MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 12/7/2010, 20:31     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


E dija se fqinjin tim tetembedhjetevjeēar e mundonte vetem nje gje: si t'i fuste hundet nen breket e mia kallese, prandaj une kisha kujdes lidhur me kete, por si duket, jo edhe sa duhet. Para se gjithash, une as qe mund ta fajesoj ate per asgje, sepse, thene thjesht, isha e vetedijshme se pothuajse ēdo mashkull kur ine shikon, fillon te jargezohet pas meje, qe te bluaje diēka rreth rajonit te K***t. Une jam, sic thuhet, "e sajuar mire" edhe kah gjinjet, e edhe ne pjesen e kukave dhe isha mesuar qe meshkujt te perqyrreshin pas meje. Mirepo, shumica e meshkujve irikesohen kur me afrohen. Ndoshta per ta jam nje kenaqesi teper e forte. Ngan-jehere ata sillen ne menyre thjesht qesharake, e ndjen-jat, te cilat jane ne linjen e skajshme te ndjenjave te terheqshmerise, ne vend se kah une, i refuzojne ata nga une, andaj ēak kam perjetuar qe nje djalosh i bukur, i cili fitoi ereksion te fuqishem kur me shikoi, ne vend se te hidhej ne perqafimin tim, ai vetem me shikonte. Une thjesht ndjej kenaqesi ne perqendrimin e vemendjes qe e shkaktoj te meshkujt dhe nuk iritohem. Burrit tirn i kam qendruar relativisht ne bese, kurse jeta jone sek-suale ishte e mire. Une e dua, e ai e ēmon ate qe e ka. I di te gjitha rreth kompleksit te edipit dhe ngarkeses natyrale te meshkujve adoleshente qe te kalo-jne neper fazen e dashurise ndaj nenes. Keshtu qe une nuk u befasova aspak kur verejta se fqinji im Toni me shikonte me syte e tij rinore. Ai i ndryshoi edhe sjelljet. Nga ana tjeter, mendova se nuk do te ishte ndonje dem nese une e gostis hčre pas hčre, keshtu qe une nuk ia zura per te madhe kur ai perkulej per te m'i shikuar kof-shet nen fustan, apo gjinjet e mi nen bluze. Une lejova qe ai edhe te me spiunonte derisa vishesha. Bile mundo-hesha qe te vishesha e te zhvishesha ngadale dhe ne menyre provokuese, ne menyre qe atij t'i jepja rast per nje pamje te mire seksi. E kuptova se puthjet dhe perqafimet tona te zakonshme, per te kishin nje kuptim krejtesisht tjeter, e nganjehere bile arrija qe ta ndija edhe penisin e tij te erektuar, ne momentin kur perqafo-heshim. E dija se ai shpesh masturbonte, gje kjo shume normale, me siguri shpeshhere duke me fantazuar mua. Une thjesht u ndjeva si lajkatare. Shikimi i tij per mua ishte sikur nje kompliment i madh. Me kalimin e kohes, Toni u rrit dhe u zhvillua, kurse interesimi i tij per mua u rrit. Ai u be nje mashkull bukur i zhvilluar, me i larte se 180 centimetra dhe filloi qe te merrej me futboll. U be me te vertete nje djalosh i pashem. Vashat beheshin cope e grime pas tij, por si duket atij ato nuk i interesonin dhe ai sillej ne menyre .^. relativisht te ēuditshme ndaj tyre. E dija se deshirat e tij seksuale ishin kryesisht te orientuara kah une. Percillte vazhdimisht ēdo levizje timen, duke e shfrytezuar ēdo moment qe te me afrohej dhe qe te me prekte, kinse rastesisht. Me duhet te pranoj se ai me kenaqesi me ndihmonte, sa hčre qe e kerkoja ndihmen e tij. E dija se sa hčre qe une nuk e shikoja, syte e tij ishin te ngulitur ne trupin tim. E ai kishte problčme (e medha qe ta fshi-hte ereksionin ndermjet kembeve. Dhe, si do te ishit ndier ju, zonja e zonjusha te nderuara? Ē'do te kishit menduar per te gjitha keto? Me duhet te pranoj se mua me pelqente adhurimi i tij ndaj meje. Isha e fascinuar me fytyren e tij te bukur dhe me trupin e tij te fuqishem dhe e doja sinqerisht dhe thelle. Por, oh zot, ai eshte ende femije, fqi, i biri i shoqes sime. Dhe, mbase nuk mund te qihem me kete femije!? Kjo nuk ben. Gradualisht m'u desht qe t'ia pra-noja vźtes qe ate ta konsideroja vetem si nje djalosh te bukur e shtatthedhur, dhe se nje dite ndoshta edhe do te isha ne shtrat se bashku me te. E tere situata me shtyri qe une te thellohesha ne mendime. Si do te ishte qe ne pidhin tim ta ndjeja K***n e fqinjit tim? Nuk mund t'u ikja fantazive. Kur me qinte burri. une e paramendoja Tonin, e ai perjetonte nje kenaqesi qe kurre me pare nuk e kishte perjetuar. Sepse une fillova qe te kallesha jashte mase, gjithnje duke imagjinuar kinse me qinte Toni. E kur une do ta perqafoja Tonin dhe kur do ta ndjeja ate kar ne brendine time, dhe kur duart e tija te medha e le mqishme do te m'i shtrengonin cicat e mia bashke me thimthat e tyre, une do te ēmendesha e tera. Me ne fund, ēeshtja u konkretizua kur burri im shkoi ne Prishtine lidhur me disa pune personale. Toni, sapo degjoi se burri im nuk do te ishte aty per nje kohe, une menjehere e verejta ndryshimin ne qendrimin e tij. U be shume agresiv ndaj meje dhe qarte i tregoi deshi-rat e veta. Filloi qe haptaz te zgurdullohej ne mua, duke me veshtruar qellimisht, qe nga koka e deri te thembrat, e duke e ndalur shikimin posaēerisht te gjinjet dhe kof-shet e mija. Ai dinte edhe te fishkellonte ne shenje te pelqimit dhe ma bente me sy. Kur me perqafonte, m'i kapte kukat dhe me shtrengonte, keshtu qe une e ndjeja fort mire K***n e tij ne bregun tim te vénčres, e nganjehere, kur me ngriste lart ne ajer, une e ndjeja topuzin e tij ndermjet kembeve, e sidomos kur i zgjeroja ato. Une kete, si duket pa qellim, vazhdimisht e kisha bere. E dija se ai pergatitej per kohen kur do te mbetemi te vetem ne shtepi gjate kohes se mungeses se burrit tim. Burri im shkoi dhe mu ne ate mbremje Toni erdhi tek une, me qellim qe ta zevendesonte shokun tim te jetes. Ne te vertete, qendroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. Ai u ul krejtesisht prane meje. Kjo edhe nuk ishte ndonje risi, por kesaj hčre ishte disi me ndryshe. Me terhoqi kah vetja gjithnje derisa koka ime nuk u gjend mbi supin e tij. Dora e tij perreth qafes sime leshohej gjithnje e rne poshte, derisa me ne fund nuk arriti deri te gj'injet e mi. Pastaj me pellembe bute-sisht e kumcoi cicen time dhe me gishterinj leht e shtypi majen e saj. Buzet e tij puthen ballin tim. E ngri-ta shikimin dhe ai atehere me puthi ne goje. Isha aq shume e befasuar sa qe gjuha ime ne menyre automatike depertoi ndermjet buzeve te tij. Ne kemben time ndjeva doren tjeter te tij. Ma shtrengoi kofshen, menjehere aty afer pidhit, i cili u be krejtesisht i quilur dhe vale i nxehte. Por pas nje ēasti tjeter une ndjeva njefare panike dhe fillova qe te brengosesha. - Ndal, Toni - tentova qe t'ia ndalja hovin. - Kesh-tu nuk veprohet me fqinjen! - mezi fola. - Por, une te dua - tha ai. Une vetem bera me koke, u terhoqa dhe nxitova kah dhoma e fjetjes. Vendosa qe te shkoja drejt e ne shtrat, edhe pse ishte relativisht heret. I hoqa rrobat nga vetja para se te supozoja se Toni ishte afer deres e cila nuk ishte krejtesisht e mbyllur. Une isha e tera e kallur. E mora gjene e pare nga garderoba ime te cilen e hasa dhe fillova qe te mbulohesha. Gabova. Ishte ajo nje baby-doll shume seksi i perbere nga nje material i zi e i tejdukshem, te cilin ma kishte blere burri. Ajo ishte shume e tejduk-shme, ashtu sic ishin edhe breket e mia gjithashtu te zeza. Deshirova qe te futesha nen mbulesen e shtratit, kur per nje moment ndjeva nje deshire intensive per urinim. Thjesht, me duhej qe patjeter te shkoja ne WC, mu ne ato momente! Dola ne koridor, hasa ne Tonin dhe u orientova kah WC-ja. Me percolli gjithnje deri te banjoja, duke u munduar qe te ma sqaronte, por edhe me bente lajka. Bullunga nen pantollonat e tij dukej te ishte e gjate dhe e fryre. - Toni, me duhet te urinoj. A do te largohesh, te huciri? - i thash, por ai edhe me tutje qendronte aty dhe oE veshtronte. E verejta se si po e humbja kontrollin e udunłi, prandaj vetem i ula breket dhe u ula ne ulesen e WC-se. Fillova qe te urinoja. Ndjenja e lehtesimit isfafe e pabesueshme dhe ndjeva se si nga une, se bashku me urinen, u largua edhe ēdo presion qe e kisha. Toni m'u afrua dhe u gjunjeza para meje, duke ma marre fytyren ndermjet pellembave dhe filloi qe te me puthte butesisht. Kesaj hčre une iu pergjigja ngro-htesistiL duke e mbeshtjellur me duar perreth qafes. ©o'ooaoe] Me ne fund, ēdo kundershtim perfundoi dhe Toni, duke qendruar ende i gjunjezuar, me ngriti nga ulesja e WC-se. Breket e mia kishin rźne nen gjunj, kurse pidhi im u gjend mu para hundes se fqinjit tim. Ai e futi fytyren ndermjet kembeve te mia dhe i lepiu pikat e fun-dit te urines. Une fillova qe te klithja. - Oh, Toni, Toni, kaq paturpshem, oh! Por... mos u ndal! - gjuha e tij e cila ishte futur ndermjet flegrave te pidhit tim, ishte aq pemdezese sa qe menjehere u derd-ha, duke ia shtyre fytyren kah pidhi im i flaket. Pas pak ne u gjendem ne dhomen time dhe ne shtratin tim. Te gjitha inhibicionet u zhduken. Te gjitha arsyet per permbajtje u thyen. Ai me mon ashpersisht. K*** i tij i madh u iras thelle dhe egersisht ne pidhin tim te lagesht e te nxehte, gjithnje derisa nuk eksplodoi. Sperma e tij u perhap neper hapesiren time te brend-shme. Ndjeva njefare ngrohtesie te veēante. Atehere e kisha radhen une. E shtriva ate ne shpine dhe nga K*** i tij fillova qe t'i lepija lengjet tona te perziera, e pastaj fillova qe t'ia ferkoja xhumbullin e tij i cili ishte ende i forte si gur. Mepastaj e kalerova, duke e ngacmuar kli-torisin tim me K***n e tij dhe rreshqita ne te, gjithnje derisa e tere gjatesia e tij madheshtore nuk u gjend ne mua. Leviza leht lart-poshte ne K***n e tij, duke i leshuar buzet e mia ne te tijat, duke perjetuar kenaqesi ne ndjen-jen e shtrengimit te kukave dhe eicave te mija nga ana e duarve te tij te fuqishme. Fillova qe te beja levizje te ngadalshme rrethore, aq sa munda te permbahesha. Me pas fillova qe te qihesha vrullshem, duke u ngulur e ngritur gjithnje e me shpejt ne hurin e tij, kurse edhe ai me kukat e tij mundohej qe edhe koqet te m'i fuste bren-da. K*** i tij monstruoz thjesht ma trandi pidhin tim te zjarrte. Vazhduam keshtu gjithnje derisa zjarri nen stomakun tim nuk u rrit deri ne ate mase sa qe te me shkaktonte nje orgazem ashpersisht te dhembshem e te lezetshem i cili me shtyri qe te bertisja, qe te qeshja dhe te qaja ne te njejtin moment. Dhe, shume shpejt erdhi momenti kur edhe ai me sterpiku per hčre te dyte me spermen e tij te nxehte, e cila u shpemda neper pidhin tim te gezuar. Mbase nuk ka nevoje qe t'ju tregoj se si i kaluam ditet e mosprezences se burrit tim. Ato ishin te kurorezuara me orgji te verteta. Qiheshim ashper qe nga mengjesi e deri ne mbremje. Ēdo gje ishte e eger, perverse dhe e mrekullueshme. Kaluan disa dite dhe dikur erdhi burri im. Une tani i kam dy meshkuj te shkelqyeshem te cilet kujdesen rreth deshirave te mia seksuale, njeri diten e tjetri naten. Une nuk ndjej kurr-fare brejtjeje te ndergjegjes. Tani jam nje dame e mbushur me dy kara, jetoj ne nje lumturi te plote dhe jam e lumtur qe arrij t'i kenaq dy meshkuj...
 
Top
view post Posted on 13/7/2010, 19:49     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Vere te qmendur do jetojm te Dy



Pasi kishim kaluar nje nat te embel te paharruar te nesermen ju drejtuam detit
ishte vertet nje ver e qmendur qe jetoni prap pas kaq kohesh,
ishim te dy te shtrir ne reren e nxeht,ti ishe shtrir me bark nderkoh qe un te shikoja me sy te trishtuar te gjith trupin dhe te thash..te te ferkoj pak me krem qe te mos djeg dielli? ti buzeqeshe mir me the jepi
dhe ashtu vazhdova te ta prek trupin leht,dora ime rreshkiste ne te gjith trupin tend ti shijoje cdo perkedhelje te dores time dhe kafshoje buzet,duke te prekur kofshet pjesen e lartme te tyre seq me erdhi dhe hypa siper teje,ti nuk fole fare,ngadal u ula siper teje te puth te qafa te preka nga floket ti ngadal e ktheve koken te me shikosh,
te kafshova te buzet O yll ma hoqe menjen sa sexy qe je,
isha shum i fryr besoj qe dhe ti e ndjeje fortesin e tij siper bythve tua dhe u kthve peball meje u puthem embel e ndjeja ne buzet e tua qe e doje,isha pak ne siklet sepse kisha hall mos na sheh ndonjeri por e shikoja qe sa me shum kalonte koha ashtu aq me shum humbiste durime,nuk mrndova me gjat ti ula stutjenat dhe vazhdova te ta lepij majen e gjoksit ula doren poshta dhe e futa posht mbathjeve tua ishe e lagur dhe e fryr megjithse kishim ber ter naten sex
me pas ti ula mbathjet poshte ngadal u futa i teri mes kembeve tua dhe pa u menduar gjat ti ndjeve penisin tim qe ishte i teri brenda teje ngele me goj hapur e ngrite koken lart doje te shikoje penisin tim te fort qe presonte brenda teje mecduket,
ndjeja duart e tua qe me gervishtnin kurrizin dhe kjo me bente te kuptoj qe e do me fort nderkoh qe te prekja gjoksin me duar presoja brenda teje tundueshem i pa meshir djerest e mia pikonin mbi trupin dhe ashtu ndjeja qe po vinte fundi i lojes,te pash ne sy shtrengova dhembet fytyra jote byzeqeshte embel E un derdha ........brenda teje pa meshir,me pas me terhoqe drejt fytures tende me duart e lodhura dhe u puthem te DY
__________________
Mė mirė tė ndezėsh njė qiri se sa tė mallkosh errėsirėn!

Pajtimi

Jetonim te dy nje Qytet ,kishte disa dit qe ishim zen dhe nuk flisnim,nje mbremje e mora ne TEL dua te takohemi te flasim i thash kam disa gjera per t'te then
u takuam diku nje nje lokal biseduam per gadi gjysem ore, papritur me the.....me duhet te ik tani un, Jo ma fal kete nat mua i thash beje per veten tende jo per mua harro gjithcka dhe lere fantazin te na udheheq lerme te te tregoj ate qe dua ate qe kam ne shpirt,Ju luta por nuk pranoj,u ngrit ajo u ngrita dhe un hapat tone shoqeronin njeri-tjetrin gjer jasht lokalit,NATEN E MIR me tha po iki ,syt mu mbushen me lot NATEN i thash me fjalet qe me dridheshin ne goj,pasi beri 2 hapa ju afrova i thirra ne emer u kthye e kapa nga floket,Ndoshta nuk do ti shoh me asnjehere syt e tua i thash dhe e putha foort me mall afsh dhe pasjon,u puthem i kafshuam buzet e njeri-tjetrit
Pasi shkembyem disa puthje te nxehta tek degjoja aromen e saj isha shum i eksituar mishi me behej kokrriza-kokrriza
u shikonim ne sy sikur kerkonim ta hanim njeri-tjetrin,
dhe un i thash ikim diku ku te jemi vetem ne te dy ,Ku me tha ajo,ku te duash ne nje dhom ku te jemi vetem ne te dy thjesht te flasim ne qetesi nuk do ndodh asgje mos ki frik nuk mundem te te perdhunoj me zor i thash, e di tha ok do ikim,fytyra me buzeqeshi pas gjith asaj kohe do isha dhe nje her i gezuar,
u nisem te dy drejt nje hoteli un e shikoja trupin e saj bythen e bukur se si leviste kur ecte dhe shtrengoja dhembet,
pasi u futem brenda u ulem ne krevat,
sa flok te bukura ke i thash dhe ja perkedhela ngadal e di me tha,ashtu po bisedonim dhe i thash pse s'futesh te besh nje dush? se ke keq me tha po e bej,
un isha ulur ne krevat ajo u qua dhe vazhdoj te xhvishej perpara meje pa meshir i hiqte rrobat ngadal nuk e di se si po permbahesha por skisha cte beja nuk e perdhunoja dot,
u zhvesh u laskuric un tek i shikoja gjoksin barkun bythen kofshet merja frym thell dhe mbyllja syt,
iku ne dush po lahej e imagjinoja se si i rreshket ujti mbi trupin e saj ,pas mak u afrova te dera dhe i thash Te vij dhe un te te ferkoj kurrizin? qeshi dhe me tha Hajde mo,
o zot gjithcka u be me e veshtir per mua u zhvesha dhe u futa ne dush penisi im ishte shum i madh dhe i forte vazhdova ta ferkoj kisha shancin tja prek edhe njehere te gjith pjeset e trupit te saj kur dora ime i perkedhelte veiginen ngadal gishtat u futen pak brenda O zot ishte nje turtur e vertet,
tek e ferkoja ngadaj ajo me shikonte barkun si me dridhej, nuk e di se si po rezistonte por asaj sja ndjente me dukej,papritur isha komplet mbrapa saj e ngjita trupin tim me te saj ja afrova penisin te bytha e shtrengova nga gjoksi dhe e kafshova te qafa,STOP me tha mori peshqirin dhe iku gjith inat,
u shtri ne krevat pastaj dola dhe un,Fol ca ke tjeter per te me then se do iki,
cohu hiqe peshqirin afruhu te ballkoni dhe shiko jasht per pak caste dhe ik i thash,
OK u cua ju afrua deres te ballkonit bythet e saj ishin shum magjepse atehere nuk u permbajta dot, e kapa nga floket e kafshova te gusha ajo kerkonte te ikte ,me lesho me thonte un nuk merja parasysh asgje e terhoqa drejt vetes e ktheva perpara ja kapa duarte ve vazhdova ta puth foort me zorr ja lepija gjoksin barkun,u ula per tja thith veginen por sme la i mblodhii kembet atehere e shtyva ne krevat dhe i hyma siper ja zura duarte me brrylat e kraheve te mi, duarte e mia i kisha te gusha e saj isha i teri mes kembeve te saj, e ndjeu qe penisi imi madh ngadal i rreshkiti branda atehere mbylli syt dhe mori frym thell trupi i saj u lerua komplet,vazhdova tja bej ashtu duke e shpejtuar ritmin ajo renkonte dhe bertiste,pastaj e cova me zorr e ula ne dyshme ne gjunj mbrapsh dhe un siper bytheve te saj ja futa prap e kapa nga floket atehere eksitimi ishte ne maksimum po ja beja fort shpejt nuk e kontrolloja as veten doja ta qaj fare e perplasja penisin tim brenda saj fort dhe i gjuja nganjehere nga bythet,papritur e ndjeva se po prishesha e nxora jash dhe sperma ime vershoj mbi bythet kurrizin dhe floket e saj o zot isha shum i lumtur,u cua dhe me tha ,U kenace? po i thash, mir se ske faj ti jo maje men,u vesh shpejt e shpejt dhe....
 
Top
view post Posted on 26/7/2010, 19:02     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Seksi i nje nate vere


ISHTE NJE DITE E NXEHTE VERE.BASHKE ME SHOQERINE KISHIM VENDOSUR TE KALONIM NJE NATE NE NJE PUB NE PERIFERI TE QYTETIT TONE.ISHIM 4 SHOQE DHE TRE DJEMA,DY PREJ TE CILEVE NUK I NJIHJA PASI SAPO KISHIN ARDHUR NGA ITALIA.PASI NDENJEM PER 4 ORE ME RRADHE ERDHEM GOXHA NE QEF PASI PIME PAK SI SHUME.TE THEM TE DREJTEN UNE E KALOVA PAK SI SHUME KUFIRIM.MBAJ MEND ATE NATE KISHA VESHUR NJE FUSTAN TEPER TRANSPARENT DHE TE SHKURTER.DOLA NE NJE MOMENT PER TE NDEZUR NJE CIGARE JASHTE PASI ISHA VAPOSUR TEJ MASE.NE ATE KOHE NGA MBRAPA NDJEJ NJE ZE QE ME THOTE:HEJ BJONDE!SA BUKUR KERCEJE,SI NUK E LUJTE NJEHERE ME MU?
ISHTE NJE PREJ DJEMVE QE SAPO KISHA NJOHUR.UNE E LUJ I THASHE,POR DIKU TJETER DHE NE ATE MOMENT NGRITA FUSTANIN DHE FILLOVA TE FERKOJE PIDHIN TIM TE NXEHTE I CILI ISHTE NDEZUR TEJ MASE.AI U AFRUA DHE ME THA:SKE NEVOJE TA FERKOSH SHPIRT UNE TE OFROJ NJE LLAPE TE SHKELQYER DHE ME GJUHEN E TIJ TE NXEHTE FILLOJ TE ME LEPIJE LAFSHAT E PIDHIT TIM TE NXEHTE.FILLOVA TE BERTISJA NGA KENAQESIA POR AI ME KAPI PREJ FLOKU DHE ME KTHEU MBRAPA E MA RRASI KARIN E TIJ TE FORTE NE PIDHIN E ETUR.SA NUK PLASA NGA KENAQESIA.NE ATO MOMENTE SHOKU I TIJ I CILI KISHTE DALE GJITHASHTU PER TE PIRE CIGARE NA PA DHE U AFRUA QETESISHT.UNE NDALOVA DHE BERA TE ULJA FUSTANIN POR AI DUKE ZBERTHYER ZINXHIRIN E PANTALLONAVE ME THA SHSHSHSH!VAZHDO.ME KAPI PREJ FLOKU DHE MA RRASI KARIN E TI NE GOJE.OH SA ME PELQENTE.PASI ME SHKERDHEU NE PICKE E MA MBUSHI ATE PLOT ME LENG,NDRYSHUAN POZICIONET DHE MA FUTI NE BYTH.NDERKOHE SHOKU I TIJ I CILI MA KISHTE ZHYTUR NE GOJE MA FUTI NE PIDHIN TIM TE NXEHTE.KY ISHTE KULMI.PIDHIDHE VRIMA E VOGEL FILLUAN TE ME DHIMBNIN POR NJEKOHESISHT NDEJA NJE KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME.ME PAS ME VESHEN TE DY,ME MORRI NJE PREJ TYRE NE KRAHE DHE ME FUTEN NE MAKINE.PASI ME KTHYEN LOPTHI MA ZHYTEN PERSERI NE BYTH DHE NE PICKE.ORGAZMAT E MIA TE NJEPASNJESHME E BENE TASHME PIDHIN TIM TE RRIDHTE LENG E TE ME KULLONTE NEPER SHALE.DEGJOJA NJRIN PREJ TYRE I CILI MA KISHTE FUTUR NE PIDH QE THOSHTE:JEPI ARDI!POMPO SE PO ME VJEN SPERMA OOOOH U PRISHA THA DHE MA DERDHI TE GJITHE SPERMEN NE FYTYRE E NE GJOKS E NDERKOHE TJETRI VAZHDONTE E VAZHDONTE TE ME QINTE NE BYTH DERISA U DERDH I GJITHE E PASTAJ ME DETYROJ TJA MERRJA NE GOJE.PASI U DERDHEN TE DY ME MORREN E ME SHTRINE NE SEDILJE NE POZICIONIN 69 E NDERSA NJERI ME LEPINTE LLAPAT E PIDHIT TJETRI MA ZHYTI PERSERI NE BYTHE.UNE FILLOVA TE NXIRRJA BRITMA TE FORTA NDERSA SHOQET KISHIN DALE E ME KERKONIN.KUR VJEN NJERA PREJ TYRE AFER MAKINES I THASH;ELDA TE LUTEM EJA KENAQU ME NE .ESHTE SEKS I PAPARE DHE AJO NUK HEZITOJ POR U BASHKUA ME NE.KESHTU U NDAME.UNE FILLOVA TI BEJA LLAP ASAJ.NJERI PREJ DJEMVE MA ZHYTI KARIN NE PIDH NDERSA TJETRI E ZHYTI NE GOJEN E SAJ.ME VONE U NDAME DHE E BEM SECILI NE HESAP TE VET UNE ME NJRIN NGA DJEMTE E TJETRA ME TJETRIN DERISA U DERDHEM E NUK KISHIM PIKE FUQIE E RRAM SI TE VDEKUR.U NGRITEM E SHKUAM TE BASHKOHESHIM ME SHOQERINE TONE E CILA ISHTE BERE GOXHA NE MERAK PER NE POR NE NUK U TREGUAM PER EKSPERIENCEN TONE.KY ISHTE SEKSI ME I PAPARE ME SHOQEN TIME DHE DY DJEMTE E PANJOHUR


 
Top
view post Posted on 30/7/2010, 19:11     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ishte ditelindja jote

Pas shum kohesh ishim te dy ne nje hotel , pasi kishim ber dashuri si te terbuar qendronim ne shtratin e cmendur trupat tan te laskuriqur i gjysem'mbulonte nje corcaf i bardh floket e saj shtriheshin ne jastikun ku kisha mbeshtetur koken un dhe me perkedhelnin fytyren,ngadal e ngrita koken doja ta shikoja doja qe imazhi e saj te me ngulitej mir ne tru,ishte nje ikon shum e bukur syt e saj ishin te mbyllur dhe i ngjante nje Engjulli tek rrinte ne qetesi,ngadal ngrita doren e majte dhe vazhdova ta perkedhel leht sikur te ishte nje petale trendafili,tek e perkedhelja me shum delikates floket,ballin,syrin,hunden,faqet,pjesen e pasme te veshit,mjekrren,gushen,gjoksin, ajo qendronte ne heshtje me syt e mbyllur,Kushedi ku e shetiste imagjinata e saj,vazhdoja ta shikoj me shum vemendje sikur te ishte hera e fundit qe po e shikoja .
Papritur e kafshij buzen ngadal ngriti doren me kapi te floket dhe me terhoqi drejt vetes i hapi syt e saj te bukur qe me shikonin me trishtim buza ime ra mbi buzen e saj u puthem u kafshuam si te terbuar,i terhoqa buzen dhe vazhdova ta lepij te gusha, ngadal zbrisja gjithmon e me posht me buzet e mia duke ja thithur gjoksin duke ja lepir barkun gjersa buzet e mia preken veginen e saj mi hodhi duart te floket dhe po me shtrengonte, tek vazhdoja ta lepija si i pa ngopur klithma e saj tingellonte ne veshin tim shum eksituese,me terhoqe lart drejt fytyres te saj u shikuan ne sy sikur donim ta perpinim njeri-tjetrin,ngadal pa mi ndar syt i bashkoj kofshet dhe me kthej B...ja perkedhela buzet me duar pastaj i vura duart mbi B...e saj ja shtrengova fort duke i afruar penisin tim ishte tejmase e eksituar ngadal ndjeja qe i rreshiti i teri ne veginen e saj dhe me doren tjeter e kapa per flokesh ashtu vazhdova ta pompoj derisa gunjet po me dhimbnin nga ferkimi i shpejt me krevatin ,pastaj ashtu siq e kisha kapur per flokesh u terhoha e qova ne kemb dhe ju drejtova murit te dhomes,ja mbeshteta te dy dyarte ne mur siper kokes te saj,me doren e majt e shtrengova nga mesi duke u ber nje me trupin e saj me doren e djatht e kisha papun nga floket me dukej sikur kerkoja te gjeja fundin e SEXIT, degjoja fjalen SHPIRT tek humbiste ne klithmat e saj dhe un qe i thoja E do me fort,
me pas ju drejtuam perseri krevatit i mbeshteti duart dhe koken te ktevati,ngadal ja ngrita njeren kemb dhe ja vura siper krevatin un isha ne kemb mbrapa saj e kafshova te kurrizi dhe vazhdova perseri lojen qe ate e qonte ne qiellin e 7-te,e kthente koken Jeta ime me pershperiste syt e saj me shikonin thell te eksituar,
Papritur e ndjeva qe po mbaroja u terhoqa nga brenda saj ajo u kthye perpara u ul me gjunj te kembet e mia e priti S......... time me padurim ne gojen e saj,e perqafova dhe te dy ju drejtuam dushit.....
 
Top
view post Posted on 30/7/2010, 20:02     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


"Dėshirėn tonė duhet plotėsuar sa hčre qė ajo te zgjohet! Kėtu nuk duhet pritur shumė!", pohon Shemsedini (35). "Dua te them: kur jam i disponuarpėr seks, une dua qė menjėherė te kaloj ne ēėshtje. E dashu-ra ime Fatmirja. tanimė e ka kuptuar kėtė. Jam i lumtur se as ajo nuk e kundėrshton seksin e shpejtė. Pėrkun-drazi, aie e kall fakti se une ne ato momente e dua mar-rėzisht. Kėnaqėsinė me marramendėse e kemi pėrjetuar jomoti ne veturė. Shkonim pėr vizitė prindėrve te mi. Faimirja qėndronte pranė timonit, e une ia ledhatova kofshėt. E, ē'bėri ajo atėherė? E k^heu veturėn ne vend-parkimin e pare! Atėherė u zhvendos ne ulėsen e djathtė dhe me kėmbė te hapura u ul ne mua. Oh, zot! Kam eksploduar me njė fuqi tėjashtėzakonshme."





 
Top
view post Posted on 4/8/2010, 21:55     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Pse duket sikur disa njerėz bėjnė gjithēka qė duan pėrmes romantizmit dhe intimitetit ndėrsa tė tjerėt nuk mund tė marrin edhe atė qė duan? Tė jesh seksualisht i suksesshėm nuk do tė thotė tė jesh i paraqitshėm, nuk ka rėndėsi se sa vjeē je, apo sa sa fiton nė muaj. Suksesi seksual e ka theksin tek sjellja dhe aftėsitė shoqėrore. Dhjetė nga sekretet tė cilat ndihmojnė tė krijoni romantizmin dhe intimitetin.

1. Tregoni kujdes nė takimin e parė sepse ka shumė rėndėsi. Kini paraqitjen tuaj mė tė mirė dhe veproni siē duhet. Kjo nuk do tė thotė qė duhet tė pėrpiqeni tė arrini majat e sė pėrkryerės por t’i tregoni partnerit se jeni gati dhe tė aftė pėr tė kaluar njė kohė tė kėndshme.

2. Jini i vėmendshėm. Merrni disa minuta kohė pėr tė thithur mė shumė informacion pėr partnerin tuaj. Pėrpiquni tė kuptoni formimin e karakterit tė tij, ėshtė i turpshėm apo agresiv? I hapur apo i rezervuar? Mė pas pėrpiquni t’i afroheni karakterit tė tij.

3. Bėni komplimente. Gjeni diēka pėr personin qė ju pėlqen. A ka apo jo flokė tė bukur, apo sy tė bukur? Njė figurė tė madhe apo duar tė mrekullueshme? A janė ata fetar? Inteligjentė? Gazmorė? Tė mėsosh tė vlerėsosh cilėsitė e parterit ėshtė ēelėsi i suksesit i cili ju mundėson krijimin e njė lidhje romantike.

4. Lėreni negativitetin mėnjanė. Puthja e vdekjes ėshtė kur risillni nė mend gjėra tė kėqija. Intimiteti romantik nėnkupton gėzim, kėnaqėsi, qetėsi dhe njė lidhje tė fortė me personin qė keni nė krah. Mos flisni pėr lidhjet e kaluara apo shqetėsimet e punės. Fokusohuni nė kohėt e bukura qė do tė kaloni me parterin dhe lini pas kohėt e kėqija qė keni kaluar mė parė me tė tjerė.

5. Flirtoni. Njė libėr i tėrė mund tė shkruhet pėr efektin pozitiv qė ka flirtimi tek njė njeri. Flirtimi pėrfshin dhėnien e komlpimenteve, tė folurit rreth fantazive qė keni kundrejt partnerit apo gjėrave qė do tė donit tė bėnit me njeriun pas tė cilit jeni i tėrhequr. Mund edhe tė bėni shaka, por nuk duhet tė pėrdorni asnjėherė gjuhė fyese dhe terma tė pisėt.

6. Kėrkoni atė qė dėshironi. Tė kėrkosh nuk garanton se do tė marrėsh atė ēfarė dėshiron, por sigurisht qė shton numrin e shanseve. Tregojini apo thuajini tė dashurit/ės suaj cilat janė gjėrat qė ju eksitojnė mė tepėr. Nėse parterit tuaj do t’i duhet pak kohė pėr t’u mėsuar me idenė atėherė filloni t’i bėni gjėrat njėra pas tjetrės derisa tė jepni goditjen pėrfundimtare.

7. Kontrolloni veten. Ndryshimi mes intimitetit romantik tė “papjekur” dhe atij tė “maturuar” qėndron nė faktin se tė rriturit mėsojnė tė kontrollojnė impulset e tyre. Ekstimi seksual nuk ėshtė njė justifikim pėr forcuar dikė tė bėjė gjėra qė e bėjnė tė dihet nė siklet. Kur partneri thotė “jo” pėr diēka, pranojeni kėtė jo dhe filloni tė “hidhini vėshtrimin” tek diēka tjetėr. Sjellja abuzive dhe e ashpėr nuk ėshtė asnjėherė e pėlqyer.

8. Mos ngatėrroni fantazinė me realitetin. Keni njohur njė person shumė tė dėshiruar dhe nė mendjen tuaj e dini se do tė mund tė kishit nė lidhje romantike shumė tė bukur sė bashku. Do tė jeni me fat nėse do ta arrini kėtė gjė. Por mos shkatėrroni gjithēka duke u pėrpjekur ta bėni realitet kėtė fantazi dhe ta detyroni tjetrin tė pėrmbushė kėtė dėshirė tuajėn. Pėrpara se tė hidheni nė veprim sigurohuni qė edhe personi tė cilin simpatizoni tė ketė tė njėjtat dėshira dhe fantazi si ju.

9. Vendosni limite mes njėri tjetrit dhe qėndrojini besnik atyre. Komunikoni hapur rreth asaj ēfarė pėlqeni dhe jo , cilat fjalė apo fantazi janė eksituese dhe cilat jo. Nėse partneri juan u bėn tė ditur ēfarė dėshiron apo jo mos u pėrpiqni ta detyroni parterin tė bėjė atė vetėm sepse u pėlqen juve. Nėse personi me tė cilin po dilni nuk u shkon pėrshtat, mos e detyroni atė tė bėjė asgjė, mund tė gjeni gjithmonė dikė i cili pėrputhet me ju, dėshirat dhe fantazitė tuaja.
10. Jini tė sjellshėm. Disa nga fjalėt mė seksi nė tė gjitha gjuhėt e botės janė “tė lutem”, “faleminderit”. Sado e rėndė te jetė situata, sjellja e mirė tregon se keni respekt pėr partnerin dhe se vlerėsoni shoqėrinė e tij. Energjia juaj pozitive do t’i bėjė ata tė besojnė mė shumė dhe tė jenė mė tė hapur pėr tė provuar gjėra mė eksituese me ju
 
Top
view post Posted on 23/9/2010, 11:41     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


image

Historia e vlores

kam qene 19 vjeqare dhe fillova te shkoj ne internet shpesh,,aty kishte ardhur nje dajl i ri per te punuar ne internet ishte shume i bukur , kishte trup te fort dhe ne fund e kuptova se kishte edhe nje kar shume te madh dhe te embel , sa here qe shkojsha ai me pershendetke shume zemersishte , saqe nje dite shkova dhe nuk ishte askush aty sepse ishte ora 00:16 , ai kishte nje kervat ne dhomen perskej ku em sa dukej flinte aty , ose e kishte per femrat e tija , se cdo femer do kishte deshire te ishte mbi Karin e tij te madh ,dhe posa hyra ai me pershendeti ddhe me puthi butesish e i thash a spo e mbyll deren ,e mbylli dernen , me kapi ne krah dhe me qoj ne dhomen afer, ku nisi te me ledhatoj dhe me puthi styte gojen qafen cicat e mija te rrumbullakta shkoj te kerthiza dhe pastaj nisi te me puthte pidhin tim te qullur, pas taj une sdorova me dhe i thash te ma rraste deri ne fund Karin e tij te madh , ne fillim kishte veshtiresi por nisi me nje medote te persosur te me [pompate pa ndalim , pastaj i thash ta provoj ne goje Karin e tij dhe filluam te ja marrim ne goje njerit tejterit , deri sa mu mbush goja me speremn e tij te shumte,,, ate nate u qime e u qime sa se di sa here jam derdhe, te neserten ika nga ai vend dhe sa pash meeeeeee
 
Top
manuelabukuroshe
view post Posted on 24/9/2010, 22:47     +1   -1




Eortika - Anal sex

Pasi ma ke mbushur stomakun plot me sperme si ndonje sevis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor. Shoh e shqetesuar qe penisi yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne vagine ndersa me goje me thith fort majat e gjokseve duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur penisin nga vagina shtriemi ne diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete menyre vagina del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri ne fund penisin tend. Une ndjej qe tani penisi yt me ka arritur tek mitra dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment te
papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe ti ma ben, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te me besh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga Italia. Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e perplasjeve te mesit tend mbi vagine dhe me pyet se cfare eshte ajo zhurme. Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam dhimbje koke. Atehere ai fillon te me japi udhezime qe te mas temperaturen te pi ilace dhe fillon te me shpjegoje gjat e gjat. Une nuk
po duroj dot me, dua te renkoj nga kenaqesia qe me jep penisi yt. Kjo situate e turpshme dhe e sikletshme ma shton eksitimin. Ti e ve re kete gje dhe vazhdon edhe me fort pallimin tend. Nderkohe qe une flas ne telefon ti me ben me shenje qe po te vjen sperma. Pastaj me thua me ze te ulet se do ma derdhesh brenda ne vagine. Une e friksuar bertas “jo te lutem”. Kete e degjon dhe babi dhe me pyet se cfare kam. Une i them se nuk kam asgje. Ti vazhdon dhe pak te me pomposh por shikon qe vrima ime e bythes ka dale ne plan te pare fal pozicionit qe me ke vene. Atehere ti e nxjerr dhe ma fut menjehere ne bythe. Nga mungesa e lendes rreshqitese une e ndjej shume hyrjen e penisit ne bythe dhe uleras pa u permbajtur fare. Ti vazhdon te me pomposh dhe une vazhdoj te renkoj ne telefon. Nuk permbahem dot dhe nuk i ve dot frere kenaqesise qe me dhuron ajo mase e madhe mishi i forte dhe i nxehte me damare qe hyn e del nga bytha ime. Babi im kerkon sqarime por une smund ti mbaj dot ulerimat
dhe duke renkuar i them se vazhdimisht se nuk kam asgje. Shalet e mia te tendosura dhe pozicioni i palosur qe kam ben qe penisi yt ashtu si me pare ne vagine edhe tani mbrapa te arrije deri ne fund por futja ne bythe eshte me e ndjeshme dhe une nuk rri dot pa e shprehur me renkime te vazhdueshme. Babi im fillon te dyshoje nga renkimet e mia ritmike dhe me pyet se me ke jam. Atehere e dehur nga seksi filloj te tregoj gjithcka duke me rrjedhur lot nga turpi dhe duke renkuar nga kenaqesia. I them se nje djale hyri me force ne shtepi dhe po me perdhunon. Tek sa them keto fjale eksitimi arrin kulmin. Keto dy ndjesi, turpi nga babi dhe kenaqesia nga perdhunimi me bejne te shpertheje ne nje orgazem te furishme qe me ngurteson gjithe muskujt e trupit sikur me ka zene korenti. Si pasoje e shtrengoj dhe bythen me penisin tend brenda dhe ti nga eksitimi nuk duron me dhe e zhyt deri ne fund duke shtyre fort dhe duke ma shtypur bythen, pastaj e derdh gjith spermen tende brenda. Une ndjej ne
thellesi te bythes rrahjet e penisti tend sa here qe derdh me presion lengun e mrekullueshem.
 
Top
suela
view post Posted on 2/10/2010, 23:11     +1   -1




"Mashkulli i vėrtetė" ka ndryshuar. Nuk ėshtė mė ai egoisti nė shtrat dhe i aftė pėr tė treguar eksperiencat e shumta seksuale, por e kundėrta. Tani mė sė shumti i frikėsohet demoralizimit tė partneres. Dhe ėshtė ai qė e ka tė domosdoshme tė bisedojė rreth seksit. Ja si mund ta ndihmosh tė pėrballojė pesė frikėrat mė tė shpeshta!

Studimet mė tė fundit tė psikologėve kanė arritur nė pėrfundimin se kuptimi “mashkull I vėrtetė” nuk njėsohet me fjalėn “rebel” por “i ndjeshėm”. Disa vite mė parė me “mashkull i vėrtetė”, etiketoheshin ata qė kishin marrėdhėnie tė shumta seksuale me partnere tė ndryshme dhe nė shtratin e secilės prej tyre nuk e bėnin asnjėherė pyetjen “Tė pėlqeu?!”. Tani, thonė psikologėt, do tė dėgjosh nga goja e njė femre “ai ėshtė mashkull i vėrtetė”, nėse kujdeset veēanėrisht pėr ndjenjat e saj. Pa pyetur fare pėr ndjenjat e tyre - sot mė e rėndėsishmja ėshtė tė kėnaqet partnerja! E frika se "ajo nuk do tė arrijė kulminacionin erotik ėshtė aq e madhe sa iu shkakton stres dhe ankth.

1. Frika nga njė orgazėm i shpejtė

Meshkujt bashkėkohorė mė shumė frikėsohen se nuk do tė kėnaqin partneren sesa nga fakti se nuk do tė arrijnė kėnaqėsi pėr vete, thonė psikologėt. Kėshtu hyjnė nė njė rreth vicioz: frika shton mundėsinė e ejakulimit tė parakohshėm.

Si ta ndihmosh?

Nė qoftė se ndodh kjo vetėm nė fillim tė lidhjes nuk ėshtė e nevojshme tė shqetėsoheni. Ju duhet tė kaloni vetėm pak mė shumė kohė bashkė dhe tė krijoni sė pari intimitet nė bisedat mes njėri-tjetrit. Por ju duhet patjetėr tė bisedoni hapur pėr kėtė dhe madje tė kėrkoni ndihmėn e psikologut nėse kjo i ndodh partnerit nė vazhdimėsi.

2. Frika se nuk do tė kuptoheni seksualisht

Meshkujt frikėsohen se gjatė lidhjeve nuk do tė realizojnė intimitet dhe mirėkuptim pėr jetė tė kėnaqshme seksuale. Nėse edhe partneri juaj e ndien kėtė frikė, ėshtė e sigurt se ju nuk flisni hapur pėr seks. Ju mund tė bisedoni pėr ndjenjat, synimet profesionale, pėr planet qė keni me fėmijėt tuaj... por vetėm pėr seks jo. Ky ėshtė problem i shpeshtė midis partnerėve, ngaqė meshkujt mendojnė se seksualiteti ėshtė ēėshtje instinktive, shumė e natyrshme pėr tė cilėn nuk ka nevojė tė flitet. Por pas heshtjes sė tij mund tė fshihet frika se dėshirat e tij seksuale ju duken tė pahijshme. Gjatė aktit seksual ju shikon nė sy? Ndjek ēdo ndryshim nė frymėmarrjen tuaj? Shpesh ju pyet: "Tė pėlqen? Kėto shenja nuk duhet lėnė pas dore: nėse vazhdimisht ėshtė i kujdesshėm, e harron veten dhe mund tė ndodhė qė ta humbė ereksionin.
Si ta ndihmosh : Nuk duhet tė tė pengojė kureshtja e tij. Kur tė pyet - a ju pėlqen, pėrgjigju sinqerisht dhe tregoi ēfarė tė pėlqen mė shumė. Bisedėn mund ta vazhdosh edhe pas aktit, duke i zbuluar ngadalė ajo qė tė pėlqen mė shumė. Por kujdes ! Duke thėnė gjithmonė se ēdo gjė ėshtė nė rregull, se ai ėshtė dashnor i pėrsosur e se nuk ka pse tė brengoset, marrėdhėnia nuk do tė jetė aspak interesante.

3. Frika se nuk do t'i kuptojė dėshirat e tua

Fjala ėshtė pėr frikė shumė tė ngjashme me tė parėn. Nė qoftė se partneri frikėsohet se nuk e kupton atė qė ju dėshironi, problemi mund tė qėndrojė te ju. A e dini saktėsisht ēfarė ju pėlqen mė shumė gjatė aktit seksual? Shumė femra e zbulojnė herėt ēfarė nuk ju pėlqen, por asnjėherė nuk e kuptojnė se ēfarė ju pėlqen. Kjo ka tė bėjė dhe mentalitetin e e femrės, qė i ėshtė dashur historikisht tė kėnaqė mashkullin e tė mos mendojnė pėr vete dhe dėshirat e saj.

Si ta ndihmosh?

Bisedoni sėrish.Tregoini ėndrrat tuaja erotike. Por, fshehtėsitė duhet zbuluar njė nga njė, vetėm kur tė jeni e bindur se i ka tejkaluar paragjykimet dhe se mund t'i pranojė sinqerisht. Meshkujt ndonjėherė i kanė frikė dėshirat e papritura erotike tė partnereve tė tyre.

4. Frika se nuk do tė jetė shumė i aftė

Kjo ėshtė frika kryesore e mashkullit, nga e cila pastaj vijnė tė gjitha frikėrat. Ėshtė e shpeshtė nė fillim tė lidhjes ose tė kontaktit pėr njė natė. Te ēiftet mė me pėrvojė kjo frikė humb ngaqė kėnaqėsia e partneres ėshtė dėshmi e aftėsisė tė tij. Nė qoftė se ai ėshtė edhe mė tujtje i pasigurt, edhe pas lidhjes suaj mė tė gjatė, pyesni veten - mos ėshtė problemi te ju? Ndoshta e vlerėsoni ashpėr ose mendoni se nuk ėshtė mjaft i mirė pėr ju. Pas aktit, shpeshherė ju pyet: "A tė pėlqeu?". Pėr shkak tė ngarkesės sė vazhdueshme, nuk mund tė arrijė atė qė do. Ndonjėherė dėshiron tė bėjė mė shumė dashuri sesa seks, duke e bėrė marrėdhėnien tė bezdisshme.

Si ta ndihmosh? Nė qoftė se doni tė keni mirėkuptim, harroni konfliktet, agresivitetin.Nėse marrėdhėniet nuk kanė qenė tė mira, mos e fajėsoni as atė e as veten, duke menduar se nuk keni qenė tė mirė ose tė bukur. Analizoni jetėn tuaj seksuale. keni kujdes kur ai dėshiron tė bėjė dashuri, natėn ose ditėn, nė dhomėn e fjetjes apo nė ndonjė ambient tjetėr, para ose pas darke... Dhe provoni nė momentin kur ai ėshtė mė i disponuar.

5 . Frika se nuk do tė pėrjetoni orgazėm

Ėshtė reflektim I problemit tė vetė femrave.Nėse ai frikėsohet se nuk nuk do tė sjellė nė kulmin e kėnaqėsisė, kjo do tė thotė se nuk i "tregon" qartė si mund ta pėrjetosh kėtė kėnaqėsi.
Si ta ndihmosh? Bėhuni e sinqertė dhe tregoini tė vėrtetėn, nė mėnyrė tė qetė dhe pa ndroje se a pėrjetoni orgazėm? Nėse arrini kulmin e kėnaqėsisė, bėjani tė ditur, nė tė kundėrt kėrkoni mėnyra tė tjera p.sh. duke i kushtuar mė shumė kohė paralojės ose i thoni qė ta ngadalėsojė ritmin nė mėnyrė qė kulminacionin ta pėrjetoni ngadalė.
 
Top
view post Posted on 2/11/2010, 21:56     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Deshirat seksuale tė femres!

Te gjithe jane kureshtare te njohin te fshehtat e seksit. Por shumim pyetjeve tuaj askush nuk ka guxuar kurre t'u jape pergjigje. Ekspertet me te njohur kane dhene disa shpjegime per disa probleme kryesore qe kane meshkujt e femrat per raportet intime mes tyre. Vertet ka dhimbje dhe kenaqesi ne cdo histori dashurie, dhe seksi eshte vertet dicka serioze, por nuk ka arsye te perjetohet me frike apo druajtje. Perkundrazi, nje grime ironi ndihmon per te zgjidhur pasigurite, per ta bere me me shume kenaqesi. Me pergjigjet per 38 pyetje qe lidhen me marredheniet seksuale, ekspertet zbulojne gjithcka qe duhet ditur mbi seksin.

1-Perse grate mund te kene orgazma te shumefishta? Thuhet se grate e haremit arrijne deri 50 orgazma njera pas tjetres. Kjo nuk eshte e pamundur. Sipas seksologeve, gruaja nuk e ka periudhen e ashtuquajtur refrektare (dmth ate gjendje ne te cilen trupi pushon dhe nuk reagon ndaj stimujve), ne te cilen hyn burri pas ejakulacionit. Ja pra perse ajo mund te arrije orgazma njera pas tjetres. Duke ndjere nje emocion shume me te thelle se burri. eshte merite e klitoridit, organi i kenaqesise femerore, qe pershkohet nga 8.000 fibra nervore: dyfishin e penisit.

2-Perse kulmi seksual femeror eshte rreth moshes 30 vjec dhe ai mashkullor rreth moshes 18 vjec? Ne fakt, si tek gruaja edhe tek burri, koncentrimi maksimal i testosteronit (hormoni i deshires seksuale) regjistrohet ne moshen 20 vjec. E nese grate kane nje pjekuri seksuale me te vonshme, varet nga dy motive qe nuk kane te bejne me anatomine. I pari eshte kulturor, lidhet me tolerancen me te madhe shoqerore qe edhe sot ekziston ndaj seksit mashkullor: djemte i jetojne eksperiencat e tyre me me qetesi se vajzat. Arsyeja e dyte eshte e tipit psikologjik: per vajzen, seksi dhe ndjenja shkojne bashke. Ja pra pse thone se nje grua jep me shume ne seks rreth moshes 30- 40 vjec, domethene atehere kur jeton marredhenie dashurie te qendrueshme dhe te rendesishme, te cilat e lejojne t'i jepet partnerit me besim, duke u shfaqur me e lirshme dhe e sigurt ne vetvete.

3-Perse per disa gra, depertimi i penisit eshte i dhimbshem? Vaginizmi (domethene dhimbja gjate ampleksit) eshte nje problem me nje komponent te madh emotiv dhe jane shume te pakta rastet kur depertimi shkakton dhembje per shkak te nje forme jo te zakonte te vagines. Ne pjesen me te madhe te rasteve, vaginizmi mund te varet nga nje traume e kaluar (raporti i pare i dhunshem dhe i dhimbshem, nje edukate e rrepte dhe shtypese), ose nga tensione dhe shqetesime te tipit psikologjik. Dhe te kembengulesh ne raste te tilla vetem sa i keqeson gjerat.

4-Perse grate eksitohen me me veshtiresi se burrat? Mjeku kinez Tamba Yasoyti, ne shekullin X para Krishtit, keshillonte te eksplorohej trupi i partnerit (me duar dhe me goje) 63 here. Teper? E pra do te bente te lumtura ato 30 per qind te grave qe, sipas nje sondazhi, nuk arrijne asnjehere orgazmen (kundrejt 2 per qind te burrave). Grate, qe jane me ne kontakt se burrat me emocionet, per t'u eksituar duhet te jepen me besim. Per kete arsye deshirojne me shume kohe per puthje dhe perkedhelje. Ndersa burri seksualisht eshte me pak i nderlikuar dhe pergjigjet e trupit te tij mund te jene mekanike. Ja perse mund te futet menjehere "ne teme". Per te eksituar vertet nje grua duhet qe mashkulli te djersije me kuptimin e vertete te fjales. Pra, te nxjerre hormonet androgjene qe favorizojne eksitimin e organeve gjenitale femerore.

5-Perse shume gra preferojne erresiren? Erresira apo gjysme erresira fshehin defekte te mundshme fizike, qe jane shqetesim i shume grave. E nese celuliti apo rrudhat nuk shihen, atehere eshte me e lehte te jepesh. Por e verteta eshte se ne erresire (apo me sy te mbyllur) ajo mund t'ia lere veten lehte fantazise, qe eshte afrodiziaku me i fuqishem per gruan.

6-Perse shume grave nuk u pelqen seksi oral? Kjo praktike ve ne kontakt direkt me gjenitalet e partnerit. Tek disa gra shkakton nje sens neverie per shkak te eres se spermes. Ne fakt, ne pergjithesi, jane vete grate qe nuk duan te bejne dashuri gjate mestruacioneve. Por pas refuzimit te nje raporti oral, mund te jete edhe frika e poshterimit ne syte e partnerit. Ne nje fare tradite popullore, kjo lloj praktike konsiderohet degraduese. Madje pikerisht burrat kane shpikur nje numer termash qe i cilesojne ne menyre fyese dhe vulgare vajzat qe praktikojne pa probleme seksin oral. Sidoqofte, nuk ka kuptim dhe nuk eshte e drejte te detyrosh partnerin te beje gjeste qe nuk i pelqejne.

7-Perse thuhet se grate e bukura pelqejne te shemtuarit? Duket se grate jane te terhequra para se gjithash nga sensi i sigurise qe transmeton nje burre. Bukuria nuk eshte pa rendesi, por nuk eshte kriteri i pare i zgjedhjes. Mendoni, per shembull, ate qe ka konstatuar psikologu vienez Karl Grammeer: grate, ne ditet pjellore terhiqen nga burrat me fytyre simetrike, qe eshte tipike per ata qe kane nje sistem te mire imunitar. Keta, duke pasur me pak mundesi per t'u semurur, u pergjigjen me mire pyetjes se pavetedijshme te grave : "Mund te jete nje baba i mire"?
 
Top
view post Posted on 14/11/2010, 12:37     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline



E dashur, te pelqeu seksi!?

image

Mashkulli i vėrtetė ka ndryshuar. Nuk ėshtė mė ai egoisti nė shtrat dhe i aftė pėr tė treguar eksperiencat e shumta seksuale, por e kundėrta.

Tani mė sė shumti i frikėsohet demoralizimit tė partneres. Dhe ėshtė ai qė e ka tė domosdoshme tė bisedojė rreth seksit. Ja si mund ta ndihmosh tė pėrballojė pesė frikėrat mė tė shpeshta!
Studimet mė tė fundit tė psikologėve kanė arritur nė pėrfundimin se kuptimi “mashkull I vėrtetė” nuk njėsohet me fjalėn “rebel” por “i ndjeshėm”. Disa vite mė parė me “mashkull i vėrtetė”, etiketoheshin ata qė kishin marrėdhėnie tė shumta seksuale me partnere tė ndryshme dhe nė shtratin e secilės prej tyre nuk e bėnin asnjėherė pyetjen “Tė pėlqeu?!”.

Tani, thonė psikologėt, do tė dėgjosh nga goja e njė femre “ai ėshtė mashkull i vėrtetė”, nėse kujdeset veēanėrisht pėr ndjenjat e saj. Pa pyetur fare pėr ndjenjat e tyre – sot mė e rėndėsishmja ėshtė tė kėnaqet partnerja! E frika se “ajo nuk do tė arrijė kulminacionin erotik ėshtė aq e madhe sa iu shkakton stres dhe ankth.

1. Frika nga njė orgazėm i shpejtė
Meshkujt bashkėkohorė mė shumė frikėsohen se nuk do tė kėnaqin partneren sesa nga fakti se nuk do tė arrijnė kėnaqėsi pėr vete, thonė psikologėt. Kėshtu hyjnė nė njė rreth vicioz: frika shton mundėsinė e ejakulimit tė parakohshėm.

Si ta ndihmosh?

Nė qoftė se ndodh kjo vetėm nė fillim tė lidhjes nuk ėshtė e nevojshme tė shqetėsoheni. Ju duhet tė kaloni vetėm pak mė shumė kohė bashkė dhe tė krijoni sė pari intimitet nė bisedat mes njėri-tjetrit. Por ju duhet patjetėr tė bisedoni hapur pėr kėtė dhe madje tė kėrkoni ndihmėn e psikologut nėse kjo i ndodh partnerit nė vazhdimėsi.

2. Frika se nuk do tė kuptoheni seksualisht
Meshkujt frikėsohen se gjatė lidhjeve nuk do tė realizojnė intimitet dhe mirėkuptim pėr jetė tė kėnaqshme seksuale. Nėse edhe partneri juaj e ndien kėtė frikė, ėshtė e sigurt se ju nuk flisni hapur pėr seks. Ju mund tė bisedoni pėr ndjenjat, synimet profesionale, pėr planet qė keni me fėmijėt tuaj… por vetėm pėr seks jo. Ky ėshtė problem i shpeshtė midis partnerėve, ngaqė meshkujt mendojnė se seksualiteti ėshtė ēėshtje instinktive, shumė e natyrshme pėr tė cilėn nuk ka nevojė tė flitet. Por pas heshtjes sė tij mund tė fshihet frika se dėshirat e tij seksuale ju duken tė pahijshme. Gjatė aktit seksual ju shikon nė sy? Ndjek ēdo ndryshim nė frymėmarrjen tuaj? Shpesh ju pyet: “Tė pėlqen? Kėto shenja nuk duhet lėnė pas dore: nėse vazhdimisht ėshtė i kujdesshėm, e harron veten dhe mund tė ndodhė qė ta humbė ereksionin.

Si ta ndihmosh?

Nuk duhet tė tė pengojė kureshtja e tij. Kur tė pyet – a ju pėlqen, pėrgjigju sinqerisht dhe tregoi ēfarė tė pėlqen mė shumė. Bisedėn mund ta vazhdosh edhe pas aktit, duke i zbuluar ngadalė ajo qė tė pėlqen mė shumė. Por kujdes ! Duke thėnė gjithmonė se ēdo gjė ėshtė nė rregull, se ai ėshtė dashnor i pėrsosur e se nuk ka pse tė brengoset, marrėdhėnia nuk do tė jetė aspak interesante.

3. Frika se nuk do t’i kuptojė dėshirat e tua
Fjala ėshtė pėr frikė shumė tė ngjashme me tė parėn. Nė qoftė se partneri frikėsohet se nuk e kupton atė qė ju dėshironi, problemi mund tė qėndrojė te ju. A e dini saktėsisht ēfarė ju pėlqen mė shumė gjatė aktit seksual? Shumė femra e zbulojnė herėt ēfarė nuk ju pėlqen, por asnjėherė nuk e kuptojnė se ēfarė ju pėlqen. Kjo ka tė bėjė dhe mentalitetin e e femrės, qė i ėshtė dashur historikisht tė kėnaqė mashkullin e tė mos mendojnė pėr vete dhe dėshirat e saj.

Si ta ndihmosh?

Bisedoni sėrish.Tregoini ėndrrat tuaja erotike. Por, fshehtėsitė duhet zbuluar njė nga njė, vetėm kur tė jeni e bindur se i ka tejkaluar paragjykimet dhe se mund t’i pranojė sinqerisht. Meshkujt ndonjėherė i kanė frikė dėshirat e papritura erotike tė partnereve tė tyre.

E dashur tė pėlqeu seksi!?

4. Frika se nuk do tė jetė shumė i aftė
Kjo ėshtė frika kryesore e mashkullit, nga e cila pastaj vijnė tė gjitha frikėrat. Ėshtė e shpeshtė nė fillim tė lidhjes ose tė kontaktit pėr njė natė. Te ēiftet mė me pėrvojė kjo frikė humb ngaqė kėnaqėsia e partneres ėshtė dėshmi e aftėsisė tė tij. Nė qoftė se ai ėshtė edhe mė tujtje i pasigurt, edhe pas lidhjes suaj mė tė gjatė, pyesni veten – mos ėshtė problemi te ju? Ndoshta e vlerėsoni ashpėr ose mendoni se nuk ėshtė mjaft i mirė pėr ju. Pas aktit, shpeshherė ju pyet: “A tė pėlqeu?”. Pėr shkak tė ngarkesės sė vazhdueshme, nuk mund tė arrijė atė qė do. Ndonjėherė dėshiron tė bėjė mė shumė dashuri sesa seks, duke e bėrė marrėdhėnien tė bezdisshme.

Si ta ndihmosh?
Nė qoftė se doni tė keni mirėkuptim, harroni konfliktet, agresivitetin.Nėse marrėdhėniet nuk kanė qenė tė mira, mos e fajėsoni as atė e as veten, duke menduar se nuk keni qenė tė mirė ose tė bukur. Analizoni jetėn tuaj seksuale. keni kujdes kur ai dėshiron tė bėjė dashuri, natėn ose ditėn, nė dhomėn e fjetjes apo nė ndonjė ambient tjetėr, para ose pas darke… Dhe provoni nė momentin kur ai ėshtė mė i disponuar.

5 . Frika se nuk do tė pėrjetoni orgazėm
Ėshtė reflektim i problemit tė vetė femrave.Nėse ai frikėsohet se nuk nuk do tė sjellė nė kulmin e kėnaqėsisė, kjo do tė thotė se nuk i “tregon” qartė si mund ta pėrjetosh kėtė kėnaqėsi.

Si ta ndihmosh?
Bėhuni e sinqertė dhe tregoini tė vėrtetėn, nė mėnyrė tė qetė dhe pa ndroje se a pėrjetoni orgazėm? Nėse arrini kulmin e kėnaqėsisė, bėjani tė ditur, nė tė kundėrt kėrkoni mėnyra tė tjera p.sh. duke i kushtuar mė shumė kohė paralojės ose i thoni qė ta ngadalėsojė ritmin nė mėnyrė qė kulminacionin ta pėrjetoni ngadalė
 
Top
view post Posted on 16/11/2010, 23:18     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Femrat e etura pėr seks
Derisa disa djem kanė vėshtirėsi pėr t'i bėrė partneret e tyre tė humbin kokėn pas seksit, tė tjerė kanė vėshtirėsi pėr tė ngopur dėshirat seksuale tė femrave.

Po, po, ka shumė femra nė botė pėr tė cilat seksi ėshtė mė i rėndėsishėm se sa djali me tė cilin janė lidhur. Madje disa prej tyre janė tė fiksuara pas seksit, saqė nuk mund tė mendojnė pėr gjė tjetėr. Nė daē besojeni, nė daē jo, teoria qė burrat mendojnė pėr seksin mė shumė se gratė, nuk ėshtė gjithmonė e vėrtetė.
Pra, si mund tė zbuloni nėse njė grua ėshtė e obsesionuar nga "ajo gjėja"? Ja disa shenja alarmi (ose fati, merreni si tė doni)

Ooh, ē'ėshtė ai?
Kur ju dhe femra me tė cilėn shoqėroheni dilni shėtitje, a ia ngul ajo sytė ēdo mashkulli nė rrugė? Por kini kujdes! Ka femra qė shikojnė pantallonat e meshkujve pa pasur qėllim qė tė shkojnė me ta. Ju duhet tė ruheni nga ato qė vėshtrojnė nė mėnyrė ekzaminuese, pėr tė parashikuar masėn e gjėra tė tjera si kėto dhe qė imagjinojnė se si mund tė jetė ai mashkull nė krevat ose nė dush. Vėzhgojeni, pra! Nėse ajo vazhdimisht shikon meshkuj tė tjerė, kjo do tė thotė edhe se ju nuk e ngopni.

Mė shumė seks, mė shumė seks
Nėse keni bėrė seks jo njė herė, jo dy herė, por tri herė brenda njė nate dhe ajo kėrkon akoma t'ju kėrcejė sipėr si njė lepur nė periudhėn e ndėrzimit, ndėrsa ju doni tė hyni nė botėn e ėndrrave, atėherė ėshtė e mundur qė ajo nuk ngopet me seks - ose thjesht nuk ngopet me seksin qė bėn me ju. Ju meshkuj duhet tė ndiheni tė prekur nė sedėr, nėse keni dhėnė gjithēka mundni dhe ajo ėshtė ende e pakėnaqur. Kėshtu pra, megjithėse shumė meshkuj mendojnė se
tė kesh njė femėr qė do tė bėjė dashuri gjithmonė ėshtė si tė kesh njė shtėpi tė mbushur me diamante, tė tjerė nuk janė dakord, dhe me tė drejtė.

E ngatėrron seksin me dashurinė
Disa femra mendojnė gabim se seksi ėshtė i barabartė me dashurinė dhe e pėrdornin seksin si njė mjet pėr tė fituar fuqi dhe dashuri. Atyre u mungon afrimiteti emocional dhe kėrcejnė nga njėri partner te tjetri ose bėjnė seks me shumė partnerė nė tė njėjtėn kohė.

Pėrvoja traumatike
Ndonjėherė, gratė e pėrdorin seksin si njė mjet pėr tė maskuar dhimbjen. Dhe, ashtu siē do tė thoshte njė psikoterapist, kėto femra ka shumė mundėsi tė kenė vuajtur nga braktisja nė fėmijėri, tė kenė pasur ērregullime nė familje (megjithatė kjo nuk do tė thotė se tė gjitha ato qė kanė pasur njė fėmijėri tė vėshtirė do
tė bėhen tė pangopura).

Mungesa e autostigmės
Disa femra ndjejnė se janė tė pavlefshme dhe tė paafta pėr t'u dashuruar nga dikush dhe prandaj u duket se seksi, nė njė farė mėnyrė, i furnizon ato me afrimitetin emocional, tė paktėn momentalisht.

Tė fiksuarat
Seksi mund tė bėhet njė sėmundje e vėrtetė pėr disa femra, madje edhe njė mjet pėr tė ulur stresin. Nėse ato nuk kanė njė partner fiks, atėherė ato dalin nėpėr qytet derisa tė gjejnė prenė e tyre, qė do t'u pėrmbushė nevojėn e momentit.

Thjesht e duan
Do ta keni tė vėshtirė tė gjeni ndonjė gjė tjetėr qė i ngjan ndjenjės sė orgazmės dhe prandaj shumė femra duan thjesht tė shijojnė kėnaqėsinė e momentit. Po, ato duan seksin, kaq e thjeshtė ėshtė.

Si tė merresh me kėto femra
Si t�ia bėsh pra nėse ke qėlluar nė njė femėr qė e pėlqen seksin mė shumė se tė bėrit pazar? Si mund tė siguroheni se ajo nuk do t�ia hapė kėmbėt postierit, sapo ju tė niseni pėr njė udhėtim qė zgjat mė shumė se 3 ditė? Ndoshta lodrat e shtratit mund t'i bėjnė shoqėri asaj pėr pak, por nuk ka asgjė qė zėvendėson prekjen nga dora e njė mashkulli.

Mbaje zjarrin ndezur, edhe kur nuk je nė shtėpi
Merre nė telefon dhe zbavituni duke bėrė biseda tė nxehta e duke i treguar asaj se ēfarė do t'i bėni kur tė ktheheni.

Jepini njė zarf tė mbyllur
Pėrpara se tė niseni, jepini njė zarf tė mbyllur dhe thojini tė mos e hapė deri atė natė. Ēfarė tė shkruani? Epo, do t'i tregoni se sa shumė ju pėlqeu dashuria me tė njė natė mė parė dhe se iu pėlqeu kur e dėgjuat tė rėnkonte, e kėshtu me radhė. Gjithashtu duhet t'i lini mesazh qė ajo tė bėjė njė dush, tė veshė tė brendshmet mė seksi qė ka dhe tė fillojė tė pėrkėdhelet me duart e saj, sigurisht duke imagjinuar se janė tuajat. Detyrojeni qė pasi tė arrijė kulmin, t'ju marrė nė telefon dhe t'ju thotė se si ishte.

Mbushe me fotografi seksi
Se kemi fjalėn pėr fotografi porno. Por, nėse e dini se ajo ēmendet pas syve tuaj, u bėni njė fotografi nga afėr dhe shkruani diēka prapa fotos. Sigurisht, ajo do tė ndizet nga ideja juaj gjeniale.
TANI JEPINI PAK JET KETITJ DISKUTIMI START

 
Top
view post Posted on 22/11/2010, 23:59     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


E dashuruar ne vjehrrin tim

U martova pėr Luin para gjashtė muajsh, e meqė ai ende ėshtė student, ne u vendosėm te babai i tij, Ragipi. Punoj si sekretareshė, ne mėnyre qė te bėj njė ndihmesė financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysmė orari. Ai ėshtė i zėnė me punė, ligjėrata dhe studime, prandaj nuk ka kohė te mjaftueshme pėr seks. Ne te vėrtetė, ne kemi bėrė shumė me tepėr dashuri para martesės, se sa qė tani e bėjmė kėtė prej se u martuam. Po jua rrėfej kėtė ne menyre qė ju ta paramendoni pamjen lidhur me atė se si jam ndier e lėnduar kur une qėndroja me orė te tėra vetėm me babain shumė tėrheqės te Luiit.
Ai ėshtė rreth 50 vjeēar, por askush nuk mund t’ia jep kaq shumė vite. Pėr nga pamja ai i ngjan shumė Paul Newmanit. Ai ėshtė shumė i koncentruar me vėshtrimet e veta ndaj meje dhe pėrjeton kėnaqėsi duke me shikuar se si skuqem, e sidomos kur djalin nuk e ka ne shtėpi. Kėtė gjė kurrė nuk ia kam pėrmendur Luit, sepse nuk kisha lidhje se si do te kishte mundur ta priste kėtė lajm. Mendoj se arsyeja tjetėr e ruajtjes se fshehtėsisė sime ishte ajo se ndihesha ngapak fajtore pėr shkak te asaj se une ndjeja njėfarė kėnaqėsie ne vėmendjen e tij. E gjithė ēėshtja ne fillim ishte krejt e virgjėr. Krejt kjo kishte te bėnte me prekje verbale e tek mėpastaj edhe me disa te rrahura te pėllėmbave te tij nėpėr kukat e mia.
E pastaj, ne tėrė ēėshtjen u kyē edhe Lida. Babai i Luiit me te kaloi rreth njė muaj, e pastaj njė dite e solli ne shtėpi. As nuk ėshtė e nevojshme te them se sa shumė isha e shokuar kur e kuptova se ajo ishte vetėm njė apo dy vjet para meje. Ragipi e prezentoi atė, e pastaj e coi ne dhomėn e tij te fjetjes. Burri im ishte ne punė, kėshtu qė une nuk kisha ē’tė bėja: qėndroja aty dhe i dėgjoja frymėmarrjet e thella pėrplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapėrova nėpėr korridor pėr te shkuar ne banjo. Duke kaluar pranė dhomės se fjetjes se Ragipit, une arrita te kuptoja pothuajse ēdo fjalė qė e flisnin dashnorėt e pėrndezur. Me vjen turp qė ta pergjoj, por une e vendosa veshin ne derėn e hollė si letėr dhe fillova qė te dėgjoja. Zemra me rrahte sikur ēekan, kurse pidhi me kallej gjithnjė e me shumė. Ne momentin kur ajo e luste Ragipin qė ta qinte, dora ime rrėshqiti nėpėr stomak, nėn brekė dhe gishtat e mi filluan qė te futeshin ne pidhin tim te pėrflakur pėr kar. Ne momentin kur Lida filloi qė te bėrtiste, qė te derdhej, une iu bashkangjita ne orgazmin i cili totalisht me dobėsoi dhe mbeta aq e paaftė, sa qė mezi arrita qė te largohesha nga aty para se ata te me zinin ne situatė te pakėndshme. Dhjetė minuta me vonė Lida u gjend ne dhomėn e ndejės dhe u ul pėrballė meje.
- Ragipi vendosi qė te kotet pak – tha para se une te arrija qė t’i parashtroja ndonjė pyetje.
- Po, ai punon shumė ashpėr – iu pėrgjigja.
- Kjo nuk ėshtė e vetmja gjė qė tek ai ėshtė e ashpėr – ma priti Lida. Une u skuqa, e ajo e vendosi dorėn ndėrmjet kėmbėve.
- Ai ėshtė i hatashėm dhe i ashpėr, sa qė tėrė ditėn do te me djegė pidhin – me sulmoi edhe njė hčre.
Une zakonisht nuk e dua njė lloj te tille te bisedės, por kėsaj here ishte disi me ndryshe. Fjalėt e saja me kallėn tėrėsisht. Bile edhe pėrjetova kėnaqėsi duke e shikuar se si i fėrkonte kofshėt njėrėn pėr tjetrėn. Me kruhej pidhi sikur atje ne brendi te me hante diēka.
- Mos me thuaj se je ende e kallur – depėrtoi thekshėm zėri i Ragipit derisa hyri ne atė hapėsirė dhe u ul ne pjesėn anėsore te divanit ne te cilėn qėndronte e ulur Lida. U ul ashtu qė une mund te shihja njė pamje te mire nėn peshqirin i, cili ishte i mbėshtjellur. Provova qė t’i largoja sytė nga aty, por vėshtirė. Aq shumė u kalla kur ia pash K***n se si ngritej ne madhėsi te plotė, sa qė mund te derdhesha ne ēdo moment ne te. Mezi gjeta force qė te ngritesha dhe shkova ne kuzhinė pėr t’i pastruar enėt. Nuk kam qėndruar aty as pesė minuta kur pėrsėri dėgjova klithmat e Lidės. Dera e kuzhinės ishte e hapur tamam aq sa me ishte e nevojshme qė te shikoja se ē’po ndodhte atje, ne dhomėn e ndejės. Nuk mund t’u besoja syve te mi. Vjehrri im tėrheqės ende qėndronte ne pjesėn anėsore te divanit por tani peshqiri me te cilin ishte i mbėshtjellur, kishte rźne ne podium, e K*** i tij ishte ne ereksion te plotė. Lida ishte gjunjėzuar ndėrmjet kėmbėve te tij dhe ia lėpinte sikur te ishte ndonjė lėpiskė e madhe. U mbėshteta pėr derėn pak te hapur dhe pėr here te dytė ne intervalin kohor prej me pak se njė orėsh, e futa dorėn nėn brekė. Kur e preka klitorisin tim te gufuar, shkėndijat e kėnaqėsisė filluan qė te fluturonin nga trupi im dhe te zhbironin pa pėrmbajtėsi. Isha gati pėr t’u derdhur, por e prita Ragipin. Prita qė ai te ngritej, qė spermėn e tij ta zbrazte ne gojėn e Lidės. Qė t’ia stėrpikte fytin dhe fytyrėn. Dhe tek atėherė une i lejova vetes qė te eksplodoja dhe arrija ne njė orgazėm te tille ēfarė kurrėnjėherė me pare nuk kam pėrjetuar ne jetėn time rinore. Ishte tepėr i fuqishėm. Arrita disi deri te lavapjata pėr te vazhduar se pastruari enėt, por aspak nuk isha e vetėdijshme lidhur me atė se sa zgjati. Isha duke i fshirė enėt kur Ragipi hyri ne kuzhinė dhe me tha se duhej te shkonte pėr ta pėrcjellė Lidėn deri ne shtėpi. Une i pohova me kokė, e ai u pėrkul qė te me puthte ne faqe. Ne mėnyre automatike une e ktheva kokėn dhe buzėt tona u takuan. Pidhi mu shtangua, sepse edhe me tutje ishte valė e nxehtė dhe une u ndeza edhe me shumė kur gjuhės sime i lejova qė te depėrtonte ne gojėn e tij. Ai klithi dhe e tėrhoqi trupin tim kah i vetja, kurse duart e tij te mėdha i ledhatuan kukat e mi, duke ma shtyrė pidhin kah K*** i tij gjysmė i ngritur. – Do te kthehem brenda njė ore – ma priti ai pasi qė na u ndanė buzėt. – Do te jem e gatshme – i pėshpėrita. Dyzet e tre minuta me vonė, vjehrri im e hapi derėn. Une tanimė isha e dushuar, e aromatizuar dhe e veshur ne kombinezonin tim shumė te hollė i cili ishte aq i depėrtueshėm sa qė tėrėsisht vėrehej trupi im i Iakuriquar. Me shikoi me sytė e tij zhbirues, me njė shikim epsh ndjelės, e pastaj duke buzėqeshur u ul pranė meje.
- Na ke shikuar? – me pyeti.
- Po – ia pranova, duke e pasur parasysh se kjo ishte e panevojshme, sepse ai kėtė e dinte.
- A e di ti se ēka mė pėlqen me se shumti ?- me pyeti.
Ai u skuq, e pastaj me tha:
- Me pėrngjan ne ty, sepse te dėshiroj qysh nga dita kur Luii te solli ne shtėpi.
Tani ishte radha ne mua qė te skuqesha.
-Edhe une te dėshiroj ty – murmurita mezi kuptueshėm, duke i mbyllur sytė dhe duke pritur puthjen e pashmangshme.
Isha e gatshme qė ta lejoja te me pėrmbyste ne shpinė dhe te ma fuste K***n e tij njėzet centimetėrsh, por ai dėshironte diēka me shumė.
Ai dėshironte qė te conte dashuri me mua, e kjo ishte mu ajo qė edhe e bėri. Bėri me mua dashuri. Se pari filloi me puthje te lehta fytyrės, ne mjekėr, ne qafė dhe me ne fund buzėt e tija u gjetėn ne buzėt e mia. Buzėt tona hulumtuan njėra tjetrėn se paku dhjetė minuta para se ai te me prekte pėr here te pare.
Me duar m’i kaploi cicėzat, duke m’i lėpirė majėzat mbi kombinezon, gjithnjė derisa te dyjat nuk gufuan. Nėn stomak filluan qė te me kalonin ndjenjat e kėnaqėsisė. Pastaj te puthurat e tija kaluan ne pjesėn e poshtme, nėpėr stomak, pėr-reth vagines dhe ne fund ne kofshė.-
Te lutem, m’i zhvish brekėt – e luta. Ai i tėrhoqi brekėt aq sa ishte e mjaftueshme qė te me dėgjonte, por zhveshjes se thjeshtė te tyre ai i shtoi diēka te veēantė. Duke m’i zhveshur brekėt ai i afroi ato pranė fytyrės, i mbėshteti pėr faqe dhe thellė i mori ere aromes se tyre.
Ishte ky veprimi me pėrvėlues qė kisha pare ndonnjėherė. Klitha dhe i hapa kėmbėt. Pastaj shikova drejt e ne sytė e tij, kurse dorėn e vendosa ndėrmjet kėmbėve. I ndava petalet e pidhit e pastaj me gishtėrinj fillova qė te bėja rrathė pėrreth klitorisit. Duke e lėshuar njė ofshamė, i hodhi brekėt ne podium. Pastaj u gjunjėzua poshtė, i hodhi kėmbėt e mia ne supet e tij te gjera dhe derisa i afrohej macėzės sime, ne mėnyrė epshndjellėse paralajmėroi se si do ta lėpinte. – Do te ta lėpij pidhin aq shumė sa qė do te me lutėsh qė te ndalem, e une do te vazhdoj ende. Fjalėt e tij me goditėn si rrufe. Ragipi ishte diēka krejtėsisht ndryshe nga djali i vet i cili do te hudhej iqetė mbi mua, do te me qinte dhe kaq. Une isha aq shumė e kallur me kėtė gjindshmėri te tijėn, me kėtė qėndrim te tijin paraprak, sa qė fillova edhe para se gjuha e tij ta prekte “ndėrprcrėsin”. Bėrtita dhe me kofshė shtrėngova kokėn e vjehrrit, duke u munduar qė me pidhin te arrija sa me pranė buzėve te tija flakėruese dhe gjuhės se tij edhe me flakėruese. Pėrpėlitesha e pėrpėlitesha gjithnjė derisa nuk mendova se do te vdisja nga kėnaqėsia e tepėrt. Kur ai me ne fund e largoi fytyrėn nga vrimėza ime e lėngėzuar, une u ndjeva tėrėsisht e shkatėrruar. Ai pėrsėri i ktheu kėmbėt e mia mbi ēarēaf dhe pėrsėri me puthjet e tij filloi qė ta gjente rrugėn nėpėr trupin itim deri te buzėt e mia. Kur me puthi, une ndjeva shien e lėngjeve te mia dhe pėr njė moment u dridha. – Pidhin e paske te shkėlqyeshėm – murmuriti ai. Edhe une kam dėshiruar qė ta shijoja atė. Dėshiiroja qė t’ia ofroja atė lloj te kėnaqėsisė te cilėn ma ofroi ai mua, por une dėshiroja diēka tjetėr. Diēka i shumė me tepėr. Dėshiroja qė babai i Luit ta fuste K***n e tij njėzetcentimetėrsh ne pidhin tim dhe te me mbushte me spermen e vźt. Derisa une isha tretur ne mendime, pėrnjėherė e kuptova se ai ishte i Iakuriquar. Kurrė nuk do ta di se si e bėri kėtė veprim, as kur e bėri, por gjithsesi kjo ishte ne kohėn derisa me lėpinte dhe me solli deri ne ekstazė. Duke me lėpirė, ne te njėjtėn kohė kishte arritur qė edhe te zhvishej. E ndjeva K***n e tij ēelik te forte se si me pulsonte nėpėr klitoris, kėshtu qė une e lėviza belin gjithnjė derisa guxha e tij vigane nuk u gjend ndėrmjet petave te mia te pidhit. Lėviza pak pėrpara dhe pas kėsaj centimetrat e pare te k*** te tij madhėshtor, tanimė hynė ne picėn time te uritur. K*** i tij ishte tepėr i madh, qė te shkaktonte dhembje, e bile edhe ne gjendjen time te kėnaqėsisė.Fillova qė te pėrdredhesha derisa ēudia e tij| rrėshqiste ne mua, ne vrimėn time te lėngshme. – Do te ndalem, nėse dėshiron – me tha ai, e derisa me fliste, me puthi qafėn. U pėrkula pak prapa, prapa tij dhe e tėrhoqa kah vetja, duke e futur ne p**** timi edhe pjesėn e mbetur te mjetit te tij fantastik. Sapo shufra e tij ishte e parkuar ne p*** tim te pėrflakur, une i mbėshtolla kėmbėt pėrreth kukave te tij’ dhe fillova qė ta lusja te me q****. E luta qė te me. mbushte me lėngun e tij te nxehtė. Fjalėt e mia epshndjellėse tek ai i ngjallėn te gjitha ndjenjat U vėrsul sikur demi mbi lopėn, kurse gishtat e vźt i nguliti ne kukat e mi te cilėt kėrcenin me vrull. U derdha njė hčre, dy hčre, tri hčre, e ai edhe me tutje me q*****. Isha ne cep te ēmendisė. Me ne fund me sulmoi orgazmi me i fuqishėm qė kam pėrjetuar ndonjėherė. Bėrtita, klitha, gjėmova… S***** e tij vėrsheu nėpėr p**** tim te sakatosur dhe une e humba vetėdijen. Nuk kam lidhje se sa kohė kam qėndruar ne ‘aut’, por une u zgjova ne shtratin tim, plotėsisht lakuriq. Ai qėndronte pranė shtratit tim, ende lakuriq. | K*** i tij tani ishte i bute, por kjo megjithatė mjaftonte qė une shumė shpejt te kėndellesha. U afrova kah ai dhe ia putha majėn e k***. Ai buzėqeshi dhe me ledhatoi flokėve.

– Mjaft e ke pėr sonte, oj dame e re – tha me njė zė shumė atėror. Ai kishte te drejtė, por mėnyra se si e tha kėtė, fliste se ne kėtė sigurisht do ta pėrsėrisnim. As qė tentova t’ia thosha atė qė e kisha qėllim pėr ta bėre herėn tjetėr.
Vendosa qė ta fėrkoja shtizėn e tij gjithnjė derisa te mos fillonte te me lutej. Nėse do te kem fat, kjo do te ndodhė qysh sonte. Se paku kėshtu shpresoj…




Gruaja e kunatit

Bashkė me gruan time shkuam te prindėrit e saj, pasi qė tė nesėrmen gruaja ime, prindėrit dhe vėllau i saj do tė shkonin te daja i gruas time pėr njė ceremoni fejese.
Gruaja e kunatit tim nuk do tė shkonte pasi qė duhej tė shkonte te prindėrit e saj sepse pas disa ditėsh po i fejohej vėllau.
Tė nesėrmen nėmėngjes rreth orės 08:00 gruaja ime dhe familja e saj u nisėn pėr nė Prishtinė. Derisa ata bėheshin gati, mua mė doli gjumi dhe rrija ashtu shtrirė. Ata dolėn nga shtėpia. Ashtu shtrirė nisa ta paramendoj gruan e kunatit tim e cila ishte nė dhomėn ngjitur me atė ku isha unė. E paramendoja tė shtrirė nė shtrat, me fustan nate tė tejdukshėn ku i shiheshin brekėt e vogla, cicat e rrubullakėta dhe kofshėt e forta.
Isha ashtu nė mendime, me sy tė mbyllur. Kari mė ishte ngritur dhe me dorėn e djathtė e fėrkoja.
Nė moment u hap dera dhe hyri Vesa, gruaja e kunatit.
- A je pėr kafe, Doni.
Dora mė mbeti mbi kar, por fati qė isha i mbuluar me njė ēarēaf.
- Po, Vesa, tash po zbres poshtė.
- Nuk ka nevojė, e sjelli kėtu dhe e pijmė bashkė.
Pas disa minutash Vesa i solli kafet, u ul anash nė cep tė shtratit dhe pinim kafenė e mėngjesit.
Tė veshur kishte njė bademantel tė hollė i cili ishte i hapur te gjoksi dhe mė shumė se gjysma e gjinjėve tė Vesės ishin jashtė. Kėmbėt i kishte vendosur mbi njėra-tjetrėn dhe bademanteli i ishte hapur dhe i shihej kofsha e djathtė. Tė gjitha kėto ma turbulluan mendjen dhe kari pėrsėri mu forcua. Ēarēafi u ngrit pak dhe me qėllim nuk u mundova ta fsheh.
Vesa e drejtoi shikimin nga kari im dhe gjuha e saj i lėpiu buzėt tė cilat fituan njė shkėlqim gjė qė edhe mė fort mė kalli.
- Si duket kafja po ka efekt tė mirė nė ty, a Doni?- dhe duke mė shikuar nė kar, ngriti pakėz vetullat.
- Paj, nuk mendoj se ėshtė meritė e kafes…- e piva kafen deri nė fund dhe e largova filxhanin.
Vesa me dorėn e majtė tėrhoqi ēarēafin tim. Nėn brekėt e mija dallohej kari i ngritur dhe i forcuar. Dora e Vesės rrėshqiti nėpėr kėmbėt e mija dhe u vendos mbi kar. E fėrkonte ngadalė dhe hipi mbi shtrat. Me tė dyja duart mi tėrhoqi brekėt. Kari im u ngrit lirshėm. Vesa u tėrhoq prapa, hoqi bademantelin dhe rrinte ashtu e drejtuar. Sytė i shkėlqenin, thithkat e cicave i ishin forcuar, i lėpinte buzėt dhe me duar edhatonte belin dhe kofshėt e veta.
Unė i zgjata tė dy duart, e kapa pėr qafe dhe e tėrhoqa nga vetja.
U shtri mbi mua, mė puthi me epsh nė buzė, gjuhė na u pėrzien nėpėr gojė. Vesa nisi tė lėshohej poshtė trupit tim, duke mė puhtur nė ēdo pjesė. Arrijti deri nė fund tė barkut, ngriti kokėn dhe shikonte karin e forcuar, koka e tė cilit ishte fryrė nga gjaku i mbledhur. Damarėt ishin tė mbushur plot dhe dalloheshin qė tė gjithė. Vesa uli kokėn, me dorėn e djathtė mė kapi pėr kari dhe nisi ta puhtė kokėn e fryrė. E futi ngadalė nė gojė, me pėshtymė e lagte dhe me dorė e tundte. Dora e saj e majtė kapi koqet e mija. E thithte karin aq mirė sa nisi tė mė errėsohej para syve.
-Vesa, ndalu se do eksplodoj.
Ajo u ndal dhe unė me duar e largova nga unė dhe e shtriva nė shtrat. Me tė dy duart ia tėrhoqa brekėt. WOW, pidhi i saj i rruar dhe vetėm me njė vijė tė hollė mbi pidh, mė ndezi edhe mė tepėr. Me duar nisa t’ia ledhatoj cicat e rrubullakėta dhe belin e ngushtė.
- Doni, ma lėpij pidhin, mė lėpij derisa ta pėrjetoj orgazmin, dua qė tė mė qijsh me gjuhė.
-MMMmmm, duhet tė mė lutesh, mė lut qė tė tė qij me gjuhė…
- Ohh, tė lutem Doni, ma qi pidhin me gjuhė, futma gjuhėn nė pidh dhe bėj bėj tė kallem e tėra.
Me duar ia hapa kėmbėt dhe pidhi i Vesės u hap. Buzėt e pidhit kishin njė ngjyrė tė kuqrremtė, klitorisi i ishte fryrė dhe kishte qitur kokėn jashtė. Me buzė iu afrova dhe i dhashė njė puthje tė lehtė, Vesa u dridh. Pidhi i ishte lagur dhe ishte nxehur tej mase. Me gjuhė nisa ta lėpij anash buzėve tė pidhit, nga pjesa e jashtme Kjo gjė e kalli Vesėn. Mė lutej ta fusja gjuhėn mes buzėve, t’ia lėpija pidhin nga brenda, t’ia thithja klitorin.
Gjuhėn e shtrėngova fort dhe nisa tė luaj me klitorin e saj. Lėngjet e pidhit nisėn tė rrjedhin poshtė pidhit dhe binin mbi ēarēaf. Vesa ngriste kokėn dhe mė shikonte se si po ia lėpija pidhin.
Lėvizi si njė ngjalė dhe u vendos me kokė nga kėmbėt e mija. Morrėm pozitėn 69 dhe tani kari im ishte thellė nė gojėn e saj, kurse pidhi i saj lėpihej nga buzėt dhe gjuha ime. Pasi qė unė isha mbi Vesėn, e kisha mė tė lehtė kontrollimin e situatės. Ngrita pjesėn e poshtme tė trupit dhe kari im ishte jashtė gojės sė Vesės.
- Ohhhh, ama karin nė gojė, tė lutem Doni. E dua tė tėrin nė gojė, dua tė ma mbushėsh gojėn me spermėn e nxehtė, mmmm…
Trupat tanė nisėn tė lėvizin mė shpejt, gjuha ime nė pidhin e Vesės rrotullohej nga tė gjata anėt, kari im futej deri nė fytin e Vesės.
Nė moment erdhėm deri te shpėrthimi, lėngjet e nxehta rrodhėn nga pidhi i Vesės, sperma vėrshoi nga brendia e karit tim dhe mbushi gojėn e saj. Metėm ashtu pėr ca kohė, nuk mund tė ngopeshin frymė nga epshet e forta tė asaj shprazjeje tė furishme.
Pasi u qetėsuam dhe ndezėm nga njė cigare, na u dha njė e qeshur qė as vet nuk e dinim pse po qeshnim.



Tregime Erotike – -------------Mergimtari shqip

Pershendetje:ja pra edhe un kam shprehur deshir me tregu nje tregim me shoqen me te mir…jam 26 vjecar i martuar qe 2 vite,siq ashtu edhe shoqa ime eshte e martur dhe esht 27 vjecare,me te jena ne kontakt qe 9 vite,por kur me pare nuk kena biseduar per nje gje te till(seks)kur jam martuar i humba kanktaktet me te pas dy viteve te marteses sime per her te par ma ka thir ne tefon,nder kohe asaj i kishte lindur djal,edhe biseda zgjati disa dit,dhe me tregoj se do te vinte ne pushim tek babai i vet,qe gjendet ne te njejtin vendt ku jam un(ne mergim)ashtu ajo edhi ketu,dhe filluan bisedat xhdo nate,filloj te me tregonte per mardhenjet seksuale me burin e saj,dhe si esht e pa kenaqur,dhe qe kur nuk ka perjetuar orgzem kurr! pas disa diteve besed e lam te takohemi ne nje vendt te bukur dhe te bisedojm dhe te shihemi,nuk ishim pare 4 vete te tera,u perqafuam fort dhe menjeher djeva qe don te me puth,syt e saj po shikonin buzet e mija,pas pak bisedes qe bem,filoj prap me tregu se eshte e pa kenaqur ne seks,dhe filoj me pyet cka do kisha bere me nje femen sic esht ajo,filova te flas por pas disa fjalve te mija me tha:me fal qe de nderpres po mos humbim koh shum dua me te vet:a je per nje seks me mu…po mbeta pa fjal,se e kam pas shoqe shum te mire,por e vedosa qe po!shkuam deri te nje hotel,u futem ne dhom,menjeher filuam me u puth,nuk shkoj as disa minuta mi hoq pantalonet sic ashtu edhe un saj,e mora pithin a saj me e lipi,duhet me cekur qe kur pith me te lagur nuk kam pare!!!e morem poziten 69,pas disa minutave me tha qe tja fus karin ne pithin e saj,dhe me tha qe ti derdhe mbrenda,ishte dicka vecant te kesh mardhenje me shoqen me te mir, nuk kaloj as 10min.e perjetoj ograzmin e pare,gjithashtu edhe un,ma pranoj qe ishte hera e pare qe perjetonte orgazem,as qe e nxora prej saj filuam ta vazhdojm seksin tone,e nduam poziten pas disa minutave apet e perjetoj edhe nje orgazem,ishte dicka e pabesueshme,ashtu zera qe i leshonte ajo nuk kam ndegjuar kur,trupi po i dridhi krejt,nuk mundej ta konrolente veten,mabas qe u qetesua pak disa minutave me tha qe ka deshir te him ne banjo bashk,duku e be nje dush me tha qe ka deshir me e provu ne anal,ishte hera e pare per te dyt,ishte dicka teper mir,dhe shum shpejt u derdha ne bithen e sej te bukur…..edhe ktu pombaroj nata jon ne hotelin te cilen e kishim per 3 ore.prej asaj dite po ndegjohena gati cto 3dit,bisedoj por kur me nuk kena pas mundesi te takohemi,duhet me pranu qe prej asaj dite jeta ime seksuale ka ndrishuar (POZITIVISHT)mardhenjet e mija me gruan time jane shum me te mira,tash me mire i kuptoj deshat e femrave,deshiroj qe gjithmon te perjetoj e para orgazmin,a pastaj un!!!


Zonja me pėrvojė e unė i virgjėr!

Kanė kaluar shumė vite, prandaj koha ėshtė tė rrėfehem pėr njė aventurė dashurie, e cila kurrė mė nuk mė ndodhi nė jetė, ndonėse ėndėrroj tė mė pėrsėritet. I mbaj nė mėnd fjalėt e pleqve kur thoshin: “Vera njėherė vjen kah dera”. Vėrtetė u binda para njė dekade, se ēka tė sillet rreth hundės njėherė, vėshtirė ėshtė tė pėrsėritet. Fati im ishte qė arrita ta shijoja deri nė maksimum atė rast, pėr tė cilin kisha dhėnė gjithēka, qė tė mė pėrsėritet edhe njėherė.
Ndonėse tani jam i martuar dhe kam fėmijė, e kujtoj me endje vitin 1997, kur pėr herė tė parė e kuptova se ēka ėshtė dashuria dhe ēka ėshtė seksi i vėrtetė. Si fshatar i pa dalė nėpėr dynja, e kuptova se pėrpos sakrificės pėr tė fituar para, qė nė atė kohė mendoja se ėshtė gjithēka nė jetė, ekziston edhe diēka qė tė bėn tė ndihesh mė i lumturi nė botė, edhe kur nuk e ke nė xhep asnjė metelik.
Nė banesėn qė zura me qira nė kryeqytet, ditėt e para mė dukeshin sikur tė isha njė i burgosur. Pata mėsuar vetėm njė rrugė… banesė – punishte. Mbrėmjeve ndihesha sikur i plagosur dhe mezi prisja tė shtrihesha nė krevat. Punėn qė ma kishte gjetur vėllai im i madh, nuk ishte punė, por njė torturė e vėrtetė. Megjithatė, duhej ta bėja sepse kjo ishte mėnyra e vetme pėr tė mbetur nė kryeqytet dhe jo tė kthehesha nė fshat, pėr t’u marrė me bagėtinė dhe punėt e fushės.
Njė pasdite, derisa unė shtrihesha nė krevat, sepse kisha lėnduar paksa kėmbėn dhe kisha ca ditė pushim, mė trokiti nė derė njė vajzė e pashme, pėr tė cilėn mė vonė mėsova se ishte banuese, nja dy numra mė larg shtėpisė ku banoja unė.
- Mirė dita… Ju shqetėsoj, ndoshta? – mu drejtua vajza.
Unė mbeta i stepur. Ishte kontakti i parė qė kisha nė kryeqytet me njė femėr si kjo. Nga tė nxehti, pothuajse tėrė trupin e kishte tė zbuluar. Edhe aty ku kishte mbulojė, i shihej ēdo gjė, sepse ai fustan qė kishte veshur, ishte jashtėzakonisht i hollė dhe pa asnjė problem i dukej gjoksorja dhe brekėt me tentene. O zot, mendoja nė vete, ku e paska krijuar perėndia kėtė femėr kaq tė formuar! Kishte kėmbė tė gjata, edhe pse vet nuk dukej tė ishte mė e gjatė se 170 centimetra. Vithet i dukeshin tė lėmuara, pa asnjė gram celulit. Gjoksi, sikur donte ta shpėrthente atė gjoksore tė hollė nga mėndafshi. Pėr pak sa nuk mė ra tė fikėt, sepse kurrė nuk kisha pasur femėr nė jetė. Isha i njomė dhe i virgjėr, edhe pse kisha mbushur nėntėmbėdhjetė vjet. Jetė fshati mė… Nėse nuk zbrazeshe me dorė, s’ta qante kush hallin, nėse je pjekur apo jo, para se tė martoheshe.
- Unė jam Ganimetja… Nėna mė dėrgoi qė tė ju lus pėr njė ndihmė tė vogėl. E di qė ju punoni, por rastėsisht ju pamė nga tarraca jonė se jeni sot nė shtėpi – mė trazoi vajza nga hutia qė isha zhytur nga bukuria e saj.
- Po… Po… I lirė jam… Urdhėroni – iu pėrgjigja, disi duke belbėzuar.
Vajza e hetoi se m’i kishte marrė mėnd, por si dukej i pėlqente kur mashkulli lėpihej pas saj. Pranoi tė ulej pėr njė ēast, gjoja sa pėr tė mė treguar se ēka i nevojitesha nėnės sė saj, por qė me lėvizjet dhe pėrdredhjet e trupit, ma luante trurin nga koka. Herė vente njėrėn kėmbė mbi tjetrėn, e herė i ndėrronte, duke ekspozuar gjithnjė e mė tepėr pjesėn e brendshme tė kofshėve. E gjora, nuk e dinte se unė kurrė nuk kam pas njė femėr aq tė zbuluar dhe aq pranė vetes!
Pasi mė sqaroi se nėna e saj kishte njė punė fizike, tė cilėn e bėn vetėm dora e mashkullit, siē u shpreh ajo, ikėm bashkė nė drejtim tė shtėpisė sė tyre.
- Ja mami, ta prura kėtė qė kėrkove – i tha Ganimetja nėnės sė saj dhe iku nė dhomėn e vet.
Me zonjėn biseduam pėr ca dru, qė ia zinin njė cep tė oborrit. Duhej t’i ēaja dhe t’i palosja nė bodrum, ndėrkohė qė ajo do mė paguante mirė. E pranova atė punė, jo shumė me dėshirėn se do tė fitoja ca para, sa pėr faktin qė tė jem afėr Ganimetes, nė tė cilėn u dashurova qė nė shikim tė parė. Pėrderisa nuk e shihja atė, sytė mė iknin te nėna e saj, e cila dukej tė ishte njė zonjė qė kujdesej shumė pėr trupin dhe pamjen e saj. Sikurse e bija, edhe ajo kishte veshur njė fustan tė hollė, i cili i mundėsonte syrit tim qė ta shikoj formėn e trupit tė saj. Fundja, unė nuk isha nė gjendje qė tė zgjidhja shumė. Por, edhe i pa parė femėr me sy edhe tė kisha punė me kėto hyjni, mė bėnte qė tė ndihesha mė i lumturi nė botė. Mjaftonte t’i shikoja, e nė mbrėmje planifikoja t’i mėshoj me dorė.
Ato dru qė kisha pėr detyrė t’i ēaja dhe t’i palosja, nuk kishin qenė ndonjė gjė e vėshtirė. Por, zotnillėku i qytetarėve kuptohej pikėrisht nė kėtė, ku asnjė gjė fizike nuk punonin, pos nėpėr zyrat e tyre.
Pėrderisa unė punoja, nė tarracė doli edhe Ganimetja, e cila bashkė mė nėnėn mė shikonin muskujt nė pjesėn e sipėrme tė trupit, tė cilin e kisha lakuriq, dhe fuqinė qė demonstroja me ato dru. Dukej qartė se pamja ime i joshte, pavarėsisht pozitės qė kisha si fshatar i thjeshtė dhe punėtor krahu.
- Eja pusho pak… Ganimetja tė paska sjellė njė lėng molle, i cili do tė freskoj dhe do marrėsh mjaftė vitamina – mė tha zonja.
- Ē’i duhen kėtij vitaminat… E sheh se sa i fortė qė ėshtė – ia priti me shaka Ganimetja.
Ndenjėm njė kohė sė bashku, duke e shfrytėzuar kohėn pėr t’u njohur mė mirė, si fqinj tė rinj qė ishim. Unė iu sqarova tėrė historinė time. Iu tregova se jam nga njė fshat i thellė nė jug tė vendit dhe se kisha ardhur nė kryeqytet pėr tė punuar, sa pėr tė fituar sadopak pėr nevojat e familjes. Ato e kuptuan se unė jam vėrtetė i virgjėr nė ēdo aspekt, por qė gjithnjė e mė tepėr vėrehej se iu pėlqente ky fakt.
Pėrderisa i palosja drutė nė bodrum, zonja shpesh qėndronte pranė meje, duke mė sqaruar se ku dhe si t’i vendosja ato dru. Shpesh ulej pėr tė larguar ndonjė gjė nga ai vend, por qė mė kallte, kur bythėt mi ekspozonte aq mirė, sa qė i shikoja se si brekėt i futeshin nė tė qarėn e saj midis kėmbėve. Duke u ankuar se nė bodrum ishte freskėt, shkonte lartė nė dhomė, por sėrish kthehej. Kur nė pėrfundim e sipėr tė punės u duk pėrsėri nė bodrum, vėrejta se i kishte hequr brekėt fare dhe gjatė pėrkuljes nė tokė, qartė e shihja pidhin e saj pėrmes atij fustani tė hollė.
O zot – mendoja nė vete – kjo do mė alivanos me kėto sjellje. Nuk guxoja tė bėja ndonjė veprim, nga frika se do tė humbisja ēdo shans, edhe pse e nuhata qartė se ajo dėshironte njė koqe tė mirė. Pas pak e thirri Ganimeten nga dritarja dhe i dha njė detyrė, qė tė shkonte diku. Ky ishte edhe sinjali i qartė pėr mua se kishte ardhur koha qė pėr herė tė parė nė jetė ta ngjyej karin, edhe atė shumė fortė!
- Ta pastrojmė pak kėtė vend dhe e pėrfunduam krejt punėn, sepse sytė mi qorronin ēdo ditė kėto tollovia midis oborrit – mė tha ajo, e cila angazhohej me tė madhe nė pastrimin e dyshemesė sė bodrumit, me gjasė, vetėm pėr tė qenė mė eksituese pėr mua me ato bythė gjigante.
Duke u ballafaquar me pastrimin, nė njė ēast ajo mi mbėshteti bythėt pėr karin tim, i cili donte tė fluturonte jashtė nga trajnerkat e holla qė kisha nė trup. Si duket, e hetoi mirė qė aleti mė ishte bėrė dru dhe se nuk kisha ēfarėdo aleti, por njė topuz tė fortė. Ajo e pa se nuk kisha ndėrmend tė bėj ndonjė “marri” dhe se isha frikacak nė kėtė drejtim, prandaj gjithnjė e mė shpesh, kinse pa dashje, mi fėrkonte bythėt pėr kari. Mua mė pėlciti truri dhe nė njė ēast e rrėmbeva pėr vithe me dy duart.
- Sa e fortė qė jeni moj zonjė – i thash.
- Vėrtetė?! Tė pėlqejnė bythėt e mia? – mė pyeti me njė shprehje tė kėnaqėsisė.
Edhe pse u skuqa i tėri, duart lėvizėn pa kontroll mbi trupin e saj. Zonja, pa njė e pa dy, mė rrėmbeu karin, i cili ishte nė botėn tjetėr.
- Ohoooooo… po ti paske alet se jo mahi – me tha, duke e nxjerrė me shpejtėsi nga trajnerkat.
Kur e mori me dy duar, asaj i mjaftoi qė tė dorėzohej e tėra, duke u shndėrruar nė njė bushtėr dhe jo tė ishte njė zonjė intelektuale. Filloi ta lėmoj me mjeshtėri, duke e puthur kohė pas kohe kokėn e tij, pėrderisa nuk e futi nė gojė me afsh. Nė atė ēast unė eksplodova… nuk dija se ēka po ndodhė me mua.
- Unė… Ohhhh… Unė nuk muj mė… Ahhhh… – gjėmoja pa kontroll, duke dashur ta paralajmėroj zonjėn qė ta heq nga goja.
Ajo e kishte hetuar para meje se unė po eksplodoja, sepse mi mbante mė njė dorė koqet, ndėrkaq me tjetrėn e lėmonte karin, sa herė qė e nxirrte nga goja. Shpesh e shikonte me admirim dhe e fuste me zell nė gojė, sa qė mendoja se do ma pėrpinte tė tėrin. Pavarėsisht paralajmėrimit qė ia bėra, zonja e thithte edhe mė shumė dhe e fuste gjithnjė e mė thellė nė fyt.
Nuk kisha rrugėdalje, pos ta lejoja qė ajo tė bėnte ēka tė dėshironte me karin tim. Ishte mbretėreshė e kėsaj loje tė ēastit, por tė planifikuar shumė mirė nga ajo.
Pasi e pėrpiu tėrė lėngun qė shpėrtheu nga koqet e mia, zonja e lėmoi edhe pak karin, duke ia puthur majėn e kokės dhe menjėherė mi ktheu bythėt, ku kėrkonte qė t’ia fusja fortė. I vuri duart mbi turmėn e druve qė sapo i kisha palosur dhe filloi t’i dridh vithet, duke shprehur padurimin qė t’ia pėrmblidhja gjokun tim, i cili kurrė s’kishte shijuar ndjenjėn e tė qenurit nė thellėsi tė femrės.
- Ohhhhh… Ēuni im i lezetshėm… Ma rras tė tėrin… ma mbush pidhin qė po digjet pėr njė koqe si kjo e jotja – fliste ajo, duke mė urdhėruar qė ta qija fortė.
Fjalėt dhe gjėmat e saj mė eksitonin aq fortė, sa qė mundohesha ta shqyej atė pidh tė shijshėm zonje, e cila mė bėri qė ta harroja edhe Ganimeten, nė tė cilėn mė mbeti syri qė nė shikimin e parė. Fundja, me siguri se zonja e din mė mirė “punėn” se sa vajza e saj qė dukej tė ishte paksa mė e ngurruar.
- Sa bythė tė nxehta dhe tė shijshme qė keni zonjė! Mė duket se po ma tretin karin, sepse… E dini… E dini… Unė… Unė kurrė nė jetė s’kam qi – arrita t’ia thosha tė vėrtetėn, e qė zonja u shkri nė ato ēaste nga orgazmat qė pėrjetonte, pasi dėgjoi se ma kishte “marrė virgjėrinė”. Nė atė ēast unė eksplodova, sepse pidhi i saj ma shtrėngonte aq shumė karin, sa qė mu duk se po ma thithte me gojė, sikur pak mė parė qė e bėri.
- Ohhhhh… Mė qij fortė… Ma trus deri nė fund… Mė tund mirė ēuni im i virgjėr… Ashtu, ashtu – gjėmonte si pelė zonja, pėrderisa unė e mbushja me llavat qė buronin nga thellėsia e koqeve.
Pasi ia nxora nga pidhi, ajo ma rrėmbeu me duar dhe filloi ta thithė, ashtu i lagur qė ishte nga orgazmat qė pėrjetuam bashkė.
Pasi e pėrgatiti edhe pėr njė turr, u dėgjua zėri i Ganimetes, e cila sapo kish hyrė nė oborr. Zonja mė urdhėroi qė tė vishesha shpejtė e shpejtė, por tė mos dilja nga bodrumi, pėrderisa nuk do tė qetėsohesha nga entuziazmi qė mė pat kapluar.
Ajo u ngrit, lėshoi fustanin, i rregulloi flokėt me gishtat e hollė dhe u nis drejtė Ganimetes, e cila po e thėrriste.
Unė, pasi e mora veten, dola nga bodrumi dhe i raportova zonjės pėr punėn e pėrfunduar. Nė atė ēast ia lėshova sytė Ganimetes, e cila, megjithatė, mė nxiti qė tė lėpihesha. Zonja vėrtetė mė pagoi mirė, duke mė dhėnė edhe para shtesė, gjoja se punėn e kam bėrė “hakikat”. Nga ajo ditė, sa herė qė zonja ndiente nevojė, mė gjente ndonjė punė, sa qė u bėra punėtor ndihmės i asaj shtėpie. Vonė e kuptova se ajo nuk kishte burrė fare, prandaj me ftonte shpesh. Por sot, ah… vetėm mund ta ėndėrroj atė periudhė disamuajshe, sepse ndryshuan shumė gjėra, me fillimin e vitit 1998.

ishte dhjetor i ftoht ferkonim duart duke ecur ne drejtimin qe kishte marr ai per tme marr virgjerin per her te par nuk e prisja ket gje pas nje grindje vetem per tme pasur afer at dit ndenjem gjysem ore sy me sy se mendoja se qka do te ndodhte kur papritmas nisa ta puthja me refuzonte por ai me nuk e mbante nisi te me zhvishte nuk ndjeja asgje po kur nisi te me flas ne vesh dhe pastaj me prekjet e tij me eksitonte duke leshuar duart tek p..im duke me shtrenguar fort gjdo pjes te trupit tim me shum tek vithet e mia sikur i ndjente se un e kisha qefin aty,me pas vuri karin e tij ne gjokset e mija duke rreshqitur ma futi edhe ne goj e kisha merzi por me pas e kerkoja perseri vazhdoji kjo nje gjysme ore te dy kishim humbur 3 her rradhazi vashduam te njejten procedur te sexit se dija se qbemnte po r gjdo dit e me shum e kerkoja ndjeja mungesen e tij kjo ishte hera e par e imja qe nuk do e harroj kurr e dua shum po r tani po me mungon per te gjitha pikat dhe rrall takohemi ndoshta pse jam se kam me at thesar qe ma mori....
 
Top
view post Posted on 28/11/2010, 22:18     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Kryefaqja Lajme Barsoleta
Gruaja e Nastradinit
Nastradini ishte martuar dhe kishte marrė njė nuse tė shėmtuar. Nė atė kohė femrat mbuloheshin me ferexhe. Tė nesėrmen nusja i thotė Nastradinit: Mė trego para kujt tė zbulohem e para kujt jo. - Zbulohu para kujt tė duash vetėm mua mos ma trego f...
2010-09-19 10:38:13Publicitet
Lajmet tjera
Dy bjondina nė krevat
Kanė qenė dy bjondina duke fjetur nė njė krevat tė ngushtė. Pas pak, njėra nga bjondinat bie poshtė. Tjetra menjėherė thotė: Motra eja se u lirua njė vend....

 
Top
FLUTURA
view post Posted on 15/1/2011, 17:25     +1   -1




Stina e dimrit ishte aq e ftohėt sa qė edhe shpresat ngrinin nganjėher nė planet e Nderimit (djaloshit tė ri qė shquhej me bukuri fizike).Shpeshėher planifikonte tė shkojė nė fshatė dhe tė kėndellej me freskin e natyrės mirėpo kur i shkonte mendja te Ariana i harronte planet.Telefoni!
Alo?Nderimi urdhėroni.Alo(ajo)Nderim a je ti?
Po shpirt jam unė ē`farė kemi.Duhet tė takohemi urgjentisht,patjetėr(ajo).Pse?,farė ka ndodhur shpirtė?,Dua tė shihemi tė ta spjegoj nuk mundem pėrmes telefonit(si nė vaj ajo).Njė mijė e njė mendime u sollėn nėpėr kokėn e Nderimit,mezi priste tė takohej,dhe u nis pė nė vend takim...
Ariana e vėrejntur nė fytyrė,u shkreh nė vaj posa u takuan.Mė falė Nderim!Mė falė!Nuk desha tė tė lėndoj ty!Unė,Unėėėė,nuuuk diii dhe u shkreh prap nė vajė.Nderimit i erdhi kjo e papritur sikurse shuplakė fytyrės,ju afrua e shtėrngoi me dy duart ja kapi flokėt,faqet,dhe me buzėt e tij kėrkonte buzėt e saj.Ajo me njė shtymje nuk pranoi jooo!Unė nuuuk e meeritoj kėtė duke belbėzuar.Ariana ē`farė ka ndodhur shpirtė,mė thuaj,ē`farė?.Kam mbetur shtatėzėn Nderim.Ani ē`farė tė keqe ka kėtu,qka janė gjithė kėto skena tė qoroditura qė nuk i ke bėrė mė heret.Nderim unė jam shtatėzėn por jo me ty,me Naserin shokun tuaj.Ēkaaaaaa?Nderimit ju sollė mendja,aty pė aty i paraftyroheshin tė gjitha skenat seksuale qė kishte pasur me Arianėn, por se nė rolin e tij ishte shoku i tij Naseri.Ai e paramendonte Arianėn tė zgjedhurėn e tij tė dashur me spermėn e Naserit fytyrės,buzėve tė saja tė bukura,gjinjėve tė saj si tė perendeshave,vitheve tė saja virgjėrore,o zooot pse?Pse?,Si t`ia spjegonte familjes rastin.Ai u kfjellė njė trohė,Pse shpirtė ma bėre kėtė,Pse?.
Nderim!mė mirė ta kuptosh mė heret.E di mė ke dashur,edhe unė tė dua Nderim mirpo gabova njėher dhe ma mori mendjen pėrjetimi seksual qė kisha me te.Mė falė shpirtė,ndoshta edhe kurr nuk do tė martohem,mirpo unė e bėra kėtė.Mė deno,mė bėjė q`tė duash unė jam fajtore sepse isha e mashtruar pas fantazive seksuale,mė falė!
Ariana mė dhemb dashuria,mė dhimbset koha e humbur mė dhimbsen tė gjitha,nuk e di,nuk e di!Shko nga jeta ime edhe pse mė dhembė kėtu nė krahėror,shko e shuaj etjen e epsheve tua djallėzore,shkooo...











Jeta eshte e tille,shpesheher edhe e humb vleren sikurse monedhat numizmatike.Mirepo vlen te jetohet per te gjitha,per dashurin,familjen,shoqerin dhe endrrat e parealizuara.Nderimi duke u kthyer nga befasia qe e vriste ne shpirt,me plagen e thelle ne kraheror dhe me mendimin e tretur kujtimeve gadi harroi se po afrohej afer shtepis se tij.Tashme kishte edhe nje halle,si te spjegonte ndarjen e tij nga Ariana,vetem nje shpres kurajo kishte te nena se do ta perkrahte me ngushllimin e saj nen sqetull...
Nderimi vendosi te jetoj perkunder plageve te jetes,perkunder tradhetis se shokut dhe te dashures,andaj mblodhi force dhe filloj me studime sikurse nje pacient pas operacionit te rrezikshem.
Nje dite prap telefoni!Alo urdheroni Nderimi ne tel.,ne receptor nje ze i njohur mashkulli... Nderim nese keni kohe te takohemi ne ndonje kafene te bisedojm disa gjera qe na lidhin te dyve!Qe na lidhin te dyve(Nderimi)me habi!Po,po,dua te dalesh patjeter dhe mbyllet tel.
Nderimi prap bie ne mendime,qfar ka pjelle tani more,si eshte e mundur te me therras njeriu qe ma nxiu jeten,dhe ate te caktoj takimin per gjera te "perbashketa",e pamundur.Ne restorantin e takimit,posa hyri e verejti qiftin e bukur qe priste.Ahhhh Ariana fyra e saj kishte marr nje pamje te mrekullueshme.Kishte te veshur nje mini teper te shkurter ngjyre jorgovani,kembet e saja,ahhh ato kembet e saja te bukura sikurse te hyjneshave,take te larta dhe kishte pershtat ngjyren per mrekulli.Beli ,ahhh beli i saj qe mija here e kisha ledhatuar.Gjinjet,ahhh gjinjet e saj qe si duket kisha harruar sa here i kisha puthur.Buzet,ahhh buzet e saja te shkelqyeshme qe qdo here kishin aromen e zjarrit pervelues.Syte,ahhh syte e saj qe i shiqonja me ore te tera sikur mrekullirat qe di ti bej vetem zoti i madhe.Floket,ahhh floket e saja geshtenje,gershet gershet qe vetem endrrave shef njeriu.N`ato qaste Naseri ishte duke me ftuar te ulem kurse une i humbur mezi e thash nje mirembrema.
Nderim duhet te dish se ftesa jone kishte dy qellime...
vazhdon...








E keni njohur Linden ate bukuroshen qe ne ballinen e Kosovares pat bere bumin e pare me sharmin e saj,kishte bere vetevrasje dhe kishte lene nje leter te shkruar!.Keto fjale fliteshin e perfliteshin neper qytet gjithe ato dite,qe per qudi edhe qielli ishte ngrysur sikur edhe ai vajtonte per bukurin e Lindes se ndjere.Pas kryrjes se obduksionit dhe hetimeve te policis,u arrestua Naseri si i dyshimt i rastit.Ariana kishte pasuar trauma dhe ishte shtrir ne spitalin e Prishtines,gjendja e saj ishte ne rrezik per shkak te shtatzanise.Te gjitha keto renduan edhe mendjen dhe shpirtin e Nderimit.Ai perkujtonte biseden e fundit me Arianen dhe Naserin dhe shfaqte dyshimin e tij ne mos ata me te vertet e kishin bere kete akt rrenqethes,mirpo kur i shkonte mendja te Ariana e shtrir ne spital!ahhh!.Kur i shkonte mendja te foshnja,ahhh.A thua ēfare po ndodh me te,dhe mblodhi te gjitha forcat dhe ja mesyri spitalit.
... Ariana shpetoi vet!shtatezenia kishte deshtuar,kurse Naseri mbahej edhe me tutje nen hetime.
Jeta vazhdon si pasqyra e thyer,edhe dashuria peson kthesa,batica e zbatica,por prap se prap dashuria e pare nuk harrohet lehte.Nderimi filloj ta duante prap Arianen,sepse e digjte malli i perjetimeve te bukura me te,mirpo Ariana vuante per Naserin dhe as qe i perfillte shiqimet apo thirrjet telefonike te Nderimit.
Nderimi mori ftesen per nje party te Remziut
qe kishte organizuar ne shtepin e tij meqe prinderit nuk i kishte aty,mirpo ėfare e terheqi me se shumti te shkoj ne ate party ishte kur mori vesh se do te shkonte Ariana sepse Remziu e kishte te aferme nga gjaku.
Ja dhe erdhi ajo nata qe Nderimi mezi e priste dhe u mundua pakeza qe te terheq vemendjen e tjereve dhe u vesh e u pispillos sikurse ne vite te mehershme.Ai kishte zene nje qoshe afer nje kolltukut ne sallonin e madhe dhe priste ne ē`do qast te vinte Ariana.Dhe ajo me te vertet erdhi dhe shkelqente,ishte bere me e bukur se kurdoher.
Kishte te veshur nje fustan te kuq te tejdukshem sa qe i shifeshin breket e saja kjarte,po ashtu majat e gjinjeve gati sa nuk kishin shperthyer brushalterin dhe fustanin e saj.Vetem fytyra e saj pakesa e zbehur tregonte se vuante per dashuri.Ajo ishte ne shoqeri me Skenderin(ate arrogantin),dhe nuk i ndahej thuajse e kishte Bodigard.
Nderimi ju afrua dhe kerkoj nga ajo te vallezojn mirepo ajo thjesht e refuzoi menjerher,keshtu qe Nderimi u thye keq.
...Ne oret e vona Skenderi e kishte tepruar paksa me pije,e mori Arianen per dore dhe kaluan ne kthinen afer banjos,u mundua ta puthe,ta prek,mirpo ajo refuzonte,refuzonte.Ateher, Skenderi perdori forcen dhe me nje shkoqje te fustanit gjinjet e bardhe te Arianes shendriten ne erresiren e kthines.Ai nuk u knaq me kaq,deshi te shkoj me large.Ja coptoi te gjitha edhe breket edhe qorapet e holla.Filloj me puth me grrithje ne gjithe trupin si i qmendur.Hyri mes kembeve te saja dhe beri ate punen si kafshe e terbuar...
Ajo mbeti e shtrire ashtu per nje kohe te gjate,me tesha te shkyera,kudo ne trupin e saj shifeshin njolla sperme e gjaku




Nderimi kur e kuptoi se ēfare i kishte ndodhur Arianes,vale ethesh e pershkuan ne tere trupin.Ai dita dites marrezisht e donte Arianen,perkunder te gjithave,kurse ajo sillej inerte dhe nuk perfillte dashurin e ofruar nga dashuria e pare.Ariana pesoi strese te medha,dhe per nje kohe si duket ishte larguar edhe nga qyteti...
Nderimi mundohej edhe endrrave ta takoj Arianen e tij te dashur mirpo kot,sepse edhe imagjinata e tij e kishte tradhtuar.
Nje dite derisa po kthehej nga kafiteria u ndesh ne Xheneten ish dashnoren e Gimit,dhe duke nderruar pershendetje ndjeu ne mbrendin e shpirtit diqka te quditshme!Xheneta ju paraftyrua si Ariana,dhe ju vu pas asaj,saq gadi e thirri ne emrin e Arianes.He Nderim pse me percjell gjithe kohen,ja ktheu ajo me modesti.Xheneta me pelqen,dua ta them haptas se kur te pash sot,diqka permbrenda me shtyri te te afrohem dhe te afroj shoqeri,kuptohet nese nuk me kundershton.Te ulemi diku,kjo stine po me shkatrron me befasi ndrrimesh brenda dites.
Te ulur se bashku sikurse ishin permalluar per njeri tjetrin,edhe pse krejt rastesisht u takuan.Nderimi e shiqonte Xheneten qe nuk kishte bukuri te theksuar ama sharmi i saj te bente te te shkoj flakerimi,e shiqonte!,dhe e krahasonte me Arianen,(vet me vehte thoshte dhasht zoti e mos te mos e kuptoj kjo gjithe keto mendime qe me sillen neper koke.).Ajo kishte fytyr joshese sikurse
ato sherbetoret e perrallave qe nuk u jipet rasti te tregojn bukurin e tyre perpara zonjave,kishte nje shtat te hedhur,gjinje te mbledhur,bel te bukur.Kurse per vithe s` kam qka te flase sepse nuk besoj qe ka mashkull qe nuk do ta kthej koken pas saj per ti sodisur ato vithe te bukura vezake,qe te shtinin me dyshuar si i mbajn ato kembe te bardha e te holla.Nderim te lutem duhet te ike sepse do te vonohem per ligjerata te Psikologjise,kurse lidhur me propozimin tend do te mendohem,dakord?.
Nderimi u nda nga ajo,dhe per nje qaste nuk e hoqi shiqimin nga vithet e saj te bukura.U kthye ne shtepi dhe fare nuk verejti te emen qe e ftoi per te drekuar,vetem beri me shenje se nuk eshte i uritur dhe shkoi ne dhomen e tij dhe u shtri ne shpine.Mendimet e treten ne nje kopsht me Xheneten dhe qe te dy ishin te lakuriquar sikurse Adami e Eva,vetem me nga nje lecke perpara.Xheneta?a do ta hash apo jo mollen e ndaluar,jo Nderim nuk bie pre e Iblisit une vetem do ta lepij mollen e ndaluar derisa te me rrjedhe lengu gojes.Xheneta a nuk eshte mekat kjo?,jo,jo mekatet do ti lajme ne ujin Gjon pagezuesit.Ateher Xheneta!me lejo ta beje nje mekat:Te,te puthe... Po shpirt une jam plotesisht e jotja,me puthe ne buze,ne gjinje,ne vithe,e edhe ne virgjerin time...
Ne ato momente Nderimi u zgjua nga kujtimet sepse ishte veteknaqur duke masturbuar dhe kujtuar Xheneten.A thua?,me te vertet mundet me qene e virgjer ajo




Ariana kendellej ne fshat te halla,ajo kishte perjetuar traume psiqike dhe kthimi i saj ne gjendjen normale kerkonte kohe dhe hapesire.Zgjohej heret pastrohej,dilte ne oborrin e madhe te Halles se saj dhe sodiste freskin e fshatit,ndegjonte blegerimen e dhive dhe kumonen e deleve per ē` do mengjes.Per skaj shtepis ku ajo rrinte kalonte nje bari simpatik dhe ē`do here i bente ndonje shenje Arianes qe t`ja terheq vemendjen.Kete e arriti Selmani sepse e gjora kishte kokedhembje dhe nuk mund te logjikonte se do te kete ndonje pasoj apo dem ne shendetin e saj.
Nje dite Selmani u ndal dhe nderroi disa fjale me te,kurse ajo nuk reagoi me as po as jo.Ajo verejti se ky djalosh eshte i papervoj mirepo kishte nje sharme natyre,kurse per Arianen pas gjithe asaj nuk ishte rend te leshohej ne aventur me kete fillestar.Ajo vendosi qe me Selmanin te kete nje eskurs-sex qe ndoshta do ta kthente kujtimet e diteve te para te dashuris kur nuk kishte kurfar pervoje seksuale.
Selmani frikohej,sepse ishte hera e pare qe para vetes kishte nje vajze te lakuriquar,e qe mezi e priste te tregoj "takatin"e tij mashkullor.Kutohet qe si fillestar nuk u permbajt fare dhe ende pa hyre ne Arianen sperkati trupin e saj me "lengun virgjeror".Ariana,mbeti e perndezur,trupi i saj kerkonte mashkull,mashkull,por kot...
Ajo,u kthye ne shtepi te halles,u pastrua dhe ra te pushoj...
Per here te pare ajo pa Nderimin ne enderr,pas gjithe asaj.Ariane me thuaj se me do?!,po shpirt te dua,dhe do te dua gjithmon derisa te jem e gjalle!.U zgjua e trembur,ateher e pa se ishte ne enderr.Ne mendjen e saj shpejt e shpejt ju perkujtuan Nderimi,Naseri,Skenderi,dhe Selmani...
Ah,ēfare me gjeti keshtu,a,thua prinderit e mi i kane hyre ne hake dikujt e tashme une po e shpaguaj hakun,pse,valle po me ndodhe kjo m
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   542445 views
  Share