizotron qetesi, vetem rrahjet e zemres tende degjohen.
A te deshiroj vertet !? Nuk e di . Ne keto caste dua vetem ty ! Rrezatime jot erotik me terheq magjishem, mendoj , si do te ishte te benim dashuri ketu , te shijoj buzet e tua , te leja buzet e mia te rreshqsin mbi trupin tend.
Hmmm a mos ndoshta po mendon dhe ti te njejten gje !'? Syte e tu tundues me lene ta besoj kete . Kalojne disa minute qe ne shikojm njeri tjetrin , dere tani nuk kemi ndrruar asnje fjale e ndoshta nuk do te ndrrojem der sa gjithcka te jet ne fund.
Duart e mia rrethojne trupin tend,me buzet e embla ledhatoje qafen time , nderko qe un te shtyt avash dhe te mbeshtes tek muri qe per ty tashme ne qiell lartesohet.

Edhe pse kemi pak koh qe njhemi, ti me veshtron, sikur te ishte hera e pare qe me shikon.
Duart e mia rreshqasin avash mbi krahet e tu , lekura fillon te tendoset dhe me duket sikur dicka po me pervlon.Pastaj ngjitem perseri duke te ledhatuar der tek shpatullat , me gjuhe te ledhatoj qafen , nje renkim i lehte degjohet te dale nga buzet e tua dhe un qesh, sepse tani e di me siguri , qe ty kjo po me pelqen.Pastaj un koloj duar lehte mbi bluze dhe rreshqas mbi gjoksin tend , te cilin filloj ta shtregosh lehte . Nga eksitimi mbeshtet koken tek muri. Buzet e mia pershkojen majat e forcuara te gjoksit tend dhe duar e tua bien, si te pa pike fuqie mbi qafen time.

Avash ngrita koken , i vura buzet e mia mbi te tuat dhe me majen e gjuhes filloj te luaj me buzet e tua.,ti hap gojen avash , ndeko qe me heq lehte bluzen time nga xhinse qe gjithmone e me shume ngushtohen.Gjuhet tona lujan tundushem me njera- tjtren. un futa Penisin tim mes teje , dhe ti ndjen qe dicka fillon te rrjedh , ndjen deshire te tmerrsh per mua.Ndihemi gjithmone e me te eksitur., un ngre fundin tend lart dhe me doren tjeter heq slipin tend .

Gjuha ime ne zone trnde erogene, e me pas ne mes buzeve te vagines, te ben te humbasesh kontrollin . me ngre lart , hop, nderkohe qe me puth, pantallonat e mia dhe ferkon penisn tim te ngurtesuar qe pulson pa pushim.
Pa pritu me gjate , me ngre larte dhe ti i lidh kembet mbas belit tim. Avash penetroj ne ty dersa gjendesha krejt brenda teje.

Levizja ime behet nje me tenden, , un perpalsem gjithmone e me eksitueshem brenda teje ,ti ndjen qe po e humb fare kontrollin, dhe shkrih mbi trupin tim. E pafuqishme ngre koken dhe me shikon , kjo me len te kuptoj, dhe un derdh spermen time ne ty . Te dy jemi te mbulur me djerse, perqafojme te lumtur njeri-tjetrin dhe qeshim


7


Ne te dy
Pas shum kohesh ishim te dy ne nje hotel , pasi kishim ber dashuri si te terbuar qendronim ne shtratin e cmendur trupat tan te laskuriqur i gjysem'mbulonte nje corcaf i bardh floket e saj shtriheshin ne jastikun ku kisha mbeshtetur koken un dhe me perkedhelnin fytyren,ngadal e ngrita koken doja ta shikoja doja qe imazhi e saj te me ngulitej mir ne tru,ishte nje ikon shum e bukur syt e saj ishin te mbyllur dhe i ngjante nje Engjulli tek rrinte ne qetesi,ngadal ngrita doren e majte dhe vazhdova ta perkedhel leht sikur te ishte nje petale trendafili,tek e perkedhelja me shum delikates floket,ballin,syrin,hunden,faqet,pjesen e pasme te veshit,mjekrren,gushen,gjoksin, ajo qendronte ne heshtje me syt e mbyllur,Kushedi ku e shetiste imagjinata e saj,vazhdoja ta shikoj me shum vemendje sikur te ishte hera e fundit qe po e shikoja .
Papritur e kafshoj buzen ngadal ngriti doren me kapi te floket dhe me terhoqi drejt vetes i hapi syt e saj te bukur qe me shikonin me trishtim buza ime ra mbi buzen e saj u puthem u kafshuam si te terbuar,i terhoqa buzen dhe vazhdova ta lepij te gusha, ngadal zbrisja gjithmon e me posht me buzet e mia duke ja thithur gjoksin duke ja lepir barkun gjersa buzet e mia preken veginen e saj mi hodhi duart te floket dhe po me shtrengonte, tek vazhdoja ta lepija si i pa ngopur klithma e saj tingellonte ne veshin tim shum eksituese,me terhoqe lart drejt fytyres te saj u shikuan ne sy sikur donim ta perpinim njeri-tjetrin,ngadal pa mi ndar syt i bashkoj kofshet dhe me kthej B...ja perkedhela buzet me duar pastaj i vura duart mbi B...e saj ja shtrengova fort duke i afruar penisin tim ishte tejmase e eksituar ngadal ndjeja qe i rreshiti i teri ne veginen e saj dhe me doren tjeter e kapa per flokesh ashtu vazhdova ta pompoj derisa gunjet po me dhimbnin nga ferkimi i shpejt me krevatin ,pastaj ashtu siq e kisha kapur per flokesh u terhoha e qova ne kemb dhe ju drejtova murit te dhomes,ja mbeshteta te dy dyarte ne mur siper kokes te saj,me doren e majt e shtrengova nga mesi duke u ber nje me trupin e saj me doren e djatht e kisha papun nga floket me dukej sikur kerkoja te gjeja fundin e SEXIT, degjoja fjalen SHPIRT tek humbiste ne klithmat e saj dhe un qe i thoja E do me fort,
me pas ju drejtuam perseri krevatit i mbeshteti duart dhe koken te ktevati,ngadal ja ngrita njeren kemb dhe ja vura siper krevatin un isha ne kemb mbrapa saj e kafshova te kurrizi dhe vazhdova perseri lojen qe ate e qonte ne qiellin e 7-te,e kthente koken Jeta ime me pershperiste syt e saj me shikonin thell te eksituar,
Papritur e ndjeva qe po mbaroja u terhoqa nga brenda saj ajo u kthye perpara u ul me gjunj te kembet e mia e priti S......... time me padurim ne gojen e saj,e perqafova dhe te dy ju drejtuam dushit.....
Ne te dy
Pas shum kohesh ishim te dy ne nje hotel , pasi kishim ber dashuri si te terbuar qendronim ne shtratin e cmendur trupat tan te laskuriqur i gjysem'mbulonte nje corcaf i bardh floket e saj shtriheshin ne jastikun ku kisha mbeshtetur koken un dhe me perkedhelnin fytyren,ngadal e ngrita koken doja ta shikoja doja qe imazhi e saj te me ngulitej mir ne tru,ishte nje ikon shum e bukur syt e saj ishin te mbyllur dhe i ngjante nje Engjulli tek rrinte ne qetesi,ngadal ngrita doren e majte dhe vazhdova ta perkedhel leht sikur te ishte nje petale trendafili,tek e perkedhelja me shum delikates floket,ballin,syrin,hunden,faqet,pjesen e pasme te veshit,mjekrren,gushen,gjoksin, ajo qendronte ne heshtje me syt e mbyllur,Kushedi ku e shetiste imagjinata e saj,vazhdoja ta shikoj me shum vemendje sikur te ishte hera e fundit qe po e shikoja .
Papritur e kafshoj buzen ngadal ngriti doren me kapi te floket dhe me terhoqi drejt vetes i hapi syt e saj te bukur qe me shikonin me trishtim buza ime ra mbi buzen e saj u puthem u kafshuam si te terbuar,i terhoqa buzen dhe vazhdova ta lepij te gusha, ngadal zbrisja gjithmon e me posht me buzet e mia duke ja thithur gjoksin duke ja lepir barkun gjersa buzet e mia preken veginen e saj mi hodhi duart te floket dhe po me shtrengonte, tek vazhdoja ta lepija si i pa ngopur klithma e saj tingellonte ne veshin tim shum eksituese,me terhoqe lart drejt fytyres te saj u shikuan ne sy sikur donim ta perpinim njeri-tjetrin,ngadal pa mi ndar syt i bashkoj kofshet dhe me kthej B...ja perkedhela buzet me duar pastaj i vura duart mbi B...e saj ja shtrengova fort duke i afruar penisin tim ishte tejmase e eksituar ngadal ndjeja qe i rreshiti i teri ne veginen e saj dhe me doren tjeter e kapa per flokesh ashtu vazhdova ta pompoj derisa gunjet po me dhimbnin nga ferkimi i shpejt me krevatin ,pastaj ashtu siq e kisha kapur per flokesh u terhoha e qova ne kemb dhe ju drejtova murit te dhomes,ja mbeshteta te dy dyarte ne mur siper kokes te saj,me doren e majt e shtrengova nga mesi duke u ber nje me trupin e saj me doren e djatht e kisha papun nga floket me dukej sikur kerkoja te gjeja fundin e SEXIT, degjoja fjalen SHPIRT tek humbiste ne klithmat e saj dhe un qe i thoja E do me fort,
me pas ju drejtuam perseri krevatit i mbeshteti duart dhe koken te ktevati,ngadal ja ngrita njeren kemb dhe ja vura siper krevatin un isha ne kemb mbrapa saj e kafshova te kurrizi dhe vazhdova perseri lojen qe ate e qonte ne qiellin e 7-te,e kthente koken Jeta ime me pershperiste syt e saj me shikonin thell te eksituar,
Papritur e ndjeva qe po mbaroja u terhoqa nga brenda saj ajo u kthye perpara u ul me gjunj te kembet e mia e priti S......... time me padurim ne gojen e saj,e perqafova dhe te dy ju drejtuam dushit.....


8Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje fytyre te mprehte esmere e gjate trup elegant na pershendet edhe ne e pershendesim ,i jepte nje audi a4 ngjyre hyri sa hap e mbyll syte u zhduk me nje shpejtesi te madhe ia bej me shenje shokut tim se dicka eshte ne kete mes .
ditet kaluan dhe nuk po e shihja komshien time te preferuar , ishte e premte kishim per te festuar mbarimin e shkolles dhe menduam qe te shkojme ne club , me te thene te drejten dicka po ndieja nejse hyme brenda atmosfere e ngrohte ca njerez qe po kercenin aty ne mes te clubit pas ca birrash sillem verdalle shkeputem nga shoqeria dhe po hidhja nje sy papritmas si ne film kalojne 3 vajza para meje dhe kjo e fundit ishte komshia nuk me vuri re ,mua me ishte fiksuar fytyra e saj prej pofesionisteje , i ndjek pas dhe afrohem tek bari dhe e pershendes : a njihemi bashke e pyes , ajo me kthehet me duket se je komshiu im po i them i ofroj per te pire ishte veshur shume sexy saqe kur e hodha doren time ne shpatulla rreshqiste ne lekuren e saj te bute ngjyre bronxi leshova nje (oh )brenda vehtes pasi nderruam ca muhabete ajo iku me shoqet e saja u ndjeva i penduar .
Nje dite kisha dale ne park dhe po luaja futboll pasi mbarova lojen drejtohem per nga shtepia diku atje tej dalloj nje vajze qe ishte shtrire ne barin e gjelbert qe e ndriconte dielli , i afrohem dhe per cudi komshia e enderrave te mia shfaqet para syve te mi ishte gjoja duke studiuar : a mundem te ulem e pyes po tha ajo me kenaqesi dhe e pyes per jeten e saj me tregon cdo gje me intimitet per jeten e saj shkembyem numrat dhe me tha se nuk duhej ta shqetesoja naten se ajo jetonte me dike tjeter ok i them te them te drejten nuk e mora parasysh qe ajo jetonte me dike tjeter .
nje mengjes me fton ne shtepine e saj per kafe ishte ora 10 paradite isha pak i ndrojtur , i bie ziles dhe hapet dera ajo me fton te hyj brenda mezi po flisja me ofron dicka per te pire kafe ulem ne divanin e saj prej lekure ulet dhe ajo prane meje nje zjarr i vertet me ndizet nga brenda nuk duroja dot dhe i ngjitem siper dhe filloj ta puth ajo po ashtu si e cmendur po vepronte un isha shume i eksituar penici im kishte mare nje force te madhe sa nuk duroja dot doja taja fusja dirkte, por ajo me tha se eshte heret ok i thash, pas pak i thashe qe te me tregontee dhomen e saj te gjumit por ajo refuzoi iu luta dhe ngjitem shkallet nderkaq penici im ishte bere shume i forte i nxehet si zjarr me tregon me dore nga dhoma dhe refuzon qe te hyje brenda atehere e kapi nga mbrapa dhe e hedh drejt e ne krevat ajo u shtri krejt dhe dora ime u fut poshte tek kofshet saj ohhhh un nuk durija dot isha shume i nxehte,i heq minin qe kishte veshur dhe i largoj me gisht tangat qe kishte veshur e kap penicin tim me dore dhe e afron drejt vegines se saa qe digjej nga kenaqesia
Filloj ta pompoj isha shume i eksituar pas pak ndalon dhe nderojme pozicion fillon duke me puthur nga gjoksi dhe ulet poshte tek penici qe ishte lagur me lengun e vegines te saj o zot ndjeja mornica kishte nje stil te te marrit me goje ndryshe nga ato te tjerat e fuste komplet ne goje dhe e levizte gjuhen rreth e perqark penicit kisha pasur edhe raste te tjera por si kete rradhe ishte shume profesionale ishte koha qe te provoja veginen e saj te lengshem qe ishte qullur nga sexi atehere i propozova 69 shtrihem posht edhe ajo me drejton veginen e saj drejt e tek gjuha ime qe e priste me padurim ate qast qe e kisha enderruar prej shume kohesh
Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin tim me nje afsh qe nuk kishte fund. pasi mbaroj erdhi koha qe te iki se edhe ajo kishte ca shoping per te bere , isha shume i lumtur o zot........

 
PM Web  Top
view post Posted on 11/4/2011, 21:11           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:


gjithmon kam pas fixim te qij nje komshien time qe vinte gjitjmon per kafe,isha vetem 18 vjec por me nje fizik te llatarshem,ndersa ajo i kishte 27 vjec.vinte cdo dite e pinte kafe me mamane time.pidhi i saj cdo dite e me shume me terbonte,sidomos kur vishte pixhamat e bardha e te holla,qe dukej ne menyre te paster pidhi i mbuluar nga tangat.nje dite u zgjova ne mengjes e pash qe ne shtepi nuk kishte njeri,mamaja me kish lene nje leter e thoshte qe ishte nga xhaxhai me babin.dhe fillova te enderroja me sy hapur per nilen,komshien.gjoksi i saj i stermadh ma hiqte petllen.nuk zgjati a shume dhe trokiti dera.u cova per ta hapur dhe ishte ajo.miremengjes me tha,eshte mamaja?jo i thash ka dale nga xhaxhai per dreke me babin,por hajde ska gje.erdhi brenda dhe u ulem po shihnim tv.dhe i thash nese donte nje kafe,por me tha se e bente vete,eshte si e shtepise sone.dhe i thash ok.dhe me sy po ndiqja bythet e saj te qulleta qe levisnin ne rritem nga e ecura.kish veshur pizhamat qe me terbonin.me pyeti nese doja dhe une por i thash qe po vija te haja mengjesin njeher.dhe shkova ne kuzhine por rruga eshte e ngushte dhe me duhej te kaloja prapa kesaj.karri im preku bythet e saj te qullta dhe ajo e ndjeu potencen time,qendrova disa seconda aty por zemra me rrihte se nuk prisja reagimin e saj,pas disa secondash vendosa duart e mia ne belin e saj,dhe fillova ti ngjisja lart der te gjoksi i ngurtesuar,karri me ish bere dru fare dhe ajo e ndjente ne bythen e saj kete.per nje moment u largua dhe beri sikur nuk donte,por nuk me tha asgje.kur iku ktheu koken dhe pa karin tim te stermadh qe kish dal mbi tuta .u frikesova se mos u thoshte prinderve se me vinte turp,dhe iu afrova e i thashe se ishte dicka e momentit e sdo te ndodhte kurre me.por ajo me nje buzeqeshje eksituese me tha ,pse mos te ndodhe ?dhe me futi duart ne brendesi te tutave e me shtrengoi fort karrin qe ishte bere si nje trung me rrenje te thella.e kapi me te dyja duart dhe filloi tma thethinte.e fuste der ne fytin e saj.me pas e mora dhe e shtriva mbi krevatin tim dhe ia thithja ato cickat e medhaja ,me pas te barku .u eksitua aq shume sa me doren e saj e coi koken te pidhi qe flakeronte,me gjuhen time qe lepinte me rritem brendesine e saj e shkaterroi fare.gati sa te prishej.e ktheva ne doggy style ia rrasa karrin der sa ndjeu nje dhembje te llatarshme dhe uleriti.kjo po i pelqente ,pompimet filluan nje rritem me te larte,mes rrenkime me thoshte se kisha nje potence te jashtezakonshme dhe ndjehej e zoteruar nga une.me tha se donte tia fusja karrin tim der ne fyt,dhe ashtu bera,e gllaberoi te gjithin ne fytin e saj dhe ende nuk ngopej,deshironte qe te ja derdhja ne goje,ne fytyre,dhe deshira iu plotesua,fytyra e saj e lemuar dhe e bukur u qullos nga lengu i nxehte......endra u be realitet
 
PM Web  Top
majlinda
view post Posted on 11/4/2011, 21:12     +1     Quote
ja nje djal 21 vjec qe quhem mariano jetoj ne bruksel prej 7 vitesh para 3 vitesh jam njohur me nje vajze ne shqiperi por patem shkenbyer vetem puthje te varfera nuk patem ber asnjeher sex bashk pas 1 viti ne u ndam sepse ajo me thoshte jemi karaktere te ndryshym dhe un vazhdova jeten time ne perseri shkova ne bruksel sepse ne shqiperi shkoja me pushime dhe mbas nje viti ne nje dit vere e shikoj ne plazh ne divjak ishte ulur me disa shoqe ne nje kaffe dhe aty afer shjkoi hulem me nje tjer tavolin i vetem e pash aji kishte vesh nje pal brek te kuqe dhe nje pal sitina te kuqe ma hoqi trurin sepse ishte hera e par qe e shikoja nudo kari mo bo dru fare mbas pak minutash ajo me pa dhe me thirri mariano ku je un i thash ketu po te kerkoj ty sepse je arsya jetes sime nuk e di as vet aty me dolen dy pika lot ajo erdhi tek tavoliona ime dhe mu hoth ne prer direkt kari dru ajo e kuptoi me tha mariano hajt shkojme ne det te them dicka shkuam ne det hym brenda uji na mbuloi mua karin dhe asaj vaginen aty fillova ti pucja gjoksin buzet i cova doren tek pidhi ajo me thoshte mariano do vdes dhe pa ty nuk jetoj i futa gishtin ne pidh me shum renkonte ajo fut koken ne uje dhe ma maerr karin ne goj ajo me pas me coi tek dhoma shoqes vet ne hotel ku aty filluam sa hyra ne dhom i hoqa breket e kuqe me ngadal ishte hera par qe beja dashuri me ate vajze i hoqa sitinat dhe filliova ta lepija nga buzet deri ne vagin ajo u eksitua shum dhe me pas filloi ajo me ma marr karin ne goj dhe un prishem ajo deshironte ta merrte speremen ne goj dhe ashtu veprova heren e dyt duke ja fut karin ne pith ajo vazhdoi te renkonte aty kapte fort jastikun dyshekun mua dhe e shtrongte forte me pas e qiva dhe ne byth ku aty ajo renkonte me te madhe aty ja derdha dhe spermen ne byth aty mbaroi dhe ajo dit per ne dhe tani ajo eshte e martuar me nje djal tjeter po persi kur shkoi ne lushnje me pushime ne gjithmon bejme sex i them nga tregime herotike adelia te duaaaaaaaaaaaa
 
Top
view post Posted on 11/4/2011, 21:12           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:


isha me te dashurin tim ne kinema aty u puthem e u prekem shummm aj ma shtini doen tek pidhi e me pomponte me gishta ooooo qfar knaqsie u ula kadal posht e ja mora karin ne goj aj veq qe nuk bertiste nga lezeti prej aty shkuam ne ni hotel atje bonim sex tan naten ishte dita ma e lumtur e jetes ime tash jem te martuar e i kem 2 fmi. kujtesa
 
PM Web  Top
majlinda
view post Posted on 11/4/2011, 21:12     +1     Quote
para 2 vjetesh isha ne klas 8 rrija shum me 1 shoqe te cilen e doja si moter.shkoja shpesh te shtepia e saj dhe ajo vinte tek un.mbas shkolles 1 dit vajta te shpia e saj per tu futur ne net.ajo me tha rri pak vetem sa te bej nje dush ok i thash dhe u futa ne fb.njeher me shkoi mendja te hapja ndonje vid porno dhe ashtu bera .u eksitova shum dhe fillova ti hiqja rrobat.ne shpi skishte njeri per vec shoqes time erises.i vajta te dera e banjos dhe i thash me shkohet ne banjo .ajo e hapi deren dhe u habit kur me pa lakuriq .i thash ta provojm bashk si per her te par .filluam te putheshim ne buze filloi te me ledhatonte gjoksin nje nga gishtat ma futi ne vrimen e pidhit me dhembi dhe fillova te renkoj ishim te virgjera normal ajo mori nje kastravec dhe filloi ta ma fuste ne goj dhe un te njejten gje po beja me pas erdhi casti ku ai kastravec u fut ne pidhin tim ishte nje dhimbje e tmershme por edhe qef se po humbja virgjerin me shoqen time gjaku filloi te me rridhte. U tremba per momentin me pas erdhi radha e shoqes time te humbte virgjerin i futa gishtin e mesit si per fillim dhe me pas kastravecin qe me humbi dhe mua virgjerin ishte nje dit e bukur dhe e pa harrushme.
 
PM  Top
view post Posted on 11/4/2011, 21:13           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:


Pershendetje une do te tregoj nje histori te shkurt qka me ka ndodh mu.Isha vetem ne shtepi dhe papritmas ndegjova deren se po hyn dikush dhe kur dola ishte nje kusherir e imja ishte goxha pidh i mir dhe une e kisha ne qejf qe nje kohe te gjate per ta zene dhe i erdhi momenti,dhe po me thot mua a sjan tjeret ne shtepi,i thash jo nuk jan,per qfar te duhen i thash,jo tha asgje vetem erdha te rri pak,pse me mua a smund te rrish i thash,po tha si jo dhe u ulem dhe po bejm muhabet dhe mua papritmas kari mu ngrit dhe ajo e vrejti se une kam diqka dhe me tha sje mir? jo i thash mir jam dhe e bera zemren gur e i thash kur te shoh ty jam ne hall te madh,pse me tha ajo,i thash se kur te kam ty afer me ngritet shum kari dhe se kam qejf te bej sex me ty ajo me tha un ka koh qe e pres ket moment te jem vetem me ty dhe te bejm seks se une po kam qef kari jot me qi pidhin tim dhe filluam duke u puthur dhe ngadal u zhveshem dhe erdhi momenti te je fus karin ne pidh dhe ajo desh u qmend nga knaqsia dhe bertiste sa mundte thoshte te lutem ma derdh spermen brenda ne pidh dhe ja derdha pushuam pak dhe filluam perseri dhe ksaj here deshironte tja derdhsha spermen ne goj dhe ja plotsova deshiren por ne momentin qe ja derdha spermen dhe ja futa karin ne goj erdhi motra saj me e vogel qe i kishte vetem 14vjet dhe kur hyri ne dhom kur na pa ashtu mori te ikte por e ndalem disi dhe arritem ta bindim se nuk mund te duronim pa bere sex kur ishim pran njeri tjetrit por ajo tha une nuk i tregoj askujt vetem me nje kusht,kur e pyetem se qfar kushti,ajo tha,edhe une dua te provoj si eshte te besh sex,u mundova ta bind se ishte e re por me kishte qit kusht ose ta qi edhe ate ose do ti tregonte babit vet se motra e saj qe i kishte 17 vjet ka bere sex,dhe e mora dhe e zhvesha edhe ate dhe fillova te ja fus karin por kjo ishte virgjine dhe bertiste shum dhe filloj ti qitke gjak edhe kishte dhimbje dhe kerkoj qe tja nxirrja karin se smundte te duronte dhe tha qe te nesermen deshironte pprap sex se thoshte pom pelqen kari qenka mir kur pot hyn ne pidh dhe kshtu vazhduam edhe te nesermen deri sa ja prisha taman virgjinitetin keshtu qe sot e asaj dit un i qi dy motrat tash njera i ka 18vjet e njera 15vjet edhe kur te shkoj mi qi i qi dyjat meniher.
 
PM Web  Top
majlinda
view post Posted on 11/4/2011, 21:13           Quote
kaloja perdit ne shkoll dhe me sy gjysem te mbyllur shikoja gjithmon nje vajze qe shkembeheshim pothuajse dit per dit...mbase kishte dit qe e shifja dhe mbaszdite..shikimi ishte nga te dy sy me sy.kaluan ca koh keshtu dhe nje dit e shikoj me nje djal po keshtu neser pasneser shum here po me te njejtin person..mendova se e ka te dashur dhe nuk po e shikoja me,nje dit te bukur isha ne fcb dhe po shikoja profilin e nje shoku me vajten syt ke nje foto ku sihte ftyra e goces ne fjale..nuk ngurrova dhe e bera frend..nuk vonoi dhe ftesa ime u pranua..fillova ti flas te njihemi dhe i thash qe te shikoja dit per dit kr ikja per shkoll ajo mu pergjigj un nuk te kam pa asnjeher tha..aty mendova me vete sa budalla paskam qen krijoja iluzione kot..flisnim gati perdit dhe me tregoi nje dite qe nga ai cun ishte ndare...nuk ngurrova dhe e ftova per kafe..pranoi pa asnje hezitim..mas kafes flisnim ne tel dhe mbas ores 12 filluan temat intime.nga eksitimi i thash dua te takoj patjeter neser.mire me tha.mbas nje kafe iu drejtuam hotelit..pa hyre mir ne dere.filluan puthjet me epsh fillova ti puth qefen dhe ti lepij veshet ajo nga ana tjeter pershperinte me nje ze te leht dhe eksitues.e shtriva ne krevat dhe me trupa u bem nji.po filloja te zhvishja ngadal.puthjet e mija filluan te zbrisnin posht e posht fillova tja rrotulloja gjuhen ke thithkat e gjoksit dhe renkimet e saja filluan te shtoheshin.zbrita posht dhe po filloja ta puthja ne bark dhe me doren tjeter po filloja ta ferkoja anash pidhit..filloi te permendte emrin tim dhe te me thoshte po knaqem shummm.zbrita posht dhe fillova tja lepij fillimin e pidhit duke ja rrotulluar gjuhen ke thumbi..ajo nuk u permbajt dhe tha o shpirt te lutem shtrihu..filloi te me puthte gjith trupin dhe zbriti shpejt posht dhe ma mori karin ne goje ne te njejten kohe floket e saj te gjat me gudulisnin barkun.i thash boll se me bere sh keq..e shtriva dhe fillova tja fus karin ngadal ngadal dhe ajo duke renkuar ohhhhhhhhhhhh me cmende zemer je sh i mire ne shtrat..un filloja ta rrisja shpejtesin dhe renkimet e saj e kaluan maksimumin.me duar e grricja ne trupine saj..nuk doja te mabaronte kurre me pas e ktheva ne doggy style dhe ajo duke kapur fort jastikun dhe duke bertitur me te madhe..nje emocion wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
 
PM  Top
view post Posted on 12/4/2011, 13:37           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:


Atė dite nuk mund ta harroj kurrė. Qėndroja ne stacionin e autobusėve. Mė kaploi te ftohurit. Prisja fatin qė dikush te me dėrgonte sa me pare ne shtėpi, qė te shtrihesha e te pushoja me ne fund ne shtratin tim te bute e te ngrohtė. Me bisht te syrit vėrejta Fatėn, ish-shoqen time te gjimnazit dhe menjėherė u nisa ne drejtim te kundėrt ne mėnyrė qė t'i ikja kontaktit me te. Ne te vėrtetė, shumė njerėz i mundon fiksimi kohor. Pėr Fatėn, mu kėto gjėra ishin te rėndėsishme, gjėra kėto te cilat edhe pas 30 vjetėsh pėr te ishin te rėndėsishme. Pėr te ishin te rėndė-sishėm emrat e ish-profesorėve. Pėr te ishin te rėndėsishme vendet ku ishin te ulur nxėnėsit. Ky shkollim mbase pėr Fatėn ishte e vetmja gjė qė ishte me rėndėsi ne jetėn e tyre... Mirėpo Fatės nuk arrita qė t'i shmangesha. M'u afrua dhe me preku pas shpine. "Ē'ėshtė puna jote, shoku im i vjetėr? Bėhesh kinse nuk me njeh?!" Duke e aktruar befasinė, une ne mėnyrė miqėsore ia shtrėngova dorėn. Lutesha qė te mos fillonte te fliste pėrditėt shkollore! Ishte njėra nga ato femrat e qėndrueshme, me njė gjatėsi gati sa e imja, kurse ne take, ma kalonte. Kishte njėfarė bukurie seksi, e cila disi me frikėsonte qysh kur ishim ne shkollė. Kishte flokė plotėsisht te thinjura te cilat u afroheshin faqeve. Qysh kur ishim ne shkollė ajo kishte filluar qė te thinjej dhe ajo tufė e flokėve te thinjura, ne vetėdijen tonė djaloshare kishte njė domethėnie seksuale vullkanike. Ēdoherė kisha njėfarė stresi ndaj saj. Me provokonte ne mėnyra te ndryshme. Ma mbėshteste kokėn mbi sup, e mbėshteste trupin e saj pėr trupin tim, por asgjė me shumė. Vetėm do te me shikonte, do t'i lėpinte buzėt e ima. Tani, pas tridhjetė vjetėsh, dukej te ishte ende e mbajtur mire. Kishte pasur te veshur njė pallto. - Ē'bėn? - e pyeta si i marre. - Ē'mund te bėj une? - tha. - Une nuk jam ambi-cioze sikur ti, qė te shkruaj libra. Dhe pastaj biseda filloi. Me pyeti pėr prishjen time te kurorės, sikur kjo te kishte ndodhur dje, e jo para dhjetė vjetėsh. Edhe ajo ishte e ndarė. Por, ne mėnyrė te pacivilizuar. Shumė thjesht. Ishte martuar vonė, me njėfarė torollaku i cili kishte pėrjetuar kėnaqėsi duke i bėrė asaj skena. Mua me bubullonte koka kah m'i fliste kėto gjėra. - Mund te supozoj - murmurita. - Nuk mundesh - pėshpėriti ajo. Se pari e kishte munduar me xhelozi, e pastaj kishte filluar qė ne shtėpi t'i silite shokėt e vźt, pėr te luajtur bixhoz. Por ai e kishte pėrulur gruan e vźt. Me kapi pėr dore, duke me liruar nga udhėheqja e bisedės, kėshtu qė derisa ajo fliste, ishte e mjaftuedhme qė une vetėm te pohoja me kokė. Ishim se paku njėqind veta, kur me ne fund arri-ti autobusi. Te gjithė u paluam pėr njėri tjetrin, duke u futur ne autobus. Ishim aq te shtypur pėr njėri-tjetrin sa qė gati e humba frymėmanjen. Si duket, Fata nuk ruhej aspak. Ne te vėrtetė, nuk e kishte dert qė pjesėt e saja te trupit i prekeshin nga meshkujt e pranishėm. E shkumcoi pallton, apo iu kishin shkėputur pul-lat ne tollovi dhe u mbėshtetėm stomak pėr stomaku, gjoks pėr gjoksi. Cicat e saja te mėdha filluan qė te m'i ngrohnin mushkėritė. Ajo vazhdimisht fliste . Burri e kishte paditur dhe dėshironte qė fia uzurponte shtėpinź. - Paramendo. Kurrė nuk ėshtė denihur ne mua. Frikėsohej nga ajo se mėpastaj. kur te bėhej fėmija, une me nuk do ta pėrfillja aspak. - gari filloi qė te qante. - U bėra plotėsisht e frustruar. Bum im kishte dėshirė qė te me puthte nėpėr siomak.e pastaj me pénis te me kalonte nėpėr kėrthizė. te me derdhej ne lesh, por brenda kurrsesi jo, vźliau im. Nuk dėshironte dhe nuk dėshironte. E une nuk dėshiroja qė ta tradhtoja. Disa hčre jam munduar qė ta shtrėngoja me kėmbė dhe ta mbaja ne brendėsinė time, por ai me ka rźne shuplakė, duke me quajtur lavire. Dhe, derisa ajo i pėrmendre pjesėt me intime te trupit, une fillova qė maksimalisht te koncentrohesha ne bisedė. Kėmba ime ishte e futur ndėrmjet kėm-bėve te saja dhe diēka me sorollatej nėpėr kokė: bėja ore burrė atė gjė qė bashkėshorti i vźt nuk ia kishte bėrė. Ndjeva se si po me rritej kari, derisa Fata bise-donte krejt pranė buzėve te mia. Lėviza pak dhe mjetin tim te qirjes e orientova mu ne mesin e kėm-bėve te saja. Po, po. Une nuk do t'i besoj. Ai jo vetėm qė eshtė derdhur ne te, por si duket ia paska gjuajtur edhe disa shokė te vźt, dhe si duket mezi paska pritur qė ajo ta tradhtonte, qė te qihej me ta, e pastaj ta zinte ne fla-grancė. Mirėpo, ajo gjithmonė ishte njė vashė ēap-kėne dhe e dinte se ē'bėnte: ajo ishte qirė, jo vetėm me shokėt e tij, por edhe me ata, e edhe me te tjerėt, kur ai nuk e pėrgjonte. Dhe tani, ja, ajo kishte ven-dosur qė te ndahej. E shkaku? Vėliau i saj, pčse vjetė me i vjetėr se ajo, e kishte humburjetėn ne njė fatke-qėsi komunikacioni dhe shtėpia i kishte mbetur kėsaj. Ne bisedė e sipėr, ajo lėvizi edhe pak dhe tani kari im u mbėshtet mire ndėrmjet kofshėve te saja. Ajo edhe me tutje fliste pėr vėllaun e vźt, por une me nuk e dėgjoja aspak. Nga autobusi zbritėn disa udhėtarė dhe ne disi u liruam pak, por pėrsėri hypėn disa te tjerė, duke shkaktuar pėrsėri pėrreth nesh njė tollovi te hatashme. Kurse une isha ne kuim te kėnaqėsisė. Ngadalė ia ngrita fustanin dhe nga pan-tollonat e nxorra atė timin. Pėr njė moment, gati sa nuk u ēmenda: sapo e afrova karin tim ndėrmjet kėm-bėve te saja, e vėrejta se ajo nuk kishte pasur brekė fare! Guxha ime tanirnė rrėshqiti ndėrmjet buzėve te saja te pidhit. Njė pidh te tille te nxehtė kurrė nuk kam ndier nėjetėn time. Kari im hyri pjerrėt, por nuk mund te futej aq sa duhej. Une nuk guxoja ta ndėr-preja rrėfnnin e Fatės ne mėnyrė qė ta lusja pėr t'i hapur edhe pak kėmbėt, gjithnjė duke u frikėsuar se iluzionet do te treteshin. Ndjeva njė ndryshim ne zėrin e saj. Ai filloi qė disi te dilte me i ėmbėl dhe me i qetė. I hapi pak kėmbėt dhe kari im dalėngadalė po hynte gjithnjė e me thellė ne pidhin e saj. A e keni provuar ndonjėherė, lexues te dashur, qė kėtė ta bėni vjedhurazi ne autobus? Ėshtė njė gjė e tmerrshme kur qirja nuk varet nga dėshira personale, por nga dridhja e autobusit ne mėnyrė te ērregullt. Kari im lėvizte ne pėrputhje me tundjen e autobusit nėpėr rrugėn jo te rrafshėt, por mu kur paraqitej nevoja me e madhe e shpejtimit te ritmit, ai autobus i malikuar qetėsohej fare. Fata vazhdimisht fliste. Mendoj se edhe ajo filloi qėtėkallej.Tektash!? Isha i tėri i skuqur nga mosdurimi. Me dukej se do te shkonte ende kohė, e une ende nuk arrija dot deri te qirja. Zemra me rrahte si kurrė me pare. Buzėt e saja u pėrputhėn pėr buzėt e mia. - Mos me puth. Po me vjen turp. Pastaj, ē'do te mendojnė njerėzit pėr mua. Bėhu i mire. Pėrndryshe do te ndahem nga ti. Jo, vetėm kėtė mos e bėr - mendova vetmevete. Vazhdova qė edhe me tutje t'ia fusja ngadalė, duke e tėrhequr sa me shumė kah vetja. Asgjė nuk do te ndodhte e keqe, po mos te bėrtiste njė i marre, duke na shtyrė: - Aman bre zonjė. Ngushtohuni pak. Nuk po ju dilka njė bote vend! - Shko bre n'pidh t'nonės! - i bėrtiti Fata ime me gjuhėn e saj vuligare dhe u shrnang pak. Ne atė moment une ia futa deri ne fund, thellė, thellė, mu ne momentin kur edhe fillova qė te derdhesha dhe ta mbushja me spermėn time. Pulsimet m'i shtanguan kėmbėt, kurse nėpėr kurriz me kaluan disa ndjenja rrėqethėse. Isha i lumtur qė me ne fund ēdo gjė pėr-fundoi aq mire. Pastaj me kujdes karin tim e tėrhoqa nėn pantollone. Askush nuk hetoi asgjė. Me ne fund, ne mėnyrė falėnderuese e putha Fatėn ne faqe. - Dhe, ē'ke vendosur te bėsh me burrin? - e pyeta, edhe pse deri me tani nuk kisha lidhje se ē'mė kishte folur deri me tani. - Asgjė - tha hareshėm - mu asgjė. Nuk do t'i shmangem. Do ta malltretoj edhe une atė! Ajo u pėrgatit pėr te dalė nga autobusi. I propo-zova qė te shkonim se bashku tek une, ne banesė. Ajo refuzoi. I propozova qė t'ia lija adresėn ne mėnyrė qė me vonė te me paraqitej, kur te dėshironte. Atėherė pėr hčre te pare me shikoi arsyeshėm, sikur te ēuditej se pėr ē'arsye isha pranė saj. - Jo, po ti po e tepron tash! Mendon se me gjithė kėto pranime kam dėshiruar qė te ngulitem? Po. Me ke pėlqyer ne gjimnaz. Por, ne tash jemi te vjetėr. Paramendo se si do te dukej qė tek tani te qiheshim!? Harroje kėtė. Me te vėrtetė une jam kundėr ēdo gjeje qė ėshtė kundėr miqėsisė sonė. Jo, nuk do te kisha mundur qė te te paramendoja si dashnor! Gati sa nuk e humba vetėdijen. E kjo pak me pare, si do te mund te quhej?! E mundova kokėn lidhur me kėtė kur pėr njė moment Fata tźnimė doli nga autobusi. Ah, autobus i malikuar...
 
PM Web  Top
manuelabukuroshe
view post Posted on 29/4/2011, 00:00           Quote
Hera ime e pare

Do t'I kthehem edhe njėherė se kaluarės sime pėr ta kujtuar me aq mall virgjėrinė e humbur. Atėherė isha pesėmbėdhjetėvjeēare, ne vitin e pare te shkollės se rnesme, ne Prishtinė. Nuk pen-dohem pėr atė qė kam bėrė sepse ishte njė pėrje-tim i pakrahasueshėm nėjetėn time. Ishte njė natė e nxeh.tė qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtėmbėdhjetat. Atė mbrėmje kur vendosa te bėj seks pėr hčre te pare, isha ne natėn e fundit te menstruacioneve, por epshi qė na kishte pėrfshirė nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. 1 dashuri im filloi te me puthė dhe te me lėpijė ne ēdo pjesė te trupit, qė nga gishtėrinjtė e kėmbėve e deri te maja e kokės. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jsės, sic e quante ai, filloi te bėnte akrobacione me gjuhėn e tij ne vagjinėn time te virgjėr. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Pėr gati njė ēerek ore ka punuar ne klitorisi tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga ēasti ne ēast do te shpėrthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shėndritshėm. Isha shumė afėr kulminacionit dhe nuk mund te pėrm-bahesha. Pėr njė moment filluan te me lidhnin lėngjet te shoqėruara me njė klithmė te ėmbėl. Gjithēka do te jepja qė te pėrjetoja edhe njė hčre atė lojė te paharrueshme te Kusebės. Ai u ngrit dhe u afrua pranė fytyrės sime duke ma drejtuar penisin ne gojė. Isha aq e gėzuar qė me ne fund ne duart e mia gjendej njė pénis prej se vėrteti, qė pulsonte dhe ishte i gatshėm pėr sulm. Kuseba me mėsonte si ta pėrpunoja. Fillo te punosh me gojė. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ėndje. Ishte hera e pare qė provoja njė gjė te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamirėsi penisin qė depėrtonte ne gojėn time. Megjithatė e thithja sipas kėshillės se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu pėrgjėrova. Hape gojėn, lėre te kalojė me thellė dhe me lirshėm, m'u pėrgjigj Kuseba. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shumė tek rrasej ne gojėn time. Isha aq e ndezur sa qė e thithja pa kontroll penisin e tij, ndėrsa ai shtypte cicat e mia dhe fėrkonte me dorėn tjetėr klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhėn e tij ne vagjinėn time e cila digjej flakė. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Kuseba: une e thithja penisin e tij, ndėrsa ai punonte me gjuhė ne vagjinėn time. Aq shumė ndjeja nevojė qė penisi i tij te hynte bren-da saj, teksa digjesha ne flakėn e epsbit, Dėshiro-ja te me dėrmonte me shufrėn e tij. Me njė te lėvizur ai u gjend mes kėmbėve te mia. Ja po afro-het, ki duriin, me pėshpėriti Kuseba, ndėrsa penisi i tij drejtohej ne vaginėn time. Isha aq e etshme sa qė me njė ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e vagjinės sime. Dikur ma dcpėrtoi duke pasur kujdes qė mos te me lėndonte. E pėr-lotur dhe me njė seri oh-oh-esh, une i thashė lam-tumirė virgjėrisė time. Lotėt nuk me rridhnin nga nga dėshpėrimi qė kisha humbur virgjėrnė, por nga kėnaqėsia qė ndjeja ne ato momente. Kuseba hynte dhe dilte tek une me njė ritėm marra-mendės, megjithėse une nuk kisha te ngopur. E ndėrruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shumė me pėlqeu ky pozicion. Ishte e pamundur qė te pėrmbahesha. Lėngu i kėnaqėsisė me rridhte mes kofshėve te mia. Isha e lagur dhe e bėrė quil nga mujoret dhe nga ky lėng mrekul-lie. Djaloshi im pomponte me njė ritėm gjithnjė e me te shpejtė derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajsė, rėnkoi i kėnaqur. Ndėrruam shumė pozi-cione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Kuseba qėndruam bashkė pėr tre vjet dhe mėsuam gjėra qė pėr mua ishin tabu me pare. Tani kanė kaluar dy vjet qė s'e kam takuar qoftė edhe rastėsisht ish-tė dashurin tim. Nuk me ėshtė dhimbsur virgjėria ime, sa me ėshtė dhimbsur lid-hjajonė e ndėrprerė. Kėnaqėsitė qė i kam pėrjetu-ar me te, nuk mund t'i pėrjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thonė: Si te ngrohė dielli i pare, nuk te ngrohė asnjė diell tjetėr.
 
Top
26 replies since 8/2/2010, 01:04
 
Reply